Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
7. feb 2009

juj to aby som jej nasidila dietu, lebo bude pri nom vyzerať ako bomba

natana
autor
7. feb 2009

bože, prečo moje nemúžu byť normálnej postavy, nechcem aby boli vyhrtliny, modelky z nich nemusia byť, ale nech im zmiznu tie tukove vankúše. čo im nemam dať vobec nič jest. ☹

natana
autor
7. feb 2009

no skončil film, umyjem sa , zapalim poslednu cigaretku a šup spinkať.

želam dobru noc 🙂

dadka212
8. feb 2009

Miri podla mňa je to len otázkou času a baby schudnú, teda určite v puberte sa im postava vykrištalizuje 😉 veď keď som videla vás s Andym a aj niektoré fotky z rodiny, tak všetci sú chudí, takže ani nemajú byť po kom silnejšie 🙂
...ja som zas bola chudučká a aj sestra, jej dokonca mama dávala pichať B12-tky a aj tak to nepomohlo ale v puberte sme pribrali a sestra je teraz jak taká bomba 🤐 proste sme sa začali podobať do našej rodiny, lebo v nej nikto nie je chudý, akurát náš dedo bol a po ňom má postavu brat 😝

No naša noc bola celkom fajn, akurát 2x sa malý zobudil aby som mu fúkala pipuláka, že ho bolí 😔 tak teraz sa mu chladí repíkový kúpel a šup ho tam strčím, nech si ho omočí 🙂 hádam ho to skoro prestane bolieť...

osickad
8. feb 2009

ahojte babenky,
ja tiež len na skok, ani čítať vás nejdem. vidím, že už máme III. pokračovanie. 🙂

Adam začína byť strašne vzdorovitý, všetko si vynucuje plačom. o tomto období píšete viaceré už dlhšie, u nás sa to začína prejavovať teraz, asi nejaké dva týždne. vôbec som na to nebola zvyknutá a Ivo je v nemom úžase, normálne Adama za ten čas čo je preč/v Bojniciach/ nepoznáva. Dnes mu chcel už aj po riti nasekať a tak mu zhúkol do ucha, aby bol ticho. Normálne som bola nervózna z Iva, lebo ja sa to snažím riešiť kľudne...... a až keď je veľmi zle, tak mu capnem po riti.

Večerné, resp. nočné zaspávanie hotová katastrofa. Včera zaspal asi na tretí raz a to som už nemala fakt nervy.... neviem, čo Adamovi bolo, alebo je, lebo dva dni dozadu mal celý deň teplotu 39, bol nesvoj, stále vravel AU, AU... ani u svokrovcov nechcel byť a to u nich zbožňuje byť, len domov sa pýtal. Na druhý deň sme už teplotu nemali, ale stále je taký mrchavý, tak možno to bude zo zubov, asi tých posledných stoličiek 5-tiek, lebo už máme všetky zúbky okrem týchto 4-och.
Ale musím uznať, že začína byť už aj čert, vynucovať si všetko, čo mu nechcem dovoliť..... sú to fakt nerváky. Veď to poznáte...... 😠 😖

Ja som včera varila kuracie prsia s hríbovo-smotanovou omáčkou z MMB, je to fantastikuš. Papá sa k tomu knedľa, tú mi urobila svokruška. A Adamkovi som robila dnes tarhoňu s kuracinkou a zeleninkou /stopkový celer, mrkva, brokolica, pór/.

Dnes sme boli po dlhej dobre /od jesene sme tam neboli/ v Lučenci v parku pozrieť tú malú ZOO. Somárik je taký krásny, huňatý..... niesli sme mu mrkvičku...... fakt bolo super. Cestou späť Adam tak vystrájal, že Ivo mal z neho nervy..... ale aj vo mne vrelo 😒

Teraz spí, ja čakám tetu z Banskej Bystrice, periem tkaný koberček v práčke, lebo Adam mi ho včera večer celý a + svoj vankúšik na spanie a celé pyžamko ozvracal.
Potom pôjdeme k svokrovcom na koláčik - jablčník.

Ivo ide späť do Bojníc buď dnes večer alebo skoro ráno zajtra.

Zatiaľ sa majte, večer sa hádam ozvem. 🙂 🙂 🙂

osickad
8. feb 2009

Nati:
ja by som sa tiež netrápila s tým, že tvoje babuľky sú bacuľky. veď je to chutné, sú strašne milunké a vôbec nie sú tučné, tak akurát, také milé babuľky..... ani vychudnuté nie je byť pekné. určite ich vytiahne do výšky a veru, podľa mňa tiež nemajú byť po kom tučné, veď vy ste s Andym chudunkíííí. 😉 🙂

dadka212
8. feb 2009

OSi no tak s tým vzdorom, neviem či sa to začína rovnako, ale Maťkovi sa to hrozne zhoršilo, najprv bol taký ako píšeš že je teraz Adamko, ale teraz sa trieska o zem a zjape za všetko čo mu nedovolím, ja sa už nerozčulujem, čakám asi 10 minút keď ho to neprejde tak ho capnem do kočíka, alebo zoberem na ruky a ide sa úplne bez rečí, ale keď ho to prejde tak sa chovám, ako keby sa po zemi ani neplieskal proste, že sa to nestalo 😀 ale trvalo mi kým som sa to naučila, lebo ja som strašná nerváčka 😅 len mi vadí, že je furt špinavý, každý deň mu periem bundy 😝 a najhorší sú tí debilní ludia, každý sa mu prihovára, jak trucuje na zemi 😠 jak ho mám potom naučiť že sa to nerobí, že je to trápne a nič tým nevyrieši, že si tým nevynúti pozornosť, keď ho každý oslovuje 🙄
...a hádam bude Adamkovi lepšie a teplota sa nevráti 🙂

Babenky tak zajtra odchádzame z domu okolo 7-mej ráno, takže my tam budeme okolo tej 8-mej, hádam nebude pršať a fučať, lebo sa budeme musieť vtierknuť k Drnde 😀 teda keď to ešte platí 😅 a poobede bude tato môcť prísť pre nás okolo 15-tej...

drnda1
8. feb 2009

Čaute,

tak ja som ráno varila ,,Grécky pekáčik,, a hráškovú polievku s knedličkami. 😵 Tato si bol zatiaľ urobiť papiere do reštiky.
Erik sa učil, a Sára, keď sa zobudila, zjedla plný tanierik polievočky. 😵
Mala som navečer aj jedny nechty, tak som si aj zarobila. 😀 😉
Sára už spinká a ja pôjdem kuk Sexi špinavé prachy a pritom asi aj žehliť. 😝

Včera sme boli u tých známych, ale nakoniec nebolo suši, ale hamburgery, ale aj to bolo fajn. Peťo popil vínko, tak som šoférovala ja.

Dadi - neni problém, možno nás nájdete ešte v posteli... 😀 😀 Ja som malú vykupkala, vyvoňala, aby sa vám páčila. 😉 Ešte musím kuk, aké fotky si popridávala. 🙂

Normálne som ešte hladná, tak zvažujem, čo spapám. 😝 Máme tu ešte zbytok koláčika, čo som včera piekla ku káve, tak ho asi dokončím... 😀

No tak dúfam, že prídete všetky. 😉 Aj svatka?

eros
8. feb 2009

Ahojte

ja este uvidim ci sa dotrepem.bo vcera som isla ako herecka nalahko oblecena a od rana ma pobolievala hlava a od vcera mam jahodky tak len stekam a stekam.keby nieco tak volam bo este ani polievku nemam navarenu ak by som sla.

vcera u mna segra spala lezealva vedla mna nacapena a este sa mi snivalo,ze bola vojna....kazdu chvilku som sa budila.

ajja by som mala zehlit tak asi aj pojdem a popritom obcas nakuknem

petra25
8. feb 2009

ahojte babule, tak som prisla rychlo nakuknut, ci nie je ohladne stretka nieco nove
Dadi, aj my vyrazame o 6.45 😉 ratam, ze tam prideme okolo 8.30 hadam nebude prsat, lebo je fakt otrasne 😖
mala uz chvalabohu spi, tak snad sa aspon trochu vyspi, ked ju o 6.15 budim 😔
ozaj Dadi, ako s tou autosedackou? ja nemam problem, moze mi ju muz z auta vylozit, len ked by si isla rano k Drnde, budes tu svoju asi aj tak potrebovat,co? 😕 ci rano si na mieste cinu zavolame? 😅
ersko, no ty sa pekne kuriruj, nie ze neprides 😕 😒
Drndi, neboj, ovoniame Sarku, ale urcite by sa nam pacila aj tak 😀
osi, no hentake vystupy aj nam vedia pekne "zdvihnut" adrenalin a presne, niekedy som nerovznejsia z muza, ked to ide riesit, ako ked to radsej necha tak 😒 hadam z toho vyrastu 😔
nati, tiez sa pripajam k foru, ze baby nemaju byt po kom tlste, ked vy ste take vyzlicky, neboj, podla mna sa to urcite upravi 😉

petra25
8. feb 2009

co sa tyka vcerajsieho plesu, vysantili sme sa ako uz daaaavno nie 😀 bolo tam este aj hrozne vela znamych ludi (HC je male mesto), tak to bolo o to lepsie Domov sme prisli o tristvrte na 6 😅 spala som do 14tej, ani som nevarila 😅 nebolo kedy, a zajtra sme aj tak cely den prec 😝 😅 pre malu sme si isli k nasim O tristvrte na 4, tentokrat,ze nespala az tak dobre, akoby sa jej nieco snivalo kazdu chvilu mama vravela, neplakala ale za mnou, to ma tesi 😔 tu cely cas leje a leje, otras, hadam zajtra bude lepsie pocko 😒

natana
autor
8. feb 2009

čafte
tak ja som sa v noci vobec nevyspala, celu noc som mala krče v črevách a lietala som na wcko, rano už bolo zase dobre, ale to už bolo ráno 😀 . stale rozmyšlam čo som mohla zjesť a vychadza mi jedine večerny rožok so šunkou. asi bola ta šunka divná, tak som ju dnes celu šmarila do koša aj ked nesmrdela.

no a dnes som už ok, tak som sa pustila spratať binec čo tu včera narobil tato sosarou za dve hodiny.

už sa tešie na zajtra 🙂

Peti pošli mi do IP tel.č. ak by ste nešli k denise, tak mi daj vedieť kde ťa mame vyzdvihnúť

inak aj som dnes upiakla babovku, že budeme mať na zajtra ku káve ale akosi je už polovica preč, no čo budu len sušienky ☹ (jaj a mam aj navarene, tak nemusite nič nosiť deťom na obed.

petra25
8. feb 2009

miri, ty si poklad 😵 ciselko uz mas v IP a s babovkou si nerob starosti, si ma normalne rozosmiala 😀

okacka
8. feb 2009

Ahojte,
no aj ja som prisla pozriet, co mate nove. vcera podvecer sme isli tak bez pripravy ku svokrovcom, hlasiliskaredo, tak ze nech sa mala vysalie v hornej detskej izbicke, co ma usvokrovcov. Ti boli uplne v soku, ked nas o pol 7 uvideli medzi dverami, kedze sme nehovorili,ze dojdeme. Svokra sa nemohla do vecera z toho spamatat 😀 . Zaklopali sme, schovali sa a len Simonku nechali predo dvermi a ked otvorili, takmer onemeli 🙂 . Ja som si pospala od pol osmej, stale kaslem, tak mito fajn padlo, muz s nimi vecer posedel. A dnes doobeda sme boli na ankupe potravin v Polsku, vyslali nas svokrovci, ze je to tam o dost lacnejsie a veru usetrili sme na nakupe v priemere 30-40 %. Vzdy to tam bolo lacnejsie, ale teraz ako isiel kurz zloteho dole sa to neda porovnat. tak sme si riadne do zasoby pokupili, mne sa aj nohavice s trickom usli 😝 . Svokra bola zatial s malou cele doobedie von, ked som dosla, som takmer odpadla,aka bola zablatena a spinava az za usami. Noa ked sa SImka zobudila, isli sme domkov.

Ja len dufam, ze Simonke nic nejde byt, len dnes akosi malo papala, stale hovorila, ze jej je zle, aj tak divne preglgala. Ale aj zubok jeden ma uz takmer prerezany, tak hadam len z toho. A dalsia vec, ked sme dosli o pol 12 k svokrovcom, zistila som, ze mala len jeden jogurtik rano, co som jej ja dala, jedla. Ze som nehovorila, ze jej maju dat a ona si nepytala..... 😠 . Oni su inac hrozne zlati a ja mam s nimi fakt dobry vztah,hlavne so svokrou teda, ale dnes som sa hrozne vytocila. Ona doma okolo 10 papa desiatu, ak nie to, aspon jej dam skor polievku, uz okolo pol 11. Takze ked som jejzacala davat polievocku, ona ju takmer hltala, zjedla plny kopity hlboky tanier, ale strasne hustej polievky a myslim si,ze jej z nej bolo zle chudatko cele poobedie, lebo tak divne preglgala, nechcela ani zemiaky s maskom papat, ani kasu vecer, vzdy po prvej lyzickezakricala brusko BO A dokonca ani mliecko v postielke nevypila a to ona si nikdy neodpusti. Dala som jej repikovy cajik, ze nech jej ukludni zaludocek. No co uz, svokra sa ospravedlnovala, ze je hlupa, ja z choroby nervozna, tak som asi aj precitlivelo reagovala. Ona si vacsinou sama vypyta, ked je hladna, ale ked bola von, nemala kedy. No co uz. Snad len nebude chora a bolo to len z toho.

Cestou z oravy sme dnesv najvacsom lejaku a vetrisku museli zastat, ked Simonka kricala CIK. Takze lialo ako z krhly, dobre ze nas neodfuklo a sme cikali von. A to urobila dvakrat, lebo pred odchodom vylogala dva dzusiky. A druhykrat sme zastali pri benzinke, no a ked cikala, obcurala mi celu vetrovku aj rifle, tak som prisla domov ako keby som sa nevedela ja trafit 😀 . Ale aspon sa nepocikala

Osi - no my sme s tymto trucopvanim zacali uz ovela ovela davnejsie. Takze ako Dadka pise, uz som zvyknuta, Simonka je maly jedos. Ale uz vie, ze ked prestreli, ja som nahnevana a hned previnilo skloni hlavicku a krici MAMINKA HNEVA, MAMINKA PREPAC, ODPUST 😅 . To sa potom na nu ani neda dlho hnevat.Ale viem,ake nervy stoji to sebaovladanie. Ale ja som nervak, to ma asi po mne a vlastne aj muz je taky 😝 . A u nas je to opacne, ja zurim, tatik ma ukludnuje pri nej, lebo na jeho princeznu ani hlas nemoze nikto zvysit. Proste to je jeho milacik a on na nu nikdy ani len nezakrici. ked zvysi hlas, tak vecer este muslzy tecu. Potom vzdy nase hadky su o tom, ze ja kricim, som nervozna 😒

Juj baby ako vam zavidim to stretko, uzite si.

okacka
8. feb 2009

Peti - juj ako vam bolo super, hned by som aj ja isla.

Miri - mozno ti len ten rozok nejako nesadol 😒 . Hlavne ze ti je uz dobre.

Bay co robite z hovadzej svieckovice okrem svieckovej? Ja som moc nie som na tieto masa, ale kvoli muzovi a malej musim aj hovadzinu varit. A neviem co spravit z toho, muz mi to zmraziaku vybral.

natana
autor
8. feb 2009

ju osi aj my sme nerváci čo sa plieskaju o zem a zakaždym ked poviem na niečo nie, hned je vresk ziapanie a kadečo ine ale na rozdiel od vás my máme obdobie vzdoru od narodenia 😒

nastenka27
8. feb 2009

Ahojte baby,
joj ako vam zavidim to stretko. Vyzera to tak, ze sa vas tam stretne riadna banda.
U nas nic nove, vzdorujeme ako vsetky marcovciatka.
Ja som si s Jakubkom urobila dnes vylet ku kamoske. Zajtra alebo pozajtra pojdeme domov vlakom tak sa Jakubko moc, moc tesi. A zajtra sa chystame na taky maly vyletik autobusom tak sa tiez uz nevie dockat. Na pocudovanie zaspal maly v novom prostredi bez problemov.
Tak si teda uzite stretko a hlavne vela pofotte.

natana
autor
8. feb 2009

kati ja robim hocičo, ale sviečkovica je dosť draha tak tu moc často nekupujem, lebo na obyčajne španielske vtáky, či hov. na šťave stači aj lacnejšie hovadzie ale s original sviečkovej a robia staky, to naložiš aspon na 12 hodin do nejakého maglajzu a potom opečieš

okacka
8. feb 2009

Miri - no ved prave, normalne robim na stave, na cibulke, so zeleninoi, take "ruske rezne" dusene, len z tohto neviem co spravit. Mozno mu to fakt len na steaky necham, ale zasa je toho dost. Ani neviem, odkial to mame.

Nastenka - no aka si skupa na slovo, ani nevieme, kema na vylet si isla 😀

petra25
8. feb 2009

kati, ja ti veru tiez neporadim s tym maskom, som taka "stredna" kucharka 😅 😀 a s tou svokrou, nic si z toho nerob, urcite to neurobila schvalne, vzdy ju opisujes ako milu osobku, tak hadam Simonke nic nebude 😔
nasti, veru, kde si to? ja som zvedava, ako Karinka zaspi zajtra u Mirky 😅 budem si musiet asi lahnut s nou, ked bude u druhych, to sa zas bude obzeraaaat 😅
no ja asi radsej pojdem, este na chvilku sadnem k telke, ale pojdem o hoooodne skor spat ako obvykle 😅
tak bru nocku a BA a okolie papa zajtra 😵

natana
autor
8. feb 2009

peti nebude mať čo obzerat bo ramy na obrazy čo sme kpili pred rokom su ešte prázdne 😀

a kati, no to naše chodia z kútov vždy ako cigánčence. aj dnes mala prišla špinavá a za nechtami hlinu, len došli moc neskoro, tak som ju už ani do vane nedávala len v umyvadle som ju umyla, ale pazury má ešte čierne, tak snad ráno si to necha vydrhuť, aby ste sa nas nezlakli 😵 . inak aj naša sara bola v piatok akasi divna, že som myslela že na nu asi niečo lezie ale už v sobotu bola zase ako vždy, čertik bertik 🙂 tak hadam u vas to bude podobne

natana
autor
8. feb 2009

no čo sa deje, čo ste išli všetky už spať, aby ste boli zajtra krásne vybuvkané? 😵

natana
autor
8. feb 2009

no tak vypínam aj ja. papa zajtra 🙂

osickad
8. feb 2009

brý večer babenky,
ja mám ešte mokré vlasy, tak nech mi trošku preschnú. tato odišiel pred pol 8 a príde zasa v piatok na celý víkend.
ja som si akurát založila chlebík s francúzskou nátierkou BIO a mladú cibuľku. nemala som dnes druhé jedlo, len polievku, nejako mi nechutilo, tak ma teraz hlad pri pc pochytil. 😀

JUJ, babenky, fakt vám to stretko závidím. tak vám bude super, hneď by som išla keby že je BA bližšie. 😖 😢

Peti, Nati:
tak ja som to prehliadla, Peťka bude spať u teba???? super. veru, veľa pofoťte, nech máme čo pozerať - aspoň!!!
Peti:
super, že si si zakrepčila 😀 😉 . dobre ste potiahli do 6.

Nasti:
veru, kde ste s Kubkom na výlete????? ty súkromníčka, nič bližšie nenapíšeš. 😉

my sme boli poobede u svokry. Adam sa vyjašil a zmordoval aj svokrovcov a aj švagrinku /ako vždy/, všetci sa s ním musíme hrať, zapojí celú rodinu.

Kati:
tak to ste riadne svokrovcov prekvapili. ani sa nečudujem, že tam pred dverami stáli v nemom úžase 😀 . a Simka vyzerá byť strašne milé, kľudnučké dievčatko a ty tiež vyzeráš byť kľudná povaha. nepovedala by som to, čo píšeš.

majussa21
8. feb 2009

Ahojky.
Tak kym som vas ja docitala uz ste vsetky fuc aj ked niekto sa tu vyhrazal ze tak vecer vsak Drndi 😀
Tak my sme nakoniec neboli na tych psich zaprahoch a ja som tak velmi chcela ist no ze ani snehu nebolo skor blato ze take podmienky este neboli ved ich chceli aj predcasne ukoncit tak sme nakoniec nesli..
Dnes sme sa vybrali k svokrovcom peso su od nas vzdialeny asi 3 km no zacalo prsat tak sme sa vratili a sli autickom.. 🙂
Potom vecer dosla kamoska mi doniesla 3je siat ze si mam vybrat v ktorych chcem ist na ples lebo ideme s kmotrovcami za 2 tyzdne tak som si poskusala no s tymi cicami po porode uz ani vystih si nemozem dat na tie moje handricky co by chceli utekat stale von 😀 😠
Mala uz spi my s mm sme si otvorili vinko a mm teraz pozera markizu a ja tu tukam.. 😵

Natana ja si tie myslim ze babule namaju byt po kom baculky a viem ze ta to trapi, ale je ozaj pravda ze v puberte ked sa vytiahnu tak aj zhodia a zasa naopak to moze byt u nas ze teraz budu chude a potom ako
Dadka pise trosku pri sebe tak si nenavyberame ale mne sa tiez skor pacia baculky ako ked im kosticky hrkotaju 😎

Peti tak super ze ste sa tak zabavili na plese, my ideme o 2 tyzdne a mala este nespala mimo domu bez nas okrem toho ked som chodila do skoly ale to uz bolo davno tak dufam to zvladneme bez ujmy a nebudeme musiet ist predcasne domov.. 😲

Kati teda tomu sa hovori blbec den ale snad Simonke nic vaznejsie nebude a zajtra bude opat vase slniecko 😉

Osi tak neviem ci sme jediny no my sa zatial ani o zem nehadzeme ani nejak moc nenervaci len dufam ze to teraz nezarieknem a zajtra nezacne 😕 A tiez jej skor da po ritke mm ako ja.. Prajem ti hlavne pevne nervy.Tak ste dnes boli v zoo my sme este neboli ale na jar uz pojdeme sa chysame do Bojnic.A ano ten recept s bryndzovou polievockou z mmb robievam ja a idem kuk ten co si robila vcera 🙂

Drndi stretko tisko zavidime, nech vam dopadne na 1 😎

Nasti tak si ten vyletik uzite a potom pridaj dake foto. 😉 A s tym nasim celoslovenskym nebude nic??fnuk:(

Dadka juuj prajeme vam nech ma uz Matusko pipulaka v poriadku a nemusite sa trapit.Kukala som fotecky a su super aky je Matusko sikovny ked uz vie tak pekne poskladat uja zemiaka 😉

osickad
8. feb 2009

Cia:
ty si teda šikuľka, takto o pol noci piecť. ja som to skúšala len raz, aj to preto, že sme mali návštevu druhý deň a cez deň som nestíhala, ale prečo už sa nepamätám. 🙂 a veru, nerob chute takto v noci a ešte tehuľkám 😉 😀

Dadi:
nám pipík vôbec nejde stiahnuť, ale absolutne. som z toho na nervy..... 😢 verím, že to super padne byť bezdetná.

Nati, Erosko:
tak aj vy ste boli včera bez detičiek????? Adam ešte nikdy nespal mimo domova.... už to musím skúsiť, aby keď to niekedy bude nutné, aby nebola pohroma. aj mne keď ho svokra zoberie na dve hodinky k nim pohrať sa, alebo keď s ním ide vonku tato, tak mi už po hodine veeeľmi chýba.

Maji:
tie psie záprahy sú krásne. raz som ich zažila, ale to bolo asi 10 rokov dozadu...... pridaj fotočky, ak ste boli.

Deni:
malá je úžasná, roztomilá. 🙂 🙂 🙂

idem ja hajať, vlasy už mám suché. dobrú nôcku vám prajem. 🙂 🙂 🙂

majussa21
9. feb 2009

Ahojik. 🙂
Ako tak pozeram ani nestihate napisat ako je vam na stretku..ale urcite super len pofote aby sme mali co zavidiet.. 😉
Osi aj ja som raz bola a tiez to bolo pred nejakymi 5 rokmi a velmi sa mi pacilo no a tak snad o rok to uz vyjde a pojdeme.. 😕
Ja mam mm doma do stredy ma dovoenku tak sme boli dnes po meste pobehat podoplnat zasoby. 😀 ked dnes dosla vyplata 😀
Ja som si isla reklamovat cizmy do deichmanu co som si kupila tyzden pred vianocami -sa mi zips vyrusnal tak ze na buduci tyzden v piatok by to malo byt urobene a mm si tam zatial kupil tiez cizmy-kozacky. 😎
Potom sme boli v lekarni v kauflande a este v servise a mala zatial bola u mojej babky..A teraz som urobila zeleninkovy salatik, mala je dolu u nasich a mm cvici.. 😎
Tak pekny vecer vam prajem mozno sa tu este objavim ak niekto pride 😉

yesno22
9. feb 2009

Ahojte....vidim, ze stretko ste si uzili, dadka uz pridala fotecky...asi sa mi nechce verit, ze nase deturence uz taaaak vyrastli 🙂

Ja som dnes predcasne utekala z prace, krpec mal teplotu, navyse sa susede pozvracal tak mi radsej volala...kym som prisla domov, zaspinkal ale uplne horel 😒 ked vstal, tak dobru hodinu som ho nosila na rukach, bol uplne slaby, teplotu si nechcel dat zmerat, ale aj tak som mu dala panadol...no k veceru uz bol v pohode, teplota ziadna, behal lietal...tak neviem, co to bolo, lebo pokasliava....dufam, ze sa to nezopakuje 😒

natana
autor
9. feb 2009

no čaute.

tak ja vám poviem na aom výlete je nastenka. skoro som dnes padla na riť, lebo ona nám spravila prepadovku a je v BA. A ja som si mala s kým vonku pofajčiť 🙂 . a bolo nám fakt supersky a úžasne. deti boli perfektne. a moja holubica nikoho nesácala, čo sa fakt divim. aj doma bola uplne ako vymenená. aj si Petka myslela že si to na ňu asi vymýšlam.
babulky ani ste tu taky bordel nenechali, za polhodku som mala spratane aj s kuchyňou. takže aj nabuduce 😵

moje hviezdy su už v posteli ale zdaleka sa nedá povedať o spánku 😒
idem balkonovat ale pridem ešte 😵

drnda1
9. feb 2009

Ahojte,

no bolo fakt super. 😉 Neviem, ako sa to zvládalo potom so spaním u Mirky, ale asi fajn. 😉
Deti sa hrali, papali, pišali 😀 ...my sme pokecali. Tiež som skoro odpadla, keď som tam videla Nastenku... 😵
No Jakubko je jednoznačne najvyšší chlapík, Kajka recitovala Ranenú brezu, moja Sára spievala Tichú noc, Eroskina Nuna toho moc nepokecala, došli skoro ku koncu 😠 😝 , o Mirkinej Sáre sme naozaj ani nevedeli... 😝 taká bola dobručká, to nevravím o Bibke - to je dieťa - stín... 😝 , tá akoby tam ani nebola, je dobručká, tichučká a Matúško tiež vôbec nerobil zle, ako ho Dadka vykresľuje tuto... 😎
No musíme si to určite ešte zopakovať. 🙂 😉

Ja som bola u zubára, vybral mi posledný steh, čo mi tam ešte ostal a Simonke robil predný zub. Už vraj nemá kazy (klop, klop), len to trhanie kvôli strojčeku 16.2.

Potom som mala navečer robotku až do 20,00.

Našťastie som mala navarené z nedele. 😅

Mati - no chúďato Kubko, žeby hnusná chrípka? Skoré vyliečenie prajeme. 😵 Inak na Dohodu naozaj môžem robiť, v cukrárni som obvolala dva BA - obvody... 😀 😀 a potom som volala na podnet Cii do Malaciek ale už vedúcej...no môj by povedal : sprostí záhoráci... 😝 (sorry Andy, to len na úradoch 😉 ).

Majus - a boli ste na tých Donovaloch? Myslím, že nebolo na to nejaké dobré počko, že?

No ja idem zajtra na jeden nechtový kurz, tak bude dúfam fajn, zasa sa dačomu priučím a nechty zajtra nemám, iba klavír.
No babulky, idem žehliť, foto pridám zajtra, dnes som už grogy. 😝 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre