Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
17. mar 2009

to tu nikto poldna nebol? čo sa deje?

osickad
17. mar 2009

dobry vecer babenky,
film bol superacky, taka oddychovka, super herecke obsadenie a aj sranda. ja Adyho Hajdu strasne lubim 🙂 a aj Romana Luknara mam velmi rada. 🙂 videli ste uz niektora ten film??? odporucam!!!

Nati:
tak som ťa pobavila s tou umyvackou riadu v NL???? fakt to tak bolo. proste moji domaci chodili rano o 7 do prace, prisli pozde vecer a co som uz ja riadu mohla narobit s malym Edwinom????? ja mam takuto skusenost s umyvackou riadu. ale v druhej rodine to bolo ine, tam mali 4 deti 2 rodicia a JA, takze tam ficala umyvacka kazdy den - vzdy vecer po veceri.

Peti:
aj Adam lubi chodit vlakom. my sme boli naposledy minulu nedelu, len my dvaja a do mesta prisla po nas moja mamina, lebo spat sme mali zly spoj. a stavili sme sa este v cukrarni. tak sme aj maminu vyvencili. 🙂

Dadi:
to je super, že Matusko chce spavat s tatom. to u nas zatial nehrozi. aj dnes volal buvat len mna, ale mozno keby som nebola doma, tak zaspi aj s Ivom.

my ideme v sobotu s Ivom do Ikey do Pesti. ideme vratit tie nestastne nocne stoliky, co Ivo omylom kupil a kupit komodu, kreslo do obyvky, ten detsky stolik Mamut a stolicky, tusim Karinka tiez ma?! a ja chcem este latku na vankusiky a na prehoz do obyvky na sedacku. juj, tesim sa.

asi tu nikto nie je, tak idem aj ja hajat, ale este najprv zjem rozok s maslom a medom.
dobru nocku vam prajem. 🙂 🙂 🙂

eros
17. mar 2009

Ahojte

osi vidis takto by si is mala vyjst castejsie.a super,ze ta to bavilo

miri tusis spravne je to moj oblubenec ako moje deti,keby som mola taksom tam kazdy den,ale to by asi mama neprezila 😀 😀 😀
aj moja mala dnes vyskusala vsetky mlacky co boli vonku a dosli sme tiez ako prasiatka bo sme si brali aj odraztako.len hucim aby isla okolo mlacky nie do nej a ta sranda velka ked sa clapkala vo vsetkych skoro ma piclo bo sme sli ku kamoske si kupila leguana tak sme tam dosli mokry a naspat ked sme sli sme dosli ako prasatko.

dadka212
18. mar 2009

čaute 🙂

my sme hore od 7-mej, dúfam, že malý tak bude stávať, to by chodil o hodinu skôr večer ako zvykne 😵 zase spal s tatom a ja som sa už celkom vyspala 🙂
Teraz kaká do plienky v skrini 😀 on je taký podarený, si príde vypýtať plienku na kakanie, zavrie sa do skrine a tam kaká 😅 aj som mu tam skúšala dať šerblík, že možno len potrebuje súkromie no nezabralo 😖 ale veď hádam si nechá časom vysvetliť, že sa kaká do šerblíka 😝 keď on chudatko má voči tým hovienkam nejakú averziu 😔
....včera som už neprišla, som mala robotu so sebou, som sa naštvala, lebo nemám čas ísť kaderníčke, tak som sa ostrihala sama 😀 a vyzerá to celkom dobre, ešteže na mne nie je vidno schody atď 😀

Miri práveže ja mám spálňu len pre seba, chlapi spia v detskej 😉 len ja mám taký slabý spánok odkedy je malý na svete, že sa zobudím keď je malý hore 😝 a to máme pozatvárané dvere...
a verím, že Sárke Natinka chýba keď ju zavrieš do izby 😝 a o tom oblečení včerajšom ani nehovor 😀 Maťo si zas najprv klakol a potom aj sadol do mláky plnej blata a robil tam hijó,hijó 🙄 ale bola som ticho, ani som mu pol slova nepovedala, ja už nemám nervy sa s ním naťahovať a hulákať na neho potom mi zbytočne tvrdne brucho 😝 až keď chcel cikať mu hovorím, že ja ho takého zablateného vyzliekať vonku nebudem ideme domov, síce mrnčal, ale pochopil 😎

Erosko pekné fotečky 😉 teda toho chameleóna by som sa aj ja bála (troška) 😀 a Nunka aký má bicyklík parádny 😵

Vaše deti sa už vedia bicyklovať??? Maťo to nevie, on stále tlačí obidvoma nohami a keď mu to vysvetlujem ako sa to robí, tak zas tlačí jednou potom druhou, ale tak, že ide jednou dopredu a druhou sa vráti dozadu 😀 no asi na normálnom bicykli mu to pôjde to prinesie mamina v máji z FR 🙂

Osi super, že sa ti film páčil 😵 a aj si sa troška odreagovala od každodenných starostí 😉 a hádam v Ikei dobre pochodíte, lebo švagor tam boli tiež niečo vymeniť z kuch.linky (ktorú im montovali majstri z Ikei) a až keď tam narobil bordel a zavolal šéfa tak sa to vyriešilo, takže sa nenechajte odbiť 😉

eros
18. mar 2009

Ahojme

tak dnes je oslavenec Lenka tusim od danky 😀 😀 tak prajeme vsetko naj k 2rockom neh je mala zdravucka a stastnucka pri mamus

dadi to je leguan vsak nevidela si ten xicht respekt????som sa bala ze ma slehne chvostom.to je tusim kolobezka bo bike este nevieme,ale kamoska vcera doniesla taky za 400sk co kupila v hyperke a tu niekd ena MMB ho maju tusim aj o 300sk drahsi.ja nastastie kupovat uz nebudem bike bo kamoska mi dala potom po adkovi mame ten cerveny......a tiez nevie slapat boje malicka 😠 😠

aj my sme od 7hore tak tusim je to aj lepsie bo mala ide skor bez frflania spat a vecer sice nezaspi skor ako o 21:00-21:30 bo vcera sme este vecer neskoro kakali.

dadi co si si nezobrala strojcek na vlasy??? 😀 😀

dadka212
18. mar 2009

Som zabudla zablahoželať Lenke...Lenka všetko najlepšie k narodeninkám, vela zdravia, šťastia a lásky 😵nech sa ti darí v škôlke a poslúchaj maminku zaslúži si to 🙂

Erosko jáj som si to zle zapamätala, že chameleón 😅 no nevadí, ale vidíš že som fotky kukala 😀 😉 a bike stačí aj taký, šak ho má iba nachvílku 😉 ja neviem aký mama kúpila malému a je mi to jedno, aj tak ho asi pokazí 😅
...a že strojček ti dám, už som to raz urobila a to bolo posledný krát 😀

natana
autor
18. mar 2009

zuzi pekný leguánik 😉

dadi, verim ti že sa ti nechce s malým nadrapovať
a ani naša nebicikluje, to ja ju len tlačim, ale pride jar a nechame ju nech sa naučí, hadam jej to pojde aj ked tie bicykle s nahonom na predne koleso su desne, ťažko sa na tom ide, lebo nožky musia byť vystrčene dopredu, ale snad sa nauči a v lete už pojde na natalkinom normálnom, len musime pohladať pomocne kolieska, lebo fakt neviem kam sme ich dali

aj my vstavame o siedmej ale ani náhodou sa jej nepodari zaspať pred desiatou, včera buntošila do 11tej, neviem čo tam v tej posteli robi a prečo nedrichme 😠

osi tak treba aj častejšie babku zapriahnuť a vyraziť si, lebo ked sa narodi linduška tak zase budeš priklincovana doma.

cia13
18. mar 2009

ahojte,
Bibi uz lezi, dnes vstala pred pol siedmou, tak aj skorej obedovala a snad rychlo zaspi. Vonku opat desne fuka a aj cely buduci tyzden ma tak byt vraj. ☹

eros - pekne fotecky, ja by som si toho plaza na seba veru nedala. Stacil raz had v rakuskom safari na krku. 😝
dadi - Bibi pekne bicykluje na trojkolke po Barborke minimalne tak 4 mesiace. Neviem, ci by vedela aj na bicykliku, musime vyskusat a kupit, lebo Barborka taky maly bike nemala, jej sme kupovali az na 4.roky a na tom sa vozi doteraz. Dovtedy si vystacila s trojkolkou. Ale system je ten isty, tak predpokladam, ze by vedela aj normalne bikovat. 🙂

drnda1
18. mar 2009

Ahojte,
Lenke želáme všetko len to NAJ... 🙂 Danka ako malá v jasličkách?

Mne dnes Erik na obed odpadol pri stole, ešteže bol doma Peťo, neviem, ako by som skoro 170 cm-ového chalana vliekla do izby. 😒

Už sme po obede, ja idem na 14,30 do salónu, idem so sebou na kozmetiku 🙂 a potom mám robotku. 😝

No vonku je des a hrôza! Fotky pokukám večer, už nestíham... 😝

petra25
18. mar 2009

ahojte babule,
aj Karinka uz odfukuje v postielke napapana -robila som prvykrat v zivote bielu tekvicnu omacku, myslim, ze je fajn, teda Karinke rozhodne chutila, ale zaca co ona nezje, ze? 😅
doobeda sme boli u kamosky sa pohrat, lebo ten vietor je veru des-vybehli sme len tuto vedla nasho cimziaku este k stolarovi tu prac. dosku objednat a skoro nas odfuklo

prave som sa vratila z dola (este ze Karinka spi a nemusela som ju trepat do toho vetra so sebou), kamoska z UK mi poslala po svojej kamoske, ktora prisla na SK na dovolenku vecicky k malej narodkam(teraz mi ich priniesla)-taku paskavu mikinku a slimky riflicky-zlatae je to, boze, o com je tam ten Next v skutocnosti lacnejsi, nez ked ho tu objednavame cez net 😖

petra25
18. mar 2009

kriste, Drnda, je vsetko OK, az mi zimomriavky nabehli, dufam, ze mu uz je lepsie 😔 uz niekedy predtym odpadol?

zabudli sme na Lenku-vsetucko naj k 2 rocikom aj jej prajeme 😵

cia, tak Bibi je taky vetroplach na trojkolke? my tiez chvalabohu nebudeme kupovat novy byciklik s kolieskami-zdedili sme po mojej sesternici (mam taku malu 😉 )a teraz dostala to odrazadlo na lepsie udrzanie rovnovahy

nati, no ved aj ja si myslim,ze ma tak rada ten autobus, lebo na nom takmer vobec nechodime 😅 aj na Velku Noc ideme na dlllhy vylet vlakom, tak to spomina dookola ako sa strasne tesi 😵 inak chvalabohu, ze uz ste OK, nech vas dlho choroby obchadzaju

dadi, ked som si predstavila Matuska klacat v tej mlake 😅 no asi by mi nebolo vsetko jedno 😅 ale asi mas pravdu, ze tie nervy to nestoji a neboj aj nasa Karin najde kazdu mlaku a s radostou do nej skoci 😝

erosko, no pekna fotecka, len neviem,ci by som si to dala na ruku 😅 odvazna si 😀

petra25
18. mar 2009

jeeeeezisiiii kristeeee, prepacte ...bicykliiiiik-pomooooooc 😝 😅

dadka212
18. mar 2009

Bože Deni, hádam je Erik v poriadku 😕

Peti ja som si ten byciklík ani nevšimla 😉 a veru, Next je tu hrozne predražený 😝 a hlavne v predajni v BA, tam by som nekúpila ani ponožky 😅 síce ja som z Nextu kúpila iba raz takú letnú súpravu 😅 väčšinu vecí máme z H&M a Cherokee 🙂

No super, som myslela, že ten môj je nejaký antitalent, ale asi je ešte nenastal jeho čas 😀 a hádam keď bude mať ten normálny bike tak sa naučí 🙂 ale zas kamoškin 2-ročný sa nevie odrážať na odrážadle 😕

eros
18. mar 2009

Sevi

tak ja uz mam malu hore cca 2hodky spala.medzitym som si daco pospratala a perem este nase vcerajsie krasne spinave veci.

deni hadam nic vazne.aj moj brat tak odpadaval.

kitty kamoska mi ho musela dat na bundu ja som sa ho bala chytit bo este je malicky a este nebol otukany.ale som si ho aj pohladkala

tak dem ja od Vas hadam vecer pridem

milady29
18. mar 2009

Ahojte...
skôr som nestíhala, ale chcem Vám oznámiť, že máme druhú dcérku. Volá sa Martinka, narodila sa 2.3. o 2.00 hod. mala 51 cm a 3310 g, skoro taká veľká ako Miška. Pôrod bol jednoznačne rýchlejší a môžem povedať, že aj trocha ľahší, aj keď sme mali ten istý problém ako pri Miške...nevedela výjsť sama ani s mojou pomocou, musel jej pomáhať...ale už sme doma...
dostla hneď žlatačku, tak sme boli dlhšie v nemocnici, ale snáď to bude dobré...začínam si zvykať na veselo v dome...Miška už predsa mala svoj režim a Martinka ho ešte nemá...žiarliť nežiarli, je rozumná a keď jej vysvetľujem tvári sa, že chápe...ale je to tak, že keď som trocha nervózna odnesie si to práve Miška a je mi to ľúto🙂
Keď budem mať trocha času pridám možno aj nejeké foto - ale jedno predsa len teraz - kým spia 🙂

natana
autor
18. mar 2009

ahojte
v prvom rade chcem milady zablahoželať k babatku, nech sú obe teda všetky tri zdravučké, bambulky nech rastu maminke do krásy a aby jej robili len radosť.

deni hadm to bola len nejaka slabosť z tej choroby a už sa to nebude opakovať.

peti ani ja nič nevidím 🙂
a tekvicovu lubime aj my (teda ja a nati, sara tradične nieeeeee)

my sme boli dnes doma, fučí ako besne, mali sme návštevu, tak to aspon rýchlo prešlo. krpec ešte spí, lebo neskoro chodi spať, neviem do nej natlačiť polievku čo robi take scény. až ked vidi že ja s nati mame už aj druhe napoly zjedene a vidi že jej nič nepomôže tak nakoniec trochu zje a potom jasnačka ešte tlačí druhe, tak u nás sa obeduje aj do pol druhej, ked ma nati 5 hodin a chodí okolo jednej domov. ide ma poraziť.

eros
18. mar 2009

Ahojme

tak v prvomrade Milady gratulujem k malej Martinke najma vela zdravicka a mliecka a mame pevne nervy 😀 😀

no pojde po nas dedo tak ideme kuki huga

tak hadam vecer dojdem majte sa krasne.my sme boli doobeda vonku i ked fucalo mala vydrzala statocne ani domov sa jej nechcelo kym jej kamoska nechcela jej buginku pre babiky.tak sme sa rozhodili aby nebola bitka tak sme isli domov.

dadka212
18. mar 2009

Milady blahoželám k babulke Martinke 😵 vela zdravíčka malinkej a aj celej rodinke, vela mliečka tebe a nech si rýchlo nájdete režim 🙂

Baby dnes sa mi stalo niečo hrozné 😀 boli sme s kamoškou a krpcami v parku a ten môj sa rozbehol za kačičkami kamoška ho nestihla zachytiť a zrazu bol po pás v rybníku 😅 skoro ma šlak trafil tak som zvreskla, že ma musel celý park počuť 😝 no tak som tam sa ním skočila vytiahla ho a rýchlo povyzliekala nech neochorie a zabalila do mojej bundy, a rýchlo sme utekali do auta a domov...to bol zážitok 😀 chudatko on sa tak zlakol tej studenej vody a tak plačkal, zlatko moje, ale poslúchať nebude 😖 a po ceste domov mi ešte hovorí, že sa kúpal vo vode s kačičkami 😀 no neporazilo by vás 😀 ešteže sme neboli s kočíkmi...

okacka
18. mar 2009

Ahojte,
tak ja len tak na skok, idem zehlit. My chodime do jasliciek cez den, pomalicky si zvykame. Uz zacali ranne place, takze kazde rano sa najskor vyplacem ja, potom Simonka a potom ked ju tam necham, placem este hodinu. Asi uz opadlo to prvotne nadsenie, na co ma vlastne vsetci pripravovali. Je to hrozny pocit, ked ju tam musim nechat, odist a ona place tak, az mi srdce trha. Ale vraj sa hned do 5 minut ukludni a potom je uz zlatucka...tak ja neviem, snad im mozem verit, na druhej strane, kazde diet asi zvykne, aspon sa tym ukludnujem .A je jej tam dobre, vysanti sa tak, ako by sa doma nie. Smyka sa, venuju sa im stale, naucila sa Kolo kolo mlynske cele spievat, Oli oli Janko, Kom kom kominar cely, donedavna to este nevedela aj spievat aj tancovat pekne. A aj v jemnej motorike sa hrozne zlepsila, krasne uz maluje, lepi 🙂 . Na obed tradicne ako aj doma spapa len polievocku, ale to som ani necakala viacej, ze zje aj polievku aj druhe. A nechce tam vobec spinkavat. Teda dva dni po sebe zaspinkala vherni pri telke s flaskou mliecka na pol hodku.Zeju ani moc nenutia ist do spalne, ked je kludna. Ze sa pohra, posmyka, ked deticky zaspia, este ju dokrmia obedom a potom si lazka k telke, vypyta mliecko a dva dni tam zdriemla. Domov chodi nenormalne unavena, doma zvykla tri hodky, aj viacej spavat. Takze o 18 vecer uz spinka.

Ja som dnes bola na farbeni u kadernicky a potom som bola kupit krstniatku nausnicky, zajtra ma 8 rokov, tak si ich prave obzeram. Bude nadsena, len mi tak posepkala, ze by chcela. Kupila som podobne, ako dostala SImonka, z bieleho zlata a v strede take ocka, take polkruzky. Cez den som aj okna poumyvala, poprala zaclonky, este v obyvke zajtra. Tak sa pomaly chystam na nastup do prace 🙂

Deni - jezis chuda Erik. Hadam len vycerpany z choroby.

Luci - to je Bibi sikulka, ze trojkolkuje. Ja vlastne ani neviem, od vlani na trojkolke nesedela, len na odrazadle. Tu u nas v Mt je stale nenormalna zima, snezi hrozne, fuci, takze bez sance vybrat von bicyklik ☹

Milady - srdecne blahozelame, nech ste vsetci zdravi, rychlo si zvyknete na seba a pridaj nejake foto. 🙂

A blahozelam oslavencom.

No a pridala som aj nejake fotky nasej jaslickarky 🙂

petra25
18. mar 2009

ahojte
v prvom rade gratulujeme milady k dalsej krasnej babmulke, nech ste zdrave a nech obe princeznicky robia mamicke len radost 😵
dadi, moje nervy, by ma asi piclo 😅 este ze ste to tak dobre zvladli ale ta voda asi nebola moc tepla 😅 chvalabohu, ze ste boli na aute veru 😅 zato Matko ma urcite zazitok "kacickovy" a bude ich este dlho spominat 😀

okacka, verim ti, ze to nie je urcite prijemne, vidiet malinku plakat, hlavne aby ona nevidela teba plakat, lebo to je este horsie, myslim, ze jej tam je urcite dobre, je v kolektive, naucila sa kopu pesniciek, tancekov, treba len vydrzat, ono to casom urcite prejde, uf, aj nas to caka a neminie a vy uz to budete mat davno za sebou 😔 fotecky su pekne ako vzdy, tie goralky mame aj my a Karinka ich miluje 😉

nati, no mas to veru perne so Sarkou s tym jedenim, hlavne ked chces aby sla cim-skor spat 😔 ale ty si bojovnik, ono to casom hadam prejde 😉 a dakujem, ze si slepa 😀 😀 😀

my sme boli poobede u babky, nemame STV3 a bol priamy prenos hadzanej 😀 bolo to tu v HC ale listky sme uz nezohnali 😝

majussa21
18. mar 2009

Ahojky.
Dakujeme za pochvalu fotiek. 😎
Tak mala uz spi isla spat s tatom no to bolo revu ved nech sa uci ked pojdem do nocnej. 😔 Ja som dnes bola na vstupnej prehliadke do zamestnania a tak ma lamal dr.co chcel aby som chodila k nemu no ja som nechcela.Potom som bola este na odbere krvi a inak rano ked som odchadzala z domu ze mala hodinu plakala ja to nechapem ved bola doma s maminou a ocinom a neviem co jej bolo.Potom som bola u detskej dr.po vysledky z mocu tak su ok a zajtra ideme na nefro zas s malou dufam ze nas niekde neodfukne lebo tiez u nas dnes tak fukalo strasne a napadlo kopec snehu. A my sme sa tiez boli vcera bicyklovat na tom odrazadle co ju ja tiskam a mala cely cas pekne nozky na pedaloch no sama by asi nepresla ani kusok.Ale tiez mame malu trojkolku tak ked bude uz pekne tak ju tiez vytianeme. 😀

Adri malu dam do 3 km vzdialenej skolky ale ja aj tak budem robit na smeny tak s tym hadam nebude moc velky problem ved este uvidime a tam ju vezmu aj v priebehu roka. 😅

Osi tak dnes je nova moda baby balia chalanov 😀Vidis aku vyhodu bude mat Adamko?

Zuzi pekny leguan aj hafan vidim ze mala ho ma tiez tak rada ako ta nasa. 🙂

Miri super ze detvakom je uz lepsie.A u nas to vidno ved nozky ma ako klciky a a o brusku ani nehovorim ved ma problem zapnut nohavice 😀

Drndi teda ty mas riadny lazaret skore uzdravenie detvakom a aby to Sarinka nechytila a teda esteze si mala Peta doma dufame ze Erikovi je uz lepsie a viac sa mu to nestane ☹

Milady blahozelame k malinkej Martinke 😉

Dadka no mna by asi slahlo ved to si aj ty musela vliezt do toho jazierka ci vybehol rychlo sam?Teda ty si cislo ze sama ostrihala a podareny som sa zasmiala ze si vypyta plienku aby sa mohol v skrini vykakat 😀

Kati pekne fotecky a Simonka je velmi sikovna a verim ti ze ti je teraz zatazko ked este nechodis do prace a si sama doma tak ti je urcite smutno 😒

dadka212
19. mar 2009

dobré ránko 🙂

Kati pekné fotečky 😉 a ja ti verím, ja by som tiež plakala keby som tak Maťka nechávala a ešte keby aj on plačkal 😅 ale to sa časom zlepší 🙂 a super, že sa ti tak zlepšuje, ono je to pre detičky asi aj lepšie taká škôlka ako keď majú byť zavreté doma a hlavne v takomto počasí 😠

Peti no ale ja som ho ešte musela vliecť nahatého zabaleného v bunde asi 5 minút k autu skoro ma porazilo 😝

Majuš a čo ťa láme aby si k nemu prešla ako pacientka alebo pracovať? 😕 a super, že výsledky dopadli dobre pre Sandrušku 🙂
a veru ja som za ním skočila, ale ja som bola mokrá len po členky, to som ho schmatla za kapucňu a ťahala 😅 tá sa potom odopla tak som mu chytila bundu a tak vytiahla na breh, potom povyzliekala a zabalila do mojich vecí 😝 no ale čo apoň mám na čo spomínať 😀

Dnes som spala s malým ja, lebo tato prišiel zničený z roboty a nevie sa vyspať s malým na tej posteli 😝 a ja som sa tiež lepšie vyspala s Maťom 😀
a ešte mi oznámil super správu, že im padla pravidelná robota, tak som zvedavá z čoho budeme teraz žiť 😔 no hádam niečo nájde, lebo neviem čo budeme robiť...

natana
autor
19. mar 2009

ahoite

včera som už nemala kedy prísť, lebo už zase zarezávam a mala sa mi zobudila na cikanie s plačom, tak som jej po vycikani musela ešte polhodinu spievať aby akotak zaspala

dnes sme tata stiahli hnad ráno do lidlu a kupila som si na balkon nejake kvety aj starkej do záhrady a už som si na pozemok aj čerrešňu kúpila nech rastie. kym postavime aby aj nejaké plody boli 😀

dadi no mna by šlahlo, ale fakt si to zvladla dobre a ešteže ste boli autom. ja sa tiež toho vždy bojim, ked ideme k jazeru, preto radšej nechodime, lebo ona by tam tiež skakala a vždy ju odtiaľ vlečiem s revom.

kati no začiatky sú ťažke, ale hadam to bude časom lepšie, aj ked nati mala jednu spolužiačku v školke a tá plakávala aj v najstaršej triede a každe ráno rovnaký cirkus

maji super že máte vysledky ok

no inak potrebujem radu, chcem robit na večeru hamburgery, ale pre deti a mna v trube a tatovi na panvici, nemate nejaký recept? neviem čo dať do toho mneteho masa ☹

no nič utekám k sestre na chvilu

cia13
19. mar 2009

ahojte, dnes mame normalnu zimu vonku, ale hodinku sme zvladli. Robila som na obed vyprazany karfiol a nove zemiaky s vnatkou, Bibi to strasne chutilo, nechapala som, kam to do nej ide este.
Ja som si myslela, ze vase deti tiez uz bicykluju-trojkolkuju, u nas to je fakt uz dlho, ale mozno aj preto, ze ma trojkolku doma a dostatok priestoru. U nas bol len ten problem, ze nedociahla, ale uz je to ok. 🙂
Poobede, ako vyzdvihneme Barborku zo skolky, sa stretavame na cintorine s babkou a mojou maminou, dedko by mal dnes meniny a potom skocime ku mame, tak trosku zmena. Zajtra ma Barborka poslednu hodinu plavania, tak ideme pozriet, muz nepojde ani do roboty, tak sa tesim, ze budeme spolu. A mozno uz bude chodit aj skorej domov, lebo si asi nasiel predavacku, vyzera byt schopna, tak snad bude mat uz viac casu.

milady - gratulujeme k Martinke, krasny datum si vybrala 🙂
deni - ako je Erikovi? dufam, ze uz je lepsie a bolo to len z choroby
dadi - neprijemny zazitok, ale ze sa aj horsie nestalo, ked som to zacala citat, tak som myslela, ze ti spadol do vody cely, nastastie nie. Snad si to Matusko uz zapamata a nebude taketo soky stvarat dalej.
kati - neboj Simonka to vsetko zvladne a zvykne si, hovorim z vlastnej skusenosti. My matky s tym mame najvacsi problem. Co chodim tu ku susede-kamoske, ona opatruje deticky a vzdy je to tak, ze pokial dieta place ked rodicia odchadzaju, tak sa za chvilku ukludni a hraje sa s ostatnymi. Tie nase potvorky nas takto chcu len vydierat, im je tam dobre. Viem, ze sa mi to lahko pise a ked bude v tvojej situacii, tak to tiez nebudem takto zvladat.
majusa - super, ze vysledky mate ok. Uz sa ti to riadne krati, kedy presne nastupujes?
miri - z hamburgermi neviem, nerobila som, ale ja by som do masa dala normalne to ako na fasirky, cibulu, vajce, zemlu, korenie, sol

natana
autor
19. mar 2009

luci diky, ale presne tak robim faširky, a práve preto som chcela nejaký špeci recept, nech nemám večer hubovu, že je to fašírka 😀 , a čo by som za to dala aby mi zjedla karfiol so zemiakmi
aj naša by sa možno naučila na bicykli skor, ale mame ho dole, lebo v byte bohužial nie je miesto na všetky haraburdy

naša už konečne drichme, ako som prepokladala na pečenu rybu a file sa mi vy..., ešte že som sa poistila a uvarila aj cestoviny. sice ich jedla hole, lebo omačku len kvoli nej otvárať nebudem, ale akosi jej to nevadilo, potvorka jedna

petra25
19. mar 2009

ahojte, my sme boli doobeda na chvilku vonku s kamoskou, potrebovala som skocit na postu, do potravina a tak, ale veru ani dnes nebolo najteplejsie 😒
teraz Karinka spi, dnes nemame na plane nic prevratne, poobede si idem akurat trocha zacvicit 😝

maji, no ty si "uzivas" tych doktorov 😝 a s malou stale chodite na nefro? nas nastastie este v prvom roku uzvareli ako min. odchylku od normy 😅 🙂

dadi, hadam to s muzovou robotou dobre dopadne, je to teraz na nervy, ked je ta kriza... 😒 a tu prihodu s Matkom si viem zivo predstavit-to musel byt riadny adrenalin ale veru aspon mas na co spominat a raz mu to budes rozpravat, alebo este lepsie jeho detom 😀

nati, aky pozemok? nieco mi uniklo? pojdete stavat? a s tymi hamburgermi by som to urobila asi rovnako ako lucka pise, mozno este aj trocha struhaneho syra by si tam mohla dat-mnam-dobehnem na veceru 😀

cia, no my veru ziadnu trojkolku nemame, takze nebicyklujeme 😀 ale Bibi je bezpochyby sikulka 😵 a to so skorsimi muzovymi prichodmi v dobrom zavidime 😔 🙂

natana
autor
19. mar 2009

malo tam byť pečena ryba a zemiaky , ale akosi som sa preklepla 😀

idem sa naučiť s natalkou, možno ešte pribehnem 😉

natana
autor
19. mar 2009

peti my máme pozemok v kutoch, aj dosť veľký (ked to porovnám s tými dnešnými tak aj na tri domy, len je to daleko na to aby sme denne cestovali, ale na stare kolená by sme tam radi sklonili hlavy, tak hadam dovtedy niečo vykuzlime. možno aj skor, len uvidime čo budem robiť po materskej, bo našetreneho zatial moc nemáme.

natana
autor
19. mar 2009

a kludne dojdi na večeru mame toho dosť 😉

eros
19. mar 2009

Sevas

troska som Vas pocitala.cakam kym sa mi mala vyhaja.

dadi mna by tiez slehlo preto nechodime tolko k vodicke 😀 😀

miri skus kuk toto http://receptar.wanda.atlas.sk/maso-a-hydina/21... ak nie skusim kuki ine,ale pojdem poobede k nasim mama si tam asi neha deti tak budem sama doma bo hrosik ide na nocnu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre