Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

drnda1
9. mar 2009

Ahojte,
najsamprv: všetko, všetko NAJ...Karinke k narodeninkám, nech jej úsmev nevymizne z tváričky. 🙂 🙂 😉 😉 😵

Ja som na MDŽ včera dostala ruže a boli sme aj v MC Donalde 😉 , lebo sme sa s malou boli prejsť na cintoríne, môj tato mal v sobotu 17 výročie úmrtia. Tak sme zašli potom sa napapkať. 😝

Dnes som už bola v banke, na pošte a v Hornbachu kúpiť dačo na vešiaky do novej skrine. 😝 A mali tam Princess koberček, tak samozrejme sa akurát hodí pri postieľku, tak som neodolala. 😅 😵

Včera som si našla na Skype bráchu, presťahovali sa zo Senca do RD do Jelky, tak majú viac miesta, to bol len 2-izbový byt. Tak takto cez Skype budeme konečne viac v kontakte, aj sme sa videli v kamerke. 😉

Dadi - aj my máme doma hojdačku, malá sa na ňu v poslednej dobe opäť často pýta. 🙂
Miri - tak budeš mať doma dvoch majstrov už! 😉 😀 A myslím si, že tak 5 dní od začatia ATB by sa už nemalo nič chytiť. Tak môžete aj vo štvrtok dobehnúť sa pohrať. 😉

Dnes varím krémovú brokolicovú polievočku a my s tatom máme ešte zo včera cigánsku a urobím k nej hranolky. 😝 Dnes robím až od 17-tej, no zajtra si musia poradiť, lebbo mám od rána robotu a potom ešte klavír večer. Ale medzitým dojdem aspoň na chvíľku domkov. 🙂

Neviete, čo je potrebné k nahláseniu prechodného pobytu?

okacka
9. mar 2009

Ahojte,
no ja som dala Simonku do postielocky, ja pijem kavicku a idem studovat materialy do prace, uz sa mi to krati 🙂 . Doobeda sme sa hrali, malovali s vodovmifarbami, s plastelinou sa hrali, vystrihovali a lepili 🙂 . Z jasliciek teraz najnovsie totonosia aj doma potom stale chce nieco robit, ale aspon sa nenudka a je zlata potom. A kedze prsi, boli sme na prechadzke na hodinu na balkone 😀 . Povesali pradlo, hrali sa s loptou, aspon sme bolina vzduchu.Poobede ideme do jasliciek, zajtra by uz mala ist doobeda 🙂 .

Miri - no hej, pokupili sme super, ono babka sa vyziva, ked moze vnucke kupit cosi, hlavne satocky, suknicky, sponky, kedze mala dvoch synov 🙂

Dadka -ta torticka bola krasna, ja neviem, co hovoris. Potom ta prvotna musela byt cukrarske dielo. A den si mala otrasny veru, hadam dnes bude lepsie.

Ja som dostala tiez vcera k MDZ aj od muzika, aj od ocina,aj od svokra, aj svagra 🙂 . Dve kyticky tulipanov, jednu orchideu a jednu ruzicku 🙂

okacka
9. mar 2009

a zabudla som skoro, Karinke nasej prajeme vsetucko najlepsie, nech jezdravucka,stastna, nech robi rodicom len radost 😵 😵 😵

nanette
9. mar 2009

Dadka - dík... určite ju raz aj ja vyskúšam... vyzerá byť jednoduchá a keď chutí mliečne, tak nemôže byť zlá 😉

Musím pochváliť Gabiku, v piatok bola prvýkrát vonku bez plienky, síce len hodinu sme boli, lebo začalo pršať, ale vydržala bez piškania a potom doma ešte hodinu nepiškala a až tak sa pýtala.... cez víkend sme vonku neboli, lebo bolo otrasne, ale dnes zase vydržala vonku viac ako hodinu bez piškania 😵 😵 len to spanie nám nejde bez plienky, ani poobede, ani cez noc 😝

Kočky, chcem sa spýtať... vaše detičky už papajú samé lyžičkou? a keď áno, tak čo jedia samé? všetko, či len napr. jogurtík a netekuté veci? lebo naša krásne papala lyžičkou jogurtík, aj si vedela pekne napichovať vidličkou zemiačky, mäsko a tak... samozrejme som ju popri tom kŕmila aj ja, lebo to by sme jedli jej tempom hodinu, ale teraz mi odmieta papať sama zase.... všetko jej musím dávať ja.... dúfam, že ju to prejde... ale trvá to už pár týždňov.... no uvidíme.... 😒

No utekám do obchodu a naobedovať sa potom a poobede skočím na spinning konečne, som si dala trošku pauzu, keď som mala opuchnuté ústa od toho rezania uzdičky...tak sa majte pekne zatiaľ.. papa 🙂

drnda1
9. mar 2009

Žany - naša papá už dosť dávno lyžičkou, lebo to videla u Mirkinej Sáry 😀 ...papá sama vlastne všetko, síce jej to občas tečie, ale čo už...musí chytať zručnosť. 😉

cia13
9. mar 2009

ahojte,
vsetko najlepsie dodatocne Simonkovi, Nune a Megy a dnesnej oslavenkyni Karinke prajeme. 🙂
DAkujeme samozrejme na vsetky gratulacie.
My sme mali oslavovaci den, v sobotu cast rodiny + Barborkini kamosi a vcera druha cast rodiny a este jedna jej kamoska.
Dobre to dopadlo, len som unavena, hlavne zo soboty, to tu bolo rusno.
Torty sme mali krasne, piekla moja mamina, ved potom hodim fotky.

kati - pekne ste sa vyobliekali, super svokrusa
dadi - gratulujem ku dievcatku a torta vyzera fantasticky, zato ten den si mala hrozny, ja by som sa aj polozila
eros - tvoja torticka je tiez krasna
nanetka - my papame lyzickou tiez uz hodne davno, vlastne ona od zaciatku chcela papat sama, takze tak od roka aj stvrt je vsetko uplne sama.

A dnes som sa dozvedela, ze kedze som si na materskej neplatila dobrovolne prispevok v nezamestnantosti, tak po materskej ak nenajdem robotu, nemam narok na podporu. Parada, ako keby som bola flakac. 😠

drnda1
9. mar 2009

Luci - ja už sa k naším (SR) zákonom nevyjadrujem!!! 😠 😠 😠 Najlepšie sa maju v tomto štáte cigáni!
Tešíme sa na fotky. 😉

Ešte idem kuk Dadkine. 🙂

drnda1
9. mar 2009

Jéj dadi, náhodou krásna je tortička. 😉
Aj svatkina, mňamky. 😵

drnda1
9. mar 2009

Jéj Luci, peknučká trtička. 😉 To vajíčko je fajn? Videla som ho v Ikei...

yesno22
9. mar 2009

ahojte....ja som vas len narychlo prebehla, lebo chcem nieco urobit, kym maly spi...

najprv zelame vseeeetko naj oslavencom...Matuskovi, Bibibke, Simonkovi, Zuzanke a Meginke 😵

Ja som bola v piatok na skoleni v BA,vecer za mnou prisiel manzel a vikend sme prezurovali v krcmach 😀 😝 prespali sme u nasho svadobneho svedka, je to manzelov spoluziak a teraz caka s priatelkou babatko...trosku necakane a skoro ale snad im to vyjde...ta kocka pise scenar pre Panelak a par casti aj pre Ordinaciu, takze sa mozem chvalit, ze poznam aj osobne jednu celebritku 😀 ... je strasne zlata,smiala sa, ked jej manzel vravel, ze sa bude vsade vychvalovat, koho pozna a dokonca nevidela ani jednu cast Panelaku 😀 😅

petra25
9. mar 2009

ahojte babule,
v provom rade velmi pekne dakujeme za gratulacie 😵 oslavenkyna spi 😀 tak som vas prisla pocitkat
vcera sme mali este druhu oslavu, boli tu ti znami ako som spominala a dokonca sa co to aj podarilo pofotit, tak uz nieco pridam 🙂 poobede pride este kamoska s malou na minioslavu a dnes mame vecer prezentaciu doma 😅 manzel vyhral v nejake tel. ankete mixer za vysse 100 Eur, no som zvedava, co to bude za zazrak, musia tu byt este 2 manze. pary, tak pridu svokrovci a bracho s frajerkou,takze pokracujeme v navstevovom maratone od soboty 😅
mala dostala ako som spominala DVDcko, akvarko a odrazadlo, kopec oblecenia, botasky, nejake knizky a kopec dalsich drobnosti... ani som tolko toho nechcela a zasa sa toho nazbieralo ale chvalabohu ako sme sa dohodli, ziadne klas. hracky, lebo to uz naozaj nemam kam davat 😔

petra25
9. mar 2009

dadi, no tak to by ma asi kleplo, chuda 😔 ale ked tej torte v albume hovoris nahradna, tak potom neviem...,je kraaasna 😵
luci, aj vase torticky su krasne, to je super, ked mamina vie tak krasne piect a vidim, ze vajicko sa uz uziva v plnej parade 😉
miri, no to verim, ze ta "izolacka" vas uz nebavi 😒 uz nejako vydrzte aaaa ta hracka je super, myslim ten pracovny stol, so Sarkou su v tomto podobne, aj Karin viac bavia chlapcenske hracky auticka a spol. babiku a kocik si skoro vobec nevsima 😝
nanettka, aj Karin papa s lyzickou sama a ako baby vravia, sem tam nieco hlavne pri polievke skonci vedla, ale nechce aby som ju krmila, tak co s nou 😅
kati, tak to ste mali dobru nakupnu maniu-ale nekup to, ked je to take lacne 😀 super, zasa mas na chvilku pokoj 😉
deni, nezabudni neskor prihodit fotecku koberceka, ti verim, ze si neodolala 😀
yesno, tak vy ste si s muzikom uzivali ako za mladi, super 😉

slenka
9. mar 2009

Ahojte, mala este spi, maily su vybavene, balicky zabalene, tak som nakukla. Mala bud dospava vcerajsiu oslavu, alebo je pomylena posunom casu.

To najdolezitejsie hned na zaciatok - KARINKA - vsetko najlepsie k 2 rocikom. Prajeme vela zdravicka, hraciek...a posielame boztek na licko 🙂

U nas vcera oslava dopadla dobre. Mala som trosku obavy, lebo ked som Terezku pripravovala na to, ze tu bude vela ludi a deti sa budu hrat s jej harckami... vzdy protestovala, ze to nechce, vravela ze ani darceky nechce, ani sviecku nebude sfukavat.... No ocakavala som, ze celu oslavu bude na mne zavesena a mrncat, ale ani som o nej nevedela. Sice nikomu nepodala ruku ani skoro od nikoho nezobrala darcek, ale aspon mala dobru naladu. Tortu som nerobila, pretoze to neviem 😀 😝 dali sme urobit tortu s Nemom, snad sa mi niekedy podari pridat fotku. Vlastne vsetko bolo s Nemom, aj vyzdoba, obrus, napis na stene, taniere a servitky... Len tu tortu som dala urobit strasne velku a strasne moc jej ostalo, aj sme trochu rozdali aj zmrazit dali ale stale je jej strasne moc. Asi zase priberiem 😝

Nati k tym antibiotikam - tu je ako pravidlo, ze kedy sa mozu chore deti vratit do kolektivu ohladom antibiotik napisane, ze vratit sa mozu ked ATB uzivaju 24-48 hodin.

Dadka - no tak ten tvoj vcerajsi den, to nemam slov. Ja by som to asi nezvladla. Musis mat dobre nervy. Ale ta nahradna torta je krasna. Ja by som taku v zivote ani nevymyslela, nieto este urobila.

Nanette - ani Terezka moc nechce sam papat. Teda ma obdobia ze sama a potom zase sa chce nechat krmit. Ale teraz v poslednej dobe som na seba nastvana, lebo som jej par krat dovolila jest v obyvacke pri telke a teraz tam chce jest stale. Radsej sa necha v obyvacke krmit ako by sla do kuchyne ku stolu a jedla sama 😠 Ale viem, ze je to moja chyba tak zurim na seba 😠
A gratulujem k nocnikovym uspechom. My stale nic. Jediny pokrok je, ze mi hlasi ked sa pokaka (ale ani to nie vzdy). Doteraz som to zistila len podla vone. Na nocnik nechodime vobec ☹ tiez moja chyba 😖

Mala stale spi, tak skusim pridat aspon par fotiek.
Majte sa

adrica
9. mar 2009

Caute zienky. 🙂
V prvom rade Karinke zelame k jej narodkam veeeela zdravicka stasticka, lasky od maminky a tatika a aby ju pocuvali. 😉
Danko posiela pusinku. 😵

Dadka...tak tomu sa hovori den blbec. Hlavne je, ze tan dalsi uz bol oveeeela lepsi. 😉

Cia...pekne torticky vie mamka robit, klobuk dole. Pekne fotecky.

Peti...aj vy mate pekne fotky a teda mne sa nezda ta torta az taka zla. 😒

Yesno...dobre vyhodenie si z kopytka. 😎

Deni...tak to mame asi rovnaky nazor na nase super 😠 zakony. 😠

Tak ja mam uz dnes viac-menej vsetko urobene, len zehlenie si nechavam az na vecer.
Tatko ide na futbal, tak pride trosku neskor. 😉
Dufam, ze nebudem musiet prat este jednu varku, lebo z doobednajsej vychadzky sme prisli ako ronotnici zo stavby 😠 , ale pozitivum je aspon to, ze sme sa dnes vonku pekne vypiskali, opat som sa tesila ako male deculo. 😀
Zajtra idem konecne ku kadernicke sa trosku dat dokopy, aby som vyzerala aspon ako-tak na sobotnajsej oslave. 😎
Tak to je vsetko idem ako vzdy este dopit kafe.
Prijemny dnik. 😉

adrica
9. mar 2009

Slenka...jeeej pekna torticka a aj vyzdobu ste mali nadhernuuuu.
Terezka je ale riadna kocka s tymi okuliarkami. 😉

dadka212
9. mar 2009

ďakujem ešte raz 🙂

ale nakoniec to nedopadlo až tak zle, tato dnes dobil na aute baterku, našťastie to bolo v tom, že bola vybitá a preto nešlo auto naštartovať a chladničku sme priviezli tú staršiu od môjho tatka a funguje fajn, takže sa nemusíme až tak ponáhlať kupovať novú...

Deni neviem, čo treba k nahláseniu prechodného, ale ja keď som si dávala trvalý pobyt tu kde bývame, lebo byt je Matúšov a nie sme zobratí, tak sme museli ísť spolu na matriku a trebalo nejaké vyhlásenie od neho, že súhlasí s tým, aby som bývala a mala trvalý pobyt v jeho byte 😝
a pekný ste si urobili deň a tatino zlatý, že nezabudol na kvetinky 😵

Kati to je super, že sa ti Simonka tak hrajká 🙂 ja som tiež dnes bola kupiť malému výkresy, fixky a plastelínu, lebo keď je takéto počasie tak sa doma nudí a len zle robí a teraz si pekne kreslí s tatom 🙂

Nanettka super, že ste to zvládli vonku bez plienky 🙂 a Matúško tiež jedáva sám, ale iba niekedy, našťastie nechce stále 😀 lebo ja nemám nervy kukať sa na neho 😅 ale keď som videla Karinku a Sáru (Mirkinu) tak som len čumela velmi pekne papajú samé a dokonca polievočky 😵 my sa k tomu dopracujeme asi keď bude v puberte 😀

Mati takže ste si pekne užili 😵 ja to zažijem asi až za pár rokov, teda keď ma to bude ešte baviť 😀

Peti vy máte teda oslavovací maratón 😀 a peknučké fotečky 😉

Luci veru ani ja sa nevyjadrujem k zákonom 😠 hádam kým sa poberiem do roboty ja už nebude kríza a nájdem si v pohode 😝 a fotečky sú peknučké aj tortičky 😵

Slenka fotečky sú peknučké aj výzdoba a tortička 😵 také americké 😀

Adrica veru aj my sme prišli špinaví jak hovado 😀 malý sa člapkal ešte k tomu v každej bačorine takže sme boli obidvaja aj celí mokrí 😀 ale mal gumáky, takže som mu dovolila, len som mu prizvukovala, že môže lebo má gumáky to sú boty do vody 😎

nanette
9. mar 2009

Dík kočky... tak som v šoku, to už takmer všetky deti krásne papajú samé a tá moja potvorka nie... 😒 ja neviem, idú jej posledné stoličky, je mrzutá a samé nie a nie... tak možno to potom prejde a zase bude javiť záujem o lyžičku 😒

Cia - odkiaľ to máš, že by si nemala nárok na podporu? a prepáč, ale nejako nie som v obraze, ty si bola pred tehotenstvom nezamestnaná? lebo nejako nechápem... to tu všetky ostatné kočky platia dobrovoľne príspevok v nezamestnanosti? 😕 tie tortičky sú perfektné.... máš veľmi šikovnú maminu 😵 😵

Slenka - malá je rozkošná blonďatá okaňa... a tortička by sa Gabike páčila, lebo Nemo je jej favorit 😵

No nestíham viac, malá sa zobudila práve.. tak papa 🙂

osickad
9. mar 2009

Ahojte babenky,

KARINKE K JEJ DNEŠNÝM 2 RôČKOM PRAJEME S ADAMKOM - veľa zdravíčka, lásky od mamky, ocina a celej rodiny, šťastia, pohody, spokojnosti, úsmev na tváričke a Adamko posiela veľa, veľa pusiniek. 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja som sa akurát vrátila od kamošky. Bola som pozrieť jej 3 mesačnú dcérku Emku. tak som sa vytešila, navnadila a teším sa na naše bábätko.

Večer vás hádam prečítam. Idem sa venovať Adamkovi.
Zatiaľ pá 🙂 🙂 🙂

dadka212
9. mar 2009

Pridala som fotku maličkej a aj toho čo mi vyzerá skôr ako pipík než ako pišulka 😀

okacka
9. mar 2009

Ahojte,
prisla som vas pocitkat. Simonka haja,tato veceria v kuchyni a pojdeme si nejaky film pozriet. Ja som terazdoumvala podlahy, nech mam doobeda kluda moeme sa hrat s krpcekom. Poobede sme boli v jaslickach, tweda Simonka. Pochvalili ju, ze je zlatunka, aj im vraj spievala, akurat, ze bola cela domachana od vody a dvakrat ju museli prezliekat, co sa jej zasa pacili detske umyvadielka na zachodoch 😀 . Ja som si bola zacvicit vo fitku a potom sme spolu isli ku nam do Tulipu, chvilu som ju nechala v detskom kutiku a na vlaciku sa povozit a potom v DM a potravinach sme boli nakupit. Tatino dosiel za nami.

Dadka - ju plastelina donedavna moc nebavila, az v jaslickach ked videla, co sa s tym robi, tak ju to chytilo a terazstale vykrajuje 🙂 . Aj lepi a vlastne vsetko, co tam robia deticky, strasne je zlata. Hlavne sa jej pacia tie omalovanky, ktore su napustene farbickami a ona stetcom a vodou vymalovava. A som pozrela fotky malej bambulky 🙂

Slenka, Peti, Luci - krasne fotecky z oslavy.

Nanette - Simonka sama sice papavat chce, ale nie je to tak,ze ju posadim a necham papat samu. My mame obe lyzicky a na striedacku ideme, aby sme nejedli do rana.Aj krici Simonka, maminka. 🙂

cia13
9. mar 2009

ahojte,
my sme konecne pochopili, na co je serblik. Uz 4dni sa jej dari kakat len tam a dnes mi doobeda stale hlasila, ked sa popisala do plienky, tak ked sme poobede prisli zo skolky aj s Barborkou, dala som jej gatky a ona pekne az do vecera povedala ze ideme cikat a vycikala sa. Dokonca aj pred kupanim si sama od seba sadla a cikala. 🙂
Zeby uz naozaj to prislo aj na nu? Asi si povedala, ze ma uz 2 roky, tak je nacase. 😀

Ked sme isli dnes pre Barborku do skolky, chodim okolo jazera - strkoviska a videla som tam sa niekoho holeho kupat, akurat vychadzal z vody. Normalne som musela odstavit auto a poriadne pozriet, ved vonku bolo 7,5C kolko mohla mat tak voda? Asi to bol nejaky ladovy medved. 🙂

nanetka - ja som nebola nezamestnana, ale zial, nase oddelenie sa stahuje do Banskej Bystrice, mozno si aj zaevidovala v mediach, ze jeden zo slovenskych mobilnych operatorov stahuje svoju cast, tak to je Orange a kedze nemam zaujem ist pracovat do Banskej Bystrice, tak sa nemam kam po materskej vratit. A zistovala som si to len v tom pripade, ze sa mi nepodari najst si robotu, samozrejme, ze sa budem snazit sa zamestnat.

dadi - ked som citala tvoj prispevok, ze sa mala podoba na Matuska, som si vravela, ze to nemozes vidiet a ked som kukla na fotku, tiez som videla velku podobu s Matuskom. 🙂 A ja nevidim ani susku ani susulaka. 😅

dadka212
9. mar 2009

Kati ale super, že ju v škôlke naučia také veci 😵 majú perfektný prístup k detičkám 🙂 a Maťka pekne baví plastelína aj si kresliť ale nie dlho, lebo ja ani neviem ako sa s ním hrať, a s tou plastelinou a vykrajovatkami to ma nenapadlo, asi mu kúpim malý valček a bude valkať a vykrajovať 😵

Luci super, asi si povedala, že začne od dvoch rokov 😀 a to je fotené foťákom z počítača, takže na DVD-čku sa podobá ešte viac 🙂

natana
autor
9. mar 2009

čafte

luci super že sa darí s cikanim a kakaním. a s tou podporou máš recht ak zostaneme bez práce nedostnem ani vidru, pokial sme si neplatili same poistenie v nezamestnanosti.

dadi ja tam tiež neviem rozoznať čo sa ti zda ako pipik, ale nevidim ani tu šušku, je tamsice taký tmavši fliačik, no ale akosi to nevyzera na ani jedno. ale babatko je krásne. celý braček 🙂

nanet nasa papa sma od roka, lebo nechcela aby som ju krmila a ked som chcela aby som aspon niečo do nej dostala, tak som ju muesla nechať. nemaj strach zo začiatku býval po nej strašný binec, raz dokonca omylom ťapla rukou na tanier a vyletel,polievka po celej kuchyni a stenách (ešteže bol plastový ,inak ny som mala aj plnu podlahu črepov)

slenka to su nejake ine antb, lebo u nas po 24 hodinách ti ani teplota neustupi, nemyslela si tu dobu po skončení užívania antb?

jaj a všetky ste pridali krásne fotky, pozrela som sice le z rýchlika ale predsa
😵

dadka212
9. mar 2009

Už som to zvýraznila 😀

natana
autor
9. mar 2009

jaj už vidim, to je šuška 😵 , len ty si napísala vľavo a toto je skor vpravo, ja som pozeral iným smerom 😉

dadka212
9. mar 2009

no zle som to napísala 😀 takže je to ozaj šuška 😵 to som netušila že to býva také napuchnuté 😅 ale čo sa čudujem malý keď sa narodil tak mal obrovského pipuláka a aj vajká 😅 😀 potom sa to zcvrsko tak to bude asi aj s dievčatkami 😵

natana
autor
9. mar 2009

aspon už vieš ako to bude vyzerať a nebudeš kukať ako výr ako ja pri natinke 😎

no nič idem sa umyť, dam malej lieky a idem do hajan.
dobru noc všetkým čobudu ponocovať 😉

dadka212
9. mar 2009

no aspoň budem vedieť 😀 a dobrú nocku 🙂

slenka
10. mar 2009

Natana - nie myslela som, ze dieta musi byt na ATB liecbe 24-48 hodin. Teda nie az po skonceni.
Ked Terezka nastupovala do skolky tak som dostala papier so zasadami, kedy dieta moze a kedy nemoze ist do skolky co sa zdravia tyka. Okrem tych ATB je tam aj:
- dieta musi byt 24 hodin bez teploty
- ak dieta grcka ale nema teplotu, musi ist hned domov ale moze sa vratit aj skor ako za 24 hodin. Ak grcka viac ako raz za den, musi byt 24 hodin bez vracania a az potom moze ist do skolky.
- pri nadche a kasli maju rodicia pouzit vlastny usudok ci dieta pojde alebo nepojde do skolky.

Celkovo je to tu ine ako na SK. Aj vacsi skolaci ked su chori, neostavaju doma tyzden, ale len par dni a idu zas do skoly. Aj ak beru antibiotika. Ale mozno su tu deti otuzilejsie, lebo ja sa niekedy velmi divim ako nalahko chodia oblecene. V zime stretnes v obchode mamicku v zimnej bunde a dieta len vo svetri a bose nohy len v sandalkach. Alebo malinkemu babetku z autosedacky (vajicka) trcia bose nohy....

No a kedze som asi prva dnes tak hned aj gratulujem dnesnemu oslavencovi - ADAMKOVI prajeme k 2 rocikom vela zdravicka a radosti a peknych hraciek... a posielame pusinku na licko 🙂

drnda1
10. mar 2009

Ahojte,
Dadi - no super UZV... 😀 hlavne, že malinká má všetko, čo má mať. 😉

Slenka - hej, tu je to asi iné, ale aj v tom, že tam si asi nedovolia poslať do škôlky choré dieťa, ako si to tu niektoré dovolia a potom tvoje môže byť zdravé koľko chce, keď sa hrá so soplavým... 😖 tu iní nemyslia na ostatných... 😝
Terezka je krásna na fotkách. 🙂

Luci - no ja by som si v tej vode ani kotník neomočila. 😀 😀 Ja som zmrzloš! A vidíš, netrvalo dlho a Bibka to pochopila. 😉

Dnes makám celý deň...od 9,00 do 17,00...tak Peťo musí byť s malou...bohužiaľ, dlžím mu ešte 330,- eur, tak sa musí obetovať.
😝
Musím kuk, či dnes nemá niekto sviatok... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre