Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
16. feb 2009

Ahojte

kitty mna by tam asi porazilo.by som dosla inokedy...neznasam cakat dlho niekde.

my sme dnes boli poobede vonku aspon na 2hodky sme sa vysankovali aj ja s malou na liste a potom sme sli do tesca a ja som zabudla kolko je hodin a dosli sme az o 22h z tesca.
aj zajtra asi budem pokracovat v saleni na snehu.....

mala som tu adoptivneho synceka 😀 😀 aspon sa zahrali vsetcia 3 spolu bcas som nevedela,ze ich mam a celkom dobre mi to padlo.a zajtra si dojde tiez

kde ste???ja este dojdem asi

natana
autor
16. feb 2009

to si bola do desiatej aj s malou v tescu?

eros
16. feb 2009

miri hej sla neskoro poobede hajat len som nekukala na hodinky kolko je hodin inac by som uz bola o 21 davno doma.no co narobim

natana
autor
16. feb 2009

to ale museli ma teba v obchode kukať, že čo je to za matku 😀

eros
16. feb 2009

neh kukali.ja som tam stretla jednu znamu tak sme chvilku kecali.tam je inokedy vela deti ked tam idem,ale raz zacas si to dovolim 😀 😀 no nezabijem sa ked zaspala o 14 a vstala o 16 tak sme sli ven a ked sme dosli domenko tak museli furt daco vymyslat a kym sme sa dostali do tesca..........

nezabijem sa aj tak vie,zeby mi nezaspala skor ci by sme tam boli alebo nie.aspon som jej kupila pisinky ako ona hovori gatkam.kupili sme si aj boby aby ma uz konecne zadok na lyzici nebolel a to este mala tam behala medzi regalmi a hazdala vselico do kosika.

idem fujcut a potom spat tak sa tu majte pekne.bru nocku bo hrosik tu uz zaspava pri tv

natana
autor
16. feb 2009

dobru aj ja som už na ceste do postele
😉

okacka
17. feb 2009

Ahojte,
tak ja som akurat dovarila obedik - kremova karfiolovova polievocka s opekanym chlebikom a tagliatte cestoviny spenatove s brokolicovou syrovou omackou. Teraz nahovaram Simonku, ze ideme von, ale povedala mi, ze ona ide pozerat rozpravku a mam ist sama 😀 😀 . Tak vegetim a pijem kavicku a ona tu pozera telku.

Cakam ale aj kamosku, co je tehulka a ma prist ku nam rovno z poradne. Naobedujeme sa spolu a ked krpcek vstane, pojdeme pozriet dalsi ukamaratku, co ma 7 mesacnu Natalku. Byvaju v domceku,tak Simonka sa aj na dvore u nich v snehu vysanti. Tu snezi hrozne od rana. A kolko snehu uz napadlo za posledne dni.

Erosko - to my uz mame 2,5 hodinovy spanok za sebopu o 22 a ja uz mam tiez vecierku 😀

No mne mala ani tie palacinky este neochutnala, ostatne si hned pyta, ale ked vidi cosi sladke - neviem odkial vie, ze to je sladke, tak hned spozornie a povie, ze TOTO PAPAt NEBUDEM, ODLOZ, 😀

majussa21
17. feb 2009

Ahojik.. 🙂
Aj my sa dnes chystame von lebo vcera sme kade tade behali a potom spala do 18h.a tak dnes pojdeme dakeho snehulaka postavat ked je aj mm doma.. 🙂
Aj nas ma rada palacinky sedi pri mne na linke ked ich este len vyprazam niekde mam aj taku fotku a aj 3 spapa ale suche bez nicoho ked jej tam dam sladke nieco uz nechce..a cokoladam tiez neublizi tak raz za cas zobne nieco sladke..

Miri aspon si trosku oddychnes aj ked Natinka je urcite dobra a keby ti chcel radse niekto malu vziat vsak??Tak maju teraz u vas detvaky prazdniny hej?

Kati aj u nas napadlo kopeeec snehu az po kolena sa brodime 😀

Eroska no to ste si spravili pekna neskory vyetik a sak co mne je to tiez jedno aj vcera ked vstala az o 18h.som nevedela kedy zasa pojde spat a na moje pocudovanie uz pred 22h.zaspala. 😲
My sme v nedelu prisli od svokry o 19h.a o 20.30 telefon mm kolega co u nas este nebol ze ci moze prist aj s priatelkou tak sme mali vecer o 21h. necakanu navstevu ale aj skoro odisli leno kolega uz mal v sebe ocividne dost 😀 😀

okacka
17. feb 2009

No tak ja som uz aj pozehlila, aj dlazky zotrela, Simonka napokon sa pytala uz po 10 hajat, tak som ju dala a zaspala veru hned. Ale uz volala ta kamoska, konecne, lebo mi v bruchu muzikanti vyhravaju, tak som hladna a cakam na nu s obedom.

Maji - vyzera to tu ako v rozpravke a stale snezi. Tiez poobede pojdeme sa brodit 🙂

No mne sice mala pri robeni palaciniek sedi na linke aledo ust to neda. Strazi ich a krici, ze bude maminka a tatik papat. 😀

petra25
17. feb 2009

ahojte 🙂
u nas veru tiez nepretrzite snezi, ja som doobeda potrebovala ist surne na postu, volala som bake, ci nahodou nie je niekde vonku, ze by mi malu na sekundu postrazila, lebo na postu sa s kocikom nedostanem 😠 ale nebola, tak some sa s Karin vychystali, ze ju tam nejako hadam vytrepem a v tom babka prisla k nam 😵 este, z eju mam-tak som vyrazila sama, to rychlo obehat 😝 poobede by som ale chcela ist aspon na chvilkku aj s kamoskou s detmi von, nech si toho snehu trochu uziju 😉
s tym doktorom- je ich tu viac v HC, ale skoro vsade je to rovnako a tento ma najmodernejsie vybavenie a hlavne nemusim na rozne vysetrenia behat po inych doktoroch, ma tam vsetk aj sono, aj UTV prsnikov robi,aj 3Dcko ked som bola tehu ako jediny v HC ma, preto ma aj tolko ludi a tolko sa caka, no co uz ☹ ale ako citam, tiez to ma vacsina z nas rovnake

petra25
17. feb 2009

Okacka, ukazkovy Valnetin ako vzdy 😉 a ako sa ma Simonka, dufam, ze uz sa sobotna noc nebude opakovat, inak u nas to je tiez rozne, niekedy pekne prespi celu noc, inokedy sa jej sniva a pisti zo sna aj 5x ☹
maji, vyraztestina poznam, ale tu sa to vobec nepouziva, aspon to mate pekne rozdelene a hned viete, o ktorej strane hovoris 😉 😉 😀
cia, som sa zasmiala na predstave ako sa Bibi gulala, zlat musela byt, krpcek 😵 inak aj my patrime skor medzi masozrutov, sladke ako lentilky apodbne hovadinky zje, ale co sa tyka hlavneho jedla sladkeho, tym ju veru nepotesim 😝 😅
nati, no tak ty mas z Natinky prazdninarku, ale co sa tyka tej tanecnej sa ti vobec necudujem, fakt to nie je dnes lacna zalezitost 😒 a Natalka lyzuje 😕 juuj, akoby velmi by somsla na lyze, ale tento rok nam to asi nehrozi, snad uz ten buduci, to bude mat mala skoro 3 , tak uz by to mohla aj ona v lyz. skolke vyskusat, ze to je najnizsi vek, odkedy by deticky mohli zacat lyzovat, ved uvidime, ked nie , aspon sa vysankuje a my sa s muzom vystriedame 😉

nanette
17. feb 2009

Ahojte mamky 🙂

Po pár dňoch sa zase trošku ozývam aj ja.... včera som bola na to prečisťovanie kameňa, tak nakoniec to stálo po starom nie 180,- Sk ako vraveli, ale 300,- ... ale ešte stále je to prijateľná cena a aj sa to dalo vydržať, robila mi to taká príjemná mladá zubárka... bola strašne milá, dokonca sa mi v ospravedlňovala pomaly aj za to, že som musela otvoriť ústa, že mi ich musí trošku ponaťahovať, či ma to nebolí, atď.... 😝 musím povedať, že to bolo oveľa príjemnejšie,ako predtým, čo mi to robieval zubár za 10 minút a táto mi to robila dôkladne cca 45 minút.... 🙂 na o na budúci týždeň vo štvrtok idem na rezanie tej uzdičky.. vraj je to polhodinový zákrok, 4 steny.... no uvidím, ja mám hlavne strach z tej injekcie na umŕtvenie....... príde mi to také hrôzostrašné pichať do úst 😖 som zvedavá, ako budem jesť a rozprávať potom.... či to bude bolieť... no som posero.... ale keď to vydržia malé deti, tak hádam aj ja 😅

Včera sme o 22.30 mali zaujímavý zážitok.... práve som si ľahla, manžel ešte pozeral telku a zrazu niekto zvoní ako besný párkrát za sebou.... a si predstavte, z materskej škôlky, kde som bola prihlásiť malú, mi doniesli rozhodnutie o prijatí.....chceli to len hodiť do schránky, ale my ich máme vo vnútri v bráne, tak zvonili, aby sme im otvorili bránu....... som myslela, že sa mi sníva..... ešte sa mi nestalo, aby mi niečo doručovali takto neskoro v noci a vyzváňali.....a samozrejme, keďže boli zo škôlky, tak museli teda rátať s tým, že mám malé dieťa, ktoré určite spí.....našťastie malá sa nezobudila, lebo by som tej "úžasnej" pani asi vynadala... 😝

Peťka - tá torta, čo si nedávno hodila link - akože tvoja favoritka, tá je perfektná... niečo podobné som mala vyhliadnuté aj ja, že skombinujem s Kitty, tak možno aj z tej tvojej niečo odkukám 🙂

Okačka - o koľkej ti Simonka vstáva, že tak skoro zvykne byť už unavená? Moja aj keď vstane o pol šiestej, tak najskôr o pol jednej ide spať a aj to občas s protestom.... to je taký nezmar 😝

petra25
17. feb 2009

nanettka, tak to je sila s tou postou, to som este nepocula, aby niekto pomaly o polnoi, psotu nosil 😕 😖 to je fakt nejake divne, ale aspon, ze ju zobrali 😵 ja som dnes zrovna citala na letaku, ze u nas je zapis od 2. do 8. marca, tak tam zajdem a uvidime odkedy ju dam
a s tou tortickou - kludne odkukaj, urcite bude krasna 😵
co sa tyka tej uzdicky, to ti idu aku rezat, na jazyku, alebo medhňzi prednymi zubami 😕 br, asi to neubde nic prijemne, drzime palce, nech to dobre dopadne 😔 na kamen idem opt aj ja 12. marca

nanette
17. feb 2009

Peťka - to zrejme len nejaká zamestnankyňa zo škôlky niesla, lebo to bolo rozhodnutie zložené, prelepené, bez obálky, vhodené do schránky, nie doručené do rúk 😝 no hej, prijali ju, ale to je tá rezervná škôlka, ktorá sa mi mala ozvať až o pár mesiacov neskôr, či ju vezmú.... teraz som trošku nervná z toho, že neviem, ako sa vyjadrí tá moja "favoritkovská" škôlka, čo ešte možno nejaké týždne potrvá, lebo len teraz vo februári sa hlásia detičky a túto chcem mať v zálohe, ale zase vyjadriť sa musím, lebo treba poslať to rozhodnutie späť podpísané, že súhlasím...tak hádam sa to nejako porieši....nechcela by som ju stratiť, ak by tá "moja" nevyšla...rezať mi to budú pod hornou perou, nad prednými zubami.... dík za útechu... hádam to nejako zvládnem 🙂

osickad
17. feb 2009

ahojte babenky,
ja sa tiež ozývam po pár dňoch. už máme doma tatka, tak sa mu venujem, aby nepovedal, že len pri pc po nociach vysedávam. ani mne by sa to nepáčilo. 🙂 😝

Ja dorábam /zapekám/ cestoviny so stopkovým celerom a so syrovo-bešamelovou omáčkou. Je to recept z Holandska. Hádžem ho teda do éteru ako inšpiráciu, možno ma pochválite. 😎

1 stopkový celer /má také zelené pahíle, hádam túto zeleninu poznáte, lebo veľa ľudí NIE/, kupujem ho buď v Bille, tam to volajú Sedano, v Hyperke alebo Tescu
2 menšie cibule /môžete dať aj jeden - dva prelisovné strúčiky cesnaku - podľa chuti každému
balíček Torttellini, ja dávam len syrové ako vegetarián 😀
mlieko ale môže byť aj smotana na varenie /asi tak 500 ml/
hladká múka
soľ, korenie, vegetka, olivový olej
asi 200-300 g eidam syra.....
ja varím od oka vždy mi to vyjde 😀

Na oleji opražíme na chvíľku nadrobno pokrájanú cibuľku, pridáme celer /pokrájaný/ a smažíme na miernom ohni do 10 minút. Ja ľúbim, keď je celer trošku chrumkavý, inak ho treba podusiť dlhšie. Osolíme, okoreníme, posypeme hl. múkom /asi dvoma, troma lyžicami/ a prilievame pomaly mlieko, nie hneď celé samozrejme, pokuse. Tá masa, teda bešamelová omáčka, má byť taká vláčna, ani hustá, ani riedka..... Pridáme postrúhaný syr, nie celý, takú polku, vyše polku.
Medzitým si uvaríme torttellini, ktoré potom pridáme k celeru, bešamelovej omáčke a premiešame. Zapekaciu misu vymastíme maslom, posypeme strúhankou a dáme do nej cestoviny, na ktoré ešte postrúhame syr, posypeme troškou strúhanky a dáme zapiecť do rúry, asi tak 20 minút.
DOBRÚ CHUŤ!!!!!

Adamko spí, už ho pomaličky aj zobudím.
Tu tiež vkuse od rána sneží, máme druhé vianoce 🙂
Ja by som už prijala jar a slniečko a xerotonín, ktorý mi strašne chýba a veľa krát mi je smutno.

Nanetka:
tak to nemá obdoby také správanie. skoro som odpadla, keď som to čítala. normálne to neviem pochopiť týmto mojim rozumom. ja by som si to v živote nedovolila. o 23.00???????????? to je fakt sila.

Zatiaľ sa majte pekne.
🙂 🙂 🙂

dadka212
17. feb 2009

čaute 🙂

po dlhšej dobe pre mňa sa ozývam 😀 prečítam zachvílku, lebo neviem či mi malý dovolí...

Maťko je úplne hotový zo snehu, boli sme s kočíkom u deda, no hrôza celú cestu som pred sebou tlačila kočík po takom zasneženom chodníku, som myslela, že tam porodím ale potom jeden ujo taký zlatý dotlačil mi ten kočík až k dedovi 😵 videl, že som tehotná a ledva to vezem, lebo ludia nie sú schopný si pred domom odpratať sneh....no nevadí keď sme tam prišli tak malý utekal dozadu k prasiatkam tam sa s nimi naháňal v tom snehu aj so psom 😀 len som zabudla foťák som bola na seba taká naštvaná 😝 potom sme robili snehuliaka, malý odhŕňal sneh s jeho malou lopatou, no zlatý bol 😵

Keď sme išli domov, tak som tam radšej nechala kočík a išli sme pešo, bože išli sme hodinu a pol ešte som sa zastavila nachvílku v obchode na jogurty a malý mi zaspal vo vozíku 😀 no nič som ho musela zobudiť som ho vytiahla, tak plačkal, že "tuto babo haja" a ukazoval na vozík 😅

dadka212
17. feb 2009

Luci, že neprístupný večer 😀 som sa zasmiala a prajem pekný výlet 😵

Bože Deni ty máš teda problémov s tými zubami 😔 a chudatko aj Simonka asi to zdedila po tebe 😔

Peti tak u toho ženského je to sila skoro všade 😖 ja som raz čakala u mojej od pol 8 do 14:30 a to som bola tehotná s Maťkom 🤐 aj teraz čakávam ale najviac "len" také 2 hodinky 😝
a výsledky určite dopadnú dobre 😉

Maji ani ja som nevedela, čo je to testina 😅 no čo iný kraj iný mrav 😀
a na pizzi sme neboli lebo hrozne fúkalo sme si ju objednali domov 😀

Miri asi aj ja to vyskúšam nedať Maťovi nič v obchode a potom mi zje to čo je doma, lebo zase začal vymýšlať, len jednu výživu zje Hippku Ryža+brokolica+králičie mäsko 😝

Kati tak to sa dalo čakať, že vy budete mať romantikuš Valentína 😀 😉 a ani náš krpec nezje sladké jedlá ale zato sladkosti stále 🙄

Nanettka tak to je sila s tou poštou 😠 a ešte zo škôlky....nám zasa v sobotu zvonili o 00:45 a priniesli tatovi katalóg s krbmi čo si vyberali, ja som skoro odpadla 😨
a s uzdičkou držím palce hádam to všetko dobre dopadne 😉

Osi len sa venuj tatovi 😉

majussa21
17. feb 2009

Osi ppravde ja ten celer tiez nepoznam
Peti esteze ju mate tak blizko, to je mm mama??
Nanet teda moj ny im asi riadne vynadal ze ci nevedia kolko je hodin..A super si zvladla to cistenie kamena uvidis aj to rezanie zvladnes len ta injekcia mne este tiez nepichala do ust tak tiez neviem co to je a bala by som sa mozno aj viac ako ty..A preco si ju ides dat az teraz rezat?Lebo aj Sandus ma taku az k hornym predny, zubkom tak jej to asi tiez budu rezat..
Dadka tak to ste mali este lepsie ze domkov aj ked ste asi chceli niekam von vypadnut.. A teda to ste mali este lepsi cas tej posty ako Nanetka, ty brdo iny blazni..A dnes si mala teda za den, ale uz len domka budete v teplucku sediet..
Nam je uz tato v sluzbe a mala nespala poobede a teraz na mne odkvecla pri pozerani hello kity..Uz sa tesim na vecernu ordinaciu.. A vcera vecer tu bola kamoska spolu sme chodili na strednu, vysku a teraz robi na novorodeneckom aj susedky sme tak mi prisla porozpravat co a ako tak sa mi v noci snivalo ze robim az ma hlava rozbolela som si o 4h.rano musela dat ibalgin 😒 Mi hrozne veci truhlica rozpravala..

majussa21
17. feb 2009

A este som pridala fotecky kedze tu v poslednom case spominame palacinky 😎

yesno22
17. feb 2009

ahojte...krpec je v postielke ale nespi..posledne dni akosi vecer vymysla so spanim...ale zacala som mu davat paplonik namiesto toho vaku, ktory mal doteraz a celkom sa mu to paci, hoci vacsinu noci je odkryty...ale vak sme uz odlozili, lebo sa milost pan z neho vzdy vyzliekol 😅

Ivi...receptik vyzera super, pisem si 😉 inak, ja som si dnes kupila knihu od Bukovskeho "hned to bude" ...navnadila ma kolegyna, ktora ma rada take rychle a zdrave jedla a uz par receptikov skusala a dala mi okostovat...bolo to super 😝 ...ja som na nu uz dlhsie pozerala ale kedze osobne mi autor knihy az tak nesedi, hlavne ked dokaze v priebehu par mesiacov zmenit nazor o 180stupnov 🙄 tak som stale odolavala...ale receptiky vyzeraju byt fajn a hlavne su ozaj rychle...co je pre mna veeeeelmi dolezite 😀

dadka...tak to sa ta odivujem, ze si v tom snehu sla s kociarom, my sme trcali doma lebo padal hnusny mokry sneh a hned sa topil, hnus 😅

maji...dobra kamoska, ked ta tak pekne povzbudila...ale ja som dnes tiez povzbudila kamosku, ktora ma 3tyzdnove babo a uplne znicene bradavky od kojenia, ze bude aj horsie 😀 😅 ..a pekne foto 😉

zanetka...neviem, ale podla mna kludne napis, ze suhlasis s prijatim a ked ti pride kladna odpoved aj z tej prvej skolky tak to zrusis...nebudes jedina, ktora to tak spravi...prave dnes v spravach bola reportaz z KE skolok, ze je malo miesta...tak dufam, ze Jakub miesto ma a ze pani riaditelka nevzala viac prihlasok ako bude mat volnych miest 😕
no, idem nieco urobit a snad este dobehnem a docitam vas 🙂

drnda1
17. feb 2009

Ahojte,
no ja som sa pre istotu dnes doobeda hneď nasr... 😠 😠 Vyhrala som na MMB aukciu Adidas súpravy pre Sáru 4.2. Hneď ráno , 5.2. som ju vyplatila IB a pridala svoju adresu. Po týždni nechodenia súpravy (a to si dala poštovné vo výške 1 tr.!) som jej písala, že čo sa deje??? A ona že nemala čas ísť na poštu, že má choré deti...nech jej pošlem znova adresu...divné, nie? V pondelok nič, v utorok (dnes ) ešte nič, tak som sa nasr... a napísala som jej, že ruším náš obchod! 😠
Hneď sa mi ozvala, že to včera poslala 2 tr. s poistením.No ja som jej písala, že po 2 týždňoch už o súpravu nemám záujem, že som ju chcela na oslavu...ona že to som mala napísať skôr, že mohla poslať muža na poštu!!! Som jej napísala, že to ho mala poslať automaticky a nie držať moje peniaze 2 týždne!!! Že sa zachovala neseriózne a ak mi súprava príde (ešte si skontrolujem dátum podania!) obratom jej ju vrátim nazad. Najprv začala, že ju späť nevezme, že nech si ju teraz ja predám na aukcii!!! Tak som jej povedala, že pokiaľ neuvidím svoje peniaze na účte do konca týžňa, nebude chodiť na poštu, ale do BA na súd!!!
A ona , krava, že mi napíše zlé hodnotenie!!! A ja že za čo? Za to , že som peniaze hneď obratom zaslala na jej účet? Že to ja som tá, čo už 2 týždne čaká na tovar!!!
No uznajte!
Potom sa spamätala a vezme ju nazad a vraj ,,nemá na mňa slov,,... 😠 😖 No chcela som jej napísať ,,vo svojom,, jazyku, čo si o nej myslím, keď mi nabehnú prachy nazad, ale asi na ňu, chuderu, ser...m. 😝

Mala som dnes kopu nechtov a mám aj zajtra dosť, tieto 2 týždne mám dosť nových zákazničiek, ale to je fajn. Inak zrejme na 90% idem do toho salóna od marca, je to 5 min. od nás, čo bude fajn aj keď malá nastúpi do MŠ.

Simi sa má fajn, dnes už šla aj do divadla na dáky balet. 😝 Erik mi ráno odchádza do Švajčiarska, dúfam, že nikde nenabúrajú a vráti sa mi aj v poriadku domov. 😵

Zajtra ideme aj do tej plánovanej Ikei a aj kuk kasu (pokladňu)...

Ja som dnes varila brokolicovú krémovú s krutónmi a čevapčiči so zemiakmi. Zajtra bude pangas so zemiakmi. 🙂

Žany - držím prsty s uzdičkou, neboj, bude to ok. 😉

Osi - dík za receptík...inak ani ja nepoznám ten zeler. 😝

No baby, sneh je síce krásna vec, ale tu v BA by už mohla zima skončiť... 😀 😀 je to otras, teraz večer to zamrzlo, aj na chodníkoch sa kĺže...bola som na masáži, musela som ísť Peťovým autom, lebo moje bolo otrasne prikvačené inými autami.

Spomínate škôlky, aj ja by som už mala ísť po prihlášku... 😝

cia13
17. feb 2009

ahojte,
my sme dnes mali taky pohodickovy den, doobeda navstevu a poobede sme isli na navstevu my. Teraz uz periem, nech mozem zajtra zehlit a balit.
Sa tesim, snehu bude habadej, snad cesty budu ok.

dadi - si teda trufas s kocikom v takomto pocasi. A Matusko ti potom doma zaspal este ked si ho zobudila vo voziku?

osi - ja ten celer poznam, ale len z videnia

mati - tu knihu mam od minulych vianoc, ale este som nic z nej nevarila. Nejako som si tam nenasla nic pre seba. Ale verim, ze su tam aj chutne recepty, ale ja som taka klasicka.

deni - takze zacnes od marca zarezavat oficialne? Drzim palce. A s tou aukciou - no comment, ako si to moze vobec dovolit, nechapem.

zani - drzim palce na mini operaciu, som zvedava ake to bude, lebo Barborku to tiez caka a mam pocit, ze aj Bibi

dadka212
17. feb 2009

Maji pekné fotečky 🙂 Sandruška má aké dlhé vlásky 😵

Deni tak to by ma z takej kozy porazilo 😠 niektorí ludia si teda dovolujú, a ešte, že ti napíše zlé hodnotenie, by som ju asi prerazila 😠 😠

Cia áno zaspal, ale až o 14-tej 😝 a kedy vlastne idete?

cia13
17. feb 2009

dadi - 🙂 ideme vo stvrtok rano a do nedele

dadka212
17. feb 2009

Jéj tak super pekný predlžený víkend si spravíte 😵 , hádam budú cesty dobré 🙂

drnda1
17. feb 2009

Majus - malá je zlatá, ako čaká na palacinky. 🙂 Kým som tie fotky našla...v prvom albumíku... 😝

drnda1
17. feb 2009

Idem sa venovať tatovi. 😉

natana
autor
17. feb 2009

ahojte vo spolok. 😉

maji, sandruš je super na tom dreze, to mne sa može len snívať, že by obsedela 2 sekundy, sara sa hned postaví a kredence otvára a všetko z nich vyhadzuje

deni- no ved ja by som jej pekne napísala, po tom take hodnotenie, že už by si ani neškrtla na mmb,

nanetka. držím palčeky, nech to bolí čo najmenej.

dadi, no máš čo robiť, ja som bola včera s kočíkom a veru dnes som radšej zobrala malu na ruky, ked už vonku nechcela poslúchať (ale ja nie som s bruškom, tak mne to nadrapovenie až tak neuškodí), inak by som išla aj autom ale to už bolo pred šiestou a keby som sa zbavila dobreho miesta na parkovanie, už by mi zostal len "draho platený chodník" 😀 tak sme sa radšej prešli

osi recept si idem hned uložiť, len si musim niekde najsť čo je to vlastne za zelinu, nech nevarim niečo ine 😉

ja zajtra idem po natinku, tak nevarim, hadam starký niečo ukuchtí aj pre nás, ked nie Hipka to istí.

no a stal sa zázrak, mama sa ponukla že postraži vo štvrtok malu, kým my pojdeme s Natalkou na babu poobede. tak sa teším, lebo možno si zalyžujem trošku aj ja. keby šla aj sara, tak by som si lyže ani nebrala.

Peti, Nati neviem ako bude lyžovať, ale ak tam bude volný inštruktor, tak ju dame na starosť jemu, lebo stála síci na lyžiach už ked mala 4 a to jej celkom išlo aj na vleku išla sama, potom stala už len raz a aj to len chvílu, lebo bol na nič sneh. tak myslim že to aj zabudla. no a ak tam nebude nik, tak budem ju učiť ja. hadam sa na nu niečo nalepí a aspon raz sa spustíme 😎

natana
autor
17. feb 2009

Osi ten zeler som niekde videla, len mi napíš či sa do toho dáva aj tá vrchná vňaťovitá časť, či len tie stopky.

nanette
18. feb 2009

Ahojte mamky 🙂

Majussa - pozrela som fotečky malej... strašne je rozkošná a ako krásne trpezlivo čaká na palacinky... 😵 rezať mi to budú preto, že sa mi stráca kosť pod tou uzdičkou a vypadli by mi predné zuby..... doteraz si to nikto nevšimol, preto až teraz sa to rieši.... ☹

Dadka - tak tí vaši doručovatelia, tí boli ešte lepší ako tá naša.... by som ich asi "zabila" 😠

Našla som ešte nejakú stránku na tortičky, je ich tam hrooooozne veľa, tak hádžem link 😉

http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gal...

aj nejakú Minnie som našla na tej stránke a pozerám ďalej aj iné 🙂

http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre