Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
12. máj 2009

par foto som pridala, ale asi sa tam dlho neohreju, bo adminky maju oči všade ☹

no inak bolo super, ale ja som nebola nikde mimo london, takže neviem ani ako vyzerá pekný anglický vidiek 😢

ja podobne ako saška, som ledva zavrela kufre a nakoniec som aj tak musela pár veci nechať tam a pošle mi ich balíkom, lebo by som mala nadvahu. Až na to že mi tam bolo zima bolo super. neviem prečo som taký zmrzloš, ale doma mi nie je taka zima, ani ked máme 0 st. ale asi to bude tým, že oni maju v bytoch strašne zima a ako som vymrznutá zvnútra, možem si obliecť aj kožuch ked vyjdem von, mrznem. nevadi nabuduce ak pojdem, tak určite v lete. 😀

idem kuk vaše fotky, čitať dnes asi nestihnem, tak sa nehnevajte 😉

natana
autor
12. máj 2009

no kukla som nastenku a kasis, ostatní tušim nič nepridali

Kasis, mala je krásna, uplne ako maťko, a ako ju braček lubi, no krása, až som sa pristihla že sa usmievam ako ked kukam ako sa naše baby túlia.

nasti super fotky ako vždy, torta vyzerala ako normálna hračka a nie jedlo. ale akosi som si nevšimla žiadnu z anglicka, nehovor, že si nefotila 😵

petra25
13. máj 2009

ahojte babule
dakujem za prispevky k orchidei- este ma zaujima ten kvetinac-to ju mam nechat nechat len v tom priesvitnom??? mati, ty ju mas v priesvitnom teraz? lebo v tej teme, co dadka hodila link pisali, ze nema byt v keramickom - aj ja som ju tam samozrejme tak pichla, lenze v tom povodnom je to take neesteticke 😝 ale ked poviete, ze to tak mam byt tak necham, lebo to bude chciet asi misku pod to 😕 nasti, ty ju ako mas?

miri, super fotecky (este su tam 😉 ), vsetky londynske pamiatky si poctivo presla a Sarke posielame boztek na modrinu, chuda male, sa nedivim, ze plakala

adri, ha, tak to sa ja uz nedam, neboj 😀

ja som bola vcera u tej maserky, bohovsky sa mi ulavilo, ta pri mojom krku len bozekala a vyprevadila ma so slovami, aby som nabuduce prisla skor 😝 keby sa to dalo, vzdy ako si clovek zmysli 😒
dnes ideme s muzom do Quelle, mame tam nejake veci objednane a potom letim s kamoskou na korcule-tento tyzden je celkom fajn na vecerne aktivity 😉 lepsie prejde 😵

eros
13. máj 2009

Ahojme

super foto ste popridali aj nasti aj miri.

citam Vas,ale aj zabudam reagovat.dnes mam hrosika na rannej a mala nespala poobede bo sme neskorsie vstali a uz len ratam kedy adko pojde do skolky bo su ako certi.mala furt sa vyzlieka,maly furt by sa len hral monopoly a atd....
my sme mali 7vyrocie pred 2d prd bolo bo maleho sme nemali kde dat ani malu a este do toho jahodky dosli.obcas ma bolia krize bordel ako v tanku a teraz len odratuvam hodinky uz aby bolo po 18 neh hrosik si dojde uzit 😀 😀 😀

s malej este muchotravka neni a adko sa odbodkuvava.

tak zatial sa majte a tehulky drzte sa 😉

dadka212
13. máj 2009

čaute...vidím, že zmizol príspevok čo som ráno písala 😠 no idem na to ešte raz 😝

dadka212
13. máj 2009

No maličká sa hýbe stále až moc by som povedala, to budú asi poslíčkovia 😵 už sa táááák teším rodiť 😎 dúfam, že tam tato bude so mnou lebo inak sa tam asi zbláznim sama 😝

Miri super fotečky 😉

natana
autor
13. máj 2009

brý večer,
vidim že je tu pusto. ale ani mne sa nič nechce. 🙂

dadi želam ti skorý pôrod, uplne sa viem vcítiť. tak nech sa danielka poponhla 😵

natana
autor
13. máj 2009

jaj zabudla som eroskinmu adkovi skore vyzdravenie z kiahní 😎

nastenka27
13. máj 2009

Ahojde diefcence,
veru dnes je tu pusto. My sme mali super den. Boli sme s kamoskami na chalupe, 3 baby a 3 deticky. Perfektne sa vyblaznili na dvore. My sme pogrilovali. No zabudla som fotak. 😠
Miri: fotky z Anglicka som nepridala lebo som blbec a zas som sa nechala uniest. Fotila som domy, stromy, kostoly, cesticky ale seba a sesternicu mam len na par fotkach. Mam par so Stonehange, jednu z plaze a so sesterkou v kuchyni ako sme sa vystafirovali na anglicku didzinu. Tot vsjo. Uz sa na seba s muzom hnevame, ked dojdeme s chalupy alebo z dakeho vyletu, tak mame tisic fotiek kvietiniek, kvapiek rosy, domov a stormov potom si uvedomime, ze sme si zabudli syna odfotit. ☹
Peti ja mam tu orchideu v tom povodnom plastovom priesvitnom kvetinaci. Ale predavaju take roznofarebne plastove obaly, cez ktore tiez prechadza slnko. Vyzeraju ako harmonika. Ked kupis trochu vacsi ako je ten povodny tak sa ku korenom slnko dostane a ten obal vyzera pekne. V keramickom by to nemalo byt ale do skleneneho kvetinaca ju mozes presadit. Ja to nebudem riskovat, nebudem ju presadzat aby som neporusila korene. Kurnik tak sa bojim, ze mi vykape. Moc sa mi paci a bola by jej skoda.

Dadka nech sa ti to uz rozbehne. Ked to na teba pride tak podaj hlasenie. Vsak mas v mobile internet. Uz len aby si vladala napisat. Drzim palceeeeeeeeeeee.
Zatial sa majte. Idem dokukat zameskane diely Ordinacie. Paaaaaaaaaaaa

dadka212
14. máj 2009

ahojte 🙂

ďakujem 😵

Nasti ty si taký fotografový šialenec? 😀 😉
a určite dám vedieť, šak na jedno slovo sa určite zmoznem : RODIM 😀

cia13
14. máj 2009

ahojte,
my doma marodujeme. Barborka ma zapal hornych dychacich ciest, horuckuje, kasle, sopli, ale nastastie poslusne lezi pod perinou. Bibi zatial len sopli, celkom dost, ale take priesvitne. Tak zatial len kvapkame. Mna vcera bolelo hrdlo, dnes uz nie a mam od vcera opuchnute oko, tak si kvapkam kvapky.
Pocasie je vonku "nadherne".
Vcera sme boli na tom oficialnom prijati do skolky a som bola potesena, lebo vsetko co hovorili ucitelky, zeby deticky sa mali do septembra naucit my uz vieme lavou zadnou. Len ako som predpokladala bola stale nalepena na tatinovi.
Uz mame rezervovaneho havinka, len sa musim na 100% rozhodnut, ci ano alebo nie, lebo je to predsa velky zavazok.

dadi - juj, uz to mas za par a citam, ze si tiez taka maniacka na porody ako ja, som sa tiez tesila a vobec nebala. Ja som bola oba razy bez epi a uplne v pohode.
nasti - pekne fotky, torta umelecke dielo. A vitaj doma.
peti - ja mam tiez od decembra orchideu. Odkvitla mi cca v januari a az teraz mi zacala vyhanat novy ten cicik a to zo stareho, lebo ja som citala, ze sa nema odstranovat, pokial nie je vysuseny. Takze sa mi na nom vypucil novy. A cca pred 3 tyzdnami som si ju presadila, kupila som vacsi ten priesvitny "crepnik" a kupila aj specialnu zem na orchideu. Inak polievam raz za tyzden do misky odstatou vodou a nestopujem hodinu ako vsade pisu, ona si to jednoducho vypije sama pocas dna. Som zvedava, ci budem mat kvety.
miri - tiez vitaj na rodnej hrudi, pekne fotecky. Teraz mozes kocky vyfintovat v novom oblecku
eroska - hod Adkovu muchotravkovu fotecku

dadka212
14. máj 2009

Luci prajeme skoré uzdravenie 🙂 a so škôlkou super 😉

a veru ja sa idem vyžívať v pôrode 😀 mi hovoria doma masochistka 😅 ale čo mne sa to zdá úplne prirodzená súčasť života ženy 😵

eros
14. máj 2009

Ahojte

cia skore uzdravenie bambulkam.a ake psika by ste chceli???

miri adovi to uz odchadza len obcas este daka ta chrasticka ziadne nove nam nejdu.

idem ja k tym mojim certom,ale obcas si Vas tu pokukam ci dadka nenapise ze ide rodit 😀 😀 😀

dadka212
14. máj 2009

jéj a zabudla som napísať, že musíme ísť teraz prerábať jadro 😅 na poslednú chvílu 😝 lebo trocha tečie záchod a suseda pod nami má stále strop v kuchyni mokrý, máme niečo s odpadom v kuchyni...je to už staré ale mysleli sme že to vydrží do septembra, ale musíme ísť na to už teraz 😝 ale ešte šťastie, že tatinko je šikovný a hovoril že maximálne do týždňa to bude porobené 😵 tak uvidíme teraz len pozháňať rýchlo matroš nech môžu začať 😝

Erosko už nemusíš kukať písnem ti sms-ku 😀 😉 a super, že to Adkovi už prechádza

cia13
14. máj 2009

eros - a fotku Adka nemas? My sme si vybrali fenku rodezskeho ridgebacka.

petra25
14. máj 2009

ahojte babule
veru pocasie je otrasne! 😠 aspon som si vacsiu cast poupratovala 😝 trcime doma a to sme mali mat dnes spicha s kamoskou co sme uz dlho neboli spolu-to je zakon schvalnosti ☹ mala teraz spi, tak som prisla na skok

cia, tak skore uzdravenie princeznickam ale aj tebe prajeme 😔 dufam, ze sa Bibi nenakazi este viac a ostane to pri soplikoch, ozaj, co vam teda v tej skolke hovorili, ze by mali vediet-vy idete do skolky ako my, az v marci, vsak?
a tu orchideu si predtym nez si ju teraz presadila mala tiez len v tom povodnom priesvitnom? pojdem pozriet tie okrasne co hovorite, ale pochybujem, ze tu u nas nieco take zozeniem 😒

nasti, no som sa nasmiala na vasom foteni-to ste vy, fotiaci maniaci, aj ja mam takeho doma, vecne prideme z vyletov s fotkami, na ktorych su detaily kvapiek, kvetiniek, zasnezenych haluzok a pod 😅 ale nastastie sa naucil fotit uz aj Karinku 😀 ozaj nasti a ty pod tym original kvetinacikom mas nejaku misku?

erosko, Adkovi prajeme skore doliecenie a co Nunka, drzi sa? ratas, ze ich dostane? ja sa divim, ze ich nedostala od tej nasej susedy, ale este nekricim hop 😔

dadi, no este ze mas takeho sikovneho muzika-s tym jadrom-aspon pridete s Danielkou do noveho, pekneho, cistuckeho 😵 a netrpezlivo cakame na to carovne slovko-rodim 😀

adrica
14. máj 2009

Caute zienky.

Dadka... to mas sikovneho muzika ked to tak rychlo stihne.
Brusko Ti este tvrdne?

Cia...super so skolkou, ze to mate uz naucene a veru by si mohla napisat co take musia deturence vediet.
Psik je teda dost velke rozhodnutie, tak si to poriadne premyslite. 😉
Drzime palce, aby to dievcatam rychlo preslo. 😉

Eroska...takze sa Ti uz muchotravka meni na bledulu? 😉 To je super. 😉

Ja som bola vcera na kontrole u lekara. Tak je to v pohode.
Blbe je, ze momentalne chodim s dierkou v nohe, ale ze sa to samo zrastie, tak som zvedava.
Dostala som aj Betadin, tak si to musim este prelepovat.
Aj sestricka sa cudovala, ze co ideme sit, ved je tam len mala dierka. 😠 No mala ako mala ma po dlzke 1 cm. 😠
No ved uvidim co do soboty z toho vyrastie, teda dufam, ze sa zrastie. 😎 😠

Inac u nas je celkom fajn pocko.
Danko bol s dedkom vonku, tak sa aspon trosku vybehal. 😵

Tak idem ja si este vylozit nozky, kedze sa musim este "telesne setrit" 😠 😠 😠
Pa a krasny dnik. 😵

eros
14. máj 2009

Ahojte

kitty tusim inkubacna doba je 3t tak dovtedy sa budem vyhybat vsetkym vonku.bo nikdy neviem koho mozem nechtiac nakazit aj tehulku daku o ktorej neviem......a myslim si,ze to dostane bo sa liepali po sebe aj pili po sebe bozkavali tak hadam to dostaneme.
uz bude adko ako stena

cia nasi maju toho ridgebacka s dogou a poviem ti ze zere po o papani sa neda povedat ako diva svinka.nenormalne vela spapa co moja mama mu nestiha granule ci jedlo davat.a ked mas davat kvalitne granule bo bude vysoky ta vyjdu aj 30eur a to tusim nemas ani poriadne na mesiac bo papa 3x denne.

adri skor obaja idu na hrib Satan 😀 😀 😀 furt sa biju o bike ci o noznicky decke odteraz ako dvojickam im budem musiet kupovat.

no idem skusit popridat dake fotky,ale neslubujem uvidim ako mi dopraju decka tu klud.

eros
14. máj 2009

adri skore uzdravenie a setri sa a uzivaj si klud bo potom budes behat ako sip

eros
14. máj 2009

a este som zabudla vcera vecer sme od nudy uz robili o 19 pernicky medove.maly si zmyslel,ze ci nieco nejdeme urobit.aj rano ideme sa hrat ked nachystam veci robim si ja ci vystrihovanie ci lepenie bo co len poviem ideme nato uz su inde.uz aby sme mohli ist aspon povonku.mala mi nechce spavat tak hadam dnes pojdu uz obaja coskoro do postele tak sa Vam mozno aj povenujem

drnda1
14. máj 2009

Ahojte,

ja nejako nestíham... 😝 mám strašne, strašne veľa práce...domov chodievam vyšťavená, ale čo už... 😔 Vybrala som si to sama...
Sára už tretí deň zaspáva s tatíkom, dnes som ju nechala vyrevať, lebo k nej nemienim po 2 rokoch chodiť ju uspávať. 😠 😖 a aj zaspala.... Nejako sa zblbla, póbede ide spať neskôr, je roztatárená... neviem, čo má... 😝
Ale inak je zlatá, najnovšie spieva Desmod: A ceš zabudnuť ta zabudni, óó... 😀 😀 melodicky jej to celkom sedí... 😎
Bola som na tom castingu, bolo tam plno ľudí, ak sa do zajtra neozvú, je to pasé...ale nevadí, ďalšia skúsenosť. 😉

Zajtra ku nám dojde kamoš Poliak, potom v sobotu ideme ďalšiemu na oslavu narodiek do nedele. 😵

Dadi - no už sa neviem dočkať malinkej, ako ti bude vyzerať, aká bude zlatunká... 😵

Nasti - tortu si urobila bohovú a velikúúú... 😎

Miri - mala si ísť aj na ten kolotoč! 🙂

Luci - babulkám prajeme skoré uzdravenie. 😉 som zvedavá, ako sa rozhodnete s hafankom.

Adri - no fajn, že sa to lepší.

Pozerám Eurosong, naši popracovali, vidno, že sa Nela technicky veľmi zlepšila, upravili dynamiku - nakoniec je to pekná pesnička a myslím, že máme šancu. 😉
Aj ke´d v utorok sa mi zdali tie piesne lepšie, ako dnes...dnes sa mi zatiaľ páčila iba naša...uvidíme ďalej.
🙂

cia13
14. máj 2009

ahojte,
deni - drzim palce, nech sa ti z kastingu ozvu. A tiez suhlasim s tvojim nazorom, ze Nela na sebe popracovala. Ale stale nevychadzam z udivu, co tam niektore krajiny dokazu poslat aby ich reprezentovalo. 😀

peti - ja tu orchideu mam stale v tom priesvitnom plastovom, len vacsom ako bola. Pri presadzani som nemala ziadne problemy s korenmi, tak sa nemusis obavat.

no a v skolke nam hovorili, ze treba dietatko naucit hygienickym navykom, aby vedelo same papat lyzickou, vidlickou, pit same z pohara, ze podbradniky sa nesmu pouzivat. Vraj v septembri este budu tolerovat niektore veci, ale potom uz nie. Taktiez oducit dietatko od dudlika a flasky na spanie.

eros - no s papanim hafana budem prisna, tolko kolko je predpisana davka to dostanie ani zrnko naviac. Nepaci sa mi, ak majitelia prekrmuju psikov a maju z toho zdravotne problemy.

eros
14. máj 2009

Cia aj nasi su taky,ale ten pes vybeha strasne vela na dvore.vsak casom sa spamata a aj ked zje vela je furt chudy 😀 😀 😀

eros
14. máj 2009

dake foto som popridala 😀 😀

dadka212
15. máj 2009

ahojte 🙂

ja som ešte vcelku a to je pritom dnes taký krásny dátum 😀
o chvílku si idem volať za výsledky cukrovky, tak dúfam, že tentoraz to bude lepšie ako minule 😝
Matúško má poslednú dobu hrozne zábavnú hru...rozbíjanie hračiek 😖 ide ma poraziť, kopu hračiek už rozbil....

Adrica tak dúfam, že ti to čoskoro zrastie a nebudeš mať už žiadne problémy 😉

Erosko vy ste teda akční o takej dobe robiť perníčky 😀 a idem ešte pokukať fotečky...

Deni teda Sárka musí byť podarená ako spieva 😵 a to zaspávanie, no hádam sa jej to upraví....

dadka212
15. máj 2009

Erosko pekné fotečky 😉 a háro je pekné, si si to dala ale skrátiť 🙂

eros
15. máj 2009

Dadi neni moc skratene len hrosik by pistal keby som dosla o nieco kratsia 😀 😀 😀 vsak aj natoto frflal,neviem preco,ale furt chce aby som nosila do copu vlasy mne sa pacia ako pipi copy a jemu furt jeden 😠 😠

dadi uz si volala za vysledky?

dadka212
15. máj 2009

no ale na fotke vyzerajú o dosť kratšie....aj mne sa páčia pipi copy, len ja ich tak nemôžem nosiť 😀

a výsledky sú celkom v pohode až na obedné, to som mala cestoviny s vajíčkom 😝

eros
15. máj 2009

uz sa tesim ked povyrastu.

moj maly chce zasa robit pernicky.mala ho vcera dobre zhodila a padol ako malina adko a chudak nevedel ci plakat ci smiat a mala sa rehlila tomu este aj moju mamku vyplieskala.

joooj mna uz jegne a to som len tyzden s nimi doma teda skor s adkom.

petra25
16. máj 2009

ahojte babule
narychlo som dobehla, lebo mala akurat vstala, ale este troni 😉
u nas je od rana vsetko hore nohami, svokor odisiel pred cca hodkou, prehadzujeme akvarium na chodbu, takze bolo treba urobit novu elektriku, rozbombardovali mi celu kuchynu-linku, lebo to tahali poza nu, vrtalo sa a muz sa teraz este stale "serinka" s tym akvarkom, ja som akurat pred chvilkou dorobila zemlovku

chceli sme ist na zahradku, ale nie je moc pekne a este aj poprcha-malej prislo predvcerom konecne to pieskovisko, straaasne sa tesila, dokonca si v nom vecer pred telkou okupana ustlala-sme sa rehotali na nej,aj som ju odfotila, tak neskor pridam fotecky
ja som bola vcera u kadernicky, dala som sa podstrihnut cca o 10cm, uz som mala take dlhe vlasy ako davno nie a s tym sa uz potom neda moc robit, aj melir mi dorabala, prisla som domov vecer o 21.30 😅 (isla som tam o 18.30)

deni, no to musi byt Sarinka podarena s tym Desmodom, nasa si zrovna dnes pustala taku tu knizku s klavirom a spievala do toho Prsi prsi, ani jej nevadilo , ze hra ina melodia 😀 a pri eurosongu som sedela ako prikovana, mne sa ta pesnicka velmi pacila od zaciatku, myslim, ze bola suprova, bola som normalne nasrana, ze sme nepostupili 😠

cia, a mas nejaku misku pod tou orchideou? zrovna dnes som jej davala "pit" tym sposobom, ze som jej na hodku namocila cely kvetinac do odstatej vody, uvidime, hadam nevykape 😅 a s tymi navykmi do skolky si ma potesila, zvladame skoro vsetko-no az na tu dudku-moje nervy, ale ved do marca mame casu dost 😉

erosko, no to ti verim, ze ta doma poraza, je to katastrofa, ked sa s krpcami neda ist von 😒 a by the way-pekne haro 😉

adri, tebe prajeme skore uzdravenie nozky 😔 mimochodom, mila sestricka 😖

dadi, ty co??? este sa gulas? 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre