Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

adrica
1. nov 2009

Caute zienky.

Deni...vsetko najlepsie k meninkam.
Krasne fotky zo stuzkovej aj pekne saty ste mali.

natana
autor
1. nov 2009

ahojte

tak my sme po stretku akési soplavé (všetky tri) ešte že nám to nezačalo deň predtým, asi by sme nikam nešli.
bolo super. Jasne že aj ja som foťák zabudla ☹
peti, veď vieš že rado sa stalo. aj na buduce.

gratulujem Simonkám k predvčerajším a Denise k dnešným meninám

Deni, pekná stužková, muselo byť fajn.

Evi tak to si dobrá, že sa ešte vopchách do svojich vecí, ja som sa nevmestila už po troch mesiacoch

dadka212
2. nov 2009

ahojte 🙂

no tak ja mám doma 2 marodov...Matúško mal včera teplotu 39, ale vnoci mu klesla, namiesto obkladov/kúpelov som ho brala na balkón sa schladiť a samozrejme nurofen a teplotu už nemá, ale bolí ho hrdielko a má soplík 😝
tato je len nachladnutý takže pohoda, dúfam, že to my dve nechytíme 😝

Miri skoré vyliečenie...

Evi no hádam si z tých mien vyberiete, máš ich hodne v zálohe 🙂

eros
2. nov 2009

Ahojte

Evi pekne mena si si vybrala a co tak si aj odfotit brusko aj slenka nech sa aspon pokocham.

U nas nic nove vsetko postarom.

miri skor sa udzravte,preto som ja radsej nedosla,ked bolo stretko bala som sa,ze niekoho nakazim.

deni super fotky.

yesno malemu tiez skore uzravenie.

madmazelka informuj co a ako mala.daj jej pusinku 😵 😵 som rada,ze to tak zvlada perfektne 😵

evinah
3. nov 2009

Dnes sme bolina poradni a zas neviem co to bude.. 😢 Chvilu akoze patral medzi nozickami co to je, ale babino malo pokrcene pozicky a dokonale sa skovavalo a Dr. tomu nevenoval nekaju velku pozornost.. Ale objednam sa na 3D. ale nejake tiene sa mi tam medzi nozickami zdali.. 🙂 No ved uvidime..
A bud.tyzden idem na ten test s cukrom, fujky.. 😝
Zuzu budem si asi musiet odfotit brucho, lebo zatial nemam nist..myslim foto.

slenka
3. nov 2009

Ahojte
hlasim sa stale z prechodneho bydliska 😝 Zijeme tu ako na nejakej ubytovni, nabytok skoro ziadny, len najnutnejsie veci... a najhorsie je, ze ten vytopeny dom este ani len nezacali prerabat tak neviem ako dlho tu budeme. Uz z toho zacinam byt nervozna.
Evi to ma mrzi, ze sa male neukazalo. Ale neboj, raz sa urcite dozvies co to bude 😉 A ti normalne zavidim, ze si tak malo pribrala. Na mna sa to strasne lepi. Teraz mam asi tolko ako ked som sla rodit Terezku. A to ma este cakaju dva mesiace tak asi skoncim ako balon. Ale problem je aj vo mne, lebo som strasne na sladke a neviem teraz odolat. Asi pred tyzdnom som sa akurat fotila, lebo tiez kamosky aj rodicia pytali foto, tak skusim pridat.

Inak Terezka bola minuly tyzden cely chora. Este teraz soplikuje a dost kasle. Sa mi to nepaci
😒 A mam aj strach z tej prasacej chripky, vraj je vsade okolo a najhorsie su na tom prave deti a tehotne 😝

Ahojte, zase pridem niekedy na skok 🙂

slenka
3. nov 2009

fotku som pridala... Evi aj na teba som zvedava.
Ahojte

natana
autor
3. nov 2009

slenka vôbec nemáš obrovské brucho, keby si videla to moje už v siemom mesiaci sa ma všetci pýtali či už idem rodiť.
inak na pračku v dome si rýchlo zvykneš a potom by si už nemenila za byt bez nej. Inak píšeš, že ste bez nábytku. vy nemáte svoj vlastný? asi som divná, ale ja by som sa cítila asi ako v hoteli, keby sme nemali svoj.

evi na tom 3d určite nôžky roztiahne, ale je to smola, že sa zase schovávalo, to je nejaký tajnostkár 😵

slenka
4. nov 2009

Natana ano mame svoj nabytok, ale teraz nas presunuli do mensieho domceka a nezmesti sa nam tu. Len taky zaklad ako maly gauc, kuchynsky stol a matrace. Viac sme ani nechceli brat, mysleli sme si, ze tu budeme len par dni.

evinah
5. nov 2009

Slenka mas pekne brusko! Ja som sa este furt neodfotila- hanba! 😒
Dnes som sa konecne objednala na 3D na 11.12, ked budem v 24.tyzdni, tak sa tesiiim! Dufam,ze sa nebude cely cas skovavat.. 😕 A bud.tyzden idem na test glukozy, proste ten cukrovkovy test, tak sa "strasne tesim"..Nalacno pit tu hnusnu vodu, a este si medzitym chcem vybavit urologa.

natana
autor
6. nov 2009

no čaute babky,

ja mám doma aj Natinku, lebo ta jedna zavretá petržalská škola je práve naša. Len dúfam, že sa tou potvorou nenakazila aj ona, tak ju stále sledujem, ale zatiaľ je ok.

slenka- no je mi jasné, že ste netrepali všetko do toho provizoria, len ma to tak napadlo, že ked ste nemali pračku, že asi ani nábytok. (tam je to asi normálne, tu u nás sa prenajímaju zariadené byty s práčkou a ti čo maju nezariadený, tak si musia zaobstarať pračku sami, lebo neviem kde by prali)

evi tak ti želám kludný žaludok na tu glukozu (tiež mi bolo všeliako, ked som to pila)

eros
10. nov 2009

Cafte

tak adko je doma cely tyzden zasa daka viroza v triede.ulohy sme si vypytali tk si budeme robit kazdy den nieco aby sme nezabudli ako skola vyzera.mala tiez mala teploty v sobotu,ale uz jej klesli len po veceroch sa mi zdaju troska teplejsi.

nieco nove???

neviete mi niekdo poradit,kde sa daju lacnejsie zohnat farby na okna??zacalo ma to bavit a uz som skoro minula 20farieb 😀 😀 😀

viem,ze mali v lidli raz a tusim v bille.....

svatka nepocula si nieco otom,ze bola aj niekde v meste zavreta skola koli chripke???

idem bo mala sa somnou tu bije uz o miesto.

papapapa tehulky drzte sa a mamicky posluchajte 😀

evinah
10. nov 2009

AHojte,

Pozeram, ze tu uz davno nikto nebol..Dnes som bola na ten test cukrovky..Fuj! 😖 Ked si na to spomeniem, je mi zle este aj teraz.. Ked osm prisla domov, tak mi bolo blbo, ze som ledva zjedla polievku, druhe som uz nemohla a musela som si lahnut s Megi.. A uz pol dna ma boli hlava.. Tak mi to nejako blbo padlo. Pri Meginke mi tak blbo nebolo.. 😝
Inak mam pocit, ze od minuleho tyzdna mi zacalo nejako ocividne rast brucho, normalne mam pocit, ze zo dna na den..
Cez vikend sme boli Megi kupit zimnu bundicku, ciapky a cizmicky sme nejak nezohnali, lebo nase cislo nemali.. 26, tak si to nechame na inokedy..

dadka212
10. nov 2009

ahojte 🙂

my sme ešte stále nakapatí všetci 😝
ja som v poslednej dobe hrozne rozbitá, aj teraz mi klipkajú oči čo už pôjdem spať, ale rekuže napíšem niečo 😀

nenormálne ma štve, že Matúška prestali baviť hračky asi 2 týždne mi štrajkuje a nič iné len pozerať televízor 😠 keď nedostane rozprávky, tak chytá hysáky...ja už neviem čo mám s ním robiť, aj som tie hračky povyhadzovala za dvere, že ich hodíme do koša, to zas chytil hysák, že on ich chce mať poupratované v izbe...ani so mnou sa nechce hrať, hraje sa tak pol hodinku a potom zas zahlási, že ideme kukať rozprávky 😝

Evi no teda aj ja som to znášala pri druhom horšie ako pri prvom 😝 hádam už je ti lepšie...

Zuzi vás sa tá choroba drží ako kliešť 😖 nech vás to rýchlo prejde...

Miri hádam ste zdraví a tá pliaga vás nechytila...

eros
10. nov 2009

Miri krasne foto mala sara aka pekna s tymi vlaskami 😵 😵

dadi no drzi ako drzi.teploty uz nie su,ale uvidime bo raz sme mali tak dlho sak uz budu hadam obchadzat.dadi skus mu kupit tie farby na sklo mala ich sice tape kade tade na papier,ale zabavi sa tak chvilku.ja som rada,ze malu moc telka nebavi aj ked pusti nieco ide po chvilke prec od toho.

natana
autor
11. nov 2009

diky zuzi, je fakt, že s tými vlasmi vyzera trochu inak 😉 . a nech ste skoro fit, držím palce

My sa zdravotne držíme, chrípku nemáme a snáď už ani nedostaneme.
V piatok ideme pozrieť našeho nového havoška, tak sa už nevieme dočkať. Aj sára sa teší, že už včera sa chcela obliekať, že ideme, ked som im povedala že pojdeme v piatok (ešte nerozličuje dni 😵 )

dadi aj naša je tv maniačka, ledva ráno oko rozlepí už chce púšťať telku a tiež si užijem scén, ked poviem, že teraz ešte nie. to je ale tým, že je tak škaredo a moc sa neda chodiť von. cez leto si na telku ani nezmyslela.ale minulu zimu, tiež len tv chcela pozerať.
tiež sa držte a pekne liečte.

evi, ja som tiež pri natalke nemala žiadne problémy, ale zato pri sáre sa na mna lepilo všetko čo mohlo. a brucho pri druhom rastie rýchlejšie to je normálne. ale podla toho čo si písala, tak nepriberáš moc. hlavne nech je babatku v brušku dobre 😵

no idem, lebo už si robia zle, nati práve došla že sára ju opluva, no musim isť spraviť s nimi poriadok

dadka212
11. nov 2009

Zuzi ja som mu aj nakúpila plastelíny, farbičky atď. a kašle mi nato bavilo ho to asi 20 minút...

Miri mňa z neho poráža, on tiež ráno ani oči nerozlepí a už "ideme tutat hopavty, hapni mi tededidou" a ja keď mu poviem, že nejdú (lebo dvd-čko som odpojila zo zástrčky akože sa pokazilo, lebo stále išlo) tak on si to zapína sám už to vie...alebo si prosím pekne na mojom mobile vždy nejakú rozprávku nájde na youtube, on to normálne už ovláda...ale ako hovoríš je to tým, že celé dni trčíme doma 😝
a hádam vás tie choroby obídu 🙂 a keď budete mať havka, tak si Sárka určite na tv nespomenie 😉

natana
autor
13. nov 2009

tak boli sme dnes v Ilave pozrieť tú našu potvorku. deti nechceli bez nej odísť. už som hodila aj fotky 😉

dadi, no presne to isté, už nech je jar, alebo pekná zima, nech možeme byť vonku

drnda1
13. nov 2009

Ahojte,

dlho som sa neozvala, lebo tu mám týždeň svokru, tak som sa venovala... 😝 teraz šli na víkend do Čiech, ja som došla pred chvíľkou zo školy, aj Sáru som doviezla...mala som krúžok.
Decká sú ešte v divadle.

Dostali sme opäť kopec vecí pod stromček a v stredu dojdem domov z práce a kukáááááááám - nová chladnička v kuchyni!!! 🙂 tak to bol ďalší veliký darček pod stromčekom. 😉 Paráda, už sa zišla nová. 😵
Sárinka dostala ,,kuchynku,, , Simi parfém a dáke sladkosti, Erik mikiny a sladkosti, Peter parfém a ja Braun ponorný mixér a dáke drobnosti...jaj a Sára ešte oblečenie.

😝 No mali sme ísť na Darinu, ale zrušili tie koncerty... 😖 som sa tešila...ale dnes mi volal spolužiak, dá mi lístky na budúci tt Superstar, tak sa teším a ešte aj zadara. 😎

Erik už skúša na Luskáčika, v decembri začínajú predstavenia...Simi ide aj tento rok do Nemecka medzi sviatkami, aspoň si zasa troška zarobí...

Môjmu svokrovi zistili na prd chorobu - má hepatitídu C a z toho cirhózu pečene... ☹ vieme to asi 3 dni...no je to blbé...nevieme, v akom to má štádiu...veríme, že to nebude až také zlé...no uvidíme... 😒

Miri - no som zvedavá na havinka... 😉
Kati - ako Simonka?
Evi - som úplne zvedavá, čo budete mať... 😝 moja ex švagriná včera porodila dvojičky - chlapcov Jakubka a Samka. 🙂
Dadka - no našu zasa nebaví telka a aspoň hodinku denne by mohla kuk, lebo len ,,otravuje,, 😀 😀...

Zajtra ideme asi dokina večer s kamošom, ktorý sa rozvádza...tak chodí teraz na víkendy do BA... 😝 My sme jak azylový dom: najprv Poliak, teraz tento... 😀 😝

No ok, idem sa venovať domácnosti... 😝

petra25
14. nov 2009

ahojte,
aj ja sa ozvyvam po dlhsej dobe, nejako sa mi sem nedarilo dostat cely tyzden
malej konecne dorazila nova postel, velmi sa jej tesim, spi tam od utorka, paci sa jej, akurat bojujeme s dudkou, povedali sme, ze do velkej postele uz nepatri, evidentne to najskor chapala-dali sme ho dudkovej vile 😅 ale uz je sobota a kazdy bozi spanok si ju pyta, pisti, place, neviem, kolko este takto vydrzim bojovat, niekedy jej ho mam sto chuti vratit, najma dnes-od vcera som poriadne nakapata, boli ma hrdlo-nezvladla som ten napor v skole a potrebovala som si surne lahnut, a to som riesila cca hodinu a pol dudel ☹ 😠
nooo uz mala na mna krici, to som teda stihla popisat, tak zatiala pa a uzite si vikend

slenka
14. nov 2009

Ahojte, aj aj sa po dlhsej dobe hlasim. Dakujem vsetkym za gratulacie k narodkam na Facebooku. Nestiham vsetkym odpisat, ale naozaj dakujem 🙂

My sa mame celkom dobre. Sice stale v provizornom byvani, ale uz sa crta stahovanie nazad. Jedine co este musia dat su koberce, inak uz je vsetko. Maju ich vraj davat v pondelok, tak to uz nejako vydrzime.
Ja som bola dnes na ockovani proti tej prasacej chripke, aj Terezka uz je zaockovana skoro tyzden, len ona este potrebuje jednu davku. Sme si tam dnes vystali 1,5 hodinovu radu na vakcinu a aj to ockovali len tehotne a deti. Terezka bola hrdinka, lebo ona bola len ako doprovod a deticky tam plakali jedno cez druhe.

Peti s cumlikom ti prajem pevne nervy. Chce to cas ona nan raz zabudne. Ale verim, ze je to tazke, hlavne ked sa sama necitis dobre.

Dadka aj nasa TErezka je totalny televizny maniak a tiez ma to strasne stve, tak sa snazim byt s nou doma co najmenej, lebo doma inu cinnost ani nechce robit len telku pozerat 😖

Drnda - tak to ste pekny darcek dostali 😉 A uzi si potom superstar

dadka212
17. nov 2009

čaute 🙂

konečne je počasie dobré, tak môžeme chodievať von a malého ten televízor už moc ani nebaví vtedy, má ho iba ako kulisu 🙂 teraz sa väčšinou hraje s Danielou a stále sa vypytuje, kedy bude chodiť a sedieť, aby sa mohli naháňať na motorkách 😀 no to si ešte počká....

Deni tak to je super svokra 😵 ale šak som ti ju chválila už velakrát 😀 a superstar si uži 😉

Slenka no to je paráda, že sa už konečne budete sťahovať, hádam to už bude v poriadku 🙂

Peti no hádam ste už zdravé...a s dudkou neporadím moje deti sú proti nim 😀

dadka212
19. nov 2009

ahojte 🙂

ako sa máte? teda ak sem ešte niekto chodí 😀 😀

ja som už začala Danielu prikrmovať, no sranda s ňou ale chutí jej to tak sa teším 🙂

Matúš tiež stále iba je teraz zjedol asi 250g kyslej kapusty a celú šalátovú uhorku 😅 ale našťastie chutí mu hlavne to zdravé 😵
mňa z neho picne, našiel kaleráb a už si ho pýta no idem teda šúpať 😅

dadka212
19. nov 2009

a ešte som chcela, tatino slúbil Matúškovi budúci rok disneyland, tak teraz nič iné nepočúvam, len ako sa bude hrať a fotiť s mickey mausom atď 😀

evinah
19. nov 2009

Dadka tak to mas "uvedomeleho chlapa", ked papa zeleninku asi vie, ze treba cez zimu vitaminy.. 🙂 Veru mas pravdu uz sem skoro nikto nechodi, bud pracuju, alebo su zamestnane detmi, to len my na materskej s 2.dietatom tu asi budeme prispevat.. 😔
Mna uz krpcek okopava jak divy, normalne sa mi dvihaju teplaky, asi bude taky "futbalista" ako bola v brusku Megi.. Uz sa tesim.. 🙄 Teraz som uz dosiahla svoju povodnu vahu a teraz uz zacnem realne priberat. Objednala som si prvu tehu suknu, tak sa tesim, dufam,ze mi bude dobra..

majussa21
20. nov 2009

Ahojte babky.
No veru je to tu biedne hm. ☹
Dadka jeej super ze tato slubil Matuskovi taky super vylet aj my chcemeee 😀
Peti tak hod foto novej postele som zvedava ja by som uz tiez mohla hodit foto provizornej detskej... kedze chcem buduci rok vsetko prerabat a tie dnesne nabytky stoja za prd ved nam sa postel rozpada pod nami a to ju mame 3,5 roka.. 😠
Deni teeeda ty mas fakt poklad svokrusu vidis ju raz za pol roka a vzdy vas prekvapi mnozstvom darcekov. 😎
Ja som teraz v nocnej uz je vsade ticho a mne sa chce taaak spat ze mi uz aj oci slzia od toho pc.MM ma zajtra prvu skusku tak som zvedava ako ju zvladne. 😲 V nedelu chceme ist do sauny tak sa tesim lebo samy dvaja ideme von raz za pol roka odkedy mame malu.

Chcem sa vas opytat nemate nejake rady proti obhryzaniu nechtov?Mala si obhryza a ani lak nam nezabera ja to nechapem a pritom si nikto z rodiny neobhryza zeby to niekde videla. ☹

natana
autor
21. nov 2009

čaute babizne

ja vás teda poctivo čítam 😵

dadi je super, že matuško papka tké zdrave veci, u našej malej hviezdy to teda nehrozí. no a do disneylandu by som išla aj ja 😀

maji no ja neviem s tými nechtami, u nás to vyriešil tatík, ked bola Nati malá cca 3 roky, tak jej capol palicou po prstoch asi 2x a prestala, ale vrátilo sa jej to, zase si ich okusuje, ale teraz jej dám nejaký nefyzický trest a pomáha to.

evi tak pekne papkaj, nech má babatko živiny.aj ked si to neviem predstaviť, že v polovici tehu nemať na sebe ani kilo naviac, ja som mala už 10 pri oboch a to som pri sáre držala dietu.

no idem pracovať, tak moc nepopište, nech sa nezapotim 😵 😵 😵

drnda1
21. nov 2009

Ahojte,
aj ja vás čitkam, akurát nestíham odpisovať, alebo práve nič extra nové nemáme... 😝
Včera šiel tato na čunder, staršie decká na curling do Budapesti a dnes ráno odišla aj svokra s mužom. 😝 Tak sme so Sárinkou upratovali celý byt, prehodila som jej nazad postel do svokrinej izby, lebo keď sú tu, spáva s nami 😒 ...a potom sme si pekne bačovali domka. 😵
Navarila som kyslú zemiakovú polievku a zemiaky na masle s polotovarom - čevapčiči. 😎 A zajtra my jeme syr Racclette, lebo ho treba dojesť, dochádza spotreba na ňom, tak k nemu uvarím len zemiaky v šupke a pôjdem kúpiť akurát dáku slaninku. 😝 Decká prídu aj tak asi až večer.

My máme v pondelok poradu spojenú s oslavami menín, tak kto mal od septembra doteraz, čo aj ja, tak hostia... Musím upiecť koláčik. 🙂 Takže v pondelok prídem z robotky neskôr.

Už máme DVD zo stužkovej, sme to kuk, maju to krásne spravené. 🙂

Ja som zaslala včera prihlášku na rigorozku, bože pomáhaj. 😀 😀 Simonke musím budúci týždeň zaslať na VŠMU, aby sme to neprešvihli. 😝

Idem si asi spraviť hranolky a pôjdem sa hodiť do vane troška relaxovať...veď som celý deň ,,pucovala,, byt. 😖

Budúcu nedeľu ideme asi na SuperStar, pokiaľ teda spolužiak zoženie lístky a pokiaľ nevypadne Chodúr - lebo inak by už nebolo nejak na koho ísť... 😖 keďže Leona vypadla... 😢

Ja zatiaľ v práci super, deti poslúchajú, jeden žiak - ten straaašne rozmaznaný mi odišiel do inej školy, tak už mám triedu celkom fajn. 😉 Už sa tam učí oveľa lepšie. 😵 Normálne by som kľudne išla aj o rok k prváčikom. 🙂 Tajomník školy mi dal poklonu: povedal mi v piatok, že ak by som náhodou mala o rok prvákou, tak by dcéru dal určite ku mne... 😎 som sa potešila, na to, že tam učím iba krátko...vraví, že on vidí a vie odhadnúť ľudí... no tak som rada, ak na niekoho vplývam, že som celkom schopná učiteľka... 😉 to poteší....
S deckami už pripravujem pásmo na vianočnú besiedku a z dramatického krúžku nacvičujeme divadielko, sa im to veľmi páči a musím povedať, že tam mám šikulky, už to celkom fajn vedia, ešte nejaké detailíky dotiahneme... 😝

Malá už asi zaspala, nejak je z izby ticho...

Miri - vy idete už o 2 tt pre hafanka, čo?

Evi - kedy budeš vedieť pohlavie? Už sa neviem dočkať...

Majus - ako muž na skúške? Daj vedieť. 😉

Dadka - no vidíš, aký je zlatý... 😵 no viem si Danielku predstaviť, že jej chutí... 🙂 aj ti lepšie spinká, či nie?
Peti - už si zdravá?

Nás to konečne obišlo, aj malú sople, aj mňa kašel...nakoniec to opäť ustála ešte bez ATB... 😝 (klop, klop)

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinah
22. nov 2009

Ahojte zienky,

Dnes sme mali v rodine oslavy, muzov brat krstil dcerku, tak prve co bolo ked sa Megi poobede vyspinkala bolo,ze ideme na torticku... 🙂 Uz o nej rozpravala min.tyzden. Aj ked ona tomu teda 2x neda, par krat odkusne a koniec. Zato ja som sa natlacila kolacikmi jak diva.. Tym som vlastne chcela reagovat aj na teba MIrka, aby som papkala. Ja sa vobec nepostim, ani nehladujem, normalne jem, teda najma vecer ma prepadava hlad a chute na veci krtore doma nemame ( ako napr. steak s opekanymi zemiakmi a dusenou zeleninkou..a pod), nechcem aby to vyzeralo, ze nejem, len aby som mala nejaku hmotnost a mohla sa nou pochvalit.. To je kravina. Ako som spominala na zaciatku mi bolo z jedla fakt zle, dokonca aj z vody, preto som schudla tie 3kg a teraz ich uz mam spat. Dokonca aj ked ja som chudla, babatko prosperovalo a rastlo a bolo presne velke na svoj tyzden. A aj ked som teraz s vahou na svojej povodnej, tak brucho uz mam. A vacsie ako pri Meginke v takom case.
Neviem cim to je..myslela som,ze pri druhom tehu budem priberat rychlejsie ako mi to vsetci hovorili a najma mama ma strasi svojim prikladom, lebo vraj vyrazne pribrala pri druhom tehu ked cakala mna..😕 A potom,ze sa aj tazsie chudne, tak som sa bala, ze mi bude brucho visiet az pri kolenach..Ale snad to tak nebude.. Dolezite je babatko, nie moje kila.. 😵
A Deniska v utorok idem na poradnu, tak DUFAM, ze mi uz konecne povie pohlavie, inak mu tu sondu vytrhnem z ruky a kuknem si to aj sama.. 😖 Tesim sa na povianocne zlavy, potom pokupim nejake vecicky aj pre mimiska.

Len ma stale skre kocik..Mam len sportovy, a hlboky nie..Stale kukam na nete a neviem co robit.. Na jednej strane mi pripada zbytocne vyhodit min. 300 eur za kocik, ktory uz viac nevyuzijem (neplanujem), ale zas budem nieco slusneho toho pol roka potrebovat na "prepravu". Tak neviem..a este aj kukat a hladat znacky a million druhov.. Ozaj Dadi, Niki vy mate ake znacky kocikov? Keby som tu mala aspon niekoho kto by mi nieco na toho pol roka pozical..ale budem snivat dalej.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre