Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
10. feb 2009

peti ved si tu babovku nejedla, či to vieš posudiť na pohlad? 😀

inak čo sa tu vobec bavime o váhe, je jedno kolko vážime, pokial sa dobre citime a nemáme chlapov, čo by len hladali na nas chyby, tak je to ok. ja sa nemienim trápit drastickými dietami alebo sa mordovat niekde v posilovni, to brucho sa dá zamaskovať, Ved ste si ho ani vy nevšimli 😀

a mne inak tiež muž nič nenavari, on má problém ist mi niečo pomiešať, kým ja dam malu na wcko...

natana
autor
10. feb 2009

osi máš to. 😉

jaj a zase som malej ukrivdila, vidiš ,ešte spieva kolo kolo, uplne som uplne zabudla, a máme ešte kom kom (kominár...) 😵

petra25
10. feb 2009

Miri, zato sme sa dozvedeli o "kope" 😀 vidis Wiliho ci ako sa to volalo som nepoznala 😀 a musime skusit uz aj toho krtka, ked ho tu kolke spominate
nasti, aj ja cakam na fotecky 😀

petra25
10. feb 2009

miri, jasne, ze jedla, ked si uspavala Saru 😉 😀
a si ma dojala, ze ty sa nemienis trapit dietami, sak keby si dala este kilo dole, tak ta hospitalizuju pre vaznu podvizivu 😠 no ale uz sa o kilach fakt radsej nebavme - prave som malej zozrala lentilky 😀
osi, o tom nepochybujem, ze "nas" Adamko bude sikulko 😀

osickad
10. feb 2009

Peti:
ďakujem 😉 . veď hádam pre tú našu šikovnosť ste si nás vybrali 😀 Peti, veď si fakt chudunká. Lentilky sú nič, ja som zožrala 3 slatinské lekvárové buchty a zapíjam ich grankom. som tehuľka, to je pravda, ale mohla by som sa krotiť, lebo budem vyzerať za chvíľu ako nosorožec 😒

Nati:
ďakujem krásne. a čo tá pudingová bábovka???? tú som myslela. ale ten recept má asi Denka, že?

osickad
10. feb 2009

Nasti:
už som kuk nejaké fotky. sú super. aké peknučké momentky. 🙂 ako profesionálna fotografka si cvakala 😉

natana
autor
10. feb 2009

no ja som mala ten recept niekde, ale mne sa to nepodarilo, tak ako denise, takže to radšej odporučať nebudem, ale u deni mi chutila 🙂

peti, prestan že podvýživa ved mám 58 kg, ale ja som len v ksichte taka vyziabla,a nemám zadok, to sa mi aj andy smeje že to máme naopak. lebo on aj ked je vychrtlý riťu má. 😉 , ale brušisko mám poriadne, len nenosim úzke tričká. ale ked si dáme stretko na kupku, už nebudeš hovoriť o vyziabline 😀 , ale ako píšem neriešim, proste nebudem sa mordovať brušákmi som rada, že si večer o jednej lahnem vyčerpana do postele

petra25
10. feb 2009

fuj, baby, prave som sa vratila zo spalne, Karinka zacala z nicoho-nic tak strasne zacala plakat, ale nie tak bezne, ako keby padla z postele+ az taka panika, volaco sa jej snivalo, tak strasne som sa zlakla, ze sa normalne este klepem ☹
asi uz radsej idem, tak bru nocku 😔

natana
autor
10. feb 2009

dobru peti a kajke už len sladke sníčky 🙂

natana
autor
10. feb 2009

nasti, ty si fakt profi fotografka, oplati sa nosiť ten veľký foťák. ale musim pochváliť aj malý dadkin, tiež su tam detičky úžasné. ja ked fotím tak 90% fotiek je na figu ☹

natana
autor
10. feb 2009

no nič idem študovať moj nový mobil. zatial sa majte

osickad
10. feb 2009

aj ja idem babenky, brú nôcku vám prajem. 🙂 🙂 🙂
čaf Nati 😉 🙂

natana
autor
10. feb 2009

osi mas IP

natana
autor
10. feb 2009

dobru Ivi 😉

natana
autor
10. feb 2009

nasti Jakub jak sustredene pozerá z toho vlaku. inak až som sa zlakla, ake su tie vlaky hrozne, fuj, neviem kedy sa my dožijeme kulturneho cestovania (teda pokial nejdeš IC, EC, to je super luxus oproti rýchliku a o osobaku ani nehovorím)

nastenka27
10. feb 2009

Asi ste uz nevydrzali do konca ale kym som ich stiahla, povyberala dobre zabery, pozmensovala a popisala tak ste uz aj zalahli. No neva, zajtra nakuknite.

nastenka27
10. feb 2009

Nati, z Devinskej sme isli vlakom z Rakuska a ten bol paradny. Skoda len, ze iba 15 minut. No tie rychliky su otrasne a hlavne, ze vozen matiek s detmi iba do polovice a druha polovica je prepravny a tam si zamestnanec zapali cigu. No ja som fajciar ale toto povazujem za vrchol drzosti. Pachlo nam to v kupe ako v krcme. Nastastie len chvilu.

nastenka27
10. feb 2009

Tak idem aj ja do hajan. Pustim si 2 diely zmeskaneho panelaku a padnem ako gaca. Dobru nocku.

yesno22
11. feb 2009

ahojte....tak my sme dnes zasli pre istotu k dr, ale potvrdilo sa moje tusenie, ze je to "len" viruza a atb by nam boli na figu...ale aspon sme dostali silnejsie kvapky na kasel a mame tak na tyzden o zabavu postarane 😔
Jakub bol ale zlaty, aj do hrdielka si nechal pozriet a ked mu brali krv ani sa nepomohol, len mi ukazoval na druhu rucku, ze "tam ne" ...ze tam ho nepichla...a ked mu odobrala tak povedal "a dost, staci" 😅 ...aj pekne zamaval, povedaj "avoj a cau" 😅 ...a doma hned zalomil, chuda...je nevyspinkany lebo od pol siestej je hore a v noci sa dost mrvil a budil...takze dnes som este doma, ale zajtra musim do prace, sef potrebuje volno a tak som mu slubila ze pridem aspon na poobedie a v piatok asi na cely den, dufam ze teta to s nim zvladne, lebo je dost umraucany 😔

nasti....kraaasne fotky a tie co mas na FB su ako pohladnica 😵 teda, aj som sa o to este nepokusala ale asi to skusim, si ma navnadila...hoci ja radsej fotim ludi a hlavne deticky...len akurat teraz to trosku zanedbavam 🙂

nanette
11. feb 2009

Ahojte mamky 🙂

Ešte raz všetkým ďakujem za blahoželania ku Gabikiným meninkám 😵 😵 ste zlaté všetky 😵

A samozrejme ďakujem aj za pochvaly k tortičke.... nebola úplne dokonalá, trošku sa mi tá hmota trhala, ale nakoniec sa mi to celkom podarilo zachrániť 🙂

Endy - my už máme 16 zúbkov vonku a tlačia sa nám tie posledné 4 stoličky... čiže tie piate zuby na každej strane 🙂

Osička - ja by som sa zase nedokázala také krásne ozdôbky, obrázky, ako vieš urobiť ty.... no hold, tak ako naše deti, je každé šikovné v niečom inom viac ako ostatné, tak aj my sme každá v niečom inom lepšia.... ja strašne rada pečiem, ale varím len viacmenej z povinnosti, nebaví ma to až tak a ani nejako nemám fantáziu.... čo ma občas aj dosť štve, lebo koláče nepotrebujeme mať každý deň, ale variť veru treba veľmi často 😒

Yesno, no super, že Kubkovi netreba ATB, tak už len nech tá viróza rýchlo odíde.... a veru, je riadne statočný, naša by pri injekcii revala ako tur, vlastne už pri vstupe k lekárke by jačala na plné hrdlo... 😝 a k tej torte, poviem pravdu, asi by som sa neodvážila piecť pre iných ako pre rodinu, ja to potom beriem veľmi zodpovedne, strašne sa snažím a taký čas zvyknem kadečo pokaziť a to by som si veru na triko nevzala.... 😅 aj pre rodinu síce pečiem zodpovedne a so všetkou snahou, ale ak sa niečo pokazí, trápi ma to síce, ale nemám z toho až taký zlý pocit 😉

Mirka - ja musím ešte k tej tvojej torte, keď si minule pridala fotku, akú krásnu tortičku si robila, normálne som si ešte na druhý deň večer na ňu pri telke spomenula a som myslela, že sa zbláznim, akú chuť som na ňu dostala 😀 naživo som si predstavila jej chuť a neschádzala mi z mysle 😀 😝 A k tomu tvojmu brušku, naozaj nevyzeráš, že nejaké máš, si štíhla ako prútik, aj do tváre, aj postavou, ale verím ti, môže to tak byť, veď aj mne poviete, že som štíhla (hoci ja so sebou spokojná nie som, lebo bola som už aj štíhlejšia), ale hlavne ma mrzí brucho, aj keď cvičím aj brušáky, nejako nejde dole a hlavne tá koža nariasená, ktorá sa celkom po pôrode nestiahla, mi vadí, ale s tým už asi my maminy nič nenarobíme... len sa s tým zmieriť 🙂

Nastenka - krásne fotečky.... bol to dobrý nápad, takto kočky prepadnúť.... mali ste o veselý zážitok navyše 😉

petra25
11. feb 2009

ahojte babule,
ja uz som stihla doobeda zubara, pokracoval v odstranovani toho zub. kamena- nechala som tam okolo 10 Eur, viem, ze je to v porovnani s vasimi palkami smiesna suma, ale bola som tam asi 5 min aj s topankami 😒
vonku chvilu snezilo, chvilu prsalo, takze som prisla mokra ako mys (dazdnik som truba samozrejme nemala 😒 )
Karinku varovala babka, pred chvilkou uz sla aj domov
okolo obeda cakam kamosku, tak hadam dorazi

nasti, super fotecky, vcera som vydrzala skoro do konca 😀 a tie bezne vlaky veru nie su bohvieco, my sa do tej Prahy chystame tou Strelou ci ako sa ten vlak vola, tak to hadam bude lepsie 😔 aj mala miluje vlaky a stale to musim hovorit, obdivujem ta, ze si sa taku cestu trepala aj so sedackou sama, si sikulka 😵

yesno, tak chvalabohu sa to obislo bez Atb, je tych viroz teraz strasne vela, aj my uz sme mali tu cest, ak si pamatas nedavno, bodaj by vam to tak rychlo preslo ako nam o 4dni som nevedela, ze jej nieco bolo 😵

nanettka, mna veru trapi to iste ako teba, brucho 😒 veru, uz nie je to, co byvalo, ale tie deticky za to stoja 😵

endy
11. feb 2009

Ahojte,Nanettka tak sme na tom so zúbkami podobne.

Ja som dnes pozerala torty na nete.Našla som stránku www.mojetorty.sk aj dve cukrárky z nášho okresu,tak popremýšľam,že by som Nike dala spraviť u nich tortičku na druhé narodeniny.

Fakt niektoré tortičky sú umeleckým dielom.Nepoznáte náhodou tú stránku???

endy
11. feb 2009

Ba,táto stránka to bola www.tortyodmamy.sk.

nanette
11. feb 2009

Endy - ja túto stránku mám celú prelúskanú, mám ju uloženú v lište a každý deň na nej sondujem... je tam aj kopec rád, ako na tie hmoty, s ktorými sa ozdobujú torty, aj fotopostupy, aj fotky.... je to super stránka 🙂

okacka
11. feb 2009

Ahojte maminy,
Simonka spinka od 12, ja pijem kavicku a dala som do rury zapiect rybky Panguisy s karfiolom, brokolicou. Polievku sme mali este spenatovu. Doobeda sme prezliekli perinky, dali prat a boli von. Tu nakydalo hrozne vela snehu a stale snezi, ale je hrozne mokry. Mna to az tak netesi, uz som sa tesila na jar, ze si ju este stihnem uzit, kym pojdem do prace. Uz to vidim,ze 1.4 zacne byt teplucko 😀 . Simonka sa vsak tesila, najskor nechcela ist von, to ona teraz v zime bezne kvoli obliekaniu, ale potom ani za svet domov. Aj snehuliaka sme postavili 🙂

Mna stale boli hrdlo, vlastne ani nie hrdlo, ale mam asi afty az na mandliach a tak mam pocit, ze ma boli aj ucho aj mandle. Vecer som tak kaslala, ze som spala az sama v detskej. Ale malo to vyhody, vyspala som sa do ruzova, ziadne zobudenie 😝 😵 . Vcera tu poobede bola moja sestra s muzom a detmi, potom dosla aj mamina s ocinom, tak nam bolo veselo. najskor doniesli len deti, ja som sa ucila s neterkou druhackou, chlapci sa hrali so SImonkou a palacinky som im robila 🙂 . Simonka taaak plakala, ked vecer odchadzali, ale v piatok maju karneval, tak pojdeme sa asi pozriet, tak uz sa nevie dockat a vykrikuje Misko Risko Kika 🙂

Nanettka - nebud skromna, ta torticka je nadherna, si veru sikulka. A k tomu chvaleniu, ja som to nemyslela tak ,ze sa chvalime , ak ste ma tak pochopili. Aj ja sa rada chvalim aj vasimi detickami, aj mojou jasne, ale len v dobrom., Vsak sme na tie nase poklady hrde. Myslela som to ale tak, ze ked som von, casto na ihrisku pocujem take reci, ze preco uz to alebo ono dieta nehovori, preco nechodi na serblik, preco nechodi a pod. A mne je z toho vzdy zle, z takychto porovnavani. Preto som to napisala.

Mati - chuda Kubko, nech je cim skor zdravucky. Ked my ked mame taketo sople a virozu, znasame to este horsie ako nieco ine. Zateka jej to, vracia, nechce papat, je nervozna. Drzim palce, nech ste cim skor fit.

Nastenka - masmoj obdiv, ze si sa na taku cestu dala. Si jednicka, uz ked si nam stretko organizovala sa potvrdili tvoje organizacne schopnosti, ze sda veru nestratis sama. ja by som si na cestu vlakom sama s malou netrufla veru do BA, autom to je ine. Tak este zorganizuj to stretko celoslovenske, ked si uz taka sikulka 😉

Endy - nepoznam tu stranku, ale torticky su peknucke, obdivujem tie zienky, co su take zrucne, aj u nasich marcoviek je ich viac 🙂

endy
11. feb 2009

Nanetkka,pravda.Takto vedieť piecť.

Okacka no jasné,ja by som na Nanettku nezabudla!!! 😉 😉 😉

Tá sa kľudne môže živiť ako cukrárka,dokonca umelecká.Jáj škoda,že ja nemám taký talent.Ba mám,buzerovať ľudí okolo seba.Ale to by Vám dobre vedel povedať môj manžel. 😀 😀 😀

cia13
11. feb 2009

ahojte,
vcera mala Barborka karneval v skolke, pacilo sa jej. Poobede som ju odniesla na vytvarnu a ja som zatial cakala u mami. Bibi ma 2x prehnala za zachod, ze chce kakat, nic z toho a potom som uz serblik zobrala do obyvky. Zachvilu to povedala zase, ja som ju posadila sa serbel a ona sa vykakala. Taka som bola stastna. A dnes sme boli doobeda u kamosky a ona ze kakat, tak som ju posadila na zachod a ona sa vykakala. Zeby to moje dieta konecne pochopilo? Zatial len kakanie ale aj tak super pokrok, ak to nebola nahoda.

nasti - fotky su uzasne, mam velku chut stretko zopakovat. A Kubko musel mat paradny zazitok s cesty, super, ze ste ju tak zvladli. Dufam, ze aj nabuduce nam pripravis take prekvapko. 🙂

mati - Kubkovi prajeme rychle vyliecenie, pekne do u dr. zvladol, velky chlap je to

petra25
11. feb 2009

endy,aj ja uz som tie stranky pozerala,niektore su naozaj nadherne, ja hladam tu Minnie a tej som tak vela nevidela, tak to asi poriesim nakoniec nejakym srdieckom 😅
ale tato mi vyrazila dych, taku by som velmi chcela, len neviem, ci by ju tu v nasej cukrarni vedeli urobit 😅

https://www.youtube.com/watch?v=L2W7AbRKj38
nanette
11. feb 2009

Okačka - neboj, pochopila som ťa správne... 😉 ani som ťa inak nemohla, keďže to tu u nás naozaj nevnímam ako pretekanie, ale fakt ako tešenie sa z pokrokov našich detí 😵 fakt sa veľmi teším, že sme tu také super maminy.... lebo občas som zabehla aj do iných tém a niekde sa aj vedia občas riadne pohádať tie kočky.... 🙂

Cia - super úspech s nočníčkom... určite to už bude len lepšie 😵 😵

Endy - nepreháňaj.... naozaj keď zahodím všetku skromnosť, tak tá moja torta bola aj jedlá, aj vyzerala na oko, ale na predaj by určite nebola...to treba inú šikovnosť a inú kvalitu, čo sa vzhľadu týka.... na tej stránke, čo si dala link, sa akurát jedna pani sťažovala a potom sa pridali aj ostatné, ktoré torty robia aj na zákazky, že im občas ľudia tie torty neprevezmú, lebo sa im nepáčia a keď som tie torty videla, tak som sadla na zadok, lebo boli nádherné a ja by som si na také dielo ani náhodou netrúfla.... 🙂

nanette
11. feb 2009

Peťka - tá tortička, čo si poslala link, je krásna... no napríklad takéto zdobenie šľakačkou, ešte vymakané nemám... ešte som to ani raz neskúšala... 😝 mám čo doháňať 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre