Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

petra25
29. jún 2009

ahojte,takze po poriadku
adri, vsetko naj dodatocne k meninkam 😵 ozaj a co noha? uz je to OK?

nati, to s tymi peniazmi je velmi neprijemne 😢 a pytala si sa Natinky,ci jej ich dala? ale myslim, ze to si urobila ako prve, v tom pripade, ako hovoris, kasli na nu a nabuduce daj podpisat uz aj jej, ja tiez detom podpisujem, ze som prevzala, chranene su tak obe strany, a co sa tyka autosedacky, asi bude pravda, ze tie cele su trocha bezpecnejsie ale uz ste to vlastne vyriesili 😉

endy, ty davas mliecko aj na obed? a to jej davas asi do poharika, ci nie?

loren, slenka, myslim, ze babule z toho musia len vyrast, hracky Karinka sice uz pozicia (ale aj to nie vzdy) a tak ako Sarka ma tendenciu este niekedy deticky stuchnut, capnut a tiez nepomahalo ani dobre slovo, ani bitka po riti, ale uz to skoro nerobi, preto si myslim, ze to casom prejde, musite sa len obrnit velkou trpezlivostou a dookola vysvetlovat, ze sa to nesmie 😔

petra25
29. jún 2009

co sa tyka mojho vyletu, bolo fantasticky, v Trenc. Tepl bol este stale filmovy festival, takze tam bolo aj kopec ludi,stihli sme sme nakupy, kavicky a pizzu, stretli sme par znamych ludi napr Palondera, ceskeho herca Hanzlika atd, ale stihli aj turistiku a vecernu opekacku, bolo skutocne super samozrejme aj kvoli super kolektivu, ktory v praci mame a aj doma prebiehalo vsetko dobre, tato s Karinkou to zvladli na vybornu, aj preto som si to tak uzivala 😵
skusim pridat aj nejake fotecky, kym mi ich admin nevyhodi 😅
do prace nakoniec nastupujem uz 19. augusta, kvoli tym novym skolkym zakonom a "plachtam", ktore treba este pred zaciatkom skol. roka spravit 😖 endy, deni, vy kedy idete?

natana
autor
29. jún 2009

ahojte,
počasie sa nam trochu polepšilo, tak aj tu to viazne. mala ešte spi, ale chystáme sa na návštevu. nati je už vo vytržení, že zajtra bude vysvedčko a v stredu mi už ide do tábora. len som jej chcela kupit znamky dnes ale tá naša pošta je desná, eštre ani prázdniny nie su a už majú dovolenkový režim, čiže doobeda zavreté a poobede tolko ludi, že sa tam min. hodinu čaka v rade. tak som si trochu ponadavala. skusim zajtra v Auparku, ked si pojde slečna vybrať niečo za vysvedčko.

peti ja sa vždy pýtam nati či dala, hned ako pride zo skoly a ešte kontrolujem, či je obalka preč. a ona je v tomto dosť zodpovedná a na ten výlet sa velmi tešila a ked družinárka povedala, že je posledný termín na zaplatenie, tak jej to určite davala len čo ju na chodbe zbadala. ale už sa tým nezapodievam, vrátila to a nech si sama hlada v mysli a hadam už bude písať do zrkadielka aj sama od seba.
a muselo byť super podla fotiek.

endy
29. jún 2009

Peti,závidím Ti veru výletik.Kdeže my ešte fĺaškujeme.Nikolka má síce pohárik so slamkou na čajík a vodičku,ale lepšie sa mi napije veru z fľaše.Už by som ju veru aj zahodila,ale v lete to nemá význam odúčať,keď je teplo a potrebuje veľa piť.

eros
30. jún 2009

Ahojme

Co sa udialo za posledne d co som tu nebola???

tusim petka mala meninky tak vsetko naj aj adrice.

ste tu sice moc nenpopisali,ale aj som zabudla co som citala bo dnes sme mali fofr,maleho odniest posledny x do skolky a s malou sme sli zasa na antoslku na endokrinologiu.cakali sme tam asi hodinu ani uz neviem,len 1 co bolo tak som doma kukala na hodinky a bolo 10:15.pani dr bola mila aspon zatial 😀 opisala som jej,ze v rodine je vyssi iba dedo tak si ju premeriali mame 84,5cm a 10,5kg 😀.v marci mame dojst znova a boli sme tam vsehovsudy 5min ako vzdy.mala obsedela celkom dobre kym sme cakali,ale uz ked sme mali ist na rad tak uz zacala vymyslat.nieco mi tam splietala aj s hormonmi na rast,ale moc som ju nepocuvala,len kazde slovo ake som chcela a ze tie sa davaju od 4r,ale zatial to nepotrebujeme tak som tomu nevenovala az taku pozornost.

zajtra idem svagre na promocie rano to bude zasa a pak na obedik

a huraaaaaaaaaaaaa prazdniny 😀 😀 to bude des

vcera dosla svokra,bola v Dubai a dnes zevraj padlo lietadlo cez ten ocean co isla ona vcera

kitty pekne foto na FB aj nikus este niekdo pridal???

miri ja by som tiez mala nervy sak uz zacnem cvicit,ale ako to vidim zas ahrosik bude chodit pre maleho bo ja by som ju asi v zuboch roztrhala ako tie adkove ucitelky.vcera sa kamoske priznal,ze tam deti aj biju........ale uz konecne mame koniec tak uz neriesim

adrica
30. jún 2009

Caute zienky.

Peti, Eroska...dakujem za gratulacie. 🙂
Peti...aj ja dodatocne vsetko najlepsie k meninkam a na vylete muselo byt fakt super.
Takze tatko s Karinkou prezil, to je super, aspon mozes ist aj castejsie. 😵

Vidim , ze kazda mame nejaky ten problem so svojim detvakmi.
Nas Danko zase s oblubou pluje, ale nie tak, ze vypusta sliny, ale len tak akoze startuje auto, ale je to take kratsie.
Najhorsie na tom je,ze to potom opakuju aj ostatne deti. 😠 😖
Inac u nas nic nove, vsetko je po starom a ani zuby nam nevysli, takze sa tesim kedy pojdu posledne stolicky. 😝
Mliecko mu zatial pekne chuti, vecer to miesam s umelym a rano davam uz len kravske ciste.

Tak to je vsetko prajem krasny slnecny den. 😉 😵

endy
30. jún 2009

Ahojte,dodatočne všetko najlepšie Peťke k meninám!!! 😉

eros
1. júl 2009

Ahojme

uz sme doma s promocii.svagra bola promovana za pol hodky 😀 😀 mala tam moc nevydrzala adko sa furt na nieco pytal tiez ho to nebavilo,ale boli sme inde kde nam to projektor premietal potom sme sli si sadnut tam kde byva mirka a blizo je antolska tusim sa to je Hotel Bonbon bolo tam pekne tak ak by daco tam by sme mohli dat stretko 😉 hm co vy nato??????

a ja pijem kaficko a potom hajde nachvilku ven.

eros
1. júl 2009

Kasis krasne foto strasne sa podobaju a tie lickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 pekne vlasata je mala a maly vidno,ze ju ma rad krasne fotecky 😉

kasis
2. júl 2009

Ahojte,
po dlhsej dobe sa hlasim, vzdyked sem pidem niektore dieta sa zobudi 😀 .
Peti, Adrica, vam vsetucko naj, naj k meninkam 😉
My sa mame fajn, Janka krasne papa a pribera u utorok na poradni mala 5800g, mam veru co nosit a to nema este ani 2 mesiace 😀 . Matko sa k nej sprava stale super, ked niekto pride hned ho upozornuje, ze tisko Janka spinka 😵 . Sice ma niekedy nalady, ze nie Janku krmit, ze sa mam s nim hrat, ale da si to vysvetlit a prejdeho to. Musim ho pochvalit. A pred mesiacom sa sam rozhodol, ze uz plienky nechce, behom tyzdna asi s 2-3 nehodami cez den bol bez plienok a teraz uz tyzden aj cez spanie je bez plienok. V noci sa zobudi, pride ku mne a maminka na serblik, mi povie 😉
My sa na dovcu ani tohoto roku nechystame, tak pekne pridavajte foto zo svojich, nech sa mam aspon cim kochat 😉
Este u nas pred 2 tyzdnami zurila crevna pliaga nejaka 3 dnova viroza, okrem Janky sme si odkakali vsetci, nastastie to ona nechytila.
No uz utekam, uz mi Janka ochka,sranda ona vobec neplace iba takto ochka 🙂

kasis
2. júl 2009

Este som zaregistrovala, ze aj Slenka je tehu, tak gratulujem a prajem krasny priebeh tehu 😉
Jaj a ked sme pri mliecku, ja mam obe deti na MM 😀 . Si v noci musim odsavat, bo Janka dobre pospi a skusila som dat odsate MM Matovi a on to vypil bez problemov a este pytal.Tak rano pije Matko po vyse roku mliecko 😵 , nijake ine mu nechutilo. Sice nema ho nejak vela, ale aspon daco vypije 🙂

petra25
2. júl 2009

ahojte babule,
dodatocne dakujem za priania k meninkam, aj tie na FB, ste zlate 😵
este som ich ani nemala nejako cas oslavit, ale darceky uz som dostala 😀
my sme boli vcera prvykrat tento rok a kupku, malu som ani nemohla dostat z vody, tak zajtra ideme opat, tie co mate dvory to mate super 🙂
v sobotu mame zasa stretko z vysky, take neofic. mame ho kazdy rok, vzdy v tej iste pizzerii, tak pridu aspon ti z najblizsieho okolia TT, BA a pod, kosicanky by to mali trocha daleko, ale hold aj o tom je vyska, uz sa moc tesim 😵
kasis, Janka je kraasna 😵 a poriadna vlasana 🙂 a veru sa s Matkom na seba podobaju 😵 a je uuuplna parada, ze mas tolko mliecka, ze moze pit aj Matko, ved MM je uplne najlepsie, ja by som ho doteraz davala Karinke, len si neviem dobre predstavit tu prakticku stranku 😅 tak ty to mas teraz super!

eroska, tak vy ste vcera hodovali, dobre vam bolo a stretko mi je jedno kde dame, hlavne aby tam muz trafil a nebolo to na opacnom konci BA 😅
adri, potesim ta? aj nasa Karinka s oblubou pluje ako "motorka" ale uz parkrat za to dostala po puse, tak to robi menej 😅

ozaj kasis, a hlavne ostatne, ktore ste bez plienok aj na spanok, uz som rozmyslala, ze Karinke zrusim aj tie na spanie, cez den jej to ide uz vysse mesiaca krasne, len sa bojim, aby mi vsetko neocurala, lebo v plienke ma vzdy nacurane , cez den je to lepsie, tu ma niekedy aj suchu ale v noci... rano je plna, mate nejake tie nepremok. podlozky? ako zistim, ze je pripravena? mala by mat plienku aspon cez den suchu? po akom case od oducenia od plienok cez den ste rusili aj "spankove"?Kasis ako citam, boli oduceni kratsie ako my a uz nemate ani na spanie, to je super!

natana
autor
2. júl 2009

čaute

akosi nestiham ani čítať, lebo som toho mala dosť. včera sme vyprevadili natinku do tábora, tak stale len rozmýšlam ako sa asi má, či jej nie je moc smutno, či neochorela apod.
sarinka je posledne dni ako anciáš, len trucuje ked jej niečo nepovolim, tak ma občas šlak triafa, ale zase večer začala lepšie zaspávať (už netrucuje moc a vybehne tak 3-5x, takže v pohode, dokonca aj dobru noc mi povie, čo predtým len revala aby som nešla preč)
teraz som dorobila výplatky, lebo musim už začať aj učto robiť, kedže 18teho sme už v taliansku. no hadam postiham 😵

kasis, drobci sú podarení a fakt podoba ako u nás, na nerozoznanie 😎 , a je fajn, že máš dosť mliečka aj pre maťka. ani naša sara moc mlieka nevypije odkedy som ju v roku odstavila, ale občas zvykne aktimel alebo nejake to krabičkove ochutené, tak to nejak neriešim. inak posledný týždeň sa nejak upriamila na prsia, stále mi tam šmátra a rozpráva, že babatká piju mliečko a že ja už nemám a pod. ale nič jej nebráni aby sa pokusila skušať, či tam naozaj už nič nie je. taka je srandovná, len sa vždy jeduje, ked ju odťahujem, nech si na take veci nezvyká 😀

peti dodatočne sa pripájam ku gratulantom, nejak mi to ušlo, aj ked moj brat je peťo a jemu som zagratulovať stihla včas ☹
no k cikaniu neviem, ak ti moc pred spanim pije, určite by si ju mala dať vycikat medzi 23-24 hod. a podložky neviem ako u vás u nás boli zbytočne, lebo sara tancuje po posteli ako divá. a tiež si myslím, že radšej ju dať polospiacu na šerblik ako rano zistiť, že spala pol noci v mokrom.

zuzi učitelky si nevyberieme, bohužiaľ štátne školstvo, tak to aj vyzerá, ale su aj dobre a mile učiteľnice. nati mala super triednu. uvidime čo bude v druhej triede.
no a kedy bude to stretko? lebo nie že ho dáte ked tu nebudem 😠

majussa21
4. júl 2009

Ahojky.
Nejak nam to tu viazne, hm.
Ja som teraz v praci v nocnej dvanastke aj zajtra ked sa vyspim mozem ist zasa rovno do nocnej a to som robila aj vcera celodenku no co uz ale buduci tyzden robim len jeden den nocnu a mam cely tyzden volno tak super.Dnes som nemala robit ale som si vymenila s koleginou lebo potrebujem mat buducu sobotu volno lebo maminin brat sa ide zenit v oktobri a jeho priatelka sa ide dat prekrstit tak jej idem za krstnu aj s manzelom bude mat vsetko naraz krst, prijimanie aj birmovku no ani sama neviem ako to bude prebiehat vsetko naraz.Vcera rano som mala teplotu 39 aj vecer ked som koncila sluzbu som tolko mala ale dnes uz nic len ma hrdlo boli ale tantum verde mi vzdy pomoze.Dnes bol aj mm v praci celodenke takze sme sa ani nevideli a ze idu spat k testinej nech sa zajtra ja vyspim doma a potom pridu aby som bola s malou aspon 2hodinky kym zas pojdem do nocnej tak sme s mm ani dnes neboli spolu. .
A k tomu kliestovi fakt jej tu nozicku ta mast saloxilova vytiahla ale jej tam ostala taka mala hrcka a som sa bala tak som sla na detske za dr.co tu mame a bolo z toho hotove konzilium najprv jedna dr.ze si mysli ze sa to vstrebe ale ze si zavolame este jednu dr.nech to vidi a nakoniec este aj zastupcu volali aby to odobril ze je to v poriadku a tak ju videli hned 3ja doktor aj vrchna stanicna no polka detskeho 😎

Slenka blahozelam k tehu nech ste zdravi. 🙂

Dadka nasa tiez rada umyva riad to vydrzi aj hodinu sa hrat. 😉

Peti byvame u mojich rodiicov a stale nieco hladame ale nasli sme jeden pozemok a v pondelok ideme pozriet na kataster a do map na urad ako to je s majitelmi a ci je to v poriadku.
A pekne fotecky co si bola na tom vyletiku dobry kolektiv je na nezaplatenie hned sa lepsie chodi do prace tu som tiez spokojna len aby som to nezariekla.. 😕
A k tym plienkam my sme poobede spavali bez uz dlhsie ale vsimla som si ze ona ked mala plienku tak sa nepytala a pustila si lebo vedela ze moze a raz vecer asi pred tyzdnom som si povedala ze vyskusame byt bez plienky a ku podivu sa pytala ze cikat ale ona udrzala aj 8 hodin ale raz sa v noci pocikala a bola v mokrom ani jej to nevadilo ale ako som sa toho bala tak je to teraz super ona aj ked sme zacali oducat od plienok bola v tomto od zaciatku sikovna stiahla si nohavice sadla na serblik ani som nevedela kolkokrat ze cikala alebo kakala.Tak ti radim vyskusat a uvidis.

Miri no s tou uckou to je sila by som bola tiez riadne nastvana ked zabuda by som jej asi povedala ze nech si to vsetko zapisuje.
Dufam ze ma za tento roman nezabijete ale citam vas stale no odpisat uz nestiham.

drnda1
5. júl 2009

Ahojte,

len tak zbežne som vás počitkala... 😝

My sme sa včera vrátili z Čiech, bolo tam krásne, mali sme vo vilke bazén, Erik tam bol jak ryba 😀 ...
Neskôr pozmenšujem a pridám fotečky. 😉
Sára tam bola dobručká, pekne spinkala, chodili sme von, bola tam veľká záhrada...boli sme ku na Prachovské skály, na jednom hrade atd...
Grilovali sme si, deckám sme v teple nafúkali bazéniky, tak tam labzovali hore dolu... 🙂 Všetci sme si oddýchli...
Cesta späť bola horror, na diaľnici 2x zácpy... 😒 Miesto 3,5 hodky sme prišli až o 5 hodín. 😝

Peti - no vyzeralo bať na víkende fajn. 😉 Tr.Teplice dobre poznám, žila som tam a učila 1/2 roka a môj ex tam je dodnes. 😎 Môžem ti povedať, že ZŠ maju super. Maju 2 telocvične, bazén, škola vyzbrojená LEGOM už dáááávno...PC v každej triede... 😝 no hold - je to bohaté ,,mečiarovo,, mestečko. 🙂 A tiež dodatočne - všetko NAJ... 😉A do práce - školy- ešte neviem, ak hej, tak sa mi ten riaditeľ ozve koncom augusta... ozaj a zvýšili platy? A prečo ideš od polky augusta?

Majus - to je fajn, keď sa ti v práci lúbi... 😉

Miri - no tá vychoška, to je super. 😠 Ja by som na jej mieste asi bola ticho a nie vystrkovala rožky, keby som si to riadne nepamätala. 😝
A neboj, Natálka sa má iste v tábore super. 😉 Erika to čaká koncom mesiaca. 😎

Adri - no super, že ž máš nohu ok. 😵
Evi - a ty ako? ok?

dadka212
6. júl 2009

ahojte 🙂

dnes sme boli s malou na poradni a už mi pribrala 1400g 😵 ale stále má troška problémy s bruškom a tie pupáky čo má na tváričke sú asi z hormónov, lebo potničky to nie sú a ani z mojej stravy to nemôže byť, lebo nič také nejem 😝
Matúško je celkom zlatý, v poslednej dobe celkom poslúcha vonku 🙂

Deni, no to je super, že dovča dopadla dobre 🙂 a fotečky sú krásne vidno, že tam bolo pekne 😉

Kasis no súrodenci sú na spapanie sú nádherní obaja a hrozne sa podobajú 😵 aj naši sa podobajú, niekedy na fotkách by som ich nespoznala kto je kto, len podľa oblečenia 😀
a k MM náš Maťko si sám pýtal jesť cecočky ako Danielka, tak samozrejme, že som mu nedala cucnúť z prsa, ale som skúsila trocha odsať, ten sa tešil, ale ako som mu to naliala do pusinky, tak sa zaksichtil a hovorí "fuj nehutí" 😀

Erosko takže už máš doma veselo 😀 ešteže máte kam ísť - k tvojim rodičom 🙂 a čo, šak Nunka bude asi drobnučká ako maminka 😉

Majus, takže budeš krstná 😵 a je dobré, že sa ti v práci páči a stále robíš na detskom?

Miri no hádam sa Natálke bude v tábore páčiť 😉

Peti pekné fotečky 🙂 vidno, že ste sa mali fajn a že ste dobrý kolektív 🙂

evinah
6. júl 2009

AHojte
Vidiet, ze leto je v plnom prude a tu to viazne.. 😝
Drndi pekne fotky z dovolenky, urcite ste si oddychli a uzili jeden druheho. 😵
No ja sa mam po LPS super, vlastne si uz ani nespomeniem, ze som bola ne nejakej operacii, keby mi to nepripominali nezahojene cervene jazvy na bruchu. 😒 Nic ma neboli, takze som moc rada, ze som sa tak rychlo dala dokopy.
My sme mali min. tyzden taky nejaky cierny..Meginka si rozbila hlavicku padom asi z 80 cm murika rovno na beton, skoro som umrela od strachu. NOrmalne jej rozseklo kozu na cele, ma asi 1.5- 2 cm ranu, no fakt velke.. Ani vam nebudem opisovat celu cestu a vysetrenia, lebo len ked si na to spomeniem je mi zle.. Ale uz je vsetko OK, otras mozgu to chvalabohu nebol, uz len budem trpnut ci jej tam chudatkovi ostane jazva. Nesili jej to, len jej dali tie stahovacie leukoplasty. Ja som potom doma revala jak blazon, co som sa tak priserne o nu bala.. 😔 ☹
Potom nam este nabural jeden debil auto, tak budeme mat teraz otravu s jeho opravou a to zrovna teraz,ked sme ho chceli predat..

Tak sa na nas nejak vsetko valilo.. Mojej mamine vyoperovali maternicu, ale vraj sa citi OK, tatko ju chodi navstevovat kazdy den. 🙂

Vcera sme mali rodinnu grilovacku, lebo svokor ma narodky. Opekali sme jahnacinku, aj bravcove a neviem este co, potom torta, zmrzlina.. NO obzerstvo.. 😝 😎
KOncom tyzdna by mala prist kamoska z HC aj s malou rocnou dcerkou, a mali by sme ist do aquaparku v PP, tak sa uz tesim. 😵

natana
autor
7. júl 2009

Ahojte

my sme mali so sárinkou včera rušný deň. doobeda sme trochu upratovali a od poobedia až do noci som sa babrala s marhuľami, čo nám dala eroska. sárinka pomáhala umývať a vykôstkovávať a večer asistovala tatovi pri umývaní pohárov. takže koláč máme napečený a aj džemy sú hotové. mňam. a ráno som mala super budíček o 6.15, že mami tavaj, pod palacinky s jemikom lobiť. 😀 no skoro ma šlahlo. tak som ako dilino robila lievance, lebo to mi prišlo rýchlejšie ako palacinky.

cez víkend sme boli v kútoch, celkom v pohode, ale akosi bolo ticho, neviem či zaúčinkovalo, že andy jej povedal niečo, že sa nemá do nás montovať, ale držala jazyk za zubami.

Od natálky nepriiel ešte ani riadok, tak neviem ako sa tam má. ale už sa jej to kráti a v piatok na obed už bude doma.

evi super, že si sa rýchlo zahojila. Meginke fúkame bobenko, musela si byť poriadne vydesená. (to mi pripomenulo brata, ten mal každý rok až do piatich novú jazvu na hlave, všate si ju rozbil, dokonca aj ked mna niesla mamina do nemocnice na príjem si po ceste rozbil hlabu o dopravnú značku na chodníku a tak sme utekali s ním najskor zašívať a až potom so mnou.) takže hádam sa jej to pekne zhojí a za týždeň siani nespomeniete.
no a s tým autom to fakt poteší 😒 a mamina sa snáď skoro zotaví.

dadi aj ja som kedysi chcela natalke dať odstriekané ale nechutilo jej to (nedivím sa, len som si pery omočila a bleeee) 😀

maji ešte že robíš v nemocnici, tak ste mali tuším aj konzílium kvoli tomu kliešťu, alehlavne je že sa zhodli, že je to ok.

deni pjekne fotečky, muselo byť super, aj detská vyzeraju na fotkách take vyškerené, asi sa im páčilo (a o vás "starých" ani nehovoím 😀

dadka212
9. júl 2009

ahojte 🙂

Evi super, že si už v pohode 😉

Miri no Sárka musela byť zlatučká ako ťa budila 😀 a aj ja keď som ochutnala materské mlieko tak som sa skoro bléééé 😅

no my sa máme celkom fajn...ani nemám čo napísať 😅 len tak píšem, keď už nikto dlho nič nenapísal, tak nech to tu neviazne 😎

petra25
10. júl 2009

ahojte, no leto v plnom prude (aj ked o letnom pocasi by sa dalo diskutovat 😒 ) 😒 tak vas tu je pomenej

nati, tak Natalka uz dnes ide domov-ako to preletelo-som zvedava, co povie, ci sa jej pacilo 😵

evi, ako sa ma Meginka, dufam, ze uz je to lepsie, si sa musela riadne zlaknut, hlavne ked clovek vidi na svojom dietati krv ☹ nech sa to pekne zahoji, pofukaj jej cielko za nas 😔

dadi, to je super, ze Danielka tak pekne pribera 😵 aj pupaciky urcite onedlho zmiznu, pamatam si, ze aj my sme to mavali, ked bola Karinka malinka, aj viacere babenka tu 😉

deni, fotecky z dovolenky su super, vidiet, ze vam tam bolo dobre 😵 vyzeras tam ako sestra pri SImonke, nie jej mamina 😉

maji, tak chvalabohu,ze ten kliest bude OK, dobre konzilium sa okolo vas zhrklo, no ved ale aj mali preco, ked to tak dokafrali 😠

u nas ani nic nove, muz ma od buduceho vikendu dovolenku, tak planujeme vylety, Galandiu, Senec, nejaku zoologicku, tento rok nejdeme k moru, chceme doma trocha porobit, roll-dory, zarubne, dvere nove a tak

drnda1
11. júl 2009

Ahojte,

no ozývam sa neskoro, ale predsa. 😉 Svokra práve ráno odišla a my sme teraz doupratovali. 😝 😝
Peťo je od včera na čundri, tak je doma kľud. 😀 Svokre vyšli až slzičky, že jej Sárinka bude chýbať najviac. ☹ No hold, ona jej tu vždy od rána rapotala, dávala pusinky... 😵
Ja som mala celý týždeň dosť robotky, ale aspoň sú zasa troška korunky a asi zbehnem zajtra do Auparku, chcem pozrieť Sáre legínky v HaM.
Svokre nakoniec neurobili vo štvrtok linky, musí si dať najskôr zoperovať viečka, lebo ich má hrozne padnuté a linky by jej vôbec nebolo vidno.
Decká idu vo štvrtok do Štúrova s ocinkom do nedele. 😝

Dadi - krásne fotky si pridala na FB. 🙂

Miri - no ako sa páčilo Natálke? Iste super, veď ona sa pohrá s každým. 🙂

Peti - už sa ti to kráti, čooo? 😝 Ja musím počkať do augusta, či sa mi ten riaditeľ ozve...inak už mám posudok na kvalifikačku, je výboný, tak asi cez týždeň už bude obhajoba. 😝 Inak, chceli tam po tebe toho moc?
No program máte pekne vymyslený.
😉

Evi - Megy už fajn? Už si na to asi ani nezmyslí, že? 😎

Inak v utorok mi volali z jojky, tak že si ma režisér vybral na komparznú rolu do nového seriálu, budem hrať matku, ktorej zabili syna... 😖 a že tam aj čosi poviem, takže sa tam asi na 1 minútku mihnem. 🙂 😝 😀
Cez týždeň idem na natáčanie a budúci týždeň tiež jeden deň. To je prča, čo?

Dnes varím rajčinovú polievku a cestoviny...už bolo dosť mäsa cez týždeň, varila som denne mäso, kvôli svokrinmu mužovi. Konečne je doma poriadok a nie sme natlačení. Ja som rada, keď sú tu, ale teraz sme boli komplet všetci doma, malá bola u nás v izbe...no bolo to dosť obmedzujúce, ale nevadí, prežili sme. 😵

No ok, idem variť, pekný víkend vám prajem. 🙂

endy
11. júl 2009

Ahojte holky,ozývam sa Vám po pňťdňovej dovolenke na Donovaloch.Bolo super,aj Nikolke sa páčilo.Ani neviem čo máte nové.Len som zaregistrovala,že Peťka ide učiť,ak sa nemýlim.Ja už tiež od septembra nastupujem na zuš-ku.Ani neviem čo so mnou bude,lebo triedu mi zrušili,učím v dvoch školách,pomaly som každý deň v inej triede.Takže sa v septembri chcem rázne ozvať,že to takto asi ďalej nepôjde.Učím skupinové vyučovanie a pomaly aj s kostýmami a rekvizitami sa musím trmácať kade-tade.

Už keď som zastupovala to takto bolo.Jáj,katastrofa!!! 😠

V auguste je prvá porada,tak uvidíme 😀 😀 😀

drnda1
11. júl 2009

Endy - no tak to je paráda... bohužial, ZUŠ-ky sú na tom čoraz horšie... 😖 udržať ich nad vodou je veľké umenie riaditeľov... 😝 to učíš vlastne póbedia, že?

endy
11. júl 2009

Presne tak a po tom učiteľovi čo ma zastupoval som raz učila dva týždne a mal super rozvrh.Od druhej do štvrtej poobede.Lenže desať hodín do týždňa je strašne málo ☹

Ešte tento rok tam chcem ostať,ale ak sa situácia nezlepší a hlavne ak nebude trieda,končím.Ja na to nemám nervy.Jadnoducho triedu potrebujem a nikto mi nevychádza v ústrety.Vieš čo sa učí v mojej bývalej triede asi 7x7 metrov veĺkej?Spev.Teda jeden žiak každú hodinu...Od veci.nebudem sa vyjadrovať radšej. 😠

drnda1
11. júl 2009

no jasné...ja mám kamošku, riaditeľku ZUŠ a ti poviem, musí sa riadne obracat...bohužial, MŠ im nejako extra nevychádza v ústrety... 😝 a čo by si robila? šla by si dakde do divadla?

vranka4
11. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,neviem,či môžem,ale pridávam sa k vám,patrím do tejto skupinky,síce som vás objavila len teraz,ale zdá sa mi,že vy ste už riadne zohratá partia,ak môžem a budem mať čas,pokecala by som s vami 🙂

drnda1
12. júl 2009

Ahoj vranka4,
vitaj medzi nami. 😉 🙂 Odkiaľ si ? Vidím, že máš 4 detičky - úctihodné... 😵 a z toho dvojičky? Jéjo... Tak o sebe a detičkách čosi napíš, nech sa spoznáme. 🙂

endy
12. júl 2009

Ahoj Vranka,kľudne sa k nám pridaj.

Drndi,divadlo ma ani tak neláka,skôr ma baví literatúra.Aj sa bojím aby som nevyšla z cviku.Včera som pozerala v telke ,,Na baňu klopajú" a dve hodiny mi nemohlo prísť na um kto to napísal.

nNa tom herectve je dobré,že učíš deti,ktoré to baví,mám radosť z toho,keď zažívajú oni úspech na javisku.Keď robíme muzikály a predstavenia a príde celá rodina ,,Hujerových"len aby si mohli svoje dieťa natočiť na kameru.

Ale zase ako hovorím,musím sa obracať,aby som mala deti,aby mi nepoodchádzali,porobiť skupiny,nech je viac hodín a tým pádom aj peňazí.Ale veď čas napokon všetko ukáže.

Ešte som premýšľala,že by som si dorobila angličtinu.V Nitre je nejaká škola tuším College,stále majú reklamu v pardone,je akreditovaná MŠ,trvá to rok,končí to štátnicou a mohla by som učiť na základnej škole.Vlastne je to ďalší predmet k Tvojej aprobácii.Kamoška tak chodila 2x do týždňa a teraz učí.Hovorila mi,že je to ľahké a štátnica je na úrovni maturity.možno to aj skúsim.

drnda1
12. júl 2009

A ty vieš anglicky, či si začiatočník totál?

vranka4
12. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,ďakujem za privítanie,som z okresu Brezno, 10 km odtiaľ je obec Pohronská Polhora,tam si naša početná rodinka žije 🙂,mám 4 deti,2 baby v puberte,ale zatiaľ v pohode,robia nám radosť ,dvojičky sa narodili 23.3.2007 ,plánovali sme tretie dieťatko na staré kolená 😀 ,a na prvý šup sa podarili dvojičky-párik,najskôr to bol pre nás šok,ale vystriedala ho ohromná radosť,a toto je naše najkrajšie obdobie v živote,sú naše svetielka,omladli sme pri nich obaja,už teraz viem,že sa mi bude ťažko odchádzať do práce,stále budem mysľou pri nich,tak sa snažím tieto chvíľky vychutnať 🙂 ,sú také živé striebra,nemožno ich spustiť z očí 🙂 ,ešte som na RD,ale od septembra nastupujem do práce,dvojičky do škôlky alebo sa bude starať o ne babka,ešte nie som na 100%rozhodnutá,čo bude pre nich lepšie 🙂 ,čítam,že aj vy niektoré už pracujete alebo sa chystáte makať,ja by som tiež bola rada s nimi do troch rokov doma,ale nedá sa,musím sa vrátiť do práce 😀,pokukala som vaše fotočky ,krásne detičky,maminky,nóó aj ockovia 🙂,ako dlho si píšete ?budem končiť,už sa vyspinkali,ideme sa čľapkať do bazénika 🙂,prajem vám peknú slnečnú nedeľu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre