Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
5. mar 2009

jej kvaky už ma bábo? tak sa pripájame ku gratulácií 🙂

ja som bola pre kamošku na letisku, ale už som doma v teplučku

kati podľa toho čo píšeš vidno že je to súkromná školka, v štatnej je to ine, bo na nič nie sú peniaze. a super, že sa simonka zapaja, uvidiš ona sa rýchlo adaptuje a to že mala dnes chvilu smutok, no myslim že by bolo divne keby si jej vobec nechýbala. 😉

sara dnes dohromady nezjedla nič, nechápem, asi mi pochudne, ☹ , aj keby som chcela aby trochu bola štihlejšia ale nie takto.

natana
autor
5. mar 2009

jaj dadi ja by som aj pridala natinkine fotky ale nemám z digitálu, ked bola mala mali sme foťak na film ☹

natana
autor
5. mar 2009

no ako tak kukam na tu fotku v kuchyni, ved tam su obidve možete porovnať.

drnda1
6. mar 2009

Ahojte,
ja som sa sem včera už nedostala, robila som od 12,00 do 20,00 a potom som ešte ,,riešila,, skriňu, lebo nám jednu bočnicu urobili hnedú a druhú bielu, dve poličky maju iný rozmer ako tie ostatné...no bola som dosť vytočená...ale dnes ráno som to už doriešila a prídu to budúci týždeň prerobiť...inak to tu bude fajn na tej úzkej chodbe. 😝

Dnes si idem po nadstavenú kasu a večer mám dáku robotu, ale už nie tak dlho...idem až na 17,00. Inak si doťahujem ,,papierovačky,, a budúci týždeň by som to mala mať všetko skompletizované.

Póbede ku nám príde poliak Pjotr z Viedne, ide na masage 😀 a prespí tu, lebo zajtra idu s Peťom maľovať reštiku. 😎
Dnes prídu aj decká domov, fajn, aspoň sa Sára bude mať s kým hrať. 😉

Objednala som si pohľadnice k Veľkej noci so Sárinou fotočkou, už to došlo, sú krásne. 🙂

Dnes mám navarenú ešte zeleninkovú polievočku a druhé asi spravím palacinky, alebo čo... 😝 By som šla aj do obchodu, ale sa mi nechce v tom daždi. 😖

Miri - pekné fotečky. 🙂 Tá Natálkina torta bola peknučká.
Osi - šikulka si. 😉
Adri - super, Danko je šikovný 🙂 .
Dadi - fuuuuj, tu glukózu som nemusela ani ja, tiež som sa skoro dogrcala.
😒
Kasis - chúďatko, ešte ti býva zle? Aj kamoške bývalo, až do konca tehu, skoro ma prizabila, lebo som jej vravela, že len po tretí mesiac... 😀 😀

dadka212
6. mar 2009

ahojte 🙂

no túto noc som sa vôbec nevyspala 😝 malinké stále kopalo, potom Maťko pýtal mliečko 😖 taký slabý spánok som mala...ale to bolo asi aj tým, že som včera poobede spala 3 hodiny 😀

Miri to ma nenapadlo, aj my sme kupovali digifoťák až pred nejakými 3 rokmi lebo dovtedy boli aj hrozne drahé a vlastne sme ho ani nepotrebovali, až keď som zostala tehotná 😝 ale na tých fotkách na stene je to vidno 😉

Deni super, že sa ti to tak rozbieha 😵 a tá skriňa, bože niektorí majstri sú teda "majstri" nám tak spravili keď sme menili okná, priniesli opačné balkóny (my máme 2) ale chvalabohu to bol nejaký štandardný rozmer, tak na druhý deň priniesli správne, takto sme boli iba jednu noc bez balkónov inak neviem kolko by to trvalo 😖

samesova
6. mar 2009

ahoj dadka,matúško mal včera narodeniny??aké milé aj moj maly mal včera,len o niečo viac ako ten tvoj 😀

dadka212
6. mar 2009

No mal 😀 tak gratulujem aj tvojmu 😉

okacka
6. mar 2009

Ahojte,
notak ja som uz sama, Simonku pred chvilou odviezli svokrovci, az mi je do placu akosi aclivo. Este u nich nespala sama, hadam to zvladne. Alebola vyrehotana, kyvala mi z auta. Ja pojdem na masaz konecne, ked mam volno, aj dosolarka mozno 😀 .A potom ku kadernicke, nech som vecer krasna 🙂 . Zacina to o 17.00 hod vecerou, potom je divadlo a po divadle este recepcia 🙂 .

Rano zavcasu ideme hned ku svokrovcom, lebo pojdeme do Krakowa na nakupy, potrebujem do prace nejake slusne oblecenie, aj malej nejake jarne veci uz pozriem. A podvecer na navstevu k muzovej sesternice, co ma mesacne babatko 🙂 . Takze celkom rusny vikend.

Miri - ano su to take sukromne jaslicky, velmi sa mi paci ten pristup individualny k detickam. kazde ide spinkat, ked je zvyknute z domu, aj tieto oslavy narodenin, ci menin. Hadam sa jej tam bude pacit, je to taky rodinny domcek, maju velikansku zahradu, v nej preliezky, smyklavku, pieskovisko, ze si tam v lete aj opekaju. Sarinku to hrdielko musi bolkat, mne Simonka nikdy nic nespapala pocas anginy.

Deni - tak ty uz riadne zarezavas, ja mam tieto dni pravezeveget, kedze mala chodi uz do jasliciek. Ale odaprila to zacne, nebudem vediet, co skor.

Dadka - zajtra mate oslavu? Nech vam vyjde podla predstav.

No ja bezim este doupratovat, pradlo vyvesit a pojdem sa dat skraslovat 🙂

petra25
6. mar 2009

ahojte babule,
ja som prisla len na skok, kym mi schnu dlazky postu skontrolovat a pozdravit vas 🙂
rano som bola u gynda na UTV prsnikov, to ze je OK ale ze cyto z minulej prehliadky mam nejake hranicne, tak mam po ms prist znova, dokonca aj nejake lieky som dostala ☹
dnes mam sanitarny den, nech mozem vklude zajtra uz len na oslavu prichystat - tiez ako Dadka oslavujeme zajtra, sice narodky ma az v pondelok, ale ten dalsi tyzden oslavuje zasa Zojka (tych znamych, su medzi nimi len 3 dni 😉 ) tak ideme zasa tam 😀
ja tiez specialne nic na oslavu pre deticky nepripravujem, bude tu len dve nase babule -Laurika ma uz skoro 3 takze ta papa vsetko a nasa to iste- budu tahat z taniera chlebik, sunku, vajicko... 😉
malu dnes vezieme mamine a pojdeme este na nakupy, no a mna vecer caka miesto romantiky 2metrova kopa zehlenia 😝

petra25
6. mar 2009

jeeej, tak aj my kvakynke gratulujeme k dalsiemu marciatku 😵 😵 😵
dadka, ty si dobry spion, ja ledva stiham pocitat vas, nie este sledovat, co druhy kde pise 😀 a s tou hovienkovou metodou si ma dobre pobavila 😀
endy, no veru sme s dadkou cumeli jak puk, ze to nie je na oboch fotkach Sara, Mirka nas vyviedla z omylu-poviem ti taku podobu som uz davno nevidela-ako cez kopirak 😀
kati, aha, tak preto v poobede, jasnacka, a v tych jaslickach ta oslava musela byt mila 😵 co sa tyka spania Simonky, neboooj, ona to urcite zvladne, ved to tam pozna, takze neboj 😉
Deni, no to s tymi skrinami potesi, takychto majstrov aj ja milujem 😖 nam tak vymenili plastove okna-kuchynske dali do detskej a naopak, az manzel kuka, ze kuchyna na okne napisane a okno v detskej 😠
miri, no dufam,ze Sarke bude coskoro lepsie, veru chudnutie takymto sposobom nie je to prave ☹

dadka212
6. mar 2009

Kati príjemnú zábavu 😉

Peti neboj, určite opravná cyto vyjde dobre 😉 a zajtra si oslavičku užite 🙂

...my oslavujeme až v nedelu nie zajtra, zajtra len pripravujem nejaké veci, hlavne pečiem tortu 😝 dúfam,že dnes zoženiem to sušené mlieko, lebo inak budem musieť vymyslieť niečo čo to nahradí....a poobede ideme na tú výstavu, teda hlavne na ten 3D utz, tak hádam sa bábo ukáže, lebo moja zvedavosť nemá hraníc 😀

slenka
6. mar 2009

Caute baby,
dlhsie som sa tu neukazala, ani som nestihala citat. Chcem zazelat vsetko najlepsie vsetkym oslavencom co uz oslavovali a radsej uz aj tim ktori len budu oslavovat 😅 😝 Vsetkym prajem vsetko dobre, hlavne vela zdravicka a radosti.

My tiez chystame tuto nedelu oslavu pre Terezku. Sice narodeniny ma az o tyzden, ale vtedy bude oslavovat kamaratkin syn (narodil sa presne o rok ako Terezka) tak sme si to takto rozdelili. Neskor sme to dat nechceli, lebo kamoska hned po dalsom vikende leti na 2 mesiace na SK a na Terezkinej oslave nmozu chybat 😅
Len neviem ako to vsetko postiham pripravit, lebo manzel chodi domov az vecer a robi aj celu sobotu. Dufam, ze mi aspon v nedelu doobeda s niecim pomoze.

Okacka - citala som prispevok, ze sa Simonke v skolke paci. To co pises ako sa tam k detom spravaju je naozaj super. Urcite budes mat dobry pocit, ze je Simonka v dobrych rukach.

Nati - narychlo som zachytila aj tvoj prispevok o tom v com mas davat malu spat. No ja som nedavno riesila rovnaky problem. Niekolkokrat som nasla Terezku v postielke uplne holu - dala si dolu aj overal a aj plienku (raz aj pokakanu 😝 ). Tak som jej jednu dobu davala overal a na ten este tenke bodycko s kratkym rukavom. Nastastie bodycka si este nevie rozopnut medzi nohami. Ale v tom jej zacalo byvat teplo, tak teraz spava v puncoskach a body s dlhym rukavom. O zakryti u nas nemoze byt ani reci, zakryta nespala ani nepamatam.

Osicka - vcera som skusala tvoj recept na Tortelini s listovym celerom. Bolo to mnam. Dakujem. Ja ten celer pouzivam dost casto, ale len do polievok. Nevedela som co ine s nim robit a ani recept som ziadny nemohla najst.

Tak sa zase niekdy nabuduce...

adrica
6. mar 2009

Caute zienky. 🙂

Tak nas prelozim na prvu stranu, aby sme sa rychlo hladali. 🙂

Dadi...drzim palce,aby sa babo otocilo a urobilo rodicom radost. Prajeme prijemnu oslavu. 😵

Peti...aj Vam prijemnu oslavu, aby to dopadlo podla Vasich predstav.

Osi...ty kokso, no naaadherne mas tie obrazky. Skoda, ze nie si blizsie, aby som si dala aj ja u Teba nejake urobit. 😉

Kati..neboj sa, tie nase marcoviatka su riadne sikulky. 😉

Deni..to fakt... majstri na "nezaplatenie" 😠

Nati..pekne fotky, Sarinka ma leharo kemping. 😀

Sisi..pekne fotecky Timka. A ako sa vlastne mate?

Baby, dakujem za pochvalu Danka k bezplienkovaniu, no zatial to ide fajn. Aj dnes bol bez a vobec sa ani nepytal, tak uvidime ako to dopadne. 😎
Pridavam sa aj ja k blahozelaniu Kvakynke k marcoviatku, len mam smolu, lebo mne tu fotku nechce zobrazit a dokonca ju nema ani v albume. ☹

Tak Vam prajem krasny zvysok dna a krasny vikend. 😵

eros
6. mar 2009

Ahojme

ja uz len na skok bo sa chystam do postele

chcem zagratulovat ak by som sa nedostala k pc dnesnym oslavencom Bibinke a Šimonovi vsetko naj k 2rockom vela zdravicka a neh ich dnes maminky posluchaju neh sa im dari v zivote.

tak idem prevetrat pluca bo dnes berem deti k nasim aby som si stihla urobit aspon dake zaklady na trtu aj kremy a potom daco nakupit malej ak ked neiem co a musim este kamosku kadernicku zlakat neh am urobi na nedelu

pa

natana
autor
7. mar 2009

ahojte babule

ja som už včera akosi nestihala, mala som tu do noci kamošku a ešte sme riešili volačo s tatom 😵 , takže som si na dnes vybavila doobedne volno bez detí a išli sme s kamoškou do auparku. tam sme stretli eroskovcov, äplný nakupovacieho elánu) ale zatiaľ mali prázdne ruky, tak neviem či voľačo pokupili 😀

došla som o druhej domov, tatino chytal nervy vraj robili loptošiny a ani uspať ju nevedel, no tak som hned ku nej nabehla a zachvilu bola mrtva. (a bol s nou len 4 hodiny a nemusel pritom nič ine robiť, lebo som im stihla aj rano navariť) no neviem ako to bude zvladať ked budem v maji týžden preč, ved ho aj šlak trafí.

teraz tu riešime natalkinu dilemu, lebo sa nevie rozhodnuť, či chce isť s tatom starkej alebo nie.
no nakoniec, že nikam nejde.
😕

tiež chcem pogratulovať bibke a šimonkovi, nech sa im splní všetko na čo si prstom ukážu 😀

slenka, naša býva studená ak nemá to tielkove bodyčko, lebo tie naše overaly su uplne tenke. ja ju potom zakrývam až do polnoci a potom ju aj tak davam na šerbel a to ju celu pozapínam a potom sa už nevyzlieka.

no idem zatiaľ a žepám príjemný aj ked upršaný víkend.
😉

majussa21
7. mar 2009

Ahojky.
Dnes som sem uz pisala a zmazalo mi kilometrovy prispevok tak som radsej vypla pc co som bola taka nastvana tak este raz.
Ja tiez chcem v prvom rade poblahozelat Bibke a Simonkovi nech su zdravi a stastni a robia rodicom len radost.
Ja som dnes bola s malou rano v obchode a ked sme sa vratili mm uz varil a potom aj poupratoval kuchynu a spajzu mal upratovaci den a ja som zatial spalnu a obyvku trosku poupratovala.
A inac zajo u nas prezil kamoska si uz bola po neho doniesla mm anglicky caj a malej 3 baliky cukrikov tak samoska ich zjedla vsetky naraz.A mala tak plackala ked ho brala od nas prec.Ved som ju aj pofotila tak pridam fotecky.Ja mam teraz dilemu lebo nam mala tortu piect mm kolegu mama ale ze zacala robit a ze to nestihne tak musim na poslednu chvilu zhanat. Oslavovat chceme buduci vikend tak mam este cas.
Peti ako dopadla oslava?Teraz oslavujete v plnom prude vsak?Ja som akurat dovolala s kmotrou tak sa pytala co ma malej kupit no ani sama neviem.Akurat pise bakalarku tak sa chudatko trapi.A kmotor je tiez v skole tak neviem kedy pride domov potomzbuchame s nimi osobitne oslavu.Tiez sa uci na skusky 😒
Dadka ako si dopadla na 3D utz?Ukazala sa malinka? 😉
Osi krasne tie obrazky aj ja by som take chcela vediet velmi sa mi to paci no este som ani nestihl prestudovat tie linky co si pridala 😕
Miri fakt je tam Sarinka v tej posteli ako na letisku super foto.A nech si tato zvyka lebo ho potom ozaj aj slak trafi.Ja som tiez zvedava ako to budeme zvladat ked pojdem do roboty lebo to mala bude chodit kade tade bude sa platat kde sa da.

dadka212
7. mar 2009

Ahojte 🙂 ja iba na skok, dočítam neskôr...

všetko najlepšie Bibinke a Šimonkovi k ich 2-hému rôčku, nech sú hlavne zdravučkí, šťastnučký a majú vela lásky nielen od rodičov 🙂

no boli sme v tej Inchebe, malému sa lúbilo, ani nechcel ísť domov, ale už nás vyhadzovali 😅 a aj na tom 4D sone sme boli a čakáme na 100% dievčatko 😀 síce spinkala ale pekne nám rozkročila nožičky 😵 vyzerá krásne, úplne ako Matúško 🙂

drnda1
7. mar 2009

Ahojte,
všetko všetko NAJ...Bibike a Šimonkovi k narodeninkám, nech maju len šťastné dníčky... 🙂 🙂 😉 😉 😵 😵

Dadi - paráda, baba, vidím, že si opäť stiahla meno...tak ako sa bude kočenka volať? 🙂

Majus - neboj, aj Sandrika si zvykne na škôlku. 😉

Ja som tu mala od rána moju mamu, boli sme doobeda na nákup v Tescu a potom som varila obed, vyskúšala som celý nový: jemnú kukuricovú polievku (tú si mama veľmi chválila) a potom krkovičku, na nej postrúhané kyslé uhorky a postrúhaný syr a zapečené v trúbe a pyré. 😵 Mňamky to bolo. 🙂 A ešte som upiekla dvojfarebný koláčik ku káve. 🙂 A domov som im dala piecť chlebík. 🙂

Sárinka bola zlatá, mama z nej bola hotová, ako krásne rozpráva, ako krásne spinká,že ide a zaspí behom 10 min.a sama, stále za ňou behala: babka, babka!!! 😀
Erik ju už prerástol... 😀 so Simi je vraj kočka. 😉 Starších už dlho nevidela... 😝

Večer som ju odviezla k autobuske, akurát potom prišiel Peťo s kamošom, do večera maľovali v reštike. 😝

No idem sa kupkať a ľahnúť si k telke, dnes som už hotová... 😖 😎

dadka212
7. mar 2009

Miri to poznám, ja keď sa raz za uhorský rok niekam vyberiem sama tak mám aspoň 20 telefonátov 😠 ale najlepšie bolo ked mi zavolal ako sa robí čaj 😀 ale hádam to nejako zvládne bez teba v máji...

Majuš super, že ti takto mužík pomôže 😉 aj ten môj poslednú dobu celkom pomáha, ale Matúško pritom plače, že nech neumýva riady, lebo to môže len mamina atď 😖 normálne mu nedovolí upratovať, furt mu hovorí, že to spraví mamina a on nech si sadne 😝

Deni no vraj baba, ale mne to aj tak vyzeralo skôr ako pipík 😅 no nič šak už niečo porodím 😀 a meno ja som strašne nerozhodná, uvidíme asi sa rozhodnem až na pôrodnej sále čo sa jej bude hodiť 😀
a bodajby babka nebola hotová z vnučky, šak je velmi šikovná 😵

natana
autor
7. mar 2009

dadi 😀 tušim si chcela aby radšej povedsali, že chlepec 😵 ,
a andy volal len raz

maji no tak ste to s tým zajkom prežili v zdravi 🙂 , neboj sandruš to zvladne aj bez teba, ked budeš v robote, kedy vlastne začinaš? ja som myslela že už teraz v marci.

deni super, že sa babke lubilo, možno teraz sa dostane ako tak do normalu a bude s deťmi aj častejšie.

😵

zuzi tak čo potihala si všetko čo si mala v pláne? 😉

dadka212
7. mar 2009

Miri ale nie, ja som rada, že to bude dievčatko, len sa mi to zdalo moc napučané na šušulku 😀

ja som práve malého dostrihala, aby bola zajtra na oslave fešák 🙂 a dnes má jedno super slovné spojenie čo používa od rána, že "boha jeho" ....
tortu som robila len obyčajnú lebo tato mi hovorí, že načo budem robiť velkú tortu a blablabla tak som urobila len kruh, no skúšala som aj vyformovať krtka atď. no šak zajtra pofotím ale nesmejte sa 😅

no mňa už malý volá spinkať, tak dobrú nocku 🙂

natana
autor
7. mar 2009

no lebo nevieš ako vyzera šuška ked sa narodi dievča, je fakt strašne napučaná 😵

dobru dadi, naša dnes vynimočne zalomila pri čítani knižky. tak som rada že nehulakala z postele, lebo dnes ziapala celý den, tak už som toho mala aj dosť

endy
8. mar 2009

Ahojte žienky,v prvom rade želám všetko najlepšie k dvom rôčkom Eroskinej Zuzke a Evinah Tvojej malej Magdalenke.Nech sú stále zdravé,šťastné,usmievavé. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A Vám ženy moje,všetko naj...k MDŽ,nech Vám aspoň tí naši chlapi-zábudlivci aspoň pusu dajú.A nech Vás stále ľúbia.

Ten môj ako vždy cez víkendy preč.Včera zápas v Michalovciach,dnes v Prešove,takže príde zajtra nadránom.

Prihlásila som malú na baby-plávanie,tak sa v piatok teším,to bude mať taký po-narodeninový darček.

Spíme zase na h...o,čo už.Asi voľačo lezie na nás...

Prajem Vám krásny deň,hlavne plný odpočinku. 😉

drnda1
8. mar 2009

Zuzanke a Megie želáme všetko, všetko NAJ...zdravíčka, šťastí 🙂 🙂 čka a krásne detstvo... 🙂 😵 😵 😵

nanette
8. mar 2009

Ahojte mamky 🙂 ja len na skok 🙂

Želám všetko najlepšie včerajším oslávencom - Bibke a Šimonkovi a dnešným oslávencom - Meginke a Zuzke k 2. krásnym rôčikom... nech sú všetky detičky hlavne zdravučké, rastú do krásy a nech sú šikovné a šťastné 😵 😵

petra25
8. mar 2009

Ahojte,
v prvom rade vsetko naj k vcerajsim 2 roccikom B 😵 I 😵 B 😵 K 😵 E 😵 a 😵S 🙂 I 🙂 M 🙂 O 🙂 N 🙂 K 🙂 O 🙂 V 🙂 I
a tiez 🙂 vsetunko len to najlepsie dnesnym oslavencom N 😵 U 😵 N 😵 K 😵 E 😵 a M 😉 E 😉 G 😉 I 😉 N 😉 K 😉 E 😉
aby boli vsetky deticky zdravucke, stastne a robili rodicom len radost 😵

vcera som tu aj bola, ale kon mi prispevok vyhodil a potom uz nebolo casu 😅
hned rano som mala sok, ked muz prinesol tortu - skoro som mrcha nemoc dostala, nie ze by bola taka strasna, ale ze bola UPLNE ina ako som si dala urobit-miesto velkej hlavy Minnie, som mala obrovsky spodny kruh (bol na obrazku, ale stala pri mne a pisala do pisanky, ze ten nie!!)a na nom malicka Minnie a este aj s tvarou oranzovou, akoby dlho pobudla v solarku 😠 a este som chcela mensiu tak okolo 700 - 800 Ska a stala 35Eur 😠 no cez vikend sa tam chystam 😠 aspon, ze chutovo bola fajn, teda mne chutila, inak oslava prebehla fajn, bolo nas tu ako hadov, ale vobec som to nejako nepocitovala, moc sme vsak nepofotili, slecna nemala naladu a ku koncu veru bola uz aj upistana 😖
najvacsie prekvapenie nachystal muzik- po tajme to 3 tyzdne to chystal- kupil malej prekrasne akvarium 😵ani ja som o tom nevedela, bolo to prekvapko pre obe 😵 sme sa kedysi davno o tom bavili... a mala teraz stale pozera Nema, tak sa velmi tesila 😀
dnes pridu este ti znami s babulami, takze pokracujeme
no uz prisli moji hladosi, tak si ich idem nakrmit ale potom vas pridem pocitat 😉

evinah
8. mar 2009

Dakujeme za gratulacie a pripajame sa ku zelaniu vsetkeho naj Zuzke a ostatnym nerodeninkovym oslavencom, nech su zdravucki, krasny, mudry a posluchaju rodicov a tesia sa zo vsetkych darcekov !! 😎

Inak u nas sa tento rok ziadne MDZ nekona, kedze nas tatik mal este vcera skoro 40tky horucky z anginy, takze sme nist nedostali..

Oslavovat budeme az buduci vikend, spojime to s mojimi narodkami, aj tak by sme teraz nemohli ked je tatik KO.. Urobila som Megi Krtkovu tortu, zaspievali sme jej a najstastnejsia bola,ked mohla sfuknut sviecky.. 😵

eros
8. mar 2009

AHOJ

Evi magdalenke vsetko naj k narodeninkam neh ju dnes obaja posluchate a najma zdravicka a vela hraciek.

ja som sa pabrala s tortou poviem Vam som namakana a to sa mi zrazili 2kremy nastastie som si vcera kupila krem v prasku takze som to aj stihla len papracka s marcipanom.a mam uz tortu mozem rychlo ukazat dam do albumu nachvilku

precitam si Vas neskor 😀

A uzite si MDŽ 😀 😀 😀

evinah
8. mar 2009

Zuzi perfektna torticka, mne by sa nepodarila ani taka, este aj toho Krtka som vcera po...a, ked som vyklapala horuci korpus, tak sa mi zlomil..Ja som asi fakt antitalent na pecenie..

eros
8. mar 2009

evi nic si nerob.keby si vedela co mne sa furt nedarilo 😀 😀 ,ale hadam som to dobre zamaskovala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre