Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

vranka4
25. júl 2009

Ahojte maminy 🙂 ,véééľa ste toho popísali,čítam pravidelne,len písať sa mi nechce 😀 ,gratulujem všetkým oslávencom ,veľa zdravíčka,šťastíčka,kopu hračiek a super rodičov 😀 ,....nikuska,teším sa spolu s tebou,že Sára je taká šikuľka a za pár dní spravila taký pokrok 😉 ,často som na teba myslela tieto dni,že ako sa vám darí,či to zvládate,-podľa toho ,čo si písala si bola na konci so silami,bezmocná ☹ ,ale úspech malej ťa znovu naštartoval 🙂 ,držím palce,nech sa to už obráti na dobré,chce to čas, našu trpezlivosť 🙂 ,keď sme my nervózne,všetko prenášame na deti,ani si to neuvedomujeme 😒 ,teraz sú v takom úžasnom veku,každý deň nás niečím prekvapia,neboj ,ani sa nenazdáš a pekne sa vyhrá aj s detičkami,bude sa tešiť na kolektív 😉 ,každý sa snažil ti niečo aspoň napísať,zmierniť tvoje trápenie,len my to ťažšie pochopíme,museli by sme to zažiť,byť v tvojej koži 😀 ,ale napriek tomu súcitime s tebou 🙂 ,hlavu hore,viac si ver a bude fajn 😉 ........drnda-herečka,už sa teším na tvoj seriál 🙂 ,ty si tiež všestranná,všetko stíhaš,klobúk dole 🙂 ........ ináč my si užívame pekné počasie,každý deň sme v bazéne 🙂 ,Ivka je ohromná papuľka,pusa sa jej nezatvorí,len keď spí 😉 ,spieva,básničky reční...nasmejeme sa ,Marek je vážnejší,kľudnejší 🙂 ,typický pohodový chlap 😉 ,teraz majú obdobie stískania,pusinkovania navzájom,o chvíľu sa bijú,kopú,štípu,ťahajú za vlasy 😒 ,tiež sú od pondelka bez plienok úplne 🙂, aj keď sa občas stane nehoda,ale zvládneme to! 🙂 ,staršie baby sa vrátili z tábora,v pondelok Karinku odvážame do kúpeľov Smrdáky,takže toť u nás nové....pozdravujem vás všetky 🙂 ,užite si pekný víkend 🙂

eros
25. júl 2009

Ahojte

ja na skok poblahozelat jakubkom k meninkam 😵 😵 😵 cmuuuuk

drnda1
25. júl 2009

Niky - super, teším sa, že sa vám teraz takto darí a uvidíš, bude to len lepšie... 😉 inak s babkami sme na tom podobne (mama- alkohol, svokra - daleko), ale nevadí, čo už narobím...musíme si pomôcť sami a ako vraví môj muž, aspoň nám nebude mat kto čo vytknut a nebudeme musiet byt dako mu vdační... 😝 a o dekoch ani nehovorím....môj otec bohužial nežije a druhý dedko k nám ani len nepríde...to vždy musíme dojst my... 😒

Vranka - no aj ty si stále v pohybe... 😀 😀

yesno22
26. júl 2009

Jakubko dakuje 🙂

natana
autor
26. júl 2009

Ahojte baby
tak hlásim šťastný príchod, dobre bolo, málo bolo 😵
ani som vás nečítala, lebo ešte vybalujem a periem o 106. idem len fotky hodiť a zase letím

le aby som nezabudla dodatočne Jakubkom všetko najlepšie k meninám 😉

adrica
26. júl 2009

Caute zienky. 🙂
Ja len na skok.
Prave som dozehlila fajnu kopu, tak som rada, ze uz to mam z krku.

Mati...prajeme Kubkovi vsetko naj k meninkam 🙂

Nikuska...super, ze to Sarke tak pekne ide.
Ono fakt staci ked my sme nervozne a potom aj deti.
Drzim silno palce a ak treba tak sa skus kludne tu postazovat a potom bude super. Hlavne, ze to pomoze. 😉

Natana..to je stale tak. Clovek by aj dlhsie bol, keby sa dalo.
Idem pozriet fotecky.

Caute a krasny tyzden prajeme. 😵

adrica
26. júl 2009

Nati...pekne fotecky. 😉

evinah
27. júl 2009

Dodatocne vsetko naj Jakubkovi k meninkam!!!! 😵

okacka
27. júl 2009

Ahojte,
no mne Simonka este spinka, ja som dozehlila, tak som vas na chvilu prisla precitat.
Mame sa fajn, boli sme cez vikend u svokrovcov, tak sme boli na hubach, v aquaparku sa kupat, na Rohacoch, no pekny vikend 🙂 .

Aj my dodatocne zelame Jakubkom vsetko naj k meninkam 😵

Nikuska - super, drzime silno paste, neboj sa, ked budes Ty kludnejsia, aj Sarinka bude menej plackat. Hlavu hore 😉

Miri - pekne fotecky 🙂

No idem si este zabicyklovat na stacionari, kym mala vstane a potom pojdeme k mojim rodicom, vratili sa dnes z dovolenky 🙂

petra25
27. júl 2009

ahojte
v provom rade dodatocne vsetko naj Jakubkom, vela zdravicka, stasticka-v tejto suvislosti ma napada, ze Nastenka tu uz dlho nebola, Nasti, kdeee si? 😀
ja si uzivam momentalne pritomnost kamosky, co som spominala, velmi mi chyba, ked tu nie je, takze sa snazime byt co najviac spolu, Karinka ju miluje, tak mame teraz "stastne obdobie" 🙂 chodime sa kupat, cez vikend sme boli na chate a u svokrovcov pozriet...
tento tyzden sa chystame este do Senca a cez vikend su u nas (teda uz u nasich, kedze uz nebyvam v Leopoldove zo 6 rokov 😅 ) hody, tak ideme k obedu tam,na kolotoce, Karinka sa uz nevie dockat a este v sobotu je zasa z dedkovej roboty nejaka detska akcia na kupku, tak to zasa ideme tam, milujem leto 😀

miri, vitaj doma, podla foteciek vidno, ze vam bolo fantasticky, tesime sa na komentar 😵

nikus,idem reagovat uz len na ten velky pokrok, ktory ste urobili, je to super 😵 babule ti dali kopu rad, len by som sa opakovala, hadam nieco z toho zaberie a coskoro budete stastna rodinka 😵 moc vam drzime palceky, len jedna veticka predsa, Urcite ked budes spokojnejsia ty, budu aj bambulky je to tazke a lahko sa to hovori,takze drzim palceky 😔 a kazdemu z nas pomoze aj taketo ako si napisala virtualne postazovanie 😉

deni, tak ty pokracujem v tvojej akcnosti 😀 uz teraz sa tesim na ten serial 😵

vranka, velmi som sa zasmiala na stiskacom obdobi, veru aj u nas teraz funguje, bude sa s kamoskami objimat pusinkovat a tiez v zapati pohnevat a postuchat 😅 ale ty mas doma dve velke pomocnicky, tak vam je fajn veselo 😉

ozaj, co sa tyka naseho bezplienkovania nocneho, je to fajn, v piatok mala prvu nehodu,ale aj to mojim pricinenim, lebo som ju zabudla dat vycikat vecer, ale myslim, ze je to na tyzdnove skore fajn, dufam, ze nam to vydrzi 😵

nanette
27. júl 2009

Ahojte mamky 🙂

Ja tiež dodatočne želám Jakubkom všetko najlepšie k meninkám ... boli sme na chalupe cez víkend, tak som nemala priestor písať 🙂

Nikuška - tak ty si ma veľmi potešila, že ste začali robiť takéto pokroky... myslela som na teba, lebo naozaj to máš ťažké.... dúfam, že takto pekne sa to bude zlepšovať po každej stránke a onedlho sa nám tu budeš už šťastná chváliť, ako sa všetko dostalo do dobrých koľají.... 😵 😵 a veru, aj mne pomáha, keď sa tu občas posťažujem, hneď sa mi svet zdá krajší 🙂 a ďakujem ti za radu, ktorú si vyčítala z knižky... je pravda, že som to už párkrát aj takto skúšala, že som si počúravanie nevšímala, ale samozrejme som nevydržala dlho .... 5x denne som si kusla do jazyka, keď sa malá dočúrala, ale už na šiesty som hundrala..... tak teda skúsim ešte "tvoju" taktiku, možno zaberie.... 🙂

Vranka - no super, že aj vy ste už bez plienok.... a musia byť dvojčatká superské, aj keď je s nimi dvojnásobná starosť, ale aj dvojnásobná radosť 😵

Natana - super fotečky.... ste si to isto krásne užili..... šak nám prídeš porozprávať, keď poperieš a požehlíš tie haldy vecí z dovolenky 😉

Peťka - tak si veru užívaj kámošku, kým ju tu máš.... 🙂 Karinka je šikulka, keď je tak krásne ide nočné bezplienkovanie 🙂

Prajem pekný večer každému... papa 🙂

yesno22
27. júl 2009

Dakujeme este raz za blahozelania...

Miri...pekne fotecky 🙂 ...aj ja som dala nejake na FB, dufam, ze to bude fungovat 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=2018216&i...

natana
autor
28. júl 2009

čaute

ani nemam kedy sem zaskočiť, čo som v jenom kole a aj kamošku z londýna tu mam do zajtra, tak som zase len na chvíľku , lebo sa už chystáme k vode so sárinkou.

natálka je už na prázdninách u starkej, tak sme len same

no a k dovolenke, bolo super, len natinku som dopovala liekmi na všetko možne, lebo z tých soplov čo si priniesla z tábora, dostala aj hrozný kašel, nezaberali ani kvapky do nosa antibiotikove, tak nastupil biopharox. lenže v hrdle sa jej objavili ešte pred odchodom take biele sližiky na mandliach, tak som s nou v piatok utekala k dokine, dala jej spraviť krv , čo nemala zlé ale dala jej antb a vraj ma podozrenie na mononukleozu, tak som bola zdesená, urobila jej aj výtery, kazala kloktať a nos vyplachovať v mori, hrdlo joxovať a pod. k krvi zistila že je chudokrvná, tak máme ešte aj železo užívať. no takže som brala pol kufra liekov.
ale našťastie jej to v stredu všetko akoby zázrakom ustúpilo, tak som bola happy, že sme mohli isť aj do aquaparku.
sarinke sa páčilo, ale v kuse by len na maminke bola nalepená, vobec neposluchala, ale to je u nás bezný jav, takže ma to akosi neprekvapilo.
natalka si našla aj kamošky (jedna češka čo robí delegátlku v čedoku tam mala dcéru a neter, tak sa baby vyjašili . sárinka sa im strašne páčila, až sa o ňu bili (teda nie natalka ale tie dve češky) 😵

Sáru sme nemohli dostať z bazenov v aquaparku, až ked prišiel ujo z píšťalkou a vyháňal ludi, že zatrvárqju, tak sme ju akotak prehovorili. V reštauráciách lietala ako šarkan, neobsedela ani 5 minút. z lunaparku som ju vliekla s revom, čo by tam milostiva aj nocovať chcela. v obchodoch robila svoje super scény a plieskala sa mi o zem. ale inak super dovča (aj ked som si vobec neoddýchla)

no už musim ísť zase vymýšla, zatial papa, snqad dobehnem zajtra a prečítam vás

drnda1
31. júl 2009

Ahojte,

fíha, vidím, že všetky prázdninujete... 🙂

Ja som včera úspešne spravila tú 1.kvalifikačnú skúšku, tak sa teškám! 😵 😉 🙂
Erik mi zajtra dojde z tábora, dnes mi volal celý šťastný, vraj sa dnes ,,oženil,, s najkrajšou babou v tábore, Marínou, vraj má aj prsteň a dali si aj pusu...
😝 😎 a že domov sa mu ešte nechce a že o rok idú tam všetci znova. 😀
Simi ide zajtra ráno do Štúrova, Erik v stredu za ňou a budúcu nedeľu prídu.
😝
V stredu mi ide aj Peťo preč, takže sme 5 dní len so Sárinkou samé, tak si urobíme babské hody! 😀

Zajtra doobeda idem na masáž, lebo už zasa ,,umieram,, na chrbátik... 😝 Navečer mi dojde kamoška s malou, ktorú som 2 roky nevidela, tak sa teškám...
V pondelok zasa zubárovi, opäť sa mi asi objavil ten zápal, čo mi už zrezával z koreňa, tak neviem, či mi zasa nebude musieť... 😖

Miri - super fotečky 😉 , baby si to pekne užívali. 😵 Asi ste čierni, jak cigáni, čooo? 😎

Pozerala som aj Niky, aj Mati, aj Danka, aj Zuzi - fotečky na FB - perfišné... 😵

Máme tu opäť poliaka - kamoša, varil mňam cestoviny a tiramisu 😵 , škoda, že zajtra ide domov...kto bude variť? 😀 😀

dadka212
1. aug 2009

čaute, no tu to teda viazne 😀

my sme dnes boli na western show, Matúško úplne hotový z koníkov, aj som ho nechala povoziť sa na koníkoch aj na koči, no pekný deň 🙂

Deni ďakujem 🙂 ja som tiež pozerala tvoje a Sárka je krásna okaňa 😉
blahoželám k skúške si šikulka a držím palce u zubárky nech to dobre dopadne 🙂

Miri tak ste si užili dovču aj zle aj dobre...ale hlavne, že je už teraz všetko ok 🙂

Peti no super, že Karinka takto super bezplienkuje a veru užite si kamošku kým znova odíde 🙂

Niki super, že to takto pomáha vypísať sa tu 🙂

petra25
3. aug 2009

ahojte, dlho som tu nebola, vobec nestiham, ale ako vidim, je nas viac 😉
my sme vo strvtok boli v Senci, ja som tam bola 1x a musim povedat, ze urcite nie posledny, bolo super
v piatok sme boli v cirkuse, v sobotu na cely den tu u nas v areali kupka mal dedko firemny den pre deticky, bolo to perfektne, kopec sutazi, malovanie na tvar, kupanie, papanica a nakoniec Hex 😀
no a vcera sme boli u nasich na hodoch, mala sa vyjasila na kolotococh, vecer sme si boli este na chvilku sadnut, spievala kamoska a teraz cakam, kym mala vstane a ideme s tou kamoskou este k nim na chatu a od zajtra zasa na cely tyzden na nasu, mamina ma dovcu aj znamy, tak tam bude kopec deticiek 😵
mam milion este ani nepostahovanych foteciek, nie je na to nejako cas 😝
pozeram priebezne fotecky na fb, vsetci si plne uzivate leto ako vidim a tak to ma byt a dakujem aj za priania, moc potesili 😵

natana
autor
4. aug 2009

čaute

konečne som sa sem dostala a nestilhla som napísať ani prve slovo a mala už bola hore.

ďakujeme za pochvaly, ale fotiek je strašne málo, tak som sa ani nemusela veľmi trápiť s výberom. akosi zabúdame fotiť, ked sa stále niečo deje nie je čas.

deni od cigáňov máme ďaleko, asi si už zabudla že naša Sára nie je anjel a neobsedí ani dve minuty a s tatinkom vo vode max 10 min a potom príde najčastejšia otázka :de je maminka? a mám po opaľovaní ☹ len plecia by my oškvarilo, keby som si ich nenatrela ale inak som sa menusela natierať
a gratulujem k študijnému úspechu

nikuška, čo to som stihla prečítať, no a fakt to máš hrozné, nedivila by som sa keby si pri takomto režime skolabovala. ale snád sa to čo najskor zmení . aj naša sára je síce anciáš, len zle by robila, všade sa mi plieska o zem a reve ako najatá, ale až také strašne to nie je, a to nehovorím, že by mi plakalo ešte malé babatko. držím palčeky. a so svokry si ťažku hlavu nerob, jej sa to vypomstí časom, ked zostane sama a ani si na ňu nespomeniete.

a tiež sa tešíme s nočníkových úspechov všetkých detičiek. Ale u nás ssa to akosi v noci pokazilo, lebo ked je takto teplo pije strašne veľa vody aj pred spaní vychlontá aj trojdecový pohár a stalo sa mi minulý týždeň trikrát, že nevydržala . tak som bola včeera v ikea, kúpila taku hrubšiu podložku na matrac, lebo v jednom kuse vyzliekať a prať matrace sa mi veru nechce. takto vyperiem len podložku lebo pod nu som eštre strčila tie podložky, čo mi zostali z porodnice.

inak vidím že všetky to akosi flákeme, tuším ani to stretko cez leto nestihneme zbúchať ☹

naša nati je stále v Kútoch, cez víkend sme boli aj my, lebo boli hody, ale nič moc. okrem toho že bolo super počasie a mohli sa babule jašiť celý deň v bazene, som si vôbec neoddýchla, lebo svokra si len šunky válala a ani s deťmi nebola, andy sa zdúchol do dielne na celu sobotu a v nedelu mi prischlo popri inom aj varenie, lebo sviečkovú starký variť nevie a svokra sa hrnca nechytí (aj tak dobre, lebo by sa to nedalo jesť)
koláče odflákla ako sa len dalo, takže ani som sa nemohla objesť sladkého 😠
v nedelu sme išli aj na kolotoče a tam sa sáre strašne páčilo (ako vždy, domov sme išli s cirkusom)
večer sa na mna a andyho vyrojili komáre, ked sme čistili bazén tak som dohryzená až až

no a teraz máme zase odstávku teplej vody, tak sa chodíme večer kupať k mamine, takže končím a ideme
zatiaľ sa majte pekne 😉

yesno22
4. aug 2009

ahojte...vidim, ze nie len ja to tu flakam...leto v plnom prude..obcas zajdem na FB ale inak cucim do PC len v robote, to mi uplne staci 😝

u nas vsetko v pohode...makame v praci, potom na dome...akurat dnes som bola nazivo omrknut drez do kuchyne, co som si vybrala...je paradny...ale aj ta cena 😔 a to nevravim o baterii, ostatnych spotrebicoch a svietidla...tak to by som potrebovala jeden uver, keby som si chcela kupit tie, co sa mi pacia...hruuuuza 🙄 ale inak sa vytesujem na prvu kavicku na teraske 🙂 😵 ...a objednala som si svoj vysnivany stol do kuchyne+stolicky z javoriny...aj do obyvacky stolik a jednu vitrinku...jaaaj a kopec penazi prec...a teta v banke sa cuduje, ze rusim ucet... 😀

Jakub spinka cca treti tyzden bez plienky...posledne noci sa pyta, alebo ho dam vycikat, ked ho v noci pocujem, ze sa mrvi...uvidime, ako to pojde...o necely mesiac ideme do skolky, tak to hadam do vtedy zvladneme 🙂 ...inak je perfektny, ako vzdy v kuse v pohybe, usta sa mu nezatvoria a az na obcasne "zachvaty" hnevu sa nestazujem....

drnda1
5. aug 2009

Ahojte,

no mne práve odišiel manžel niekde na bicykle a príde až v sobotu večer... 😝 a ešte póbede odchádza Erik za Simonou do Štúrova, čiže budeme so Sárinkou samé. 🙂
V nedeľu mám zasa ja stretávku zo ZŠ, tak sa už teším.

Mám stále veľa roboty čo sa nechtov týka, Sárinka je fajn, už ju vôbec nebudievam na piškanie, dám ju, len keď ideme my spať a krásne už vydrží až do rána, cca do 6,30. 😵
Stále iba spieva, vie už plno pesničiek, z toho sú len 2 ľudové, inak Desmod a Kirschner. 😀 😀

Erikovi sa v tábore straaaašne moc ľúbilo, aj sa tam ,,oženil,, 😀 , je plný dojmov, už sa teší o rok znova. 😎

No dnes dám do poriadku konečne byt, dačo uvarím, poperiem a umyjem podlahy a pôjdeme von. 😝

Mati - no tak už pomaly finišujete, čo? Júj, to vám bude super, v domčeku. 😉
Ozaj, inak čo je s Luckou? Tá sa straaašne dlho neozvala. 😝

Miri - nedojdete sa pohrať, keď sme samé? 😉

natana
autor
5. aug 2009

deni ked tak v piatok, lebo zajtra ideme pozrieť natinku 😉

drnda1
6. aug 2009

Ok Miri, tak sa večer dohodneme...ok? 😉

natana
autor
7. aug 2009

deni tak ako si uspela v potencialnej práci?

naša hviezda leži od deviatej v posteli, ale stále má čo robiť a nespí. 😖

my nemáme nič nové, ale musim pochváliť našu krpatu, trošku sa lepši v poslúchani, aj ked ked na nu príde ten amok, tak vrešti aj pol hodinu ako najatá. Aj to nočne počurovanie prestalo, tak sa tešim, že sme zase v starých kolajach, cele dni sme niekde vonku, ledva stiham uvariť 😉 a aj jedenie je trošku lepšie, teda polievky už ako tak trochu zje a druhe podla toho čo máme, niekedy aj nič.
a pochválim aj natinku, konečne je viditeľne štihlejšia, čo som strašne happy, len sa bojim že ked pride zima a nebude sa dat chodit von, že zase naberie. alebo ju budem po byte nahanať nech vybehá 😎

už sa mi zíva, ale hviezda stále nespí, tak idem aspon prádlo spratať

drnda1
8. aug 2009

Ahojte,

Miri - behala som so Sárou po centre mesta na úrad... 😝 No naskytla sa mi možnosť, že by som učila na ZŠ v centre mesta a to je aj spojená škola s MŠ. Takže by som tam mohla umiestniť aj Sáru, tak by som si ju ráno vodila a aj vyberala. 😵 No samozrejme posledné slovo bude mať riaditeľ a ten je momentálne na dovolenke, ale 19teho mám ísť za ním a uvidíme... 😝
Ina myslím, že Natalka neschudla len pohybom, ale jednoducho sa pomaly vyťahuje, takže zima na ňu nebude mať vplyv priberania. 🙂

My sme využili čas samé pekne, vo štvrtok doobeda sme boli na T-Com pláži sa pohrať, póbede u nás na ihrisku, konečne nám ho tu zmodernizovali 😝 ... včera som bola za tou robotou, potom som varila kuracinu s brokolicou a ples.syrom a opek.zemiakmi a to máme aj dnes, akurát k tomu urobím dáku zeleninovú polievku. Dnes doobeda asi tiež vybehneme na ihrisko, aby lepšie spala a póbede už príde Simi zo Štúrova a navečer tato. 😉

Zajtra mám stretko zo ZŠ, sa teším. 😎 A zajtra príde už aj Erik. Ale Simi ide na stáž do Budapesti od nedele do soboty, navrhla ju riaditeĺka ešte s jednou spolužiačkou, a konečne im to plne hradí škola... 😝 Po 8-ich rokoch...

Inak čo sa týka toho môjho zubu, tak idem opäť na resekciu v septembri... 😖 paráda!

Ok, idem si dať café a chlebík. 😉

vranka4
8. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu sa teda neulievam len ja,viaceré sa tu flákajú 😀 ,najprv gratulujeme oslávencom,aj detičkám,čo urobili nejaký pokrok s nočníkovaním, s papkaním,novým slovkom a tak potešili maminy 🙂 my sa teda máme vcelku fajn,užívame si pekné počasie,Karin je práve v kúpeľoch Smrdáky do 17.8.,Lenka sa vrátila z tábora,včera sme boli na stretku mamičiek s drobcami v Brezne,bolo nás véééľa,o 13.h. bolo stretko s trojičkami+menšie detičky do roka,my véééľkáci sme mali o 16.h.,bolo super,deti sa vyšantili,maminy pokecali 😉 ,dnes sme doobedu boli na grilovačke pri švagrinej,večer pôjdeme na oslavu k sestre,synovec má 6.narodeniny 🙂 ,ináč dvojičky sú rozkošné papuľky,zaujímavé je,že občas,keď Marekovi nerozumieme,čo povedal,medzi nimi funguje nejaká dorozumievacia reč,Ivka to hneď pochopí a preloží 😀 ,občas majú horšie dni,škriepia sa ,trucujú,ale to patrí k ich veku 🙂 ,bez plienok nám to ide super,dokonca to vyzerá,že Marek sa na plienku v noci spoľahol,že ju mal,tak sa pocikal 🙂 ,pekne sa pýta aj v noci,nehoda je už výnimočne 🙂 ...ja som od 3.8.zamestnaná,vraciam sa naspäť na detskú onkológiu,ale momentálne čerpám starú dovolenku,mám 33 dní,až do 14.9.,dvojičky by mali ísť do škôlky od septembra,ale ešte nie som na 100% rozhodnutá,či sa nebude starať o ne starká ,ešte za 6 mesiacov by som mala aj RP popri plate 🙂 ,ešte zvažujem,čo by bolo pre nich lepšie 🙂 ,......ako si vaše detičky zvykali na škôlku ? ja sa teraz nejako obávam,myslím,že ja si budem horšie zvykať ako oni ,stále budem na nich myslieť,či neplačú,čo robia ...ale-uvidíme 🙂 ........drnda,prajem ti,aby ti tá práca v škole v centre mesta vyšla,aby riaditeľ súhlasil s novou kolegyňou 🙂 ...yesno,vy staviate domček,či už len zariadujete? ?nábytok a doplnky-teraz majú vééľký výber všetkého,len sa správne rozhodnúť,tak nech sa vám darí,už len aby sa ozval nejaký strýko z Ameriky a zasponzoroval 🙂 a vám ostatným,nech vás drobce poslúchajú,tešte sa s nimi z úspechov a príjemne si užite víkend 🙂

eros
9. aug 2009

Ahojme

ako vidim stoji to tu 😀 😀 u nas nic nove vsetko postarom.uz mam len traumu ako zvladne adko skolu.

osi co ty????sa neozves ani ciarku nenapises hadam je vsetko ok???

madmazelka krasne foto

miri tak isto pekne fotky a neboj mala sa vybeha aj cez zimu

tak vela som nenapisala bo neni ani co snad neskor 😀 😀 t.j ked bude adko skolak 😎 alebo ked bude nieco nove.

ozaj aj cia tu dlho nebola kde sa ta flaka???? 😕

okacka
10. aug 2009

Ahojte babule,
no veru to tu flakame vsetky. Sa bojim,ze ako nam budu deticky rast, sa nam to uplne rozsype, by mi to luto bolo 😒 . Som minulerozmyslala, ze co tak dat nejake stretko este na jesen? Jednu noc aspon, alebo aj len jeden den.
My nove poriadne nic, Simonka je uz velkacka, stale mi opakuje JA SOMUZ VELKA 😀 . Spieva, recituje, najviac ju bavi citat knizky, takze ich uz nemame kde davat a momentalne ma zalubu v detskej encyklopedii, takze vie o ziveratkach pomaly viac ako ja, ked si vecer s tatinom citaju.
Minule ma sokla otazkou, MAMI VIES ROZDIEL EMU A PSTROS? Asi si musim prirodopisne serialy nakupit, ak ju to bude bavit 😀 . V sobotu sme boli na Sutovskych vodopadoch, vcera v ZOO, tak dnes mam den pre domacnost, periem, vysavala som a podobne 🙂 .
Erosko - dakujeme, ja somna FC pozerala vase 😉 . Adko je uz na fotkach hrozne velky 🙂

petra25
10. aug 2009

ahojte babule
ozyvam sa po dlhsej dobe, mali sme nabity program, vcera sme sa vratili z vikendu z Calova, ale uz sa to pocasie nejako kazi, tak uvidime, ci to nebolo aj posledne kupalisko tento rok
cely minuly tyzden sme boli u nasich na chatke-mamina mala dovolenku, varovala moju malu sesternicu, tak sme im robili program-musim sa pochvalit, aj ked po roku vodicaku nie je asi cim 😝 😅 -ale konecne som sa odhodlala soferovat sama, tak som cely minuly tyzden jazdila za nimi 😵 urcite nebudem sofer na dlhe trate, ale takto je to super 😵 aj kamoska mi uz odisla naspat do UK, tak je tu smutnejsie ☹okrem ineho kupila malej aj smyklavku, tak to je jej najnovsia zabavka 😀
ja mam uz len tyzden a pol do nastupu do prace, tak som trosku "rozhadzana" aj sa tesim aj nie-najma na prerabku vsetkych planov podla novej reformy, som z toho jelen, ale volako hadam bude 😝 😀 my nastupujem prave kvoli tym planov uz od 19teho 😒
kati, veru to tu je teraz poredsie, ale myslim, ze na jesen a zimu to tu zasa zaplnime 😉 teraz vsetci vychutnavaju posledne slniecko
a klop klop, sme nadalej uplne bez plienky a za ten mesiac aj nieco mala mozno 4 nehody, tak sa tesim
pusa sa veru ani Karin nezavrie, niekedy mam z nej hlavu ako melon 😅 tak ako ste vy kati prepadli zvieratkam, Karinka uplne prepadla "pismenkam" uz vie celu abecedu okrem Q, W, CH a takych tych "divnych" pismeniek 😅

adrica
11. aug 2009

Caute zienky.

U nas nic nove vsetko po starom. 😉
Danko je stale zivy a aj dost obuchany,proste chlapec. 🙂

Aby som nezabudla kvoli comu som sem pribehla 😎 ...prajemevsetko najlepsie nasim ZUZKAM, vela zdravicka, stasticka a lasky.

Pa,pa. 😵

cia13
11. aug 2009

ahojte,
ja este zijem 🙂
len akosi je malo casu cez prazdniny. Bud sme mali pokazeny comp, alebo vela roboty alebo sme boli prec.
Teraz v sobotu sme sa vratili z Chorvatska, boli sme tak ako aj minuly rok na Krku v Baske. Bolo super, ani sa nam nechcelo ist domov. Teraz sa este trochu spamatavame, muzik ma este volnu tento tyzden, tak trosku pooddychujeme, niekam zajdeme. Chystame sa ist pozriet do Zoo v Lesnej, pri Zline. Na zaciatku prazdnin sme boli v Rakusku v Marchenpartku, je to vlastne obrovsky lunapark. Bolo tom uzasne, decka sa vyblaznili na kolotococh, samozrejme aj ja s muzom. Urcite sa tam este vratime. Mozem len doporucit.

Idem nejake fotky pozmensovat a hodit sem.

eros
11. aug 2009

Ahojte

adri dakujeme a dakujem aj babulam od FB za gratulacie potesilo moc 😉 🙂

Cia tak super si uzivate.otom rakusku som pocula znama nam otom stale rozprava tak snad aj my sa tam niekedy dostaneme a e v den narodenin by to malo byt zadara ci za polovicnu cenu,ale asi to skor plati na deti to neviem.len hadz foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre