Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

petra25
30. máj 2009

Dadiiiii, moooooooooooooc gratulujeme k Danielkeeee, dufam, ze vsetko islo lahko, ako Erosko vravi a uz sa straaasne tesime na fotecky malej princeznicky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petra25
30. máj 2009

nanettka, urcite nie ste sami, nam sa sice uz tiez dari chodit bez plienok, ale nie je to este stopercentne zdaleka (preto som to tu ani nespominala radsej, nech to nezakriknem 😅 ) takze sem-tam prepierame aj my a nocnu plienku ma vzdy uuuuuuuuuuplne mokru- a to sa pridavame do klubu kecajucich o sto-sest 😅 neboj, oni to coskoro zvladnu 😵

Karinka teraz spi, muz je u rodicov, robi im internet (nastavuje a tak) tak tu spolu Skypujeme ako sisi 😀 ja sa idem vyvalit ku knizke, mam tu Ginu, tak sa tesim, je tu klud 😵 zatial pa

cia13
30. máj 2009

dadi - srdecne gratulujeme k Danielke, ma nadherny miery, akurat, verim, ze ste obe ok

natana
autor
30. máj 2009

čafte, ja som povodne chcela isť dnes za dadkou na sekundu, ale pojdem až zajtra. hadam už bude ako tak oddýchnutá z ťažkej noci. Totižto dala som tatovi navrtať 4 dierky na vešiačiky so detskek no a teraz mam rozburaneho pol bytu. najskor mu opadala omietka v detskej, potom sa omylom prevrtal až do obyvky a tam odpadol aj kus steny. potom začal nervačiť, a tukať do stien nad oknami, že ani tam ta omietka nedrží, tak poopadávalo všetko nad oknami, ked už bol v tom zasadrovavani, tak si zmyslelže teda natiahne aj v chodbičke, čo sme mali nedokončené od minulého roka, ked sme menili dvere a akoby to nestačilo aj balkon sa mi nezdal, že to tam praská, tak aj ten ide sadrovať. samozrejme ešte dorobiť diery po pôvodnej garniži v spálni. všade mam strašný binec, prachu, no hrôza. Teraz musi isť do hornbachu nakupiť material a farby nech to da do poriadku.

sarinka pokračije v nervačení (asi z toho zubu alebo zubov, lebo si pchá ruky aj do druhej strany) tak som zvedava kolko bude spať. ja idem trochu upratovať, mam tu toho požehnane

nanet viem si živo predstaviť ako chodiš, ja som to iste stvárala minulý rok, a dokonca mi aj bolo povedane, že čo sa na to nevykašlem a nedam jej radšej plienku, ale ja som tvrdohlava v tomto, ked som vedela, že vie vydržať aj sa vypýtať, tak prečo sa vracať dozadu. inak nam sa nehody stávali skor doma ako vonku, neviem prečo. doma sa išla schovať do skrine, alebo za botník. tiež mi to pripadalo ako naschvál, lebo vonku skoro vždy vydržala alebo sa vypýtala. neboj bude dobre. my máme dvašerble, tak som ja sedavala na tom druhom a to sa jej moc páčilo a zvyčajne sa vcikala aj ona. 🙂

adrica
30. máj 2009

Caute zienky.
Ja len na skok, prisla som zistovat co je nove s Dadkou. 🙂

Takze Dadi gratulujem k Danielke, miery su super a nie take ako Ti hovorili.
Ono sa to vzdy trosku zmeni.
Hlavne, ze ste v poriadku.
Drzim palce, aby to uz teraz bolo len super a bez problemov. 😵
Tesime sa neskor na fotky. 😉

Inac baby co ste rodili cisarskym nestalo sa Vam, ze Vam telo vypudilo vnutorny steh?
Pytam sa lebo mne sa to opat skomplikovalo a lekar mi povedal, ze mi telo vypudilo steh. ☹
Ja len dufam, ze to bola hlavna pricina vsetkeho a bude uz klud. 😠

Prajem krasny vikend.
Caute.

drnda1
30. máj 2009

Ahojte,

Dadi - blahoželáme a tešíme sa s tebou, júj strašne sa už teším na malinkej prvé fotečky. 😉 Keby si len tušila, ako sme to tu včera večer a v noci prežívali... 😀 Svatka mi dokonca poslala sms: ,,Rodíme,,!!! 😀 😀 Bol s tebou pri pôrode aj manžel? Dúfam, že budete čoskoro doma, tak sa obe šanujte. 😉 🙂

Miri - som sa na Andym zasmiala... 😀 (A je to! Pat a Mat). 😝 😀 Zajtra by som aj šla s tebou, čo povieš? Len napíš, kedy by si tam asi šla...

Adri - akože pohoršilo? Čo s tým máš? Ťa to bolí?

Žany neboj, zvládne to... a možno ti to fakt robí občas aj naschvál, už majú iný rozumček! 😉

adrica
30. máj 2009

Cau Deni.
No zatial to neboli, len sa mi v tom opat sprtal, tak mam stale otvorenu ranu asi tak 0.5cm.
Je to o to horsie, ze uz som 5-ty tyzden po operacii a stale chodim oblepena leukoplastom ako debil. ☹
Prave preto som sa pytala na to vypudenie stehu z operacnej rany.
Pijem uz aj caj na imunitu,cistiaci caj tak dufam, ze to zaberie a nastartuje organizmus aspon z vnutra.

Takze asi tak, v pondelok idem za nim do nemocnice na kontrolu. ☹ 😠

drnda1
30. máj 2009

No paráda...chúďato, máš ty s tým problémy... no potom daj vedieť v pondelok, čo máš nové... 😝 😉

eros
30. máj 2009

Ahojte

napisem len v skratke.dadka je Ok je cula.nepokecali sme dlho bo ju volali po 5min na kojenie aby isla skusit malu nakojit.mala je krasna baculka tolko mamiciek tam bolo a ludi,ze az.dadku zevraj pekne "zosili" ze ani sediet nevie.chuda tiez jej mala bola omotana ako moja tak esteze ju vytiahli pred v h12.tak som si kupila vinko a dnes to zapijem

ochvilku hodim foto malej danielky mam aj velku danku,ale fotila som cez sklo takne bude taka dobra.len mi dajte chvilku rybu si smazim moje 1 jedlo 😀 😀

a miri zabudla som sa podakovat za kavicku 😅

eros
30. máj 2009

Foto pridane

yesno22
30. máj 2009

jeeej....zlatucka je 😵

loren
30. máj 2009

dadke k dcerke gratulujem az mi slzy vybehli 🙂

loren
30. máj 2009

inak aj mi sme cez den bez plienok az na noc davame ale sara ma novu zabavku ked sa vicika a ja ju neustriehnem hned mi obsah nocnika vyleje na zem lebo raz to nechtiac spravila a ja som potom ako blba zotierala mopom a to sa jej zapacilo 🙂 tak vyleje aby mohla s mopom behat, mate niektora kocik s predeti obchodu maju aj netovu stranku su na kosickej ulici lebo ja som objednala buginu a dosla mi zo zlomenou brzdou tak ma slak triafa dnes dufam ze mi to uznaju ze som to nespravila ja 😒

drnda1
30. máj 2009

Nádherná je Danielka... 😵

Loren - na teba som aj dáko pozabudla, že aj ty si tehuľka...jéjo...a vidím, že to bude dievčatko...na mene sa neviete ešte zhodnúť?
Poznám ten obchod, ale nenakupujem tam, sú strašne predražení... ale mali by ti to uznať. 😝

Mati - pekné fotečky, Jakubko je fešák ostrihaný. 😉

loren
30. máj 2009

Drnda v pohode vsak ja vas len citam a obcas nieco pridam takze ziadne vycitky 😉 a meno no este nevieme na 100 percent ale mozno NELLA 🙂

loren
30. máj 2009

ozaj psika este nemate?

drnda1
30. máj 2009

Jéj to je pekné meno... 😵 Psíka až keď, tak v polovici júla, lebo ideme na dovču.

nikuska22
30. máj 2009

jeeej, krasna je danielka, zlatunka, malinka, normalne by som brala, aby sa vratil cas o 4 mesiace 😀 ,moja laura je uz oproti nej valibuk 🙂

super si pofotila, erosko a samozrejme dadke srdecne gratulujeme 😉

loren - vidim, ze mame podobny vkus na mena, saru mame rovnaku 🙂 a pri druhej sme sa rozhodovali medzi nelou a laurou, ale nakoniec je laura 🙂

inak, je tu este niekto taky, kto ma plienky vkuse?my sme uz chodili na nocnik od roka a pol, ale ako sa narodila laura, tak sara sa vobec nepyta 😠 neviem, co s nou mam robit a tiez je riadne ukecana, niekedy take somariny porozprava 😀

samozrejme, ze zase som vas nestihla velmi precitat, ale uz sa dufam polepsim 😉

natana
autor
30. máj 2009

Ahojte
ja sa hlasim až teraz, lebo doteraz som škrabala omietky a 100x umývala, a najhoršie, že ešte zajtra pokračuje, takže ma to čaka znova.

deni, ja ked tak ked uspím malu, čo nebude asi skor ako cca 13.30-14.00. a ja tam fakt len na skok, lebo viem že je to tam desne, sestričky volajui hned ako dieťa zacne plakať, takže vykecávať s návštevou le luxus, ktorý si možu dovoliť len tie, ktorým deti pekne spinkaju. ale dam vedieť ked uspím. 🙂

adri, to snad nie, ja som už myslela že behaš ako srnka. prajem rýchle doliečenie a nech máš s tým navždy pokoj

nikuš, ono je to u vás asi len psychika. Sara si chce ukrojiť z tvojho času čo najviac pre seba a prebalovanie jej može prísť ako to, že sa venuješ len jej. Ona si to možno ani neuvedomuje, že to tak vlasne robi. ale vraj taketo problemy su uplne normálne ak sa narodi v rodine druhe babatko. takže ja by som ju asi nechala a v lete ked bude teplo by som jej plienku nedavala a ked sa pocika sama zisti že to nie je nič moc byť v mokrom, lebo ona už je veľká.

no idem kuk fotky, aj ked danielku som už videla v eroskinom foťáku. mimochodom za kavu si už davno podakovala 😎

eros
30. máj 2009

cafte

volala soms ddko mala sa chytila na cicik takje supis uz ma aj izbu.kontroluju malu koli cukrovke a ma 2stichy na stehne tak s asi dobre roztrhla.zapijam uz obe danielky.a ak vsetko pojde OK tak pojdu domenko v utorok.zajtra by mal kuki aj jej mangel a isla by som aj ja mne sa tampacilo aj ked som tam vstupila ma zacala jazva bolet a potichu som sihovorila hadam ma antolska obide co najdlhsie 😀 😀

ozaj dadku som pozdravovala a pozdravuje naspat

miri ani si nespomeniem,ze som podakovala 😀 😀 a andy sa nalakal fakt bo kopky som nevidela za nim 😵 😵

eros
30. máj 2009

kurna zasa preklepy. dadkou a ak dalsie chyby treba domysliet

majussa21
30. máj 2009

No zmazalo mi prispevok ma vystrie-.
Jeeej srdecne blahozelkam Dadke ku krasnej amlej Danielke darno Eroska je sikovnica ked ich nam ich uz tak pofotila.
Ja som v poslednej nocnej tak sa mi uz nechce od pondelka zarezavam uz na detskom 2 tyzdne budem robit zas len rano kym sa zaucim ale tam robia 6,8,12stky no uvidim vobec sa mi tam nechce ist.Mm teta tam robi stanicnu tak uz ma bola popredstavovat poukazovat ze ved sa nemam bat.Zajtra ma mm celodenku tak zas nebudeme spolu aj v pondelok pride az vecer takto sa mi teraz striedame.A teraz som sa dozvedela od sestricky ze moj gynekolog mal infarkt tak si musim najst novehoa jeden co ma dnes sluzbu mi bol konzultant aj znamy tak sa ho spytam ak budeme rodit.No ideme prebalovat a nosit na kojenie na polnoc tak ja sa este ozvem.

natana
autor
30. máj 2009

pekne fotočky, ale jasne že momentálne naj su fotky malej Danielky 😉 , Kubko starý fešáčisko ako vždy 😉 , lorenina sárinka, krasna slečna s hustými a dlhými vláskami a Laura so Sarinkou, dve milujúce bambulky. no radosť kukať na fotky, tušim by som aj ja mala tie moje konečne cvaknúť 😵

Loren k tomu šerblu, my nyjnovšie chodime na šerbel (doteraz chcela vždy na zachod), ona všetko sama, ajj sa vyzlečie aj posadi, aj utrie, vyleje šerbel a aj ho musi poumývať, sama 😎 , sice sa snažim aspon jednou rukou trochu istiť, nech to nepovylieva kade tade, ale akosi ju to začalo baviť.

idem sa vystrieť k telke na chvilu a potom spať, lebo som total vyštavena

kasis
31. máj 2009

Ahojte,
Dadke a malej Danielke srdecna gratulacia,nech sa vam obom dari a nech ste cim skor doma 🙂, mala je nadherna 😉
Erosko, ty si to pomaly v priamom prenose tu pisala 🙂
Nikuska, vraj deticky po narodeni surodenca, sa zvyknu vratit v niecom spat,tak to moze byt Sarkina reakcia na Lauru, Matko sa zacal zas vac maznat a tulit a sa aj budi v noci, predtym taky nebol a teraz sa castejsie mojkame.
Majussa, tak teba uz aj prelozili, no skoda, vsak si sa tam akurat zapracovala a teraz zas niekde inde. Ale som rada, ze som ta stihla este na novorodeneckom. A ktory gyn to mal infarkt??
MM dnes vari, tak mam volno, Matko este spinka, v noci muchy a vcielky nahanal, neviem co sa mu snivalo 😀

drnda1
31. máj 2009

Ahojte,

Miri - no to je super čas, ja dnes robím vepro, knedlo, zelo, čo je zdĺhavejšie, takže v pohode. 😉 Potom mi cinkni, počkáme sa vo vestibule. 🙂 Aj tak si musím kúpiť ,,test,,. 😖

Aj ja som kuk dáke fotky, Loren - Sárinka má husté vlásky, že? 🙂
Nikus - Laurinka sa ako krásne usmieva na fotke, je zlatá a Sárinka sa dosť zmenila proti bábenku. 🙂

Ja som včera robila ešte šošovicovú polievočku so slaninkou, tato urobil fašírky, lebo ja som bola celé doobedie v salóne a póbede som upiekla kokosové tyčinky, mňam. 🙂 Deti prišli z Curlingu až večer, Simi vyhrali, takže postupujú v januári na ME. 🙂

Tento týždeň zatiaľ nemám až toľko objednávok, možno budem mať aj troška kľudu, aj keď sa to zvakne zaplniť aj za 2 dni... 😝 Ale od septembra si to budem korigovať a budem do večera robiť len 2 dni v týždni, musím sa s Erikom učiť.

No ok, idem to pomaly robiť, hodiť mäso do trúby a pripraviť si kapustičku. 😉

loren
31. máj 2009

nikuska 🙂 ,drnda ma ale jemne a nechcem ju strihat aby jej kucierky na koncoch nezmizli 🙂

evinah
31. máj 2009

Dadke gratulujem k malej krasnej Danielke, nech sa vam obom dari, mala Danielka nech je zdravucka, krasna a nech robi maminke radost! 😵 😵

Ja som sa uz vratila z TT.. ☹

majussa21
31. máj 2009

Ahojte.
Ja som si dnes nejak potiahla a vstala az o 13h.a teraz idem dat malu spat tak si asi schrupnem este no co ked je take pocko mrzke.
Kasis aj ten tvoj -Ocko.Uz som sa zoznamila aj s tym Lunickom ale chcela by som si dat Javorku ml.no nerodili sme tak som ho ani nevidela.
Evi a preco ten smutny smile?Asi by si radsej bola s vasimi vsak?Ja tiez stale utekam domov a to byvam doma nie u testinej. 😲
No nic sa mi nechce aj ked som vas prestudovala fotecky krasne Kubko uz vypada ako velky skolkar aj ostatne deticky su krasne no teraz su Number 1 tie najmensie.

drnda1
31. máj 2009

Čafte,

Evi - až teraz po 2 rokoch 😀 mi došlo, že vlastne trnaváčka šla na východ...ako si si zvykla? Je to iné, nie? Zvyky, mentalita... koľko si tam vlastne už?

Majus - len pekne makaj. 😀

Ja som ráno varila a potom som s Mirkou šla kuk Dadku a Danielku. Je zlatunká, taký drobeček. 😵 🙂
Potom Peter vzal všetky decká do MC Donaldu, že k MDD 😉 a ja som zatiaľ vysávala, žehlila a upratala. 🙂

Urobila som si ten test, tak tehu nie som. 😝

Teraz kukáme Lets Dance, Sárinka sa vypýtala už o 19,30 hajkať a decká sú na intráku.

natana
autor
1. jún 2009

ahojte
tak sa som už bola s nati aj na kontrole, ale dala jej ešte lieky, nech doberie plných desať dní, ale už je celkom fit, len v tom nose mala streptokoka, tak dufam že sa to nevráti, lebo sice už nemá zelene sople ale stále smrká.
divim sa že sara nič nechytila, našťastie 😵

Ako už pisala deni, danielka je krásny malý anjelik, dadka je až na tú veľkú výšivku vraj tiež v pohode. tak snád sa tu skoro ukáže a poreferuje.

no idem deťom spraviť nejaký koláčik k MDD a potom si pojdu vybrať nejaku knižku do obchodu.
želám pekný deň (aj ked pekne počasie vyzerá trochu inak 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre