Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

drnda1
29. máj 2009

jéjo supeeeer! 😵

kasis
29. máj 2009

Ahojte,
Dadke drzim silno palceky, nech ju malicka moc netrapi a nech je sup, sup,von a potom uz len krasne spolocne chvilky 😉 .
Nanetka, nie ste sami s plienkami, aj Mato je cez den na tom tak isto ako Gabike, nedavam plienku, ale periem dookola. Zaujimave, ze po nocnom spani ma suchu plienku uz dost dlho, ze by isiel naopak, najskor v noci, potom cez den????
Osi, tebe vsetko dodatocne naj naj k meninam, tebe sa to uz tiez krati, tych par tyzdnov, uz prejde rychlo 😉
My sme dnes s Matkom boli na MDD, od nas z roboty a tato bol 1x sam s Jankou doma a zvladli tie 2,5 hod super, si obaja pospali 😀

natana
autor
29. máj 2009

čaute
ja chodim nakukakať, čo je s našou dadkou 😉

sare ide horná stolička, tak si cpe stále prst do ust, celý den je z nej nervak aj poobede spala len hodinu. mna dnes strašne bolí hlava, akoby som ju mala vo zveráku a ani lieky nezaberaju, tak neviem ako budem spať.

bola som reklamovať aj tu flkašu, ale bohužial tiekli aj ostatne, tak som ju nakoniec nevzala a kupila som natalke nove plavky. ta sa vytešovala. dokonca sa v nich aj kupala. jasne že aj sara sa navliekla do plaviek, taka bola srandovná, lebo tá podprda jej je na hrudniku strašne tesna ale nechcela si ju dať ani za svet dole. hadam v lete nebude trucoš, bo ju to muselo aj tlačiť ako to mala zarezané.

no a nati som prihlásila do tábora. už min. rok chcela isť do čarodejníckeho, ale brali až od 7 rokov. tak tento rok ide. teší sa ako malá. (inak tento rok ten prvý termín beru aj deti od 5 rokov) som zvedava ako sa jej bude páčiť.A ide hned ten prvý termín 1.7. tak hned po vysvedčku sa nas na 10 dní zbaví
😀

nanet, kasis nezufajte, každy sa raz dočká suchých spodárov, a ide leto tak to nebude take hrozne nosiť zo sebou par kuskov náhradného oblečenia.

drnda1
29. máj 2009

No svatka písala s Dadkou, vraj sa neotvára, uvidíme...čo s ňou, chúďa, spravia... 😝 Moja zlatá, ju ľutujem, snáď ju nenechajú trápiť... 😠

Miri - aj ja idem Erika dať do tábora...kam ide Natálka? Ja som našla Duchonku, kolegyňa má dáky leták, ale tam sú moc drahé, ale tá Duchonka sa mi celkom páčila...kolegyňa má 12ročného syna, tak by mohli ísť spolu...uvidíme...

Žany - vidíš, to naše boli skoro vo všetko podobné, ale teraz sme vás troška predbehli... 😉 to sme vám vrátili za to chodenie, vy ste chodili skôr! 😀 😵 (srandujem). Neboj, bude to čoskoro ok, ide leto...

Kasis - no vidíš, vyto skúste od konca. 😉 😀

natana
autor
29. máj 2009

deni, ja som volila radšj cestovku pre deti CEVARM, oni robia tábory už dlhé roky, takže žiadni nováčikovia a maju rozne tábory, len sa treba rozhodovať dosť rýchlo, lebo niektore termíny su už vypredané
a duchonku by som asi nedala, tam je tak špinava voda a asi sa tam aj budu kupať (ale on je chalan, tak to až tak nevadi)

dadi, moc na teba myslíme, nech ťa nenechaju dlho trápiť. snad ti daju aspon čípky na urýchlenie

eros
29. máj 2009

Cafte

ja zatial len tolko,ze ete sa mi dadka neozvala.stale cakam na smsku,ze uz ma potom,ale stale nic ☹ ☹

normalne mam 100chuti byt pri nej,chcela by som konecne vidiet porod nazivo.pisala ze personal v poho bo ju poznaju z MK.

ak by nieco este napisem 😉

eros
29. máj 2009

mam cerstve info dadka ide rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit predyhcavajme za nu

eros
29. máj 2009

este tu budem ci mi napise idem si zapalit a nemam si co naliat ak napise,ze je na svete 😵 😵 jaaaaaaaaaaaaj tesim sa

osi neboj aj pri tebe sa takbudem tesit 😵 😵

nastenka27
29. máj 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeee,
tak uz je to tuuuuu. Moc drzim Dadke palce aby som moc netrapila. Joj ako sa tesim na tu spravu, ze uz je mala Danielka na svete. Tak Erosko prosim nezaspiiiiiiiiiiiii.

eros
29. máj 2009

nasti teraz??????si blazon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!som nazhavena obcas dychnem za dadku 😀

eros
29. máj 2009

nasti preplatis mi ucet???? 😀 😀 uz som ju tolko naotravovala 😀

natana
autor
29. máj 2009

no už je to teda tu. len som nepochopila, či sa už konečne začala otvárať, či už ide tlačiť. dala si tú epi? či ani nevieš?
dadi,chudatko drž sa tam, tiež by som ti išla najradšej pomocť pri dýchaní. uf, už nech maš po tom.

eros
29. máj 2009

miri napisala mi len idem rodit.zatial cakam

natana
autor
29. máj 2009

sa divim, že sa vobec na to zmohla, ja som pred porodom nebola schopna ani najsť andyho v telefone

natana
autor
29. máj 2009

no idem dať hviezdu vycikať a potom sa ešte snad ukažem. aj ked ma stále boli hlava tak neviem či si nedam nejaku tabletku zase, hadam konečne niečo zaberie.
inak, včera bol na mojom compe andy a tomu sa moc písať nechcelo, tak sa nehnevaj, že nik neodpisal 😎

eros
29. máj 2009

ze mu dam po zadku ak ho stretnem 😀

eros
29. máj 2009

este mi dadka nepise davam si pespi a pc mi dako zamrzol bo cas mi ukazuje furt 23:22 😀 😀

natana
autor
29. máj 2009

no my už ideme haji, ale napiš mi prosim dadkine tel.čislo do ip, chcem jej niečo zajtra odniesť, tak sa jej radšej dopredu ohlasim, nech tam nestrašim nevhod. diky
a dobru noc

natana
autor
29. máj 2009

chod si lahnuť, čo ak to bude trvať až do rana a ty potom budeš spať ako drevo a nebudeš počuť telefon 😉

eros
29. máj 2009

este vydrzim snad sa ozve kazdu chvilku

ma IP

eros
29. máj 2009

idem hajat ak by nieco este zapnem komp

bru nocku 😀

eros
30. máj 2009

Bre ranecko 😀 😀

tak Vam ide oznamit rdostnu spravu mala Danielka sa narodla 28.5 o 23:55 a miery 3050g a 50cm
este neviem ako rodila.

dadi este raz gratulujem 😵 😵 😵

yesno22
30. máj 2009

GRATULUJEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eros
30. máj 2009

sekla som sa v datume 39.5 😀 😀 😀 😀

eros
30. máj 2009

kurna pisem bez skuliek 29.5 prepacte a ten datum vyssie je tiez preklep

natana
autor
30. máj 2009

Dadi no gratulujemeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Hadam to nebolo take strašne, aj tie miery nie su ako ťa strašili. tak snáď ste obe v poriadku a zdravé.

zuzi neva pochopili sme na prvý pokus 😵

bystricanka
30. máj 2009

dadka...aj ja ti gratulujem. 😵

eros
30. máj 2009

Miri dakujem za pochopenie,ze ste ma pochopili na 1 pokus bo pisala mi to az dnes rano,zevraj mala rychly porod.

endy
30. máj 2009

Ahojte,Dadke gratulujeme!!!!!!!!!!!!!

nanette
30. máj 2009

Dadka - jeeeeej, konečne je Danielka medzi nami.... srdečne gratulujeeeeem 😵 😵 kočky, ktoré máte na ňu číslo, tak jej napíšte aj za ostatné maminy, že ju pozdravujeme a tešíme sa na ňu, aj na bambuľku 😵 😵

Mirka - no ja dúfam, že toto leto to Gabika už zvládne s tými plienkami...lebo už od decembra sme bez plienky a žiaden úspech... ani podobrotky, ani pozlotky, ani úplatkami, ani hravou formou.... nič na ňu nezaberá.... vonku chodím s plným batohom gatí, nohavíc, vlhčených obrúskov, k tomu lopta, formičky do piesku, motorka, jedlo, pitie... no proste ako ovešaný stromček... 😝

Deni - no veď to.... vy ste boli posledné v chodení, my budeme asi v plienkach.... 😝 ale zato obe naše kofy sú riadne ukecané už pekne dlho... toto im ide obom jedna radosť.... 😉

Kasis - mohlo ma napadnúť, že vy ste na tom podobne ako my.... to ich spoločné nepitie mliečka, zato chuť do jogurtov a ešte väčšia do surovej cibule, to nebude len tak náhodou 😀 😝 😉 určite keby sme ešte niečo porovnávali, tak toho nájdeme kopec podobného 😉

No utekám..... finišujem s upratovaním celého bytu, tak nech to už mám za sebou, lebo už sa mi nechce 😝 tak prajem krásny dníček každému...papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre