Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

majussa21
14. feb 2009

Peti ved to ze uz su chudence cele zblbnute u nas tiez minule urobila v obyvke ciarku na stenu ale aj tak chceme malovat nieze by som jej to dovolila no az tak ma to nestve
Drndi mala spi s nami so mnou pod perinou na kraji postele a na mojom vankusi takze ti neporadim..A dakujem hej ocka ma riadne velke a uz krici ju zobudili 😝

osickad
14. feb 2009

Majka:
pekné fotočky, Sandruška je rozkošná, veľká slečna.

Dadi:
tiež krásne fotočky. fešní ste 🙂 🙂

Ja som dostala od tata fajnú čokoládovú bonboniéru. A asi dnes večer na koňa nedôjdem, lebo hovoril o nejakej večernej romantike.

a už som viacej prečítať nestihla. Adam sa zobudil a nedá mi ani ďubať do pc.
tak sa zatiaľ majte. 🙂 🙂 🙂

okacka
14. feb 2009

No nam drobec este haja a to cakame, kym sa zobudime a chceme ist na neskorsi obed, ci uz skorsiu veceru skor. A nie a nie sa ako naschval zobudit 😀

Deni - Simonka na vankusiku spava uz dlho. Viem, ze by sa nemalo, ale ona si vzdy pyta vankusik, od mala si aj na zem nakladla a robila BALINKY 😀 . Najskor bol dlho vankus neviem preco BABN, terazuz ho vola vankusik a ked zabudnem dat, hned ma upozorni. A zatial mametiez normalnu malu perinku, ale v izbicke uz ma aj normalnu velkuperinku aj vankus, s oblieckami Macka Pooh, Mickey, Kitty, ale zatial tam nespava. Ona totiz spava s nami v spalni a skor to je moja pohodlnost, ze ju tam este nedavam.ja mam vzdy strach v noci, ked som to skusala, potom som chodila pozerat, cispi. Ale asi si len zvyknut musim. od narodenin hadam do toho pojdeme.

Majussa - Saska ma krasne ocka, take uhliky, zlatunka je.

Ivi - no on sa skor do mojich doplnkov nestarie. lentato vaza ho kvoli reprakom rozculila. A tiez nepoviem. kolko to stalo,. Vsak vcera som oplieskala takmer 2 tis Sk, by mi to ohadzal o hlavu 😕 . Vzdy skresam, on sa v tom nastastie tiez nevyzna 😔

eros
14. feb 2009

Ahojme

sme boli v auparku som si kupila gate za 15€ sa mi moc pacili bo su na jar take lahke v CA.a este som si kupila v detskom adidase take ruzove cizmy na zimu za 960sk a malej co mas madmazelka adidasky za 690sk.tak nachvilku mam pokoj skusim este vybehnut do avionu niekedy cez tyzden pokukat dake veci bo mali 50%zlavy a chcela som este 1 tenisky Nike,ale uz nemali moju velikost a neboli drahe 1.050sk tusim.

zuz mne mala furt plackavala a to nebola ani na UM,ale pocula som,ze dobre robi aj to ked jej postolky uvolnis.mne mala vrieskala od 18 vecer do 23h a masirovala som ju kvapky davala a nepomohlo mi nic iba pockat a same sa to upravi.dalsia kamoska ma chlapca a hovorila,ze jej tiez plackavala a ked mu uvolnila postulky prestalo to.tak neviem ci je to pravda,ale skusit mozes.potom mi daj vediet 😉

vecer si neuzijem bo hrosik musi ist nakrmit zver do dobrohosta a ostane tam aj spat tak ho uvidim az v pondelok.bo robi svoju rannu a potom ostava na nocnej dedovej(svokra)tak sa mozem aj zblaznit s nima sama 😀 😀
este som zavolala aby mi nestacilo zajtra adkovho kamosa no uvidime mozno mi daju pokoj ked tu bude 😀 😀

natana
autor
14. feb 2009

čafte,tiež vám želam pekný valentínsky večer

hlasim sa do služby, ale tušim tu budem fakt sama.
ja som už po neskorej valentinskaj večeri. aj sviečka bola, škoda len že som pri nej sedela sama 🙄

naš drahý tatik je v kutoch, viezli sme ho nakoniec my, ale večer som sa vrátila mojim autom domov a tak som tajne ufala, če ho osvieti a pride za nami, noale márne. ani neviem čo som vlastne čakala. dokukam film a idem spať.

kati no moj by ani nahodou nešiel hladať a v žiadnom obchode nezdiela moje nadšenie.

zuz aj naša mala stále plakavala po napapani ani kvapky jej nepomáhali, ale neviem čím to bolo, doktorka to akosi neriešila a ja som sa našťastie nedostala do blázinca, lebo ona papavala dosť často, to znamená, že stále vrieskala. ja som mala pocit že ju boli bruško, lebo po 2-5 minutach papania, sa začala zmietať akoby v krčoch. vypluvala prso ale stal hladala a chcela sa prisať ale ked sa prisala znova vyplula a vrieskala, ani sme neprišli na to čo to bolo. hadam to u vas bude ine

deni vašej sare keby si usptala asi aj na slame, tak by spala ako neviniatko. ona je taký dobrý spáč. 🙂
a ja som ti neodpisovala, lebo som myslela, že si si všimla ako spí,s vankušom a veťkým paplonom na veťkej posteli

osi diky za rady vyskúšam bez diakritiky

ak by sa tu náhodou niekto objavil tak sa ozvite. zuzi ty si vravela že si slamenná vdova 😉

natana
autor
14. feb 2009

juj osi to nebolo od teba, ale dobre rady od dadky, tak dadi díky 😵

natana
autor
14. feb 2009

dadi tuším to fakt to funguje, ešte raz diky 😉 😉 😉

dadka212
14. feb 2009

čafte 🙂

Miri nie si tu sama, ja mám tiež podobného Valentína 😀 ešte sa ho pýtam, že či musí ísť na ten futbal a hovorí, že áno, šak budúci týždeň BUDE MUSIEŤ BYŤ DOMA skoro ma porazilo (mám narodky) ako keby to bolo za trest
...dnes som tajne dúfala že to pre mňa urobí a zostane doma s nami sám od seba ale nepomohlo ani keď som ho o to poprosila 😖 no čo už...

natana
autor
14. feb 2009

no to je blbe, ale ak ti to pomože moj je taký isty, a dobre vie že by ma to potešilo, ale on radšej zostane tam

dadka212
14. feb 2009

No čo už treba si asi len zvyknúť, že romantika u nás nehrozí 😖

natana
autor
14. feb 2009

veru, aj mi je to luto, ked vidim a počuvam ako iní si venuju aspon aku taku pozornosť, aj ked nie kvoli tomu že je v kalendári nejaký valentín, ale preto že to spravi tej druhej strane radosť, že potešia svoju polovičku. viem že neuznáva sprostý americký sviatok, či ako to nazýva, ale ja by som pre neho spravila čokolvek, keby som vedela že ho to poteši. no nič, už ich nezmenime ☹

dadka212
14. feb 2009

jéj Miri pekne si to napísala až mi slzy vyhŕkli (to je asi tým tehotenstvom) presne tak si to myslím aj ja ☹

ja pre neho robím tolko vecí, možno sa to nezdá, sú to väčšinou len maličkosti tak si to ani nevšíma, a on mi nemôže ani 4x do roka nejakú posranú ružu kúpiť 😔 no ale s tým asi fakt nič nenarobíme....

natana
autor
14. feb 2009

práve napisal SMS že dobru noc. no aká romantika, odpisala som nejaku blbosť a už vola ale vypla som zvuk, a nezdviham, ved som urazená 😒

dadka212
14. feb 2009

😀 aj ja sa v takých veciach rada hrám na urazenú 😀 veď čo by mu to spravilo, keby zostal s tebou doma tento víkend, nemusíte na nejakú romantickú večeru stačí objednať pizzu a to, že si ťa trošička všíma...

a ten môj zas futbal skončil o pol 10 a ešte nie je doma a to je od nás iba 5 minút pešo, keby sa aspoň ponáhlal domov, ale nie on radšej bude s kamarátmi vysedávať 😔

pekne sa sťažujeme 😀

natana
autor
14. feb 2009

presne dadi, ja vždy ked idem do obchodu, vyberam nejaku čokoladu, lebo on ich ma rád a zje aj celu za včer. aj cukriky všeliake, dnes sme mu dali ráno so sarinkou taký veľký baliček gumoových harib, take ružove a žlte, strašne dobre. a boli sme aj v obchode a len sa smial ako chlapi nakupuju sladkosti a kevety. a mala tam zbadala tie srdiečkove veľke baloniky a strašne chcela, tak hovorim , že aspon teba tato lubi a kupi ti niečo (on totižto dfetom nekupi nikdy nič, jeho ani nenapadne, že by sa zastavil a niečim ich potešil, nati sa poteši aj obyčajnej gumičke.

majussa21
14. feb 2009

Ahojik.
Dadi myslim ze to neni tym tehotenstvom lebo aj mne to prislo presne tak luto ako vam obom..
Tak my sme nakoniec dostali po bonbonierke a vecer sme mali ist s tymi kmotrovcami cely den som sa na to tesila ako vypadnem lebo prisiel zo sluzby az vecer o 19.30 a uz sme boli obleceny v bundach a obuty a mala zacala tak strasne plakat az ju triaslo ze ma vecer ostat sama s mojou mamou ked nas videla tak to mm vzdal a zahlasil ze nejdeme nikam ja som nevedela na koho mam byt nastvana som si pripadala ako v 15tich ked som sa tesila na disku a mama ma nepustila..Tak oni spia a ja si robim pizzu a pijem liker ten z mmb babske pitie 😝

natana
autor
14. feb 2009

juj maji tak to je blbe, že malinka vas videla odchadzať snad nabuduce, ju mamka lepšie zabavi a nevšimne si že idete preč

natana
autor
14. feb 2009

no tak došla sms, že čo robim paniku, že on už je v posteli, že on sa chce trochu aj so svokrovcami porozpravať.
prábve dnes. 😠

dadka212
14. feb 2009

Ja s Maťkom sme tiež išli ráno do obchodu pekne som mu kúpila oblúbenú bonbonieru, navarila oblúbené jedlo, ktoré nezjem ani ja ani malý čiže vie, že som to robila špeci pre neho a on nič 😔

mne zas včera hovorí, že jaké trapošiny sú v tescu, že všetkým šibe z blbého amerického sviatku 😒 ale zas malému kúpi, síce len sladkosti ale aspoň niečo...

majussa21
14. feb 2009

Miri ale ja neviem preco??ved im to aj polopatisticky povieme a co by im to urobilo..sa hraju na chlapov ale radsej v inych veciach by mali byt chlapi ..sice nas kupi malej aj mne ale mi dnes zahlasil chcel som ti kvet doniest ale bolo tam moc ludi no haha to ho ospravedlnuje.. 😖
A este mi povedal ze ked sme nesli s tymi kmotrovcami ze si otvorime flasu vina a on uz chrni asi si ju idem otvorit sama..
Dadka ja by som mu tam Matuska zaniesla ved este nespi ci??

eros
14. feb 2009

Ahojteeeee

co to tu citam??? 😀 😀

no moj si tiez nespomenul,ale aj tak by to mal ospravedlnene bo mal robit rannu,ale zato mi to vynahradil inak 😀 😀 kupil m co som stela

asi som divna,ale mne staci malo najma ked mi pripomenie,ze deti su zdravucke a okrem toho obcas mam pocit,ze valentina mam kazdy den 😀 😀

dadka212
14. feb 2009

Maji takže aj ty Valentínuješ sama 😝 no veru budete musieť nabudúce Sandrušku lepšie zabaviť...
a Maťko už spí, som mu konečne vytvorila nejaký ten režim 😵

majussa21
14. feb 2009

Miri ale ho to stve aspon nieco a moze sa rozpravat zajtra hocikedy..A co on vie ze si urazena??

dadka212
14. feb 2009

Erosko mne by to bolo jedno, keby si ma všímal v hociktoré iné dni, tak je mi jedno, že ma dnes nechal samú...pardón on si ma všíma, ale len keď chce ťuťu-muťu 🙄

natana
autor
14. feb 2009

nakoniec jej ten balonik kupil, ale horekoval že 4 eura, kolko je na to v robote, tak som mu povedala, že na mne šetri každy rok, tak nech nie je lakomec, a keby nekupil on, ja by som jej to kupila

majussa21
14. feb 2009

Dadka a odkedy ti Matusko spinka?
Zuzi caf, sa nas tu dnes aj nazbiera este kto by mohol prist??A aj nam staci malo myslis ze nejaka pozornost sladkost je vela??Ved vedia co mame radi a tolko namahy by ich to zas nestalo..

dadka212
14. feb 2009

Majus chodieva spinkať okolo 22 ale dnes išiel skôr od 21:30 lebo spal poobede iba 2 hodiny namiesto 3...

Miri tiež by som ten balónik kúpila...a inak aj náš na všetko lamentuje, že mu kúpim každú blbosť 😝 a keď zbadal toho krtka s buginou začal zas lamentovať, že mu furt kupujem somariny (naposledy dostal niečo na vianoce) a keď som mu povedala, že mu to kúpila sestra tak už bolo dobre...a ešte som sa ho pýtala, či on mal za celý život jednu hračku...

majussa21
14. feb 2009

Dadka presne vtedy si nas vsimaju aj u nas to je tak to uz ked je vecer a zacne byt mily lebo v poslednej dobre byval nervoźny no ako zacal cvicit tak uz je menej tak tiez viem o co mu ide 🙄
Miri a to co za balonik ked taky drahy??No ale si mu pekne povedala a podla mna si to uvedomil preto ti aj teraz vyvolaval..

natana
autor
14. feb 2009

maj nedviham mu telefon, sice skušal to len raz, možno keby volal 10x by som nakoiec zdvihla. ved o to ide, že rozpravať sa moze hocikedy, inokedy ked je tam tak sedi cely večer s bratom a s nimi sa vobec nerozprava, ale dnes sa musel. ale pride mi to divne, lebo svokra ked som odchadzala, tak hovori, a nepočkas na andyho a ja že to by som sa načakala a ona: za chvilu je za vami. no jasne že som vedela že za taku chvilu to nebude, ale tajne som dufala, že ho nakopne a vyhodi za mnou domov, ale evidentne, mi to zase spravila naschvál. na mna hade mile ksichty a poza chrbát mi len nohypodráža

majussa21
14. feb 2009

Dadka inak mne sa strasne paci ten ujo zemiak a sedel tu pri mne tak som mu ho ukazala ze najblizsie ked pojdem do dracika jej ho kupim tak mi tiez zahlasil no esteze helikopteru nemaju vsetky lebo by sme museli mat aj my..ze tiez vsetko co vidim u inych jej chcem kupit.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre