Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

nastenka27
1. mar 2009

Jakubko vcera pobehoval s holym zadkom a podarilo sa mi ho konecne presvedcit na nocnik. Potom sa sam vypytal. Dala som ho na nocnik no obsedel tam iba 10 sekund. Zdvihol sa a vykakal sa na koberec. 😀 Sice ma skoro porazilo ale aj tak som ho musela vychvalit. Dnes si nan sadol obleceny a vykakal sa ale potom sa mu este podarilo 3 x aj vycikat. No vytesujem sa ako mala lebo predtym este nikdy nekakal ani necikal do nocika.

petra25
1. mar 2009

ahoj nasti 🙂

nastenka27
1. mar 2009

Asi ste uz isli do postielky ale aj tak vam napisem novoty aby ste mali rano co citat.
My sme boli v piatok podat prihlasku do skolky. Maju tam jednu triedu aj pre verejnost. Hocikedy od rano od 8.00 - 13.00 hod tam mozu prist mamicky s detmi sa zahrat. Boli sme v triede sami dvaja. Jakub nevedel s cim sa ma skor hrat a vykrikoval: Akukove aky - cize Jakubkove hracky. Si myslel, ze vsetko patri jemu.
Dnes sa mi konecne podarilo zabookovat letenku na ten moj vylet do Anglicka. Miri takze letim o tyzden skor ako ty. Skoda, ze to nevyslo tak, ze by som sa zviezla s tebou. Ale som sa aj mierne vytocila. Kukala som letenky aj na Skyeurope, nasla som si celkom prijatelnu cenu a ti nenezranci si uctuju poplatok 10,- EUR za platbu kreditkou. Tak uz len z principu som si tu letenku nezabookovala.
Uz sa musim kocene pustit aj do toho nasho celoslovenskeho stretka. Brzdilo ma to Anglicko lebo som stale nevedela kedy tam pojdem.
Idem si vas este precitat a pojdem aj ja do hajan.

petra25
1. mar 2009

som tu, ale tiez uz pojdem
to je super, ze sa Jakubkovi nocnik zapacil, coskoro uz bude bez plienok 😵 a aj Anglicko sa uz blizi, super, zavidim, ak panboh da, tak aj my by sme v lete chceli ist, vsetci, mam tam kamosku, uz nas 2 roky vola 😅
nati, bru nocku, idem uz aj ja

nastenka27
1. mar 2009

Tak uz som vas aj precitala.
Prajem vam dobru nocku.
Oneskorene chcem zablahozelat Simonke k narodeninam. Nech je z nej stale taky krasny smejko, nech je zdrava a stastna.
Dadi Matuskovi prajeme skore uzdravenie, nech mu tie ATB co najskor zaberu. Tie hlieny su hrozne lebo tie nase chudence ich nevedia vykaslat ani vysmrkat ako my. Ked si predstavim ako sa trapi dospely, nie to este dieta.
A tie plienky co o nich pises (su to asi tie popolina, je ich sice viac druhov) su super, kamoska ich pouziva a nevie si ich vynachvalit. Nie je s nimi skoro ziadna roboto. A mne sa na nich najviac lubi ten detsky zadocek. Tie deticky vyzeraju ako ferdo mravec, uplne inak tvaruju ritulu.
Deni, Kati tesime sa na foto z oslavy.
Uz neviem na com vsetko som chcela reagovat, snad len aby si to Ciko s tym zajom nerozmyslel. Drzim palce Majuss.
Majte sa zatial krasne, paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

endy
2. mar 2009

Ahojte,prajeme všetko najlepšie Bubonicinmu Dominikovi k jeho dnešným dvom rôčkom veľa zdravia,šťastia,lásky a poslušných rodičov. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Bubonic,dávno si sa tu neukázala.Čo je s Tebou??? 😉

drnda1
2. mar 2009

Ahojte,

blahoželáme Dominikovi a aj 1.3. Davidkovi (Anize)...len neviem, či nás ešte čitkajú. 🙂 😝

Kati - pekné fotečky, Simonka mala krásny vláčik - tortičku. 😉 Vidím, že sme ich telepeticky obliekli do riflových šatiek. 🙂
My nemáme nejaké super fotky, Sárinka mala ,,tajfúnový deň,, ,lietala kade - tade a nechcela sa fotiť. 😒 A ešte aj prádlo mi tam vidno, lebo deckám som musela poprať, inak by si nemali čo vziať na tanec do školy.... 😝 Už som dostala mini - pucung od svokry, že sme to mohli dať niekde do izby... 😝 čo už... 😅

Dadi - no to je fajn, že už dostal ATB, už mu to rýchlo prejde. 😉

My sme boli ešte večer sťahovať pakšamenty do salónu, tato mi namontoval aj skrinku - vitrínku, ani moc nenervačil... 😀 😖
Dnes ešte povybavujem starý priestor (upratať, vyplatiť...) a ešte zbehnem dokyne potrvdiť Sáre prihlášku do MŠ.
Simi aj schudla, čo má strojček, celý víkend s ním moc nevedela jesť. 😝

Vidím, že viacero detičiek asi ide do škôlky, že? Kati - ty vlastne od dnes už robíš? Aj Majus?

drnda1
2. mar 2009

Ja som pridala fotky a písala mi cudzia baba do IP, akú máme krásnu malú, na zožratie...že to musela napísať. 😵
To poteší. 🙂

drnda1
2. mar 2009

Jáj a zabudla som, pravdaže blahoželáme Nastenkinmu Jakubkovi k úspechom s nočníkom. 😵 😉

drnda1
2. mar 2009

A Ciinej Barborke všetko NAJ... k 6.rôčkom. 😉 🙂

eros
2. mar 2009

AHojme

Vsetko naj Bubovmu malemu k 2rockom neh sa mu splni vsetko co povie rodicom najma to zdravicko 😵 😉

Cia barborke tiez prajeme vsetko naj k 6rocku neh sa jej v skole bude darit a nosit mamine same 1ky 😵 😵

ja varim polievku daku co som si vynasla tak som zvedava co vyjde 😀 😀

potom si Vas pocitkam

dadka212
2. mar 2009

ahojte 🙂

blahoželáme Dominikovi a Davidkovi k ich 2 narodeninkám 😵

Deni, Okačka pekné fotečky teda hlavne babulky čo sú na nich 😵 aj tortičky vyzerajú super 😉

Deni tak to fakt poteší taká IP-čka 😵 a to prádlo som si na fotkách ani nevšimla 😅 šak pozerám hlavne na oslávenkyňu 😵

Nastenka super, že sa Jakubko pohol s nočníkom 😵 už to bude len lepšie a lepšie 😉 a áno to sú tie plienky 😎

Matko sa vnoci o 2-hej zobudil s takou horúčkou zas, chudiatko, celý deň a večer nič a potom vnoci 😔 ale dala som mu nurofen, otvorila okno a už bolo fajn 😝 ešte stále spinká a to mal už dostať ATB, no hádam sa zobudí čoskoro...

dadka212
2. mar 2009

Luci aj Barborke želáme všetko najlepšie k narodeninkám 😵 vela zdravia, šťastia, lásky a nech sa jej splní všetko po čom túži 😵

eros
2. mar 2009

Dadi vidis na Anize som aj zabudla ci ineho davidka si myslela???tusim je viac deti co nepozname uz ze???? 😀 😀
tusim sem chodila aj dufman co ma deniska,ale uz neviem datum narodenia.mali by sme si to asi zapisovat niekde 😀 😀

eros
2. mar 2009

Jej aj petruska77 ci ako tu nebola aj jej maly je tusim Davidko.

vcera ste to troska roztocili 😀

mala dnes miesa papanicko ked sme sedeli na serbliku si davala syr ked som krajala cibulu dala si cibulu a teraz si nasla daco take ako gum.macikov

eros
2. mar 2009

Svatka hadam si jej napisala,ze je zadana 😠 😠 😀

bubonic
2. mar 2009

ahojte, nebojte sa, žijeme, len zakaždým stihnem akurát prečítať, čo pekného ste napísali a už musím utekať.

takže gratulujeme aj my všetkým oslávencom okolo nás a ďakujeme za gratulácie. včera sme Domimu spravili takú malú párty, veľmi dobre sa zabavili, boli tu dve kamošky s babami, detičky sa krásne pusinkali 😀 . len tá noc bola desná. ešte sme doobeda boli na návšteve a asi toho bolo na neho už veľa, takže noc bola viac než otrasná, najdlhšie spal vkuse 2,5 hodiny. no takže akonáhle zalomí na obed, idem aj ja.

my budeme mať plienky asi do 18 😀 , bo mylordovi je jedno či je v mokrom alebo nie. na nočník sa posadí, aj sa tam zahrá, ale tým aj skončí. no dobre, zväčša sa tam aj vykaká, je pravda že cez deň sa nepokadil do plienky už hóoodne dávno, akurát v noci 😒 tam bez plienok nebude, kým sa neprestane v noci budiť na mlieko, ale to teraz riešiť nejdem.

ináč do škôlky som povedala, že ho dám až v marci o rok, neplánujeme druhé, takže chcem si to pekne užiť 😀 a do tej kam som chcela aby išiel, tam mi ho nezoberú, bola som sa pýtať riaditeľky. od septembra je malý aby išiel a potom už nebude miesto. ale konečne by sa nám mala sfunkčniť firemná škôlka, tak hádam tam niečo bude. 😎

no a aby ste si vedeli predstaviť ako asi vyzeráme, teda kým upravím a nahodím fotečky, tak pridáme miery. Takže dnes, vo veku 2 roky má Dominik 96cm a 15,5kg 😎

eros
2. mar 2009

Bubo to co mas za tazkeho slonika doma vsak moj maly ma teraz v takom veku len 16kg 😀 😀

dadka212
2. mar 2009

Erosko myslela som obidvoch 😀

Bubo veru Domčo je riadny chlapisko 😀 Maťko má ledva 90cm aj to neviem a nejakých 12-12,5 kila 😅

eros
2. mar 2009

nehadzte tu cifri dobre bo keby som sa mala pozret kolko mal Adko v 2r vahu tak asi padne Vam sanka 😀

dadka212
2. mar 2009

Erosko tak hoď 😀 ale nie to je iné, šak si hovorila, že nechcel moc papať, že len cicku cecal 😉

eros
2. mar 2009

tak to soms a sekla to mal v roku tak malo v 2mal 10kg a 85cm 😀 😀 😀

dadka212
2. mar 2009

šak to je celkom pekné 😉

eros
2. mar 2009

dobre nachvilku sa lucim ideme von papapa

natana
autor
2. mar 2009

čafte

no my horučkujeme, ráno mala 38,7 tak som sa zlakla ale panadol pomohol a už je len 37. ani nekašle, nesopli, len pusu mi otvorila až teraz a tam trčia malinke špičky jednej 5ky, tak hadam su to len zubky. prečítam vás neskor, lebo už tu pri mne stepuje

no ale aby som nezabudla, želáme všetko naj Dominikovi k jeho druhým narodeninám. 😉

dadka212
2. mar 2009

Miri no hádam to budú len tie zúbky 😉

majussa21
2. mar 2009

Ahojik.Tiez sa pripajam k blahozelaniu pre nasich chalanom Dominika a Davidkovi a aj Bibke nech su zdravucky a stastnucky🙂 😎

Miri mas pravdu s tym zajom ako Cia pisala ze smrdia tak tento vobec nesmrdi a uz ma 2 roky a je stale malinky hunaty ved ho odfotim aj s malou a pridam foto.8-)

Sasi blahozelame k serblikovemu uspechu teda Jakubkovia 😀 uz sa tesime ked bude dalsie stretko kedze uz letenku mas tak sa mozes povenovat teraz nam.A 🙂 kedy to vlastne ides a na kolko nejak si moc nespominam len viem ze ste sa tu trosiik dohadovali s Mirkou a ze teraz idees skor ako ona v maji, vsak?🙂

Peti tak ako ste dopadli dnes v skolke na zapise?juj a v dobrom zavidime dovcu ku kamoske aj mm ma v Irsku sesterku a v Anglicku brata a tiez by sme za nimi chceli ist no kedze ja zacnem robit asi sa tento rok nikam nedostaneme😖

Drndi kdeze az o mesiac aj s Kati budeme zarezavat ale Simonka ma ist uz tusim do jasli od dnes. A 😕 s tym pradlom ta chapem co ked to v zime dlho schne a nema to clovek kde mat my mame tiez po radiatorch lebo na stojane by mi to aj 3 dni schlo a stale mam kopu. A Simonke verim s tym strojcekom ze ma problemy s jedenim lebo ked som mala som nezahryzla do jablka 2 roky vsetko som si musela krajat. ☹ Takze mate dnes vybavovaci hekticky den vsak? nech uz mas vsetko vybavene a zariadene 😉 ide kuk fotky😉
Dadka joj chudacik Matusko no nec sa uz naozaj dlho netrapite a je to cim skor ok.

Eroska hod recept polievky pre inspirace. 🙂 A sa cudujete mieram pri Zuzu vsak deti su stretly po mame ta ich ustve svojimi blaznovstvami ved uz len ked vidime tie foto ty im davas zabrat😀

Bubo ale teda ste aj riadne vysoky uau hadam najvyssi🙂

Tak my sme hore od 8.30 a ideme pozriet babku u nas je dnes pod mrakom no a inak nakoniec sme vcera skoncili i mm deda sme tam boli ako som vam na obed napisala volala testina ci ideme na aute tak sme sli mala ani nespala a boli sme tam az do vecera. Cela nadsena dedo ma kozy, ovce, sliepky, psika, macky tak bola nadsena 😀 A teraz pozera hello kitty teraz u nas leti ine uz nechce pozerat takze uz je po bambulke
😀 A este chceme potom vycistit zajovi a odfotim ich a hodim foto 😉
Tak zatim pekny dnik prajeme

nanette
2. mar 2009

Ahojte mamky 🙂 ja len na skok 🙂

Všetko najlepšie Dominikovi, obidvom Dávidkom k 2. rôčikom a aj Barborke k 6. rôčikom .... nech sú všetci zdravučkí a robia rodičom len radosť 😵 😵

Drnda - pekné fotečky.... malá copaňa okatá je krásnučká 😵 😵

Dadka - daj Maťkovi pusinečku za mňa, nech sa čím skôr vylieči.... dúfam, že ATB zaberú čo najskôr 😒

Nati - dúfam, že vy teplotkujete len zo zubov.... držím prsty nech to tak je.... 🙂

dadka212
2. mar 2009

Dakujeme Nanettka 😵

dadka212
2. mar 2009

Majus tak sa Sandruška vyšantila 😵 aj náš krpec miluje zvieratá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre