Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

slenka
19. dec 2009

Ahojte 😉
dadka stale som kinderko 😉 Vcera som bola u doktorky a vytocila ma, lebo sa na mna ani poriadne nepozrela, len mi ohmatala rukami brucho a poslala ma na sono do nemocnice, lebo ze sa jej zda, ze je babo moc male. Inak hned vedla seba mala svoj ultrazvuk, neviem co jej branilo v tom aby ho zapla a malu premerala sama. Teraz ja sa budem musiet zajtra trepat do nemocnice v snehovej kalamite co tu predpovedaju 😠
Aspon dufam, ze sa nedozviem nejaku zlu spravu. Ale Terezka tiez nebola velka ked sa narodila, tak snad je vsetko ako ma byt.

Kati uzi si tehu ako mozes. Toto druhe uleti omnoho rychlejsie ako prve. A Terezka mi velmi nedovolila si ho uzit. Obavam sa, ze bude dost ziarlit, lebo strasne zle znasa ked sa venujem niecomu inemu ako jej. Ale zatial rozprava, ze sa tesi a ze mi bude pomahat a ze Vanesku vsetko nauci.... stale na nu krici nech sa uz narodi, mna vyhana do nemocnice a hneva sa ked jej poviem, ze este nie 😅

endy
22. dec 2009

Ahojte holky,tak po dlhokánskej odmlke som opäť tu.To viete,práca a povinnosti okolo nej.Veru, nebol čas sa tu ukázať.S deťmi sme mali plno koncertov,doteraz som upratovala,zháňala darčeky,piekla atď.Oddnes mám dovolenku, tak mám čas.

Okacka držím Vám obom palce,zároveň Ti gratulujem k tehu.

Slenka, pekne si užívaj polsledné dníčky tehotenstva.

Maródom prajem skoré uzdravenie.

Prežite krásne sviatky plné pohody, oddychu a pokoja a hlavne, aby ste mali bohatého Ježiška!!!

dadka212
22. dec 2009

ahojte 🙂

Slenka no hádam je všetko v poriadku 😉 a velmi držím palce, dúfam, že sa ozveš keď porodíš 🙂

všetkým želáme krásne a pokojné sviatky a šťastné detičky keď budú rozbalovať balíčky od Ježiška 😵 😵 😵

drnda1
23. dec 2009

Ahojte,

tak my sme v piatok dostali voľno, resp. prácu na doma, lebo hygienik nám zavrel školu, mali sme dáku črevnú virózu, čo mne teda padlo veľmi vhod, aspoň som všetko krásne postíhala... 😝
Včera a predvčerom som mala ešte nechty, ale doobeda som bola aspoň s malou, eda vlastne so všetkými deckami.
Simonka dnes skoro ráno odišla tancovať do Nemecka. vráti sa skoro ráno 24-teho a potom zasa ide 27 a príde 31 skoro ráno... a to zasa ide na dáku chatu na ,,maďare,,...a 2.1. zasa ide na ME curling do Prahy... 😝 takže tá to má pestré.
Ešte vlastne idu 25,26 s otcom do Štúrova.
Erik ten zasa tancuje Luskáčika v SND 27 a 29.12.

Darčeky mám pokúpené, pobalené, pečivko napečené, dnes ešte dorábam nepečené: roládu a šuhajdy. 🙂
Večer som urobila stromček, malá keď ráno došla, bola v úžase, jééj, to je kásny vejký stomcek... 😀 chodila asi pol hodky okolo neho... 😵

Dnes si urobím aj šalátik, mňam, na ten sa ja teším najviac. 😎

Na prvý sviatok asi zbehneme Peťovmu tatkovi a ten ďalší deň na chalupu k rodine a uvidíme, možno tam pôjdeme aj na Silvestra, ak sa tam bude dať kde spať. 😉

Peter ide teraz ešte kúpiť fotrovi pod stromček digi foto rámik, čo sme kupovali aj svokre...on má vždy na všetko čas... 😖

Dačo pofotíme cez sviatky a potom už popridávam fotečky, lebo už som dlho nič nepridala... 😝

Všetkým vám prajem krásne a pokojné sviatky, deťom bohatého ,,ježiška,, , tehulkám veľa trpezlivosti, Slenke zdraví uzlíček 😉 pod stromček... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nanette
23. dec 2009

Ahojte všetci 🙂

Prajem Vám krásne, pokojné Vianoce v kruhu najbližších a detičkám bohatého Ježiška, nech im očká žiaria od radosti z toľkých darčekov, čo pod stromčekom nájdu 😵 😵

Papa 🙂

osickad
23. dec 2009

Ahoooojte babenky moje🙂

prajem Vám všetkým nádherné vianočné sviatky prežité v zdraví, pohode a spokojnosti s vašimi detičkami a rodinami 🙂 🙂 🙂

Veľmi často na vás myslím 😉

Iveta, Adam, Linda 🙂 🙂 🙂

adrica
23. dec 2009

Ahojte zienky. 🙂

Prajem krasne vianocne sviatky, vela darcekov hlavne nasim deturencom. 😵

Ada s rodinkou. 😉

eros
23. dec 2009

ahojte cicusky moje

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

posielam foto v albume na vianoce

LUBAKM VAS aj ked to divne vyznie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eros
23. dec 2009

Kapor sa nám pripiekol,
majonéza skysla,
babka sa nám ožrala,
do oblátok drisla.
Dedo zožral štedrák,... Zobraziť viac
stratil pritom zuby,
dal si jedno poldeci,
med mu tečie z huby.
Darčeky sa rozdali,
zase žiadna sláva,
v pyžame od manžela,
vyzerám jak krava.
V telke idú rozprávky,
popoluška, mrázik,
na zábradlí balkóna,
zmrzol deťom jazyk.

slenka
24. dec 2009

Ahojte
aj ja sa pripajam a vsetkym vam prajem krasne Vianoce, pohodu, vela darcekov a rozziarene detske ocka 🙂

evinah
24. dec 2009

Krasne, nicim nerusene vianoce vsetkym a detickam najviac radosti z darcekov.. 😵

A Osickinmu Adamkovi vsetko naj k meninkam! 😉

MOja svagrina uz od vcera rodi a nic..ma silne bolesti a neotvara sa..nic s nou nerobia..a my uz od vcera cakame kedy nam oznamia, ze uz je tu..

nanette
24. dec 2009

Len na skok popri chystaní a varení som dobehla, čo ste popísali 🙂

Evi - držíme švagrine palce, nech to má čím skôr za sebou.... ak sa malé narodí dnes, bude mať najkrajší vianočný darček na svete 😵 😵

Eroska - 😀 😀 perfektná básnička... som sa nasmiala 🙂

Papa 🙂

nanette
24. dec 2009

Jaaaj, ja trdlo, prišla som hlavne kvôli blahoželaniu a nakoniec som ho zabudla napíssať 😀 😝 , tak teda:

Adamko a Evka - všetko najlepšie k vašim meninkám, veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky od vašich najbližších 😵 😵

okacka
24. dec 2009

Ahojte,
len na skok som dobehla popriat vam vsetkym krasne a nicim nerusene Vianoce, nech si pod stromcekom najdete vsetko, po com vase srdiecka tuzia, ale hlavne zelame vela rodinnej pohody, lasky a rozziarenych detskych ociek 🙂 😵

A Evke a Adamkovi blahozelame aj k meninkam.

evinah
25. dec 2009

DAkujem kocky, a chcem Vam zaroven oznamit ,ze vcera svagrina nakoniec porodila sekciou, lebo sa trapila skoro 2 dni (to je tak ked si nezaplatis porodnika) a neotvarala sa..chlapca o 22.15, mal 52cm a 3870g.Takze nakoniec predsa len dostala darcek k vianociam.Len neviem ako bude oslavovat narodky... 🙂

Inak Meginka vcera bola zlata ako sa tesila darcekom, dostala velku postielku, hracky, oblecenie, tie rozziarene detske ocka su ta najkrajsia vec na vianociach.. 😵 Ja som dostala parfem D&G, fen, mikinu, tenisky a nejaku drogeriu..Papiere a neporiadok som upratovala este aj dnes..

Inak uz mam dost veeelke brucho, na to,ze mam na sebe 3kg, som uz jak slonica..Neviem ako budem vypadat v 9tom mesiaci, ked este aj nase dievcatko vraj vyzera o tyzden vacsie ako je.. 🙂

natana
autor
25. dec 2009

Ahojte babule. Ja sa hambím, že som nestihla zablahoželať skôr , ale včera poobede som ešte dorábala papiere a potom chystanie večeru, darčeky a pod. deti išli spať až po jedenástej. dnes zase obiehanie rodiny, ved to poznáte,
tak aspoň dodatočne hádam ste mali krásne Vianoce a deti sa tešili zo všetkého. U nás to tak bolo, všetko sa im páčilo až nevedeli s čím sa majú hrať skôr. Aj sme zabudli fotiť, tak moc fotiek nebude. Jessie nám pomaly ale isto likviduje ozdoby na stromčeku, tak neviem čo tam na rok zavesím. 😠 . Ale s odučaním jej to ide dobre, už sa nehody takmer ani nestávaju.

slenka drím ti palčeky, nech to je rýchlo za tebou a nech ťa malinká moc netrápi

dadka212
25. dec 2009

Ahojte

Evi želám ti k včerajším meninám len to najlepšie hlavne pohodový zvyšok tehotenstva potom ľahký a rychly pôrod a krásnu zdravú bambulku 🙂
a Adamkovi tiež želáme všetko najlepšie hlavne to zdravíčko 🙂

ja som zabudla fotiť rozbalovanie darčekov ☹ ale decká sa veľmi tešili sa im páčil každý darček 🙂

Matúška mám na ATB má chytené priedušky a Danielka sa mi tiež nejako nezdá začína kašlať ☹ a samozrejme chorá som aj ja tentokrát je zdravý len tato...

drnda1
26. dec 2009

Ahojte,

tak my sme Štedrý večer mali pekný, ja som sa asi najviac tešila na tú večeru... 😀 😀
Sára bola unesená zo stromčeka, chodila a ochkala, aký je krásny, aký je veliký... 😵
Ježiško bol bohatý: Sáre sme kúpili v Ikea tú veľkú kresliacu tabuľu, stolík a dve stoličky Mammut (díky Peti aj Nikuš za rady 😉 ), ešte dostala ružového húpacieho koníka s veľkou hrivou, čo vydáva zvuky, myká chvostom aj pyskom. 😝 Od deciek dostala mobil a klučky od auta - hračkárske. 😉

Simi dostala už mesiac dozadu korunky na mobil (sčasti), pod stromčekom si ešte našla čierny kabát, depilátor, štucne, pekné farebné pančušky.

Erik dostal pulover a prekvapený bol najmä z notebooku (časť si doložil s ocinových peňazí, čo sa potom dozvedel 😀 ) aj s taškou. Od Simi dostal obrovské pazúrové papuče. 😲

Peťovi som kúpila značkový ruksak Tatran a športovú mikinu z najnovšieho materiálu, čo nepremokne a neprefúka.

A ja som dostala ružový notebook s taškou, sa veľmi tešíííííím 🙂 , od Simi som dostala krásnu striebornú retiazku s príveskom srdiečka a od Erika Nike tričko. (No ja som bola asi dobráááá 😝 ).

Od svokra so ženou sme dostali korunky, tak sme ich minuli na zvlhčovač vzduchu a odvtedy sa Sára v noci nebudí na suchý noštek. 😉 Je to fakt super vecička a aj my sa opäť konečne vyspíme bez toho, aby nespala pri nás. 😀 😉

Včera sme boli na chalupe v Lakšároch, bola tam teta (tá, čo má rakovinu žalúdka). Je schudnutá, ale už sa cíti fajn, aj je taká silnejšia, čipernejšia a vraj výsledky sú zatiaľ ok. (klop, klop) , tak dúfam, že sa z toho dostane. Mali tam aj dcéru s mužom a malým Nikolasom, bolo tam fajn. Došli sme tam pred obedom a večer šli nazad. 🙂

Dnes sa chystáme svokrovi na Dubovú, im sme kúpili tak ako aj svokre LCD foto rámik. S ním to bude asi horšie s tou cirhózou pečene...to je zrejme nezvratný osud. No zatiaľ sa cíti úplne v pohode, tak snáď to potiahne čo najdlhšie...o pár dní oslavuje 60 - tku. 😝

Môjho synovca pred týždňom zrazilo autov Senci, je na áre v Ružinove... 😔 Prišiel o jednu obličku, má pomliaždené rebrá, prepichnuté pľuca, zaklinované rameno, pomliaždené predkolenie, už mu asi urobili tracheotómiu a o týždeň ho začnu preberať z umelého spánku....Má iba 19 rokov...no snáď to bude ok, hlavne nech to prežije...je to bratove jediné dieťa... 😢 😢

No som sa tu asi rozpísala...aspoň raz za čas... 😝

Sleni - ako? Ešte nič? 😉

slenka
26. dec 2009

Ahojte,
ja sa hlasim este 2v1 a ani nemam pocit, ze by sa to nejak skoro malo zmenit. Keby sa mala narodila presne v tom case ako Terezka, tak zajtra rodim 😅 Ale asi nehrozi.

U nas Vianoce prebehli celkom dobre. Ale ani zdaleka nie tak ako keby som bla doma. Manzel je taky antivianocny typ tak sa tvaril kyslo, pokazil naladu aj mne. Aspon Terezka bola stastna ako blcha ked rozbalovala darceky. Vcera nas mal prist pozriet brat (jedina rodina co tu mam), ale ochorel tak sme sa aj nudili. Najlepsi kamarati co tu mame su na Slovensku, takze ziadne navstevy a ani nemam pocit ze su sviatky. Dokonca dnes je manzel v praci 😒

Dadka prajem vam rychle uzdravenie vsetkym.

Drnda - aj synovcovi prajem rychle uzdravenie. Je to hrozne, ale hadam to dobre dopadne.

Evi - ze len 3 kg si pribrala? To ti teda zavidim. Ja mam navyse asi 20 kg 😲 ☹ Tiez si pripadam strane neohrabane.

okacka
27. dec 2009

Dobré ránko,
tak mne ešte Simonka s tatikom spia, ja si užívam rannú pohodku s kávičkou 🙂 .
Aj u nás boli Vianoce krásne, pre mňa bol najkrajší darček, keď nám na poslednej kontrole povedali, že Simonka má úplne perfektné výsledky, že až nechápu, ako dobre tolerovala operáciu ako aj pooperačné obdobie. nemá ani žiaden reziduálny skrat, čo sa vraj často stáva, ani problémy s rytmom, ani sšelest sa neobjavil. Som sa tam od štastia takmer rozplakala.
Ináč bol Ježiško bohatý, asi sme poslúchali 🙂 . Simonka sa najviac tešila kolieskovým korčuliam, takým pre malé deti, čo sú dvojradové a ešte dostala aj tie kačičky na ľad, takže stále sme dookola prezúvali a obúvali korčule a včera mohla ísť konečene vyskúšať von 🙂 . Keď sme začali rozbaľovať darčeky, našla zabalenú knihu, tak to hneď povedala, že to je jej list pre Ježiška a ďalšie budú korčule. No korčule dostala až na druhý deň u mojich rodičov, tak bola najskôr taká nešťastná, ale potom si našla drevený poschodový domček pre bábiky,tak sa celý večer hrala s ním. Okrem toho dostala neskutočné množstvo darčekov, niektoré si poriadne všimla až včera 🙂 .
Teraz stále chodí anopakuje, že ďakuje Ježiskovi, že bude dobrá celý rok. Ale celkom nás zaskočila, lebo hneď ako rozbalila darčeky, sa opýtala smutne, prečo bábätku nič nedoniesol 🙂 🙂 .

Evi - no ja mám na začiatku 18.týždňa už 2 kg, takže si toani neviem predstaviť...a to aj cvičím, ajsa snažim nejako neprepchávať, no môžeme ti len závidieť.

Slenka - bože ako to krásne znie, že 39.týždeň, možno už aj dnes ležíš v pôrodnici. Držíme palce.

Dadka - obom drobcom skoré uzdravenie 🙂

No a pridala som péo veľmi dlhej aj nejaké fotečky, tak môžete kuk 🙂 .

Prajem pekný deň, my sa ideme pozrieť do Snowlandu, má tam byť nejaká vianočná párty a že stále im aj sneh drží, tak sa malá aspoň vyšantí 🙂

natana
autor
27. dec 2009

ahojte

ja som dnes ssama, lebo som ich nechala všetkých u svokry, aby som mohla dorobiť dphčku. no a kedže deti nie su doma, rozhodla som sa vytriediť stare hračky, lebo po Vianociach sa tie nové už nedaju nikam uložiť tak su porozťahovane po celom byte. hadam si to tak skoro nevšimnú, že som stare a pokazene vyšmarila. skusim pridať aj nejake fotky, len neviem či nájdem aspoň tri schopne 😒

dadi to je hrozne, že ste všetci takí chorí, želám skoré uzdravenie. ja skúšam na sebe už dva týžne samoliečbu, ale stále kašlem ako hrniec. ale už sa to podstatne zlepšilo.

slenka, že by si vydržala až do roku 2010? 😉, 1.1.2010 alebo 2.1.2010 😵 to by boli pekne dátumy narodenia

kati, deni tuším ste vážne poslúchali 😉

kati, teším sa s tebou, že simi, to tak perfektne zvládla, za chvilu si ani nespomeniete na nejaku operáciu
a pekne fotečky, simi je už veľká kočka

deni to so synovcom je strašne, snád sa z toho dostane a bude v poriadku (teda tak ako sa len dá s jednou obličkou)
a 30teho vás čakáme 😉

drnda1
27. dec 2009

Ahojte,

aj ja som rpidala dáke fotky... 😝 tento rok sme skôr točili na kameru, takže fotiek je málo...

Miri - aj my sa tešíme, dlho sme vás nevideli, už chystaj Latte... 😀
No a aby som sa zasa príliš netešila, na tom novom notbooku mám zrejme nafigu mikrofón...pri skype mi to chrapčí, tak tam zajtra musím ísť... 😖 30- dňová lehota to istí !!! 😠

Simonka dnes ráno zasa odišla do Nemecka a to len večer došli od tatka... 😝 tá má pestré prázdniny.

So synovcom neviem, čo je nové, brácho sa mi neozval, asi šli za ním, snáď večer...ale ďakujem. 🙂

Kati - Simonka je už veliká...ani náznak po dákej operácii, je zlatá. 😉

Slenka - aj môj Peťo bol jak buldog, ale som mu vynadala a k večeri bol už fajn. Tí chlapi sú dakedy otrasníííí. 😒

dadka212
27. dec 2009

ahojte 🙂

naše vianoce boli celkov fajn...Matúško s Danielkou podostávali kopu darčekov, hrozne sa im páčili...Maťko keď zbadal tú kopu darčekov tak zahlásil, to je všetko moje lakomec jeden, ale nakoniec si to rozmyslel, keď tam zbadal hojdačku 😀

Slenka Deni aj ten môj je taký antivianočný typ 😠 ja sa snažím jak debil a on mi to celé pokazí 😔 ale on mi pokazí všetko na čo sa teším....

Deni je mi lúto synovca hádam sa skoro vylieči a bude fungovať normálne...
a darčekov ste podostávali habadej 😉

Kati no teda, že korčule, ja by som tomu môjmu krpcovi také určite nekúpila aj keď ich chcel lebo on je taký nemotorný, že až....Simonka je potom šikovnica a velmi sa tešíme, že je už v poriadku 😉

Miri no uži si samotu a ticho 😀 😉 veru aj ja by som potrebovala pretriediť hračky 😝

slenka
28. dec 2009

Caute,
ja len na skok, ze este drzim 😀

Kati ta sprava od doktora si viem predstavit, ze to musel byt najkrajsi darcek 😵 Som rada, ze vsetko dobre dopadlo. A ty uz mas 18tt, to uz je tiez dost. Ten cas tak leti. Uz ta male aj kope? Inak ja som tiez povodne neplanovala davat darceky pod stromcek aj pre miminko, ale Terezka sa ma este pred Vianocami pytala, ci Santa donesie nieco aj Vaneske, tak som radsej nieco pobalila.

dadka212
28. dec 2009

ahojte

Slenka len sa drž 😉 možno bude novoročniatko 🙂

už je aj moja Danielka totálne choručká ☹ má chytené priedušky dostala prvé ATB 😔 takže mám obe deti na ATB...no čo už hádam sa aspoň skoro vyzdravejú...

natana
autor
31. dec 2009

dadi skoré uzdravenie 😉

a fotky som dala až teraz 😢

drnda1
31. dec 2009

😉 🙂 Ahojte,

my sme doma sami, Simi šla na tú chatu a Erik je u otca.
Nešli sme na chalupu, budeme mať papučovú kultúru... 😀 tento rok je program spojený s Čechmi, snáď bude za niečo stáť... 😝
Ráno som uvarila kapustnicu, upiekla metrový koláč, póbede som ešte urobila vajíčkovú pomazánku na chlebíky a Peťo teraz pražil mandle. 🙂 Sára je konečne chvľľu ticho - pozerá Bambulku. 😉 Peťo s ňou bol pol hodky okolo domu, kým som ja robila pomazánku a umyla si vlasy.
Ešte som aj žehlila, aby som nemusela zajtra - lebo ako na Nový rok - tak po celý rok.
😝 😀

Dadi - júj, no nech ste všetci čím skôr fit. 😉
Slenka - to je také napínavé, ten tvoj termín... 😀 len sledujeme, či nebude Novoročiatko, ale aj Traja králi sú fajn. 😉 Celkovo ,,kozorožec,, je super znamenie! 😉 🙂 😝
Viem o čom hovorím.
😀

Ja som si objednala z Orangeu mobil Samsung S8000, sa teším, kedy dorazí. Peťo mi vraj k narodkám naň prispeje. 😉

No OK, prajem vám veselého ,,silvestra,, a šťastný rok 2010, aby vás choroby opúšťali, krunky sa k vám kotúľali a všetci mali len a len radosti. 🙂 😉 😵

endy
31. dec 2009

Ahojte holky, prajeme Vám všetko dobré v novom roku 2010,hlavne aby Vás poslúchali detičky, boli ste zdravučké a šťastné!!! 😉 😉 😉

slenka
31. dec 2009

Ahojte, aj my vam prajeme vsetko dobre v novom roku, hlavne vela zdravia, stastia a aby deti pocuvali.

Ja som stale 2v1 a po dnesnej kontrole to vyzera, ze sa to tak skoro ani nezmeni.
Drnda a ty mas kedy narodky?

adrica
31. dec 2009

Ahojte zienky.

Prajeme vsetko dobre v novom roku, vela zdravia a stastia.

Tehulkam bezproblemove tehotenstvo a rychly bezbolestny porod. 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre