Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

yesno22
31. mar 2009

Evi...je tam kupko, v lete sme tam parkrat boli..potom taky detsky areal, kde mas vselico ale neviem ake je vstupne..ale velke urcite nie...no a nejake bufety a tak...a veeeeeeeeela zelenej travy a stromov...ale aj veeeeeeeela psickarov...ale tam som este do h...a nestupila, za to u nas v parku uz 10000x 😠 😠 😠 😠

Peti...mali ste ro pestre, ale aspon vam zbehol den...ja som bola s malym doobeda pesi v meste...teda tam sme sa zviezli busom a naspat jednu zastavku elektrickou, maly nechcel ani vystupit 😀 no a poobede este v tom parku, co som spominala vyssie a vecer zaspal ani nepipol...som zvedava na dnesnu noc 😔 ...

evinah
31. mar 2009

Mati my mame zelene okolo domu habadej, kedze som scul "dzedzinarka".. 😀 😀 Ozaj minule som si na vystave zahradkar kupila kricek cucoriedky a brusnice, tak sa tesim...bude zo mna Micurin.. 😀

yesno22
31. mar 2009

..Evi, vies ako sa hovori...kazdy ma, ako si zasluzi 😀 😀 😀 ... ozaj, kedy si bola na vystave? nie nahodou minuly tyzden v stredu? ... lebo aj ja som tam bola, ale vedla na skoleni...na vystavu som si zasla kupit jednu orchideju 🙂

evinah
31. mar 2009

Tusim ze aj streda to bola co sme boli ale mali tam toho malo, vraj v Presove to bolo omnoho vacsie..
A asi si uz trocha zvykam,ze som dzedzinarka, ako to prostredie a priroda je super, aj toze mozem mat vlastne stromceky , zvierata a tak, len pre mna je 15km od mesta dost.. Takze to ma svoje plusy aj minusy asi ako vsetko.. 😉

natana
autor
31. mar 2009

mati ten krem mam pred sebou Bioderma Cicabio Creme (soothing repairing cream irritated damaged skin 40ml)
tak neviem, ale fakt ten exipital je na tie naše suche flaky lepší

no a zajtra želám majuse a okačke úspešný štart do pracovneho života 😉

Ninke všeko naj k dvom ročkom, kati ozvi sa občas 🙂

cia13
1. apr 2009

ahojte,
nejako to tu flakame, ked je vonku krajsie pocasie. Aj ked tu na zapade by sa nic nestalo, keby slniecko vykuklo.
Vcera priniesol muz sedacku pre Bibi na bicykel, tak dnes po skolke pojdeme pozriet prilbu, aby sme mohli vyrazit do ulic. 🙂 A pozriem pre nu aj nejaky bicyklik, lebo ona je uplne zblaznena do bicyklovania a vonku je na trojkolke alebo susedovom bicykliku.
Zajtra by nam mali prist robit fasadu, tak tu bude rusno a bordel. A su to original madari a ja neviem ani ceknut, bude sranda, snad nebudu otravovat.
Vcera sme sa boli dat s Bibi ostrihat. Taka je zlata, som jej to nechala zarovnat pod usi, jej sa to ale dost vlni, tak je chutnucka.

Dievcata, ktore ste dnes zacali zarezavat prajem uspesny start, rychle zapracovanie a co najmenej stresu a aby vase dietky to bez vas zvladli co najlepsie. Zaciatky su tazke o rok vam budeme ostatne zavidiet.

adri, evi - vam prajem co najkratsi pobyt v nemocnici a nech zakroky prebehnu bez problemov

drnda1
1. apr 2009

Ahojte,

Katke a Majus - prajeme pohodovú prácu. 😉
Mati - ja som posielala to čestné prehlásenie o starostlivosti na ÚPSVaR...len neviem, ja som na Dohodu, neviem, ako to je na TPP....
Nikus - no to je smutné, že tí svokrovci sú takíto...
😝 ale nevadí, hlavne, že segra rada chodieva. 😉

Babám pred operáciou želáme rýchlu rekonvalescenciu. 😉

Peter mal včera narodky, robila som tortu takú sviežu mnadarínkovu a z lístkového cesta taký závin, s porovo - syrovou plnkou, mňam, je to fajn. Zabudla som tam dať vajíčka, ale krásne je to tuhé a chutné. 😵 😵
Navečer sme boli v Carefoure a kúpili sme jej kočík, golfáč...chytila ho tam, vrazila plyšovú opicu a nechcela ho pustiť, revala: kocíííík, kocííík...tak sme ho vyplatili a rýchlo odbalili a už vozila... 😀
V Dráčiku nič - moc nemali, iba výstavný a to sme nechceli vziať...
😝

Dnes som už bola na hygiene podať konečne posledné papiere a mám to z krku. 😔

Idem práve variť zapekaný karfiol, lebo som mala menej zemiakov a v zapekanom sa to stratí. 😎 Idem ho inak robiť prvý raz...
Nám o týždeň príde svokra, juj, už sa tešíííme. 🙂
Dnes išla kamoška na liposukciu... 😝

Luci - pridaj Bibkine foto. 😉
Nám nesie svokra sedačku na bicykel aj helmičkou, tak Miri, po Veľkej noci môžme žíhať...
😀 😀

adrica
1. apr 2009

Caute zienky.

Cia..mas pravdu, akosi to tu nabralo pomalu rychlost. 😀
No co uz, zacina uz konecne pekne pocasie, tak to treba vyuzit. 😉
U nas je kraaasne slnecno, az sme sa s Dankom spotili a on uz duplom, co chodi na tej motorke ako Fitipaldi 😀

Deni...tak to bude urcite vela radosti ked pride svokruska. 😉

Nam prisiel balik od svagrinej z Holandska minuly tyzden. Malo to byt na Dankove narodky, ale sa to akosi predlzilo. 😠
Nevadi, lebo prisli super nohavice a aj tricka s dlhym rukavom. Tak sa vytesujem este viac ako Danko. 😀
Som si povedala, ze tam asi necham cely svoj rodicak, ked tam pojdeme. 😉

Pracujucim este raz veeeela nervov a aby im prvy den rychlo zbehol.
Dakujem za zelanie rychleho uzdravenia po operacke. 😉

Idem si dat kafe, lebo mam hlavu ako melon, uz 3-ti den. 😝
Pa a krasny dnik.

petra25
1. apr 2009

ahojte babule
veru uz sa konecne vycasuje,tak sa tesiiim 😵
my sme boli doobeda v meste, trochu nakupit, potom som perkelt navarila, mnam, vydaril sa 😀 Karinka teraz odfukuje a poobede cakame muzovu sesternicu, momentalne byva v Sali ale pracuje tu a kedze ide skoro rano k doktorovi bude u nas spat, aby nemusela vstavat o 5tej 😅 bude trocha zmena 🙂
zajtra si chcem ist pozriet nejaku jarnu bundu, ale tu dokopy nic nemaju, tak urcite obidem naprazdno 😖 😠
jaaj a konecne som malej objednala ten prehoz,za super cenu oproti tym 4tisicovym na MMB 😝 uz len to malovanie 😅 od Vianoc mame doma take kvety -tapety na stenu a dostala aj rastovy meter krasny, tak to ani nalepit nemozem 😝 hadam to do leta zvladneme 😅

cia, pridaj fotecky Bibkine,ona ma tie vlasky ako anjelik 😵 a s tymi robotnikmi madarskymi som sa zasmiala, co bojis, sak moc nepokecate 😀
deni, ze vsetko najlepsie Petovi k narodkam 😀 si pekne popiekla, mnam tu roladu by som si dala
adri, to Holandsko v dobrom zavidime 😵 je to zaujimava krajina, najma tymi bicyklami 🙂 sami to rata
yesno, s tymi hov.ami v parku,ani mi nehovor,straaaaaaaasne nervy mam na to 😠 kam sa pozrem spaky a ho.na, parada 😠

natana
autor
1. apr 2009

čafte

luci a držala bibka? SOM ZVEDAVA NA OSTRIHANEH ANJELIKA 🙂

deni jasne možeme už sa tešim, trochu pohybu mi nezaškodí 😵

jaj a konečne svieti slnko, ale na špacr nepojdeme, lebo nati si narazila v škole riťáš a boli ju aj ked chodi, tak hadam nož vážne, namazala som jej to fastum gelom, snad pomože.
ale my so sarou sme už dnes boli doobeda asi 1,5 hodky, tak to nejak prežijeme, a pojdeme mamine autom ked sa princezná vyspí.
jaj a čo sa mi dnes stalo, nati neprišla zo školy, tak ja po 15 minutach volam do školy či odišla včas a ona bola v škole, že idu do knižnice. že vraj tatinkovi ráno povedala aby mi odkazal. no super ako som sa vastrašila. 😝

a včera som sa už rozlučila s telefonom, lebo ked sme isli do obchodu dala som si ho do ruksaku a dojdeme domov a tlefon nikde, ani doma ani v aute, tak som utekala susede, že ho dam zablokovať, ale napadlo ma že pre istotu pobehame po byte a bude ma prezvánat, že možno som ho nechala niekde doma. no a doma nebol ale na chodbe v susedovej špinavej topánke. Nakoniec sa sarinka priznala. no to som tiež mala infarktový stav, lebo mam ho len mesiac a už som si myslela že niekto ma v obchodeokradol, ked videl ako tam len pobieham za dieťaťom a na ruksak na chrbte sa nestarám.

no nič idem budiť malu, nech nevystraja zase do jedenastej večer ako včera

majussa21
1. apr 2009

Ahojky.Tak ja sa hlasim ako som vcera slubila 😀 Som unavena lebo som vstavala o 4.30 rano a sli sme spat az o 23h.tak ma uz teraz lame.Tak dnes bolo celkom dobre na to ako som sa bala tak bolo fajne 😎 Deticiek bolo vela takze aj roboty a tak.Nestiham vas citat to az v piatok tak vam dakujem ako ste na mna mysleli.Zajtra aj v piatok robim rano a vikend si oddychnem.

Katka dufam ze aj ty si sa dnes mala dobre 😎

eros
2. apr 2009

Ahoj ahoj ahoj

v poslednej dobe vas dako zanedbavam,ale uz ked sa tak vycasieva travime viac casu u nasich.v pitok si tam chcem s detmi ist opekat.a potom by tam aj ostali hajovar.bolo den blaznov nik neoslavoval?????
My sme aj Hugovi-havovi zagratulovali.

sopliky su uz na ustupe len ja som si vcera vecer stiahla na radiatore teplo a zobudila som sa nato,ze mi je zima.tak hadam sa mi to uz nevrati.
tak hadam ked bude dalsie stretko by sme aj docupitkali.

nemam Vas pocitkane tak prepacte 😀 😀 😀

pridam neskor dake foto malych sedlakov 😀

druzte sa ako hovori mala(drzte)

eros
2. apr 2009

tak fotky pridane 😀

nikuska22
2. apr 2009

ahojte,
erosko, to mate super, ze mate takto kam hcodievat sa vyvetrat 😀 super fotecky, adko riadny silak a mala zuzka aka pomocnica 😉 no ze vraj mala, riadne vyrastla, ale tie druhe v poradi budu pre nas vzdy male 🙂

natana - no mne sa stalo nieco podobne s mobilom, tiez s novym, sara mi ho strcila do hrnca do linky, zavrela veko aj dvierka a bol na tichom zvoneni, nastastie, ze vibroval, tak podla toho som ho nasla 😀

este vas docitam, lebo som nestihla, len neviem kedy, lebo uz mi zacina kolotoc, uz sa aj mala zobudila 😝

petra25
2. apr 2009

ahojte
maji, tak super, ze sa ti v novej praci paci 😵 aj ti verim, ze si znicena, sranda to urcite nebola

nati, no mna by asi piclo!!! este ze ste ho nasli, aj ja som tak raz stratila telefon co som mala cca 2 mesiace, prezvanala som sa celu cestu naspat maminym a predstav si nasla ho jedna pani, zdvihla to aj ma pockala a vratila mi ho-a vobec nic za to nechcela, este vsetci dobri ludia nevyhynuli 😅

erosko-super fotecky, veru aj my sa chodime hentak na chatku vysantit, nie je nad to, volne si tam pobehuje a ja nemam nervy ako tu pred cimziakom vcera, lebo som len za nou behala, co tu z kazdej strany auta behaju 😖
nikus, uf, aj ty to mas perne, bambulky tusim davaju zabrat 😉

ja som bola dnes doobeda v meste, ze si nejaku bundicku jarnu kupim, taku sportovu nejaku som chcela, ale vsade len take paleta maju a take mam aj tri 😒 ale malej som aspon skulky slnecne pozrela, idem tam teraz do predajne poobede s nou-su to polaroidy, sice stoja okolo tisicky, ale na ociach setrit nebudem 🤐 len dufam, ze jej sadnu... a potom sa ideme poobede so sesternicou pomotat, na kavickuna terasu sadnut, muzi pridu za nami, juuj,milujem taketo pocasie 😵 😵 😵

natana
autor
2. apr 2009

čafte

vidim, že tak ako my aj ostatní sa doma moc nezdržuju, ale poletujeme doobeda aj poobede po vonku. bicykel do leta tuším aj zoderieme 😎

nati dostala v škole prvu dvojku, tak je z toho mimo, no ale ved ona zistí, že nie vždy bude vo všetkom najlepšia

no a my mame od včera tichu domácnosť, tak som zvedava dokedy. 😠

zuzi pekne dzedzinske foto 😀

a s tými vecami, čonam deti tak pekne poupratuju asi nič nenarobíme, asi si treba na všetko namontovať nejake pípače. lebo tiež mi neupratovala prvýkrát.

no nič idu mi chirurgovia, tak vas opušťam

drnda1
3. apr 2009

Ahojte,

no Majus - super, že ti to v robotke fičí... 😉 bohvie, ako je s Katkou, sa neozvala... 😝

Eros - pekné fotečky, podobaju sa ti deťúrence. 🙂

Miri - aj my máme tichú domácnosť, asi maju jarnú únavu... 😀 😀

Ja mám Erika od včera doma, maju voľno, kvôli maturám, dnes akurát vystupuje v SND-čku večer. 😝 Simi má ešte dnes klasiku, ale dojde pobede tiež...
Zbehnem do Tesca do solárka a pokúpim dačo na víkend 😝 . Teraz sa dáko mračí tut, ale dúfam, že sa to vyčasí, nech môžme zbehnúť aj troška von ešte doobeda. Potom s ňou tato pôjde pobede.

Zajtra k nám dojde kamoš z Viedne (radšej chodí k nám, než byť doma s ,,raketou,, 😀 ) a bude tu aj spať. Dnes mám ešte robotu, no zajtra konečne voľno. 😝 Kamoška je po liposukcii, netuším, ako sa má, vôbec sa neozvala, snáď to je ok.
Ja si už šetrím na ,,uši,, ...som rozhodnutá - dám si ich urobiť. 😝 A nechávam si dorásť postupku a pôjdem na zarovnaný strih a pod ušami do šikma. 🤐
A idem si začať dávať umelé mihalnice, nech som trocha ,,kočka,, 😀 ... nech ten ,,baran,, vidí, čo doma má. 😝
Zajtra uvarím asi zapečené kuracie v syrovej omáčke a štrúdľu s jablkami a škoricou (Miri, Luci - ste ma inšpirovali 😉 ) a v nedeľu ,,šniclíky,,. 🙂

No ok, dopijem kávu, pocvičím chrbticu, usuším hlavu a hor sa do tesca. 😵

cia13
3. apr 2009

ahojte,
Bibi haja, tak ja trosku oddychujem. Bola som s Bibi doobeda v Hainburgu urobit nakup na vikend, tak som uchodena ako sa len z nakovania da byt. 😉
Inak sa mame fajn, stale sme vonku, ked je tak pekne. Dnes idem babam kupit prilby, aby sme mohli vyrazit na bicykel cez vikend. Neviete, je to povinne uz aj pre dospelych mimo obce?

Ale bude aj pracovny vikend, muz bude murovat taky muzik na terase, v sobotu pridu este aj robosi, potom pojdeme volit, teda dufam, ze muza prehovorim.

eros - pekne fotecky
deni - a co si chces dat na usiach spravit? Nevsimla som si, ze by ma nieco rusilo. A neboj, muz si urcite uvedomuje, co ma doma, len mu to treba sem tam pripomenut.

cia13
3. apr 2009

a pridala som fotku Bibi s novym ucesom 🙂

petra25
3. apr 2009

ahojte babule, no veru vidim, ze s pribudajucim slnieckom ubuda prispevkov 😅
veru aj my sme cele dni vonku, vcera sme boli s tymi znamymi, domov baby prisli vybehane, takze Karinka odvakcla do 5 minut 😀 ale aj ja som toho mala dost 😅 dnes sme boli v meste prvykrat na pesiaka, potrebovala som ist na postu a tam sa s kocim neda a partacku mame chorucku, tak sme sli same peso a na moje pocudovanie to bolo celkom v pohode, dokonca som si nakoniec aj tu bundicku kupila, Karinka mi asistovala 😀
vecer ju ideme s muzom zaviest spat k babke-mamine, ideme s tymi znamymi von, oslavit narodky, trocha zmeny, moc sa tesim 😵

cia, no nemam slov, Bibi je uuuplne ako anjelik 😵 a ako sa ti krasne prirodzene usmeje, to Karinka na fotke vzdy zuby vyceri, nos pokrci, ked jej poviem aby sa usmiala 😅 pridala som nejake fotecky este z oslavy a vcerajsieho poobedia 😉

deni, no mozem ta ubezpecit, ze ani ja som si nijaku zvlastnost na usiach nevsimla 😕 a muzik iste vie, co ma doma,aj ked niekedy mu to nazaskodi pripomenut, ako Lucka vravi 😉

dadka212
3. apr 2009

ahojte 🙂

po dlhšej dobe sa ozývam...

...vonku je tak krásne, že sme tam stále, aspoň sa nemusím rozčulovať doma a ani Maťko nie je nervózny 🙂 a teraz je mi super, ani bruško nebolí nič 🙂

bola som na poradni, malinká má 1400g a 40cm všetko je v poriadku akurát som mala zvýšený cukor po záťaži, takže idem znova na test...fúúúúj už teraz mi je na vracanie 😝
aj som sa doktorky pýtala, či nie je maličká moc nízko lebo aj brucho mám tak nízko a ona mi hovorí, že malá je akurát tam kde má byť a brucho mám preto také, lebo som krpatá a nezmestí sa mi do trupu tak ide smerom von 😀

Matúško ako tak poslúcha akurát som ho dnes uložila spinkať a po 45 minútach kuknem a on pri dverách no čo pokakal sa do slipkov a porozhadzoval všetky detské vecičky čo som mala v krabiciach, plná izba mini-vecí...ale čo už upracem a poperem 😀

Deni no ja neviem ale podla mňa si velká kočka a netreba s tebou nič robiť, ale zas chápem, že každá sme velmi sebakritická a niekedy sa treba troška viac skrášliť ako inokedy aby sme tým našim chlapom ukázali čo majú doma...troška im vyraziť dych 😀 😉

Peti pekné fotečky a super, že ste to s Karinkou zvládli 😉

Erosko aj ty si pridala pekné fotečky 🙂

Luci ja odpadnem Bibi je hrózne podarená, ako z nejakej reklamy 😵
a tá prilba by mala už byť povinná aj pre dospelých ale len mimo obce....

Miri no mňa by šlak trafil s tým mobilom, mne to Maťo tiež pár krát urobil a skoro som infarkt chytila od nervov 😅

Evi, Adrica nech vám dopadnú operácie dobre 🙂

Majus super, že je v robotke dobre 😉 aj o Katke by sme radi vedeli 🙂

no a už neviem čo som komu chcela lebo toho bolo vela ale tá moja pamäť 😀

eros
3. apr 2009

Ahojme

cia pekna foto mala je rozkosna 🙂

ja Vas dako nestiham dnes som sla s malou o 9 von dosla som az o pol 12 domov a potom ked sa vyspala sa islo von po chvilke sme sli domov sa zasa napapat a potom zasa von teraz sa kupu bo su od piesku mala sa uz odhodlala sama smykat na ihrisku co je na lachovej velmo sa jej tam pacilo ani domov nechcela ist tak hadam zalahnu a pojdu pekne bezproblemovo spat.

pracujuce super,ze sa Vam paci v praci.

dnes mi kamoska povedala,ze nechce uz robit,zeby sla uz aj na matersku bo maly jej bude mat uz 3r robi 12tky v poluse.no co uz musi si este pockat kym si postavia dom 😀 😀

hadam este sem nakuknem a dikes za pochvalu fotiek

drnda1
4. apr 2009

ahojte,

krásny víkend je pred nami. 😉
včera som došla z roboty až o 21,30... 😝 radšej som vzala ešte jednu kočku večer, než ju robiť dnes.

Peti - Karinka má krááásny svetrík, to je asi Next, že?
Luci - Bibi je zlatunká v novom účese...sekne jej to supiš. 😉

dnes tu máme kamoša, ale ide na kozmetiku ešte...ja som doupratovala byt, rozmýšľam, že zajtra umyjem okná...Peter včera vyglancoval balkón, aby dnes mohli s kamošom tam popíjať vínko... 😵 ešte musím ale žehliť...
Možno dnes zbehnem kuk na Obchodnú...Simi tam ide so spolužiačkou, tak potom povie, čo tam maju... 😝

Dadi - že už 32 tt...kokso...teraz si pamätám, že si písala, že si tehu a už sa to kráti... 😝 aj kasis už asi dačo má, nie?

😝

majussa21
4. apr 2009

Ahojik.
Tak ja som sa tesila na krasny slnecny vikendik a mala je chora od vcera vecera ma teplotu 39-40´C dnes sme boli aj na pohotovsti tak ze ma chytene hrdielko takze je to asi zacinajuca chripka booze no co mm bude musiet ostat s malou doma a skocit este k nasej v pondelok ak jej to nebude klesat.Tak dnes som nic neurobila som cely den s malou.V praci je zatial ok vikend mam volny a zas robim od pondelka do stredy rano a stvrtok uz mam aj púrvu poobednu tak to bude zas ine 😀ale tesim sa.

Peti aj my sa chystame tento tyzden na nakupy a tiez jej chcem dake slnecne okuliarky kupit.Potom hod foto ako Karinke sadnu.A pekne fotecky ze nerozlucna dvojka😎

Miri nasa tak schovala nasim ovladac a museli si kupit novy to bolo asi pred 2mi mesiacmi a mamina m i vcera povedala ze ho nasla ked odsuvala skrinku pod telkou bol.Ako este je u vas ticha domacnost?

Drndi ja som si normalne otvorila album ze ci mi tiez nieco uslo ale ved vobec nic s nimi nemas iba ak ich mas prilepene sekundakom 😀 A Kasis caka az v maji bude rodit tam kde ja robim hm. 😲

Dadka mate krasne miery a super ze je vsetko v poriadku.A teda s tymi vecickami juj to nepotesi😒

Kati cakame na roman od teba ako bolo v praci🙂

Krasne fotecky ste popridasvali😀

cia13
4. apr 2009

ahojte,
my mame nadherny den za sebou. Stale sme boli vonku a navecer sme sa isli bicyklovat. Bibi sa velmi pacilo v sedacke, akurat stale hovorila tatinovi, ze pomalsie. Videli sme vela zajkov, bazanty nas strasili, koniky sme videli, sme sa zhodli s tatinom, ze tu mame krasne prostredie a sme kusok od BA. Decka boli vytesene, akurat Barborka sa stazovala, lebo nevladala bicyklovat cez pole, predsa len na tom malom bicykli to ide tazsie ako na nasich.
Vonku sme boli len v tricku s kratkym rukavom, take tu bolo super teplo. 🙂
Ked Bibi cez obed spala, vybehla som volit a kupila som prvu zmrzku, tak sme si mlsli.
Zajtra ideme doobeda do mesta, lebo sestra ide behat maraton Devin Bratislava, tak ju ideme povzbudit do ciela. Tatino bude doma murovat, tak budeme mat babsku jazdu.

peti - Karinka je rozkosna a hod fotecky s brilkami
majusa - tak sa ti zatial v praci dari, to je super. A Sandruske skore uzdravenie prajeme.

Kati - netrpezlivo cakame, ako sa tebe v praci pozdava, ozvi sa

dadka212
4. apr 2009

čaute 🙂

dnes sme si boli opekať na chate, tak bolo super, som sa obžrala špekačiek a skoro som tam aj zadrochmala na lavičke pri ohníku 😀
ale Maťko spinkal málo tak bol už teraz navečer taký nervózny a ja z neho ešte viac a teraz som ho uložila do postele a vypil mlieko a teraz tu pobehuje po byte 😖 a keď mu poviem aby si išiel lahnúť ide do postele na 1 minútku a začne chrápať, že akože spí (ako tato) a hneď je zase tu 😝

Majuš hádam to Sandruške prejde a bude skoro fit 😉 hlavne teraz keď je tak krásne 🙂

eros
5. apr 2009

Ahojme

dako to tu viazne 😀 😀 😀 super vonku my sme vcera boli v kratasoch decka dostali na dostizke zadara zmrzlinu len mne ju nechcel dat.boli sme kuknut daky jarmok som si kupila aj na velku noc daku ozdobu len ci mi ydrzi bo mala uz chcela kacicky.vcera sa mi pocikala ked sa hrala v piesku tak sme sli po 2h domov.ochvilku jej budem brat celu skrinu.

dadi necudujem sa ti ze sa ti chcelo spat ja by som lahla na tvojom mieste.aj ja som chcela ist k nasim opekat len zasa segra v piatok grcala a mama sa v ustach vyhadzala tak som to radsej nehala tak.

tehulkam sa to krati

Vsetko naj k meninam mirke 😵

dadka212
5. apr 2009

ahojte 🙂

dnes je zase krásne 😵 skúsim tata prehovoriť na ZOO 😎 a keď nie tak mu malého nabalím na futbal a ja si odpočiniem 🙂

Erosko nemohla som si lahnúť lebo by som vnoci nespala 😝 a mňám si mi spravila chuť na zmrzku 😵

Mirka všetko najlepšie k meninkám 😵

drnda1
5. apr 2009

Ahojte,
no tak ja som včera doobeda navarila, napiekla a potom som šla so Simonkou na obchodnú do New Yorkeru a Terranovi...kúpila som si 3/4 rifle a 3/4 tepláky biele a ešte sme šli do Auparku, ale tam som nič nenašla. Peter šiel s Erikom, Sárou a kamošom na gabčíkovskú nádrž pozrieť kajakárov. 🙂
Večer sme šli s kamošom a známymi na večeru, chlapi popili nejaké whiskey, tak bolo veselo... 😀

Dnes varím polievku z kosti a rezeň a pyré. 🙂

Mala by som umyť okná a poprať záclony, lebo vo štvrtok už príde svokra. 😅 Póbede pôjdeme dakam von s malinkou, nech sa ,,vybujačí,, 😎 .

Miri - všetko NAJ...k meninkám. 😵

Baby aké menu robíte na Veľkú noc?

Majus - Sandrike prajeme skoré dni bez teplôt, snáď to nič nebude...a tie uši, no asi každá si vidíme na sebe, čo by bolo fajn zmeniť... 🤐 no a ak sa dá, ja to zmením... veď ešte iste pôjdem na konzultáciu, uvidím, čo povie lekár... 😝

yesno22
5. apr 2009

Mirka vseeeeetko najlepsie k meninkam 😉

Jakub isiel vcera rano s mojimi rodicmi na vylet do Tatier, ale dnes ideme po neho...uz rano sa mi nezdal a mamka mi vcera na obed volala, ze teplotuje a je taky nijaky...kedze ani dnes to nie je lepsie, ideme po neho aby si nasi uzili vylet a nemuseli ho rusit...isli totiz do hotela, kde je aj vitalny svet, sauny a nie je to vobec lacne, a keby to teraz stornovali, nevratia im peniazky...tak si spravime poldnovy vylet s manzelom, hoci ja mam tolko roboty, ze neviem co skor...ale uz od utorka zacnu vozit lieky, tak sa celkom tesim 🙂

Maji...citam, ze aj Sandruska teplotuje, tak skore uzdravenie..blbe, ze hned na zaciatku ako si nastupila, ale musia ratat s tym, ze mas male dieta a tie zvyknu byt chore 😒 ...dufam, ze Jakub to ma zo zubkov, lebo ja si nemozem dovolit s nim ostat...prinajhorsom ostane tatko 😒

Deni, na sviatky ideme k svokrovcom a k nasim, takze nevarim, nepeciem 😀 a moje predvelkonocne upratovanie sa zuzilo na jedno okno v Jakubovej izbe lebo bolo zvnutra cele ocapkane a oslintane 😀 a upracem az koncom aprila,ked sa nam rozbehne lekaren 🙂

A fotecky su kraaasne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre