Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
5. jún 2009

Ahojme

my nic noveho nemame.obcas si Vas precitam,ale nie az tak dostatocne.ale ochvilku napravim

Najprv vsetko naj laurinke k meninam

Osi si este cela??????

petra25
5. jún 2009

ahojte babule
tusim to tu nejak viazne 😅
Kasis, krasne fotecky, Janka je krasna a veru sa na Matka podoba 😵

deni, tak uz si absolvovala prve kolo, no som zvedava, co potom povies, ked budes vo finale, ci to naozaj pomaha 😕 😀

dadi, dalsie krasne fotky, veru ani sa vam nedivim, ze sa vam tito nasi marcovi „drobci“ uz zdaju pri bambulkach velky, dnes som to zrovna vravela kamoske, ako ich jemne dvihate za hlavicku 😅 a pod omyly, 😀 urcite mate toho dost ale aj radost velku, 😵

ozaj Dadi a mne na sitie najviac tiez pomahal repik, normalne na vlozku som si to davala vkuse a mooc mi to pomohlo 😔

Adri, chuda, ty sa takto stale trapis? co to tam s tebou vyvadzaju? 🤐 😠 ☹
evi, ten mikroskop mam doma ale na mne to moc nefungovalo tak neviem 😅

petra25
5. jún 2009

u nas tiez nic nove prevratne, vcera sme boli na "vylete busom" isli sme k mamine, Karinka ako vzdy nadsena, ale bolo to celkom fajn 🙂
dnes sme doobeda len zbehli na piesok s kamoskou a teraz upratujem-cakam na uschnutie podlah, nech mozem pokracovat,kym mala spi 😔 🤐
ozaj, baby, chcem sa poradit, vcera som nahodila na MMB nas kocik, uz je pre nas zbytocny, velky, tazky, chcela by som uz len nejake golky na rychly presun, poradte, co mate overene, resp. na co ste poculi negat, ohlasy
uz som mala aj vybrane jedny, ale ma kamoska schladila, ze je to koryto a bla bla, tak som zasa na zaciatku
no ale 10.000 sa mi za golky zasa dat nechce 😖 dakujem za rady

natana
autor
5. jún 2009

ahojte

peti my sme mali pri natalke golfač chicco. bol uplne perfektny, odlahčená a stabilná konštrukcia , dvepolohy chrbta, predne otočne kolieska s možnosťou fizácie, vobec sa n evyjazdili, bol super, škoda že som ho vtedy predala, teraz by nám uplne stačil. a určite by som nekupila šmejd za 30 eur, na ktorom sa ti rozídu kolesá po prvej vychádzke ale zase naše deti su už veľke a tiež by som do buginy neinvestovala veľa peňazí. ved skus pozrieť na mmb, tam musi byť veľa golfáčov aj nových. Inak ja mam od polskej firmy baby design a nie je to až také zlé a hlavne ceny maju dobre.

dadka212
5. jún 2009

ahojte 🙂

ďakujem za tipy 🙂 skúsila som teda najprv ten repík, keď už som ho mala doma a ja už normálne sedííííííííííííím 😵 super to pomáha, takže zostávam pri "obyčajnom" repíku 😵

Peti no čo mám kamošku si vélmi pochvaluje Quinny zapp, lahký, skladný akurát sa tam nedá polohovať chrbát,ale my už máme velké deti, takže to ani netreba...ja mám ten chicco čo aj ty si kupovala na chatu a čojaviem už by som ho asi nekúpila 😝

Laurike všetko najlepšie k jej prvým meninkám 😵

my nič prevratné doma...gazdujeme spolu celkom fajn, dnes sme boli trocha vonku, no Matúško nechcel Danielku nikomu ukázať tak som sa v duchu tešila 😵 😀 hovoril, nech nekukajú to je mamina Danielka 😀 a bral kočík preč, lebo samozrejme on ako velký brat kočíkoval 🙂

drnda1
6. jún 2009

No ahojte,

ja som sem dáko nestíhala doraziť. 😝
Dadka, Kasis - kráásne bábiky máte. 😵 Peti - s kočíkom ti neviem poradiť, my sme mali P3 plico completto, mali sme ho až dokým nezačala chodiť, odvtedy kočík nechce. 😝 Mal len 7 kg, bol perfektný, ľahko skládatelný do auta...
Dadi - super, že ti dačo zabralo. Už to bude zo dňa na deň len lepšie. 😉

Laurinke dodatočne všetko NAJ... k meninkám, nech doma robí radosť. 🙂

Ja som mala včera ráno prácu, potom som šla zasa na ten stroj, potom som obedovala a mala zase prácu až do večera. 😝 Ale došiel Peťovi kamoš, tak sa aspoň nenudil a navarili super cestoviny, mňaaam. 😵

Dnes idu o chvíľu deti do Prahy a ja mám póbede stretávku zo strednej. 😎 Inak sa dnes asi nepretrhneme, lebo aj tak má pršať (údajne), ale aspoň nemá byť zima.

Inak som sa asi rozhodla, že asi pôjdem o rok učiť a 2 dni v týždni budem robiť nechty svojim zákazníčkam... 😝

majussa21
6. jún 2009

Ahojte
Cely tyzden som tu nebola no ani ste toho moc nepopisali.
Miri super fotky zo zoo aj my sa zajtra chystame do Bojnickej dufam ze bude pekne pocko.
Kasis mala Janka je krasna a velmi sa podoba na Matka
Dadka na vas som bola specialne zvedava ale super ty si sikovna ked to tak pekne zvladas.
Deni no to si sa pekne rozhodla robit aj jedno aj druhe ale ty si akcny typ ty to zvladnes
Peti aj my sme rozmyslali nad kocikom lebo ten nas sa nam rozpada no potom sme sa zhodli ze asi radsej kupie sedacku na bicykel lebo predsa v kociku sa uz dlho nebude vozit.
My sme vcera vecer prisli domov od svokrovcov boli sme tam od nedele lebo svokra si vzala 2 tyzdne dovolenku lebo tieto prve 2 tyzdne rano robim rano tak v pondelok tam zas pojdeme lebo mm je este v pondelok doma.Dnes sme doma same lebo mm je v praci.Nic sa mi nechce mna to ranne vstavanie zabija.A este aj mala kasle takym suchym drazdivym kasle 😔
Na detskom sa mi celkom paci aj ked uz som zazila v strede tyzdna aj riadny stres rano nam rychla doviezla chlapca v bezvedomi a dr.nevedel ze ci sa otravil ci co ze len rodicia ho nemohli zobudit do skoly a ked sme ho isli prelozit na postel tak dr.skrical ze nedycha, nema akciu srdca tak sme rychlo volali doktora nasko detskeho a aristov lebo boli vedla tak ho prisli ozivovat a ked ho napichali injekciami sa prebral a povedal ze pojedol otcove lieky na spanie a potom sme si vsimli ze ma na predlakti napis ze sory takto to bude lepsie mna az zamrazilo no previezli ho na specializovane pracovisko a potom nasi povedali ze keby aristi neprisli by zomrel no to je na mna vela mi velmi pripominal brata aj vekom, vyzorom no chuda.A najnovsia moda su opite 13stky 😢 Ale inak sa mi tam paci

petra25
6. jún 2009

ahojte babule
Karinka este spi,prisli sme neskoro z Kauflandu, tak isla spat az o 13.30

dakujem za rady ohladne kocikov, je ich naozaj strasne vela, tak sa clovek tazsie orientuje, ale volaco uz vymyslim 😉

maji, skoda, ze nejdete do tej Zoo buduci vikend, sme sa mohli stretnut live 😉 a s tym chlapcom, no veru az ma zamrazilo, neviem si predstavit, co take moze dieta dohnat k samovrazde 😔 ☹
aj my prajeme Lurike vsetko naj dodatocne k meninkam, my mame aj neterku jedinu Lauriku, tak jej ideme dnes potriast rucickou 😵
co sa tyka kocika, Karinka je zasa prave ten typ, ze ona v kociku super obsedi, takze ak idem do mesta, na nakupy alebo hockam dalej, je to super, lebo peso by sme sli 3 dni, preto chcem len nieco lahke, skladne...

deni, myslim, ze s tymi nechtami a pracou si to dobre vyriesila, vela ludi robi nechty ako zarobok popri praci, tu v mojom okoli aspon 4 baby a je v pohodke 😉

Dadi, no Matusko musi byt zlaty, ako si sestricku obranuje 😵 no vidis, a ako si sa bala 😉 a som rada, ze repik pomohol, u mna bol c. 1

nikuska22
6. jún 2009

jej baby, to ste mojej laurinke gratulovali? ak, ano, tak dik, ste zlate, ze ste si spomenuli 😉

ma to potesilo, teraz mam take smutne obdobie, teda ja ho mam vzdy, ale teraz este viac, zomrela mi babka, ta, co sme u nej byvali, bola mi ako druha mama, lebo som u nej byvala od gymka, aj do troch rokoch som u nej s rodicmi byvala, sa o mna starala, lebo nasi mali iba 20 rokov a este studovali... no takze teraz uz nemam fakt nikoho 😔 sa mi uplne zmenil zivot behom jedneho roka, este pred rokom som byvala u babky a mala som ju vedla seba kazdy den spolu s mamkou, ktora ku mne kazdy den chodila, teraz byvam uplne v inom byte, nemam ani jednu z nich a mam o jedno dietatko navyse, co je krasne, ale je to aj velmi narocne bez akejkolvek pomoci...., mam z toho vsetkeho take depky, normalne cakam, kto bude dalsi, mam panicky strach, sa bojim o deti, o manzela...a dost prehanam, no ale snad ma uz tragedie budu obchadzat...
idem vas precitat, ak teda deti dovolia a nezacnu plakat pri prvom prispevku, ktory zacnem citat 😒

natana
autor
6. jún 2009

ahojte babky

nikuska prišlo mi moc luto že si prišla aj o babku, viem že si mala aj strašne obdobie minulý rok, držím palčeky, nech vás nešťastia už zdaleka obchadzaju. snád to s bambulkami a maželom zvládnete a opať sa budeš aj ty tešiť zo života.

my sme mali dnes ulietaný den, doobeda sme boli v kike a ikea, lebo tato dokončil tu chodbičku, tak tam nechcem už tie starte vešiaky, ale nič sme nekupili ☹ , nič nemali, čo by sa nam hodilo k botniku, teda aj som našla ale chceli za to 330 eur tak to im teda nedam. a keby to bolo niečo zložite ale tri hranate tyče a jedno sklo, tak andy si to vyfotil, že tale zvarí a dá to nastriekať.
potom som musela ist kvety lebo poobede sa ženil spolužiak, tak sme so sestrou išli gratulirovať, potom pre deti k babke odtiaľ odvoliť, ešte aj vyplaty som už zbuchala, tak som dnes veru nezahalala.
len tatinovi sa zase zadarilo, ked chcel namontovat nový zvonček tak prevrtal kabliky, takže teraz to musi nejak opraviť, aby sa ku nam aspon poštarka dozvonila.
zajtra chce ist tato k svokre, lebo vraj maju pokazenu kosačku, že ju treba spraviť, tak snad sa mu nebude dariť tak ako v poslednej dobe doma 😀 , my zostaneme asi doma, ked bude škaredo, lebo trčať celý den v obyvke so svokrou sa mi veru nežiada.

maji aj mna si šokla tým chlapcom, no snad nebudete mať takých pripadov vela a zvyknes si rýchlo na nove oddelenie 😉 , no a stým počasim zajtra, no neviem, snad vam nebude pršať 😉 a sanruške nech ten kašel rýchlo prejde, lebo má prisť pekne počasie nech sa može vytešovať aj z vody 😵

drnda1
7. jún 2009

Ahojte,

Nikus - jasné, že to bolo tvojej Laurinke. 😉 S tou babičkou mi je to ľúto, naozaj to máš v poslednej dobe asi ťažké...no po mrakoch príde slniečko, takže...máš krásne bábiky, zdravučké, treba sa tešiť a robiť im pekný život...musíš byť veselá kvôli nim, lebo by to vycítili... a maminu aj babičku máš v srdiečku, navždy tam ostanú a to je dôležité...neboj, bude to časom ok. 🙂

Luci - ako havinko? Si sa dlho neozvala... 😝

Majus - no ja neviem, čo by som v takej situácii robila...ja by som asi nemohla byť zdravoťáčka, si tam asi užijete... 😝

Peti - budúci víkend už budete mať do Bojníc asi aj pekné počko. 😉 Tak si to užite. 🙂

My sme mali tu stretávku včera, bolo fajn, nebolo nás síce veľa, ale zabavili sme sa... 😎 Boli sme cca od 16 -22,30. Peťo bol s malou u tatka.
Decká dnes prídu z Prahy asi neskôr večer a zajtra ráno pôjdu z domu do školy.

No ok, idem aj dačo porobkať. 😉

okacka
7. jún 2009

😀 Ahojte,
no ja som sem priša pozrieť po dlheeeej dobe. Absolutne nestiham, ale aspon vas raz z čas precitam, aj keď neprispejem. My sa uz pomaly chystáme na Rhodos, teda chystáme je silne slovo, kedze nemáme absolútne nič,ale odlietame o 10.40 tento piatok z Brna, takze pomaly by som aj mohla čo - to pochystat.

V práci mam toho neskutočne vela, absolutne nic nestiham, praca ma baví je to vľlmi zaujímavé, mám strentutia s klientami, je to krativne a nerobim stale to isté. Len je to strašne psychicky náročné a nehovorím, aká chodím domov zničená. napríklad vo štvrtok som začínala o 6 ráno a prišla domov neskoro večer a to som od 8 do 15 hod stále mala nejé stretnutie, čo som sa ani vody poriadne nestihla napiť, nieto ešte najesť. No neviem, s dvomi deťmi by sa to asi nedalo. A hlavne mi ju vyzdvihujú z jasličiek moji rodičia, lebo ešte pod Strečnom cestu robia, takže zápchy na cestách každý deň.-.....

V piatok som bola ale doma, jednak je SImonka choručká a aj ja mám problémy ženské zasa...Simonka kašle príšerne, sople má, v piatok jej nedala nič, že to je len viróza, kázala nám dôjsť na pohotovsť na kontrolu v sobotu, lebo naša dokina slúžila. Tak to jej už predsa nasadila ATB, lebo už mala sople hlienové, žlté a aj hrdielko chytené a vzhľadom na to, že v piatok odlietame, aj som bola rada, aspoň jej to hádam prejde rýchlo. No a ja som bola v tom sanatóriu v Heliose u nás, lebo mám stále bolestiv podbrušku a našli mi ďalšiu cystu, samozrejme už ve+kú na laparoskopiu. Ja som chytila úplne nervy, lebo toto sa mi stalo pred tromi rokmi, mali sme odlietať presne 13.júna na moje narodeniny, teraz ideme 12. s nešli sme nikde, čo ma operovali....Ale pichli mi v piatok nejakú injekciu, mala spôsobiť to, že sa tá cysta naplní a v priebehu niekoľkých dní sama praskne...V piatok som myslela, že umriem, vracala som, zle mi bolo, bolesti, malá mala teploty, našťastie ju vzala moja sestra, mala voľno a ja som ležala celý deň. No uvidím, zajtra ráno tam idem nakontrolu. A stále nevieme, čo s malou,keďže ja ani muž ostať doma nemôžeme teraz pred dovolenkou, no je to katastrofa...

Včera sa brali naši výborní kamaráti, čo majú dvojročnú dcérku spolu, no už dávno sme sľúbili aupair, aj mi bolo blbé, že naša malá kašle, soplí, ale aninemali moc inú možnosť. Ale baby boli perfektné, hrali sa, ani som nevedela, že mám o jedno dieťa viacej, vlastne ja som skôr ležala, staral sa tatík. Až teraz odisšla. 🙂 No večer bola aj na hostine tancovať, ja som potom bola pre ňu.

Dadka - dodatočne srdečne blahoželám, Danielka je nádherná. A obdivujem ťa, ako to vetko stíhaš.
Kasis - krásna je Jankam, strašne sa podobajú s Maťkom.
Nikuska - to ma veľmi mryí, hádam už ďalší rok bude pre vás lepší. Máš toho zasebou fakt veľa, ale z vlastnej skúsenosti hovorím, že po daždi príde slniečko a bude lepšie, uvidíš 😉

Maji - no aj tz máš toho požehnane a veru to je hrozné s tými deťmi. Dnes je taká divná doba, dáme tým deťom fakt všetko a zabúdameasi často na to najdôležitejšie... ☹

No ja už vôbec neviem, čo ste písali, idem ja žehliť a povyberať nejaké veci konečne, poprať ich, cez týžden budem asi v práci dlho, tak bez šance, asi s abudeme baliť vo štvtokv noci 😀 . Tak krásny dník, snáď ešte dopiatku dobehnem 🙂

dadka212
7. jún 2009

ahojte 🙂

Nikuška jasné, že to bolo pre tvoju Laurušku 🙂
a s babičkou je mi to lúto, veru nakopilo sa toho na teba dosť vela v poslednej dobe, ale Deniska to krásne napísala, máš ich v srdiečku 🙂 a časom to hádam prebolí...

Deni takže stretávka bola dobrá 😵 aj ja by som si tú našu zopakovala 🙂

Miri to je super, že tato takto vie zhotoviť hocičo 😉 ten náš aj vie, ale doma toho neporobí vela, ako sa aj hovorí, že šustrove deti chodia bosé, tak to u nás platí na 100% 😝

Okačka božinku, no ty toho máš dosť, ale želáme nech vám tie zdravotné problémy prejdú a vy si užijete dovolenku 🙂
a ďakujeme...no a obdivovať nemáš ešte čo 😀 Danielka je zatial velmi dobručká, len spinká a papá, moc neplače, ale hrozne rada sa nosí, takže idem objednávať šatku, lebo toho vela neporobím s ňou na rukách 😝 uvidíme časom, keď začne byť živšia ako to budeme zvládať 😝

včera keď sa Matúško zobudil, tak ho tato zobral na chatu a vrátili sa dnes naobed s tým, že Maťko šiel hneď spať 🙂 Tatov krstný tam mal oslavu 60-tky tak šli...a ja som si zatial gazdovala s Danielkou, no ale poviem vám, že Matúško mi velmi chýbal doma, normálne som bola viac unavená/unudená, keď som tu bola sama s malou, lebo ona je ešte taká spiaca krásavica 😀
ale zas som aj bola rada, že ho zobral, lebo Maťko je totálne nachladnutý, soplisko má hrozný aj taký hlas má chorý, aj mu tak choro smrdí z pusinky 😝 dnes keď sa malý zobudí ho tato vezme na pohotovosť nech mu niečo dajú, že máme doma novorodenca, nech to nechytí od neho...

dadka212
7. jún 2009

Majus ešte som zabudla, no ja by som veru tiež nemohla byť zdravoťáčka 😝 na také veci nemám žalúdok...

drnda1
7. jún 2009

Kati - no super, v dobrom závidím dovolenku, pohodičku, teplúčko. 😵 A radšej, že malej dali atb, nech máte istotu, že bude zdravučká. 🙂 a s tou cystou, no snáď to bude ok. 😉 Tak si to užite. 🙂

Dadi - no môžme sa stretnúť, len vy teraz - neviem... 😝 žeby sme urobili zraz v PK? 😅 😝

Ja kukám Lets dance, papkala som jahôdky a pomaly hľadám zoznam Bratislavských ZŠ, kam si budem posielať na jeseň žiadosti.
Peti, Endy, alebo iné učiteľnice, nemáte nejaký vzor súčastnej žiadosti do škôl? 😝

eros
7. jún 2009

Ahojte

kasis deticky podarene strasne sa podobaju 😵 😵

madmazelka ako pise svatka radsej dat atb eh je do odletu zdravucka a hadam ta cysta dobre dopadne.
nikus je mi to luto aka smola.mna tiez dnes pot oblial ked som mala deti u nasich a brat mi volala,ze mama zasa odpadla.uz sa bojim tam nehavat deti.

majuss kolko ma ten chlapcek r???mna by tam asi jeglo keby som toto citala a prezila.

pridala som foto co mam aj na FB i ked tam mam viac bo tam je aj hafack velky tak neskor pridam aj link neh si kuknete ako narastol.

a kedy chcete stretko v pezinku????

eros
7. jún 2009

svatka a ty chces aj nechty robit aj do ZS ist?

drnda1
7. jún 2009

hej, pôjdem na normálny úväzok učiť a 2x do týždňa si privyrobím na nechtoch po póbediach, pre svoje stále zákazníčky...aj to budem robiť na dohodu na mužovu firmu, takže všetky papiere bude za mna robit dakto iný... 😀 😝 ale hlavne budem pobedia (väčšinou) doma s deckami a aj prázdniny...a budem mat stabilný príjem, započítavaný do dôchodku a hlavne ma to baví a láka...tá škola... 😝 preto som aj vravela: nikdy nehovor nikdy... 😔

petra25
8. jún 2009

ahojte
Nikuska, ☹ ☹ ☹ mate toho smutku v rodine nejak hrozne vela, je mi to s babickou velmi luto, viem si predstavit ake to pre teba musi byt tazke, vsetko vylieci len cas a tvoje krasne bambulky, ktore ta urcite zamestnavaju na plny uvazok, drzime palceky aby vas uz vsetko zle obchadzalo 😔

nati, tak zasa tato uradoval, som sa musela smiat,pri tych kablikoch 😅 a s tymi vesiakmi je to sila, niekedy nevedia, co za to pytat, je fajn, ze to moze muz spravit sam, aspon usetrite

okacka, v praci to mas veru nadalej perne, obdivujem ta za to tvoje nasadene tempo, ja by som ho urcite nevydrzala 😒 este aj ta cysta... Simonke aj tebe prajeme rychle uzdravenie, nech si mozete tu dovolenku poriadne uzit, lebo ju urcite potrebujes ako sol 🤐

Dadi, aj Matuskovi prajeme skore uzdravenie a bud rada, ze Danielka tak dobre spinka, aspon si trocha oddychnes 😉

Drndi, veru nemam 😢 co sa tyka prace: ja som to vedela 😉

petra25
8. jún 2009

my sme vcera boli aj so svokrovcami u muzovho uja na dvore posediet,okrem ineho sme sa boli dohodnut konecne aj na tom malovani izby 😅
no a dnes doobeda som bola 1x v zivote darovat krv 😅 boli sme aj s kamoskou, jej sestrou a muzov v TT v nemocnici, vsetko bolo v podstate fajn, az na moj nizky tlak, takze mi museli dat 2 tabletky a 2x mi premeriavali tlak 😅 ale podarilo sa 😉
teraz si idem trocha lahnut, okrem ineho som toho v noci moc nenaspala, isla som si lahnut o 12tej a o 1.30 ma muz stucha laktom (bol sa napit) ze mam pradlo v pracke- som dala prat a uuplne som nan zabudla, tak som pekne krasne o 2 rano vesala pradlo 😅 😀 potom som samozrejme hodinu nemohla zaspat a o 5tej si mala ako naschval vypytala mlieko a o 6.15 som uz vstavala na ten odber 😅
vonku je chvalabohu krasne, volala sesternica, tak pojdeme s drobcami niekam na ihrisko

natana
autor
8. jún 2009

Ahojte

tak ja som mala povodne v pláne dnes robiť ročne zučtovania poistneho, ale tento sprostý počítač ma vytáča. od včera mi nejde spustiť žiaden officový program, čiže sa neviem dostať ani k starším dokumentom, čo k tomu potrebujem, tak celý večer nadávam. ešteže mam nový na ceste, lebo už by som si to mohla isť rovno hodiť.

kati, hadam vám tu dovolenku nič nepokazí, simonka bude do piatku fit a aj tebe sa spravi tá cysta, takže želáme nech sa vám choroby a problemy vyhýbaju a užijete si to tam.

dadi nič sa neboj, nie je to take ružove ani s našim tatinkom, on si napíše úlohy na papierik a dá na chladničku a potom po roku snád niečo z toho zoznamu aj vyškrtne, že Dokončené! no ale inak sme na tom podobne ako vy. len neviem kam budem vešať kabaty ked pride jeseň 😀
a snád sa matúško skoro dostane z choroby a danielka nič nechytí

peti nesmej sa, dnes už mame konečne aj ten zvonec v prevádzke 😵

my nemame nič nove, len že tento mesiac mam same behačky po doktoroch, hlavne s deťmi (očne, alergo, zubár) ale aj ja musim ist gynde na kontrolu a po tabletky, a to nehovorim, že mam papierovej roboty až až a nič nestiham a dotoho aj tento blby počítač.
v stredu ma nati posledne rodičko, tak sa zase tešim na zápisnicu 😖

no ale musim pochváliť sárinku, akosi sa trošku polepšila, už sa aj chvilku zahrá sama (teda nie každy deň ale aspon nevykrikuje na mna každu minutu)

Zuzi havoš nemal chuť na mladu kačacinu či husacinu (neviem čo su to za mladé- typicka mešťanka 😀 )

natana
autor
8. jún 2009

zuzi nebudem snad taka husa, kukla som ešte raz a už viem že su to kuriatka 😀

eros
8. jún 2009

miri hus nie si sikovna a nasadila lepsie skulky su to kuriatka 😀 😀 vies aku chut???furt ich lizal ako mohol obcas aj viac otvoril papulu,ale hned dostal po nej.skusal co chcel nedostal sa k nim.ja mam zasa od neho tolko modrin co sme sa nevideli,ze neviem ci spinu mam na rukach ci modrinu.

a este mam zasa to stastie ze mame odstavku a ja uz dostala jahody voniam akurat tak psom,ale ohrivam si vodicku a clapkam sa ako kacka.

ozaj osi sa este nikomu neozvala??????

yesno pocuj malej som nasla afticku jednu co je nato dobre???

alebo neviete niekdo iny poradit.dala som je zatial florsalmin ci ako pise a zajtra skusim salviu alebo dr zavolat ci ist do lekarne co poradia.

eros
8. jún 2009

ja by som aj kupila B12 v spreji len neviem ci to skor neni na slintavku ako na aftu 😅 🙄

eros
8. jún 2009

a kitty pytala osm sa ta na FB co musis pslnat aby si mohl aist darovat krvicku

eros
8. jún 2009

joooj preklepy som,splnat mohla........ 😀

evinah
9. jún 2009

Zuzu tu mas detaily k darovaniu krvi: http://www.redcross.sk/co-robime/darovanie-krvi...

dadka212
9. jún 2009

ahojte 🙂

no asi som to ja prekrýkla, že mám dobré druhé dieťa 😅 je presne ako Matúško, buď na cecíku alebo na rukách 😀 no čo s ňou, už som objednala šatku lebo to sa takto nedá 😝 lebo mňa už nebaví počúvať rev buď z jednej alebo z druhej strany a neviem koho prve ratovať 😀
túto noc so mnou spala aj v posteli, lebo vždy keď som dokojila a preložila tak začala vrieskať a dala som si ju do postele tak sa usmievala a zaspala...no vychcané deti ja mám 😅 aj by som ju nechala vyjedovať troška, ale Matúsko spí v izbe s nami, tak ho nechcem budiť...
dnes sa mi aj povracala z toho ako sa prejedla...no ona bude stále cecať a cecať má z toho aj dudel a keď jej dávam normálny dudel tak ten nechce normálne ju z neho napína a to mám viac druhov proste ona len živý cecoček 😝

vysťažovala som sa dúfam, že sa nehneváte 😀

Deni ty si myslíš, že keby bola stretávka aj v BA tak sa tam nedotrepem 😀
a ja som si tiež myslela, že sa do školy vrátiš 😵 budem držať palce nech si nájdeš dobrú školu s dobrými žiakmi 😉

Peti no super s darovaním, ja som tiež bola ale bohužial iba raz, lebo mi vždy do toho niečo prišlo (no vždy...teda len jedno a druhé tehotenstvo, kojenie atď.) ale keď už budem mať toto obdobie za sebou určite pôjdem znova, je to úžasný pocit 😵
a na to prádlo by som sa ja teda zvysoka vybodla 😅 alebo by som povedala tatovi nech to urobí on 😉

Miri teda nech už máš ten nový počítač, veru ti verím, že ťa to vytáča, ja na svojom nič nerobím len surfujem, ale keĎ sa niečo stane tak mám nervy a nieto ty, keď tam máš tolko roboty 😝
a inak aj náš Maťko sa začal hrať sám 😵 on pekne s autami ešte sa s nimi aj rozpráva no je zlatý 😵 tak ti verím, že ťa teší, že aj Sárka sa začala takto hrávať sama 🙂

Erosko no tak to poteší odstávka 😝 ale našťastie si môžeš ohriať 😀
a ja som s Osičkou volala, keď som bola ešte v pôrodnici a má sa dobre, len nestíha, aj hovorila, že by mala na koňa napísať, ale asi chúďa nestíha...toto tehotenstvo ju nejako zmáha, opúcha a do toho ten nerv plus sa musí starať o Adamka a domácnosť, ale som jej hovorila, že keď porodí nech mi aspoň sms-ku napíše, nech vieme 🙂

natana
autor
9. jún 2009

prišla som nakuknuť, ale vidim že nikoho tu nie je. ☹
my s tatom sa babreme s inštaláciami všetkých nových programov do noveho PC, tak som tu fakt len na skok.

dadi, no máš to doma veselé, hadam sa bambulke v šatke bude páčiť. vermi poznám to, aj moje deti boli odnosené na rukách, takže moc ti nezávidím.
no a dnes sa naša sárinka zase ukázala v pravom svetle. bože baby, až som sa skoro od hamby prepadla, čo vonku stvárala, plieskala sa o zem ako na jata, tak som ju narvala do kočára a išla preč (boli sme na zmrzke), skoro mi ten kočík zdemolovala, nič nepomáhalo ani pekne slovo, ani krik, tak som ju vytrieskala, no nakoniec prestala hulákať ale ja som total vynervačená

hadam zajtra bude lepší den

cia13
10. jún 2009

ahojte,
dlho som sa neukazala, tak mam teraz co dobiehat.
Barborku mame od pondelka do piatku v skolke prirode, tak je nam hlavne vecer smutno. Bibi je trochu usoplena, mna pobolieva hrdlo. Ale inak sme stale vonku, zacali sme uz aj bazen napustat, nech sa voda zohrieva.
Bibi dostala na MDD bicykel, tak chodime stale bicyklovat, niekedy len idem popri nej a niekedy idem aj ja na svojom. Celkom dlhu trasu vydrzi, aj ked uz na konci hovori, ze ju boli ritka. Ale ona to miluje, strasne sa tesila, ked ho dostala. Barborka dostala skejt, tak ta zase na nom trenuje.
A inac havinka uz nemame, vratila som ju chovatelke, aj som si poplakala, ale bolo toho na mna vela, nie som zvyknuta mat doma zvieratko a vsetko mi vadilo, tak sme sa po tyzdni takto rozhodli. Je mi to velmi luto, ale takto je to lepsie.
V nedelu sme boli s mojej firmy na MDD, deti sa vysantili na skakacich hradoch, Barborka dokonca tancovala na podiu, boli tam baby s Laci strike street dance academy, ucili deticky, tak ma zazitok.
Niekedy by som mala aj aktualnejsie fotky prihodit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre