Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

adrica
5. apr 2009

Caute zienky.
Tak mojich chlapi spia, a ja som klasika na nete. 🙂

Prajeme vsetko najlepsie Mirke k jej meninkam. 😅

Takze u nas nic nove, tiez sme cele dni vonku. V piatok sme uz otvorili letnu sezonu na pieskovisku 😵 , tak len aby uz bolo take pekne pocasie.
Bolo straaasne vela deti, plne pieskovisko bolo, no proste parada, clovek nemohol ani velmi kecat, lebo ho nebolo pocut. 😖
Pribudli nove deticky a tie z minuleho roku povyrastli. 😉
Ja uz mam za sebou predsviatocne upratovanie, tak som happy. 😀 Okna umyte, zaclony vyprane, kuty povysavane, tak uz si len uzivat pekne pocasie.

Mati, Maji...skore uzdravenie prajeme deturencom. ☹
Dadi...ty len pekne oddychuj, do ZOO mozte ist aj potom vsetci styria. 🙂
Deni...no ty mas asi nejake blbe fotky, alebo zrkadlo. 😀 ja nic nevidim a to mam 4 oci. 😀 😵
Eroska..a preco Ti nechcel dat zmrzku? Si si mala cupnut, aby si zapadla medzi svoje deturence. 😉

Idem ja pohladat nejaku fintu na odstranenie flaku po zuvacke. 😠
Zuvacka zisla ale ostal flak, tak ak mate nejaky recept, tak sem s nim. 😵

Krasny zvysok vikendu. 😵

dadka212
5. apr 2009

ahojte 🙂

dnes sme boli v tej ZOO som taká nachodená jak hovado, malý po ceste domov zaspal a keď sme prišli domov tak mladý pán začal robiť bordel, že chce ísť von, tak sme sa prezliekli a išli sme ešte na ihrisko von a domov som ho dotiahla až okolo 19-tej čiže som bola na nohách od 10 do 19-tej som úplne v prdeli 😝

Deni ani my nebudeme nič variť ani piecť 😀 ideme šibať tak hádam nám niečo jesť dajú 😀

Adrica neviem nič na odstránenie flaku 😝 ja teraz všetko odstraňujem žlčovým mydlom, ale neviem či by hento išlo s tým...

Yesno aj Kubkovi prajeme skoré uzdravenie 😉

okacka
5. apr 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

natana
autor
5. apr 2009

ahojte babulky

hrozne moc dakujem že ste na mna nezabudli 😵

dnes len tak narychlo bo som unavena ako kon, ale zajtra určite prídem. my tiež začíname chodit na piesok, bicykel (celkom sa jej to páči na mojom biku), aj na zmrke sme boli aj včera aj dnes. takže super sa vytešujeme z pekneho počasia.

choručkým želám skore uzdravenie, pracujucim vykročenie správnou nohou do pracovného týždňa.

tak zatial papa

petra25
5. apr 2009

ahojte babulky, preletela som vas z rychlika, chvalabohu nebolo toho moc, lebo ste ako my ,vsetky vonku s deturencami
chorym detickam (Sandrika, Kubko, Kati-co Simonka?) prajeme skore uzdravenie 😔 🙂
Miri, tebe vsetuuuuuuuuuuucko naj naj k meninkam 😵 😵 😵
Deni, to je ten "pokresteny" ked sme sli na stretko do BA, tak si ho asi nepamatas 😀 a ano, je 😉

my sme boli v piatok vonku, bolo super, sme sa biftekmi napchali a pokecali 😉 mala spala u nasich,
vcera sme boli cely den na chatke, deti sa vyjasili do sytosti, dnes zasa s babkou v panskej zahrade-no prosto krasny vikend 😵

my sa na sviatky chystame prec- resp uz od stredy do pondelka, tak sa velmi tesim, ze to este radsej ani nevyslovujem, aby sa nieco nedokafralo 😵

doteraz som zehlila, tak uz som aj ja nejaka KO 😅 bru nocku vsetkym

drnda1
6. apr 2009

No čaute,

ja som bola včera ,,zrobená,, 😀 , tak som tu až dnes. 😝
Včera doobeda som varila, potom upratovala, malej veci v skrini triedila, potom sme šli s malou von, behali sme okolo Draždiaku, dali si zmrzku a keď sme prišli domov, umývali sme okná (aj Peťo mi pomáhal 😝 ) a večer som ešte žehlila, oprala jednu záclonu a dnes ma čaká zbytok záclon a konečne redukcia mojej skrine. 😀

Od 14-tej už mám robotku, tak bude s malou Peter, dnes a zajtra nerobí, ale teraz šiel do reštiky, potom ide gumy na Renolte vymeniť...
No tento týždeň musím riadne upratať, vo štvrtok večer už tu bude svokra. 😝 Decká dostali v stredu riaditeľské voľno, v podstate sa ani zajtra neučia, maju koncert školy, takže maju viac voľna ako my za 10 rokov školskej dochádzky... 😀 😀 😠
Cez víkend idu k otcovi do Tr. Teplíc a v utorok doobeda asi nechám svokre Sáru a pôjdem s nimi do Pandorfu a do Brucku pozrie´t po obchodoch...tak musím veľa roboť a zarobiť. 😎 😀

Peti - aj my by sme šli na chatu so známymi, keby sme tu nemali svokru. Idu síce sobota - nedeľa na Moravu, ale v pondelok su tu znova, tak sa im musíme troška venovat. 🙂

Kati - no vidíš, zvládate to super. 😉

Adrica - čo si ja pamätám, čo sa týka žuviny, kedysi vraveli dať trocha do mrazáku zamraziť (zachladiť) a potom sa to vraj ľahšie lúpe...ale v praxi to odskúšané nemám. 😔

natana
autor
6. apr 2009

ahojte

tak my sme mali celkom fajn víkend. v sobotu sme boli odvoliť a s deťmi na zmrzke a na kolotočoch, nevedeli sa došantiť. v nedelu sme boli na pizzu a poobede sme mali taku minioslavu, potom zase na zmrzku. super že je teplučko.

deni neviem čo maš na mysli ske menu, ved v piatok je pôst, sobota je normálny deň a nedeľa je síce sviatok, ale ked budete len sami traja, tak by som to vobec neriešila nejak zvláštne. ja neznášam sviatkove obžerstvá, takže nič extra robiť nebudem. a kolač mi nejaky hadam nabali svokra takže ani piecť nebudm. v pondelok aj tak nikto nema chuť na sladke, ked sa len alkohol nalieva, tak asi upečiem len tie slane paličky z lístkoveho cesta.
aj tak šibať pride asi len sused a švagor s malým. a deťom som nakupila kinder vajcia, tomu sa potešia najviac. akosi mi tie velkonočne tradicie moc nepasuju, takže žiadne malovanie vajec, ktoré potom nikto nechce, každy si vezme čokoládove

len to upratovanie by mohol niekto spraviť, lebo pri sarinke sa akosi neda nič robiť, z okna by mohla vypadnuť, pri utierani prachu sa bojim že niečo rozbije a poreže sa. tak musim kmitať kým bude spať. no aspon záclony dám oprať.

peti v dobrom závidim, že na sviatky idete preč 😉

no nič ideme sa obliecť a na ihrisko, už od rana sára stoji pri dverach a chce isť von

cia13
6. apr 2009

ahojte,

miri - dodatocne vsetko naj k meninam

my sme boli vcera doobeda v centre mesta, cakat sestru do ciela, bol beh Devin-Bratislava. Kopec ludi bolo, teplucko, sestra si oproti minulemu roku zlepsila cas skoro 10 minut tak bola spokojna.
Na obed sme zostali u mami a ked sa Bibi vyhajala isli sme ku nam, trosku na prechadzku a oddychovat.
Dnes sme uz stihli s Bibi ihrisko, vonku je opat nadherne, hotove leto.

peti - zavidim vylet na velku noc, nech si ho uzijete. My planujeme len oddychovat a nejaku tu navstevu zvladneme snad.

miri - ja tiez nechystam nejake velke menu, asi len zemiakovy salat, uvarime udene a ked sa mi bude chciet tak nieco upeciem

kati - takze v praci to mas zatial v pohode, to je dobre, ze si mozes trochu korigovat pracovnu dobu, neni nad to.

dadi - boli uz vsetky zvieratka v ZOO vonku?

petra25
6. apr 2009

ahojte babule,
no nam dnes oznamili radostnu spravu-tak nas od januara vzali do skoly 😵 najprv nas nevzali a potom nas tam ta kamoskyna znama nejak pretlacila, som si vydychla, chvalabohu 😔 🙂
ozaj, uz ste kupovali nejaky opalovaci detickam, ja som dnes kupila malej Eucerin 25 Karinka je taky maly bielokozec a ked budeme cele dni na slniecku...
miri, no my cez sviatky nebyvame doma uz ani nemapatam- vzdy sme na nejakej chate-som si tych oblievaciek uzila za decka a puberty dost, moc to nemusim 😖
drndi, no to si si veru makla, v dobrom zavidim,mna okna este len cakaju 😝
cia, tak sestra beha dlhe trate? 😕 tusim aj ty si spominala , ze to mas rada, takychto maratoncov ja velmi obdivujem, by som vyplula pluca uz po 20 min a to uz ani nefajcim 😅
idem hodit po jednej fotecke zo soboty a vcerajsku na ilustraciu 😀 zatial papa

okacka
6. apr 2009

AHojte,
tak ja sa hlasim z robotky. Momentalne si uz len studujem nejake materialy, mali sme dnes same porady, takze celkom fajn. Simonka vraj zlatucka, len nespinkala v jaslickach, takze bude riadne unavena ☹ . Pojde po nu moja mamina teraz, potom ma pockaju niekde v meste. Dnes chem ostat trosku dlhsie, nech mozem zajtra skor odist, ked je take krasne pocasicko. Aspon ze drobcek je cele dni von, maju v jaslickach krasnu velku zahradu s preliezkami, bicykliky maju atd...

Peti - ja som kupila Daylong pre deticky, aj vlani sme ho mali. Ale Simonka je tmava, celkovo je od narodenia velmi sneda a tak so slnieckom nastastie nemame problemy. Skor sa ma vsetci pytaju, ci ju opalujeme 🙂 A krasne fotky.

Luci - ja beh milujem. Aj vcera som bola vecer behat a celkovo v zime behavam na beziacom pase vo fitku, od skorej jari do jasene zasa von. Vzdy tak 30- 40 min 🙂

No idem docitat nejake veci a pojdem domkov a s malou von potom 🙂

dadka212
7. apr 2009

ahojte 🙂

tak odkedy je teplo fakt tu skapal pes 😀 ani sa nečudujem aj my sme stále vonku 🙂 len keby ma tak brucho nebolelo keď dlho chodím 😝 hádam ešte mesiac potiahnem 🤐

Matúško je celkom v pohode teraz, len stále pýta zimnú bundu alebo rukavice 😀 si nevie zvyknúť, že už je teplo že stačia kraťasky a tričko 😵 aj sandálky by som mu dala ale to sa ešte bojím 😝 no ale ešte pár stupňov tak nabehnem kúpiť, lebo sa mu hrozne potia nožičky, má ich úplne mokré keď sa vyzuje 😝

Cia áno boli všetky vonku 😵 akurát tigre tie "maličké" boli vnútri v tom skle takže ich bolo super vidno a ich mamina sa tam zúrivo prechádzala 😝

tu mám pár fotiek nechce sa mi ich zmenšovať 😅 http://www.facebook.com/album.php?aid=14006&id=...

drnda1
7. apr 2009

Ahojte,

Dadka krásne fotečky... 😉 A viem už, kde bývaš...hneď za kruhákom, že?
Peti - aj ty si pridala pekné fotečky. 🙂 A super, že idete do škôlky...takže od pol šk.roka ideš učiť?

My sme mali včera tichú domácnosť, ale prinieslo to ovocie, tato odniesol staré veci do pivnice, opral ďalšiu záclonu a aj vyvešal tú predtým... 😀 😀 Potom bol s malou na horolezeckej stene kuk kamošov. 😝
Ja som mala dosť robotky a dnes tiež síce začínam už o 14,30 , ale mám dve a potom idem na klavír. Ale v stredu mám straaaašne veľa robotky, každá chce byť na sviatky pekná. 😕 😅

Dnes maľujeme chodbu, nech babka vidí skriňu v plnej kráse. 😀
Vo štvrtok zbehnem do Ikei a do Hornbachu. A idem aj na mikromasáž na kozmetiku, tak štvrtok bude relax. 😝
Dnes príde Erik už okolo obeda domov a Simi ešte ostáva, zajtra má vystupko v SND.

Pridala som aj ja foto z nedele... 😉

cia13
7. apr 2009

ahojte,

my uz mame polku domu omietnutu a dnes by mali stihnut na 90% vsetko. Tak sa tesim, velmi sa mi to paci, je to take jemne.
Inak tiez sme stale vonku, doobeda chodime na ihrisko aj s kamoskou a poobede ked privezieme Barborku zo skolky sme vonku az do vecera.

peti - pekne fotecky a super so skolkou. Ja stale cakam na vyjadrenie a hlavne som zvedava, ci sa nam to podari az od marca. Bibi je strasne na mna naviazana, nemozem sa od nej pohnut ani na krok, hned zacne plakat. Nejaka je bojazliva.

dadi - tiez pekne fotecky, vyzera to, ze v ZOO nebolo moc ludi, asi sa este nestihli spamatat, ze je vonku teplo, uz to bude len plnsie. A pekne brusko mas. 🙂

deni - do tretice tiez pekne fotecky. Sarka ma supis pancusky.

kati - moja sestra zvladla tu trat za 1:06:44hod., idem akurat pozriet ci su uz na nete vysledky poradia.

dadka212
7. apr 2009

Som zabudla pochváliť fotečky Peťkine...sú velmi peknučké, sa mi páči ako sú kamošky so Zojkou? myslím 😎

Deni aj ty si pridala peknučké 🙂

hneď je vidno na tých deťoch, že sú také "šťastnejšie" keď je teplo vonku 😵

Luci ále bolo hrozne vela ludí 😝 nemali sme kam zaparkovať a keď sme odchádzali tak to bolo ešte horšie ledva sme odtial vyšli 😝
a sestra mala dobrý čas 😉 sme ich videli ako behajú ako sme išli do ZOO 🙂

petra25
7. apr 2009

ahojte babule,
my sme boli doobeda v meste na pesiaka, dlho sme neboli a uz dlho zasa nepojdeme-boli sme totiz aj s kamoskou a ony ked su spolu, hotova katastrofa, ustata som jak... chvalabohu uz hodinu spi, tak som si prisla kavu vypit 🙂
ked vstane pojdem pomaly balit, hadam to uz mozem vyriect a nepokazi sa nic 😅 ideme so znamymi -(Dadi zasa so Zojkou 😉 😀 ) na 6 dni do Prahy, ja sa straaaasne tesim, lebo som tam este nebola a chystame sa tam s muzom uz 11 rokov co sme spolu 😅 chceme si pozriet Stare mesto, ist do ZOO, akvaparku, ponakupovat trochu, stretnut sa aj so znamymi, co tam mame... no naozaj sa moc tesim, hadam uz do zajtra neochorieme, klop-klop 😔

deni, pekne fotecky, Sarka je aky skerko na tej hojdacke 😵 a ten stvrtok v dobrom zavidim 😉

Kati, ved prave, Simonka je sneducka krasne, ale Karinka nee, aj my sme mali minuly rok Daylong,este predtym Biodrmu a tento rok nam bol odporuceny Eucerin, ze dokonca minuly rok vyhral nejaku cenu, ale ze celkovo- Bioderma, Daylong a Eucerin su 3 najlepsie-neviem, co na to povie nasa Matka 😉

dadi, ten link na facebook asi nebude fungovat, (teda aspon mne nejde) lebo tam mas pristup obmedzeny, my sme ich videli, su superske 😵

cia, no to by chcelo nejake fotecky domceka, nech sa aj my pokochame 😉 a predstav si, ze umyvacku stale nemame zapojenu, lebo ten idiot stolar nam stale nedodal tu dosku, co sme uz minuly tyzden mali mat, ja by som takych "panov podnikatelov" najradsej dorazila 😠 😠 😠

neviem, ci vecer stihnem prist, ak nie, papa v pondelok a prajeme prijemne velkonocne sviatky vsetkych 😵

yesno22
7. apr 2009

ahojte....Matka povie ze Petka ma pravdu 😵 😀 ... moja naj je Bioderma, co sa tyka opalovakov, ale je pravda ze Eucerin som este neskusala...ale uz skusim, budeme ho mat v lekarni 😉
A vyletik zavidime, v dobrom samozrejme...ja Prahu milujem, mame tam znamcyh, tak tam zhruba 1x za rok zajdeme...zelam stastnu cestu 🙂

Jakubovi je uz lepsie, v noci sice od tretej uz viac menej nespal, ale neteplotuje, len nic nepapa...bolia ho zubky, dasna ma uplne navrete, cervene, na jednej strane az krvava podliatina...ale dnes spinkal aj cez den, a dufam ze aj noc bude uz pokojna...idem kuk foto a pojdem pracovat 🙂

eros
7. apr 2009

Ahojme

tak ja Vas snad nedocitam nikdy,ale hadam cez prazdniny budem mat cas docitat.

rychlo kym nezabudnem
kvaky krasny je maly a mala aka velkacka 😵 😵 😵

svatka krasne foto tiez no kde sa moja mala hrabe s vlaskami na Vas 😀 😀

my sme dnes boli 4hodky venku 2x sme si zmrzku dali a polietali a mala furt nebola unavena,zato ja som totalne a to este periem a chcem ist zehlit

chorym skore uzdravenie

dadka212
8. apr 2009

Dobré ránko 🙂

Peti v dobrom závidíme 😵 aj ja by som niekam šla, ale to je reálne až budúci rok 😝
a to ma nenapadlo s tým facebookom, že je tam prístup len pre registrovaných 😅 ale som tehotná tak mám ospravedlnenku - tehotenská demencia 😀 😎

Deni áno bývame za kruháčom 😉

Yesno super, že je KUbkovi už lepšie ale tie zubiská potrápia 🙄

No aj Maťko je volajaký divný, troška má taký zastretý hlas a odvčera má taký žlto-zelený soplisko 😠 zbehnem k doktorke nech mu niečo na to dá, lebo už 3 týždne má soplík ale bol iba taký priesvitný a včera začal takýto....
....a včera sa mi podarilo zlomiť odsávačku na vysávač, normálne som odtrhla na polovicu to sklenené, keď som išla čistiť tú hadicu...no takže aj to musím ísť kúpiť 😝

dadka212
8. apr 2009

no budem trpeť asi samomluvou 😅

boli sme u lekárky dala mu pamykon tak hádam mu to skoro prejde a nebudeme sa jedovať, lebo už mu chudiatku popraskala kožička pod noštekom a aj krvička mu tiekla 😝

dnes sme boli aj 2x v meste, raz u doktorky a na zmrzke a poobede keď sa zobudil prvé čo povedal bolo "a ideme von na kačky" 😀 tak sme išli ešte raz na kačičky a na zmrzlinku 😎 maminka mala chuť 😀 som hrozne unavená, ale malý ani nie, lebo sa vozil v kočíku 😝

inak každého koho stretnem teda hlavne staršie ženy, sa ma pýtajú či čakám dievčatko, že úplne mám také gulaté brucho 😵

yesno22
8. apr 2009

ahojte..ja len na skok a idem do postele...som uuuplne vystavena...maly zase v noci teplotoval, spala som dokopy asi 3hod a rano o 7 som uz bola v praci 🙄 ..manzela som vyslala k dr, lebo idu sviatky a teplotujeme uz od soboty...krv, moc ok...hrdlo ciste, len tie dasna...tak nam dala Aerius sirup, trosku to hadam stiahne ten opuch...no a davame Ibalgin od teploty..stale nic nepapa...trosku polievky, sem tam piskotu, pol jogurtu...a mlieko alebo riedku kasu...aj to len nasilu...do pusinky neda ani pozriet ☹ ..a mavyse sa mu zapalil aj pipik, tak boli aj na urologii...o 2 tyzdne na kontrolu a asi ma pan dr v plane zakrok, ale to si este premyslim...

Dadi..krasne fotecky na FB 😵 drzime palce, nech sa vam soplisko nezhorsi, akurat ked idu sviatky 😒

no nic...zelam kraaasne sviatky, keby som uz neprisla 🙂

eros
9. apr 2009

AHoj ahoj ahoj

tak po dlhsej dobe sa ozvem troska.

maleho som uz nedala do skolky bo zasa vrtali vcera do muza,ze mamicky si deti nehavaju doma co su na MD.skoro ma slak trafil dobre,ze tam nechodim.

my nove nemame nic len beham k nasim a sme vonku cely den.doobeda petrzalke poobede u nich.uz aby tam dedo poskladal hupacky a keby sa dalo este pokupit pieskovisko a stacil by mi aj skakaci hrad.no nie som narocna.

dadi pekne foto na FB videla osm,ze si tam dake prihodila pekne pekne pekne

ozaj co je s osi?????

kitty ja by som do tej prahy isla nevahaj ic 😀 😀

majussa21
9. apr 2009

Ahojte.
Peti juuj super na 6 dni ist do Prahy v dobrom zavidime uzite si to hlavne nech mate pekne pocko a tak.

Kati som bola na teba zvedava tak super ze si to mozes korigovat ja chodim do prace uz o 5h.z domu ale koncim uz o 14h.tak super

Eros no kravy a naco su tam nech sa staraju o deti co tam maju a nefrflu to neni ich vec ci su mamy na MD a deti si nechavaju doma no zvlastne to osoby tam mate.

Yesno juj tak aj vas to chytilo no prajeme nech ste cim skor fit a sviatky si uzijete v zdravi.

Dadka tak aj Matusko soplikuje aj my juj a to sme pred tyzdnom prestali po 2 tyzdnoch a teraz zasa tak aj vam nech cim skor pamycon zabere a ste ok

Idem este pozriet foto Dadky Drndi Peti co ste pridali. 😎

Tak my sme vcera vecer prisli domkov lebo chcem este dnes co to poupratovat kym pojdem do poobednej.Dnes mam prvu poobedku tak som zvedava ale mne sa tam velmi paci zatial tak dufam ze to aj tak ostane.My este obcas zakasleme a soplikujeme aj teraz som jej bola odsavat.No nic ja len tak v kratkosti cez sviatky sa snad ozvem na dlhsie.My zas v nedelu obaja s mm robime ja poobede a mm ide do nocnej tak to budu take sviatky rozhadzane no co uz. 😔

kasis
9. apr 2009

Ahojte,
prisla som vam popriat krasne Velkonocne sviatky 😉 .
My sa mame fajn, nove nic take, akurat sme Matkovi zrusili dudku na spanie,tak uz nema vobec. Na serblik alebo WCko sa sice pyta, ale po cikani a kakani 😒 ,tak aspon daco 😀 ,lebo ho nechcel ani vidiet. Tiez sme vacsinou von, iba na spanie chodime dnu 😉
Ja uz by som najradsej malo po porode,uz nic nevladzem a teraz s malym behat po vonku, nestiham za nim, tak sa vacsinou len na zahradu vyberieme,tam moze behat a ja lezat 😀 .
Chorusikom,skore uzdravenie 😉 .
Okacka, MAjussa, vy sa v praci postupne zabehavate,najhorsiasiprvy mesiac,potom to uz bude fajn, Majussa budes uz zabehana,ked tam dojdem 😉 .
Peti , vam stastnu cestu do Prahy, pekny vyletik 😉

cia13
9. apr 2009

ahojte,
ja mam dnes tiez Barborku doma a aj v utorok. Tak sme doobeda vybehli do Tesca na vikendovy nakup a pokupila som im aj nejake tricka a topanky na von.
Pred chvilou odisli robosi konecne, pridu az v utorok, tak bude chvilu kludu. Domcek je uz krasny. 🙂

Vsetkym chorusikom skore uzdravenie, nech sa mozu vyzivat v slniecku ako my.
Tiez sme stale vonku, domov chodime len spat a papat. 🙂

kasis - ty uz to mas za par, drzim palce
majusa - super, ze sa ti v praci paci a Sandruska to bez teba snad zvlada ok
peti - ty si uzi Prahu, moc toho asi nebude musiet dohanat, nejako sa to tu nehybe

cia13
9. apr 2009

a este som zabudla, vcera sme dostali rozhodnutie zo skolky, ze sme prijaty od 02.09.09, to je super, len teraz este docielit u riaditelky, nech nam to posunie od marca

natana
autor
9. apr 2009

čafte ženy

hlasim sa že žijeme 😀 , ale tiež sme stále vonku, tak potom nič nestiham a ešte teraz stále upratujem, tak makam až do večera a potom som už taka unavená, že sa mi nič nechce, ani len ťuknuť do klavesnice ☹

tiež vám prajem pekne sviatky a dievčatkám veľa šibačov

nám zo škôlky ešte nič neprišlo, ale moc si nádeje nerobím, lebo na školke je papier s kritériami pre prijatie (koho uprednostnia a slňame tuším len jedno a že tam chodil starší surodenec), takže asi budeme doma do 3,5 roka. no čo už.

inak aj moj oco ide na piatok-sobota do prahy a ja zase stvrdnem u nich so psom, no čo chudáčik nemá s kým zostať

za hodinu idem zubárke tak sa bojim ako male decko. no a potom asi pojdeme svokre. patri sa, už som tam nebola asi 5 týždňov

sara bola v posledných dnoch celkom dobrá, ale zato dnes si to vynahradila a bola ako 100 čertov, to asi aby som nevyšla z cviku 😀

juj ale robila som dnes tekvicovu polievku a na počudovanie zjedle bez rečí pol mištičky, tak doporučujem, keby ste nevedeli čo variť (recept som si našla na mmb)

tehulky držte sa už sa vám to kráti

pridali ste pekne fotečky, len dadi ani ja tam nie som zaregistrovaná, tak som sa nepokochala ☹

no nič idem ešte upratať kuchyňu
tak sa majte pekne

adrica
9. apr 2009

Caute zienky.

Tak my sme boli doobeda vonku, bolo nadherne a teraz sa uz vonku mraci a zacina poprchavat 😠
Dankovi sme vcera kupili konecne nove botasy v Deichmane, tak sa aspon nemusim obavat ci su mu tie z jesene dobre. Strasne sa mu pacia a stale hovoril, ze nie su male, len sa tazko obuvali. 😠
Dnes sme uz konecne tiez kupili papucky, lebo to je asi nedostatkovy tovar, teda aspon tie co mi potrebujeme. 😖

Dadi...inac pekne fotky, som sa kvoli Tebe zaregistrovala. 😵

Kasis..drzime palce, aby porod prebehol v poriadku.

Peti...Tebe krasny vylet do Prahy, inac ani ja som este nebola, no mozno sa mi to podari. 😅

Cia...my tiez mame rozhodnutie na adaptacny od septembra, ale hovorila riaditelka, ze mame prist v auguste, ze ako sme sa rozhodli. 😉

Nati..no nemozes si zvykat,ze je drobec ako med. 😀

Maji..super, ze sa Ti v praci paci, niekedy mam aj ja take chutky ist uz do prace. 😉

Marodom prajeme, aby sa co najrychlejsie uzdravili. 😵
A aby som nezabudla krasne sviatky prajeme.
Pa,pa. 😵

majussa21
9. apr 2009

Kasis no dufm ze uz budem zabehnuta 😎Sa ti to krati tak nech uz mas babo v naruci krasne a zdrave 😎

Cia cakame na fotky domceka sa tesime 😀

Miri ze 5 tyzdnov no to sa ti veru uz patri 😝

Adri aj my sme jej vcera kupili v deichmane botasky na jar ale aj pred 2mi tyzdnami sme jej tam kupili tiez botasky nike no isla ich rozbit co nosila len tie tak sme vcera boli kupit este jedny.A aj mm si kupil len ja som zas obisla naprazdno 😝
Tak deti mi uz spia ja som prisla z poopbednej a nejak sa mi este nechce spat tak idem daco urobit este som sa teraz natlacila cestovinami lebo som bola hladna.Zajtra sme s mm konecne vsetci doma aj v sobotu tak sa tesim este ani vyzdobu nemame tak budeme zajtra robit 😉

Aj ja vam prajem krasne velkonocne sviatky 😎

majussa21
9. apr 2009

A inak ani nam este nic neprislo zo skolky hm 😕

drnda1
10. apr 2009

Ahojte,

prajem krásne sviatky aspoň dodatočne, nejak som nestíhala... 😝

Peti - snáď si to krásne v prahe užívate, ani môj muž tam ešte nikdy nebol...snáď sa raz dostaneme. 😎

Kasis - prajem ľahký a rýchly pôrod, nech ste s Jankou už domka. 😵

My tu už od včera máme babinku a dedka zo Švajčiarska. 🙂 Sárinka sa veselo predvádza, kecá im o 1OO-600... 😀 😀
Priniesli jej kopec vecí na oblečko, Nike tenisky a jedny ,,číňany,, si predstavte v č.20! 😀 Dnes sme v nich už šli na zmrzku. 😉
Dostala aj bábiku, aj všeličo do vláskov, decká nejaké tričká, my s Peťom tričká a ešte jenské oválne sklo, Peter k narodkám koruny, nejaké syry švajčiarske, sladkosti, prášok na pranie...jáj a najhlavnejšie, pre Sáru sedačku na bicykel a helmičku. 😵
My sme moc pôst nedržali, kvôli dedkovi, varila som perkelt s haluškami...a samozrejme mňamky koláčik tvarohový so želatinou.

😀 😀

Zajtra idu na Moravu do nedele, decká do Teplíc otcovi a my zbehneme na záhorie na chalupu do Lakšár. 😝
Takže zajtra nevarím, hurá, ale v nedeľu musím nachystať šalátik, údené, tyčinky a Simonke tortu smotanovú, v pondelok má už 17 rokov!!!
😅

No ok, tak ešte raz vám všetkým prajem veselú Veľkú noc.

😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre