Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

petra25
20. máj 2009

ahojte babule
my sme boli doobeda po nakupoch a so svokrou som si bola vybrat nejake kvetinky na balkon, ona tomu rozumie viac ako ja a mam to o to komplikovanejsie, ze mam "neslnecny" balkon, takze bezne muskaty a spo tam mat nemozem ☹
poobede pride do mesta mamina a spolu s kamoskou a malymi slecnami pojdeme opat niekam na terasku na kavicku, ved je krasne 😵

erosko -pardon playboy (xixi, mozes vysvetlovat 😀 ) tak uz teplotkuje Nunka,no nech to rychlo prejde, aspon to budete mat z krku, mimochodom, tak sprchovat sa moze? len zabaly nie? lebo aj tu u nas je toho moc a bojim sa, ze nas to neobide 😔

dadi, kriste, no by ma asi porazilo, veru je to kopec penazi, ale mozno sa este najdu 😔 a co sa tyka Matuska a modrin, tak to ja doverne poznam, u nas ma 100% partacku, nasa Karin je ako "hruska zelena" ona pada stale a zasadne vsade 😅 😝aj to naradie by sa jej urcite pacilo, najnovsie pobehuje uz par dni s hrackarskou ale funkcnou vrtackou 😅

deni, no dufam,ze Sarke nebude nic vazne 😒 ozaj a ked hovoris o tych zubkoch, otazka do plena,kolko zubkov ma mat mliecny chrup, resp viac ma zaujimaju stolicky, maju byt 2 na kazdej strane alebo 3?

miri, a vy co mate nove, ani si bambulky nespomenula a co sa tyka psikov, veru ani ja by som bojove plemeno asi moc nechcela, mala by som robotu asi aj s "gulasom" 😅

eros
20. máj 2009

majuss krasne fotky to su tiez take stare tie kamosky ako mala????no na tych fotkach uz vysera ako skolacka riadna 😵 😵

majussa21
20. máj 2009

Zuzi ty si sikulka ked si ich uz stihla aj pozriet.Nie obidve su o rok starsie jedna je Polka a druha Rumunko-Irka dobre stretnutie narodov vsak? 😀

okacka
21. máj 2009

AHojte,
dlho som sa naukazala, ale akosi vobec nestiham. Az mi je niekedy luto za tym stereotypom na materskej 🙂 .Citala som vas priebezne sice, ale nestihala som akosi nic pisat. Kolegyna jedna odisla z prace nahle a tak som po nej prebrala vsetku robotu a je toho strasne veeeeela. Este v tom nie som uplne doma, takze stres, chaos. Same stretnutia s klientami a podobne. V pondelok som bola cely den na sluzobke v BA, uz som vam baby Blavacky chcela volat. Asi dve hodiny som bludila po celej Bratislave, presla som vsetkymi mostami, bola som aj v Karlovej Vsi, Petrzke, Dubravke, Starom meste....hladali sme Ekojuventu na Budkovej. Potom nam jeden pan povedal, ze on nas tam zavezie, ze mame ist za nim. Takze sme s dvojhodinovym meskanim dobehli a zistili, ze nas odprevadil do Juventy a nie EKojuventy...Mali sme aj slavnostne udelovanie cien vedeckym pracovnikom univerzit s minisrom skolstva a dokonca ma na chvilu bolo vidiet v STV v spravach v pondelok 🙂 . Dosli sme domov neskoro vecer, minuly tyzden som tiez vela robila, aj doma vecer este. Teraz je trosku vacsi klud uz.
Simonka je v jaslickach krasna, papa pekne, spinka, takze vsetky, co davate od septembra, nebojte sa toho. Oni to tie nase deticky zvladnu, my sa viac bojime 😉 . Akurat vcera bola hrozne unavena, len polihovala, spuchnute dasienka dolne mala, umrncana poobede bola, tak neviem. Pre istototu isiel tatino s nou k lekarke, nech ju prezrie a mozno ostane pol dna s nou doma a poobede pride mamina moja. Ak ju teda nedjau do jasliciek.

Luci - no nas tatik rovnako ako vas, vie sa s malou lepsie zahrat, vysaliet a mne je az velmi luto, ze Simonka ked je on doma, ani mna nechce. On ju musi kupat, obliekat, cesat, vsetko len tatino. Potom mi je niekedy az do placu....V sobotu rano som bola u kadernicky a ked som sa vratila, mala som nvarene, upratane, bola rozmontovana detska postielka - kedze spava uz drobcek vo svojej izbicke v detskej izbe aj detska stolicka. No stihli viac ako ja ked riadim 😀

Dadka - to s tymi peniazmi, fuj, az mi je zle. Hadam ich najde, hlavne teraz pred porodom sa vam peniazky zidu ☹

Erosko - takze uz mate za sebou kiahne? Teda Nuna este chudatko trpi, ale aspon to budete mat za sebou. Daj vediet, ako sa drzi.
Peti - mala je zlata na fotkach. Ja mam posadene kvietky u svokry, hadam mi to uz dovezu, nech mam pekny balkonik.
Deni - mala je zlata, este teplotkuje?

No idem ja makat, mam toho celkom dost, nech mozem pred 15 vypadnut. tak pekny dnik, uzite si ho aj za nas pracujuce 🙂

drnda1
21. máj 2009

Ahojky,

včera som to zapichla, som bola hrooozne unavená... 😝

Dnes má moja Simi koncoročné skúšky, tak som zvedavá, ako dopadne... 🤐

Majus - malá je zlatá, závidím tu dedinskú pohodičku. 🙂
Peti - mliečne maju mať 2 stoličky na každej strane a ,,poschodí.. 😀 teda aspoň myslím. 😝

Dnes už neteplotkujeme, a dokonca jej Peťo večer zabudol dať plienku, o 1,00 h. sa zobudila na kakavko, dal ju pišať a potiahla až do rána bez pocikania. 😵 😵 tak oddnes už nemá ani na noc pleny. 🙂 išlo to aj samo...jupí...

Kati - si mohla zavolať, ja by som ťa hneď navigovala, mne tam decká blízko chodia do školy. 🙂

Dnes príde opäť kamoš Poliak, lebo zajtra idu chlapi na čunder. Ja asi zbehnem s malou na poštu a do TPD, idem si kúpiť kulmofén, čo dostala nedávno Mirka. 😉

Kvietky zbehnem ešte dokúpiť aj ja asi v nedeľu do Hornbachu...suseda mi dala na jeseň jedny, ale sú riedke a také divné, tak ich asi vymením. Minulý rok som mala také pekné, aj ťahavý muškát mám krásne rozkvitnutý... 😵
Dadka - kde si???

eros
21. máj 2009

Cafte

mala zasa scear ako vcera.o 00:15 sme sa zobudili,ze chce mliecko samozrejme sme si cucli a bolo po mliecku tak zasa som mohla vylievat.potom som uz nekukala na hodinky len vykrikovala,ze chce mliecko pocas noci sa my vyzliekala raz ponozky 2x zasa tricko potom som si ju nasla pri nohach.teraz si varim soso polievocku a druhe budu mat kuriatko.inac mala je tak vyhadzana,ze pomalicky nebude sa mat jej to kde rasit.som ju pofotila potom hodim muchotravku adko ani tolko nemal co mala

hrosik mi dojde po 12 domov takuvazujem ci si niekam nezbehnem 😀 😀

natana
autor
21. máj 2009

čafte ženy,
no takže my do roboty tak skoro nepojdeme. bola som v školke po rozhodnutie a neprijali ju, vraj nie je miesto a rada by, ale vraj nevzala ani o polroka staršie deti. proste kapacity nestačia ☹
a sukromnú ani neuvažujem, stoja tolko, že by sa mi to neoplatitilo vobec sa niekam do roboty trepať. ani babka u nás nehrozí, takže budeme vegetit doma.

nove nemame nič okrem toho, že konečne som donutila malu aby si nedavala dole copiky hned ako ju učešem tak vám hodim foto.

natana
autor
21. máj 2009

čitať vás teraz nestiham, hadam večer, ale pochybujem bo mam vela roboty, tak aspon želam nunke rýchly priebeh. 😉
no utekáme na ihrisko

eros
21. máj 2009

Miri aj mne uz doslo,ze mi malu neberu do skolky,takze snad sa podari na dalsi rok len ci aj zoberu,ked furt maju plne stavy. 😠 ☹

eros
21. máj 2009

miri mala je supis aj ja sa hadam takyhc copikov dockam.ozaj ako si ju donutila??? 😀

natana
autor
21. máj 2009

trikrát hádaj, vyčápala som ju vždy ked si ich dala dole, ved ma poznáš, ked mi prejde trpezlivosť tak sa nebabrem 😎

no a ktej školke, už som vovlala aj do roboty nech so mnou nepočítaju, ale kedže je kríza, tak sa ani moc nebránili 😀

eros
21. máj 2009

Tak to mas dobre,ze ked vycapes posluchne to ja mojej mozem aj po riti dat 100x urobi to aj na 101x s usmevom 😀 😀 asi po mne tvrdohlava ani ja som copiky nechcela.

no vidis s tebou nerataju ja budem musiet hladat 😀 😀

natana
autor
21. máj 2009

no ale tak som ju občas capla že ma až ruka štípala. ale čo už s ňou, ked je taka neposlušnica

zuzka chudatko no má toho požehnane, ale tušim je už vesela 😵

eros
21. máj 2009

to som este miri chrbat nefotila a hlavicku.vesela je obcas najma ked si nerobia zle obaja.

no aj mna stipe ruka,ale tusim si obcas pomozem.teraz ju dam este raz ostrihat po kiahnach apotom zacnem robit aj ja copiky

drnda1
21. máj 2009

Svatka - super bodečky má Nuna... 😀 😀

No my sme už boli so Sárinkou na pošte, tam sa jej bohovo lúbilo, vykecávala sa s tetami... 😀 a potom sme boli aj v tom TPD, kúpila som si tú Rowentu a ešte 2 Tefal panvice, mali na ne 40% zľavy, tak som neodolala. 😵 A hneď som vyrazila staré. 😀

Malá sa vypýtala sama spinkať, spapala jogurtík a ľahla si do postielky a asi spinká, je ticho. O nejaké 2 hodky dojde tato, lebo mu dojde ten kamoš.
Simi mi ešte nevolala, som zvedavá, ako dopadla. 😝

cia13
21. máj 2009

ahojte,

eros - Nuna je riadne bodkovana, aj Bibi to mala horsie ako Barborka.
miri - Sarka je zlatucka s tymi copikmi. Velmi sa mi lubia jej cierne ocka a vlasky, aj ja som chcela tmave dietky a mam opak
deni - drzim Simonke palce, ale ved ona je sikulka, urcite ta potesi
kati - tak riadne teda zarezavas, uz si si zvykla na novy rezim? A viem, ze mame podobnych tatinov, co sa tyka starostlivosti o dietky, ked pises o svojom, kolko krat ako by si pisala o nasom. 🙂

My nic nove, dnes bol muz na Antolskej s Barborkou a mame uz termin na vyber nosnych mandli. Nastup do nemocky je 23.7. Uz teraz sa toho hrozim, som hrozne precitlivena, ked sa mam mojim detom nieco diat.

cia13
21. máj 2009

Vcera a dnes sme zberali urodu, nase prve jahodky. Vcera 3 a dnes 2ks. Vsetky zjedla Bibi, velmi jej to chuti, sa tesim, lebo Barborka veru moc na ovocie nie je.

cia13
21. máj 2009

deni - este som zabudla, u nas momentalne je obdobie, ze kazdu noc je plienka pocikana a to uz minimalne 1,5 mesiaca sa stalo len 1x do tyzdna. Tak drzim palce, nech Sarka to zvladne hned.

dadka - kdeze si?

drnda1
21. máj 2009

Luci - aj u nás bola pocikaná, ale možno sa vycikala vždy až ráno...no veď uvidíme... 😝
Jahody ja milujeeeem... 😵 aj Sáre chutia, ale ona je ako tvoja - skoro všežrút. 😀

Aj ja postrádam dnes Dadku, žeby už??? 😵 😉

eros
21. máj 2009

Dadka mi este nepisala,zeby porodila tak potom neviem kde je 😕 😅

petra25
21. máj 2009

ahojte babule
aj my sme ako deni boli doobeda na poste zaniest balik-isli sme peso, no ale nam to aj trvalo 😝 motala sa, pri kazdom kameni, kvietku, spinke sme stali-katastrofa
teraz spi a poobede sa chystam pustit do toho balkona-nechcem teraz buchat, aby som ju nezobudila, lebo to aj poznasat do pivnice nieco musim a tak-pride po nu asi nachvilku babka, tak to rychlo porobim

chcela som sa spytat, ci vase dietky este maju na spanie dudliky? a tie co mate 2 deticky, dokedy ich mali ti starsi? 😕

erosko, no veru, poriadna muchotravka je Nuna, zlato 😅 nech vam to rychlo prejde 😔

nati, no rozkosne ma Sarka tie copiky 😵 a veru krasne tmave ocka aj vlasky 🙂 co sa tyka tej skolky, je to sila,to vlastne od marca az do septembra nebudes dostavat ziadne peniaze? 😕

okacka, no ty mas toho veru pozehnane, a co to vlastne robis? 😕 mozno si uz aj spominala, prepac, ale veru som zabudla 🤐

deni, tak vy ste dnes takto pokupili, no nekup to, ked je to take lacne (mylsim tie panvice 😀 ) super 😉 a co sa tyka toho chrupu, neviem, preco som si myslela ze uz v mliecnom su az 3 stolicky, ale mas pravdu, pozerala som to aj na nete 😕

majussa, pekne fotecky 😵 bambulky su podarene, hoci ja aj tak vzdy skoncim pri pozerani fotky, kde ste aj s Cikom, poriadny fesacisko je to 😅 🙂

cia, to musi byt fajn pocit, papat uz vlastnorucne dopestovane jahodky🙂 ja si veru ani nepamatam, ci ich Karinka minuly rok chcela papat, hoci ona patri tiez do kategorie "vsezrutkov" 😀

dadkaaa, kdeee siiiii? 😕 🙂

natana
autor
21. máj 2009

ahojte

nati tu ma angličtinárku, sara papa melonik, tak mam chvilku čas.

maji krásne fotočky, sandruška aka odvážna pri tej kozičke 😉

peti nemaj strach aj nam trvá cesta do obchodu vzdialeného 300 metrov vyše pol hodiny a pol späť. ale radšej chodim pešo, nech sa poriadne unaví a potom bude lepšie v noci spať. a v kočári sa jej aj tak moc nepáči.
a k tomu cumliku. sara nemá od polroka, ale to sa prakticky odučila sama, ja som bola mliekaren a dudel v jednom 😀 , ale nati dudlovala do dvoch rokov (sice len na spanie ale predsa) chcela som jej ho vziať aj skor, ale robila som diplomovku a potom som sa drvila na štátnice, tak som nemala nervy ešte aj na odučanie. ale hned po štátniciach len čo som sa dospala som jej ho vzala- roztrihla som všetky a spolu sme ich zahodili do koša že su pokazene. sice týždeň nevedela zaspať a plakavala, v noci sa budila a hladala ho, ale prešlo to a bol pokoj. len rátaj s tým že bude plakať a prosiť, že kupite nový a pod. no ak sa ho chcete zbaviť musiš vydržať a nepopustiť. želam pevne nervy

luci aj my máme u svokry jahody ale akosi ich vždy stihne švagor pojesť skor ako pridu deti. ale u starenky (čo nam pred rokom umrela som našla zakvitnuté a už aj male zelene jahodky, tak som tam v nedelu vyšklbala metrovu burimu a poriadne ich popolievala a snád ich do soboty švagor nenájde a aj naše si pochutnaju na domácich. aj ked ja jahody kupujem aj v obchode ked su pekne a nenahnite a teraz už aj pred tescom predávaju take naše, nie tie dovozove a tie su ako zo záhrady. Sára lubi jahody, čo som rada že aspon nejake ovocie. teda lubi aj melon a občas broskynu, či ananas. ale jahody a melon su ovocie čo zje vždy, takže kupujem aj ked zadraho. ☹
a ako jej budu brať mandle v lokalke či celkovej? lebo kamošovi brali ale on mal tušim len 4 roky a v celkovej a potom tam musel tušim dva dni ležať. a ak bude hospitalizovaná budeš tam s nou či ju nechaš samu? jaj teraz ma napadlo, že ona už má 6, tak to asi doprovod nedovolia. ale držíme jej palčeky, nech to moc neboli a rýchlo sa zahojí.

deni, luci a k tomu pocikaniu, no ono to nie je vždy take rýchle, to su take obdobia, aj u natiky to tak bolo, polroka sa mi nepocikala ani raz a potom prišiel mesiac že skoro každy den a potom zase nič. takže ja neviem, čím to je. Preto davam saru v noci na šerbel, aby som nemusela stale prať keby mala zlé obdobie 😀

deni Simke sme držali palčeky, snád nič nepokazila, aj ked trema robí dosť.

dadíííííííííííííí, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
😅 😅 😅

dadka212
21. máj 2009

ahojtéééééé 🙂

nebojte ešte som sa nerozdvojila 😝 určite sa zmôžem na to RODÍM keď to na mňa príde 😉 takže určite sa to dozviete aby ste to prežívali so mnou, nech v tom nie som sama 🙂

len teraz sme stále u sestry na dvore a malý tam má raj, zbierame jahôdky, hrajeme sa s malými mačičkami, s havom, kúpe sa v bazéniku atď....a ja si tam len vysedávam, lebo malý ma vôbec nepotrebuje 😵

inak dnes som bola na utz na Antolskej (som si myslela, že na otočku keďže som bola objednaná hahaha) a maličká je v podstate pripravená ale čo ma troška trápi je velikáááá na mňa ☹ už má 3350g a to ma čakajú ešte 2 týždne, no ja neviem...Maťko mal iba 3150g a ledva zo mňa vyšiel...no veď uvidíme...

...ale dnes som troška smutná...kamoške sa narodila v utorok dcérka ani neviem v ktorom bola presne týždni tuším iba v 23, ale dostala kontrakcie, tak jej maličkú ešte udržali pár dní v brušku, ale nakoniec jej ju museli porodiť cisárskym...mala iba 770g a ešte ju ani nevidela, lebo ona leží v Ružinove a maličkú previezli na Kramáre...dnes jej posielala prvé mliečko...božinku úplne ma to zlomilo...chudiatka, ale maličká sa drží aj keď berie atb...

idem pokukať vaše fotečky a lepšie prečítať, lebo som vás len tak preletela 😝

dadka212
21. máj 2009

no fotečky pokukané, detičky teda dievčatká sú perfektné 😵

musím ísť nateraz lebo malý už huláka, že je hladný 😝

eros
21. máj 2009

Ahojte

dadi uz sme mysleli,ze tam lezis s malou na sale 😀 😀 vsak hadam napises aspon v skratke idp(idem do porodnice)

inac ja som malej aj v ustockach predchvilkou nasla vyrazku alebo kiahnicku preto mi ona nechce vela papat a preto asi obcas vygrcka mliecko.no esteze idem s adkom zajtra na kontrolu popytam sa dr bo dala som jej zatial nato ten florsalmin pisem ako hotentot bula,ale viete co pisem 😀 😀

eros
21. máj 2009

teraz som sa aj lepsie kukla na tu skratku 😀 😀 😀 😀 pfuj normalne mi odlahlo ,ze som do zatvorky napisala co som to vlastne myslela 😀 😀

cia13
21. máj 2009

ahojte,
prisla som nakuknut, dozehlila som, muz nie je doma, tak co budem robit. 🙂

peti - veru, Bibi jahodky velmi chutili, tiez patri skor medzi vsezrutov, presny opak Barborky. S cumlikom sa este trapime aj my, tolerujem jej to len na spanie, aj ked cez den niekedy s nim vybehne, tak trvam na tom, nech ho da prec. Ale je pravda, ze ked je strasne upistana a nervna, tak jej ho necham nech mam pokoj. Barborka v tomto veku cumlik uz nemala, okolo 2 rokov sme s nim prestali uplne bez problemov, tiez mala len na spanie.

miri - Barborke budu tie mandle brat v celkovej narkoze a robia to lesarom, takze vraj by to nemalo dorast a deticky vobec necitia bolest ani potom. Bude tam 2-3 dni a muz sa vyjadril, zeby bol s nou, ale neviem, ci je to mozne, lebo som tam s nimi nebola a este sme spolu nerozpravali, kedze nie je doma.
Domace jahodky su super, tak snad sa ti podari pekne dopestovat. Mne Bibi kupovane nechcela jest, tak som rada, ze tieto jej chutia. A s cikanim suhlasim, ze je to dlha cesta, preto som aj Deniske pisala, ako je to u nas.

dadi - neboj sa velkosti malej. Ja neviem, ved ty si priblizne rovnaka ako ja a mne nikto v ani jednom tehu nehovoril, ze mam velke dietatko a to Barborka mal 3.580g a Bibi 3.860g a porod bol uplne v pohode. Tak sa kvoli tomu nestresuj.

dadka212
22. máj 2009

ahojte 🙂

"troška" skoro tu straším 😀 nemôžem spať...jedno dieťa sa zobudilo na mlieko a len čo som si lahla tak som dostala poriadne kopance a keď sa konečne ukludnila tak začala štikútať 😅 no a ja som už úplne prebratá, lebo vtáky vonku hrozne čvirikajú a ja nemôžem pri tom zaspať 😝

Luci aj my sme včera zbierali jahôdky u sestry v záhradke a Matúško sa išiel potrhať 😎 ale on zas nie je taký všežrút, síce je pravda,že začal jesť lepšie dokonca aj jogurt už zje 😵
Barborke želáme nech ju to nebolí 🙂 šak ona to zvládne už je velká kočka 😉 aj keby bolo asi lepšie, keby bol tatinko pri nej 🙂
...a s váhou malinkej uvidíme...veď dúfam, že sa doktori rozhodnú správne a nebudú nejaké komplikácie 😝

Miri som sa pobavila na tom, že si Sárku za to vycápala 😅 ja som taká istá, najprv s kludom, ale keď už mi prasknú nervy táááák.....

Erosko božinku Nunka chudiatko, nech jej to čoskoro prejde a hlavne v pusinke nech môže pekne papať 🙂

Peti Karinka teda mala ten noštek....už asi ani pofúkanie nemusíme posielať už by to aj zahojené mala mať 😎

Inak boli sme tu u nás na ihrisku pred bytovkou pred pár dňami a ako som hovorila, čo by som dala za nejaké kludné dieťa, tak teraz asi nič 😀 bol tam chlapček tiež marcový ako naše a tá jeho mama mu musela všetko pomáhať, on sa nevedel vyštverať ani na lavičku, aj na malej šmyklavke ho musela dať hore a dokonca ho držala za ruky keď sa šmýkal, z malého schodíka nevedel zijsť atď....no mňa by skôr z takého dieťaťa porazilo, ja som taká cholerička, že by som asi hore na psychiatrii z toho skončila 😀 som rada, že je malý taký živý...síce niekedy až moc, ale veď pohoda 😎

okacka
22. máj 2009

Dobré ránko,
no tak konečne posledný deň v práci. Sa nenormálne teším na víkend. Včera som mala aole krátky deň, o 12 som išla domov a keď Simonka spinkala, pokračovala som doma. Bol s ňou tatík u lekárky pre istotu, keďže bola taká zváštna v stredu a že začínajúca viróza, že je toho veľa teraz. Ale našťastie nemala ani teploty, len asi ju bruško pobolievalo, lebo nechcela papať včera, aj hrdielko asi trošku. No vlastne nám len nejaké homeopatiká kázala dávať, na nejaké dva dni diétu, aj keď ona vlastne ani nezvracala. keby nechodila do jasličiek, ani s ňou nejdem k lekárke, ale tam nemôže ísť, keď jej niečo je. Takže doobedu bol tatík doma a ja som si potom vybavila prácu z domu. Keď som došla, už spinkala a tak som ešte dve hodinky z domu porobila.

Peti - robím projektovú manažérku pre eurofondy. Je to zaujímavé, veľa som sa už naučila.
Dadka - keď som uvidela, v akú skorú hodinu píšeš,. myslela som si, že už ideš rodiť. A aj ja som rada, že je Simonka živá, niekedy síce až moc, ale ako píšeš. Aspoň je samostatná, aj keď to jej SAMA niekedy až neznášaM 😀

Otázka do pléna je, že či aj vaše deti musia všetko robiť SAMÉÉ. No niekedy ma ide už poraziť. Sama sa vycikať, sama utrieť riťku, samaumyť ručičky, sama sa obliecť, sama obuť, vyzuť, no katastrofa. Ale asi to je v tomto veku normálne, aspoň sa naučia samostatnosti.

Peti - k cumlíkovaniu ja neporadím, my sme zrušili dudku ako 7-8 mesační...

Ste mi narobili riadne chute na jahôdky, dnes pobežím na tržku. Ja ale na balkóne tiež pestujem kríčkové balkónové, už kvitli, som zvedavá, či z nich niečo bude. A moja mamina má na záhrade veľa každý rok.

A k tomu cikaniu, cez obed plienku nedávame, vlastne sa odučila v jasličkách, tam jej prestali dávať. Ale na noc ešte dávam. Ona vypije večer dosť mliečka. A proste ja nezvládam dávať ju ako Mirka vycikať. Dosť že vstávam takú skorú pre vás ostatné ešte nočnú hodinu. Ale je pravda, že okolo piatej ráno jej treba asi vždy a myslím si, že sa pociká práve vtedy. Lebo sa začne mrviť, stonať a keď ju dám vycikať, spinká pekne ďalej.

No nič, bežím pracovať, dnes mám na stretnutie dvoch klientov a potom konečne víkend 😵 . Pekný dník prajem.

dadka212
22. máj 2009

Kati prajeme nech Simonke skoro prejde viróza, a hlavne nech to neprerastie do vážnejšiej formy 😉

s tým SAMA aj Matúško všetko robí zásadne SAMA BÁBO 😀 strašne sa jeduje, keď mu pomáham, až keď mu to nejde tak vtedy už kričí mamiňa 😀

božinku včera bol taký podarený...vedel, že idem k doktorovi a ako ho sestra varovali a my sme sa vrátili tak ma zbadal a také očiská vypleštil, a hovorí mi "a nevybal bily ujo dotoj babo buťka mamine" 😵 taký bol zlatý mi ho hladkal a hovorí "tope" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre