Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

petra25
11. mar 2009

ahojte babule,
aj ja som vcera vecer absentovala-boli sme u babky, muz tam prisiel za nami, prisli sme o 19.30 a zaklopala suseda, ze sa idu k nam odvazit, lebo obaja s muzom prestali fajcit (3 dni 😉 )takze, ze aby vedeli, kolko nabrali 😀 no a ani sme sa nenazdali a uz som mala v byte miesto jedneho dietata 3 a my sme popijali do vecera a s nimi fernet a dojedali zvysky torty 😅 a kym som sa okupala, ozmyvala, uz sa mi nic nechcelo a zasapala som na gauci 😅

dnes sme boli doobeda s kamoskou s detmi v cukrarni, lebo mrholilo cely den 😒
potom som navarila bielu fazulovu omacku, Karinka este spi, tak som prisla nakuknut
idem aj nejake tie fotecky poupravovat, stale nemam vsetky, mame to na 2 fotakoch 😝

petra25
11. mar 2009

deni, vies co, to mala jedna baba na MMB fotku, ze aby sme zahlasovali do lovely a v tom ma napadlo, ze ty si spominala, ze tam mas fotecku, tak reku co budem hlasovat za cudziu, ked tam mame nasu 😀 dala som si do vyhladavaca drnda a bolo 😉

jeeemine, adri, pofukaj Dankovi pusu aj za nas, zle sa hned stane ale zvladol to statoce 😉 mne zas vcera Karinka rozbila peru, bola mi chrbtom,lezala na posteli, ja som bola nad nou, nieco som jej hovorila a v tom sa ona postavila a schytala som to s hlavou do pery o zuby, az som normalne hviezdicky videla, potom ma rychlo mojkala a fukala 😅

cia, no to je fakt super s tym nocnikom, my budeme tusim posledny 😅 a s jednym dietatkom je to asi veru vacsia pohoda ako s dvomi co, vsetky 2detne kamosky mi to furt hovoria 😝 😅
nati, jeeej, tak vy ste mali vcera vyjazd 😉 super, aj my sa v marci chystame, sice vo 4rici aj s muzmi, ale tesim sa 😉 aj Natinke tiez posielame boztek na skore uzdravenie 🙂

osi, tak ako vcerajsia minioslava? 😵

dadka, no aj my sme taki syrovy, ale olomoucke moc nemusim 😅 ale chapem, ze tehotenske chute zlakaju na cokolvek 😀 zato s tymi nevolnostami, chuda, to si teda uzivas, mna to chvalabohu ako lucku minulo 😔 jaaj a jasne, ze ti na facebooku nedam kosom 😀 pojdem kuk 😉

adrica
11. mar 2009

Caute zienky.

Tak Danko uz isiel spinkat o 19.45, lebo bol taky umrncany, ale ked som sa ho opytala ci ho nieco boli, tak hrdinsky zahlasil NIEEEE 😀
Zatial v pohode, aj sa pekne napapkal, to ja som skor z toho po... viac ako on. 😠

Dadi...dik, ved ja som sa prave aj rozhodovala ci mu ten Dettol dat, ale potom som si to rozmyslela a nechala to tak. 😖 Inac ja na tej fotke nevidim ani susku a ani pisulaka, no co uz slepa baba. 😀

Peti...no ved keby radsej ja som si tu peru roztrepala ako on. ☹
A este som sa Ta chcela opytat, to si tu tortu rozdelila, alebo si mala este jednu Minnie? 😉
Pekne fotecky si pridala a pozeram, ze aj Karinka ma dost hraciek. 😵

No nic nechame sa prekvapit do rana, dufam, ze to nebude mat velmi opuchnute.
Idem ja kuk Panelak a pomedzi to aj OTA na STv1. 😉

natana
autor
11. mar 2009

ahojte, ja len tak na rýchlo, lebo som akasi mrtvolna

dankovi fukame bobeno, nech sa rýchlo zahoji

deni zajtra uvidim ako postihame sa ráno vymotať, lebo musim narychlo rano uvariť nejaký obed pre deti ale hadam do 9,30 sme u teba 😉

no idem do vane a potom do postele papa

eros
11. mar 2009

Kitty krasne fotky

neviem ci som sa dnes tu ukazala,ale asi hej.

este som Vas nedocitala tak snad zajtra sa podari v psolednej dobe Vas dako nestiham citat 😀 😀

musis este dake foto popridat,ale hrosik fotil tak to aj tak dopadlo.kde som ukazovala malej aby fukala som mala rovno v hube flasku a to som sa jej ani nedotkla....no co idem zmensit a dat semnieco aspon uvidite moje haro nove teda stare bo bolo robene 7.3 😀

eros
12. mar 2009

Ahojme

Vsetko naj Nikolke k 2rockom najma zdravicka a vela hraciek 😀 😀

hadam som na nikoho nezabudla radsej sa idem este kuknut do tabulky.

ja si pijem kavicku tusim dnes bude krasne ako vidim,ze tu svieti slniecko.mala sa hra s farbickami a popritom ju krmim vianockou.

tak sa aj nachvilku lucim neh do nej daco dostanem kym sa zabava

drnda1
12. mar 2009

Ahojte, 🙂
Nikolke a Sandrike prajeme všetko, všetko NAJ...k narodeninkám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😎 😎 😵 😵 😵

My čakáme Ciu a Mirku s bambulkami, aby sa pohrali... svatka ma asi nečíta, lebo som volala aj ju... 😀 😝

Dnes nemám nechtíky, zato zajtra si to odrobím... 😝 možno zbehneme do Hainburgu nakúpiť, lebo už zasa skoro nič doma nemáme. 😖

Ja idem zajtra doobeda konečne sa učlovečiť kaderníčke 😀 a dnes pôjdem cvičiť a do solárka. 😎 Robím aj v sobotu, ale to sú len jedny nechtíky...

Tak sa zatiaľ majte. 😵

endy
12. mar 2009

Ďakujeme,tortu dávam do albúmiku!!!

Sandruške,ke´dže je od nás o nejakých desať hodín staršia 😉 😀 ,prajeme tiež všetko najlepšie.

okacka
12. mar 2009

Ahojte,
v prvom rade blahozelame Nikolke a Sandrike k narodeninkam 😵 😵 😵

Tak ja som dnes Simusku prvykrat odniesla do skolky od rana normalne s obedikom, spinkanim .Mam take nervy, az mi zaludkom trasie, ci papala cosi, ci neplace, ci bude hajat. Ja som bola hned rano vo fitku zamakat si a potom som prisla domov a snazim sa studovat do prace novej materialy. Cim viac sa to blizi, mam vacsiu nervozitu, Jednak ze ako drobcek v jaslickach, ako ja a podobne. Rano krasne svietilo slniecko a teraz zasa snezi, ako v aprili....

Prave som sa dnes porozhliadala, ze do aprila som chcela aj nejake vacsie upratovanie chcela stihnut, mala by som aj pomaly zacat....

No idem pokracovat, vecer podam hlasenie, ako sme to obe zvladli

🙂

okacka
12. mar 2009

Endy - krasna lienocka, Nikolke sa bude pacit 😉

eros
12. mar 2009

AHojte

ja som vedela,ze som asi na niekoho zabudla len sa mi mala hrala s netom a az teraz som sa dostala k tomu bo uz spi a boli sme aj vonku

Sandruske vsetko naj k narodeninkam k uzasnemu 2rocku

idem kuk torticku

svatka citala som ,ale dostala som jahody a uz frflem na vsetko 😀 😀 takze by som asi nebola dobry spolocnik 😀 😀

cia13
12. mar 2009

ahojte,
gratulujeme dnesnym oslavenkyniam Sandruske a Nikolke 🙂

endy - torta je krasna 🙂
kati - neboj, Simonka to opat zvladne vsetko na 1 🙂

Bibi pekne spinka, ja som trosku poupratovala kuchynu. Doobeda sme boli u Denisky, tak sa Sarky a Bibi trochu pohrali, kazda po svojom. 🙂 Bibi pekne aj piskala na zachod a vydrzala cestu autom tam aj naspat. Vcera sme mali opat len jednu nehodu vonku, asi zabudla, ze nema plienocku.

nanette
12. mar 2009

Ahojte mamky 🙂

V prvom rade všetko najlepšie našim dvom kočkám - Nikolke a Sandruške k 2. rôčikom.... nech sú zdravučké, šťastné a nech rastú obe do krásy 😵 😵

Endy - peknučká tortička.... Nikolka sa určite poteší 😵

Cia - no krásne pokračujete bez plienočiek...každým dňom to už len lepšie bude 🙂 ja som dnes s malou šla autobusom do práce pozrieť kolegyne, od leta som tam nebola a malá krásne vydržala cestu bez plienky asi 45 minút, aj v robote sme pobudli asi polhodinku a až tak sme šli piškať na záchodík.... 😵 potom im tam kreslila fixkami, pokecala s nimi a tak sme šli domov... tato nás vzal späť autom, to sme zase piškali v robote a tak sme šli a vydržala.... no teším sa veľmi... super 😵

Okačka - neboj, určite to Simonka zvládne... my maminy z toho máme väčšie starosti, ale detičky si rýchlo zvykajú, veď tam majú kopec neokukaných hračiek, kopec detičiek, učiteľky im vymýšľajú kadejaké hry, určite ti zase niečo pekné nakreslí, keď po ňu prídeš.... daj potom vedieť, ako sa mala 😵 😵

No idem ešte pozrieť Peťkine fotky 🙂

adrica
12. mar 2009

Caute zienky. 🙂

Nikolke a Sandrike prajeme vsetko naj k narodeninkam, vela zdravicka, stasticka a lasky od maminy a ocina. 😵
Samozrejme aj veeeela darcekov. 😉

Cia...super, ze Bibka to takto pekne zvlada, len tak dalej. 😉
Endy..pekna lienocka 😅
Eroska...no keby si na tu flasu neupozornila tak ja si to veru ani nedam do spojitosti. Dobre haro, len tie okulky velmi nevidno. 😉
Kati...tak to Ti verim, ze sa bojis.Neboj sa ona to zvladne. 😉

Dakujeme za fukanie bolacky. 😉
Uz je to trosku lepsie. Dnes som sa stretla s kamoskami co pracuju na ARE, tak hovorili, ze je to O.K. 😉
Tak sa tesim.
No idem ja makat dalej, lebo zbojnik je uz hore.
Pa a prijemny dnik. 😵

nanette
12. mar 2009

Erosko - pekné fotečky 😵 malá je zlatá, ako sa snaží sfúknuť sviečky 😵

Peťka - tá tortička vyzerala super, aj keď nebola presne podľa tvojich predstáv 😵 a ako sa Karinke páči akvárku? naša malá u svokrovcov ide pomaly do akvárka skočiť, tak sa jej páči... stále kŕmi rybičky a ruky až po lakte močí vo vode 😝

petra25
12. mar 2009

ahojte babule
v prvom rade vsetuuuucko naj S 😵 A 😵 N 😵 D 😵 R 😵 U 😵 S 😵 K 😵 E 😵 A N 🙂 I 🙂 🙂 K 🙂 O 🙂 L 🙂 K 🙂 E k 2 rocikooom, veeela zdravia, stastia a splnenie vsetkych ich detskych snickov 😵
ja som bola rano u zubara, chvalabohu poslednykrat, robil mi preventivku a povedal, ze ak sa nic nevyskytne tak staci prist o rok-ze zuby mam na jednotku, chvalabohu aspon nieco, ked gynda si musim zopaknut 😖

doobeda sme boli s kamoskou trochu vonku deti vyvetrat ale veru dost fukalo 😒

adri, tortu som oddelila 😉 , ked uz bolo okolie take rozkrajane a pre deti bola taka velkost lepsie 😀

okacka, uf, ti verim, ze mas nervy, som si samu seba predstavila na tvojom mieste, az mi zaludok zovrelo, ale ony to isto zvladnu, deticky nase, drzime Simonke vsetky palce 😀

nanettka, si zlata, dakujem, ona nebola taka hrozna, len ma nas.rala skutocnost, ze si cukrarka urobila po svojom a akvarko sa Karinke velmi paci, hlavne cast krmenia 😉 😀

deni, cia, nati, tak ste mali ministretko super, v dobrom zavidime a luci vam gratulujeme k "bezplienkovaniu" super sa vam dari 😵

majussa21
12. mar 2009

Ahojik .Dakujeme za blahozelania pre Sandruskua nasej mladsej spoluoslavenkyni Nikolke prajeme vsetucko len to najlepsieeee nech je taka statsna a vysmiata ako doteraz 🙂
Peti super fotecky a s tym akvarkoum auau ake prekvapko vam tatino pripravil.Super ze si tak dobre dopadla u zubara. 🙂
Adria Sandruska posiela pusinku na boo 😎
Endy kkrasna torticka 🙂My budeme mat oslavu v nedelu.
Kasti ako to mala dnes zvladla v skolke?Ja sa tiez chystam este vsetko poupratovat kym nastupim 😕
Zuzi skvele co mas pricesok ?ake mas uz dlhe haro ale super 😀 A ta flasa sa nerob 😀

Tak ja vas citam poctivo aj pozeram fotky no na odpisanie uz nejak neostava cas.Ja som bola na tom krcnom a krciar ma poslal na gastroenterologicke vysetrenie ci nemam nejake vydtiny alebo nieco lebo madle ze mam v poriadku tak som sa objednala a zajtra idem na hadicu do zaludka bleeeeeeee.Uz teraz sa bojiiim boooze a to mam este aj nos upchaty no som zveda ako to prezijem 😒 tak mi zajtra o 9tej drzte palce ☹
Zajtra sa potom ozvem.
A inak my sme tiez boli na zapise v skolke a zapis bol od 15h.a prisli sme tam chvilu pred 15h.a uz sme boli 5ty a mali osem miest dobre vsak?A tiez ze bud od septembra lebo im sa naplnia stavy ze maju vela deti ale ze v druhej skolke o 3km dalej ju zoberu aj v marci.Tak pojdem este za dr.ci sa bude dat potom nieco napisat ale asi to necham tak a ked tak ju dam do tej druhej skolky.Hehe tam budu chodit aj otcove dve male deti tak coby sa nepostaral aj o vnuca 😀 No a pobudli sme tam hodnu chvilu ja som aj odisla od malej pozriet ine miestnosti spalnicky, kupelnu a mala si to ani nevsimla.Aj im porozpravala co ju napadlo a potom nechcela ist domov mi vrestala ☹

dadka212
12. mar 2009

ahojte ja zatial iba na skok, neskôr vás aj prečítam 😝

Nikolke a Sandruške želáme všetko len to najlepšie k ich narodeninkám 😵 😵

My sme mali celkom fajn deň, lebo aj slniečko svietilo, doobeda sme boli vonku Maťko bol taký zničený, že spinkal 3,5 hodiny, potom poobede sme boli v parku na kačičkách potom na pizzi s kamošom Lukáškom 🙂
Teraz sa chlapi kúpu, tak dúfam, že dnes zaspinká skôr 🙂

dadka212
12. mar 2009

Erosko pekné fotečky 🙂

Cia super, že sa Bibka takto rozhodla šerblíkovať 😵

Nanettka aj Gabika už pekne vydrží 🙂

Kati no veru aj ja by som mala nervy, ale Simonka to určite zvládla supersky 😉

Peti neviem či som už chválila fotečky, tak ešte raz peknučké sú 😀 😉 a torta vyzerá tiež super chutno 😵
a super, že ti zubár vyšiel dobre a hádam aj u gyndoša to nakoniec všetko dopadne dobre 😉

Deni, Miri, Cia hádam aj nejaké fotečky uvidíme zo stretka 😵

Adrica hádam je už Dankovi lepšie...

Majus to na tie vyšetrenia chodíš kvôli práci, či nie??? 😕 budeme držať palce
a s tou škôlkou, myslím, že je to skoro všade tak, že nemajú miesta 😖 ale v tej druhej by sa jej možno viac lúbilo, kebyže tam má rodinu 😀 😉

natana
autor
12. mar 2009

ahojte

v prvom rade gralulujeme k narodeninám Sansruške a Nikolke, želáme veľa zdravia, darčekov a hlavne poslušných rodičov 😉

dadi fotky nebudu, lebo sme nič nefotili, ale bolo dobre, žiadne bitky alebo sceny, ako pisala lucka, každa si robila svoje ale jeno mali spoločne, pudingu čo im deni uvarila sa pomaly ani nedotkli ale zato sa napchali chipsami änasa to mala aj namiesto ranajok, lebo ani rano nič nechcela jesť, tomu sa hovorí zdrave ranajky 😀 , no nevadi ved doma take nedostane)

maji držime palčeky, ja take vyšetrenia neznašam

my sme boli poobede so sarou hodinu vonku, akosi som vymrzla, neviem nejak som sa slabo obliekla, ale akoby zázrakom mala celkom posluchala, tak som sa až tak neuštvala 🙂

kati ako simka zvladla jasličky?

no idem mrknuť fotky

natana
autor
12. mar 2009

tak pekne fotečky, detičky aj tortičky, a ko nam tie dietky rastú, to snad už ani nie je pravda, že takto pred dvoma rokmi sme sa každa hlásila, ked sme sa doteperili z porodnice 😀 😵

zuzi aká si ryšavo červená, dobre to máš

eros
12. mar 2009

Ahojme

no skoro rysava...mam ich ako minule mala to byt orange len moc nechytila.musi kupit silnejsiu orange,ale dakujem

eros
12. mar 2009

kukate markizu?????ten film???uz mam bobky v nohaviciach ako to dopadne 😀

natana
autor
12. mar 2009

zuzi čiastočne kukám, ale tušim som to už videla a asi si idem konečne čítať knihu, čo som si kupila minulý týždeň

takže sa lúčim
papa

eros
12. mar 2009

o ksoda ja ze mi povies ako to skonci aspon...
bru aj ja pojdem k hrosikovi

yesno22
12. mar 2009

ahojte...ani vas nejdem precitat, snad zajtra...chcela som len oslavencom popriat vseeetko najlepsie, vela vela lasky a nech mamky a tatkovia pocuvaju 🙂

ja uz makam na plno, tak neviem co skor...tusim este Katka sa chysta do prace...a kto este???? nech nie som samucka pracujuca inteligencia 😀

endy
13. mar 2009

Ahojte holky,ďakujeme všetkým za gratulácie.Nikolka sa potešila ... 😀

Tofky som pridala,dnes ideme prvý raz na to baby plávanie.Máte s tým niekto skúsenosti???

Akurát mi volala včera riaditeľka,že ten učiteľ čo ma zastupuje je chorý,takže idem za neho zastupovať ja.Hmmm,no bude sranda,po sústavnom dvojročnom znižovaní iq na materskej opäť predstúpiť pred žiakov. 😀 😀 😀 No tak uvidíme.Hááádam si aj trocha v škole oddýchnem.

Prajem Vám krásny aj keď upršano-usnežený dník 😉

adrica
13. mar 2009

Caute zienky.

Endy...pekne fotecky mate. A to uz normalne nastupujes ci len trosku menis ovzdusie. 😀
Neboj sa ved uz si vycvicena. 😉 Drzime palce na plavani,potom zreferuj ako bolo. 😉

Tak ja som bola dnes s Dankom na UPSVaR-e a pytala som sa na rodic.prispevok pocas adaptacnej doby.
Velmi ma nepotesili, lebo ak dostaneme rozhodnutie, co sme aj uz dostali, tak nam uz rodicak nebudu vyplacat.
Takze dame Danka asi az od februara 2010. ☹ Bude mat riaditelka radost, ked jej to zahlasim. 😠
Pytala som sa aj na tie dotacie od mesta, ale nevedela sa k tomu vobec vyjadrit. 😒
No co uz musime spekulovat, aj ked nikto nevie co bude este do konca roka. 😖 ☹

Danko si dnes odlupol chrastu z tej pery, ale aj tak to vidno, som zvedava ako budu vyzerat fotky z oslavy. 😠
Inac aj u nas snezilo, no som myslela, ze sa mi to rano sniva. 😒
Z prechadzky sme prisli ako vodnici, proste vsetky mlaky su nase. 😠 Takze susime topanky a asi dnes uz skysneme doma a pockame na tatu, konecne sa dotrepka domov. 🙂

Tak idem si dopit kafe.
Pa a krasny dnik, len dufam, ze uz nenasnezi. 😒

endy
13. mar 2009

Ahojte už sme späť.Tak super je to plávanie.Nikolka sa celú dobu chichúňala.Teraz zaspala,totálne odrovnaná. 😀 😀

Adrica,len zastupujem.Nastupujem až od septembra.

petra25
13. mar 2009

ahojte
dnes tusim nemame oslavencov 😕 😅

maji, booze, tak uz mas tu hadicu aj za sebou-zijes? 😕 tak toto by mna asi zabilo, mna by asi nadrapovala este tyzden, dufam, ze si to zvladla a vsetko je OK, daj rychlo vediet 😔

inak s tou skolkou to ani u nas nie je take ruzove ako to vyzeralo, ze je toto strasne silny rocnik v HC, normalne sa zacinam bat, ze mi ju nevezmu ☹

endy, krasne fotecky, Nikolka je celyyy tata 😕 😅 mimochodom, to co ti len tak riaditelka zavolala, aby si sla zastupovat? no ja by som sa na to mohla... a to nakolko? kto ti bude varovat malu 😕 na plavanie sme chodili aj my, ale ked bola Karinka este uplne malinka tusim 5-6 mesiacov mala, bolo to fajn, aj Okacka so SImonkou vela chodili, co si spominam

Adri, neboj, Danko bude na fotkach fesak 😉 este ze sa nic horsie nestalo (kamoska brala v noci s malinkym rychla, stale mal nad 40 a nevedeli mu to zrazit, este su tam ☹ )a veru pocasie je dnes na figu, my sme 2x zmokli ale musela som ist na postu poslat baliky a nejake veci povybavovat, fukalo jak odtrhnute, katastrofa 😖
Dadi, dakujem 😔 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre