Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
30. apr 2009

dadi super že sa cítiš dobre, ja som sa mesiac pred porodom modlila nech už porodim, čo to bolo na nevydržanie, bolesti a len bolesti

matuškovi nech sopel rýchlo prejde 😉 😵 , a to že nechce babo je normalne, neboj on si zvykne. ja si pamatam ako to bolo u nás a to mala natalka už 5 rokov. no a kam si natiahol tie bodynka? asi na hlavu ako čiapku, no musel byt podarený

kasis
1. máj 2009

CAute,
este tu strasim cela, citim sa fajn, nejak mi je tyzden podozrivo fajn, ani nic netlaci, neboli, lepsie ako min. mesiac, netusim preco 😕
Dadka, neboj s cukrovkou bude fajn, ja uz taham do finale druhe tehotenstvo s nou a po porode bude fajn, len presne si na vahu do konca zivota budem musiet davat pozor, nastastie pocas dojcenia som sa nemala nijak obmedzovat, tak som to pri Matovi nejak trochu prehnala, teraz si uz dam pozor 😔
Matko ma tiez sople, ale znasa to celkom fajn. On zas na babo nema nejaky nazor, je v brusko a tot vsetko, tak som tiez zvedava na jeho reakciu ked domov dojdem z porodnice.
Inak nic nove, krpec tara ostosest, naucil sa farby a znacky aut rozoznavat, tak chodime na prechadzke ako po autosalone. A tyzden mi nechcel poobede spavat, som myslela, ze ma poranta, ze to uz na furt a dnes zaspal,tak hadam bude vsetko OK.

dadka212
1. máj 2009

ahojte 🙂

Maťkovi soplík vnoci nerobil šarapatu, takže sme celkom spali, síce sa 2x zobudil, ale lepšie ako celú noc hore 😝

Miri no on si to ponavliekal na hlavu, aj na ruky, no a potom som ho asi pol hodinu naháňala nech to zo seba stiahne 😅 jemu sa strašne páči ružová a červená farba 😵

Kasis paráda, ja že keď si sa tak dlhšie neozývala, tak si už aj porodila 🙂 a ty sa takto pekne držíš 😵
a ja tú cukrovku na 99,9% mať budem lebo to má skoro celá mamina rodina 😝 takže sa už psychicky pripravujem a pomáha mi na to, keď pečiem, tak teraz stále niečo vypekám 😎 a po pôrode budem rada, keď si stihnem dať nejaký ten rožtek, lebo Maťko je strašný nezbedník a keď ma chvílku nechá tak budem asi kojiť 😀
a u nás je to podobné, stále len na autá pozerá a ukazuje, ktoré je akej farby 🙂 no čo chlapci 😵
a hádam ti už začne pekne spávať teraz treba oddychovať 🙂

ale dnes som ho nejako navnadila na bábo aj ma už posielal k doktorovi nech mi ho vyberie 😀 som mu povedala, že môže prebalovať on sa totiž strašne rád pozerá ako sa prebalujú bábätká a aj ako sa kúpu a tiež ako sa koja, keď kamoška kojí tak sa od nej neodlepí 😀 tak možno budem mať ešte pomocníka 😵

Bože ja sa tak teším do pôrodnice, tam si aspoň odpočiniem 😀

evinah
1. máj 2009

AHojte,

Megi prave spinka, tak mam chvilu pokoj, oprala som par veci v ruke co zaspinila, nech ich ten besny vetrisko vyfuka.. Mala by som aj zehlit, ale vobec sa mi uz nechce. .Trochu si tu zasurfim a pocitam casopis.
Na obed sme mali zapekanu rybu na smotane a zeleninke s opekanymi zemiakmi. Bolo to celkom jedle.. 😵

Uz sa normalne tesim na nove konikovske prirastky Kasis aj Dadky. 😵 😵

Peti do TT pojdeme okolo 16teho maja ale este furt sme sa s muzikom nebavili na ako dlho, aj ked ja by som rada ostala aspon 2 tyzdne, on ked nemoze nech ide domov a ja by som ostala. Ved som naposledy bola v januari, tak nech si aj nasi uziju svoje dive vnucatko.. 😀
Zacina sa jej "uzasne" obdobie vzdoru, stale si chce presadzovat svoje a ked jej to nedovolim, tak place.. 😠 NIekedy som uz z toho normalne vycucana z energie co stale s nou musim za nieco bojovat.. 😖 Obcas napriklad chce aby som jej dala sanky, ze ona sa chce sankovat a nepomaha ani ked som je 300x povedala, ze sa sankujeme len v zime po snieziku, nie ona chce sanky.. 😕 😅 A ja uz nemam slov ani silu jej to stale opakovat.. 😒

Inak u gynekologa sa mam zas stavit v pondelok na lacno a uvidime ci bude treba zas opakovat predoperacne vysetrenia alebo mozu byt aj 2 tyzdne stare a ci ma vobec aj bude v stredu robit.. Dr. si nepamatal ci nahodou nema tu stredu operovat v onkologickom ustave.. Sklerotik, nie aby si to pisal..teraz kvoli nemu musim zas chodit.. 😝

adrica
1. máj 2009

Caute zienky. 😉

Tak ja mam uz vonku stehy 😀 , celkom v pohode, takze uz len vydrzat do nedele sa nesprchovat a potom hor sa do sprchy. 😉
Tesim sa ako male deculko. 🙂
Nohu mam stale obviazanu a asi este tak tyzden musim mat, aby sa mi neroztiahli stehy. 😠 potom uz mozem aj pancuchu navliect.
Na kontrolu idem 21.maja, inak nedostala som ziadne ine lieky, co som veeeelmi rada. 😉 Samozrejme este tyzden sa mam setrit, no neviem, ako ked mam drobca. 😎

dadka...pekne brusko mas a aj kocik je super. 😉

Kasis...prajeme super rychly porod bez komplikacii. 😉

Evi...dufam, ze Ta objedna a budes to mat tiez uz za sebou. Co sa tyka tych vysledkov ja som mala napisane, ze mozu byt najviac 10 dni stare, tak neviem. 😖
Inac aj u nas strasne fuka, som si musela vyprat rifle, lebo mi vcera trosku presla krv zo stehov, tak som ich pozapinala aspon 8 stipcami, aby ich neodfuklo. 😀

Tak idem si vylozil nozicku 😀 a dat si kafeeee. 🙂
Pa a krasny predlzeny vikend. 😉

dadka212
1. máj 2009

Evi Maťko je taký istý, tiež keď si niečo zmyslí, tak to je konec 😝
a želáme nech to už máš za sebou, toto čakanie je asi aj horšie 😝

Adri Ďakujem 😵
no a super, že už máš stehy vonku, už len vydržať do nedele a môžeš sa spršiť 😵 a hádam Danko bude poslúchať ešte aspoň ten týždeň, nech si to poliečiš 😉

natana
autor
1. máj 2009

čafte ženy,
ani vas nejdem čítať, lebo idem baliť. ale nie tam kam som mala ísť v utorok 😖 😔 , zajtra nastupujeme do nemocnice na 4 dni na infekčne.
drahý bol doobeda s detmi na ihrisku a nedaval pozor, bol tam spadnutý mladý dravec a samozrejme, že sára ho išla chytať a dobol ju do prsta až jej krv začala tiecť. tak som volala na pohotovosť že oni to musia vidieť. lenže na chirurgii všetko ok, len nas poslali na infekčne a tam že máme ísť po vtáka a odniesť ho veterinárovi a do troch dní dojsť s výsledkami, či nemá besnotu. lenže milí vtáčik sa medzitým prebral k životu a ked ho chcel andy chytiť (mimochodom bol už na strome) tak uletel. žiadne výsledky teda nebudu a my musíme absolvovať 30 dennú liečbu a prvé 4 dni hospitalizácia. šlak ma ide trafiť. už som bola na nervy že andy bude musieť to všetko musieť absolvovať ked tu nebudem, natinka bude čojaviem kde u sestry či mamy no ale ako naschvál, kamoška z londýna sa včera vrátila z dovolenky v Mexiku a vraj maju byť týžden v karanténe, keby náhodou niečo chytili v lietadle s 300 pasažiermi na palube. super už lepší deň som si nemohla priať 😝
takže ak sa mi nepodarí zmeniť let, dojdem aj o spiatočnú letenku
normálne mi je do revu, chudatko sara, budu ju tam určite pichať aj okrem toho očkovania (prvé dve vakciny), zavrete budeme v jednej cimre. no som zvedava ako to tam prežijeme. a to nehovorím, že ked nastupi moj nikotínový absťák, bude so mnou na nevydržanie.

no nič vyžalovala som sa a idem chystať, lebo ako naschvál ešte aj všetky tepláky má špinavé, tak rýchlo periem.
držte nam palce nech nám to rýchlo ubehne a hadam v utorok na obed už budeme doma

adrica
1. máj 2009

Nati...jeminenky ☹ , drzime palce drobcovi a Tebe pevne nervy.
Dufam, ze bude vsetko O.K. aj co sa tyka letenky.

majussa21
1. máj 2009

Ahojik.
Ja som prisla z poobednej a este som prisla k vam kuknut mala uz spi mm pozera telku mame tichu domacnost uz som hodinu doma a este sme ani slovo neprehodili som sa s nim povadila ked som isla do poobednej lebo som nic nestihala tak mi vykrical ze si neviem naplanovat cas a pritom som od rana behala ako fretka upratala som spalen periny preobliekla varila v obchode som bola a on sa len vyvaloval pri pc ta ma nastval.V praci bolo dobre.
Dadka juj Matuskovi prajeme nech mu sopliky cim skor prejdu a ste fit a mozes ist rodit 😀

Kasis na teba som dnes myslela a uz ta cakam kedy sa u nas objavis.Keby nieco zajtra mam nocnu 😉

Miri to je snad zly sen to ako schvalne drzime moc silno palce aby to bolo ok a Sarinke nic nebolo chudatko male a tebe sa podarilo nieco s tymi letmi vybavit aby si nemusela prist aj o spiatocny ☹

Adri tak to je super ze uz mas o jednu ostaru menej uz len vydrzat do nedele a to uz je co nevidiet a hor sa do sprchyy 😎

Evi no podarena s tymi sankami si jej ich mala dat ako by sa posankovala. 😀

drnda1
2. máj 2009

Ahojte,

no Miri - paráda!!! 😒 Vôbec ti nezávidím a chúďa Sárinka...tá sa tam zblázni, ona - taký pohyblivý človiečik...no snáď to zvládnete a ste čím skôr zasa doma. No s tou letenkou by to mali dáko vyriešiť, keď je to v súvislosti s tým výrusom...veď baba si to nevymyslela a keď to maju nariadené, tak čo?! Nie? Letecké spoločnosti by mali v tomto smere ,,spolupracovať,,... 😝

Adri - no to je fajn, že máš stehy vonku, to bola iste úľava. 😉

Majus - no oni sú vždy múdry a pritom by sami nestihli ani 2 veci za deň pri deťoch. 😠 😠

Kasis - no držíme palčeky, nech už to máte s malinkou za sebou, šťaste a rýchlo. 😉 🙂 A tešíme sa na jej prvé fotečky. 🙂

My sme boli včera na chalupe, deti šli skoro ráno do tej Prahy...Sára trocha prechladla, ale ešte asi zo štvrtka, čo bola s Peťom na bicyklíku... 😝 tak trocha má plný noštek.
Takže dnes ak von, tak iba na chvíločku...

Dnes aj zajtra máme na obed rezne, nechce sa mi vymýšlať.

V pondelok idem s Erikom na kontrolu na Kramáre na urológiu, som zvedavá, či to je ok, alebo ho znova musia operovať.
😒

No ok, idem si dopiť café a dačo aj už robiť. 😝

petra25
2. máj 2009

ahojte babule
okacka, krasne fotecky, a super, ze v praci to tak dobre beru, to je deviza 🙂 este by to chcelo fotecku auticka, nech sa mozeme pokochat a ako vravis, potom aj zopar deticiek don 😀
loren, ako mala? hadam lepsie 😔 aj nasa suseda ma ovcie kiahne, tak Karinku neustale obzeram 😔
dadi, no som sa zasmiala pri predstave, ako si Matusko natahuje Danielkine ruzove bodynka 😀 neboj, on si zvykne
kasis, jeemine, tebe drzime palceky, uz to tu cochvila bude 😵 a s tymi autami a farbami to poznam, Karinku zaujimaju omnoho viac, ako babiky a kociky 😅
evi, to by bolo super, keby si ostala dlhsie 😵 a s Meginkou- mam preeesne to iste s Karinkou, akoby som o nej citala 😝 a na dovazok vcera doobeda stihla popisat stenu v obyvke, strhnut mi zaclonu z par zabiek a zlaty klinec, rozbila muzovi najnovsi parfem-nech sa paci 😝
adri, pekna fotka v pase 😉 a chvalabohu, ze uz mas tie stehy vonku, urcite je to ulava- co sa tyka tych tvojich krcovych zil-aj ta nejako fyzicky obmedzovali (bolest, zhorseny prietok..)alebo si si to dala vybrat len po estetickej stranke? 😕
deni, Sarka uz normalne pedaluje sama na bicykliku? my sme ho minule vytiahli, ale este jej to moc neslo 😅
a citam, ze viacere deticky maju sopliky (Simonka, Matusko,Matko, Sarka...)tak prajeme skore uzdravenie 😵
miri, paneboze, teraz som sa dostala k tvojmu prispevku!!!no to je na porazenie ☹ 4 dni nemocnica? to je sila, a este aj ten Londyn ☹ ani by som neverila, ze sa taketo nieco moze stat ☹ 😖 drzime palceky, nech to mate cim-skor za sebou 😔 a hadam sa ti aj tu letenku podari changenut, myslime na vas

petra25
2. máj 2009

my sme boli vcera na chatke u nasich, aj dnes sa chystame,
mala teraz spi, tak ked sa zobudi vyrazame, uz mame aj masko nakupene, konecne je aj altanok a gril murovany hotovy, uz sa moc tesim,
mala potom zostava spat v Leopoldove u maminy tak v nedelu pojdeme pre nu a vikend bude za nami, este nas caka dalsi predlzeny 😝 😵

natana
autor
2. máj 2009

jaj babky, zlý sen sa otočil a zase je všetko ok
rano sme naklusali na infekčné, ale bola tam už iná doktorka a tá zírala, prečo nás vlastne jej kolegyna chcela hospitalizovať, že ved vtáky besnotu neprenášaju, že to len cicavce. tak sme šťastní ako blchy utekali domov. a volala mi aj kamoška, že kludne možem dojsť, že je to len panika a že nie su v karanténe, len ti zamestnávatelia podlahli medialnemu boomu a radšej ich týžden nechu vidieť v práci, ale nikto im žiadne pokyny, že nesmu byť s nikým v kontakte nenariadil (lebo zisťovala čo a ako a že keby to mali dostať tak do utorka sa to určite prejaví, a ak nie tak nič nemaju), takže letím normálne (inak prebookovať let sa dá, ale stojí to skoro tolko ako nová letenka )
no idem si uvariť kafíčko, taka som happy a všetkým dakujem za podporu 😉

dadka212
2. máj 2009

ahojte 🙂

Miri najprv ma skoro prekotilo a teraz čítam, že je všetko OK, tak to je paráááááda 😵 ale vystrašili vás riadne téda 😝

Majus to sú proste chlapi 😠 aj ten môj vyvalený pri telke len diriguje, ešte aby som mu raňajky a celkovo jesť robila 😝
a ozaj čo s prácou ostávaš, či dostaneš tú výpoveď?

Peti to je super, že už máte chatku hotovú 😉 aj my by sme išli, ale strááášne fúka, takže trčíme doma 😝

Vidím, že je tu viac takých soplíkových ako my, tak prajeme skoré prejdenie soplíkov 🙂

natana
autor
2. máj 2009

už som po kavičke, tak som vás prebehla trošku

dadi no vidíš nakoniec z neho bude najlepší brat na svete

evi aj naša obšas trucuje, minule vytiahla natalkine korčule že si ich ide dať a ideme von, polhodinu som sa s nou dohadovala

maji pevne nervy s mužikom, moj je taký istý, ved on uvidi kolko toho treba spraviť ked tu nebudem a to polovicu nebude robiť určite (variť, prať, vysavať a pod. on sa bude musieť len o deti ako tak postarať a postíhať, nati do školy, krúžky, naučiť sa s nou,čo to nakupiť, umyť ich a pod)

deni nech to sárinke skoro prejde, inak aj naša nati je zase soplavá, dufam, že sará nachytá ten soplisko ked tu nebudem 😝

kasis myslíme na vás, nech moc netrpíš a ste skoro doma 😉

peti no vidim že to tiež nemáš ružove. ale ked sa darí, tak poriadne 😒 a oddýchni si bez malej 🙂

natana
autor
2. máj 2009

dadi vystrašili je slabe slovo, celu noc som sa len prevalovala, ani som poriadne nespala, že čo tam budem s malou štyri dni zavretá v malej izbietke, tak som rozmýšlala, ake knihy, hračky a dvdčka vezmem, jasne že som nakoniec noťas aj s filmami zabudla doma pri dverách 😀 ale už je to jedno, normálne som mala dve plné cestovne tašky, ked musiš aj jedlo zbaliť, lebo sestra vravela, že strašne grcky tam davaju, no mam strach že by to naša jedla, potom šerbel, koberček na zem nech nesedime na studenom a podobne, ešte že sme sa vrátili s usmevom na tvári.
ale fakt nechapem čo to máme za doktorov, jeden tak a druhý uplne naopak

dadka212
2. máj 2009

Miri ja som presne aj na to myslela, že budete musieť byť zavreté v malej izbičke, že čo tam pre boha budete robiť 😝 ale vymyslela si to celkom fajn, len neviem či by ju to bavilo 4 dni 😝 ále našťastie vás poslali domov, takže vybalovanie bolo určite s úsmevom 😵 nie ako balenie....

a veru, možno ma Maťko prekvapí a bude dobrý braček 🙂

natana
autor
2. máj 2009

ešte som nevybalila 😀 tašky tu ležia pri mne, lebo doobeda som bola u mamy pre natalku a potom som zaspala pri uspávaní malej a ked som sa od tiaľ vyteperila išla som si robiť to kafčo a zapnuť pc
ale ved večer vybalím, lebo takíz zase ide do kutov tak budem sama s detmi

dadka212
2. máj 2009

aha 😀 ale šak na to máš čas 😉 teraz si určite v takej eufórii, že nemáš myslenie na nejaké vybalovanie 😎 a aj unavená si musela byť po takej noci sa ti ani nedivím....

eros
2. máj 2009

Ahojme

ozvem sa uz ja miri citala som to hned ako si to napisala tak je to spuer,ze nikam nemusis ist.a segra mala pravdu o strave.ked som tam bola vtedy s malou tiez nic nechcela jest od nich.

kasis drz sa a lahky porod a potom daj vediet hned co budes zotavena.

svatka skore uzdravenie aj ja som zasa niekde prechladla a tusim aj mala bo obcas soplime.

ja som mala od utorka deti u nasich aj tam spali,ale chodili sme tam kazdy den.dnes som im kupila v draciku skakacie vaky tak sme si aj zasutazili len co cert nechcel jedno sa potom natrhlo bo dedo ich nosil ako krumple.mam fotky v mob tak nezabudnem tak pridam,ale neviem kedy.a vcera osm si ich uz zobrala bo mama bola viac znicena hafaca bo ten otravoval aj ked sme skakali aby som mu hadzala hracku.
no pojdem ja do hajan asi tak sa tu majte

dadi aj tebe sa to blizi pocitujes to dako???bojis sa?

majussa21
3. máj 2009

Ahojte.
Tak ja sa vam hlasim z nocnej prisla som vas pozriet co mate nove.Uz len 2 hodky a tesim sa na postel.
😀
Drndi juj chudak Erik sa natrapite s tym urologom nech to uz mate konecne za sebou a bez komplikacii

Miri no to je super ze vas poslali domov a mozes sa v klude tesit na vylet.Ved to ale Andymu bude pomahat mama tak to nebude az tak ono keby sa sam staral o vsetko aby vedel ale to by zrejme ti nasi chlapi nezvladli alebo chudata deti😒

Tak ja hram mrtveho chrobaka a idem daco porobit bo niekto ma posluchol a prisiel rodit kedze mam nocnu 😎 ale o tom viac vam napise ta dotycna 😎

drnda1
3. máj 2009

Majus - tak tam máte už Kasis??? 😵 😵 😵 Dobre som to pochopila? 😉

drnda1
3. máj 2009

Dobré ránko,

tak náš tato práve odišiel na bicykel s kamošom, príde okolo obeda a malej som zapla Teletubies. 🙂 Noc prespala u nás, lebo furt mrnkala, asi ju bolel noštek. 😝
Ráno som ju odsala, revala jak tur.

Decká písali sms, že prídu z Prahy až dnes v noci okolo 1,00 , takže Erik nepôjde do školy, až pobede z Kramárov a Simi sa vyspí a pôjde.

Dnes máme navarené, a pobede pôjdeme s malou aspoň na chvíľočku von na vzduch.

Včera to bola hokejová tragédia, tak som pri tatovi dočítala knihu. 😒 Urobili sme si krásnu hanbu. 😖 Obrana nám niekde unikala a útok nemal presnú mušku. Všetko ostalo na brankároch... 😝
No aspoň že dnes bude Lets Dance...(aj keď zasa počúvať Fialku... 😔 ).

No aj naša suseda čaká v polke mája, dievčatko - Stelu. A druhá v júni...no dáko dosť tehuliek je teraz. 😵 Dadka sa nebojí, že? Troška si oddýchneš v pôrodnici. 😉

Miri - no super to celé dopadlo... a kedy sa vlastne vraciaš?

adrica
3. máj 2009

Caute zienky.
Nati...to je supeeer, ze ste sa nemuseli nikde terigat. No to nase zdravotnictvo je tiez niekedy o hubu. 😀

Peti...ja som tie krcaky dala vonku aj kvoli bolesti. ☹ Bolo to uz dost na nevydrzanie a ide leto tak by to bolo horsie.
Aj ultravuk potvril, ze sa s tym uz neda nic ine robit, len vonku tahat.
Ale nevadi najhorsie mam uz za sebou, uz sa aj zapajam do domacih aktivit. 😀
Dakujem za pochvalu novej fotky v pase, no uz bolo na case to trosku zmenit. 😎

Deni... no ja sa k hokeju uz ani nevyjadrujem, posledne 3 roky je to bieda. Mna tesi aspon to, ze su Kosice majstri. 😀
A myslim, ze si to dobre pochopila s Kasis, len Majka nam asi spi po nocnej.

Maji...mohla by si nam potom aspon povedat ci su obidve v poriadku. Pozdravujeme a prajeme skory navrat domov. 😉

Marodom prajeme rychle vyliecenie.

Tak to je asi tak vsetko idem si opat trosku vylozit nozicku.
Pa a krasny dnik. 🙂

dadka212
3. máj 2009

ahojte 🙂

Majus takto nás napínať 😠 ále nie, veď povedz aspoň či sú v poriadku a či to ozaj bola malá Janka 😵 nie ako pri Maťkovi 😅

Adrica fakt pekná fotečka 😉

Deni držíme palce zajtra Erikovi, nech mu to dobre dopadne a hádam ho nebudú znova operovať 😔 chudiatko....

No ja som dnes taká rozčúlená jak hovado...nemôžem nájsť faktúru za kočík, mňa normálne porazí asi som ju vyhodila spolu so všetkým tým bordelom, kde to bolo zabalené 😢 teraz sa musím len modliť aby sa kočíku nič nestalo....

Chlapi mi išli na chatu, Maťko sa ták tešil, že bude zas robiť "bum devo" kálať drevo 😵 lebo konečne je pekne 🙂 ja zatial upratujem periem už asi 3-tiu práčku a ešte ma čakajú aspoň 2 😝 plus upratujem všetko, tu je taký nenormálny bordel, lebo pri Maťkovi sa nedá upratovať, to len tak šup šup...a po tisíc rokoch idem žehliť, ale to musím, lebo plienky pre bábätko a zavinovačku treba ešte idem maličkú zbaliť do nejakej tašky, čo mi tato prinesie do pôrodnice teda v čom pôjde malá domov, lebo ja som už zbalená asi 2 mesiace 😅

dadka212
3. máj 2009

Super našla som tú faktúru 😵

a k pôrodu, ja neviem raz sa bojím raz sa teším 😅 momentálne sa nebojím, sa ho neviem dočkať, ale čím viac sa blíži tak mám obavy aby to dopadlo dobre, ale celkovo sa nebojím 😝

natana
autor
3. máj 2009

ahojte

Maji, nerob drahoty a podaj správu 🙂

dadi, super že si našla papiere, poznám to, zo všetkeho odkladam bloky a zrovna ked sa niečo pokazí, tak to čo som si zabudla vziať bločik alebo som ho niekde zapatrošila, zákon schválnosti 😀

náš drahý sa včera odtrepal preč rovno z roboty, ani sa neunuval napisať sms. tak mu večer volám,, že obed ma už dávno studený. 😠 , no vraj príde v nedelu na obed, ale asi sa mu pokazili hodiny, bo ešte nie je doma.

a to mame isť sestre gratulovať k narodkám.

maji no mame som povedala, že nech si s nim nerobi starosť, že ja im navarím, že ked chce nech dojde pozrieť deti. ved je rezaná, tak hadam by si nemyslel že bude ich tu obskakovať

deni prídem v pondelok 11teho.

zuzi ty robiš deťom tuším prázdninový program, no muselo byť veselo 😉

dadka212
3. máj 2009

Miri tak s tým tatom poteší 😝

a presne preto čo píšeš som bola nervózna, lebo všetko od čoho som stratila alebo nezobrala bločky tak to sa mi pokazilo 😝

petra25
3. máj 2009

ahojte
nati, no tak tomu hovorim stastie v nestasti 😵 ale pekne ta vystrasili a vynervacili, oni su fakt niekedy ako trafeni a hlavne mam vzdy nervy na tie rozniace sa nazory doktorov, to nevrha moc dobre svetlo 😖 ale pre vas je to chvalabohu pozitivne, aspon si to o to viac uzijes 😉

majusa, jeeeej, kasis rodi u vas? ja som asi dilino, lebo som to predtym vobec nepostrehla, veru nenapinaj, ved kasis by sa urcite nehnevala, ze nam povies tu radostnu novinu 😵

deni, k hokeju sa nevyjadrujem, uuuplna katastrofa a hanba na 100 rokov 😖 😠 ☹ a Erik sa urcite potesi, ze Praha mu "pripravila" den volna 😉 😀 Aj "moj Erik" ide v stredu do Prahy, na sluzobku, teraz sa mu podari v priebehu mesiaca 2x a predtym 11 rokov nic, to je ironia 😅

dadi, ty veru bal, lebo sa to uz blizi 😉a chvalabohu, ze si tu fakturu nasla, tusim tu ma vsetko stastne konce 😉

erosko, no ty mas ake "free days" ked ti deturence takto prespavaju u rodicov 😵a tesime sa na "vrecove" fotecky 😀

my sme aj dnes boli na chatke, boli sme vziat malu k nasim a potom spolocne sli tam, muzik urobil aj nejake fotecky, tak hadam zajtra nieco pridam, bolo fajn, aj pocasie dnes vyslo len sa nejako moc komarov tento rok "okotilo", hnusoby, utocili aj ked sme boli nastriekani repelentom 😠, mala stale kricala "hnusoby komare, chodte pec, nepichajte Kajinku" 😀

natana
autor
3. máj 2009

bry večer,

došla som len nakuknut a letim do postele.
takže tatiček sa unuval až o pol osmej, vraj sa skor nedalo, lebo prisiel kamoš a potom vraj debatil s niekym ...blablabla, čo by ste spravili? 😠 nemam na neho už slov a jasne že sa tvári akoby nič. už sa tešim ako si v londýne oddýchnem a nebudem mať žiadne nervy.

peti a nepomohli repelenty, ste dokusaný? inak ak máš austálsky čajovník (to je taký olej,tušim sa to volá tee tre oil) tak ked ním natrieš čerstvý štípanec, tak do rána je preč

no nič idem hajuškať, želam dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre