Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
9. feb 2009

jasne naši su super poslušní 😀 , inak neverili by ste, že hned ako sme vyprevadili karinku, začala robiť sceny za každu volovinu. najskor chcela čokoládu (jasne že som jej nedala, ed už dnes sprášila min. jednu), potom zase truovala pri dvdčkach, lebo si nevedela vybrať, tak som povedala že bd jedno alebo nič, všetky hračky rokopla, potom začala natalke liezť do učenia, tak zase rev, potom zase, že chce jest, tak som jej dala ten načaty ribinak čo rano nezjedla, zase truc, tak si don vypýtala kakao, potom vyjedala len to grank a že už stači, tak nati, že to doje, ale to nie, tak rev a truc, ani už nechcela jesť ale ani nati nemohla dojedať, potom zase nati si vytiahla temperky, že ide niečo malovať a ona tiež, jasne že vresk ked som jej nedovolila plieskať ruky do farieb a štetec som jej chcela ukazať ako sa drži, no hroza, tak som o polosmej rozkurila kuplnu a strčila ju do vane, tam sa konečne ukludnila, a poplavala si ako ryba. a ani v posteli už potom moc nevyvadzala, pekne sa hhrala až kym nezaspala

petra25
9. feb 2009

babulky moje, no mne uz oci klipkaju, som od 5tej hore a veru toho bolo dnes neurekom 🙂 takze na dnes sa lucim,
prajem bru nocku 😵 papa

natana
autor
9. feb 2009

luci ja ti verim, že bibka sa vie poriadne rozvášniť, ale tie detvaky su majsti pretvárky a sú dobručke ked to najmenej čakame a naopak a Barborke držime palce necj sa jej vydarí v septembri štart do školy, aby tam rada chodila a tešila sa. no a nikdy nevieš kolko bude tried, u nás su tri, tak hadam ten chlapec bude v inej. inak ani sama neviem podla akeho kluča rozdeluju do tried, bo ja som im na zapise aj napisala ako mi kazali na listok, že by sme chceli aby boli s tým našim kam ošom v jednej triede, ale nedali ich spolu.

natana
autor
9. feb 2009

dobru peti, ja už si idem to žehlenie rozloiť, bo ta kokpka čo bola v spalni na komode mi tam zase zostane mesiac.

natana
autor
9. feb 2009

inak luci aj ja som si tam naššla pár najkrajších fotiek 😀

dadka212
9. feb 2009

Luci veru Bibka dnes bola taký maminkin ceckoško 😵 ale aj Maťo máva také dni, ale velmi málo...a som rada, že je Bibi aspoň na nejakých fotkách, keď sa moc nezapájala...
...a ešte raz ďakujeme za zvezenie 😵

Peti tak dobrú 🙂

Miri veru tie deti sa vedia pekne pretvarovať 😀

Inak dnes ma prekvapil Matúško, chcel jesť sám ako chlapci 😀 tým myslel vaše dievčatá 😀 😀 tak zjedol hippku skoro celú úplne sám a nebolo to ani také hrozné s neporiadkom, lebo máme ešte takú stoličku po mňe tú starú drevenú, tak tam papal na tom stolíku, takže bolo len to špinavé, dokonca mi dovolil dať mu podbradník 🙂

dadka212
9. feb 2009

no nič idem sa osprchovať a ideme hajať aj my...tak dobrú 🙂

natana
autor
9. feb 2009

dadi na hipkach sa dobre trénuje,lebo moc to nepada z lyžičky. vidiš, niečo sa od babizni naučil. tak veľa uspechov 😉
a dobru noc 😵

natana
autor
9. feb 2009

nasti už si asi doma však? hadam ste zvládli cestu v pohode. a fakt je Jakubko velikánsky. akoby bol o rok starší od ostatných. ale fakt má byť po kom vysoký a ukazujem fotky čo fotila dadka a hovorim to je jakubko od nastenky a on ved vidim malý joži. 😉 a stretko v terchovej som nadhodila a netvaril sa divne, ešte kalkuloval, že vieš za kolko by sme došli keby sme dali daewoo na plyn, že 23 eur horedolu. no ved uvidime. len ja fakt určite nemôžem minim. týždeň pred DPHčkou (najlepšie bud do 15.teho alebo až po 25tom) a su tam aj ine faktory čo ovplyvnuju našu pripadnu učast, ale nechcem kvakat zbytočne. takže vy sa kludne dohodnite a my uvidime, či sa pridame. ale bolo by to super, ked sa vedia už takto pekne prehrať. aj by sme si oddýchli, keby tam bol oplotený dvor 😀

osickad
9. feb 2009

ahojte babenky,
tak vidím, že ste si stretnutie poriadne užili a že vám bolo super. nečudo 🙂 🙂 🙂

Peti:
tak naša Karinka je až takáto šikuľka, takto krásne recituje???? ty kokso, odpadnem, my len začíname hovoriť, nie to ešte básničky recitovať. aha, spali ste u Mirky cez obed, už chápem 😉

Luci:
v tej poslednej uzavretej téme som nestihla prečítať o tom chlapcovi, čo si písala. čo ubližoval Barborke, či ako???? a verím teda, že ho do tej istej triedy nedajú 🙂

Mati:
Kubkovi hádam nič nebude. my sme mali v piatok niečo podobné. teplota 39 od večera do rána do 4, tiež som mu dala panadol čípok... na druhý deň sa mi povracal a potom nič, prešlo to samé a za jeden deň.

Nati:
tak ty si babenky riadne prekvapila. super ti to vyšlo 😉

Idem kuk fotočky.

My sme dnes nič výnimočné nerobili, nikde neboli, len doobeda na hodinku a pol na prechádzke. Večer prišla mamina na hodinu a pol, aby nám rýchlejšie čas prešiel. 🙂

osickad
9. feb 2009

Fotky sú super, detičky ROZKOŠNÉ!!!!!

Peti:
ty aká si kočka, svatka moja a chudunkááááá. 🙂 😉

Idem ja hajať, prajem vám dobrú noc. 🙂 🙂

endy
10. feb 2009

Ahojte,v prvom rade chcem zagratulovať malej Gabike k meninám.Prajem jej všetko najlepšie,nech je stále zdravučká,šťastná a má od rodičov stále veľa,veľa lásky.

Peťka no to je ale šikuľka.

Natana pekné fotočky. 😉

endy
10. feb 2009

Dadka,krásne fotky zo stretka!!!Ale Vám muselo byť super.Škoda,že som od Vás takto od ruky.

Ale niekedy,verím tomu,sa už konečne stretneme a aj Vás osobne spoznám. 😉

endy
10. feb 2009

Ozaj a aby som nezabudla Deniska aj Tvoje fotky som pozerala.Zlatunké máš deti a hlavne talentované!!!

dadka212
10. feb 2009

Dobré ránko 🙂

Miri no celkom mu to šlo s tou hippkou, on doteraz papal sám iba cottage cheese, neviem prečo to chcel jesť vždy iba sám 😝 šak uvidíme ako sa naučí ale na takú polievku ako vy alebo Karinka sa teda nechytáme a ešte dlho nebudeme 😵

Osi no hádam nebude Adamkovi nič vážne, že to bolo iba chvílkové 😉
a veru stretko bolo super 😵....niektoré marcové detičky sú velmi výrečné, Drndina Sárka dokonca spievala Tichú noc a aj s melódiou 😵

Dnes sme spali celkom fajn, malý hneď zaspal asi bol plný zážitkov a spali sme celú noc až do pol 9 🙂 Dnes idem robiť konečne tie brokolicové fašírky, tak dúfam, že sa podaria, len som zabudla včera kúpiť zemiaky, tak ešte musíme vybehnúť do obchodu 😝

dadka212
10. feb 2009

Ozaj dávate deťom niekto už len mlieko z krabice? a prevárate ho? Lebo ja som mu začala dávať a nepreváram ho iba ho zohrejem v mikrovlnke...sunar mi už včera začal odmietať, asi mu viac chutí plnotučné...

endy
10. feb 2009

Dadi,ja dávam len umelé mlieko Hami 3.To by pila v jednom kuse.Krabicové mi nechcela.

Doktorka mi ale vravela,že treba ho prevariť a dávať nie plnotučné, ale polotučné.

yesno22
10. feb 2009

Ahojte...tak ja som dnes doma..maly mal celu noc trosku zvysenu teplotu, ale nedavala som mu ziadny sirup...navyse sa aj okolo pol desiatej pozvrackal trosku a spal velmi nekludne...od tretej bol pri nas, takze ja som uz skoro vobec nespala...teraz zase spinka, teplotka mu stupla a pokasliava tak prieduskovo, tak sa bojim ci nas nechytil nejaky bacil...ale aj kaka redsie, tak mozno tie nestastne zuby... ☹ idem si aj ja lahnut, lebo som mrtva a do vecera daleko 😅

Gabike zelame samozrejme vseeetko najnaj 😵

nanette
10. feb 2009

Ahojte mamky 🙂

V prvom rade Endy - krásne ďakujem za gratuláciu pre Gabiku.... si zlatá 😵 😵 a pozrela som tvoje nové fotečky... malá je zlatá a máte presne takú istú zimnú vetrovku ako my... tú na prvej fotke 😉

Dadka - ja ti s mliekom neporadím, my mlieko nepijeme absolútne žiadne 😒 malá ho nechce ani vidieť v nijakej podobe... ani ako kakao, ani ako puding, ani s vločkami, guličkami, ani ako krupicovú kašu 😖

Pozrela som fotečky zo stretka - detičky sú nádherné... je vidieť, že ste sa mali fajn, deti sa isto vyšantili do sýtosti.... zlaté boli a veru, krásne vyrástli..... radosť na ne pozerať 😉 😵

Yesno - dúfam, že Kubkovi nič nebude... že je to len zo zúbkov.... aj my sme mali minulý týždeň horúčku a na druhý deň už len miernu a potom už nič.... a teraz len jemne soplíkuje, teda tečú jej také riedke priesvitné sople.... dúfam, že ani u vás to nebude nič iné... držím palce...

U nás nič nového, malá je trošku čertíková posledné dni, pripisujem to tým zubom, horšie papá, je plačlivá... ja som schytala pre zmenu tentokrát buď silnú nádchu alebo je to chrípka, ani sama neviem, ale už mám tých chorôb cez hlavu dosť, čo sa na mňa valí.... v nedeľu sme oslávili meninky aj manžela, jeho otca a aj Gabikine.... upiekla som tortičku s Nemom, celkom sa vydarila .... 😵 Teraz je u svokrovcov, tak som trošku nakukla, že vám trošku popíšem a idem do obchodu.... ale už končím svoj román, nech vládzete čítať... tak sa majte pekne, prajem krásny deň každému 🙂

nanette
10. feb 2009

Yesno - ďakujem pekne 😵 a daj božtek Kubkovi, nech sa čím skôr vylieči 😒

dadka212
10. feb 2009

Jéjda ja hlava deravá, samozrejme aj my prajeme Gabike všetko najlepšie k meninkám 😵

nanette
10. feb 2009

Dadka - ďakujemeeeee 😵 😵 a fotky maminiek nemáš? nech vidíme, aké ste kočky ? 🙂

okacka
10. feb 2009

Ahojte maminy,
v prvom rade blahozelame Gabike, nech je zdravucka 😵

Vidim, ze stretko ste si uzili, fotky su krasne, fakt nam tie deturence riadne vyrastli. A samozrejme aj my zavidime, ze sme nemohli tam byt 🙂

My sme bolidoobeda von, Simonka sa s kamoskou maldsou o dva mesiace uplne vylietala, sa nahali, domov isla tak, ze nozicky prepletala. Este som zmyla podlahy, povysavala, teraz cakam, kym zaspi. Mne je uz vlastne fajn, len ked sme boli von tak na studenom vzduchu ma dusilo, ale uz skor odkasliavam

Nanette - hadam to nebude chripka, tobysi aj horucky chytila a tu sarapati veru riadne. Co pocuvam, tak na styri dni uplne odreze od zivota ludi, vysoke horucky a len postel. Tak hadam sa Ti polepsi, verusi ides s tymi chorobami riadne vytrpiet ☹

Endy - ty vzdy dojdes, potom sa dlhoneukazes, alefotky si aspon pridala. Pampusik je zlatucky 😉

Ja davam stale Um mliecko, ale zasa Simonka nema problem vypit ani Antiviro krabickove, aj krupicovu kasu zboznuje, puding, do polievok vsade davam normalne trvanlive. Ale keby som davala krabicove, aj tak bysom ho asi prevarala, no nemam skusenosti, tak neporadim.

Chorym detickam prajem skore uzdravenie, vraj sarapti taka jednodnova viroza, aj tu je vela takych deticiek. Horucka, vracanie, za jeden dva dni prec. Dufam nas to obide 😒 .

Idem este uvarit cosi, zatial som len spenatovu polievocku, tejzjedla Simonka plny tanierik, vcera jej hrozne chutila hovadzina s tarhono, co som spravila. Ale sa az objedla, do vecera grgala. Dnes jej to nechcem uz dat, aby zasa jej nebolo tazko. Tak idem este cosi zabuchat.

okacka
10. feb 2009

Ospravedlnujem sa za preklep: chcela som napisat, ze idem este cosi zbuchat 🙂

kasis
10. feb 2009

Ahojte,
vsetko naj, naj Gabike k meninkam, nech krasne rastie, vela zdravia a poslusnych rodicov 😉 🙂

Matko mal tiez taku jednodnovu virozu, ci co to bolo, jeden den teplota cez 39, to mal iba v noci, potom jeden den stale 37,8 a potom uz nic, ale nic ine mu nebolo, ani nevracal a jedol za dvoch a teraz uplne v pohode.
Fotky zo stretka su super, ste mali aj dobre miesto a NAstenka riadny spion a partizan, ked vas takto prekvapila.
Okacka aj my mame spenatovu polievky, Mato je polievkovy, on zje vsetky.
Mlieko by som bola rada,keby dake vypil,tiez mame doma antimliekoveho,kase tiez ziadne,puding zje, ale musi tam byt vela ovocia, niekedy mu ponuknem normalne krabicove, napije sa asi jeden glg a pyta caj, ale Acidko sem tam vypije 😀 , zato jogurty by jedol v kuse,minule sa v noci o 2hej zobudil a pytal jogurt, no tak ho sprasil a spal dalej 😀 .
Chorym marcovciatkam skore uzdravenie
Yesno, ved vy zachvilku ako prvy budete oslavoat uz 2 rocky, strasne rychlo to ubehlo

okacka
10. feb 2009

Kasis - vidis, my zasa nechceme ovocie stale. Vsetko ovocie pomenuje, od hrusky, cez ananas, banan, mandarinku ale do ustociek to neda. Ona to ani neochutnala este. keby zjedla kusok, istotne by si potom uz pytala. No co uz s nou. Simonka sa zasa v noci zobudila a vytrvalo plakala, ze chce kasu. Samozrejme, ze som jej nesla spravit, davala som mlieko, cajik, tak skoro pol hodinu plakala. 😕

endy
10. feb 2009

Okacka moja,net je v druhom dome.Ja absolútne nestíham sem chodiť.Nikolka sa mi ždy metá na kolenách a rodičov nechcem stále krpcom zamestnávať.

Kasis,prajeme Maťkovi skoré uzdravenie.

My sme aj dobre spinkali,potom sa to pokazilo,a teraz je opäť dobre.Fakt zlatá Sedalia.

Nanettka,Okacka,ďakujeme za pochvaly. 😉

nanette
10. feb 2009

Okačka a Kasis - ďakujem krásne za Gabiku... pozdravy odovzdám 😵

Kasis - aj naša je presne taká ako Maťko.... mlieko ani náhodou, zato v jogurtoch by sa kúpala... 😀 a minule som sa nasmiala, lebo si písala, že Maťko má rád aj surovú cibuľu..... naša ju priam zbožňuje, tá ju rada lúpe, keď varíme a hneď ju aj okusuje... keby som ju nezastavila, tak mi ju spráska ako jednohubku celú naraz 🙂 veru, o chvíľu začíname druhé kolo narodenín našich ratolestí..... ja už teraz špekulujem, akú tortu vymyslieť... toho roku budem piecť ja, hoci tá minuloročná, objednaná z cukrárňe bola chuťovo úžasná.... asi spravím Kitty-nkovú 🙂

nanette
10. feb 2009

Endy - a zuby už máte vonku všetky? lebo možno keď výjdu, budete konečne spinkať pekne aj bez Sedálie... 😕

endy
10. feb 2009

Jáj Nanetôčka moja,stále sa špárame v ústočkách.Idú nám posledné 5-ky.A čo Vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre