Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
23. feb 2009

miri skoro daco ako skype len lepsie mozes si tam najst starych spoluziakov ak je zaregistrovany 😀

eros
23. feb 2009

kitty neviem ci najdes.mam meno zaslobodna 😀 😀

petra25
23. feb 2009

tak to asi nieeee 😀ale neboj, srandovala som, vidim, ze aj ty si prepadla caru Facebooku 😉
ja som tu po 5 rokoch nasla spoluziacku z gympla, samoska, zije v Amerike, takze som mohla hladat 😝 🙂

natana
autor
23. feb 2009

no super, tak ty nas takto podvádzaš 😠

dadka212
23. feb 2009

aj ja som občas na facebooku 😀 ale nie často len keď tu nikto nie je....

petra25
23. feb 2009

dadi, erosko,ja som tam vzdy, ked som aj tu 😀
miri, no mna by piclo, keby som niekde s autom zapadla, by som sa asi poondiala od strachu a nervov 😅
mala prave vstala, takze sa lucim, snad vecer
papa

dadka212
23. feb 2009

Cia super, že ste si to užili 😵 už sa tešíme na fotky 🙂

Miri, no ale on už má 12,5 kila a to kilo pribral behom 2-3 týždňov, tak uvidím ako to pôjde ďalej lebo aj sladkosti stále papá teda dávam mu iba kinder mliečny rez alebo brumíka....
a super, že ti pomohli sa vyhrabať z parkoviska,asi to bolo aj preto, že si blokovala 😀 asi by neboli niektorí až takí ochotní, ale hlavne že pomohli 😉

Peti 😀 no vidíš každý má rád iné počasie 😀 ale teraz sa to už ukludnilo už nesneží teda aspoň u nás nie, tak môžete vybehnúť, ja neviem či pôjdeme lebo začal kašlať, tak asi nasadím rýchlo stodal 😝

dadka212
23. feb 2009

no teda Peti niekedy ťa skúsim nájsť 😀 teda keď nemáš meno zaslobodna jak Eroska 😀

natana
autor
23. feb 2009

ja ani neviem kolko sara váži už som ju asi mesiac nevážila ale asi to bude cez 13

natana
autor
23. feb 2009

no už je hore, tak letim, papa

nikuska22
23. feb 2009

ahojte,

tak sa hlasim ako dvojnasobna mamina 🙂 6.2. sa nam narodila dcera laura, mala 2900 g a 48 cm. trochu sa poponahlala a preto musela byt dva dni v inkubatore. urobili mi urgnetnu sekciu, lebo som mala zle ctg, ze vraj sa tam mala dusila, nebola tam ziadna plodova voda a mala pupocnu snuru stiahnutu okolo krku, nastastie ale vsetko dobre dopadlo 🙂

ja som dva dni po navrate z porodnice ochorela, som mala 39,5 teplotu a to som nemala teplotu 15 rokov, takze ma to riadne vzalo, trvalo mi to tyzden a dnes to chytilo saru a uz asi aj na manzela to lezie, takze si viete predstavit, ako mame doma veselo 😒

zatial pridam len fotky z porodnice, lebo doma som este ani nefotila....

dadka212
23. feb 2009

Nikuška ešte raz gratulujem, Laurika je krásna 😵 až ma zmrazilo keď som si to prečítala, ale našťastie to dobre dopadlo 🙂 a teraz sa pekne liečte a rýchlo vyliečte 😉

drnda1
23. feb 2009

Nikus - jéjo, blahoželáme. 😉 Malá je krásna. 😵 A prajeme skoré uzdravenie.

Ja som dnes zháňala registračnú pokl., no nakoniec som kúpila na inzerát, má certifikát na euro a má len pol roka, používaná asi 2 mesiace v kaderníctve... 😝 Tak fajn.

Zajtra idem na to školenie a potom na klavír, ani nechty nemám.

Erik došiel o 00.30 hod, plný nadšenia a zážitkov. 🙂 Podostávali tam kopec vecí, veľmi sa mu páčilo.

Miri - videla som zopár šoférov, čo dnes zapadli.
😝
Luci- no fajn, tak ste si užili snehu. 😉

Peti - čo si si dala melír, keď nie si už úplná blondína?

Dadka - no to je chlapisko, naša Sára má konečne 10 kg! 😀 😀

nanette
23. feb 2009

Nikuška - jeeej, malá je nádherná... tuším sa podobá na teba 😵 😵 ešte raz srdečne blahoželám.... a želám, nech ste všetci čím skôr zdraví... 🙂

okacka
23. feb 2009

No ja som prisla z Taeba, teraz som este chvilu pozerala na MMb a idem zalahnut zmordovana. Dnes bolale taky onicom den, hrozne snezilo, ani som nikam nechcela ist na aute, sa mi nechcelo ho odhrabavat, dlho sme von neboli, lebo tam, kde nebol sneh odhrnuty, bol Simonke po pas, takze bola hned aj mokra, spotena strasne, co sa tak blaznela. A navyse nielen ja, ale aj ona bola nejako unavena, ani sa jej poriadne doma hrat nechcelo, len rozpravky chcela pozerat, tak sme len tak vegetili vlastne.

Nikuska - este raz blahozelame, nech ste vsetci styria cim skor zdravi a mozete sa vytesovat z malej Lauriky. Je krasnucka
😵

Deni - si sa vcera pytala, ci uz nemam melir, mam, ale ton v tone a uz od Vianoc mam takto, teda s mensimi odchylkami. Lepsie sa tak citim ako blondina 🙂. A Simonka je tiez taka drobnejsia 🙂

adrica
23. feb 2009

Nikuska...no mala je naaadherna.
Je super, ze nakoniec vsetko dobre dopadlo. 😉
Prajeme skore uzdravenie celej rodinke. 😵

eros
23. feb 2009

Ahoj

Nikus mala je peknucka 😵 😵 😵 gratulujem aj ja este raz a vela zdravicka a choroby neh su het 😉

majussa21
23. feb 2009

Ahojte.
Nejak sem nestiham prist, cez vikend sme boli na plese prisli sme domov az pred 6h.rano tak sme vcera dospavali.Skvele bolo sme sa vytancovali do sytosti, ani jedno kolo sme nesedeli este aj mm kolegu sme boli pozriet lebo sa zenil tak sme si odskocili..Sice den zacal blbo zastavili nas policajti a mame vacsie gumy na aute ako v papieroch tak nam dali pokutu nastastie len 16 eur a to nam chceli vziat papiere tak ide mm zajtra po nove dufam ze nebudu drahe lebo ma picne..idem prihodit aj dake foto z plesu tak mozte kuk..A teraz pozeram 112, mala uz konecne spi lebo poobede si schrupla 3 hodinky to sa este nestalo tak jej to zaspavanie aj dlhsie trvalo.. 😖
Oneskorene blahozelam Dadke aj Jakubkovi k 2 rockom nech ste zdravy a stastni a vysmiaty ako doteraz..
Aj Nikuske ku krasnej Laurike blahozelam nech ste cim skor fit 🙂

eros
23. feb 2009

majuss fesaci ste tam 😵 😵 😵 pjekne hezke 😉

majussa21
23. feb 2009

Zuzi Ty si ale rychla 😀 dakujem aspon raz 😀

eros
23. feb 2009

majuss vsak som cakala kym hodis.bo som aj na tom facebooku a obcas kuknem aj sem 😀

majussa21
23. feb 2009

som si aj myslela..A to hi 5 to je nieco ine lebo mm minule o niecom takom tocil..

eros
23. feb 2009

no co narobis somnou???? 😀 😀 tam si pisem aj s byval. hadzanarkami co sme hravali spolu a kukam ci tam este niekoho nenajdem

eros
23. feb 2009

myslis toho robota wall-eho????

majussa21
23. feb 2009

jooj len keby som vedela po anglicky vsak??lebo som sa prihlasila a dalej sa neviem pohnut..
este mozno aj zacnes hravat, hm??ked ti detvaky odrastuu 😀 nie ziadneho robota som nemala na mysli..

eros
23. feb 2009

majus da sa aj cesky

este aby som nezabudla evi skor uzdravenie

eros
23. feb 2009

tam nalavo dole je englis(UK) a tam si das cestinu

eros
23. feb 2009

majuss mas???

eros
23. feb 2009

majus ja budem deckom furt 😀 😀

majussa21
23. feb 2009

zuzi vyhadzuje ma odtial asi ma tam nechcu ale idem pohladat dik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre