Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
1. mar 2009

Dik MIri 🙂 u nás na pohotovosti berú detičky dopredu 😉 takže nebudeme dlho čakať

a ty si šikovnica, ja som ledva urobila raňajky 😅 ale navarené máme zo včera...a tiež ideme nachvíločku gratulovať Matúšovmu krstnému to je dvojička jeho otca a potom na cintorín jeho ocovi lebo dnes by spolu oslavovali 60-tku...

majussa21
1. mar 2009

Ahojik.
My sme uz aj naobedovani ale tiez s nam nic nam nachce ani vonku ist aj ked slniecko krasne svieti pojdeme sa prejst ked mala vstane vlastne a boĺi sme v kostole.. 😎
trosku oneskorene prajeme Simonke k vcerajsim narodkam vsetucko len to najlepsie a uz sa tesime na foto zo vcerajsej oslavy.
Ja som uz bola leniva vcera sem prist lebo som cely den upratovala podobne ako Osicka vydrhla spalen a aj zvysok a dnes ked sa pozem ako to tu v obyvke vypada tak ako vcera pred riadenim vsade same hracky 😝
Poobede by sa mala u nas stravit kamoska studuje v BB a mm sa rotrhol remienok na hodinkach a tu v Rk ho nemaju v casio predajni len tam tak pride po zalohu a pokavkat.
Zajo zatial zije Ciko si ho velmi nevsima teda aspon ked sme aj my s nim v izbe a samych ich nenechavame 😀
Mala uz z neho nieje taka nadsena som zvedava ako bude plakat ked si pon pride kamoska 😕

Dadka teda tak ako Petka aj u mna mas obdiv s tymi plienkami mne by sa tiez veru nechcelo 😖
Potom daj vediet ako ste dopadli na pohotovosti, drzime palce nech je vam cim skor ok a nech to nieje nic vazne.

drnda1
1. mar 2009

Ahojte,

tak u nás skončila oslava o 19,00 ...to už všetci odišli, malá bola grogy, hneď zaspinkala a my sme rýchlo ešte upratali ten binec, hlavne z koberca... 😀
Torta mala úspech, robila som misy s chlebíčkami, chipsy a tyčinky a pili sme pivo a ženy šampanské. 😵
Bolo náis tu plno, Sárinka podostávala pekné darčeky, bola zlatá... 🙂 Papala od nevidím - do nevidím, sa divím, že ju v noci nebolelo bruško... 😝
Teplotku už od včera nemala, možno jej už vyšla dáka stolička, ale ťažko sa jej tam dostanem pozrieť. 😝

Našťastie už mám uvarené zo včera: šampionovú polievku a segedín s knedľami. Tato bol s malou doobeda vonku, ja som ešte doupratovala a opäť, samozrejme, periem. 😝

Dnes sa sťahujem večer do salónu, prenášame stolík s lampami a inými vecami, ešte skrinku z Ikei mi musí Peťo zložiť. V pondelok nerobím, musíme ísť na Daňové zaregistrovať kasu, ale od utorka už zarezávam.
🙂

Čo - to sme pofotili a aj natáčali, ale nejaké super fotky to nie sú, Sára moc nemala náladu včera na fotenie. Už spinká vo svojej postieľke. 🙂

Ok, ideme obedovať, tak sa zatiaľ majte.

Dadka - potom daj vedie´t, čo je vlastne Matúškovi.

petra25
1. mar 2009

ahojte, no u nas klasika, doobeda som varila, tato s malou bol vonku-ale dosla s placom, tato je nalozil, dnes mu dala zabrat, vsetky kaluze, spaky, kamienky boli jej aj napriek milion upozorneni-hovorim mu, apson vidis, ze namaterskej to nie je med lizat a on povedal nahlas pre mna pamatnu vetu - NEZAVIDIM TI- ha mam ho 😀
teraz obaja spia 😀 sme sa dobre napapkali-robila som prvykrat "Hrbate maso" kare rezne zapekane s takym maglajzom navrchu - sampiony, sunka, vajce a posypane syrom so zemiacikami-mnam
ked sa zobudia, ideme so znamymi na prechadzku a niekde na kavicku,nech sa deti vysantia-muz chce ist bez kocika, tusim sa nepoucil 😅

petra25
1. mar 2009

dadi, ako ste dopadli na pohotovosti? 😕 to nebola zrovna prijemna noc, chuda Matusko ale aj ty ☹
nati, no ty si dnes aka akcna, sikulka 😵ja som sa ledva o pol desiatej vytrepala z postele 😅-ale potom uz som makala ako srob 😀
drndi, tak uz mate aj po oslave, super, ze vsetko dobre dopadlo, aj ze Sarinka uz nema teplotku a tesime sa na fotecky
Cia, a co Bibi, ako usko, uz dobre? 😕
majussa, tak vybavite naraz prijemne s uzitocnym, co 😉a hovoris, ze zajko este zije 😀

yesno22
1. mar 2009

ahojte, ja len na skok, lebo milostpan coskoro vstane 😀

vcera dosli nasi ale s malym sa vysantil len dedko, lebo babka musela pracovat...koniec marca sa blizi 😅 maly spal v noci s nami v izbe a veru som sa nevyspala...stale sa budil a vykrikoval zo sna "obect ne" co znamena, ze sa nechce obliekat...on sa totiz strasne nerad oblieka a vcera robil sceny ked isiel von aj vecer, ked vyliezol z vane, tak sa mu o tom aj snivalo 🙄 ... dnes poobede ma prist zagratulovat krstny s rodinkou, tak som robila 2 druhy salatov a oblozenu misu, mam zo vcera kolacik, mamka tiez jeden priniesla a tak sa ma manzel pytal, ze ci som pozvala celu ulicu 😀

Deni...tesim sa, ze Sarinka je zdravucka a teplotka presla a ze oslava dopadla dobre,aj my sa tesime na fotky 😉
Maji...nehovor hop, kym nepreskocis...Ciko si to mozno zo zajkom rozmysli na poslednu chvilu a kamoska odide na prazdno 😀
Peti...prijemnu poobednajsiu prechadzku prajem 😉 keby sme nemali navstevu, aj my sa urcite niekam vytrepeme, ked je tak pekne 🙂
Dadi...Matuskovi dufam nie je nic vazne...isli ste na tu pohotovost?

natana
autor
1. mar 2009

no ja už čakam kedy sa milostivá vyspí, lebo ideme tomu dedovi. doobeda sme boli vonku a skončili na ihrisku. sice sme tam boli jediní ale obe sa vylietali, pohojdali, pošmýkali, a sára vyhladla a sprášila sama od seba pol taniera brokolicovej polievky s chlebikom, taka som bola happy. no ale zapečenej brokolice sa ani nedotkla. potom som ju zase 1,5h uspávala, teraz sa ešte učím s nati (teda ona sa učí a ja kontrolujem trošku, ešte že je taka samostatna, ked počuvam ako niektorí vysedavaju s deťmi nad ulohami aj trihodiny, ved by ma porazilo)

peti, tušim ste mali podobne doobedie ako naš tato včera 😵 , tiež zíral čoho je mala schopná a nakoniec mu ruka vybehla 😀

deni tešime na foto, a inak ked je návšteva, tak aj naša sara koštuje všetko čo vidi, sice vačšinu potom odloži alebo vypluje (fajnovka sa nezaprie ani na návšteve) ale spolu sa toho nazbiera veru dosť.

maji naša bony zbožňovala naháňať zajkov, určite by ho chudáka uštvala. inak jedni v našom dome maju, a vobec im to doma nesmrdi, tak neviem, čo to lucia mala za zajaca, možno nejaký špindír 😀 (ved ani ludia nie su rovnako čistotní ☹ )

dadi ja som myslela že vy patrite na kramáre a tam býva moc ludi a veru deti neuprednostnuju (len novorodencov), tak to je fajn, že tam nebudete čakať. hadam mu pomožu. 😉

natana
autor
1. mar 2009

mati, s tou vašou babkou si mi pripomenula že aj ja mam do konca marca ešte nevyriešené úlohy 😝 😝 😝
asi by som to už mala začať robiť.

dadka212
1. mar 2009

ahojte ja iba na skok, hádam sa večer zastavím, keď mi malý dovolí...

tak boli sme na pohotovosti, malý je vraj hrozne zahlienený, dostal ATB, do nosa Pamycon tak hádam sa mu už ulaví 🙂

natana
autor
1. mar 2009

dadi no aspon ste sa pohli dopredu a hadam sa to už bude len lepšiť.

my sme pooslavovali, ešte sme sa aj v tescu zastavili lebo akosi doma už ničoho nebolo, a kupodivu dnes mala zaspala do polhodiny. asi bola spoločensky unavená 🙂 , škoda že nie je každy večer taketo rýchlozaspávanie.

asi som tu dnes sama.

eros
1. mar 2009

AHojme

dadi ako pise mirka supis ze ste sa pohli dopredu,ze sa matusko nemusi trapit.

miri tak treba do spolocnosti chodit asi viac x 😀 😀

mne mala dnes tiez nespala tak rychlo zaspala aspon a nemusela som hrat na mobile solitarite,aby som nezaspala.
inac nic nove neni boli sme zasa u nasich poviem Vam ze som znova doskrabana a psisko jeden mi furt olizoval vlasy....urobila som nasim roladicku a bola celkom chutna bo dedo zjedol asi 4ks a mozno aj do zajtra padne.

natana
autor
1. mar 2009

zuzi no ale kam? ked by bolo potrebne večerne návštevy nie doobedne. ☹

eros
1. mar 2009

k nam 😀 😀 ale ked je hrosik v praci alebo niekam do auparku lenze s2 se to neda alebo jej nehaj prelasovat cele tesco s cerafure ci akosa to pise

dadka212
1. mar 2009

No tak som tu nachvílku, kým pôjdem do sprchy a odlíčiť sa...

No veru, hádam mu už bude lepšie, teraz už zaspinkal a ako som mu ešte odsávala tak sa mu spustila krvička ☹ asi mu tam zas praskla nejaká žilka v nošteku...a aj v jednom očku má prasknutú cievku, no vyzerá hrozne, ale dnes už teplotu nemal iba zvýšenú, ale tie ATB sú také, že sa užívajú pri ochoreniach nosohrtanu, dýchacích ciesť a tak, takže by mu to malo pomôcť aj sa odhlieniť 😝

Aj my sme boli gratulovať, Maťko tam papal samé sladkosti a ešte si aj kopu doniesol domov...ale najprv sa tam nechcel ani vyzliecť t

natana
autor
1. mar 2009

no len my mavame poobedie dosť nabite natalkiným programom, a potom treba chystať večeru, takže do uvahy pripada jedine, že by si nas všetkých aj s andym pozývala na večeru 😀

eros
1. mar 2009

mriri 😕 😕 😕 srandujes???ja neviem co by ste zjedli 😀 😀 😀

ale idem ja do hajan vcera som tu skoro boloa do 1rana.tak sa lucim majte sa pekne
sladke sny

petra25
1. mar 2009

ahojte , prisla som nakuknut, pozerala som Euroviziu a musim povedat, ze konecne sa uplne stotoznujem s vysledkami- a ta Nela, tak to je pecka, normalne som mala zimomriavky, aj som im hlas poslala, boli vymakani!!!
teraz som si priniesla notas pred telku, na Markize je Kruh 2 ale to sa asi o chvilku pose.em 😅

natana
autor
1. mar 2009

peti ja som bola paf ked som zistila že ona vobec spieva, netušila som že je speváčka a ten chlap mi je nesympatický ešte si aj nechty obhrýzal, ale pesnička sa mi páčila 😵 , len sa divim že porota nevratila do hry cmora, sice som nepočula čo spieval, ale on má dobrý hlas, teda mne sa páči ako spieva

a ten tvoj film kukať nejdem, vera som sa nechla tebou inšpirovať a nebolo mi z toho dobre 😎

petra25
1. mar 2009

dadi, tak Matuskovi sa hadam uz ulavi 😔
miri, no nech ti nasi muzici vedia, co mame doma za sarkanov 😀 Karin ked je sama so mnou doma, je zlata, sa prehra, ani neviem vacsinou, ze je doma, akonahle vsak je vonku a nebodaj este v kolektive, koniec sveta, aj dnes v cukroske zasa deticky "organizovala! 😅
je tu este niekto?

natana
autor
1. mar 2009

zuzi jasne že srandujem 🙂 a dobru nocku ja sa idem umyť a asi tiež idem spať, ešte uvidim 😵

natana
autor
1. mar 2009

peti idem si len hlavu umyť a narychlo ospršiť ešte pridem

dadka212
1. mar 2009

mne blbne koň ☹ sa mi to tu načítavalo asi 10 minút, tak ja prednešok končím, dobrú nocku 🙂

petra25
1. mar 2009

miri, cakam 😀 ty si nevedela, ze ona spieva,Durovcik je neustale ospevuje ako velky talent, hra skoro vo vsetkych jeho muzikaloch a co sa tyka toho hororu, to neviem, ci ja sama zvladnem, Kruh je dost brutal, ale ked budem jednym ockom pokukovat sem, budem sa menej bat,pomooooc
dadi, bru nocku

petra25
1. mar 2009

boze, uz sa bojiiiiiiiiim 🤐

natana
autor
1. mar 2009

nakoniec som si hlavu ani neumývala, lebo nejde moc tepla voda a akosi mi je zima, tak hlava pride na rad až ráno 🙂

ja horory neznašam, strašne sa potom bojim, radšej nekukavam

petra25
1. mar 2009

ja ich zasa milujem, ale vacsinou ich nepozeravam sama, lebo potom sa straaasne bojim, aj teraz tu nieco puklo v najnapinavejsej chvili, skoro som sa pototo 😅
no nam tu po polnoci tiez nejde tepla voda, neviem si na to zvyknut a to sme tu 5 rokov, doma nam sla nonstop, je to otras, ked prideme odniekial zvonku neskoro (stetavka, ples) a sa chcem osprsit a nic, potom sa len tak v tej studenej ospliecham a mi aj chlpy mozu vypadat - depilacia zadarmo 😅

natana
autor
1. mar 2009

no to u nas je to lepšie ako u svokrovcov. tam ten boiler vkusw vypínaju aby stale nezohrieval a večne ked sa idem ja alebo deti chceme osprchnuť nejde a to su v rodinnom baraku. ale mne tam vadi snad všetko, takže asi som zaujata

petra25
1. mar 2009

no ty ich teda tusim nemusis 😅 ale asi mas na to svoje dovody 😔
zajtra rano ideme na ten zapis do skolky, tak som velmi zvedava, co mi povedia, ale hadam ten januar vyjde 😕

nastenka27
1. mar 2009

Byby ste tu este?????
Dufam, ze som vas stihla bo sa musim pochvalit.

natana
autor
1. mar 2009

peti idem spat nie je mi akosi dobre. trasie ma zima. ale to asi od unavy, lebo inak mi nič nie je

tak dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre