Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

okacka
20. okt 2009

Ahojte babule,
moc dakujem za vsetky mile priania, pozitivnu energiu, velmi si tocenime. Dnes nas konecne pustili z nemocnice...
Poviem vam, bolo to cosi priserne, neprajem to ani najvacsiemu nepriatelovi. Nastastie operacia dopadla dobre, mala sa vyborne zotavovala, lekari boli uplne soknuti, ze bola perfektna, stale ju chvalili. Chudatko takmer 5 dni ma uplne vymazanych z pamate, ale je to tak lepsie. Aspon nevie,ci mpresla. Pre mna bol najhorsi ten pohlad na RAP - oddelenie pre resuscitacnu starostlivost a tiez na JIS. Stale ju v podstate udrziavali v umelom spanku, aby necitila bolest a aby srdiecko odpuchalo. Ale vsetky tie hadicky, kyslik a podobne...Same malicke babatka, novorodeniatka, no hroza. A potom to preberanie z narkozy a vsetkych oblbovakov. Bola uplne ako zdrogovana, nic nevnimala....No tazko o tom este aj teraz pisat, ale chvalabohu je to za nami, mala sa ma dobre a sme domka. Mesiac bude estekriticky, nesmie ochoriet, akakolvek teplota musi byt podchytena antibiotikami a v takom pripade, ze by hrozil zapal osrdcovnika, poputovali by sme spatdo BA, to si ani neviem predstavit. takze ziadne navstevy, ihriska a podobne.
Je este velmi slabunka, bleducka, schudnuta, no hroza pozriet. Hadam sa da doma do poriadku.
Okrem defektu sa priamo na operacnej sae zistilo,ze este aj dve plucne zily jej ustili zle, takze napokon to bolo este narocnejsie, preto bol chirurg z nej uplne hotovy,ze sa hned cytila sama dychat, po operacii mala len podporu kyslika.

takze tak,...nemusime uz brat ani ziadne lieciky na srdiecko, srdiecko sa po operacii krasne zmensilo do povodneho stavu, teraz len pravidelne kontroly v BA a u nasv MT..

Vas pocitam zajtra,dnes som uplne vystavena, znicena, idem silahnut.

Tak pa zatial.

dadka212
20. okt 2009

ahojte 🙂

Miri krásne fotečky, bambulky sú nádherné 😵

Nanettka aj tvoja Gabika je velká kočka, teda určite by som nepovedala, že má tolko čo náš krpček 😀 vyzerá velmi vyspelo 🙂 a super, že sa to piškanie už upravuje, aj Maťo má posledné dni nehody vnoci, sa zobudí s plačom s tým, že mi vysvetluje, že sa nechcel pocikať 😀 ale nevadí už viem, že mu nemôžem dávať piť čaj minimálne hodinu pred spaním 😝

to grckanie mal aj Maťko a prešlo mu to po 2 dňoch, hneď som nasadila diétu a bolo to v pohode 🙂

Zuzi tak sa rýchlo vyliečte, veď aj vás chceme vidieť 😵

no a Danielka dostala cukrovku asi odo mňa čo som mala tehotenskú, jej brali krvičku po narodení tak mala nedostatok cukru, potom po pár dňoch sa to dostalo do normálu ale neskôr mala na vrchnej hranici cukor 😝 teraz ideme na kontrolu v novembri hádam to už bude v poriadku, je sledovaná v endokrinologickej ambulancii...na obličke má hydronefrózu III. stupňa (to je niečo ako reflux obličiek), že sa jej môže vracať moč do obličiek a tým sa tam vytvára infekcia, čiže pri zvýšenej teplote hneď odobrať moč a dať skontrolovať, alebo aj keď jej nebude chutiť jesť atď., keď sa dovolám, tak budúci týždeň idem s ňou na kontrolu tak hádam sa jej to už zlepšuje, ak by nie tak neskôr by ju asi čakala operácia, mala to po narodení dosť zlé, nechceli nás ani pustiť domov z porodky, ale nakoniec pani docentka odobrila odchod s tým, že jej narýchlo robili všetky vyšetrenia...

Katka, čakáme na dobré správy, ozvi sa čo len budeš môcť...
....ma napadlo, možno Slenka bude mať na ňu kontakt 😝

dadka212
20. okt 2009

Katka kým som dopísala si napísala 🙂 super, že to Simoka tak krásne zvládla, je to silná babizňa 😵 a želáme nech sa čo najskôr zotaví a aby ste čo najskôr boli v "normále" 🙂

adrica
20. okt 2009

Ahojte zienky. 🙂

Ja len na skok, lebo kazdy den Vas sice citam, ale nemame nic nove tak ani nepisem. 😉

No som rada, ze sa ozvala Katka.
Takze Kati som velmi rada, ze to dopadlo na vybornu.
Urcite sa Simonka bude doma rychlo zotavovat a nebude vobec chora.
Drzime palce a ak budes mat trosku cas a chut tak napis ako Vam to ide. 😉

Dani...tak to som ani ja nepostrehla, ze ste mali taketo problemy, ale verim, ze sa Vam hodnoty budu znizovat a operacia nebude nutna.
Drzim palce. 😵

Tak idem ja kuk na telku.
Caute. 😵

natana
autor
21. okt 2009

Kati teším sa s vami, že je všetko v poriadku. pekne sa zotavujte, Sárinka posiela Simonke pusinku

🙂 🙂 🙂

cia13
21. okt 2009

Kati - tiez sa velmi tesim, ze ste uz doma a operacia dopadla vyborne. Prajeme vam teraz rychle zotavenie, aby vas choroby obchadzali. Uvidis, o chvilu bude so Simonky opat usmiate slniecko s ciernymi okalmi. 🙂

nanette
21. okt 2009

Ahojte kočky.... 🙂

Kati - joj, aká som rada, že už o vás vieme, že ste zvládli úspešne operáciu a že sa Simonka tak perfektne drží a krásne zotavuje... každým dňom to už bude lepšie a lepšie....postupne zase naberie svoju váhu, nebude už bledá a bude to zase vaše krásne zdravé slniečko 😵 😵 prajem vám, nech vás choroby obchádzajú, nech môže Simonka zase medzi ostatnú rodinu a kamarátov a zase si krásne užívať život a vy s ňou 😵

Dadka - Danielke tiež želáme, aby kontroly dopadli dobre, aby nebola potrebná žiadna operácia a aby aj cukrovka zmizla postupne.... držím silno prsty 🙂 A ďakujem za pochvalu mojej veľkej slečny 😵 😵 veru, je dosť veľká, už jej kupujem veci aj na 3-4 roky, dokonca tielká na zimu už má na 4-5 rokov a nie sú jej veľké 😝

Erosko - tak aj vás nech choroby obchádzajú, grcanie nech už sa neopakuje... Aďko je šikovný, čím viac jedničiek, tým lepšia motivácia a chuť do učenia 🙂 ten detský počítač asi máte taký žlto-oranžový, že? lebo ten som videla za 10 Eur, presne taký dostala Gabika minulý rok na Vianoce, ale bol o dosť drahší, tak tiež som čumela ako puk na tú cenu teraz 😝

petra25
21. okt 2009

Kati, to je super, ze to Simonka tak krasne zvladla, ona je silne a sikovne dievcatko, vsetci sme na vas mysleli, tak prajeme vela sil na skore zotavenie aby bolo uz len a len dobre 😵

majussa21
21. okt 2009

Ahojte.
Ja som teraz na nocnej, mala je s nasimi lebo mm siel po praci este do skoly ale uz mi volal ze ide domov.
My sme boli v sobotu na svadbe a kedze cez den nechcela vobec spat tak ju odvalilo v buse cestou z kostola do saly tak si pospala hodinku a potom salela az do 1nej hodiny rano ako keby nic ako na baterky ak sedela za cely ten cas od 19stej zo 3 x co sa napila prejedla si a salela Ani cestou v aute nezaspala este si u testinej skusala veci do 2hej rano a o 9tej uz bola hore ze vstavajte no hruza 😒 Ale inak bolo super ved uz musim popridavat foto aj co sme boli sarkana pustat.
Juuj ako vam zavidime stretko ved by sme mohli dakedy na jar aj dake celoslovenske zbuchat 😎

Nanet juj ako si ju pekne vykosila aj ja mam niekedy take chutky ju ostrihat ale by mi mm nakladol po prstoch.A na tom laptope sa hrava?To co je na nom este som to nevidela. 😕
Teeda ze 100cm riadna vyska my mame 92 cm 16 kg to asi najviac kg mame a cizmy sme kupili 26 v deichmane jedny tie snehule na von a jedny take pekne fialove vyssie. 😉

Yesno tak vy sa uz stahujete takto na zimu?Potom popridavas fotky aby sme sa mohli kochat 😎

Kati super ze ste uz doma a vsetko to nakoniec dopadlo dobre a teraz uz len preklenut to obdobie rekonvalescencie a coskoro uz na to budete len sponiat ako na zly sen

Dadka my sme mali tiez hydronefrozu II-III stupna aj megaureter a tiez nam hrozili operaciou boli sme aj na vysetreniach v martine lezali sme v nemocnici 3 dni.robili nam scintigrafiu a urografiu a reflux sa nepotvrdil a teraz to uz ma len ako esteticku chybu ale ma zakaz kupania na kupaliskach do 6stich rokov len doma v bazene.

Miri tak vy sa chystate uz stavat?Uz mate vybraty aj domcek? 😉

Peti my mame tiez skakaciu loptu a malu strasne bavi rada na nej skace ked hraju pesnicky aj tak. A ty mas s kym malu?S maminou si to spominala?

evinah
21. okt 2009

Ahojte !

Kati to som rada, ze mala bambulka to tak uzasne zvladla a zvlada, vsetko chce cas a zase bude vase zive sidielko ked este nie viac zive ako doteraz, ked uz bude mat srdiecko v poriadku! 😉 Takze sa mas naco tesit! A ako ste existovali v BA? AJ ste spali s manzelom v nemocnici ci na hoteli?Alebo si bola sama?

Ja som bola dnes pozriet svagrinu v porodnici, v pondelok sa jej narodilo dievcatko Danielka-Meginkina prva sestranicka. Ta na nu pozerala bez slov,ze ake maly cloviecik.. Mne inak tiez pripadala taka malinkava a pritom bola len o 100 g mensia ako bola Megi, normalne ma to prekvapilo.. Skoro mi slzy vyhrkli, ked som ju videla.. O to viac sa budem teraz tesit na nase.. 😵

endy
21. okt 2009

Ahojte,Katka moja chválabohu,že to dobre dopadlo.Myslela a aj myslím na Vás intenzívne.Dobre,že to Simonka takto hrdinsky zvládla. Držte sa,posielame Vám aj s Nikolkou pusku!!!

natana
autor
21. okt 2009

jaj babule, ja len na skok, musim sa pochváliť, našim buducim členom rodiny. hodim do albumu, kým mi ich admin zruší

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a maji, hej zohnali sme si bezuročnu požičku , tak asi sa na to dáme, len sa desim tých papierovačiek, kym nam stavbu povolia na stavebnom urade.

ešte dobehnem, ale teraz dvrdo pracujem, tak sa zatial majte

nanette
22. okt 2009

Ahojte 🙂

Mirka - jeeeej, ten havino je rozkošný... a vôbec, tá fotka je celá perfektná, hodila by sa na plagát 😵 😵 sa nedivím, že sa ho už neviete dočkať... taký krásny, ako malý plyšáčik 😵 😵

Evi - a ako sa cítiš? už nemáš také nevoľnosti? už aj pekne priberáš na váhe? 🙂 a Meginke ste už povedali, že bude mať súrodenca? teší sa? 😉

Majussa - no ti poviem, Sandruška je podarená... ako tak dlho vydržala do noci a potom ráno vstala veľmi skoro, človek by povedal, že to bude dospávať minimálne doobeda 😝 aj naša bola púšťať s tatinom šarkana, veľmi sa jej to páčilo, sama si ho obsluhovala a šlo jej to pekne 🙂 ten počítač detský je super, v programe je kopec hier, kopec melódií, naučí ťa to abecedu, aj slová začínajúce sa na jednotlivé písmenká abecedy, krásne to aj vyhláskuje, aj hodiny sa dajú naučiť, aj čísla.... podľa mňa je to super pomôcka na učenie a hranie, ale Gabiku to zatiaľ baví málo, zrejme tak o pol roka-rok, ju to bude baviť viac.... a to ho už rok máme 😝 a ten nový účes Gabiky - to som pôvodne mala v pláne len jej jemne skrátiť končeky vlasov, lebo už ich mala veľmi dlhé, ale ako som jej raz strihla, zistila som, že nožnice nie sú až také ostré, ako sa mi zdalo a vlasy sa jej trošku krútia, takže tými vlnkami vybehli o hodne vyššie, ako som strihala.... no už sa nedalo cúvnuť, musela som strihať..... tak som to upravila na postupku a došla až do takého strihu, že už to nedáme ani do gumičky 😅 😀 😝 na začiatku som si myslela, že budem utekať hneď ku kaderníčke, nech nemám doma strapaté strašidielko, ale nakoniec sa sama divím, ako sa mi to super podarilo ostrihať... každému z rodiny sa to páči, tak som rada ... a vlasy jej rýchlo rastú, takže o chvíľu budeme zase dávať do gumičky 😉

slenka
22. okt 2009

Ahojte 🙂

v prvom rade Katka som rada, ze si napisala. Vsetci sme na vas mysleli. Som vemi rada, ze operacia dopadla dobre a verim, ze aj zotavovanie prebehne rychlo a bez problemov. Simonka je velmi sikovna a silna.

Ja som si dnes privstala este pred Terezkou nech rychlo vybavim maily kym pojdeme do prace a do skolky. Poobede mala nebude spat, lebo musime ist s autom do servisu a neviem na ako dlho tam stvrdneme 😖 Potom bude zase do vecera ako v deliriu, ked nespi tak potom nevie co so sebou 😝

Caka nas narocny vikend, konecne sa ideme prestahovat o dom dalej, ale definitivne sme sa o tom dozvedeli len vcera. Dom prerabaju a dokoncia ho az v piatok. Potom musim nabehnut ja a upratat to tam nech mozu zacat nosit veci. Manzel bude popri tom este montovat zaluzky, garnize.... Vobec neviem ako to postihame, ked ani Terezku nemame kam na vikend poslat (ani ju nema kto zabavit) a bude sa nam motat pod nohami a vyvadzat somariny, ze sa jej nikto nevenuje 😝 Normalne sa desim toho co nas caka

Nati - havino je zlatucky. Keby ostal taky malicky aj ja by som ho hned brala 🙂
Nanette - Gabiku si pekne ostrihala. Pristane jej to. My sme tiez strihali Terezke ofinku a tolko sme zarovnavali, ze takmer ostala bez ofinky. Manzel sa jej smial, ze to ma ako prilbu, ale uz to pomaly dorasta.

evinah
22. okt 2009

Nanetka nevolnosti uz chvalabohu nemam, tento tyzden uz koncim 4ty mesiac.. Inak je pravda,ze pri druhom babovi vybehne brucho skor, povedala by som,ze s takym mesacnym predstihom ako to bolo u Megi..
Aj ked som nejak nepribrala, skor sa mi len pomaly vracaju stratene kila co som na zaciatku schudla. Z 3kil co som schudla mam naspat 1.5kg. Takze zatial nie som slonica. 🤐
A jasne, ze Meginka uz davno vie, ze bude mat braceka, alebo sestricku. Pripravujem ju na to, ze bude z nej velka sestricka, moj pomocnicek. Vlastne si to bude vediet tak trochu predstavit ked sa svagrina vrati z nemocnice a budeme k nej chodievat pozret babatko. Musela som jej to povedat aby si davala pozor a neskakala po mne ako po zinenke a davala si pozor aby mi nekopla brucho. Ked sme jej povedali, ze svagrinej "vybrali babatko z brucha", tak chcela vyberat aj nase.. 😀

dadka212
22. okt 2009

Evi to teda určite bude Meginka pomocníčka 🙂 Maťo je velký pomocník, stále jej utiera slinky čo tak slintá, spieva jej kukulienku, robí jej šašoviny aby sa rehotala na ňom, podáva mi plienky atď. ani som to nečakala, že bude na ňu taký dobrý 🙂 aj keď plače tak za ňou príde a utešuje ju, už ju skúšal aj kojiť 😀 😵

ja som ho tiež neklamala o nejakých bocianoch, pekne vie, že mi ju do bruška dal tatino a vybral ujo doktor 🙂 som mu opisovala, ako plačkala, keď mi ju vybrali z bruška, lebo tam jej bolo dobre a ten teraz niekedy keď ona plače tak mi hovorí, že asi chce ísť zas do bruška 😀

Miri havinkovia sú nádherní 😵 ja mám strašne rada psov ale ako som spomínala nemusím ich chytať 😅 ale to mám odvtedy, čo mám deti, neviem čím to je a pritom sme vždy mali psa, som sa o neho vlastne starala len ja, aj so mnou spával na posteli a teraz toto 😀

Slenka tak držím palce nech sťahovanie zvládnete v pohode a Terezka nech moc nevymýšla 😉

petra25
23. okt 2009

ahojte babule,
ja som dnes ostala doma s malou, lebo vcera ostala soplava a dokonca aj teplotu 37,7 mala, tak som sa zlakla, ide este aj vikend... dala som jej rychlo u dokyny pamykoin predpisat, lebo ich mala take zelene, to sme este ani nemali a reku este buduci tyzden stretko, by ma kleplo, keby mi ostala chora-nastastie dnes sme bez teploty a aj soplik je uz bielucky a je ho menej tak sa tesim 😵

majussa, no som sa zasmiala na predstave "ficiacej" Sandrusky, je to mala expertka a hlavne ten ranny budik, by ma porazilo 😅 ja som sa prave dnes dozvedela, ze pojdeme na svadbu-az 3. jula, ale uz sa straaaaaaasne tesim, vydava sa mi super kamoska, tak to je niekedy viac, ako svadba z rodiny 🙂

evi, super, ze ti uz nebyva zle, fuj, to som najviac trpela cez tehotenstvo hoci to trvalo len 2 tyzdne a Meginka bude suprova starsia sestricka-pomocnicka, ked si to teraz mozete na svagrininom babatku nacvicit 😉 😵

petra25
23. okt 2009

nati, ten hafancek je naaadherny, juj, veru ako taky maly plysacik, kedy ho budete mat? buduci stvrtok este nie? Karinka by sa poserinkala z neho, ona miluje havinkov a tiez stale vravi, ze by chcela havka domov 😅

nanettka,jej ty si mi uplne bodla s tou informaciu o tom notebooku, chcela som totiz vediet, ci je tam abeceda po pismenkach, lebo ta Karinku stale nesmierne bavi a su tam aj cisla.. no super, planujem ho totiz kupit na Vianoce malej a este ze Eroska povedala, ze ho kupila v Tescu za 10Eur, urcite by som ho na MMB preplatila 😠 a Gabiku si strihala sama? super to ma, ja som Karinku strihala sama len raz a stacilo, chuda, som ju celu dokatovala, na dalsi raz som s nou sla radsej kadernicke 😀

slenka, no to ti veru nezavidim s tym stahovanim, budes to mat perne, ked ani Terezku nemas kam dat, nech uz to mate uspesne za sebou, a preco sa stahujete do ineho domu vedla, je vacsi?

Dadi, no vidis,ako si sa velmi bala, ze sa Matko bude k Danielke chovat zle a aha ho aky pomocnik je z neho 😵

drnda1
24. okt 2009

ahojte,

kati - som rada, že si sa ozvala 🙂 , že je simonka v poriadku 🙂 ... ja som vedela, že ona to super zvládne 😉 ...
posielame pusinky
😵

na stretko rady dojdeme, pokial budeme zdravučkí 😝 ...sára má už 2 tt soplíky a nie a nie aby jej prešli... 😒

tata máme na čundri 😝 , chlapi - tí sa maju najlepšie ! 😝
v piatok máme stužkovú, už je všetko nachystané, ešte musím piect... 😝 šaty sú hotové, budeme kočky 😉 , teda hlavne simi - bude to jej veľký večer 🙂

no len tri dni teraz do práce a máme voľno, však peti, endy? 😉 ja som bola s deckami na mini talent show...v piatok 🙂 v porote bol hammel, anita soul a šišková 🙂 velmi sa im páčilo, autobus nás doviezol ku škole až pred 18,00 😎

vianoce ešte dáko neriešim, všetko je tak narýchlo, len lietam jak handra: stužková, svokrina 60-tka, erikove narodky, potom tie vianoce, svokor - 60-tka,,,simi prijímačky na VŠMU...bude to do jari veľmi veseléééééééé...
😖
ešte som sa prihlásila na tu rigoroznu skúšku...fúú...no neviem, či to zvládnem...no čo už - uvidíme...

ok, idem asi ešte do vane, som úplne grogy...dám si baeilys a pôjdem spať...
😀
😀

eros
25. okt 2009

Cafte

kati to je super,ze vsetko doapdlo ok aj ze mala super zotavuje,len tak dalej a informuj co a ako

babenky no neviem ,ci dojdem na stretko bo som nachcipana a snad decka to nechytia bo zevraj aj decka su chore v skole,ale vsak uvidime do stredy.niektorej sa ozvem co a ako.

kitty,este som to neskusala ten laptop.vsak ho skus v obchode co tam je ked budes sama

dadka212
26. okt 2009

Ahojte

ja mám pokazený notebook tak som nešťastná fungujem len cez mobil...

V sobotu som mala deň pečenia robila som medovníčky lebo som malému kúpila plastelinu a tam boli dinosaurové vykrajovatka a on chcel tú plastelinu papať lebo som mu povedala že si urobíme kolaciky tak som si na seba uplietla bič no nič máme teraz kopec dino-medovníkov 😀

Na stretko sa veľmi tešíme dúfam že sa tam stretneme všetky ...

natana
autor
26. okt 2009

ahojte

naša sárinka má konečne dievčenské dni, hrá sa z bábikami, varí im, krmi ich, češe, hrá sa na lekárku, take normálne dievčatko. konečne po takej dlhej dobe chlapčenských prác

nati dnes došla zo školy s tým že ich je v triede len 6 deti, že ostatných 19 je chorých, no tak som zvedavá, či za tieto dni neochorie. dúfam, že nie, lebo ma šlahne.
slenka, snád ste sa presťahovali bez problemov a naš havoš nebude veľký, tak max.12 kg, papierový kokríci sú podstatne menši ako ich bezpapieroví kolegovia 😉

zuzi skore preliečenie
deni držime palce na skúške

peti, havoška nebudeme mať tak skoro až za 5 týždňov. budete musieť pris aj v decembri 😉

dadi aj mna čakaju medovniky, lebo sara stale vytahuje vykrajovátka, tak asi upečieme aj skôr

evi aj my sme museli natinku naučiť spávať u seba v posteli lebo ona sa vrtela ako vrtula a vždy ma kopla rovno do brucha, tak sme ju v noci vždy ked došla ku nám museli poslať naspať. no ale ona sa zas tak velmi na sestričku netešila, lebo každy ju dopredu postrašil, že kolko s nou bude roboty a pod. a potom to tak aj dopadlo, že jej robila zle. ale ona bola strašne dlho sama, tak to asi preto.

dadka212
27. okt 2009

Miri no hádam neochoriete 😝 a všetci sa láskavo vyzdravte, chcem vás vidieť všetkých teda všetky, šak tuším samé baby tam budú len Maťo bude chlapčisko 😀 teda ak Zuzka prinesie Aďka tak budú dvaja 😀

petruska77
27. okt 2009

Kati, to je super ze operacia dopadla dobre, velmi sme na vas mysleli... daj obcas vediet ako sa Simonka zotavuje, ked budes mat trochu casu 🙂

natana
autor
27. okt 2009

dadi, vraj u nich v škole zuri nejaká chrípka, dnes boli v triede len traja 😕
len mi je divné, že my sa ako tak držíme. ale tešim sa z toho 😵 😵 😵
inak ak to nebude vadiť, možno dobehne aj moja sestra a ona má tiež chlapca, tak matúško by nebol sám v tom babinci (pokiaľ sa eroska nedostaví)

dadka212
27. okt 2009

Miri no veru držte sa vy ste boli také chorlavé vždy tak hádam vás to už bude obchádzať 🙂 a mne nevadí, keď sa dostaví aj sestra len aby som si vás nepomýlila 😀

petra25
27. okt 2009

ahojte babule,
citam, ze su tusim viacere "stretkove" deticky soplikove, bohuzial nas nevynimajuc 😒 dufam, ze sa to do stvrtka nezhorsi, len neviem, ci vam nebude vadit ak prideme trosku soplikove, dajte vediet 😔

dadka212
27. okt 2009

Peti mne nejaký ten soplík nevadí 🙂

natana
autor
27. okt 2009

peti, ak nebude mať sviečky až po pusinu a nebude kýchať na všetky strany, tak nevadí. ale ty si tušim pisala, že ti dala lekarka pamykon, tak to do štvrtka by ste mali byť fit 😵

dadka212
28. okt 2009

ženy kde ste??? no čo teda zajtra pridete? nie že tam budem sama 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre