Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

nanette
10. apr 2009

Ahojte mamky 🙂

ja len na skok..... chcem vám všetkým popriať krásne sviatky.... 😵 ja osobne nemám rada to oblievanie, ale čo už... chlapi vravia, že je to vraj pre naše zdravie, tak musíme vydržať 😝

eros
12. apr 2009

Ahojme

troska to tu posuniem.

vcera sme mali krasny den.boli sme u kamosky na dome decka sa vyblaznili mala nafukovaci hrad a chceli sme ich uspat len nuna vyrusovala tak sme ich nakoniec nehali hore.jej maly zaspal skor kao moje deticky bo nuna doma chytila este 2 dych.zato spali aspon do pol 9.neskor pridam fotky od nej.
dnes si adko nasiel daku novu kamosku doobeda tak sa nachvilku stretli este poobede.isli sme na zmrzku na dostizku a nakoniec som dostala chut na pivko tak sme sli na ine ihrisko.tam zas stretol kamosa co chodia spolu do skolky tak mal o zabavu postarane zato je som lietala za malou hore dole,ale bola som rada,ze som si pivko dopila.po ceste domov sme sa zastavili na zmrzlinku a dosli sme domenko o 20:15 deti sa vykupkali a zaspali pred 15min tak si uzivam ticho bo hrosik je na nocnej navarene na zajtra mam tak som rada,ze nemusim nad sporakom stat a rozmyslat co varit.

zajtra idem s adkom sibat bo hroch bude spat po nocnej tak hadam obehneme co by sme chceli.mirka neviem ci ste doma,zeby sme aj Vas dosli troska vodou pokropit.ak tak mi napis na skype ci moze dojst sprc sprc komando.

ako vidim,ke dje pekne pocasicko nik tu uz tolko nesedi ako ked bola zima.pockam si na pracku a mozno pojdem do hajan.

zatial som tu

ako sa mate a co noveho tu?????tehulky????dufam,ze deticky su zdrave.

a aby som nezabudla prijemne sviatky ela oblievacou pre dievcatka a pre chlapcov vela sil na sibanie 😀

eros
12. apr 2009

teraz kukam lepe tak opravujem oblievacov pre dievcatka

endy
14. apr 2009

Ahojte holky,tak ja len na super skok.Dúfam,že ste prežili krásne a pokojné veľkonočné sviatky a polovičky Vás dobre vyšibali a vyoblievali.

U nás je všetko po starom.Maminu už máme doma.pomaličky sa zotavuje a dietuje.Len nadáva,že neschudla ani deko 😀 😀 😀

Nikolka konečne spáva dobre,cez víkendík sme si pobehali po okolí,veď hodím aj foto.

Prečítam si Vás neskôr,keď bude čas. 😉

Prajem Vám pekný deň. 🙂

murano
14. apr 2009

ahoj babenky
ja sa hlasim po strašnnneee dlhom čase nestiham skoro nič pri tom našom šintrovi niekedy som na pokraji šialenstva čo dokazuje.dobry slovom si neda povedať.tvrdohlavi je no prosto čim je starši tym viac si dovoluje ,ale su aj dni ked je ako medik najlepši na svete to su asi každe tetičky take.
čo mame nove? asi to že nam vyšli horne stoličky bez horučok tak oslavujeme.ason tieto,boli sme sa aj zapisať do škvolky na dalši rok by som ho chcela dať od januara velmi sa mu tam pači chodime sa hravať skoro každy den ked su von deti
pridala som aj fotečky z kupačky maly si s každym štrngal už ku konci si sam nalieval džusik a obracal pohariky 😀
tak sa zatial majte babenky detičkam vela zdravička prajem a tehulkam pohodičku

petra25
14. apr 2009

ahojte babule
prisla som vas len na skok pozdravit, dorazili sme zivi a zdravi a Praha bola kraaaaaaaaaaaaasna 😵
cesta vlacikom bola v pohode, deti sa tesili, pobehali sme "celu" Prahu, Stare mesto, Vaclavak,Orloj, Malu Stranu, Hradcany, vybehla som aj na Petrin 😀 cely jeden den sme boli v Zoo, dokonca aj na "pouti" 😀 no prosto parada,

vecer pridem pridat aj nejake fotecky (musim upratat albumy a povymazavat)a pocitat vas-teraz letim, lebo periem, upratujem, idem konecne okna umyt, povysavat, prach utriet, no ved to poznate 🤐
papa

natana
autor
14. apr 2009

čaute

aj ja sa konečne hlásim. prežili sme sviatky v pohode aj ken nie v úplnom zdravi, lebo deti sú soplíkove. aj adko nás bol vyšibať- veľmi si to vážime, že sa na nás nezabudlo. sice je sara babizna ale aj ona šibala. sice len doma a babku ale predsa. aj básničku mala hybi, hybi (šibi rybi) 😀 podostávali tolko sladkostí, že neviem čo s tým. tak uplácam malu aby aspon sinupret nevypluvala

teraz ešte malý nezbedník spí, ale potom ideme do auparku, kupiť nejake plátenne tenisky na ihrisko, lebo vytriasť piesok z normálnych tenisiek je hroza a nati si svoje nove adidasy už tak okopala, že vyzeraju ako 100 ročne a to ich nosi mesiac ☹ , no a ked budu mať sandále tak možno aj tie kupime nech to mám jedným vrzom vybavene. uvidime čo budu mať.
sice vás priebežne čítam ale akosi nie je kedy písať, tak sa nehnevajte 😉

majussa21
14. apr 2009

Drndi juj ako skvele vam zasa babka nanosila veciciek ako jezisko. 😀 Oneskorene Simonke prajeme k narodkam vsetko len to najsamnajlepsie😀

Zuzi ty si sikulka ked si bola s Adkom kupat aj ste daco vykupali?😎

Peti teeda ste toho pobehali tesime sa uz na fotecky:D

Miri aj my sme malej kupili nike no za 2 tyzdne ich tak okopala ze vyzerali strasne tak som jej minuly tyzden musela kupit este jedny nech ma aspon jedny poriadne.😒

My sme oslavili sviatky pracovne s m sme robili v nedelu ja poobede a on ńocnu takze vcera spal doobedu a potom sme boli s kmotrovcami na ich chate no tak prsalo ze sme vypili len cajik a sli domkov.Ja teraz makam 9 dni v kuse tak uz aby bolo potom.Mm ma nastastie buduci tyzden dovolenku tak sa bude starat o malu on.Mne sa v praci stale paci dokonca tam chodim rada a to je asi od nas vsetko.Dnes sme prisli domov vcera sme spali u testinej a dnes a zajtra spime doma tak behame hore dole a nosime malu kto ma volno.Zajtra bude s mojou babkou.
😎 Tak sa majte zatial my sme tiez stale vonku ked je teraz tak pekne lebo ked zas zacne prsat budeme sa stretat tu 😀

natana
autor
14. apr 2009

čafte
tak kupila som detskam tie plátenky, natinke aj take biele akoby hačkovane balerinky a sare ešte papuče nakoniec sme skončili na ihrisku a domov me sa dotrepali až po siedmej. mala dnes nezaspala ako včera za 10 min ale tradične strečkovala hodinu a pol. zajtra nám zase začína normálny život, nati ide do školy a my tradične ako vy všetky.

maji super že sa ti páči v práci, a aj naša ma tendži nike ani nie su okopane ale stále zašpinené (lebo su biele) vnutro samý piesok, tak preto som kúpila tie plátenné

ešte kuknem fotky a fičim do hajan
🙂

natana
autor
14. apr 2009

murano pekne malý vyšibal a ešte lepšie pripíjal 😉

tušim už nikto nedal fotky ☹

eros
15. apr 2009

Ahojme

miri aj mi dobre padlo,ze sme dosli vysibat len co ma mrzi,ze nemam fotky ako sibal sice nic nevravel,ale to nevadi 😀 😀 😀

ja sa chystam uz dlho pridat fotky,ale taaaaaak sa mi nechceeeeeee.

aj u nas zacina klasika den.adko uz v skolke este 2mes a koniec skolky.brdo ako to rychlo ubieha ochvilku si budem kupovat chranic na hlavu ako sa budem plieskat.

a este daco by som chcela poprosit je to odveci,ale bude to k veci zahlasujte za psicka je tiez z utulku a majitelka by chcela ak by vyhrala dat granula do utulku:

http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/2912

dikes moc a ak sa podari mozte poslat dalsim

tehulky ako?????

petra25
15. apr 2009

no ahojte, veru som moc toho dobiehat nemusela, nejak sa to tu nehybe 😅
slniecko vylakalo vsetkych von 😵
erosko, aj som sa snazila zahlasovat, ale nejak to tam blbne, vypisovalo my, ze som z danej IP adresy uz hlasovala a to mam dokonca 2 maily-pisalo mi to pri oboch ☹
maji, to je super, ze sa ti v praci paci 😵 a tenisky sme aj my dalsie dokupovali, lebo aj Karinka je maly likvidator 😀 presne ako Mirka hovori, piesok je katastrofa 😅
drndi, tak ste sa babky konecne dockali 🙂 a tu furu darcekov, co ste podostavali- super 😵
uz som aj zabudla, co som chcela komu popisat 😝

my sme boli doobeda vonku, na zmrzke a tak... mala este spinka od 12.30, ja som doteraz varila, fazulovu omacku a palacinky, vcera som zmakla aj okna + bezne upratovanie,trvalo mi to do 18.30 ale mam to chvalabohu z krku 😝
idem hodit len nejake dve fotecky, nechce sa mi ist teraz babrat s albumami, tak len nejake vymazem 😅 neskor to hadam bude lepsie 😅

petra25
15. apr 2009

jeeezisi, nejake male mi to pridalo 😖 no vecer sa na to pozriem,uz musim letiet, mala sa zobudila, papa 🙂

okacka
16. apr 2009

Ahojte,
tak ja len tak narychlo, uz som v praci a posledne dni vam akosi nestiham napisat nic. Ale citala som vas poctivo, no moc som sa nezapotila 🙂
My nemame nove nic, Velku noc sme si celkom uzili, boli sme sa so Simonkou bicyklovat, na korculiach sme boli s muzom, mala dostala od krstnej bicyklik, tak sa ucila krutit atd... Akurat dostala asi nejaku virozu, lebo nechcela papat vobec od nedele, umrncana bola nejaka, boli sme pre istotu aj u lekarky, ale ze jej vlastne nicnie je, nemala ani tpelotu, len kricala, ze brusko boli. Tak sme ju predchadzajuce dva dni nedali do jasliciek, bola u nas svokruska a dnes si tatik vzal pracu domov. Na doobedie ju uz zanesie, lebo vcerauz aj papala pekne, ale spinkat ju uz da asi doma.
Ja v praci zatial fajn, zatial ma to bavi, zaucam sa, vcera vecer som uz doma prvykrat musela aj pracovat. Vacsinou prichadzam uz okolo pol 4 domov, takze potom som s malou do vecera von, vecer si idem zabehat, ci na korculky a padnem mrtva do postele.
Tento tyzden by nam malo prist nove auto, tatik bol minuly tyzden objednat Ford SMax, takze moje malicke Aygo budeme predavat, tri by boli vela. Taaak mi je za nim smutno, normalne ho beriem ako clena rodiny a nechcem ho dat niekomu neznamemu 😀 😀
Peti - juj zavidim Prahu, my sa chystame na jesen. Á prave som zistila, ze o necele dva mesiaciky letime na dovolenku, uz aby to bolo.

Maji - super, ze aj Tebe sa paci a zvykli ste si. Ale pravdu mas, ze uz to nie je ta pohoda, vcera som este o pol 9 zmyvala podlahy. Ked som bola doma, vsetko vyriadene, poriadocek a teraz nestiham. Som sa aj riadne hanbila, svokra, ked mala spinkala, mi vydrhla pracku 😖

No bezim makat, mam dnes toho celkom dost. Pekny dnik prajem, snad vecer nejake foto pridam.

drnda1
16. apr 2009

Ahojte,

prepáčte, nestíhala som napísať, len som vás čitkala... 😝

My tu ešte máme svokru, ja už vždy póbedia pracujem... 😝 So Simonkou som bola v utorok v tom Parndorfe, kúpila si tenisky Pumy za 25,- eur , nejaké ponožky, vietnamky, podprdu, Peťovi som k narodkam kúpila Hilfiger rifle a v St.Olivery tričko (polokošeľa), všetko mu sedí ako ulite, tak som rada. 🙂 Ja som si kúpila balerínky biele kožené v talianskej predajni, mali 50%-nú zľavu.

Včera boli svokra a Peťo s malou na ,,maďaroch,, pozrieť jednu chatku, že by kúpili...celkom sa im páčila, tak uvidíme, aká bude ponuka a teda možno budeme mať chatku - chalupku. 😵 😎 Je to nejakých do 60 km od nás.

Ja väčšinou doobedia varím a upratujem a pobede pracujem, aj dnes to asi tak bude, musím ešte zbehnúť do skladu na nechty a chcem ísť aj na 5 min. do solárka. 😝

Sára je zlatá, ukecaná, babka má z nej radosť, decká sú už v škole, no zajtra už prídu, uteká to...za 2 dni už svokra odchádza... 😝
V sobotu pôjdeme zablahoželať na svadbu Peťovej sesternici...

My ideme o mesiac a pol na dovču do toho Českého Ráje, tak tiež plánujeme jeden deň navštíviť Prahu, super, už sa celkom teším.
Idem si z Otta objednat plavky, som tam videla pekné, tie bedrové nohavičky, nech zakryju strije... 😀
V septebri asi letecky zbehneme na nejaký týždeň do Švajcu, keď už deti budú v škole, iba my traja, vtedy sú lacnejšie letenky. Decká iste pôjdu s tatkom, inak idu o 2 týždne na curling do Prahy s tatkom... 🙂
Peťo má ďalší víkend zasa čunder, ale aspoň zasa bude trocha kľudu. 😀

No ok, jaj inak Miri, už máme sedaňu na bicykli, len Sára na nej prvý raz revala jak tur, tak si musí zvyknúť a môžme trieliť na hrádzu. 😉

cia13
16. apr 2009

ahojte,
tak ako vsetky ostatne, ani ja som nemala cas sediet tu za PC cez sviatky. Mali sme sa super, aj sme si oddychli, aj sme co to zase porobili a hlavne to rychlo ubehlo. Moje dievky boli riadne vysibane od susedov, tak budu urcite zdrave cely rok. 🙂

kati - pekne auticko ste si vybrali, urcite si zvyknes aj na neho. Super, ze v praci celkom skoro koncis, aspon si este aj rodinku uzijes.

deni - Bibi na bicykli sa pacilo, len muzovi hovorila ze pomalsie. A ja ked som s nou bola, tak sme spadli, lebo nas Barborka zablokovala a bola som na muzovom biku a bol pre mna tazky, tak sa mi zviezla na zem, ale nastastie sa nic nestalo, este stastie, ze mala prilbu. Ale neboji sa, to je dolezite. Skoda, ze ste daleko, pridala by som sa aj ja ku vam na hradzu. Drzim palce pri kupe chalupky, paradny relax, my by sme urcite kupovali tiez, keby sme nepostavili dom. Sme sa rozhodovali ci dom alebo zostat v panelaku a kupit chalupu.

peti - pekne fotky, taky vylet do Prahy by som brala, ale skor bez deti len s muzom.

dadka212
16. apr 2009

čaute 🙂

pekne dlho som neprispievala, mala som niečo s noťasíkom tak som sem kukala len cez mobil a to je také oničom písať 😅 teda velmi dlho by mi to trvalo 😝
bože zajtra máme taký mierny zhon musíme ísť tatovi kúpiť nohavice a košelu, lebo troška nám pribral, v sobotu ideme na svadbu, ale hlavne, že ja a Matúško sme komplet pripravení 🙂 čo je nezvyk vždy to býva opačne 😀
no ja som dostala pekný darček od rodiny, objednali mi kočík 😵 takže mám o jednu starosť menej...

pokukala som všetky fotečky čo ste popridávali sú bohovské 😵

Peti super, že vám výletík takto vyšiel 😉

Deni super s chatkou 😵 veru viem z vlastnej skúsenosti, že mať nejakú chatu je na nezaplatenie 😉 len my ju máme asi 5 minút autom od domu 😎

Miri vás tiež nejako chytili soplíky 😝 aj ja som bola ešte v piatok navečer s Maťkom na pohotovosti, lebo soplík sa mu zhustil a zozelenel a začal kašlať, ale našťastie to prešlo po pamycone a calciovom sirupčeku 🙂
prajeme skoré uzdravenie 😉

Murano ja si tiež teraz s Maťkom užijem, hrozne si poslednú dobu dovoluje 😠 a neviem ako to mám riešiť dokáže revať aj 3 hodiny vkuse a mne to neskutočne lezie na nervy 😝 ale keď sme doma pomáha zavretie do izby to sa ukludní celkom rýchlo....

eros
16. apr 2009

Ahojte mamicky a tehulky

chcela som apisat skor nez zabudnem a este neskor prihlasim bo kupem decka,ze uz vyliezaju klieste dnes som malej nasla na ponozke u nasich a to len par x pobehala po travicke.tak idem kontrolovat obe deti.

snad neskor pridem

dadka212
16. apr 2009

no tu to fakt nejako skapína teraz ako je teplo 😀

tak sa aspoň ja vykecám, tato ešte nie je doma, malý fičí na bebeTV takže mám chvílku klud 🙂
v poslednej dobe sa strašne rozrozprával 😵 a pekne aj farby si pamätá to lebo sa ma stále pýta vonku akej farby je toto auto atď. tak aj doma stále rozpráva čo je akej farby 😵
ááá teraz stále odo mňa vyžaduje škrabkať nohy 😀 dá si dolu ponožky a ideme na to, aj chrbátik 😅
a je nešťastný z tepla, lebo stále by si len obliekal bundu a ja mu to nedovolím, minule aj rukavice si nasadil skoro ma piclo a ja v šlapkách 😀 ale prehovorila som ho...

dadka212
16. apr 2009

Erosko to fakt už??? no budeme dávať už pozor 😉

eros
16. apr 2009

ddi aj moja mama sa cudovala,ze tak skoro takze tento rok davam ockovat proti klestakom.bo nikdy nevies.

natana
autor
16. apr 2009

ahojte

tak naša malá dns strašne vystrája v posteli, už10x docupitala do obyvky, tak som ju aj poslala do postele, síce s revom ale išla. ale už aspon teraz neziape, len mrnčí.

deni nio neviem hadam si zvykne lebo naša vrieskala min. rok a ani ju to neprešlo, tak sme sa ani nevozili a tento rok sa to uplne otočilo, sama sa naň pýta, dkonca aj helmu chce na hlavu. a potom daj pozor pri zapinani prilby, bo sa mi prvý raz stalo, že som malej zacvikla krk. chudatko muselo ju to strašne bolieť. tak som na seba nadavala ale na prilbu nezanevrela našťastie

a super,nech vám to s chatkou vyjde 😉

zuzi, kliešte su už davno, to hned ako vyrastie trochu tráva hned sa rozmnožia, ale na naše deti nejdu ani na mna ani na andyho,takže ja nestresujem.

luci čim viac deti tým lepšie aspon sa zahraju kým budeme popíjať pri nich kofolu. 🙂

dadi aj sara by sa len obliekala, bundu musime mať vždy aj čiapku, potom sa občas dá vonkuprehovoriť a vyzlečieme, ale tiež by sa najradšej nafutrovala do overalu a dokonca aj čižmy si minule chcela dať.
a sople su už ok, ani jej neteču, len ešte doberieme ten pamycon čo mi sesterka z lekarne obstarala, lebo na pohotovosť som sa len kvoli soplu trepať nechcela, ešte že mi to mal kto doniesť z topolčian, lebo dedo tam bol v nedelu.
no a telku už ani nepozeráme, ked tak chvilu rano jimjam kym niečo rýchlo ukuchtim a fičime von, potom sme poobede zase až do večera vonku, dojeme večer vyplutí, a to musim spratavať ten binec, kupať, čítat a počuvať sarine sceny plus robota, no do postele padam ako kabela.

inak aj sara stale robi scény ale začalo nam pomáhať, ked dostane na zadok takže nešetrim si ruku, ked už je toho moc capnem a zvyčajne zaberie 😒

dadka212
17. apr 2009

ahojte...

dnes som úplne grogy, malý bol stále hore len mlieko a mlieko a ešte ma aj hrozne ťažil žalúdok lebo som sa prejedla 😝 bože za posledné 3 týždne 3kg a to ma čaká ešte zajtra svadba a v pondelok poradňa som zvedavá čo mi povedia 😔 musím držať nejakú "diétu" 😝 ale už sa neviem ovládať stále musím niečo žužlať lebo inak som nervózna 🙄

Miri ty si tiež so Sárkou pekne užiješ 😝 aj Maťo minule mal bundu a bol celý prepotený, ale dolu ani za svet, on aj doma ho ledva prehovorím, keď prídeme zvonku, aby sa vyzul a vyzliekol...ale bundy som mu už poschovávala aj čižmy, takže ho to neláka 😎
a to je super, že pomáha "na zadok" ja mu aj capnem ale nepomôže vždy iba keď som s ním sama, keď je tam tato alebo moja sestra, tak robí ešte väčšie scény....
...ale najhoršie je to na ulici aj zakričím a plesknem mu, a tí ludia na mňa kukajú jak keby som z marsu bola ešte tehotná tam zjapem a plieskam decko tak si myslia určite, že načo mi je druhé, keď nezvládam jedno 😝 no keď mám pravdu povedať tak niekedy si to myslím aj ja, teda v poslednej dobe dosť často 🤐

drnda1
17. apr 2009

Ahojte,
Danka - všetko NAJ...k včerajším meninám. 🙂 Vidím, že ste opäť zmenili meno... 😎
Kam idete na svadbu? Aj Peťova sesternica sa zajtra vydáva.
😝

Miri - tak kríza zažehnaná, včera sa už Sára bicyklovala v sedani, boli s Peťom póbede na hrádzi.

Luci - no dom bola iste lepšia voľba, než chata. 😉 Nám tu stále denne vŕtajú, všade naokolo robia na domoch zateplenia, no je to otras - samý hluk! 😠

Zajtra nám už ráno svokra odchádza, uvidíme sa o 2 mesiace, čo pôjdeme spolu na dovču. 🙂

Dnes nevarím, tato prinesie pizzu. 😵 Póbede mám zasa robotku až do večera a zajtra ideme do Čunova blahoželať na svadbu. Ale to iba na chvíľku.

Pekný dník prajem.

dadka212
17. apr 2009

Deni ďakujem 😵 no meno sme zmenili lebo sme sa nevedeli dohodnúť tak keď Matúško je po tatovi tak maličká bude po mne síce s obmenou lebo Dana je také tvrdé tak bude Daniela 🙂
a na svadbu ideme sem do Pezinka, tatova sesternica sa vydáva a bude to taká velká rodinná svadba 😝 také ja moc nemusím, ale aspoň sa najem teda pokial mi dnes neoznámia zlé výsledky cukrovky 😔

cia13
17. apr 2009

ahojte,
ja radostne oznamujem, ze majstri odisli a uz mame domcek pekny, dlazbu polozenu. Teraz treba branu a branku a terenne upravy popri dome, ale to az casom. Len teraz to cloveku tak do oci bije.
My sme s Bibi pred obedom len po nich upratali, smeti nahadzali do vreca a uz teraz napapana spinka.

dadi - pripajam sa aj ja, vsetko najlepsie k vcerajsim meninkam. Pekne meno ste zvolili, aj moja mamina je Daniela. JA by som sa ale viac priklonila ku Dagmar, to je moja sestra a hovorime jej pekne Dada. A nezufaj, nie si zla mama a ked niekto zazera kasli na to, maminy ta pochopia a ostatni nech si riesia doma svoje. Peknu svadbu, len s papkom pozor, nech ti neni zle.

deni - tak super, ze sa Sarinke na biku pacilo, mozte vyrazit aj s Mirkou. To vrtanie veru nezavidim, som happy ze uz to mame za sebou. Sice oproti nam zacinaju stavat, tak asi nie na dlho a mame to tu opat.

drnda1
17. apr 2009

Dadi - Daniela je pekné meno. 😵 Aj moja mamina je Daniela, aj keď oslavuje na Danu, lebo aj narodky má v januári. 😉

okacka
17. apr 2009

Ahojte,
ja popijam poobednu kavicku v praci, dosli sme nedavno z obeda. Dnes toho nemam az tak vela, takze celkom klud. Vlastne uz len nejake dve hodky 🙂 .
Pani ucitelka z jasliciek mi akurat poslala sms, ze Simonka je dnes mimoriadne zlata, ze krasne ako prva zahajala, vsetko spapala, ze cele doobedie im spievala, recitovala, ze podarena. Tak som hrda 🙂 . Cez vikend sme povodne planovali nejaku turu, chceme ist zajtra kupit ten nosic turisticky, ale pocasie ma byt na prd. Uz tu vlastne aj mrholi.

Deni - nasa Simka vlani tiez moc nechcela v sedacke na bicykli sedavat, tento rok sa tesi hrozne z toho, prilbu si sama nasadi a krici rychlejsie. Jedine jej vadi, ked fuka vietor silny.
Luci - super, ze mate uz krasny domcek.
Dadka - dodatocne vsetko najlepsie k meninkam a nemaj vycitky, kazda maminka to vie pochopit.

No bezim makat, uz sa ale hrozne tesim na vikend, ze sa rano vyspim 🙂 . Pekny den este prajem.

kasis
17. apr 2009

Ahojt,
Dadka z tych vysledkov na cukrovku si tazku hlavu nerob, drzimpalce, nech su negativne, a keby aj nie, tak jeden den hore dole tebe ani malickej neublizi,ja mam aj teraz aj pri Matkovi som mala cukrovku a teraz je to omnoho horsie, bo drzim dietu od 16tt ble 😝 , ale sem tam porusim, aj pri Matovi som, tyzden pred porodom som sa na dietu uplne vykaslala, spravila som si banany so zmrzlinou a slahackou a na druhy den bol Matko na svete,som ho asi vydurila sladkym😀 A vsetko naj k meninam a peknu zabavu na svadbe😉
Super, ze vam detick vydrzia v cyklosedackach, Mato tak niekde posedi 5 sek a dost, on radsej po svojich a tam kde chce on.
Cia, to ostatne sy dorobi, hlavne ze ste vo svojom krasnom domceku 🙂
Obliekanie aj Matka bavi, bysi teraz aj capicu aj rukavice navliekol, ale ked bolo treba, tak nie.
My ideme na vikend na chatu, tak balim veci,trosku si oddychnem, brat 30tku oslavuje, bude tam aj dost detureniec, tak sa vyhraju, no vyzera to, ze len dnu 😠

petra25
17. apr 2009

ahojte babule
vcera som nestihla nakuknut-takze hlavne vsetko naj Dadke k vcerajsim meninkam, vela zdravia, lahky porod a zdravu bambulku-ako citam tak - Danielku 😵 😵 a z ludi naokolo si nic nerob, kaslat na nich, u nas je podobny scenar a niekedy ani po riti nezaberie 😝 neboj, vsetko zvladnes 😵

drndi, no to je super s tou chalupou, aj my mame chatku tiez ako Dadka cca 10 min autom a neviem si to vynachvalit, neviem si predstavit, co by sme v lete bez nej robili, je to bozska pohoda 😵 inak vcera som na teba myslela, bola som u susedy dat si robit gelove nechtiky 😀 zacala este len minuly tyzden, tak sa na mne "ucila" a mala som to zadara-obojstranne vyhodne 😀 som ta spominala, aka si sikulka 😉

oooooooozaaaaaaaaaaaaaaaaj-majussa, mati, ako to je s tym rodicovskym prispevkom, ked ste nastupili do prace a dieta nemate v skolke? dostavate celu tu matersku??? lebo ta suseda my vcera spominala, ze uz to cela nebude-rozhodla som sa totiz,ze idem predsa od septembra do prace 😝 Karinku bude varovat babka a ja som jej chcela davat tu matersku, nech ma aj ona nejaku korunku, lepsie ako to dat statu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre