Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

drnda1
10. mar 2009

Ale má!!!
Adamkovi želáme všetko len to NAJ,NAJ,NAJ! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

endy
10. mar 2009

Dobré ránko.No Drnda ma predbehla s tými rannými gratuláciami 😀 😀 😀
Takže ako druhá chcem tiež pogratulovať Adamkovi a prajeme mu všetko len to najlepšie...!!!! 🙂
Cia krásnu tortičku ste mali.Musela byť super. 😉

natana
autor
10. mar 2009

želám pekné slnečne ráno

Adamkovi všetko najlepšie k dvom rôčkom, veľa zdravíčka a aby mali z neho rodičia len radosť 😉

deni vo štvrtok si ťa píšem 😀 , prídeme 😉
a s tou školkou máš pravdu, ked si spomeniem aké zelené sople tiekli deťom v šatni a ten hrozný kašeľ a rodičia s kludným svedomím dali deti do školky. ja som sa ani nedivila že Nati tam bola stále chorá, mala smolu že asi vždy všetko hned chytila.
inak peťo nenadava, že teraz je na materskej vlastne on? ved ty robíš ckoro celý deň.

natana
autor
10. mar 2009

no a pridávam niečo, sice zase nekvalitne ale z toho m,ojho mobilu to lepšie nebude je tam male rozlíšenie ☹

http://n-joy.cz/video/hore-na-postel/89lnle2c4q...

http://n-joy.cz/video/leziem-znova/e6hmoj30tnbu...

nanette
10. mar 2009

Ahojte mamky 🙂

Adamkovi všetko najlepšie k 2. rôčikom, veľa zdravíčka, šťastíčka a kopec darčekov želám.... 😵 😵

Nati - Sárinka je teda riadna šikovnica.... za pár sekúnd hore .... vybehla tam ozaj svižne ako malá opička na strom... 😵

Dadka - keď som čakala Gabiku, tak aj my sme na videu videli pišuláka.... lenže my sme nechceli, aby nám povedali, čo máme a tak sme si to teda sami vydedukovali a do poslednej chvíle som myslela, že budeme mať Adamka 😀 😝

Cia - tak ja verím, že si nájdeš robotku hneď, ako ti skončí materská dovolenka ... budem držať palce... lebo takto bez peňazí, to by bolo dosť na figu... tie zákony sú niektoré tak na hlavu postavené 😠 a možno sa ti podarí nájsť flek v inej pobočke v BA....😕 dokelu, že akurát tú "tvoju" musia sťahovať 😒

dadka212
10. mar 2009

ahojte 🙂

Adamkovi želáme všetko najlepšie k jeho 2 rôčkom 😵 vela zdravia, šťastia, lásky a nech robí rodičom a budúcej sestričke prípadne bračekovi len radosť 🙂

Miri videa sú super, som to musela malému púšťať čo furt hučal "ešte Au" /ešte Sáru/ 😀

Deni ty si sa teda pustila do roboty 😵 ale super, že ti to tak ide 😉

Slenka v USA majú na to dobrý systém 🙂 to ja sa bojím aby mi malý nechodil zo škôlky stále choručký 😖

My sme išli včera spať až o 00:30 Maťkovi sa nechcelo skôr, lebo herec vstával skoro o 19-tej 😅 ale dnes sme hore už od 8-mej tak hádam sa to vráti do starých kolají 😝

okacka
10. mar 2009

ahojte,
no ja akurat obedujem kuriatko s ryzou a kompotik jablkovy a idem studovat, kym drobec haja. Poobede klasika jaslicky malaa ja bud budem do prace si veci pozerat,alebo pojdemna postu, obchodu atd. Doobeda sme boli na hodku von a potom prisla kamaratka s dcerkou, tak sa baby pohrali.

Co sa antibiotik tyka, nestotoznujem sa v nazore, ze co je v USA, musi byt lepsie. Moj muz tam rok zil, ja mam vela spoluziaciek, co tam boli na studijnom pobyte, teda aj muz bol na studijnom plus pracoval. napriklad co sa skolstva tyka, su veeelmi pozadu nasich deti. Muz sa smial vzdy, ze na unoverzite mu chceli vysvetlovat zlomky a to tam isiel na stipendium. Aj kolegynu sme mali z americkej pobocky. Totiz firma, kde som robila, aj muz robi, maju pobocky po celom svete, ona prisla sem na isty cas a nemala sajnu o nicom,. Nevedela poriadne co je cisty zisk, co hruby,ako sa to vypocita. A robila na tej istej pozicie ako ja, s 6 nasobne vyssim platom. Proste muz z nej bol nestastny a aj ju vratil spat doUSA, pritom tam je vraj jedna z najlepsich projektovych. Vzdy ma to vedelo vytocit. Spoluziacka na vyske prisla po tretom semestri odtial, zila odmalicka v USA, ale potom jej mama sa chcela vratit spat na SR a ona mala na VS problemy pocitat vektory, goniometricke funkcie. A co sa tych antibiotik tyka, 24 hod je podla mna hrozne malo na to, aby sa dieta mohlo vratit spat do kolektivu. V USA pouzivaju tie iste antibiotika ako my tu, pod inym nazvom niekedy. Robila som v lokalizacnej firme a mojimi priamymi klientami boli medicinske firmy ako Omron, Baxter, BD...tie iste lieky sa dovazali na cely svet, je jasne,ze maju aj lieky, ku ktorym sa tu my normalne nedostaneme. U nas v jaslickach maju pravidlo, ze ak dieta pocas dna zacne javit znamky choroby, lebo rano sa chore javit nemusi, ihned volaju rodicom a do hodiny musia prist pon, inaksie bude vylucene z jasli. Viem, ze to tak nie je v statnych skolkach, ale to je uz o svedomi rodica, ze chore dieta pusti do kolektivu. A co Slenka pise, mna to tiz vzdy udivovalo, ked som videla v zime dieta s bosymi nozickami, alebo len v pancuskach 🙂. Ale Sarka podla mna uz dost dlho je pod liekami, takze isto nehrozi nejake prenasanie infekcie.

Dadka -ty kokso ze o pol jednej. Ja by som uz asi na rit jej nacapala. Nam ked zaspi o 21 hod,uz na nu kricim 😀

Deni - tak ty uiz riadne makas,vlastne cele dni, mas stastie, ze Peto ma taku rpacu, ze moze byt na materskej vlastne on 🙂 . Ja sa ale tesim,ze v jaslickach sa o malu dobre postaraju a aj jej to zatial prospieva. Uci sa basnicky, pesnicky, aj dnes sa pekne podelila s hrackami.

Miri - super video. Riadna sikulka mala Sarka.

A blahozelame malemu Adamkovi, nech robi maminke a ockovi len radost 😵

cia13
10. mar 2009

ahojte,
Adamkovi vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂

My pokracujeme uspesne s cikanim a kakanim do serblika, teraz isla hajat, dala som jej plienku, ale po zobudeni pokracujeme 🙂.
Barborku dnes vyzdvihne zo skolky mamina jej "frajera" co ma v skolke, tak mam do vecer frei, ani neviem co budeme s Bibi robit. Nejako ma pobolieva hrdlo a nemam chut ani jest, nieco na mna lezie.

nanetka - neviem, ako to s robotou bude teraz, ked je kriza, no ved uvidime. A ja som nerobila na pobocke, ale priamo v sidle na jednom oddeleni, ktore sa stahuje, takze to nehrozi. Nikdy by som nesla robit na predajnu a byt zoci-voci tim arogantnim ludom, stacilo cez telefon. 😠

miri - super video, fakt sikulka je Sara

slenka - k tym ATB si myslim, ze dieta po 24-48 hodinach po uziti ATB, skor 48hod. uz infekcne nie je, ale ide o to, ako sa same citi, ved choroba este doznieva a urcite je lepsie byt doma v klude. Takze tiez sa mi to zda divne. A s tym otuzovanim som uz pocula a vraj je to velmi zdrave. Mam kamosku, co byvala chorlava a mala nejaku tetu lekarku v Nemecku a ta jej vysvetlila tuto metodu holych noh a ona sa zacala s muzom postupne otuzovat a naozaj uz chora nebyvala, takze nieco to ma do seba.

kati - Simonka je sikulka a uvidis, ako ti bude teraz rychlo napredovat vo vsetkom

eros
10. mar 2009

Ahojte

Adamkovi prajeme vsetko naj k 2rockom najma zdravicko a potom to co si on bude priat 😀 😀

Cia to je supis uvidis pojde to uz lepsie 😉

dnes som si bola dat u dr potvrdit papier aby mi mohli zobrat malu do skolky chcem ju dat sem do tej katolickej na Lachovej tam sa im venuju az moc nez v tej vedla.skusim ak sa bude dat neh ju zoberu od septembra aspon na tie 4hodky vsak uvidime co povie este riaditelka

dadi najprv som kukala na tu fotku z UTZ,ze kde ju tam dr videl,ked ja som tam nic nevidela 😀 😀 mne vzdy mohol hovorit tam je toto hento,ale istota bola asi pri porode 😀 😀 😀

evinah
10. mar 2009

AHojte,

Najskor poblahozelame dnesnemu aj vcerajsej oslavenkymi Karinke a Adamkovi k 2 rockom, nech su hlavne zdravucki a statsni a nech rodicia posluchaju!! 😎

Aj my sme boli dnes zaniest do skolky potrvdenie od lekarky a este by ma zaujimalo ci niektora neviete ako je to s tymi dotaciami pre skloky na deti. Ucka mi hovorila, ze dostanu peniaze len na deti ktore nastupia od septembra, ale dostanu tie penieze aj vtedy ak je dieta sice prihlasena od septembra ale nastupilo by z "akoze zdrav.dovodov" az neskor? Napr. v januari? 😕 😕

Inak Megi strasne rada chodi do skolky, pouzivam to ako motivaciu ked nieco od nej chcem, tak jej poviem,ze za odmenu pojdeme do skolky, staci jej aj na dvor na kolotoce alebo hupacky. Aj dnes sa kolotocovala ani domov nechcela ist.. A v piatok sa pojdeme fotit do skolky, pride im nejaky fotograf, tak nas pozvali. Uz sa tesim ,len co na seba?? Lebo chcela by som sa jej na tu foto votriet aj ja.. 😀 😀

cia13
10. mar 2009

evi - je to tak ako ti hovorili, ak nastupi inokedy ako v sept., tak za nu nedostanu od statu peniaze, aj ked je riadne prihlasena.

evinah
10. mar 2009

Dakujem Luci.. No tak to je pekna kravina, ved ucka sama hovorila ze pocas roka im nastupi x deti a na konci sk.roka je ten stav uplne iny ako na zaciatku.. TAk preco nedostavaju peniaze aj na tie..nemam slov.. Jak u debilov.. 😖

petra25
10. mar 2009

ahojte babule,
v prvom rade vsetucko naj nasmu A 😵 D 😵 A 😵 M 😵 K 😵 O 😵 V 😵 I 😵 k 2. rocikom, vela zdravia, stastia, aby posluchal maminu a ocina ... Karinka posiela mooooc pusiniek 😵

aj my dakujeme dodatocne za dalsie priania-ja uz som sem vcera nevladala prist, poobede prisla este gratulovat kamoska s malou (mam aj nejake fotecky, neskor pridam) a potom sme mali tu prezentaciu doma, bolo to na ortopedicke matrace-svokrovci si hned 2 zobrali 😀 a my sme dostali zdarma tento mixer v hodnote vysse 100 Eur
http://www.ametist.sk/index.php?option=com_cont...

ten pan bol prijemny, zato Karin bola vcera ako nie sto ale tisic certov, skakala na matrac z neho, hore-dolu, no katastrofa, aj pan ju zhodnotil ako velmi "hyperaktivne" dieta 😅
aaa som skoro zabudla, este sme vcera s Karinkou kazda dostali od muzika kyticku tulipanov, Kajka k narodkam a ja ako bolestne 😅 to uz som dlho kvietky nedostala, tak ma to potesilo 😵

dnes sme sa doobeda boli s kamoskou trochu prejst-klasika posta, drogiska, papiernictvo... 😀

petra25
10. mar 2009

nati, super videa, no som sa schuti nasmiala na Sarke horolezcovi 😀 😀 😀
Dadi, no ja som tam tu susurku hneeed zbadala 😵 mame totiz presne taku istu fotecku Karinkinej susky 😀 a tvaricku ma prekrasnu babmulka 😵
luci, no v dobrom zavidime to serblikovanie, len tak dalej 😵 a ten ladovy medved-brrrrrr, no comment,ani a svet...
nanettka, no ty sa vooobec neboj o Gabikino papanie, ved ona je tak velmi sikovne dievcatko, ze sa to razom nauci, prosto sa jej teraz nechce, to je vsetko 😉
drndi, no ty veru uz riadne zarezavas, ale asi je strasna vyhoda, ze ta to bavi, vsak? 🙂
kati, vidis, si ma nainspirovala tymi vymalovavankami s vodou, som na to uplne zabudla, to sme mali este my ako decka 😵 len sa bojim,ze zas voda bude vsade, aj som dnes plastelinu v papiernictve drzala v ruke, len ked sa bojim, ze henta moja herecka to polepi vsade, po stenach,nabytku 😅 lego je predsa cistejsie 😅
evi, no je to veru pekna kravina a myslim,ze by sa kompetentni mali nad tym zamysliet, ved je kopa deticiek, co nastupia pocas roka 😠

eros
10. mar 2009

Miri supis videa 😀 😀 😀 mala to ma ako cvicenie????? 😀

nanet aj moja papa sama,ale ma obcas take maniere,ze ju musim krmit aby jedla.minule mi brusila nechty a pritom som ju musela krmit.neboj nauci sa ked ju nehas aj zabarat sa

petra25
10. mar 2009

ahaaaa, koho som nasla-uz som hlasovala 😉 tak denisku podporime, nie 😉 deni, krasna fotka ako vzdy
http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=3111

osickad
10. mar 2009

ahojte babenky,
ja len na malinký skok, lebo Adam mi nedovolí písať. akurát ešte dováram a idem robiť jednohubky.

chceme sa vám poďakovať za pekné blahoželania. ste milé!!!! 🙂 🙂 🙂 ešte raz vďaka.

večer prídu moji rodičia, svokrovci, švagrinka. dnes budeme mať len krtkovu tortu, ale v sobotu to bude ozajstné!

prajem vám pekný zvyšok dňa
🙂 🙂 🙂

osickad
10. mar 2009

Deni:
teba podporíme, zahlasujeme 🙂 . pekná fotočka.

Dadi:
malá je milunká, juj, teším sa. posielam jej božtek 🙂 🙂 🙂

slenka
10. mar 2009

Caute baby,
ja zas len na skok, ako vzdy 😖
Drnda - pekna fotka, tiez som zahlasovala 😉

Kati - ja s tebou uplne suhlasim co sa tyka usa, hlavne toho vzelavacieho systemu. Su dost pozadu 😕 Ked sem davno prisli nasi znami so synom, ktory tu mal pokracovat v skole, musel ist na testy aby vedeli kam ho zaradit. No a podla vysledkov ho chceli dat medzi starsie deti, alebo ze ma ostat rok doma a potom pokracovat s rovesnikmi.
A co sa tyka zdravotneho systemu, nehovorim, ze s tym suhlasim, len konstatujem ako to je tu. Splnene musia byt vsetky podmienky, tzn. ze ak aj dietea bere ATB 48 hodin, ale stale ma teplotu nemoze sa vratit do kolektivu. A ked nadalej kasle alebo sopli - to uz je na zvazeni rodica.

No musim koncit, mam toho straaaasne moc naplanovaneho kym bude mala spat.
Caute

drnda1
11. mar 2009

No čaute,
včera som došla zo salónu jak vyplutý rezanec...
😝 😀
Inokedy nerobievam tak dlho, toto bolo prvý raz...no mala som veliké výdaje zo salónom, tak jeden deň sa tato musel ,,obetovať,,. No a čo myslíte, čo robil? Von šli až skoro keď som prišla, inak si skypoval, hral na PC lietadlá...
😠 😠 😠 našťastie, doma sa snažil udržať aký - taký poriadok, lebo vedel, že by som ho spucovala!
Dnes išiel asi aj rád do roboty. 😀 😀 Dnes začínam robotku od 14,30. 😉

Baby, včera som sa obliekala a na chodbe proti kúpelke máme na tej skrini zrkadlá...a to som nemala vidieť, zadok traslavý jak huspenina!!! No súrne začínam cvičiť! 😝 A musím aj do solárka, lebo v piatok sa idem farbiť a budem zasa jak krieda... 😀

Miri - čakáme vás zajtra. 😉 Svatka aj ty kludne príď s malou. Luci aj ty môžeš. 🙂 (alebo aj nie z BA, keby ste šli okolo 😉 )

Peti - ozaj, ty si už pridala foto účesu? A super ten mixér. 😉 Inak ako si ma preboha našla v tej Lovele? Ja som to už dávno nesledovala, lebo si tam baby samé vzájomne posielaju hlasy a teda väčšie šance tam má tá, ktorá je tam najskorej. 😝 Ale ďakujeme vám za hlasy. 🙂 😉

Sára pozerá Bambuľku a ja som raňajkovala a pijem pri Teleráne kávičku. Akurát kukám, že tá lenka Soosová musí byť strašne chudunká...

Dnes idem variť fašírky so zemiakmi a špenátovú polievočku. 🙂 A vy?

dadka212
11. mar 2009

ahojte 🙂

ja som sa dnes zobudila a bolo mi hrozne zle 😝 aj som utekala na WC-ko to je tým, že som včera večer zožrala olomoucké a zapíjala acidkom 😅 a pritom aj včera som to vrackala 😝
Matúško spal úplne zle, každú chvílku sa prehadzoval, mrnčal 😒
Teraz pozerám rozprávky, tak je ticho 😀

Luci super, že ti Bibka takto pekne pišká a kakušká 😵

Peti taký mixér poteší 😵 a Karinka je veru také živé striebro 😀 takže aj ty hovoríš, že je to šušulka 😵

ja som už pokúpila šatičky letné a iné hovadinky pre dievčatko, objednala som zavinovačky ružové atď. tak hádam sa nepremení na chlapca 😅

Deni som už aj ja hlasovala aj z mobilu 😎 a že huspeninový zadok - bože to ja by som musela cvičiť kým by som pol tela nestratila aby som sa netriasla 😅

natana
autor
11. mar 2009

čafte
ja mam zase absenciu za včerajšok, ale kamoška ma vytiahla do kina a tato s jej frajerom varovali, potom sme do druhej ešte sedeli pri pohári, tak som spoločensky unavená.
dnes som bola so sarou na kontrolu sme ok, len vraj treba dobrať tie lieky až dokonca, tak ratam ešte tak do zajtra. no a nati bola s tatom na očnam a kedže rano zahlasila že ju boli hrdlo, tak som im kazala prisť aj detskej doktorke, tak vraj ho má červene ale nie zapalene, takže sa obideme s nejakými cmulacimi tabletami ale má byť dva dni doma.
deni prídeme, nati nechame doma a necham jej aj telefon, že keby niečo zavola na tvoj. ved je už veľká a nemáme to daleko.

dadi to maš tie tehu chute, či lubiš ten syr aj za bežných okolnosi? na mna je moc smradlavý ☹ , hadam ti už bude lepšie

diky za pochvaly našej horolezkyne, no musim stale striehnuť, lebo ona si mysli že má krídla a skákala by aj ked ju nikto nechytá

luci, super uspechy, len tak dalej, držime bibke palčeky, ona si aj zvykne že bez pleny je to oveľa lepšie 😵

no idem uvariť nejaku polievku našťastie druhe mame so včera.

deni s tým zadkom nestraš, ked máš huspeninu ty tak kto ju potom z nas ostatných nemá 😀 , aj ja sa odhodlavam, že začnem aspon doma niečo so sebou robiť, ale skutek utek 😀 😀 😀

drnda1
11. mar 2009

ved ju vezmi, nebudu sa bozkávat... 😀 kým nemá dáku angínu...

dadka212
11. mar 2009

no ja rekuže ideme von troška a aj do obchodu a teraz kukám sa strašne rozpršalo ☹ ale malý aj tak nechce ísť, len televízor kuká 😝

inak neviem kedy on začne chodiť kakať na ten šerblík, teraz ho už vyše hodiny prosím, nech mu môžem dať dolu okakanú plienku a on stále nechce len sa rehoce a uteká mi, jemu to vôbec nevadí na tej riťulke a pritom ju má potom takú červenú...ale ja mu už asi od zajtra nedám na kakanie plienku, šak to neni normálne aby som ho prosila...

Miri takže si sa včera vyvetrala 😵 super tíško závidím 😀
a ten syr vieš čo zjem ho ale nekupujem si ho možno raz za rok, ale odkedy som tehotná som ho mala už viackrát proste mám na neho hroznú chuť, aj keby som ho nemala 😝

dadka212
11. mar 2009

Peti, Nastenka našla som si vás na Facebooku 😀 tak dúfam, že mi nedáte košom a prijmete ma medzi priatelov 😅

natana
autor
11. mar 2009

dadi, no trošku som vypadla ale hned po kine som aj tak išla domov a sedeli sme u nás, lebo o polnoci davam malej lieky, a to som nechela nechať na tatinka
dnes ešte na chvilu večer skočia ku nám, ale o poljedenástej im už leti lietadlo naspať do londýna, tak potom budem po večeroch zase vaša 😀

deni nevezmem ju, čo ak sa z toho nakoniec vykluje niečo horšie a nechcem riskovať. potom by si ma preklínala 😵 . a ved ona je už veľka, ona to zvládne 😉

cia13
11. mar 2009

Ahojte,
my sme dnes vonku ani neboli, lebo tu hrozne fukalo, tak sme skocili len ku susede a Bibi pekne aj tam piskala do wcka. Vcera mala len jednu nehodu. A paci sa mi, ze je v tom uplne samostatna, ze len mi povie a sama ide na serblik a potom oznami ze to urobila. Ani nechce, aby som bola pri nej.
Barborka vcera prisla az o 19:30, tato ju zobral od toho jej kamosa ked isiel z roboty, tak som bola cely den len s Bibi, taka pohodicka. Poobede sme isli na hodinku von, pochodili sme po dvore, pomotorkovali sa na odrazadle.

deni - tak ty uz tvrdo zarezavas. A tvoj Peto sa teda pekne vynasiel, ze sa hral na PC, este stastie, ze Sarinka je taka poslusna. 🙂 Ja som dnes varila ryzu a kuracie zapecene so sparglou a syrom. Mnamky.
Na zajtra nemame nic, tak by sme mohli dobehnut. O kolkej sa budete schadzat?

dadi - ja milujem olomoucke a cim smradlavejsie syry, tym lepsie. Mojho muza ide prekotit pri stole, ked si to vytiahnem 😀 Ale nezavidim ti tie problemy so zaludkom, ja som to chvalabohu nemala ani raz.

miri - super, ze je Sarka uz ok a Natinke prajem, nech to ma rychli priebeh

drnda1
11. mar 2009

Luci - no super, ako to už Bibke ide. 🙂
No od rána asi od 9,00 kludne dobehnite, celé doobedie sa môžu hrať. 😉 Aspoň si vypýtam ten receptík so špargľou, ešte v živote som ju nerobila... 😝

Dadi - ja olomoucke teda nemusím, ale kamoš z Viedne nosieva smradľavý tvrdý a ten je úúúžasnýýýý... 😵

Konečne nám opravili skriňu, už vyzerá, ako má. 😵 Dúfam, že svokre sa bude páčiť. 🙂 Za 4 týždne sú tu. 😉

adrica
11. mar 2009

Caute zienky. 🙂

Prajeme vsetko naj., naj, Adamkovi k jeho vcerajsim narodkam, vela zdravicka, stasticka, lasky a aby ho sestricka Linduska pocuvala 😉

Ja som Vas este ani necitala, lebo som vcera bola u kadernicky, tak uz konecne vyzeram opat k svetu. 😀
Aj ked ja si obcas poviem , ze som strasidlo na trvaly pracovny pomer 😀

No najhorsie je to, ze sa mi dnes Danko strepal z gaucovky a rovno na stol, tak mame roztatu peru,brrrr...este aj teraz ma striasa. 😢 ☹
Chudatienko tak plakal, ze som skoro aj ja, ale potom sa uz hrdinsky uskieral. 😀
Aj spapkal trosku polievocky a isiel buvat. 😵

Dadi...tvoj je taky kaskader, tusim si mu na to nic nedaval, ci to mame mi 1x roztatu pusu? 😠

Idem Vas pocitat, kym este buva a klasika idem dopit kafe. 😉
Pa a krasny dnik. 😵

dadka212
11. mar 2009

Luci ja zas úplne zbožňujem plesňové syry 😵 ked tato robil v HOlandsku tak mi priniesol som sa musela ovládať, aby som ich nezožrala naraz 😀 a u nás lúbime všetci syry hocijaké, takže keď si odbalím kvargle tak tato sa len smeje 😀 aj malý vždy chce, ale jemu ešte nedám, ešte je na také krpatý...

Deni nerob chute 😀

Stretko vám závidím, škoda, že bývame od ruky a som imobilná ☹ nevadí, veď keď sa konečne oteplí mohli by sme nejaké urobiť aj vonku nech sa detičky vybehajú 😵

Adrica chudatenko Danko, pofúkaj mu pusinku aj za nás...a nič som mu nedávala na pusinku, ale keď si niečo urobí napríklad vonku sa škrabne tak mu dávam na to ten dezinfekčný sprej Dettol aby mu vymylo špinu...a ten je super, lebo neštípe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre