Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

endy
21. apr 2009

Nikuska aj ja by som si to nevšímala,presne ako píše Peťka.

Naša zase po mne zopakuje vetu.Keď sa jej opýtam ako sa voláš?Ona mi odpovie ...ako sa voláš?A musím sa jej to opýtať aj 5 x za sebou.Alebo aké je to auto?Chcem aby povedala napríklad modré alebo červené a ona odpovie opäť otázkou.

Aj ja som sa zľakla či z nej nebude nedajbože autista,ale to by bola skôr taká nespoločenská a aj iné znaky by som si na nej všimla.Že sa opakuje v činnostiach... 😒

eros
21. apr 2009

Ahoj ahoj ahoj

zdravim Vas.

som namakana ako vol.som strihala rucne sice s velkymi noznicami nasim kricky.som myslela,ze dusu vypustim a to som chcela este pokracovat co maju pred barakam,ale ked ja neurobim nebudu mat.brat mi prebral rolu kosenia tak som si nasla inu.ak budem mat chut tak pojdem zajtra strihat dalsie kriky.

dnes som stihla dat malu ostrihat ak s ami podari tak hodim foto a ak nie tak link kde su fotky.

zasa sme nasli dnes kliestaka tak uvazujem o zaockovani aj seba aj deti.take rychlozaockovanie.co myslite????

no zasa tu nik neni 😠

okacka
22. apr 2009

Ahojte maminy,
prisla som nakuknut a davam si obednu prestavku s kavickou, teda na obede sme uz boli 😀 . Ale moc citat nemam co, je krasne, tak ste asi vsetky von. Az vam zavidim. Ale poobedia sme von aj my, akurat potom dojdeme domov a neviem, co skor. Povysavat, upratat spravit drobcovi veceru, zapnut pracku, vyvesit, ked este chcem ist behat, ci cvicit a je 22 hod a som mrtva. No zivot zamestnanej zeny 🙂 . Mala je ale vzdy zo skolky cele doobedie von, potom spinka a ked vstava, uz po nu chodi moja mamina, alebo ja. Ja koncievam o 5 hod, no kym sa presuniem do MT, je tak pol 4. Stasne sa rozrozpravala posledne tyzdne, podarena je. A v skolke tvrdia, ze patri k najzlatsim detom, ze nevymysla, neskrieka, tak neviem potom, preco odma tieto sceny vie mavat. Asi je to aj tym, ze pri mne skusa hranice, kam az moze zajst.

Nikuska - myslim si, ze sa nemusis obavat a ako aj baby pisu, skos Sarinku upokojit, ze ju lubis, nehnevas sa na nu a mas cas ju pocuvat. Ono to isto prejde. A veru mas to teraz tazke, uff....Drzim palce.

Endy - autista isto nebude, to by sa uz davno prejavila. My maminy si vieme casto robit zbytocne starosti 🙂

Adrica, Evi - drzim palce, uz to mate asi za sebou, teraz skore zotavenie.

Malej som vcera objednala okuliariky s klobucim s siltovkou s UV ochranou, dnes to uz ma prist, tak som zvedava. Hlavne kvoli dovolenke, vlani jej cez vlasky opalilo pokozku na hlavicke.
http://eshop.babyportal.sk/catalog/product_info...

Este som sa chcela opytat, ci mate niektora skusenost s turistickym nosicom. Zvazuje e nejaku kupu, nech mozeme na tury chodit po vikendoch, ale bojim sa, ci tam mala vobec bude chciet sediet. A je to dost drahe, ak to ma stat kdesi v kute. Nasla som na nete kopec znaciek, no ja neviem vobec.

No bezim pracovat, vam prajem krasny zvysok dna 🙂

petra25
22. apr 2009

ahojte babule,
tak tusim som to s tym "ozitim" zakrikla 😅 co vam deti cez obed doma nespavaju 😀 to je moja najvacsia chvilka kludu 😉
my sme boli doobeda na kociku v meste len s kamosku, teraz cakam kolegynu kvoli robote dohodnut sa a tak a poobede ideme len sem pred cimziak s kriedami, to zas budu tie nase deturence vyzerat 😅 😀

okacka, pekna supravicka 😉 a s tym nosicom veru nemam ziadnu skusenost ale ani sa ti nedivim, ze sa za tie prachy bojis, ci to bude chciet Simonka, mozno by si mohla skusit najprv to od niekoho pozicat alebo len z bazaru a az potom kupit kvalitny...

erosko, no ty sa nezdas, co si zahradnicku skolu studovala 😀 a kde mas deti, ked tak santis v zahrade? 😀

endy, no tak to mala robila uuuplne bezne (sice tak dost davnejsie ale robila) a myslim, ze urcite aj vela dalsich deticiek napr som sa spytala :Kde je macko? a ona Kde je macko? 😝 :-atd

drnda1
22. apr 2009

Ahojte,

no my už hodinku spinkáme, ja som zatial pripravila francuzáky na 2 dni (dúfam 😀 ) a zmyla som podlahy. Doobeda bola u nás Mirka so Sárou, normálne sa pekne ,,pohrali,, teda skôr papali 😀 a vôbec nás neotravovali, nechali nás rozprávať. 🙂 Jedli dačo nonstop, no čo už, snáď obe dáky ten obed popapajú. 😝

Ja mám od 15,00 robotku a večer ešte idem na masáž. Už sa teším. 😵 Peter je dnes a zajtra v robotke a v piatok futašuje na čunder.
😝 Práve došiel - to je pracovná disciplína! 😠 😀

Zajtra pobede k nám dojde ten poliak kamoš, tak aspoň bude veselšie.

Poobjednávala som zasa dačo malej z mmb, mne by už mali tú stránku zamknúť! 😝 😝

Kati - ani ja sa veru nevyznám v nosičoch, aj keď aj Peťo uvažoval o nejakom, ale my chodíme tak raz za rok, vy ste tam pri kopcoch troška. 😝

No idem sa venovať tatovi chvílu a teším sa na obedík, mňamky. 😉

majussa21
22. apr 2009

Ahojik.Troska som vas stihla precitat no ani velmi na nic nemam chut.Dnes mam prvu nocnu no od vcera myslim len nad jednym.Vcera mi vrchna oznamila ze jedna co je uz rok na pn si mysleli ze pojde na invalidny no ze sa chce vratit tak z vrchu z personalneho dostali prikaz ze jednu sestru prepustit.Tak ze ma v maji este napisala do sluzieb ale v juni nevie ako to bude ze ta sa uz chce dat vypisat.A mne sa tam tak pacilo taka som bola stastna ze som tam po tom dlhom zvazovani sla a teraz neviem co mam urobit dalej.Trosku som vas precitala aj fotky pozrela deticky su krasne.Je mi do placu.Uz som sa vcera aj vyrevala. Mm isli s malou spat k testinej teraz som ich vypravila ze ja ked budes rano spat po nocnej nech mam klud.Idem chytro este vyvesat pradlo a poskladat suchce a pouhadzovat veci. Dnes sme malej boli kupit okuliariky a siltovku tak som sa aspon tomu potesila.

Endy autista urcite nie to by od rana aj pol dna sa venovala len jednej cinnosti si pamatam z praxe na jedno dietatko ako si cely cas co bola v rehabilitacnej skolke vyhadzovalo sacok do vzduchu ked dopadol ho zodvihlo a toto robilo aj tyzden v kuse kazdy den ako ho rano doniesli az kym ho nevzali domov.A ked sme mu ho nedajboze vzali tak zuril skriekal skriabal no hroza takze toho sa urcite neboj.

Evi takze tatko by aj chcel? 😎 No drzime palce vo stvrtok nech je to uz ok.ved to je vlastne uz zajtra tak nech ti vsetko dobre dopadne.

yesno22
22. apr 2009

ahojte....po dlllllhej dobe som aspon nakukla....nejdem vas citat dozadu, lebo mam kooooopu zehlenia....posledne dni boli nekonecne...odchadzala som rano po siestej a prichadzala okolo jedenastej vecer....ale uz sme otvorili, najhorisie vybavovacky a papierovacky mame za sebou, tak uz len hor sa pracovat 🙂 zopar veci ma tam stve, ale dufam ze sa to casom da do poriadku, kolegyne mam suprove, su strasne sikovne, tak verim ze to bude ok...uz len nech si zarobime aspon na najom a vyplaty 😀

evinah
22. apr 2009

NO nedalo mi este vam napisat,ze zajtrajsia laparoskopia sa nekona, lebo ako zakon schvalnosti chcel, dostala som vecer "jahody", takze prt z toho.. A jasne ze som to zistila uz ked som bola zbalena, nachystana.. Skoro ma slahlo, takze zajtra sa idem uz len preobjednat.. 😒

eros
22. apr 2009

Ahojme

majuss skus vydrzat uvidis mozno sa nieco pomeni.

kitty deti behaju popri mne sem tam dam ocko zakricim na niekoho neh sa im venuju ked chcu mat pokoj od roboty 😀 😀

dnes som nebola u nasich bo hrosikovi sa dako nechcelo a mne sa uz o kliestoch snivalo tak som radsej nesla 😀 😀 uvazujem zeby som ich dala zaockovat skor nez v zime.aky mate nazor nato????ci mam pockat alebo radsej nie bo u nasich urcite budu kliestaci aj ked je pokosena trava.

drnda1
23. apr 2009

Ahojte,

no dnes je u nás dosť škaredo, ale veď to aj hlásili...zajtra bude snáď opäť pekne. 😝
Ja pijem café, Sára kuk Bambuľku, teraz tu bola poštárka, došli malej letné nohavice z mmb, peknučké. 🙂

Do robotky idem až navečer. Potom chcem chlapom na čunder upiecť koláčik, nech si tam pri ohni daju. 😉
Ja mám zo včera navarené francuzáky, akurát som dala robiť chlebík. 🙂

Tato je v robote, tak som mu nakázala pár vecí z metra priniesť. Budem na víkend variť sviečkovu na smotane s knedľou a v sobotu urobím kur.stehná na kokosovom mlieku. 😝 A dáku polievku. A budúci týždn asi spravím na 2 dni plnenú papriku, už mám na ňu chuť.
A ešte si v sobotu spravíme banány v čokoládke. 😵

Majus - no to je smola, najprv si sa nevedela rozhodnúť a keď sa ti tam páči, tak toto... 😖 ale snáď sa to dáko vyrieši. 😉
Evi - no to je bingo! A koľko teraz musíš zasa čakať na termín?
Mati - no super pracovná doba!!! 😀 ako to doma zvládali?

Mne včera Peťo vravel, že mu známa volala a vraj na 100% budeme môcť na budúci rok už stavať, že teraz v lete sa tam budu robiť ing siete...no tak som zvedavá... 😝 to by bolo suuupeeer!

cia13
23. apr 2009

ahojte,
konecne mam trosku casu.
Stale sme vonku, hrame sa, nieco robime a tak, ved okolo domu je toho dost.
Ja som nachladnuta od pondelku, ale uz sa to zlepsuje, najhorsie bolo v utorok, aj som muzovi volala, nech pride skorej z roboty, tak aspon umyli auticko.
Dnes, kedze je tak onicom vonku, sme s Bibi skocili na vikendovy nakup a pokupila som si aj bylinky, co si chcem zasadit, len este sa musim rozhodnut, ci do kochlika alebo priamo von.

majussa - to je mi s robotou luto, ale mozno sa to este nejako poriesi, drzim palce
evi - tak nech mas novy termin co najskor, nech to mas za sebou
eros - to mate tolko kliestakov u rodicov? My zatial nie, ale je pravda, ze vasi asi maju viac stromov
deni - ja tiez idem varit svieckovu, ale len z bravcoveho masa a kupila som si aj sparglu, tak skusim sparglovu polievku
kati - my mame nosic, tiez bol strasne drahy a Barborka v nom bola len raz, Bibi zatial nie. Ale Barborke sa to pacilo, hlavne, ze nemusela chodit. Inak neviem, ci ho este vyuzijeme.
mati - drzim palce, nech sa v praci dari a mate spokojnich zakaznikov
peti - krasne fotecky a tie voziky v ZOO su super, aj vo Viedni ich maju, urcite nabuduce vyuzijeme, lebo minuly rok sme boli este v kociku

cia13
23. apr 2009

deni - este som chcela, ze super, ze sa to s pozemkom opat pohyna dopredu

idem pozriet nejake katalogy, muz zahlasil, ze tento rok k moru pojdeme, takze opat skusime Chorvatsko autom, tak idem hladat

dadka212
23. apr 2009

ahojte 🙂

bože ja som dnes taká nenormálne unavená, že rozmýšlam, že si idem lahnúť k malému kým sa zobudí 😝

inak kúpili sme mu postel, taký je z nej vytešený a aj hovorí, že bude spinkať sám nie s maminou, ale že mamina bude vedla na druhej posteli 😀
ešte zložiť postielku a kúpiť komodu a bude detská izba pripravená na ďalšieho potomka 😎

Deni super s domčekom 😵 nech vám to vyjde 😉

Luci ti verím, ja kebyže bývam v rodinnom dome, tak ani neviem ako to vyzerá vnútri 😉

Evi tak to teda poteší 😖

Maji no tak to je sila 🙄 si sa odhodlala a nakoniec to takto dopadne 😖 ale hádam sa to ešte upraví...

Kati aj ja som malému kúpila tiež tie okuliariky kidz banz minulý rok, ale tie retro 😀 a kopa ludí ma na ulici zastavuje, že kde som mu ich kúpila, lebo sú bohovské 🙂

dadka212
23. apr 2009

a Deni pekné fotečky 😉 Sárinka je podarená, hlavne ako papá zmrzlinku 😀

petra25
23. apr 2009

ahojte
no veru dnes je vonku na prd, dost chladno, tak sme boli doma, ale prisla kamoska k nam, tak bolo veselo, teraz mala spi, ja som si polku upratala 😅 zajtra uz len podlahy a kupelka 😝
mala mi uz 3tiu noc nejako vecer strajkuje so spankom-nechce ist do postielky a opakuje ze "mam v puske penu" no nechapem, co to moze byt 😕 a tiez stale pyta mlieko v noci- papavaju este niektore vase dietky v noci mlieko?? robi to uz cca 2 mesiace, takze vcera pila o 21.00 potom o 2he a 5tej v noci, no to do septemra musim definitivne zrusit, neexistuje aby som za noc 2x vstavala, ked budem mat budicek o 6tej 😖 poradte

deni, o MMB sa nevyjadrujem 😅 ale dnes nam konecne odtial prisiel prehoz na postel, velmi sa tesim a tiez plavocky HMkove 😵 mala je podarena na fotkach, hlavne s tou zmrzkou 😵 a domcek v dobrom zavidime 🙂

mati, pani, no tomu hovorim makacka, tak uz nech sa to usilie len pekne zuroci 😵

majussa, juj, no tak to je na nervy, hadam sa to nejako utrasie v tvoj prospech, drzime palce 😔

evi, aj tebe sa tusim dari, Murphyho zakony funguju stopercentne 😖

okackaaaaaaaaaaaa, vidis, skoro som zabudla, zajtra v zenskom magazine na STVcke budu hovorit presne o tych nosicoch, znackach a tak, vtedy si v praci, je to cez obed, ale mozno to bude v archive 😕

dadi, tak izbicka uz nabera definitivnu podobu, no ved tusim uz aj tehotenstvo 😅 pani, ale to leti, potom daj vediet, ako sa Matkovi spinkalo v novej postielke 😉

cia, juj, tak dobre vyber tu dovolenku, aj muz vcera zrovna spominal CHorvatsko... no uvidime a chystate sa do Viedenskej Zoo? 😉

okacka
23. apr 2009

Ahojte,
tak ja sa uz pomaly pripravujem na odchod z prace. Nedokoncila som sice dnesnu robotku, ale uz nevladzem. Od rana od pol 7 som makala ako fretka, s prestavkou na obed. Normalne mi v hlave huci. Zajtra je tiez den 🙂

Dadka - jeej, vam sa to uz takto blizi, super. Som tiez zvedava na tgie okuliariky, dnes uz hadam pridu.

Deni - super s domcekom, my stale nic zatial, ale usilovne hladame, snad sa dockam do druheho potomka. Sarinka je zlata. A mne tiez musia zakazat vstup na MMB. Teraz som malej naobjednavala tolko, ze vcera mi 6 balikov doslo. Tenisky z nextu, dokonca dvojo 😝 , supravicku na leto, dalsie veci mi má ta baba este len poslat, ked jej to pride, potom z HM riflicky 3/4, satocku...no katastrofa, budem len na krpca asi robit 😀

Maji - to mi je hrozne luto s tou robotkou, verim Ti, ze si smutna, mozno sa to este poriesi.

Mati - fuuha, tak toto by som nechcela. Tiez sice makam, ale neviem si predstavit nebyt s malou. ja som isla do menej plateneho miesta len kvoli pracovnej dobe.

Evi - no to potesi, ked si nachystana, psychicky pripravena....

No bezim dorobit nevyhnutne, nachystat sa a o 15 hod prcham. pekny den este prajem.

eros
23. apr 2009

Ahojme

tak boli sme doobeda vonku aj poobede.maly sa mi skiepil na balkone a vylial vodu tak som surovala predtym nez sme sli von balkon.nevedela som co prve ci kontrolovat ada alebo sa tesit tohoze mam na balkone vodu.mala sa dnes unavila bo ani na rukach nebola.

svatka a miri pekne fotky ste popridali aj madmazelka co davnejsie pridala.rastu deticky rastu.

ja by som mala pridat dake,ale taka som leniva ako vos.

natana
autor
23. apr 2009

ahojte

vidim že všetky nakupujete, ja si šetrim peňaženku, hadam kupim niečo v Londýne.

Evi tomu sa povie zakon schválnosti, hadam nebudeš dlho čakať na druhý termín

Maji, držim palce nech to dobre dopadne a zostaneš v práci.

peti, neviem či sa to mlieko dá zrušiť nejakou nedrastickou metodou ☹

Kati ja ťa tušim obdivujem, mne by sa veru po robote a domácich prácach určite nechcelo teperiť ešte niekde cvičiť.

A tiež som konečne nahodila par fotiek 🙂

no nič idem pisať zapisnicu z rodička, tušim som chcela ešte niečo napisať ale neviem už čo, možno ma napadne dodatočne

drnda1
24. apr 2009

Ahojte,

tato už odišiel na čunder, ja som bola rýchlo nakúpiť v Carefore...a mame som kúpila Prima kartu, nech sa jej viem už dovolať a tričko a šlapky - k meninám. Zajtra príde. 🙂
Zajtra príde aj kamoška s dcérou a chce ukázať nechty, mladá sa učí za kozmetičku a dáko jej tie nechty nejdu. 😝
Takže zajtra máme návštevný deň.
A budem variť sviečkovu a piecť banány v čokoláde. 😝

Dnes robím tak narýchlo pyré a rybie prsty. Sáru už idem dať do hajan.

Peti - jablčko som v Baumaxe nevidela, lebo som to ani nekuk, ale v Carefoure maju v akcii teraz mušlu, aj šmýkalku. 😵

No ok, dám malu spať a letím na poštu...ešteže je Erik doma. Došli mi knižky, jupíííí. 😵

petra25
24. apr 2009

ahojte, prave dovaram perkelt a schnu mi podlahy, tak som prisla nakuknut, vcera som bola po dlhsom case na korculiach, tak som si odychla, nastastie suseda aj dalsia kamoska si kupili, tak budem mat nahradu za tu tehotnu kamosku 😅
vcera sme nastastie nemali problem so zaspavanim, neviem co to predtym bolo

miri, pekne fotecky,to mi vysvetli, Sarka s tebou normalne vydrzala u kozmeticky? umrem, bohovska je, ako si tam lezi 😀 a s tym mliekom sa tiez obavam drastariny, ale skor mi je luto tych susedov 😖

deni, tak muzik stale dodrziava tradiciu cundrov? to je sranda a ake knizky ti dosli?

erosko, ja tak vecne veky utieram kupelku, ked mi s tymi jej hrackarskymi poharikmi povylieva litre vody, kym si idem vziat trebars osusku 😠

okacka, tiez obdivujem tvoje pretrvavajuce nadsenie pre sport aj ked chodis do prace, ale pri tebe sme si vlastne uz aj mohli zvyknut 😅 😉

drnda1
24. apr 2009

Ajojte,

Miri - Sára je super na fotkách. 😉 Najmä u kozmetičky. 😀

Peti - knižky som si objednala: Bez dcéry som neodišla, Stalo sa mi všetko, Diagnóza F50 a Veľká kniha izbových rastlín. 🙂 😵 Takže mám čo čítať. 😝
Mama nakoniec zajtra nepríde, príde kamoška s dcérou, tak budem mať na nich viacej kľudu.... 😝 Idem ešte upiecť teraz banány v čokoláde a dám rozmraziť hovädzinku na sviečkovú, mňam, už sa na ňu teším. 😎

Kukám ešte Panelák, a potom prepnem na hokej. 😵 Dúfam, že vyhrávame. 😝

natana
autor
24. apr 2009

čaute

juj no a na tej kozmetike to nie je take ružove, to mi trhala len obočko, čo je cca 5 min. samozrejme, že dvere na ulicu musia byť zavreté, porozťahuje jej tam všetky hračky, min. raz ide u nej na wcko..., ked idem na dlhšie tak si to naplanujem, ked mala spí a natálka stráži. A okrem toho my ku nej chodime skoro kazdý deň na debatu, teda na fajčiarsku pauzu ked sme vonku a ona si ide bafnuť, tak chvilu kecáme. aj dnes sa jej tam mala nasáčkovala, vyzliekla sa, dekou zakryla.

my sme dnes boli skoro celý den vonku. doobeda mali školáci program na školskom dvore, tak sme boli kuk sokoliarske vystúpenie, potom v obchode, na ihrisku, zase na školáku
poobede sme boli odnies nati na tanečnej a potom zase na pokec na kozmetike. došli sme domov až po polsiedmej.
zajtra ich vysielam svokre, nech možem robiť celý den.

deni aj ja som byvala taký knihomol, ale pri sáre neprečítam ani časopis nieto knihu.

inak ten hokej som si zapla posledné 4 minuty, ved ma skoro piclo že 3-3, ešteže ten výsledok opravili, lebo by som ich už tento rok hadam ani nezapla 😠

dakujeme za komplimenty na kozmetike, ved treba ich zvykať od mala, lebo s tým hustým obočím budu obidve určite stále zakazníčky. (zdedili po tatovi ☹ )

no nič idem spať, nech som ráno čerstva ako ryba 🙂

majussa21
25. apr 2009

Ahojte.
Drndi no to je super ze vam tam uz robia ing.siete a zacnete stavat aj my sme boli pozerat minuly tyzden pozemok no je velmi uzky tak z neho asi nic nebude a na katastri nevedeli kolko presne meria lebo mapu poslali na nejake zakreslovanie tak ani nevieme kolko ma lebo vedla este nestoja ziadne domy ani okolikovane to nieje😝
Miri mala je chutna na tej tanecnej.Kedy to vlastne ides do toho Londyna?To uz teraz niekedy vsak?Potom odkaz Andymu ze si moze kludne prist k nam na pokec ked sa bude ,,nudit" 😀

Dadka tak vy sa zariadujete aj pre male?No som zvedava ci aj tebe bude Matko pekne spavat sam v postielke ked tak hovori a vytesuje sa.🙂

Ja mam dnes volno zajtra makam mm mal tento tyzden dovolenku tak sa staral o malu.A viac nestiham napisat lebo mala mi tu uz vresti tak snad neskor.peknu sobotu pa

dadka212
25. apr 2009

ahojte 🙂

ja iba na skok zachvílku ideme spať 😀

Matúškovi sa vééélmi páči v novej posteli 😵 krásne spinká sám a konečne prespal celú noc 🙂

Peti aj Maťo sa budieva na mlieko vždy okolo 3-tej a niekedy ešte nadránom, to, že dnes prespal celú noc bola bohužial asi iba náhoda 😝
a tá pena v pusinke 😅 neviem nemá viac slín z toho, že jej idú zúbky 😕

Miri pekné fotečky 😉 veru aj ja som sa divila, že ti tam tak pekne vydrží až kým si to nevysvetlila 😀

Ja mám nejakú predpôrodnú depresiu s tým ako budem fungovať s Matúškom a s druhým 😔 no dúfam, že to zvládnem a neprevezú ma na Pinelku 😖

drnda1
25. apr 2009

Ahojte,

Dadka- neboj, dáko to zvládneš... 😉
Neviete, čo je s Osi? Dlho sa neozvala...
😝

Miri - makáš? 😀

Kamoška s dcérou už odišli, ja dováram sviečkovú, kelová s párkom je už hotová... 😝 Dezert - banán v čokoláde- je mňamky, tak po obede s kávičkou na balkoniku... 😎 Sára spinká a potom zbehneme dakam von.

Naša sa tiež budievala na mlieko a hneď zasa zaspala, ale už 4-tý deň ťahá až do rána...
😵 Dnes sa zobudila o 6,45.

Tatík volá z čundru každú chvílku, maju sa fajn, veď aj počko maju super. 😵

Ďalší víkend idu decká so svojim otcom do Prahy na ten curling a my asi na maďare a ak nie, tak na záhorie na chalupču. 🙂
Volala som do Otta, tie plavky by mi mali prísť, tak sa vytešujem. 😝

No ok, tak peknú sobotku prajem. 😉

dadka212
25. apr 2009

Deni no hádam....
a hoď link na plavky nech vidíme 😉

s Osičkou som si písala, sú v poriadku, len má toho vela, boli chorí aj ona aj Adamko....

natana
autor
25. apr 2009

čafte babulky

ja som práve dorobila, už len výkazy vypíšem a je to. no a teraz sa idem vrhnúť na upratovanie, lebo po tých mojich troch deťoch je to hotová hirošima.

maji letím už 5teho mája, veľmi sa teším, ale ešte ani neviem čo si zbalim, lebo mam ešte tolko roboty, že možno do 4teho ani nič extra pripravovať nebudem. a andy si už zabešteloval babku, ale odovzdám mu ponuku

dadi nestresuj, bude dobre aj ked možno zo začiatku si budete musieť všetci zvyknuť na nový režim, ale to sa spraví. a pri pohlade na dve krásne detičky, ti všetko ostatne bude pripadať nepodstatne

pozdravujeme Osi a adamka a tiež aj malého mrňouska, nehc sa im choroby z daleka vyhýbaju

peti my sme tiež vodníci, naša stále prelieva z pohárov do misiek, hrncov a späť, jasne že z hrnca do pohára to nem dopada dobre, tak len utierky nakupujem, hrším ju prezliekam, lebo ona neznesie ani kvapku na šatach, ide ma šlak trafiť, ale to je jedine, kedy ma necha aspon obed navariť

zajtra idem do ikea, nech sa trochu inšpirujem, možno niečo aj kúpim pre potešenie ducha 😎

no nič letim nech som do večera hotová a možem potom už len ležať na gauči 😵

dadka212
26. apr 2009

ahojte 🙂

tu klasika skoro nikoho 😀

tak ja sa aspoň vyrozprávam lebo som strašne vynervačená 😅

no malý dnes znova robil scény išli sme von, lenže on iba s tatom lenže ten je jak skapacina, ale nakoniec išiel so mnou, lenže si to pred vchodom rozmyslel a začal zjapať, že chce ísť domov, takto zjapal 20 minút tak som ho nakoniec domov odniesla a doma začal zjapať, že chce ísť von 😠 skoro ma porazilo, tak som ho nasilu povyzliekala a dala do postele s mliekom a on zaspal asi z toho zjapania, lebo dokopy to mohlo byť asi hodina tak ho to asi unavilo 🙄 bolo asi pol 12-tej, ale ani som mu len nedala na riť, len som mu najprv vysvetlovala potom som aj zakričala a potom, že ja ťa počúvať nebudem, tak išiel do izby 😝

ešte ma aj tato naštval jak hovado, lebo v piatok bol vnoci robiť fuštičku, spal 3 hodiny, v sobotu išiel normálne do roboty a ešte večer aj na futbal, som mu hovorila, nech radšej zostane doma spať, aby sa dnes venoval aj malému, ale on nie on musí ísť s kamarátmi na futbal, domov sa dotrepal asi o 1-nej vnoci, tak ešte teraz drochme 🙄 ale ja som zas tá sprostá, čo mu niečo vyčíta, lebo tí debilní chlapi nevedia pochopiť, že je toho na mňa vela, tak dnes nič nerobím, je tu riadov jak nasratých, bordelu, neni čo jesť, ja sa nestarám kašlem na to, ja dnes oddychujem...teda akurát malému dám jesť 😀

Miri malý robí to isté, stále len prelieva, a minule zas mi skočil do toho jazierka v parku, som myslela, že sa poučil ale nie, takže teraz nosievam vždy náhradné oblečko...
...a už sa ti to kráti s tým Londýnom 😵 hádam ti aj počko vyjde nech si to poriadne užiješ 😵 😎

drnda1
26. apr 2009

Ahojte,

Dadi - tak, tak, len mžovi ukáž!!! 😠 Raz za čas potrebuju ,,hubovú,, lebo si nevážia, čo doma maju a potom sa zasa na chvílu spamätajú. 😀 Len pekne oddychuj. 😉
Aj naša Sára mala dnes vyhukovací deň. 2 dni bola zlatá, tak si to dnes vynahradila. 😠 Ale už hodinu spí.
Aj tato už došiel, sa sprchuje a ja mu zohrievam sviečkovú. 😝

Baby, rozmýšľam, že kúpim yorkšíra... 😝 zlý či dobrý nápad? Hm? 😕

Miri - no super, tak si to v Londýne uži a som zvedavá, čo povieš, keď sa vrátiš, ako to doma zvládli bez teba... 😀 😀 Či nebudu deti u babky a Andy na psychoške... 😀 😀

No ja si dám po dobrom obedíku dezertík a kávičku. 😵

Erik sa tu morduje s matikou, no ja som z toho debil, na matiku moc bunky nemám... 😖 Simi už vyžehlila, ale ja stále dokola periem...klasika... 😒 Lebo som vytiahla z pivnice aj letné veci a tie sú stuchnuté.

dadka212
26. apr 2009

Deni 😀 už upratuje 😀 😎

a s yorkšírom, no čojaviem, sestra ho má, ale ja by som ho nechcela, oni majú našťastie aj dvor, takže teraz je hlavne vonku...ono to vyzerá ako kabelkový kludný havinko, ale ide ma z neho šlak trafiť keď sme u nich, to psisko stále len skáče je vždy zásadne pod nohami, hlavne keď niečo človek robí a vyžaduje pozornosť a ja taká nerváčka to teda nemusím 😅 ale na druhej strane Maťko sa s ním nevie dohrať, len ho naháňa a robia si navzájom zle 😀 jeden horší ako druhý...
...ale možno nie je každý rovnaký...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre