Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
17. máj 2009

ahojte kočky 🙂

ja len na skok nejako nemám čas čítať ani písať 😝

teraz stále niečo robíme...prerábať začneme asi až keď sa malinká narodí ☹ no čo už nejako ten cca týždeň musíme vydržať 😝

dnes mám pocit ako keby som mala ísť rodiť, brucho mám už pomaly po kolená jak mi kleslo a hrozne mám celý deň pocit ako keby na velkú potrebu a vôbec nepotrebujem 😝 bábo sa tam hmýri ako keby sa pripravovalo na nejakú dobrú polohu ako von 😀 no uvidíme hádam vydržím do rána to mám poradňu....aj dnes som vymyslela prechádzku do mesta a to sme šli inak 15-minútovú cestu vyše hodiny a nie kvôli malému ale kvôli mne 😝

no nič idem malého hodiť do vane a ideme hajať 🙂

drnda1
18. máj 2009

Ahojte,

Dadi - ako? Ešte si celá po prechádzke? 😉 Sme ,,zlaté,, ako ťa už všetky posielame do pôrodnice, čo???

Peti - potom pridaj foto kuchyne. 😉

My sme boli zo soboty na nedeľu u známych na ,,maďaroch,,, kamoš nás pozval na narodky. Decká ostali doma, nechcelo sa im s nami.
Sára tam spinkala krásne, sme sa báli, že v cudzom to bude horšie, ale prekvapila nás. 🙂 ani sme o nej skoro nevedeli, krásne sa vonku celý čas prehrala.
Spali sme v ich novom domisku, ktorý ešte neobývajú, treba tam dotiahnuť nejaké detaily ešte... ten dom je krásny, všade maju obrovské okná zdola až hore, čiže je presvetlený, majú tzv.galériu, zhora budú pozerať krásne na obývačku...kuch.linka je nááádhernááá, tmavo hnedé skoro až do čierna drevo s vanilkovou... k tomu pekná svieža zelená maľovka - no super! 😉 Izby - každá má inú pastelovú farbu...budú to mať krásne. Vraj v júli by sa tam chceli už nasťahovať.

Oslava bola fajn, ale náš tato to riadne prehnal, aj som sa naňho naštvala, som mu tam vynadala, ale keď som ho počula na WCku grcať, sa mi normálne uľavilo. 😀 😀 Potom dlho nechodil, tak som pochopila, že tam zaspal. 😀 prišiel až nad ránom do postele. Ale potom bol ako vymenený, ospravedlňoval sa mi 100x, (ja som hrala nasranú) behal za malou stále, aby som ja nemusela... 😀 doobedie bolo skrátka super! 😀 😉

Potom sme si s kamošovou ženou zmysleli, že zbehneme pred obedom do Gyoru, tak sme šli na nákupy. 😎 Je tam fakt všetko lacnejšie, kúpila som si Adidas šlapky kožené, široké nohavice letné a la turkyňa 😀 , tatovi boxerky, nakúpila som sladkosti, aviváž, osviežovač vzduchu na senzor (u nás to stojí okolo 300,- Sk a tam ma to vyšlo na 170,- Sk)... 😝 no skrátka všeličo...

No ok, musím ísť zaniesť Erikovi do školy cvičky, si zabudol 😒 a zbehnem do solárka a od 14,00 mám robotku. 😝

natana
autor
18. máj 2009

ahojte,
podobne ako ostatní, ani my nemame kedy konikovať, cele dno sme vonku. včera sme boli v Kútoch, poobede sme zobrati deti na zmrzku a k známim na navštevu, tak lietali celý deň po vonku.

Dadi ked sa neohlasiš po poradni tak budeme v tom, že si ťa tam už nechali. Nestavíš sa pre ten matúškov telefon?.Tedaa ak už nerodíš 😀 🙂

peti super že to už budeš mať hotove. inak aj my sme v sobotu konečne niečo robili v byte. bola som si kúpiť rám na obraz, čo mi trčí už dva roky na skrini, tak už mi visí v spálni, tatik navrtal aj novu garnižu a zrkadlo, tak sa tešim. zostali nam sice nejake veci na vrtanie ale to slubil že dnes dorobi, tak som zvedava 😵

deni no vytrestal sa sám, andy by bol mrtvy, keby to večer predtým prehnal a ešte by som ho musela obskakovať ako choreho a nie že by sa venoval detskám 😒 , takže nemusíš byť nanho až taka naštvaná 😀

nanette
18. máj 2009

Ahojte mamky, ja len na skok, kým pôjdeme s malou vonku do piesku sa vyšantiť.... prečítala som len pár príspevkov z rýchlika 🙂

Dadka - joj, aká som už zvedavá, či si ešte celá alebo už rodíš, alebo možno už aj máš po 😉 daj čo najskôr vedieť.... všetky sme v napätí 😵

Deni - tak super, že tatko sekal dobrotu... občas treba tým našim chlapom dať najavo, že už prehnali.... 😉

Peti - no super, že už sa to pohlo a budete mať čoskoro všetko hotové 🙂

Mirka - aj náš tatino začal dorábať, čo sa robí už pomaly tretie leto - balkón... hádam ho už toho roku dokončí.... 😝

Inak k osviežovačom, kočky..... hodím vám link... ja osobne, keď som to čítala, tak som sa rozhodla, že radšej nebudem mať doma voňavo, ako mať doma takéto škodlivé výrobky 😠

http://www.vasaeuropa.sk/index.php?i=1018http:/...

http://ekonomika.idnes.cz/jedovata-vune-domova-...

tu je to aj s obrázkami, aspoň môžete rovno vidieť, čo z toho domá máte a zlikvidovať to:
http://halbot.haluze.sk/?id=4749

No utekáme vonku, snáď ešte dobehnem neskôr... majte sa pekne 🙂

dadka212
18. máj 2009

ahojte 🙂

akurát som prišla z poradne...no a dr. ma teda "potešil" 😝 že ešte je to celé zdola úplne nezrelé, že to ešte zdaleka nevyzrá na pôrod 😝 no čo už nakoniec budem ešte prenášať 😅

no nič idem si vás prečítať, vidím, že pribudli nejaké príspevky 😎

cia13
18. máj 2009

ahojte,
my sme tiez vikendovali vonku, Barborka uz bola bez teploty, tak sme nemuseli trcat vnutri. Este kasle aj sopli, ale je to na ustupe. Bibi zacala trochu pokasliavat, zatial bez teploty, tak dufam, ze to prejde.

peti - mam pod orchideou klasicku keramicku misku

deni - urcite vas znami este viac nazhavili na vas domcek. Keby moj muz to takto prehnal tiez by som mu dala riadne pocitit

dadi - neboj, uz onedlho to bude, myslime na vas

nanetka - s tymi osviezovacmi som to vedela, preto doma ani nic podobne nemam, jedine na wcku ten spray v pripade pohromy, inak mame tam okno aj v kupelke aj vo wcku, tak neni problem vyvetrat

petra25
18. máj 2009

ahojte babule
tak sa hlasim po vikende
v sobotu sme sli nakoniec len na prechadzku, do cukrarne a k svokrovcom, kedze pocko bolo ake bolo
vcera sme sa uz ale na plno slnili-no a aj som dopadla, cervena ako kura- spalena 😝 som sa capla aj s mamou na slnko cez obed, ked mala spala a vsetko ma stipe este teraz 😝 tak mi treba
inak bolo super,baby sa hrali v pieskovisku o sto sest-chcela som pridat fotecky, len mi nejde monitor na PC, kam fotky stahujem 😕 dufam, ze "neodisiel" zasa dalsie vydavky 😖

dadi, tak vidis, tie pocity su skor asi tvoje zbozne zelanie, hm? 😅 ale uz vydrzkaj, ked si tolko cakala -aj ked jasnacka, ze ten posledny mesiac, resp tyzden je najhorsi-viem, o com hovorim-tyzden som prenasala 😅

deni, no ty si podarena, pekne si nechala muza sa sebou behat 😀inak moj muz je taky isty, ked si raz za sto rokov hentak "vytne" tak mu je zle este na druhy den (uz aj sam povedal, ze mu to za to nestoji 😅 ), ale malej sa venuje, musi 😉 😀 takze to je ich plus 😀

nati, nasti, co vas vysli tie letenky do Londyna? a cez co ste si ich bookovali Ryner,alebo Sky Europe a mali ste aj batozinu okrem prirucnej? chcem vediet cenu bez a s batozinou (navysse) rozmyslame o tom Birminghame, ze by sme sli s muzom pozriet tu kamosku, tak nech sa viem orientovat, co je vyhodnejsie, dakujem

nanettka, pridavam sa k cii, tiez o skodlivosti tychto osviezovacov viem a hoci som ich pred narodenim Karinky mala vela, ostali sme teraz len pri tom spreji na zachode, pre pripad nudze 😅 ani ma to nenapadlo, ked Deniska o tom pisala, dobre ze si na to upozornila 😔

dadka212
18. máj 2009

no tak už som vás prečítala, nie že by mi to tak dlho trvalo, ale išli sme ešte k sestre a tam mladý pán našiel voňavku a jemu je to šuma fuk, že keď niečo také nájde tak mu 150x hovorím, aby voňavky nechytal lebo si to strekne do očka, no samozrejme si to urobil, potom hulákal a ja samozrejme na neho ešte som mu aj po riti dala, lebo už ma to unavuje, že vôbec neposlúcha 😝 vypláchla som mu to a tato prišiel pre nás a po ceste rekuže poďme k doktorke keď je aj poobede no tak mu dala kvapky do očka a potom sa mu konečne ulavilo dovtedy stále len plačkal, že ho bolí očko, teraz zaspinkal 🙂

a čo mi dnes povedal tato keď som mu volala či pre nás nepríde ☹ že pri tom ako dávam pozor na malého tak mi jedno dieťa zomre....taký primitív ako mi to môže povedať, šak to sa mu stávajú bežné detské zranenia, no ja by som bola zvedavá ako by malý vyzeral, keby mal na neho dávať pozor on...lebo on vôbec nevie predvídať, kludne ho nechá skákať po schodoch aj vo vani, alebo ho chcel nechať hrať sa s tupou sekerou, rekuže či mu nešibe, šak sa zaženie a či je tupá alebo ostrá si to fukne do hlavy alebo do kolena....a aj keď budem v pôrodnici tak s malým bude moja sestra a nie on, takže to ani nemáme ako zistiť ako by dopadli keby gazdovali iba oni dvaja spolu 😝

Deni tak to vie potešiť keď je tato pod parou, ale myslím, že si to vyžehlil 😉 ten môj by bol presne ako Mirkin práveže marod 😀

Miri no prečítala som si to neskoro, ale Maťko bol aj tak od rána taký umrnčaný, lebo skoro vstával s nami a po ceste domov zaspal 😝

Peti práveže toto neboli "vymyslené" pocity asi mám iba také silné poslíčky 😝 a to spálenie teda poteší, ste asi podcenili slniečko čó? 😝 to aj mne sa stáva, zabúdam malého natierať krémikom 🤐 ale našťastie chodíme von iba doobeda a potom poobede až okolo 18-tej....a on je taký snedý, takže dúfam, že aj keď zabudnem tak sa nič hrozné nestane 😝
a aj na vlásky nové by som bola zvedavá 🙂 a samoška aj na fotečky Karinky ako si ustlala v pieskovisku no musela byť hrozne podarená 😵

majussa21
18. máj 2009

Ahojte.
Ja som v praci a mam chvilku casu tak ze vam idem odpisat.
Dadka aj ja som sa uz etsila ked isiel dnes mm do prace po 3 tyzdnoch co bol doma na pn lebo tiez mi bol,o malej luto ked s nim bola doma.Sice jej dal najest ale to bolo asi vsetko.On sa hral na pc a dieta na verimboha.Chodila len v tricku bez nohaviciek a ponoziek ze co ked sa stale vyzlieka a doma binec prisunula si stolicku s umyvadlu a cely den umyvala riady voda sla ladova ked som prisla z prace co vsetku vypustila.Aj minule mi volal ked som isla z prace ze sa nemam stavit ani v obchode ale ist rychlo domov lebo on to uz s nou nevydrzi.Radsej nech je maly pri sestre aby si sa nemusela bat co sa stane aj ked by bolo dobre nech si vyskusa s nim byt a mozno by pochopil ale asi skor nie.
Peti juj tak vy ste sa uz aj takto slnili?No ved nabuduce budes vediet.Juj tak vy zas planujete daky vyletik?Aj ja rozmyslam len kym sa erozhybem bude aj polka leta
Cia no hlavne je ze sa to uz Barborke lepsi.
Miri tak ako dorobene skraslene navrtane?
Deni tak mu dobre aspon si si potom oddychla a pobehala po nakupoch ked sa snazil.
Nanetka idem si to precitat o tych osviezovacoch.Ja som v sobotu kupila do kuchyne obraz tak mi hio skoro oplieskal o hlavu ze ci nemam kde peniaze vyhadzovat ale nakoniec ho pribil.
Aj my sa chystame tento rok urobit terasu koberec na nu uz mame tak sa uz etsim ked tam budeme vysedavat a robit party

Volaka som hladna idem si daco prejest. Dnes ked som isla do roboty tak mala tak plackala juj chuda mi jej bolo tak luto.Ja som vcera robila rano ale poobede sme boli na dlhej prechadzke u svokry na kociku a prisli sme az vecer.A mm siel dnes konecne do prace tak som bola uz rada.

majussa21
18. máj 2009

No a este som sa vas chcela opytat tie co mate domacu pekaren alebo teba Deni ze kde kupujes muku a receptiky nejake osvedcene co si ty skusala ci mi mozes poslat alebo odporucit stranku.Ved som uz aj nieco pozerala a idem estre pokukat. 😉
A inak s robotou som sa pytala v piatok vrchnej ze ako to so mnou vypada tak ona ze ta sa ma vratit od juna tak ze ma uz nenapise v juni hlavne ze uz bolo 15teho a ja som nevedela na com som. 😔 Tak vcera ked sluzila primarka som sa sla este opytat jej ze co mi povedala vrchna a ona ze si ma tu necha a nic sa nemeni stale ma tu bude pisat aj v juni a jedine ze ak by bolo niekam treba tak ma presunu na 2-3 mesiace s cim by som suhlasila a bola som stastna no stale sa to meni ale tak ona ma vacsi vplyv tak dufam ze tam ozaj ostanem. 😎

drnda1
18. máj 2009

Ahojte,

Peti - no pekne pridaj ,,škvareninkove,, fotečky... 😉 😀 Ozaj, ty nejdeš od septembra do školy? Keď si spomínala malú do škôlky od marca... 😝

Dadi - musím ti povedať, že to povedal riadnu chujovinu, ten tvoj mužík. 😠 Daj mu ho jeden víkend a uvidí, čo to je! 😖

Majus - super, no vidíš, nakoniec predsa len ostaneš. 😉 Ja kupujem tie zmesi múky v Rakúsku, tam to stojí 0,99 cent. Tu to kúpiš napr. v Lídli, ale tu to stojí skoro 50,- Sk!!! Ja som nerobila iný recept, lebo tie zmesi sú fantastické, už aj akurát ochutené... 😝 Ale nájdi si na googli - Recepty pre domácu pekáreň...a iste ti dačo nájde, myslím, že som to kedysi aj kukávala... 😉

Luci - jasné, že to v nás utužilo predstavu o domčeku, je to úžasné, dieťa sa má kde hrať a ty za ním nemusíš večne lietať, prehrá sa tam aj sama a je na vzduchu. A ty si zatial v pohode a klude vypiješ café... 😵 😵

Žany - dík za link, ale ja až tak moc neverím na tieto anti reklamy, všetko sú to len reklamné ťahy...možno to aj v niečom škodí, ale dnes čo neškodí??? Aj klíma škodí a ľudia ju používajú, aj podlahové kúrenie vraj škodí a ludia si to dávajú, vykurovacie sedadlá v autách a maju to v nových autách... no a toho je vela, vela...akurát to asi netreba prehánat a mat to v každej izbe, ale inak to nezruším úplne. 😝

Ja som došla o 21,00 z práce, dnes mi to krásne odsýpalo, išlo to rýchlo, vôbec som nemeškala...dokonca som mala prvého chlapa na manikúre a bol cekom shick. 😉 Zajtra začínam ráno na kozmetike, potom robotkou, ale končím už okolo 17-tej...nie takto neskoro...

Inak svokra nám psa neschválila, ešte ju chce Peťo na dovči presvedčiť, som zvedavá, či sa mu to podarí... ☹

majussa21
18. máj 2009

Ahojik.Tak ja uz som z poobednej doma a cakam este kedy mi dopere pracka uniformu z prace aby som ju mohla vyvesit a dat este raz prat.
Deni no uz som aj pozerala je tam toho vela tak mi to bude chvilu trvat.Uz sme raz piekli z hypernovy som mala muku.A k tomu hafanovi ma to prekvapilo ze preco vam ho nedovoli vsak jej neznici hafan byt.My byvame u nasich na poschodi sme sami a ked sme si kupovali Cika ani sme sa ich nepytali a to tu na dedine nema nik psa vnutri a aj po nom pozeraju ze fuj aky mrzky pes a podobne reakcie no lebo tie ich poulicne zmesy su krasne 😔 Ale to je len cista zavist ani si z toho nic nerobim.
Cia videla si pred par dnami ten prispevok o tom zautoceni psa na chlapca to bol ten rodezsky rigbeg ale to vsetko zvisi od vychovy a podrobnosti aj tak neviem tak sudit je tazko len som si na vas spomenula.
Tak idem uz aj spat tak dobru.
Mirka ty kde sa flakas? 😎

cia13
19. máj 2009

ahojte,
my nic nove, Barborku som si nechala doma do konca tyzdna. Vo stvrtok ide na ORL na Antolsku, idu sa jej pozriet na nosne mandle, ci ich treba vybrat, lebo dycha ustami. Uz nam to bolo v minulosti doporucene, ale to som koncila tehu s Bibi a akosi nam to nevyslo naplanovat.

dadka - ani sa mi nechce verit, ze toto moze jeden chlap-otec povedat. Pisem to preto, lebo moj muz by sa rozkrajal kvoli detom, dokaze sa s nimi ovela lepsie zahrat ako ja. Deti ho uplne zboznuju. Tak je to pre mna nepochopitelne. Barborka ma stale niekam posiela, nech idem s kamoskami, lebo vie, ze ked nie som doma, tak sa s tatinom paradne zabavia a nefrflem im do toho. A co sa tyka starostlivosti o ne, dokaze ma nahradit na 100% a to od ich narodenia (samozrejme bez kojenia). Asi som mala stastie ako tak citam aj ostatne - majussa......
A Matuskove ocko je uz ok?

majussa - tak super, nakoniec sa to predsa len s pracou vyriesi. Drzim palce. Co sa tyka toho psika, viem, videla som obe reportaze, aj ako ti ridbegovia napadli toho chlapca aj ako ta ina fenka hladala tu selmu na Liptove. Bolo to zrovna asi pol hodinku po tom, co som volala chovatelke, ze ju berieme. Tak som zostala taka trosku zaskocena, ci to neni nejake znamenie zhora, ale zase ta druha reportaz ma upokojila. Tiez si myslim, ze psik sa chova tak, ako mu to majitel dovoli. My sme uplny zaciatocnici s muzom, nemali sme nikdy psika, ale ak uvidime, ze nam to nejde, nechame si radi poradit od profikov, co psikov cvicia. Chceme spolahliveho psika-priatela, tak snad sa nam to podari. A kazda rasa dokaze byt nebezpecna.
Pekaren na chlieb mam aj ja, peciem len z kupovanych zmesi a doteraz mi ich nosil otec z Nemecka. Teraz uz nechodi, tak mi sem tam prinesie z Rakuska. Viem, ze u nas je to o dost drahsie ako v Rakusku a v Nemecku este lacnejsie.

deni - a nechcete s psikom pockat az do domceka? Mozte si vybrat aj vacsieho, ktory bude menej stekat. A mozno sa vam este podari svokru prehovorit.

majussa21
19. máj 2009

Ahojky.
Cia no moj muz je taky psickar ten sa do toho trosku vyzna aj knih mame doma kopec tak ked si napisala ze chcete toho psika tak som mu to spomenula a tiez tak povedal ze vsetko zalezi od vychovy ze je to sice lovecky pes ale mas pravdu ze kazdy je nebezpecny .Ved aj po nete je o tych rasach vela.A nie ako niektory hned odsudia a ani nepoznaju okolnosti pripadu.Aj pred tym co mal mm bulterierku tak tiez to bol bojovy pes ale utocil len na inych psov a ja by som za neho dala ruku do ohna lebo k detom a k nam bol priatelsky a mozno si raz zas takeho zaobstarame lebo mne je za nou aj teraz smutno ked si na nu spomeniem. 😔
A este k tej vychove ved ked bola mala ked som chodila do skoly tak sa postaral super ale terz ked je uz samostatna tak ved pohra sa posalie tiez sa ide za nim roztrhat ale teraz ma tak nastval ked bol s nou doma tak nikam nemohol s nou ist a ze co ma s nou doma robit tak mi jej bolo luto ale zas nemozem az tak na neho zle pisat ved aj navaril poupratoval.
Ideme spat lebo idem do nocnej tak nech sa naspim s malou.
No tot vsjo odomna.

eros
19. máj 2009

Ahojte

tak uz mam dalsiu muchotravku dnes som jej nasla 3pupence.no tak zasa budem trcat doma s malou.a to vcera sme vybehli aspon na hodku von len vsade sama mamicka tak sme sli aj hned domov.to by som sa musela kanalom prechadzat 😀 😀 😀

precitam si Vas neskor bo malej este do toho ide horna stolicka a je troska teplejsia asi zbehneme aj zajtra k dr.

snad pridem vecer drzte sa 😵 🙂 😉

petra25
19. máj 2009

ahojte babule,
Deni, tak ty uz mas aj chlapov na kozmetike, uha 😉 😀 a s tym psom, no veru, ani mna by nenapadlo pytat sa svokry, skoda, a mozno bude lepsie ako lucka hovori pockat s havinom do domcka, no to opekance veru nepridam, nie je to pekny pohlad 😀 ale hodim o chvilu par inych 😉 😀 a ozaj do prace idem od septembra ale mala bude do marca zatial s babkou-svokrou 😉

dadi, no veru muzi vedia byt niekedy pekne "prijemny" a je o to viac pokrytecke, ze ako hovoris, jeho opatera nie je ziaden zazrak sveta, ale mozno to vyznelo surovsie ako to myslel, co na to povedat 😔 mimochodom, co tu este robis? 😀

erosko, tak predsa, tak nech vam to aspon rychlo prejde, a tebe pevne nervy, lebo byt tolko zavreta s deturencami doma nie je ziadna sranda 😔

majussa, tak vidis, predsa to s tou pracou nebude take zle ako to vyzeralo 😵 a my tych muzov tusim vieme iba hanit a nie chvalit, tak este ze si to napravila 😉 aj Dadkin urcite robi vela dobreho, len piseme iba to, co nas vytoci 😅

cia suhlasim s tebou, ze kazdy pes sa chova podla vychovy majitela a ked velmi budete chciet, urcite sa vam ho podari vycvicit podla vasich predstav , drzim palce, mimochodom, co sa tyka muza, urcite si podla toho co pises mala stastie, ale myslim, ze ty to ani za samozrejmost nepovazujes 🙂

ja som bola vcera este vecer na korculiach, ved pocasie bolo krasne, za to ta burka v noci... 😕 musela som ist spustit rolety na balkone, lebo som tam mala pradlo a suche by veru asi neostalo 😅
poobede ideme s kamoskou-novotehulkou von 😵 niekam na terasku na kofcu (teda ona si da asi nieco bezkofeinove)
idem pridat tie fotecky, kym mala este spi 😉

dadka212
19. máj 2009

ahojte 🙂

Luci no asi som to zle napísala, on sa s ním pohrá aj sa o neho postará aj celý deň veĎ ho bežne berie na chatu sám, len som hovorila o tom, že by som bola zvedavá, keby s ním bol on nejaký čas sám, že by sa o neho musel pár dní starať a aj o domácnosť, tak či by sa mu niečo nestalo napr. neoškrel čojaviem noštek alebo proste nejaké iné bežné detské zranenie...veĎ ja viem, že malý má po kolienkach a rukách modrinky, alebo oškreté šak vonku často padá a keď má kraťasky tak je to iné ako keď má oteplovačky (tá voňavka bola výnimka lebo sme boli na návšteve a proste každý nedrží veci na strope, že keby náhodou prišlo na návštevu dieťa), ale to snáď už každý pochopí, že nemôžem a ani nemienim byť dvojročnému stále za zadkom 😝
....a s havinkom si myslím, že je to o výchove 🙂

Deni to je mi lúto, že vám nedovolila havinka ☹ ale hádam ju ešte presvedčíte....inak čojaviem, šak čo má sestra toho yorkshira tak ten je v pohode myslím so štekaním šteká iba keď niekto zazvoní, zaklope alebo sa teší, že niekto prišiel a to je myslím dobre aspoň hlási 🙂

Maji paráda, že zostávaš v robotke 😵

My sme dnes boli znova u sestry sme mu po ceste kúpili v dráčiku také plastové náradie, tak len tam všetko opravoval 😀 lebo stále pýta šrobovak, kladivo tatove, tak dostal svoje plastové 🙂

Včera som sa tak bála o tata večer lebo hovoril, že príde o 20-tej a o 22-hej večer ešte nebol doma, tak mu volám a on nezdvíha no myslela som už na všeličo...potom mi zavolá o 22:15, tak sa ho pýtam čo sa deje čo ani nezavolá nezdvíha a on že je nasratý jak hovado....stratil 800€ čiže našu kúpelňu 😖 rekuže paráda to poteší...no keď sa se.e tak sa se.e 😝 ale ja mu stále hovorím, nech si nedáva peniaze len tak do vačku, on je jak malé decko musí sa poučiť na niečom takomto 😝

dadka212
19. máj 2009

Peti fotečky sú krásne 🙂 malá je bohovská akú má krásnu "postielku" 😵

Erosko hádam to Zuzke rýchlo prejde 😉

eros
19. máj 2009

Ahojte

kitty pekne foto

ozaj ked som malej namerala pod pazuskou 38,5 mam to brat,ze ma taku teplotu ci odratat?merala som klasika nasim ortakom pod pazuchu.

natana
autor
19. máj 2009

ahojte

peti mala je super v novej posteli a nosik hadam skoro prebolí.

dadi, z chlapa si nič nerob, ten kto pri deťoch robí aj iné veci vie pochopiť, že nemáš oči aj na zadku

deni a svokra nema rada psov či čo? akosi tomu nerozumiem. ved nechcete kupovať bernardina. ☹
ozaj nepojdeme zajtra na hrádzu?

maji držim palčeky s tou robotkou, nech ťa potrebujú 😉

zuzi a zuzke nech ju to moc nesvrbí a je skoro fit. no a tebe nech sa doma nezblázniš, ked máte domace väzenie 🙂

luci no asi si mala šťastnú ruku pri výbere chlapa, to ja sa na mojho veru spolahnuť nemožem- ruku by som zanho do ohna veru nedala. minulý t. mal isť v stredu aj v piatok pre nati na tanečnu a oba razy zabudol. chudatko nati čakala ho tam vyse 1/2 hodinu. (a bohvie kolko by tam sedela, keby som nebola doma a nemal by kto pripomenuť, že kde ju nechal)
a čo sa týka tých psíkov, ako bolo vyššie spomenuté, závisí od výchovy,
aj ked bojoveho by som si nikdy nekupila práve preto, čo písala aj majus, že su útočne na iných psov a ja to nemám rada, ked musim mat psa len na voditku a bat sa ho pustiť čo i len na 5 minut, aby nezakusol ineho hafana.

janet- no nič príjemné s tými osviežovačmi, a kedže som mala jeden nonstop zapojený v kuchyni v zásuvke, šmarila som ho hned do koša. kupim si len ten sprej, čo streknem len ked bude doma nejaký puch po varení a pod. ten na wcku je podla mna tiež neškodný, ked sa strekne občas. ale fakt zaujímave, ako to možu vobec predávať, ked to ma take škodlive látky. 😲

no nič ideme von
🙂

natana
autor
19. máj 2009

to má taku teplotu ☹ a možno aj vyššiu, bo neviem či ti držala poriadne, u nas ani natalia nedrži poriadne pod pazuchou, nie to sára.
no hadam jej to za par dní prejde. Ale musiš zrážať, kým nebude mať pod 38, ale to asi vieš 😝

eros
19. máj 2009

Miri ja som jej to tam troska pridrziavala,ale drzala ako hluchy dvere.
len teraz neviem ci jej mozem zabal robit alebo nie ci staci ten cipok.bo kupat viem,ze s nemame

eros
19. máj 2009

Ahojte

svatka krasne foto normalne ma drazdis 😀 😀 😀

cia13
19. máj 2009

dadka - skratka Matusko je velmi zivy a mozno viac pritahuje "maleriky" v podobe modriniek atd. Viem si predstavit, ze je to nieco uplne ine ako Bibi. S peniazkami ma to mrzi, vy tusim mate na to nejaku smolu.
Sestra ma potom vychovaneho yorkshira. U nas ma sused dvoch hafanov, jeden je yorkshir a tomu sa papula nezavre cely den. Stale su na balkone a stekaju, na nervy je to.
eros - tak uz to chytila ja Nuna, snad teploty rychlo prejdu, moje baby mali tusim nejake 2-3 dni teploty a potom uz nie.

miri - ja by som bojoveho psa tiez nechcela, bojim sa ich.

natana
autor
19. máj 2009

čafte,

dadi, súcitim s tebou, máte to ale smolu s tými peniazmi, ale uteš sa tým že zdravie je vzácnejšie a našťastie nie ste chorí. ☹

luci, ja mam podobnu skusenosť s yorkširmi, len to ziape ako najaté, tiež by som nechcela

zuzi zábaly sa dávaju až od 39st. no ale neviem ako je to pri kiahňach, ked sa nemáte kupať

majussa21
19. máj 2009

Juj Zuzi no aspon budete mat pokoj nech to ma hladky a rychly priebeh.
My sme dnes konecne blahozelali nasim lebo otec mal 12 maja a mamina 10 maja narodky a stale niekto robil otec stale a dnes bol konecne doma tak sme im vecer sli blahozelat a mm mi teraz volal ze len teraz si lihaju s malou spat a to rano o 5tej vstava do roboty no hadam nezaspi a ak hej tak ja som autom tak ho hodim do prace..
Este som chcelôa k tym bopjovym psom co mal mm za slobodna tu bulterierku tak s kmotrovym jazvecikom chodili vzdy spolu von a nic mu neurobila lebo boli na seba zvyknuty a raz s nou bol mm na prechazdze a nemal ju na voditku a po druhej strane siel polovnik s jazvecikom a tiez ho nemal na voditku a Aja k nemu prisla si myslela ze je to ten jej,, kamarat" a ked do nej zvrcal ten jazvecik tak nevahala a vrhla sa nan a uz sa nezastavila len zabit a zabit a polovnik uz namierenu pusku ze ju ide zastrelit a do mm kopal ze ju ide zastrelit gulovnicou no ved to bola aj jeho chyba aj on ju nemal na voditku mm ich oddeloval Aje otvaral papulu a ona ho nehryzla a ten jazvecik hryzol ako sialeny mm mal celu ruku dohryzenu.
Ved aj Ciko mal predkov bojovych psov ale teraz je vyslachteny ako spolocensky pes ale ma v tych genoch tu bojovnost tvrdovhlavost ale mame ho od mala tak viue co si moze dovolit ze by ho mm vypral a mala ta by si ho uz nedala za nic na svete uz su na seba tak zvyknuty. 😎

No ozvem sa este neskor idem daco porobit.

majussa21
20. máj 2009

Peti tak si sa tiez nakoniec tak rozhodla ze ides od septembra.Aj nasa kocuje a dos kolky ju dam az od marca len si musim ist po rozhodnutie do skolky.A krasne fotecky si pridala teda nemyslim ten nostek chudatko Karinka ale ako si podarene ustlala 😎
Dadka fuha ze 800 eur no moj by bol naserinkany este mesiac 😒
No nic este hodky a padne mi dufam ze bude uz len klud.

drnda1
20. máj 2009

Ahojte,

svatka - dikes, a v čom ťa inšpirujú naše fotečky? 😝 (Pridala som dáke fotečky z Devína...)

Peti - Karinka je zlatá na fotkách, aj s tým oškretým noštekom. 😉

Dadi - juj, no mňa by tiež šlaktrafil z takej straty, no nie sú to malém peniaze...celomesačná výplata... 😖 no snáď sa ešte nájdu...možno len zabudol a si ich dakam preložil...

Luci - ja nie som moc trpazlivý typ, najradšej, keď si dačo zmyslím, to mám hneď. 😔 A ja dáko ani netúžim po nejakom veľkom hafanovi, vždy som skôr inklinovala k malým plemenám...mama chová maltezákov a tie sú kludnučké, mudre, akurát biele... 😝 a je to v povahe psa, lebo dve zákazníčky maju yorkšíra a práve si ich obe vychvalujú, že štekajú iba na zvonček v byte...inak som vonku počula ,,štekať,, malého yorkšíra - veď to ani nebol štekot... 😀 😀 a hlavne chcem fenku, tie sú miernejšie, prítulnejšie...
No veď uvidíme...

Malá mala v noci vysokú teplotu, úplne horela, chudinka...hneď som jej dala čípok, čajík, potom došla ku nám do postele...ráno sa zobudila jak edison 😀 , každý spotený vlas inde... 😀 ale zatial teplotu nemá... ani nič, ani už nesoplikuje... len som jej chytala ďasienka, tak sa mi zdá, akoby jej šla dolná druhá stolička... 😖 uvidíme... radšej ju budem doobeda doma pozorovať, akurát zbehnem oproti krajčírke si dať upraviť biele rifle, čo mi došli...
Ozaj, inak som si objednala plavky z Otta, zo šortkovými nohavičkami, sú mi úplne akurát, sú to Kenguroos, sú perfišné. 😵

No ok, idem dopiť kávičku, dnes vyzerá, že bude pekne, tak hodím do prania uteráky. 🙂

eros
20. máj 2009

Ahojme

volala som rano dr tak ked ma mala kiahne zabal nemam robit iba pod sprchov davat jej paralen. piatok ide adko sa ukazat pani dr ci uz moze ist potom do skolky.mala mala daku divnu noc sa mi aj pogrckala co som jej nanutila troska viac mliecka bo nic nejedla cely den a rano o 1 ma zobudi ze chce mliecko vypila cca 10ml a povedala staci no tiez ma mohlo napadnut ze sa mi pogrcka ,ale pytala si v noci pit tak som rada.

svatka drazdis bo je pekne vonku a vy na devine 😀 😀 😀 ja doma potim

uzivajte si krasne teplo dnes 😀

dadi mna by asislehlo tolko penazi ja by som neviem co urobila 😔

cia13
20. máj 2009

ahojte,
my sme boli doobeda na prechadzke, nasej klasickej, nakrmit sliepocky. Bibi uz haja a Barborka sa hraje.

deni - pekne fotecky, na Devine sme veru dlho neboli. Naposledy ked bola Barborka este mensia ako Bibi.
My tiez chceme preto fenku, ze je predpoklad, ze bude milsia a hlavne ku detom si myslim, ze je to lepsie.
S malymi plemenami co som si vsimla, tak tie stekaju stale, lebo sa boja. Ale tento u nas je extra, ale je to chyba majitela, lebo on s nimi vobec nechodi von, su stale na balkone a potrebu robia na mini dvorceku. Tak sa necudujem, ze stekaju non-stop. Vecer musime zatvarat okno, lebo nepocujeme telku kvoli nim.

eros - neboj, uz bude lepsie, Nunu urcite svrbia tie kiahne. Aspon u nas tak bolo. Prva noc bola zla, ale potom uz ok. A viem, ze to nie je utecha, ked musis byt doma zavreta, ale o chvilu to prejde.

majussa - tak mate veru neprijemny zazitok s tym havinkom. Ale Chiko vam to vynahradza urcite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre