Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

yesno22
12. okt 2009

ahojte....ja len ze ci sa Katka uz neozvala, ale vidim, ci vlastne citam ze este nie...

Jakub nakoniec cely min. tyzden ostal doma...teda u babky, ja som prichadzala s prace az vecer, co som dohanala zameskane...ale tesim sa...priviezli mi nabytok na dom, aj vstavane skrine a satnik je hotovy, koncom tyzdna mozno budu aj dvere a zapojeny kuch. dres...mam v plane trosku v sobotu a nedelu na dome upratat...mamka mi pride pomoct..chcela by som totiz vsetko dokoncit, kym sa vrati manzel domov zo sluzobky, aby sme sa mohli hned stahovat...tak uvidim, ci mi vyjdu plany 🙂

v robote to zacina byt fakt zaujimave...same bacily okolo nas...uz som sa smiala, ze zacneme nosit ruska ako v nemoznici, nech nieco nechytime... 😀

kasis
12. okt 2009

Ahojte,
Simonke drzime aj my cely den palceky,nech sauz len rychlo zotavuje 🙂

My sa mame fajn, akurat v kuse nieco hladam, uz si niekdy ako senilny babka pripadam, ja som mala celkom dobru pamat a teraz zabudam.Janka je nase slniecko,rastie do krasy, mliecko jej chuti,zachvilku pojdeme na prikrmy, tak uz pomaly studujem co a kedy 🙂

Matko sem tam potrucuje, ale najlepsie poslucha,ked som s nimi sama,ked niekto ini dojde uz vymysla a dostava nie chvilky. Zajta ma u nas snezit, tak som aj rada, ze som v lete pokupila zimne oblecko,dnes som iba vytahovala.

yesno22
12. okt 2009

este som sa chcela spytat, tie ktore mate chlapcov...aku velkost topanociek mate? ... dnes som Jakubovi merala a ma 26, na zimu mame topanocky 27...nie je to vela? 😅

drnda1
12. okt 2009

Mati - slušná nôžka... 😉 my len 21-tky.... 😀

nanette
12. okt 2009

Yesno - my máme 25-ku a na zimu kúpim asi 26 alebo aj viac, podľa strihu 😝 a to je Gabika dievčatko 😉 takže mne Kubkova nôžka veľká nepríde 🙂 veď on je aj dosť vysoký.... naša má už 100 cm a 17 kg.... 😀 je to kus baby, ako jej dedko zvykne hovoriť 😉

kasis
12. okt 2009

yesno,matkovi tiez na zimu 27 idem kupit, som mu akurat dnes holu nozku merala, 16,3 cm, tak mozno aj 28,uvidim ako mu sadnu

dadka212
12. okt 2009

Katka myslíme na vás 🙂

Yesno náš Maťo je jeden z tých krpatých 😀 ja budem kupovať asi 26-tku, teraz má tenisky 25-ky 😝 on má iba 12,5 kila a nejakých 94cm 😀

Kasis aj naša Danielka je zatial vééélmi poslušná, ja ani neviem že ju mám, je to pokladík, zato Maťo je aj za 100 čertov 😝

Ja som sa dnes postavila na váhu a to som nemala robiť, ja si krásne priberááám, už nech prestanem kojiť, ja neviem prečo pri kojení priberám, to som mala aj pri malom, a všimol si to aj krpec dnes mi hovorí, keď som Danielku bozkávala, že : Mamiňa nepapaj Danieltu ja ju ete tem ma, ty ti dadavita tetko je (preklad: Mamina nepapaj Danielku, ja ju ešte chcem mať, ty si pažravica všetko zješ 😀 😀 😀)

kasis
12. okt 2009

Dadka, ja som na tom s kilami tak isto, ale takisto ako ty, aj pri Matkovi som tak a potom mi to po skonceni kojenia zislo dolu paradne, tak zatial moc nestresujem. No vraj po druhom idu kila tazsie dole 😒

natana
autor
13. okt 2009

ahojte
tiež som prišla nakuknuť, či nepisala katka, ale asi má teraz ine starosti, snád šlo všetko hladko bez komplikácii

dadi, peti, prave som kukala vaše fotky na facebooku. a veru pravdu mate, treba stretko. ale rýchlo, lebo od polky novembra budem asi 2 týždne indisponovana a potom zase budeme učiť noveho člena rodiny, kde sa chodi na wcko, takže to asi dva mesiace nepojdem nikam

a stým priberaním počas kojenia mám tiež bohate skusenosti, ale po odstavení išli kila rýchlo dolu (len brucho zostalo 😝 ) tak sa s tým teraz vobec nezaoberajte.

my máme nohu 24 a čižmy idem kupovať tento týždeň(kedže sa nám tak rapidne ochladilo) a určite kupim 25ky, nech jej vydržia až do marca.

deni, sára bude určite hrávať popolušku s tou drobnou nôžkou 😉

dadka212
14. okt 2009

ahojte 🙂

Miri veru mali by sme niečo spáchať 😵 len ako sa dohodneme keď sem skoro všetky chodíme vélmi sporadicky 😝 celkom fajn bola aj tá cukriška čo sme boli minule, božinku šak to bolo skoro pred rokom, lebo neviem kam inam, ja moc nechcem ísť niekam kde sa premiela velmi vela ludí, aby mi náhodou neochorela 😝 a samoška musí to byť cez víkend, keďže máme pracujúce maminky 😎

Matúško má teraz tatinko-mániu, vnoci s ním spinkáva, aj cez obedný spánok v jeho posteli, samozrejme kúpe sa s ním proste všetko robí ako tatino, dokonca aj "fajčí" ale len tyčinky 😀 a keď sa napríklad opýtam tatina či je hladný, tak Maťo huláka aj mňa sa to opýtaj 😀 tak teraz sa všetko pýtam tatina a potom aj Matúška 😀

drnda1
15. okt 2009

Dadi - súhlasím, tá cukroška u nás v Petržke je fajn a aj s detským kútikom 😉 ...konečne už uvidíme druhé babuliatka... 🙂

Katka - ako? Čakáme na dobré správičky, Simonka je bojovníčka. 😵

My už šaty aj topánky na stužkovú máme, tak fajn...o 2 tt to aj máme... 😝

dadka212
15. okt 2009

Deni no super sa teším na fotečky akí budete všetci vyfešákovaní na tej stužkovej 🙂

A na stretko sa moc teším hádam sa tam stretneme všetky a hlavne dúfam že bude čoskoro 🙂

Katka má určite iné starosti ako sem napísať ale aj tak by som rada vedela ako sa má Simonka...

cia13
15. okt 2009

ahojte,

Kati, ako? Ozvite sa, vsetci na vas myslime a cakame na dobre spravy.

deni, dadi - veru, treba uz stretko. My sa prisposobime a miesto - cukraren nam vyhovuje. Navrhnite termin.

Inak sme nejaky chyteny virusom. V sobotu vecer som bola v kine s mamou a sestrou, kedze mal byt futbal a to nemusim, nechala som tatina doma s detmi povzbudzovat. Ked som prisla, vraj Barborka 2x vracala. Mysleli sme, ze je to z jogurtu, ze jej nesadol, lebo ho zjedla na supu a bol to ten velky 500ml. Lenze v noci vracala opat a v nedelu napriek diete znovu. Tak nebola v pondelok ani v skole. Od utorka uz chodi a je ok. Zato mna zacalo v utorok prehanat, zaludok ako na vode. Uz bolo fajn a dnes opat. Bibi vracala v utorok v noci a muz vcera vecer a ako jediny mal aj horucku. Ale snad je to uz na dobrej ceste.
Barborka je v skole sikula, utorok si asi chcela vynahradit pondelkovu absenciu, tak priniesla slovnicek na jednej strane plny vceliek zo vsetkych predmetov co mali + spravanie.

eros - som obdivovala vasu tekvicu na FB. Aj my mame, obrovsku, muzik vyrezaval. Ale tak ako je on mierumilovny, taka je aj tekvica. Vobec neposobi strasidelne. Ale mame ju na terase, vzdy vecer zasvietime a deti chodia cez okno sa akoze lakat bubulaka. 😀

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

petra25
15. okt 2009

ahojte babule
poctivo vas citam,len nestiham prispievat:o)
co sa tyka "rozmerov" 😅 Kaja ma 91cm a 13,5 kg, tenisky mame 25,5lky najnovsie takze ratam cizmicky tak 26ky
na stretko by sme sa moc tesili, veru nam tie deticky povyrastali 😵 ja mozem ale bohuzial len cez vikend, len si neviem predstavit hnat muza v sobotu do BA kedze tam je cely tyzden 😝a sama si autom do BA netrufam resp dobre by bolo trebars 28.alebo 29. 10 to je stvrtok, piatok a su prazdniny, takze ani ja ani Deniska nebudeme v praci 😉 len by som potom opat potrebovala prichylit cca do tej 16tej 😉 😅
tak dajte vediet, budeme sa tesit 😵
Kati, na vas myslime, budeme sa tesit z pozitivnej spravy 😉

eros
15. okt 2009

Ahojte

kati ozvi sa!!!!

Luci moj amly to mal tiez v sobotu,len grckal a vecer uz bol fit ako rybka takze aj do skoly siel.a mala ta si to schytala predvcerom a vcera grckala cely den a vecer uz bola ok bo zjedla chlebik a aj mliecko vypila.to je daka viroza alebo co.a odfot ju hod na FB neh vidim

eros
15. okt 2009

tak luci aj vy tak pekne zacinate,ale asi to kazdy prvacik 😀 😀 😀

mne dnes tiez doniesol maly 4 jednotky 😎 😀 po mne nebude urcite 😀

natana
autor
15. okt 2009

súhlasím s termínom 29.10.-štvrtok (naše deti idu 28.10 ešte do školy)
a peti , dadi ,so mnou môžete počítať. vo štvrtok nemáme žiadne krúžky, takže kludne môžete byť u nás.

inak kupila som malej čižmy 24, lebo som jej tam 2x merala nohu a len 1mm presahovalo cez 23. a v tých 25kách mala strašne veľa volneho miesta. je mi to divné, lebo tenisky má 25 a nie su jej až take veľke. Ale asi závisí od strihu topánky a výrobcu.

virózovým rodinkám želame skoré doliečenie 😉

luci , zuzi, no máme šikovné deti, je jedno po kom to majú 🙂
Aj ja som stretla natalkinu učiteľku a veľmi ju chválila, že ťahá celú triedu, že či neuvažujem, dať ju na nejaku lepšiu školu, že od druhého stupňa by som ju mala určite niekam dať. Takže ak sa bude držať s tým učením od piatej triedy ju určite dam niekam inam, to bude mocť už aj sama autobusom chodiť.

dadka212
16. okt 2009

ahojte 🙂

tak tatina som sa pýtala a mohol by ma odviezť 😵 takže my môžeme sa tááák teším 🙂

Miri si zlatá, len ja sa určite k tebe nenacpem s dvomi deckami 😀 to musím ešte s tatom nejako vyriešiť, že pre nás príde 😝
a na Natálku musíš byť veľmi pyšná 😵 veď keď sme boli vtedy u vás som videla, že je velmi šikovná a že ju škola baví 🙂

cia13
16. okt 2009

ahojte,

tak aj nam 29.10. zatial vyhovuje. Tesim sa, ze pridu aj starsie decka, aj Barborka sa urcite potesi. 🙂

miri - super, ze Natalka je taka sikulka, to ta musi velmi tesit. 🙂

natana
autor
16. okt 2009

dadi nie je problem ani s dvomi 😉

Luci, Dadka -pyšná teda som (ked zbadáte na ulici pávicu, tak to budem určite ja 😀 )

hodila som nejake nove fotky 😵

petra25
16. okt 2009

ahojte babule
s tym datumom som sa nati pomylila, prazdniny su 29,30 😝 takze predbezne toho 29teho? supeeer, uz sa mooooc tesim aj na babtka aj na starsie deticky 😵 a miri, dakujeme za ponuku prichylenia 😔 😵 uz len aby sme zdravi boli-miri,mimochodom kraaaasne fotecky, ja milujem CB a bambulky su ako babiky, krasnucke, mila je ta fotka ako spolu spia 😵
miri, erosko, lucka, to je super, ze sa tak detickam v skole dari, urcite je to velka radost 😵 my sme sa tak minule s muzom smiali - ze by bolo dobre, keby bola Karinka po mne na jazyky a po Erikovi na matiku, lebo ked to bude naopak-zbohom rodina 😀
chorym detickam prajeme skore uzdravenie 😵
miri, to si ma prekvapila s tymi cizmickami ale veru vela spravi strih, my sa akurat chystame cez vikend vyrazit nejake kupit aj Kaje a ja by som potrebovala, tak som zvedava, ako pochodime 😝

dadka212
19. okt 2009

ahojte 🙂

tak čo teda sme dohodnuté, na toho 29-teho??? tatina som už oboznámila a v pohode nás privezie aj odvezie 🙂
a ešte som chcela na akú hodinu? asi na tú 9-tu ako minule?

Matúš mi odmieta spávať 😝 mňa z neho trafí šlak...ale aspoň je zavretý v izbe a tam sa "hraje" (rozhadzuje hračky a trieska s nimi) ale mne nejde do hlavy, čo tak naraz ho napadlo nespávať, veď doteraz spával 3 hodiny poobede 😝

s Danielkou som bola dnes na poradni a má 6660g očkovanie som odložila až na neurčito 😀 ja sa toho strašne bojím...
som ukázala doktorke také znamienko čo má na ručičke také krvavo červené to sa jej stále zväčšuje a hovorila, že to treba sledovať a keby sa tam niečo objavilo (šupinky a pod.) utekať hneď na chirurgiu 😝 mňa už porazí nestačí že má cukrovku, problémy s obličkami ešte aj divné znamienko 😝

nanette
19. okt 2009

Ahojte kočky 🙂

nakukávam tu každý deň, či sa Okačka neohlásila, či sú v poriadku, ale asi to ešte chvíľu potrvá, kým ich pustia z nemocnice.....aj ma napadlo, či nemá niektorá tel. číslo na ňu, aby jej napísala sms-ku sa nás všetky, nech sa držia, že na nich myslíme a nech dá vedieť, ako sa majú.... hmm? 🙂

Dadka - zrejme mi to asi ušlo pri čítaní, Danielka má cukrovku? 😒 dávaš jej liečiky alebo picháš inzulín, alebo aká silna je tá cukrovka? 😒 a aké problémy s obličkami máte? joj, ja dúfam, že je to niečo také, čo z toho vyrastie a časom sa to upraví.... držím palce 🙂

Peťka - tak čo? kúpili ste čižmičky? daj tip, aké, za koľko a tak.... 🙂 my sa ešte len chystáme 🙂

Natana - super, že je Natálka taká šikulka.... ak vedie celú triedu, tak to je čo povedať.... 😵 😵 a fotečky sú krásne... teda tvoje babuľky sú krásne a Sárinka sa riadne vytiahla, už nie je taká bacuľka, ako bola, aspoň na fotkách sa mi tak zdá.... 🙂 zato tá moja Gabinka je riadna baba.... líca má ako syslík a tie stehienká a riťka, dobre živená je proste 🙂

Erosko - no super, že aj Aďkovi učenie tak ide... 🙂

Cia - už ste zahnali vírus kade ľahšie? dúfam, že už ste zdraví 😉

Kasis - ten čas tak letí, teraz nedávno sa vám druhé bábätká narodili a už sa chystáte na zeleninku a ovocie 🙂 Aj Gabika, kým je len so mnou, tak počúva, aj vonku, keď sme samé na prechádzke, tak je zlatučká, krásne za ruku ide, ale akonáhle sa niekto k nám pridá, alebo len čo tatko príde domov, tak to je samý krik, pišťanie, nezmestí sa do kože, lieta ako gáfor, spotí sa neskutočne a nepočúva 😝

Yesno - tak vy už sa idete sťahovať? paráda.... viem si predstaviť, ako sa už neviete dočkať... tak želám nech sa vám v domčeku dobre býva 😵

My inak nemáme nič nového.... ako som už písala, malá je zlatá, kým je so mnou, inak je to taký malý čertík.... s čúraním je to už konečne lepšie, cez deň sa už počúra len veľmi zriedkavo a keď občas, tak len cvrkne do gatí, na poobedné spanie jej už plienku nedávam, tak prvé dni to bola bieda, ale teraz konečne je to už lepšie, cca tak za týždeň sa 1x počúra, zvyšok je ok, čo sa veľmi teším.... a už sme mali dokonca asi týždeň aj v noci sucho, ale teraz zase sa začala počúravať.... ale toto mi až tak nevadí, to dotrénujeme, hlavne nech sa mi cez deň a cez obed nepočúrava, aby mohla ísť od januára do škôlky 🙂 dúfam, že som ju nepochválila a keď sa mi dnes zobudí, tak bude mokrá 😝

Inak kočky, už ste začali rozmýšľať nad vianočnými darčekmi pre detičky? 🙂 môžte písať tipy.... ešte síce máme 2 mesiace čas, ale keďže ich nechcem naháňať na poslednú chvíľu, tak už by som aj začala pomaly niečo obzerať.... 🙂

Tak sa majte všetci pekne, papa 🙂

petra25
19. okt 2009

ahojte babule som tu len na skok
len som chcela reagovat na to stretko-nam by toho 29teho teda vyhovovalo-muzik nas odvezie, uz sme ho oboznamili 😉 a asi ta 9ta hodina by bola tiez fajn 🙂

nanettka, tak veru cizmicky sme malej nekupili, vo vacsine obchodov este nedostali novu zimnu kolekciu, zato ja som si kupila nove tenisky, lebo stare adidy uz boli katastrofalne, muz zimnu bundu
a veru pomalinky sme pozerali aj tie vianocne darceky
ja chcem pre malu kuchynku, taky ten detsky notebook, kupili sme jej tu skakaciu loptu s Bleskom, knihu o Bleskovi... nasa Karin je posadnuta tymto cervenym autickom, resp autickami ako takymi, tak neviem, co je kupit 😅a este som jej nejake oblecenie pod stromcek objednala, ale to pre nu moc darcek nie je 😝
Dadi, veru ani ja som nezachytila, ze Danielka ma cukrovku 😔a neboj, znamienko bude urcite OK aj Karinka ma od narodenia take dve krvavocervene znamienka na brusku a stehienku, ale nic sa s nimi nastastie nedeje 🤐

natana
autor
19. okt 2009

čafte
ja tiež chodim nakukať, či katka nenapíše ako sa zotavujú

nanet no viem že je šikovná, ale je aj dosť možne, že maju v triede samých lajdákov, no neviem, lebo doma vidím, že je občas lenivá, ale matiku vie dobre, dokonca vž celkom uspešne počíta - a+ do 100 a to v škole ešte maju len do 20.
a sára sa tiež vytiahla (nati je poriadne schudnutá) ale ono je to asi aj tým, že ona je strašne fajnová, moc toho nezje (teda normalneho jedla), jej by sa páčili same piškoty, cestoviny, čokolády a pod. Polievku zje až po pol hodine, čo ju musim trikrát prihrievať a hrozím jej, že nedostane druhé (čo je tradične, cestoviny, ryža , gulky z ikea a pod)iné moc nezje, teda ráno si dá jogurt a z ovocia momentálne idu hrušky na odbyt.
inak ja som malej kupila pekne nepremokave čižmičky v Reno (prvý raz v živote som tam kupila boty, lebo nikdy sa mi tam nič nepačilo alebo bolo dosť drahe) a stali len 26 Eur. A idem pozrieť tu tvoju baculku, lebo pokial si pamatam, tak ona bola vždy stíhla a vysoká. 😉

Dadi veru ani ja som nezaregistrovala, že má danielka taketo problemy. snád sa to upravi a aj to znemienko bude v poriadku

nad darčekmi som ešte nerozmýšlala, natalka bude mať havoša a sárinke nejaku drobnosť, lebo hračky im nakupila už babka a asi aj dedo kupi niečo, tak ja už len nejake knižky a oblečko, a musime začať, šetriť, lebo asi začneme v lete stavať, tak bude dobre každe euro.
Ale sebe som si po dlhej uvahe objednala čižmy adidas, strašne sa mi páčia a nemám nízke zimne topánky, tak len dufam, že dostanem od deda a svokry nejake peniaze na narodky, nech si to z toho prefinancujem.

jaj a dnes ma sára vytáčala celý deň, stále trucovala, plieskala sa o zem, no poviem vám že ešte pár takýchto dní a asi ma odvezu do pezinku ☹

natana
autor
19. okt 2009

nanet vy ste síce pribrali, ale z nás ešte stále nie sú také modelky ako je gabika, to by sára asi musela uplne prestať jesť. 🙂
Gabika je veľká slečna, naša sára mi pripada oproti nej ako drobec.

cia13
20. okt 2009

ahojte,

my sme uz zdravotne ok, aj ked nechapem, ale Bibi mi opat v piatok v noci vracala. Ale je nieco v nasom okoli vo vzduchu, lebo viac deti zo skoly aj z ulice to ma.

nanetka - super, ze Gabika je uz s piskanim na tom lepsie. Nehody sa stanu aj nam sem tam, ked slecna nema cas.

dadi - ja som tiez nepostrehla, ze Danielka ma nejake zdravotne problemy, snad to budu len decke, z ktorych vyrastie.

miri - Sarku ako velmi zmenili vlasky, ked ich ma dlhsie, velmi jej to pristane

stretko - my sa tesime a na 9tu to vyhovuje. Kto vsetko pride? - Mirka, Deniska, Petka, Danka, Zuzka.......a?

nanette
20. okt 2009

Ahojte 🙂

Peti - aj naša je autíčková 🙂 bábiky ju tak nebavia... ako chlapčisko... ved aj minulého roku sme jej pod stromček kúpili ten detský pracovný stolík do dielne so skrutkovačom, skrutkami, kladivom a tak... toto sa jej páčilo 🙂 detský notebook tiež dostala minulý rok pod stromček, ale až teraz sa s ním trošku začína hrať, moc ju doteraz nebavil... od babky sme už v predstihu dostali peniažky na bicykel pod stromček, tak už sme ho aj kúpili a odložili.... aj knižky náučné o hodinkách, o číslach a s abecedou už má kúpené, lebo knižky ju bavia.. hlavne také, kde hrá aj hudba, alebo sú s magnetkami, že si to môže sama skladať a dopĺňať 🙂 ja ešte s čižmičkami trošku počkám, lebo ešte má prísť oteplenie, nech jej ich nekupujem dopredu a náhodou jej noha medzitým porastie 🙂

Natana - zrejme Natálke neškodí, že je občas lenivá, zrejme je typ, ktorý veľa aj pochytí na hodine, aj sa to nejako samo na ňu nalepí a páli jej to a učiť sa až tak nemusí.... niekto trávi nad knižkami celé hodiny a nejde mu to tak a Natálke zrejme stačí málo a ide to samo 🙂 čo je super 😵 a pridala som nové fotky, kde viac vidieť, aké má Gabika líčka a hlavne teraz, keď som ju ostrihala...trošku som ju novým účesom omladila, ale zase viac jej to zvýraznilo líčka 🙂 proste, chutí nám jesť ... ale ja som rada, lebo rátam s tým, že v škôlke toho až toľko nepoje, jednak preto, že tam iste dávajú menej, ako jej nakladám ja, behať za ňou s jedlom tiež nebudú, ako to robím doma ja, takže aspoň bude mať z čoho schudnúť 😀 😝

Cia - super, že už ste ok 🙂

A ozaj kočky, nezabudnite na stretko zobrať foťáky a niečo nám pofoťte, nech vás aj my ostatné vidíme, ako ste sa pomenili a ako ste sa fajne mali 😵

Majte sa pekne.. papa 🙂

eros
20. okt 2009

Ahojte

tak tiez prispejem.o stretku sa este u mna uvidi bo ako luci spominala aj mala to chytila 2x to grckanie.v jeden den bola v pohodicke a na druhy den grckala znova,ale nie v kuse iba po mliecku tak som sa vratila k umelemu.

dakujem za chvalu adka aj dnes doniesol zopar 1tiek.aj pisanie uz mu celkom ide bo dostal za pisanie viet 1tku do ziackej.

kati ozvi sa co lenbudes moct.

ja uz som nakupila daco na vianoce,malej laptop za 10€ a na MMB ho drazia za 16€ skoro som odpadla,malemu teleskop,nieco na dialkove ovladanie,pokladnicku malej a taky mikrofon no a uz neviem bo v tescu boli dake akciovky.a mozno mu daco este do skoly mu asi kupim a uvidim este,bo ja budem kupovat za nasich tak musim porozmyslat co a ako.

dadi to som tiez nevedela ake ma problemy mala.urcite,ked vyrastie bude natom lepsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre