Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
28. okt 2009

jasne že prídeme, už som volala aj s peťkou

dadka212
28. okt 2009

super 🙂 takže nebudem sama 😀

natana
autor
28. okt 2009

neboj nebudeš. a dojde aj segra, tak budu dvaja chlopi

dadka212
28. okt 2009

segrin Adamko (tuším sa tak volá 😅 ) už má kolko už aj 2 roky tak nejak nie? to už bude rovnocenný "súper" 😀

a Cia a Eroska a Deniska sa nejako neozývajú hádam nezabudli 😀

natana
autor
28. okt 2009

no hadam len nemaju kedy napísať, ale dufam, že sa dostavia

natana
autor
28. okt 2009

nemá ešte dva, až 1.2.2010, ale na zadku sedieť určite nebude, na somariny je rovnaký ako sára

drnda1
28. okt 2009

Ahojte,

my sa dostavíme, ale len do 10,30 , lebo musím k zubárovi :(... ale aspoň na chvíľku, aby sme vás všetkých videli🙂...
Možno Peťo ešte s vami troška pobudne, lebo zubára mám kúsok odtiaĽ...tak uvidíme...ale o 9,00 sme tam...aj vy idete na 9,00 ?

cia13
28. okt 2009

ahojte,
tak aj my hlasime zajtra prichod cca o 9tej, no zalezi od dopravnej situacie, kedze sa to tu trosku pri Luznej skomplikovalo.

Tesime sa na vas.

pa
🙂

dadka212
28. okt 2009

my ideme tiež na tu cca 9-tu 🙂

petra25
28. okt 2009

ahojte babule, hlasim sa az teraz, prisla som domov okolo 20tej od rana-mali sme este posedenie
Karinka je uz skoro uuuplne fit, takze Miri, ziadne sviecky nehrozia 😅 neboj,v takom stave by ma ani nenapadlo prist 😝 😀
my hlasime prichod tiez na 9tu-uz sa na vas mooc tesime 😵
pa zajtra

dadka212
29. okt 2009

ahojte 🙂

no stretávka dopadla super, až nato, že sa Eroska nedostavila 😝 ale hádam nabudúce...

babulky sú bohovské, škoda, že sme boli len takú chvílku 😝 no hádam niekedy na jar spravíme celoslovenské 🙂

evinah
29. okt 2009

Dadi tak hovoris, ze bolo super! Tesim sa aj za Vas, potom pridajte fotecky, teda dufam,ze ste sa fotili! 😉

Mna uz babatko okopava jedna radost, teraz v 2.tehu to citim uz od 16.teho tyzdna. Brucho mi rastie tusim zo dna na den, aj ked vahovo sa to nejak nemeni.. 😕 Ved uvidim co mi povie Dr. bud.utorok na poradni, a tiez by som uz aj celkom rada vedela co to bude.. 😵

dadka212
29. okt 2009

Evi no bolo, len sme pozabúdali foťáky, mala iba Peťka a tuším Deniska....

a veru aj ja som zvedavá čo budeš mať 😵

evinah
29. okt 2009

Dadi Ty si zlata.. 😵 Stale tak v kutiku duse dufam,ze chlapcek, aby bol parik, ale ked bude dievcatko tak aj tak budem happy.. Potom mozem zacat vymyslat mena, aj ked mi v hlave vyria kazdy den, najma ked mam spat.. 😝

slenka
29. okt 2009

Ahojte
vidim, ze vo velkom planujete stretko. V dobrom zavidim.
My sme sice uz prestahovani, ale inam ako sme planovali. Cez vikend sme to nejako zvladli a prestahovali sa a v pondelok rano v novom dome praskol boiler, tak sme mali doma totalnu potopu. Tak nas prenajimatel docasne prestahoval do dalsieho domu v tejto ulici kym opravia ten dom kam chceme ist. Petka sa pytala ci je vacsi ako ten co sme mali - ani nie, mozno je o trosku dokonca mensi, ale ma lepsiu polohu, je na rovinke a dost vela tienu je pred nim, a ma aj pracku... cize niekolko vyhod oproti staremu. Dufam, ale ze po tej potope nebudu opravovat dlho, pretoze by som uz celkom rada zacala chystat veci pre babetko, ale zatial nehrozi. Este k tomu vsetkemu je aj Terezka cely tyzden chora, ale nastastie to celkom dobre znasa.
To stahovanie nam bol teda cert dlzen. Namiesto jedneho stahovania sa budeme stahovat tri krat. Vela veci nam aj ostalo v tom vytopenom dome a tie budu vsetky zaprasene z prerabania. Takze nudit sa v najblizsej dobe urcite nebudem
😝
Ahojte a prajem pekne stretko

dadka212
30. okt 2009

Evi tak ti želám chlapčeka, aj keď prvoradé je zdravé babenko 🙂
a s tými menami to poznám ja som nad tým rozmýšlala tiež každý deň a teraz troška lutujem aké som dala malej meno 😅 jej sa vobec nehodí....a aké ti zatial víria hlavou???

Slenka tak to je fakt na šlaktrafenie hlavne v tvojom stave 😝 a ešte sa chcem spýtať ako ste doteraz prali 😅 v nejakej spoločnej práčovni?
a vy už máte meno?

slenka
30. okt 2009

Dadka ano chodime pravat do verejnej pracovne co je od nas asi 10 minut autom. Ma to vsak aj vyhody. Chodime tam raz za tyzden a behom 3 hodin mame kompletne vsetko vyprane, vysusene a poskladane. Teraz ked budeme mat pracku doma si budem musiet zvyknut prat kazdy den trosku a aj na vesanie pradla si budem musiet zvyknut 😀
A my meno este vobec nemame, ani sa o tom nerozpravame. Niekolkokrat sme sa preto pohadali a teraz sa tej teme radsej vyhybame. Asi to vyrisime cestou do porodnice 😝
A este som sa tusim ani nepochvalila, ze aj moj brat so zenou cakaju babo - chlapceka. Termin maju 24.aprila. Tak sa tesim, ze konecne niekto kto je blizko a s kym si rozumiem bude na materskej 🙂

slenka
30. okt 2009

neviem nad cim rozmyslam, brat caka to babo 24. marca 😀

evinah
30. okt 2009

Dadi mne viria hlavou vacsinou dievcenske mena, aj ked by som chcela chlapceka.. Dievcenske by malo byt asi zhruba tak dlhe ako Magdalenka, aby nepovedali potom,ze jedna ma dlhe meno a druha by bola napr. Ela a mala len 3 pisemna v mene.. Takze by to mohla teoreticky byt Zuzka, Karolinka.. boze a scul z tej tehotenskej demencie ma nenapadaju co som to este mala v zalohe.. 😒 A chlapcenske by mohli byt Tomasko, Marosko.. A paci sa mi aj Tibor, ale tak sa volal byvaly, takze by to asi bolo blbeee.. 🤐 😀

petra25
30. okt 2009

ahojte babule
hlasime, ze na vcerajsom stretku nam bolo tiez supeeeer 😵 veru, mohlo by byt castejsie 😉 vychutnali sme si aj malu Danielku-je rozkosna 😵 a tiez starsie deticky-Natalku aj Barborku, to uz su velke sestry ako sa patri 🙂 zvlast dakujeme Mirke, ktora nas ako aj minule prichylila, nakrmila... no proste vdaka 🙂
idem stiahnut fotky a nejake pridam 😉

evi, tak tebe prajeme male bratceka pre Megginku, ale samozrejme nech je babo hlavne zdrave, mne sa z chlapcenskych velmi paci Tomasko (Karinka mala byt Tomasko v pripade chlapca 😉 ) a aj Karolinka je krasne meno....no ved uvidis, ktore budes potrebovat 😉

sleni, moje nervy, no mna by asi piclo pri tolkom stahovani a ani tehotna by som nemusela byt, este ten novy domcek ma vyhody oproti tomu staremu-tak nech uz mate po stahovani a dobre sa vam byva

petra25
30. okt 2009

taaak, fotecky su pridane:o)

adrica
30. okt 2009

Caute zienky.

Prajem vsetko najlepsie Simonkam k meninkam, hlavne Katkinej, aby bolo co najskor fit. 😵

Peti...pekne fotky, muselo byt ozaj super. 🙂

eros
30. okt 2009

Ahojte

nabuduce snad dojdeme aj my.

kitty pekne fotecky vidim,ze Vam bolo supis.deticky strasne vyrastli a opekneli.dadi mas krasnu dcerku

Simonke vsetko najlepsie k meninkam aby som nezabudla.

dadka212
30. okt 2009

ahojte 🙂

Simonkám všetko najlepšie, Deniskina nech si užíva dnes stužkovú a Katkina nech je čím skôr fit 🙂

Peti pekné fotečky 🙂 vidím, že Karinka sa opäť vyjašila na zebre 😉 btw. ja som Dana 😎

Erosko no to dúfam, že prídete 😉

Slenka no vidíš nakoniec to bude aj naobtiaž tá pračka 😀 no presne tak som si to predstavovala, že ste chodili do tej spoločnej ako vo filmoch 🙂

Evi pekné mená máš vybraté, no už len vedieť čo to bude 😉 mne to teraz povedali v 19-tom týždni síce som neverila až pri pôrode som uverila, tak hádam aj tebe to teraz povedia...

okacka
31. okt 2009

Ahojte,
tak som sa sem konecne dostala. Akosi som nestihala, Simonka bola po navrate domov taky mravco, ale uz je to fajn a je z nej zasa slniecko vysmiate, aj ked este ju casto chyti strach,ze zasa pojdeme do nemocnice a vtedy placka chudatko, neda sa poriadne utisit...Asi to chce len cas.Kazdy tyzden teraz chodime na kontroly aj so srdieckom, aj nozickou. Zatial to vyzera dobre chvalabohu. Inac je z nej asi ako kazde dieta v tomto veku neprestajny tarajko. Moja mamina bola s nami tento tyzden, lebo ja som potrebovala kadeco povybavovat, tak sa smiala, ze ju uz hlava boli.
Dakujeme za priania k meninam, dufam hlavne to zdravicko sa nas uz bude drzat.
Od pondelka zacinam pracovat na polovicny uvazok, to cosom robila, s eurofondami. Jeden az dva dni v tyzdni budem v Za a zvysok si dorobim doma. Takto mi to zatial uplne bude stacit, nakolko drobec este vobec nie je uplne fit, do skolky nemoze a tak by som to aj tak inaksie nemohla stihat. Jeden den si manzel vybavi pracu z domu a jeden den dobehne svokra,chudera z Oravy 😒 . Ale aspon aj ja pridem na nove myslienky a trosku mi treba zarobit, kupujeme pozemok, teda uz by hadam o nejake dva tyzdne na papieri mal byt nas a na jar chceme zacat stavat, tak nech cosi zarobim.

Citam, ze ste mali stretko, hrozne zavidim. rada by som vas vsetky videla. My sice teraz budeme kazde dva mesiace chodit do Ba, najblizsie ideme v decembri, ale to je cez tyzden a to uz aj niektore makate.

Evi - no to si taka stihla tehulka, ked si v 4.mesiaci a este si oproti normalu v minuse. Aj pri Meginke si tak malo pribrala?
Dadka - Danielka je rozkosna, krasne dievcatko a ty si hrozne chutna mamina, ta fotka s malou je krasna. A Matko ma nadherne ocka.

Slenka - tebe sa to tiez uz krati, mas uz aj brusko pekne? To stahovanie nezavidim, brr. A ja si zasa neviem predstavit to pranie v pracovni, ale je to len zvyk, aspon by mi nesla pracka denne 😀

Mirka - aZ teraz som pozrela hafina, krasny. A baby su podarene na fotkach.

Luci - Bibi je na fotkach stale taky kuceravy anjelik a stale taka drobnucka vyzera. Ale aj my sme taki drobasi 🙂

No idem dopit kafe,troskusi vydychnut, mala som dnes pracovnyden - umyla som okna, zaclony poprala, poupratovala, hracky vytriedila. Ked mala vstane, ideme sa prejst a na cintorin.

Pekny vikend prajem 🙂

dadka212
31. okt 2009

Kati no to je super, že sa Simonka už z toho dostáva a časom hádam úplne zabudne na nemocnicu...a domček vám prajem hádam sa aj my dočkáme 😀

a Ďakujeme za pochvaly 🙂

dnes sme Maťovi kúpili zimné boty natrafila som na také perfektné 😵 ešte nejaké oteplovačky a bundu a bude vybavený 😝

drnda1
31. okt 2009

Ahojte,

my máme po stužkovej, bolo super! 🙂 Pridala som aj fotečky 🙂 .
Simi bola krásna, mala aj krásne spravené vlasy, v programe robila Polnišku - Papeky - no bola svetová, od smiechu som až plakala! 😀 Kameraman vravel, že lepšie číslo na stužkových nevidel... 😀 dobre, že skúša aj herectvo... 😀 😀

ďakujeme za priania a aj my prajeme malej Simonke hlavne veľa zdravíčka - to ostatné potom príde samo. 😉

My dnes oddychujeme, Simi doniesla dáke sladké aj slané, tak popíjame café a papáme koláčiky...

Sára je dnes jak z divých vajec, len vykrikuje furt a mrnčí...je jedovitá... 😠 no čo už...

Ja jej na zimu nemusím kupovať nič, lebo jej je ešte všetko dobre z minulého roka... 😀 akurát čižmičky dokúpim. 😝 Lebo z 20 má 21 !!! 😀 😝

Ok, ideme oddychovať. 😵

dadka212
31. okt 2009

Deni pekné fotečky 🙂 Simonka mala tuším najkrajšie šaty aj farba je krásna 😉 ...tie tortové, nariasené strihy nemusím 😝
a ten vysoký chlap čo s ňou tancuje je jej tatino?

Danielka mi teraz sama od seba zaspala, som ju položila na postel, kým som spratávala malého hračky, pri tom buchote sa čudujem...ale dnes majú obidvaja nejaký čudný deň, len mrnčali obidvaja a ja som len zjapala, Maťo dostal po zadku asi 100x 😝 ...tatino ho teraz zobral do obchodu nech aspoň vklude vyvešiam práčku...

petra25
31. okt 2009

ahojte, ja som prisla na skok nakuknut, malu sme odviezli babke-mame, dnes budeme nocovat sami, tak o chvilku padam 🙂
len som chcela dodatocne velkej a najma malej Simonke zapriat vsetko naj k meninkam a viac ako inokedy zazelat vela zdravia 😵
Dani, prepaaac, idem to na fotke opravit 😀
Deni, pekne fotecky zo stuzkovej, asi sa nemusim pytat ako bolo 🙂

evinah
1. nov 2009

Dodatocne vsetko naj Katkinej Simonke, nech je cim skor fit a zdravucka a tak isto aj Drndinej Simonke, uspesne zmaturovanie a nech sa jej podari dostat na vysku ktoru chce.
A dnes ma meninky aj Deniska, tak vsetko naj, nech mas zo svojich deti a muzika len radost! 😵 🙂 To bude u Vas oslav a oslav.. Stuzkova bola urcite paradna.. A kto robil au-pairku Sarinke? Do kolkej ste vydrzali? Inak po 3 detoch si moct dovolit ohalit brucho, to je pre mna len sen.. Mne sa uz pri Megi nejak zdeformoval pupok a aj teraz to vyzera blbo, asi po porode nieco zistim ohladom plastickej korekcie oblasti pupka, lebo sa mi normalne uvolnilo v jeho okoli tkanivo a vyzera to hrozne, este aj ked mam priliehave tricko tak sa mi na pupku urobi normalne jama jak hrom.. 😢
Kati ja som aj pri Meginke pribrala pocas tehu 9kg a po porode ostalo hned 6kg v porodnici a tych 3 som sa takmer zbavila po kojeni, a teraz som uz v 5.tom mesiaci a stale mam prirastok len 1.5kg, ale zato brucho mi rastie a maly mimis ma uz pekne okopava jak zahradku.. 😵 Zatial este obleciem svoje oblecenie, ale uz asi za chvilu vyhrabem aj cosi tehotenske.. Len dufam, ze sa pocas tohto tehotenstva nebudu opakovat probelmy s oblickou... 😖
Ozaj a spomenula som si na tie dalsie dievcenske mena co mam este v zalohe, takze Kristinka, Veronika, Katka a chlapcenske su nejake obmedzene.. BUdem si musiet od sestry pozicat knizku Vplyv mena na zivot.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre