Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

nikuska22
22. mar 2009

ahojte,
ja nic nestiham, ani vas citat, musim to nejako dobehnut🙂 niekedy stihnem facebook
😝 dadka ako si ta najdem, lebo si pisala, ze tam si, zatial tam mam iba oscikad, evu a yesno
je tam este niekto?
pridala som nejake fotecky🙂

eros
22. mar 2009

Dadi ja jej nic nevidim furt mi tam beha jazykom,ale snad niekedy ma tam vpusti

nikus pekne fotky 😉 😵

nikuska22
22. mar 2009

dakujeme, dadka, aj teba to zanedlo caka 😉 , je to krasne, ale zaroven aj dost narocne, ked mala spinka, tak je vsetko o.k., ale teraz ma take dni, ze stale placka, takze je to veeelmi tazke 😒

nikuska22
22. mar 2009

dik, erosko, a ty nie si na facebooku?

eros
22. mar 2009

nikus obcas som tam obcas nie.ja fachcim aj na skype aj na pokeci 😀 😀 😀

drnda1
22. mar 2009

Nikus - malinká je celáááááá ty. 🙂 😉 Máte ich podelené. 🙂

dadka212
22. mar 2009

Nikuška no ja sa na to pripravujem, že to bude hlavne zo začiatku ťažšie, mať 2 detičky, ale som rada, že to bude v lete takže budeme vonku viac ako vnútri, takže nebude aj Maťko taký nervózny vnútri 🙂

a na facebooku si ma nájdeš podľa mena - Danka Biznárová 🙂

dadka212
22. mar 2009

Nikuška bože, zabudla som zagratulovať tvojej velkáčke 😔

tak Sárke prajeme všetko len to najlepšie, zdravie, šťastie, lásku, vela kamarátov a nech sa jej splní všetko čo si praje 🙂

eros
22. mar 2009

tak uz viem kdo je ta nasa dalsia Sarka vsetko naj k 2rockom malej daj jej pusku 😵 🙂

gogos
22. mar 2009

ahojte kocky, vam vstupujem uplne nadrzaka do debaty, ale chcem vas poprosit, ktore mozte a nemate tam svoju favoritku, PROSIM zahlasujte za mna, som cislo 12

http://www.jemnemelodie.sk/zmenaren

velmi pekne dakujem

nikuska22
22. mar 2009

no presne, aj ja na to cakam, kedy bude leto, lebo sara sa tu ide zblaznit, chudinka, uz nevie, co so sebou 😝
drnda - dakujeme, sa ti zda, ze je na mna?vacsina vravi, ze sara je na mna a laura na manzela, mne sa zdaju obe nejake pomiesane z obidvoch 😀
erosko - napis mi meno, aby som ta mohla najst, dadku som uz nasla, inak kde je ta tabulka s detickami a s menami?

nikuska22
22. mar 2009

dakujeme za gratulacie 🙂 oslavujeme ale az o tyzden, lebo kedze boli volby, tak svokrovci nemohli pricestovat 😒

natana
autor
22. mar 2009

ahojte
ako tak som vás prečítala, 🙂

nikuš pekne fotečky, a mne sa zda na jednej fotke laurinka celý tato a na inej zase viacej na teba. A sárinka je už veľká slečna, želáme jej všetko najlepšie, lásku, zdravie a aby bola tou najlepšou sestričkou pre malu laurinku.

peti, no a to karin všetko zje, čo ma na tom tanieri? naša by sa nedotkla ničoho. aj včera nechcela polievku a tak išla spať hladna, poobede zase nechcela polievku a kedže ani ranajkam moc nedala večer zjedla aj celý jogurt. dnes tato vravel že zase bol pri obede cirkus a že nakoniec jedla až večer, ked jej starka spravila palacinky.
domov došli ako svinky, tak už periem bundy, neviem čo tam s nimi taztik robil ale ten si zase bundu roztrhol.

dadi nevdi že lenošiš, len oddychuj, lebo potom už nebudeš mať kedy. a držim palce na očkovaní

no mne sa akosi moc nepolepšilo, hadam zajtra

natana
autor
23. mar 2009

pekne predpoludnie želám

vidim, že tu od včera nikto nebol 😒

vonku fuči ako besne, tak neviem či vobec pojdeme von. ale musim skočiť do lekárne, lebo sára ma take suche flaky na nohách a ta mast čo nam dala kedysi dokina je už po záruke, tak hadam kupim nejaku inu, čo ma dlhšiu trvanlivosť aj ked nebude na recept zadarmo. myslela som buď to Excipital Lipolotio alebo Hydrolotio, neviete poradiť?
ja som už lepšie, len ten upchatý nos a sopel ešte musim poriešiť.
Polievku mam už na sporáku, druhe spravim lievančeky pre nás dve, tak hadam nebude na obed dlho trucovať pri polievke.

drnda1
23. mar 2009

Ahoj Miri, my dávame Infadolan...Sára to máva občas už od narodenia... 😝

dadka212
23. mar 2009

ahojte 🙂

Miri aj mne chodí krpatý ako prasiatko keď je s tatom niekde vonku alebo na chate 😀 to je asi normálne...
a ten infadolan čo spomína Deniska je dobrý, aj ja mu to dávam na suché miesta 😉
a hádam sa ti už konečne polepší a hlavne aby to babizne nechytili 😉

ja dnes robím cestovinky a akurát dováram na ne omáčku z hoväzdinky, tak dúfam, že sa mi podarí, lebo som si ju vymyslela 😀

petra25
23. mar 2009

ahojte
no vcera som sa sem ani nedostala, doobeda bola muzik s malou aj brachom a ich malou vonku sa vyvetrat- svagor u nas zo soboty na nedelu nakoniec prespal a mala sa nevedela v nedelu rano od neho odtrhnut 😅
poobede sme skoncili v Trnave vo vsetkych nakupnych centrach, chcela som malej hlavne jarne topanky a my sme chceli s muzom tenisky, ale vsetko bolo ako vymetene 😖 ja som si akurat knizku kupila a malej Nike siltovku sme doniesli, tot vsjo a prisli sme o 19tej, bola som zmordovana, tak som sem ani nenakukla
dnes fuka straaaasne vonku, tak trcime doma 😖ale potrebujem skocit do mesta,na postu, do obuvi... musim nieco vymysliet
no idem vas pocitat

petra25
23. mar 2009

no mam tuto stranu
nikuska, mala je kraaaaasna 😵 😵 mne sa tusim ako Mirka raz podoba na teba na inej fotke zasa na muza 😅 😉 ale ved to je asi jedna, hlavna vec, ze je zdravucka 😵
miri, ja zasa davam Excipital, aj teraz sa nim natierame 😉 a ano spapala vsetucko, co si na tej mise videla 😅 ona je strasny srotovnik 😅
dadi, som sa zasmiala, ze si si tu omacku vymyslela 😀 ale uuurcite bude dobra 😀
idem citat dalej

petra25
23. mar 2009

no uz vas mam
endy, veru, ani nasa Karinka nemala s vodickou ani instruktorom ziadny problem, ale ako Katka vymenovala moze to byt milion dovodov a ak naozaj chodite v case kedy malinka zvycajne spava, tak je to podla mna z velkej casti tym ☹
drndi, dadi, som sa pousmiala, ze vyzera ako velkacka, lebo co mame denno-dennu kamosku aprilovu, tak ta je o hlavu vyssia (nieco ako Nastenkin Jakubko), preto mne Karinka stale pripada ako mrnusik, az na stretku v cukrarni som pochopila, ze nie je taka malicka 😅 😉
ozaj, drndi, ako dopadla Sarkina noc bez plienk? prekvapila milo? urcite, ona je sikulka, my zato rano mavame asi 2kilovu plienku 😝
erosko, ano Nunka? aj nam sa tlaci ta zadna stolicka, najviac to vidno v noci, je taka nepokojna a casto sa prevaluje 😒
dadi, ty veru oddychuj,lebo o cca 2mesiace toho uz moc nenaodychujes 😉 😵

drnda1
23. mar 2009

Peti - neprekvapila. 😖 Ešte na noc nie je zrelá. 😝 Musíme ešte troška počkať. Ale našťastie až do večera nemáme vôbec pleny. 😵 Pobede tiež krásne vydrží na spánok bez pocikania.
Ja som sa práve vrátila zo škôlky, bola som dať prihlášku a rozprávala som sa s p.riaditeľkou (t.j. Kvetky Horváthovej a Lucky Bármosovej mamina) sme bývali v jednom paneláku kedysi...škôlka je fajn, no tak uvidíme, či nás vezmú. 🙂 Maju aj krásnu web stránku.

Decká idu pobede na kontrolu, Erika asi pošle už do školy, len som zvedavá, čo povie Simi... 😝
Varím rýchlu zeleninkovu polievku a kuracie frikadelky so zemiakmi. Sára už zalomila do postielky a tato si na chodbe stavia s kamošom bicykel. 😎

Ja idem o hodku do salonu a prídem až večer. 😝 Tak sa zatiaľ majte. 🙂

cia13
23. mar 2009

ahojte,
aj u nas riadne fuci, aj v noci som sa na to zobudila a hodinu sa potom prevalovala v posteli. 😠
Ale neviem, cim to je, asi prichodom jari, ale vecer som rychlo unavena a rano zase skoro vstavam, deti taktiez.

deni - snad ti decka dopadnu na kontrolu ok. A co su to tie frikadelky? Inac Bibi sa nepocika ani v noci, uz je vlastne treti tyzden bez plienky cez den a v noci sa pocikala len 2x. Ale plienocku jej davam este, pre istotu. Drzim palce so skolkou, uvidime, ako aj my poriesime, aby sme nemuseli nastupit v septembri.

miri - tak uz je trosku lepsie? Hlavne, nech deti zostanu zdrave

peti - moc ste s nakupovanim uspesni neboli, mna nejake extra velke nakupy necakaju, hlavne nie pre Bibi, pre Barborku zopar drobnosti, no a tie boty pre obe.

nikuska - mas krasne deticky a hlavne to male, vonave v perinke 🙂

eros
23. mar 2009

CAfte

mala uz spinka a to zjedla troska polievky palacinku a este si pytala mliecko.vcera jedeni nedala tak uvidime ci to budu zubale.bo tam furt nic nevidim,kedze je to vzadu a prstom tiez nic necitim.
no ja ratam,ze do stredy budem fit.sice si nic nedavam okrem spreju do nosa a obcas ten coldrex....

dadi tak predsa bude Paula 😀 😵

ja si teraz od obchodov chcem dat pause,ale este malemu daco bo meninky ma tak to bude hadam posledna cesta za tento mesiac do obchodu 😀 😀

adrica
23. mar 2009

Caute zienky. 🙂

Prajeme vsetko najlepsie oslavencom za minuly tyzden, lebo som akosi nestihala. 😠

Nikuska...mala je zlatucka a ako uz pekne vyrastla. To Ti verim, ze mas toho teraz vela. 😉

Dadka...Tak ako baby pisu, teraz si oddychni, lebo potom uz asi vela oddychu nebude.

Osi..pekne ste nakupili. 😉

Nati, Eroska...rychle uzdravenie a aby to deturence nechytili. 😉

Cia..aj u nas doobedu dost fukalo, ale co bolo najhorsie, ze aj prsalo, snezilo a potom vyslo slniecko, no proste skoro april. 😠 😠 😠 Inac super s plienkami Vam to ide, pred chvilou nic a teraz ste nasadili peknu rychlost, len tak dalej.😉
Deni...mozno len Simke zmeni lieky a bude o chvilu v pohodke.

Inac u nas nic nove, Danko je stale taky sibal ako bol, ked aj nie vacsi. 😉 😠 😎

Baby...chcem sa opytat ake mate skusenosti s internetom a popripade aj s telkou cez Orange, T-mobile alebo UPC.
Chceli by sme to zmenit a nevieme sa rozhodnut.
Tak kazda rada pomoze a hlavne nazor.

Prajem krasny dnik.
Pa.

adrica
23. mar 2009

Eroska...jeeejda prajeme Adkovi vsetko naj k meninkam. 😉

natana
autor
23. mar 2009

čafte,
no masť som nejaku kupila ale inu, bo som si zabudla napisat na listok ako sa to volá a jasne že som si v lekarni nemohla ani za nič spomenuť. ddali mi nejaku od bioderma cicabiokrém či ako sa to volá. no uvidíme, draha bola dosť tak hadam pomože
peti a ty maš to hydrolotio alebo lipolotio, lebo mne kedysi dala dermatologička to hydrolotio ale viem že je aj lipolotio a to už podla nazvu sa mi zda že asi bude lepšie na take suche fľaky, ked nepomože ta naša kupim toto.

inak neviem ako su na tom babule, ale nati ma už zapchatý nos, tak sa tešim 😠

deni aj naša by sa možno docikala, keby som ju v noci nedavala, aj ked ona sa občas zobudi, že jej treba aj pred polnocou, ale ak spi velmi tvrdo možno by pustila do postele, radšej neriskujem 😒

luci a bibka večer nič nepije, či má taký dobrý mechur že sa nepociká?

sara zase nič na obed nezjedla, a ani ked sa vyspala, nechcela polievku ani vidieť, tak teraz som babizniam nakrájala nektarinky a ide sa zadrhnuť (doniesla som si akože pre seba a ona mi to skoro vytrhla z ruky), ked nič ine tak aspon ovocie nech je. inak dosť pochudla máme len 13,5 kg ani pupčo už nemá take ako predtým, nevadi, len tie polievky by mohla začať jesť.

ja som si poobede posadila na balkon rastlinky, no a ja ťapa som si to zle vypočítala a kupila som o jeden hrantík viac a aj som don už posadila a terz to nemám kam dať, to sa može stať tušim len mne 😀

dadi, ale keby špinave od hliny tak to pochopím, ale natalkina bunda ani nezišla, čo si niekde narobila čierne čmuhy ako od kolomaže. no čo už, aj tak je jej už mala a na rok dostane druhu, len som ju chcela odložiť pre sáru, lebo je super teplučka a nepremokava a neprefukava. zostane už len do dvora.
a najhoršie došiel tatík, roztrol oba rukávy na koženej zimnej bunde, čo ma vnutri kožušinku. neviem čím tí chlapi rozmýšľajú, ide sa hrať s deťmi a neda si obyčajnu a lezie do dreveneho domčeka cez male okienko, to mohol čakať, že sa rozšklbne.

adri my mame Fibernet od Orange, uplne ten najlacnejší a ide to v pohode. ale je fakt, že ja nesťahujem moc hudby ani filmy, som len bežný uživateľ. a nemáme ani žiadne výpadky, čo u slovanetu bolo stále niečo.

adkovi tiež prajeme krásne meninky 😉

dadka212
23. mar 2009

ahojte 🙂

no dnes som spravila nečakaný nákup, kúpila som malému tenisky také čierne kožené nike, a až 25-ky 😕 jak je krpatý tak má velké nohy 😅 ale presne také som mu chcela kúpiť len s bielou fajkou a hentie sú s modrou ale nevadí, boli zlacnené na 20€ tak sa teším 😵
to lebo ideme o 3 týždne na svadbu a bude mať tmavý oblek a poltopánky som mu nechcela kupovať, lebo to by vôbec nevyužil a keďže je malý tak môže mať taký prehrešok, inak ten oblek je fakt krásny presne tento http://mimidekor.cz/detail.php?zbozi=892177 a pod sakom tá vestička vyzerá takto http://mimidekor.cz/detail.php?zbozi=797399 len aby to tak vyzeralo aj v skutočnosti....

Peti no vidím, že vy ste na nákupoch šťastie nemali 😝 a omáčka sa podarila, ale chutila len mne 😅

ERosko Adkovi prajeme všetko najlepšie k meninkám 😵 som na to aj ráno myslela, ale potom som zabudla 😔 no tá tehudemencia 😝

Cia Bibi je teda poriadne šikovná 😵 super 😉

Adrica my máme UPC aj káblovku aj internet a spokojnosť a dokopy ma to vyjde mesačne do 1000,- SK to neviem presne, ale ako Mirka nič nesťahujem, takže neviem ako by to išlo 😝

Miri nám doktorka predpísala Excipial lipolotio a bolo to super na suchú pokožku, ale iba na také suché miestečka som mu dávala infadolan 🙂
a s tou bundou no chápem ťa.....
a hádam to Natálke skoro prejde a zostane len pri soplíku 😝 a len aby to aj Sárka nedostala 😝

okacka
23. mar 2009

Ahojte,
ja som akurat dozehlila a idem si este popozerat do prace nejake veci, tak som nakukla. Dnes bolo aj u nas otrasne pocasie, u mna to akosi navodilo depku, ze mam pred sebou posledny tyzden normalnej materskej, buduci tyzden uz len dva dni.navyse tu bola kamoska, co za tri tyzdne nastupuje na MD, tak sa rozplyvala, ako jej bude super, bude teplucko, ona cele dni von s kocikom, az mi luto prislo, ked somsi zaspominala, ako tie dva roky rychlo usli. ale aj sa tesim, hadam to bude fajn.

Simuska rano plackala, teda ani nie ze plackala, ona chce byt statocna a neplakat a to je na moju aj muzovu psychiku este horsie. keby robila sceny a rumazgala, ale ona ma uplne tu spodnu pericku vydutu, az jej nou trasie,sem-tam zazvlyka uz doma DO SKOLKY DNES NIE, S MAMINKOU DOMA BUDEM. Potom to uz na lavicke, ked ju prezuvam, nezvladne a rozplacka sa.Ale stale opakuje, PLAKAT NEBUDEM, SIMONKA JE VE:KA ☹ . Ale hned ked odidem sa vraj ukludni.Daju jej do flasticky mliecko hned a hladkaju ju po rucicke, ked vypije lnu flasticku, vraj sa uz smeje. Dnes bol s nami aj tatik rano a chudak aj on plne oci slz. Ale nastastie ju bude vozit rano on 😀 . Dnes ju vsak zasa velmi chvalili, ze robi pokroky, uz sa pomalicky vraj integruje a tie ranne place mavaju ovela starsie deticky ako dvojrocne zabky, tak uvidime. Doobeda sa vraj pekne hrala, spievali, doma mi novu pesnicku zaspievala, aj vajicko velkonocne vymalovala. Pekne vraj papala, na obed dve misky polievky, druhe ze uz nevladala.Ale doobeda ze jogurt, piskotky, aj kolacik zjedla, tak somsa aj cudovala, ze viac ako doma. A dnes aj pokrok bol, uz si lahla do spalne s detickami na lehatko, akurat tam nezaspala. No hadam sa to nauci, lebo prisla domov taka unavena, ze pred 18 uz hajala. A doma zjedla dva taniere paprikasu, tak ju ta skolka unavuje a aj vzdy vyhladne riadne 🙂

Miri - chuda Sarinka, este u bab vypestujes nejaku anorexiu, ked im prizvukujes, ze maju pupok velky 😀 . Vsak oni su take chutne, ja neviem, mne sa velmi pacia 😉 . Fakt su hrozne zlate, take bambulky. A s tym muzom to veeelmi dobre poznam, moj si oblecie nove rifle a vrta v nich diery, no co narobis, chlapi...stale som nepochopila este ich myslenie... 😀

Deni - my cez obed tiez plienku nemusime, ale na noc ano,.Ona vypije pred zaspavanim mliecko a raz v noci pije a to by nezvlAdla.Navyse v poslednej dobe spinka uz o 7 vecer ado 7 rano by to nevydrzala...vsak hadam do 18 plienku na noc nebude mat 🙂

Nikuska - krasne deticky, mala je nadherna, az sa mi zacnelo za takym malickym, mrnavym v perinke 🙂

mirko
23. mar 2009

ahojte baby, boze som si spomenula ze ved je marec a nase dietky oslavili a oslavuju 2 narodeninky....tak vsetkym detickam prajem len to najlepsie 😉

ja cakam na tu nasu spravnu hodinku, nech toho mojho polaskam v postielke a pobozkam na licko 🙂

kukam teraz hlavne do inej temy 😀 v auguste k nam pride bocian 😀 som zvedava ako to maly zoberie, ale uz teraz hovori o babatku ako sme mu odlozili papucky do skrine, aby si malo co obut 🙂 a prilozi usko na moje brucho a pocuva co sa to tam deje, no zatial nic... 😀 😀

eros
23. mar 2009

Ahojme

adko dakujeeeeeee

dadi pekny oblek aj vesticka 😵 😵

mirko patkovi vsetko naj k 2r neh je zdravucky a vela darcekov a neh robi radost.a este gratulujem k tehu.

madmazelka no aj ja by som plakala a mala to zvladne ked si uz povie,ze je velka to musi byt krasne. 😵 😵

natana
autor
23. mar 2009

čafte

mirko gratulujeme k tehulkovstvu a tiež malemu paťkovi všetko naj k dvom ročkom

kati, ja im nehovorim že maju veľke brušká, a sare už vonkoncom nie. u natalky len občas poviem, že jedna porcia jej musi stačiť. lrbo ona by niekedy zjedla aj koňa. sara je iny pripad, no neviem čo sa ma v takých situáciach robiť, ked nechcu jesť to čo maju, hadam pochopi že so mnou nevybabre a začne jesť to čo navarim, inak mi fakt uplne schudne, už ani mlieko moc nepije, jogurt nezje ani jeden za deň, len somariny vypytuje a aj by som jej dala, keby aspon tu polievku zjedla, ale ona bude pozerať na cukrik vrieskať, že ho chce ale polievku nezje ani za svet.
no a simonka je dobre dieťa, ked je taka hrdinka, naša ziape ako tur, len ked idem na polhodinu preč z domu a to tam je s tatom.

dadi matúško bude frajer luke, už si ho viem živo predstaviť, bude na spapkanie 😉

dnes som tu mala sesterku , lebo je tu na školení, tak sme chvilu pokvakali ale nezdržala sa moc dlho (sama dobre vie ako je to večer s deťmi), taká vzorová návšteva, take by mohli byť aj každy deň.

no idem sa umyť a spať, lebo som nejaka vyplutá 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre