Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
18. feb 2009

Ahojte 🙂

Miri takže idete lyžovať 😵 a verím ti s tým parkovaním, my sme menšie sídlisko a ani tu nie je kam zaparkovať, kopa ludí už parkuje pred lidlom, to je také 2-3 minútky od bytovky 😝

Nanettka pekná stránka, ale žiadny krtko 😠 😀 😀 srandujem, ja už mám tortu v predstave 😀

nanette
18. feb 2009

Ahojky Dadi - hej, presne... krtko žiaden a ani Fifi tam nevidím, ani Teletubbies..... tie ktoré viem, že chcete, tam zatiaľ nevidím, ale ešte som len na 60-tej strane a je ich tam cez 1000 strán.... 😝

Mne ani nič nehovorte o parkovaní, akurát asi pred hodinou mi volal bráško, celú noc mal bolestí zuba, tak chcel ísť ráno k zubárke a došiel k autu a na ňom papuča.... máme strašný problém parkovať na sídlisku, nie je toľko parkovacích miest, autá stoja na chodníkoch a kade-teda, kde sa zmestia a oni to idú všetko teraz papučovať.... vraj máme zaparkovať aj keď 5 km od bytu, tam, kde je miesto a netrepať sa blízko domu.... no nie je to na nervy???? našťastie to bráška tentokrát vyšlo "len" 16 eur, ale pokutovať môžu až do 60 Eur.... radosť 😖

nanette
18. feb 2009

Peťka - Minnie je tam dosť.... tak hádžem linky 🙂

http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gal...

dadka212
18. feb 2009

No tak to je blbé aj u vás s tým parkovaním 😖 my tu máme našťastie velké parkoviská lidla a tesca, takže prinajhoršom tam je volné vždy 😝

nanette
18. feb 2009

Dadka - aspoňže tak to môžte poriešiť.... my našťastie pred našim blokom ešte ako-tak parkovať vieme, kým nejdeme autom nejako moc neskoro domov...ale tam, kde býva brat, tak to je hotová katastrofa.... 😠

nanette
18. feb 2009

Erosko - celkom milú Fifi som našla 🙂 hoci s postupom zatiaľ ani jednu... tuším budeš musieť sama improvizovať 🙂

http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gal...

dadka212
18. feb 2009

Aj u vás praktizujú to čo v BA s tými metrami 😀 u nás dávajú papuče, len keď sa niekto postaví tam, kde je príjazd pre smetiarov....

dadka212
18. feb 2009

Nanettka tie fifinky sú krásne 😵

nanette
18. feb 2009

Dadka - bráško stál na ceste.... je tam také jedno miesto, kde vojde jedno auto a ostatné môžu okolo neho v pohode prechádzať... stále tam nejaké auto stojí, lebo je to dobrý flek, ale bohužiaľ je to na papuču 😖

Erosko - toto sa mi páči a myslím, že by si to aj zvládla, veď si robila tuším aj Pata a Mata a tí ti vyšli, keď si dobre pamätám - http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gal...

nanette
18. feb 2009

Peťka - len teraz neviem, či ti to tu nehádžem zbytočne... si chcela celú postavu alebo len tvár? lebo celé postavy moc nie sú.... 😔

dadka212
18. feb 2009

Nanettka tak to je blbé 😝

nanette
18. feb 2009

No už ma oči bolia, skončila som kdesi pri stej strane, tak na dnes asi končím.. idem do obchodu, tak sa majte pekne zatiaľ 🙂

endy
18. feb 2009

Ahojte tak ja som bola včera u kaderníčky.Tak mám trošku zmenený ,image"
Pre porovnanie hodím rýchlo moje dve fotky,pred a po zákroku. 😀 😀 😀

endy
18. feb 2009

A pravda,Majuska pekné fotočky!!!

okacka
18. feb 2009

Ahojte,
no ja popijam kavicku, akurat som sa dotlacila, boli sme na imunologii so Simonkou, cosme dva mesiace boli objednani. O 9 sice, ale vzali nas o pol 11 a vyse hodiny dnu. Normalne som unavena priserne. Urobili jej aj testy alergicke, v podtstate mala malicke zacervenanie pri peloch, travach, peri a plesniach.Ale velmi malinke, nepatrne. aj mi hovorila lekarka, ze pri tychto malych detoch sa neda hovorit oalergiiako takej, skor predispozicii, ze v buducnosti si da pozor prave na tieto skupiny a pretestuje ju. Simonka bola krasna, rozpravala sa s doktorkou, neplakala vobec, nechala ju popocuvat, hrdielko popozerat, ked jej testy robili,rucicku hrdinsky drzala. Ju chvalili, ze vacsinou deti placu hrozne a nedaju sa ani ortestovat, no ona dnes este aj komunikativna bola.ale bol s nami aj tatik, to preto. Keby som bola sama, isto by plakala. Dali nam vlastne na podporu imunity dva sirupy, aj kvoli tomu, ze ide do skolky uz, Zekeby nesla,. skor by to nechali na pozorovanie. Uvidime, po 3 mesiacoch na kontrolu a ze hadam bude Ok. Zatial sa drzi, tu zuri chripka, moji rodicia, sestra, svagor, deti ich,kamarati, vsetci lezia s horuckami. Hadam to nechyti.

A rano sme boli pozerat aj jeden pozemok na domcek, tak tatik zvazuje, je to pekna ticha stvrt v Mt, len je toho vela 2200 m. A tak rozmyslame, ze keby sa dalo minimalne na dve casti,s kamaratmi jednymi, dokonca aj po 700 m by nam stacilo pri tej cene. 😖 . no uvidime, ale tatik je nadseny, skor ja ho kvoli krize brzdim.

nanettka - taksi zvladla ten kamen, injekcie sa nemusis bat, ja si nechavam pri vrtani a takych zakrokoch vzdy pichnut, nech netrpim. aj tak si tam vytrpim dost. To ani necitis. A mne Simonka tiez zaspava az okolo 12-13. Len vcera bola vynimocne unavena. Vstava rano medzi 6-7. Niekedy potiahne dlhsie, ale to potom na obed vymysla a ja ju nechem davat neskor spat, mne vyhovuje,ze medzi 19.30-20.00 krasne zaspinka. Vcera mala nejaky vynimocny den, anivon nechcela ist so mnou, posielala ma samu :JA oDDYCHnUT, CHOD SAMA 😀 . A boli sme aj u kamosky, co ma 7 mesacne dievcatko, takeste ked davala tu malu hajat poobede,tak aj ona sa pytala.

Deni - no s tou aukciou sila. Ja velmi dobre chapem, ak ma deti chore, ani mne by nemal kto zbehnut, manzel odchadza zavcasu a nestiha cez den, ma rozne stretnutia a podobne.Ale aspon treba hned napisat, ze co sa stalo a popropsit o trpezlivost, ak zakaznicka nesuhlasi, tak si tozariadit doma s muzom....Mas skusenost...

okacka
18. feb 2009

Endy - kocka si 😉 . Ja idem ku kadernicke zajtra rano, idem aj s malou, takze ziaden oddych. Chcem dat aj ju podstrihnut, ak nebude moc vyvadzat. raz sme ju len strihali a to plakala ako najata.

petra25
18. feb 2009

ahojte babule
my sme predsa isli poobede s kamoskou s detmi este na chvilu von, veru sme ale po hodinke prasili domov-kosaaa 😅 a kes ste tu vcera spominali tolko palacinky, tak som ich vecer o pol 7 urobila - moji obaja pazrosi hltali o sto.sest 😀 Karinka sprasila 2 a este si pytala - muz ju aj odfotil, neskor pridam 😀
dnes sme doobeda skoncili s detm v cukrarni 😉 a skocila som s mlaou po ceste domov este k dokyne - ma taky lisaj na licku- ze to ma zo zimy a dala nam imazol a to to mlieco Lipollotio ci ako sa vola 🙂
teraz krpec spi, a my s muzom surfujeme, este ze mame 2PC 😀 prave mi preposiela tu pozvanku, tak ju tam o chvilku hodim 😉

okacka
18. feb 2009

Peti - jeeej krasna pozvanka, veru aj nam sa to uz blizi. Oslava vyjde presne na Simonkine narodeninky v sobotu dalsiu. A ked tak pozeram, nas najstarsi Jakubko uz pomaly bude mat narodeninky 🙂

petra25
18. feb 2009

majussa, bohovska je mala s tymi palacinkami, je strasne zlata 😵 aj so muza vola sa pozriet, ze sme mali tusim palcinkovy den vcera vsetci 😀 a hovorila som o muzovej mamine
nanettka, ty si poklad, vies co je sranda, je to presne ta ista torta, co idem dat robit, len v ruzovom
http://www.patacake-parties.com/Minnie Mouse 2.jpg
myslim, ze toto je najdokonalejsia verzia aka sa niekomu podarila, len sa bojim, ze tu sa to na to ani podobat nebude 😅 😒
drndi, no tak na ten MMB nemam komentar, ja ked nieco predam, hned ako sa mi korunky pripisu, letim na psotu za kazdeho pocasia, presne ten pripad to bol aj vcera, v snehu s malou, no prosto idem a ked sa naozaj neda-upozornim maminku, ze to bude nanajvys o den dva neskor a ci s tymi suhlasi a nie tyzdne a este s vyhrazkami!!!! 😠 😠 😠
endy, pekne vlasky, mas ich fajn huste, v dobrom zavidim 😔
luci, juj, tak si to tam pekne uzite a nezabudnite fotiiiiit 🙂
osi, priznavam sa bez boja, ze ani ja by som ten stopkovy zleer v obchode nespoznala, ale receptik vyzera super, ako vzdy😵
dadi, moje nervy, to si sa pekne s tym bruskom natrapila s tym kocikom 😔 ale opat som sa schuti nasmiala na Matkovom spanku v kosiku a hlavne vete "babo spinkat" mne sa straaaasne paci, ze sa oslovuje babo 😵 😀
oakca, tak to Simonka u doktorky pekne zvladla, super 😵 isto chcela tatikovi predviest, ze ona je sikulka 😉 nasa bola zasa u dokrotky ako tornado 😒 ona sa neboji vobec, aj by som chcela, aby sa asi herecka aj trochu bala, lebo to tam doktorke skoro zburala a ked sa jej doktorka opytala,ci tam bude s nou ordinovat, ze pojdem predc (chcela ju trocha skortit) nasa Karina nadsene kyvala hlavou, ze ano 😅
no aj pozvanka je uz pridana 😉

dadka212
18. feb 2009

Kati tak to super Simonka zvládla u doktorky 😉 a hádam sirupčeky zaberú...

Peti no a Maťo mal ešte hlavu opretú o volant to sme boli tescu a on bol v tom autíčku-vozíku 😀 a peknučkú tortu ste vybrali 🙂

Chudatko moje teraz sa zobudil so strašným plačom, že ho bolia zuby aby som mu ich pofúkala ☹ musím mu kúpiť chamomilu....

dadka212
18. feb 2009

Peti pozvánka je krásna 😵

eros
18. feb 2009

Ahojme

Tak ja sa neviem zastavit bo tu mam este adotivne dieta 😀 😀 .tak sme sa boli doobeda posanovat troska.mala nechcela zaspat,ale nakoniec zaspala o 14h sama bo som sa uz nastvala a privrela som jej dvere behom 5min uz spala.tak som aj stihla navarit cestovinky co si vyziadalo adoptivne dieta.este pracka mi perie.doobeda som vysavala,ale nevysera to tak,zeby nieco bolo povysavane potom som navarila doobeda polievku.ratam ze zajtra si nasi zoberu deti aspon na 2d alebo az v piatok do nedele a mozem si poupratat.
ked sa mala zobudi chcem jej dat papat a rychlo ist este von s detma neh sa posankuju a ja s malou budem krmit labute a kacicky.musim este nahrabat dake rozky stare.

nanett krasne torticky hadam skusim 1 a ako nie tak cukraren je tu zarohom,ale ta poschodova je dobra a mozno ja len dorobim daku malicku.vsak uvidim este ci sa mi vydari ta moja.len furt rozmyslam co tam dat ci ten krem z ladovych gastanov alebo daky iny.

este som Vas moc necitala bo troska oddychujem 😀 😀

eros
18. feb 2009

kitty krasna pozvanka 😵 😉

endy
18. feb 2009

Peti prekrásna pozvánka,to si ako robila??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre