Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
19. mar 2009

a este daco miri http://hamburger.goliat.sk/ skus tam sa pohrabat ci nieco najdes nestiham si to kuknut ci su tam dake recepty

natana
autor
19. mar 2009

zuzi super dik. no asi je to jedno, lebo všetky su skoro rovnake a pravdupovediac asi je jedno ktorý urobim, bo som si kupila bravčove a nie hovadzie,ja ťapša, vobec ma to nenapadlo 😀 , takže asi to nebude hamburger ale faširka ☹
nevadi nabuduce budem mudrejšia (to preto že nechodim do mcdonaldu, to by ma hned napadlo)

majussa21
19. mar 2009

Ahojky.
Zuzi tebe je sveta zit ked mas hrosika v nocnej a deti u mamci 😀

Miri tak co robila si ich nakoniec?Tak ty uz takto nakupujes stromceky pomaly na pozemocek. 😎 A byt v ktorom teraz ste je vas? 😕

Dadka ako svoju pacientku nie pracovat. 🙂 Veru budes mat na co spominat teraz je to uz smiesne ale vtedy ti asi nebolo vsetko jedno. 😔 A snad mm opet rychlo bude mat pravidelnu robotu drzime palce lebo je to teraz vsade o drzku. 😒

Cia super ze mm sa rysuje nova predavacka a ze bude chodit domov skor. 😉 A ja nastupujem ako Katka od 1.4 😕

Peti hej my chodime stale aj dnes sme boli a buduci tyzden rano ideme v Rk na sono a do Mt na kontrolu a zas v maji do Rk nas objednala no proste stale ale nastastie je to ok len sa to sleduje 😅

Tak ja uz cakam na ordinaciu nemame nove nic mm pojde s malou spat vcera mu zaspala ze nech si zvyka a mame tu teraz svagra tak som urobila puding uz je aj po nom. 😀 Dnes sme boli na tom nefro potom som jej bola dat zamknut nausnice lebo sa jej stale otvarali a kupila sponky lebo kade chodime tade ich stracame a este som jej privesok na jej kluce kupila shreka 🙂

drnda1
20. mar 2009

Ahojte,
najprv srdečne blahoželáme Milady k malej a zdravej Martinke. 🙂 ☹ 😵

Ďakujeme, že na nás myslíte, Erikovi je už lepšie, bolo to aj z horúčky, aj z dehydrovania... no ako berie postupne ATB, už sa mu to lepší. Simona kašle stále ako tuberák, tak neviem, či ju ešte nenechá doma. 😒

Ja som mala včera veľa roboty, tato bol aj s deťmi s malou, aj varil obedík 😵 a ja som do večera makala. 😝
Ale bol na 2 hodky s kamošom pozrieť v Inchcebe výstavu motoriek. 😎
Kolegynka mala včera narodky, tak jej musím kúpiť dačo sladké. Dnes robí pobede a aj ja idem na 14,30...
Chcem ísť ešte ráno na poštu, do solárka a musím variť, dnes asi cesnačku a vypražím kuracie mäsko a hranolky...a ešte prať a vysávať a ak mi výjde čas, ešte aj trocha požehliť. 😖

Dadka - no to si mala action... 😀 No raz, keď bude Maťko velký, sa na to budete smiať, aký bol ,,živý,,. 🙂

Bolí ma už chrbát, ale som sa objednala na sobotu doobeda na masage... 😀A večer potom ideme s kamošom a jeho ex na večeru. 😉Konečne trocha dakam ideme. Už sme dllllho neboli. 😝

drnda1
20. mar 2009

Zuzi - krááásny leguán, to maju vaši?

Luci - a teraz kedy chodieva muž domov? Neskoro?

Kati - neboj, Simonka si zvykne. 😉

natana
autor
20. mar 2009

čafte

deni no už som si myslela, že sára ochorela a kmitaš okolo nej ked si sa nehlasila. našťastie si len pracovne vyťažená 😉
no a simka može kašlať dlho aj po dobrati liekov, lebo u nás je to bežna rutina, kým sa to všetko dostane von aj další týždeň. dufam, že budu veľkáci rýchlo zdraví 😵

maji, robila som tie hambáče ale bravčove, natina sa nevedela dojesť, normalne chcela ešte a pritom mala tú žemlu 7 cm vysoku, lebo som jej tam nacpala aj veľa zeleniny. tatovi tiež chutilo, len sara ochutnala a už nechcela, ale to sme zase očakavali, tak si dala na večeru jogurt (teda poljogurt- nedokaže zjesť ani celý, len vyhadzujem 😠 )
a byt je náš, ale pozemok sme dostali časť darom od starenky a zbytok sme vyplácali andrejovho strýca (po dlhých opletačkách na súde je konečne náš)

my sa pomaly chystame von, teda do lekárne a do obchodu, lebo zase mne nie je najlepšie, hrdlo, nosohltam a už mi to sada aj na priedušky, tak sa nadajam bylinnými čajmi, srtiekam všakovake spreje do hrdla a homeopatiká, no uvidime, hadam to odomna ssarinka nechytí. sice sa snažim od nej odťahovať, ale ona je taka pijavička, že to by som ju musela od seba pomaly odsotiť a to sa nedá.

eros
20. mar 2009

CAfte

svatka leguana ma kamoska.nasim staci ten velky kus psika 😀 vsak ochvilku ich zezerie.ked len daco davam do seba uz mi je pri ustach.vcera mi zobral piskotu priamo s ust skoro ma slehlo aj papriku im vcera kusal.
detom rychle uzdravenie

inac mna vcera tiez bolelo hrdlo aj dnes rano a mama mi spominala,ze mala troska pokasliava tak sa asi mam naco tesit.

ja si idem kuknut mhd co mi ide knasim bo budem 2x prestupovat ovsem ak sa nezobudi skor hrosik aby sme deti poukladali cupy dub do auta neh si mama oddychne 😀 😀 bo vcera mi brat vykrikoval,ze to uz mama nezvlada no co narobim dame jej cez vikend pauzicku neh ma od certikov pokoj 😀 😀

vcera som bola v avione.detom som nakupila aj sebe 2tricka to mi zatial staci len nunke som 1 macko pooh suknu potom taku tuniku okuliarky ktomu ak sa mi podari dnes to pofotim..

tak sa tu pekne majte

petra25
20. mar 2009

ahojte

no ja opat cakam, kym mi uschnu dlazky, som uz vacsiu cast poupratovala, prach poutierala, povysavala ale este kupelka atd, cakam kym sa aj mala zobudi, aby som tu nebuchotala 😝
doobeda sme sa boli trochu vyvetrat, poobede mala ist spat mala k mamine, ale uz vcera sa necitila nejak dobre, tak ju tam nedam, zajtra tam mame ist na oslavu-mamina ma narodky v pondelok, tak hadam jej bude lepsie 😔 a v nedelu zasa svokrovi zagratulovat- Jozefa no a vikend je plne obsadeny 😅

maji, to je dobre, ze chodite na kontroly, nech sa to radsej sleduje a vidim, ze muzika pomaly privykas novym povinnostiam 😀 aj moj mal vcera sichtu, kym som si bola zacvicit 😀

drndi, no mas tie dni veru perne, len co je pravda, ale ty si taky akcny typ.. 😀 na masaz idem aj ja, ale az v pondelok mala volne, hadam vydrzim, zasa som mala 2dni take fajne migreny z krku 😖

miri, erosko, no tusim aj na vas volaco lezie, aj dnes u doktorky, ze bolo plno, no hadam to nebude nic vazne a hlavne nech to deticky od vas nechytia 😔

okacka
20. mar 2009

Ahojte,
ja som akurat dosla z taeba a prisla som vas pocitat. Odkedy chodi drobcek do skolky, akosinic nestiham 😀 😀 .Ale fakt, mam take akcne dni ako uz daaaavno nie,Ranojuzanesiem, vacsinou idem do fitkazacvicit si, potom upratujem doma. Chcela som mat take vacsie jarne upratovanie za sebou, kym pojdem do prace. Tak vcera som linku kuchynsku, predtym okna,zaclony....Potom sadnem k materialomz prace a studujem a ani sa nenazdam, sje 14 -15 hod a idem po Simonku. Dokonca sa na mnaaj kamosky hnevaju,ze ich ani pozriet nepridem 🙂
Simonka mala vcera tazky den, mali noveho chlapceka rocneho a strasne plackal, tak sa k nemu pridala a plakala vraj dost pocas dna. Potombola takaunavena,ze im dvakrat normalne v herni s flastickou mliecka zaspala. Ke dsom dosla po nu, spinkala tam na takej posteli co maju pred televizorom.az mi slzy vyhrkli. Ale zato dnes ju nevedeli vynachvalit.nemaliziadneho rusica, tak sa nemala ku komu rpidat. Rano sice plackala, ale hned ako mi vraj zakyvala sa ukludnila a zebola hrozne zlatunka celyden.Ani nemrnkla, pekne sa vrajuz zapajala do aktivit, najskor cvicili, potom mali babkove divadlo, potom kreslili. Na obed prvykrat jedla s detickami vjedalni,doteraz tam nechcela sedieta nakrmili ju, ked deti zasplai. A na moje pocudovanie zjedla aj pol parenej buchty. Doma to ani do ust nikdy nedala. Akurat, ze do spalnickyani nahodou, tak sizasa pospinkala v herni pri tetach 😀 . A aj doma bola velmi ukecana, vsetko mi chcela porozpravat. Tak hadam budu take dni coraz castejsie.

Brusnu virozu, co sme malimy so SImonkou, chytil aj nas tatik, tak vcera prisiel skor domov, ale tiez to uneho trvalo jednu noc a jeden den.

Maji - ked budete v Mt, daj vediet, mozete nas dojst pozriet 😉

Zajtra ideme na oslavu k mojim rodicom, ocino mal meniny - Jozef, aj narodky bude mat a krstniatko tiez narodeniny, tak nemusim aspon varit a Simonka sa vysanti s detmi.

No a dnes mi uz dosla aj pracovna zmluva z roboty, tak ma az striaslo. Od 1.4. som pracujuca trieda, az mi je luto za tou materskou 🙂 .

Tak prijemny vecer, som vam popisala roman, mate cocitat 😀

natana
autor
21. mar 2009

čafte

prajem krásne narodeniny Miške a Sárke (loren). nech sú zdravučke a rastu maminkam do krásy 🙂

ja som zatial sama, tato išiel mame po deti, lebo ked sme boli voliť, tak si ich vzala k sebe. citim sa na prd, každý den je to horšie, tak neviem či vystačim so samoliečbou, už som si naordinovala aj biopharox, no uvidíme. ešteže dnes deti pojdu s tatom do kutov až do nedele, tak hadam sa dovtedy dam trochu dokopy. by ma porazilo, keby to chytili zase odo mna.

kati super, že simka si zvyká, šikulka a asi je aj plus, že tam nie su striktne pravidla na spánok, jedlo... a verim že nestihaš, tiež to mam občas tak, že čím viac času, tým menej porobím 😀

eros
21. mar 2009

Ahojme

tiez sa pripajam ku gratulacii Miske a Sarinke vela zdravicka a darcekov pre male princeznicky

miri ja tiez soplim nad ranom ked som robila malej mliecko mi doslo 2x blbo tak na odpadnutie a malu som drzala na rukach...vnoci vymyslala tak som gorgy,ale uz vydrzim bo maly siel k nasim a mala tiez troska soplikuje,ale papat papa aj ked nie to co ma tak som rada,ze aspon nieco.

tak sa zatial majte krasnu sobotku

cia13
21. mar 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Miske a Sarke prajeme 🙂.
Vcera som uz nezavitala, lebo tatino bol doma, tak sme cely den behali. Doobeda sme boli pozriet Barborku na plavani, vybrat farbu na fasadu domu, na obed pre Barborku do skolky a ked sa Bibi vyspala, isli sme do Avionu urobit nakup na vikend, nech mame pokoj. Vybrala som detom jarne topanky u Batu, ale v Avione nemali pre Barborku, tak si ich objednam cez net a mam pokoj.
Dnes som piekla kuriatko a ryzu z hraskom, este salatik zeleninovy, detom velmi chutilo, 2x si davali duplu. 🙂
Ked sa Bibi vyspi, ideme volit a skocime ku mojej mame na navstevu. Zajtra by sme si chceli nejake semienka posadit a nieco okolo domu porobit.

deni - ako deti, snad uz lepsie. Nas tatino chodi domov pravidelne najskor 18:50 a vo stvrtok okolo 24:00 aj neskor. Takze ked bude chodit skorej, bude to lepsie. Snad to tak aj bude
miri - skore uzdravenie prajem a nech to tvoje baby nechytia
eros - taktiez skore uzdravenie tebe aj Nune
kati - Simonka to zvlada v skolke pekne, bude uz dobre. A ty uz robis jarne upratovanie? Ja som nad tym este ani nerozmyslala 😖, a pekne tempo si nabrala, to sa uz pomaly pripravujes na pracovny zivot.

petra25
21. mar 2009

ahojte,nejako je tu pusto, tusim ste vsetky chore 😕 alebo zaneprazdnene 😉 nas tato isiel von (predtym si splnil povinnost tak som ho pustila 😀 )kamarat mal 30tku, tak sme same-Karinku uz som ulozila, hadam coskoro zaspi a ja budem bludit tu

aj my sme boli vcera poobede na nakupoch, chceli sme s muzom tenisky a nakoniec sme kupili len malej nove gumaky (tie z jesene mala len raz a uz ich neobuje 😖 )a taky kosicek-kabelku si hermina vybrala 😅 a tiez v Kauflande nakup ako Lucka nech je nachvilu pokoj

dnes je pohodka od rana, tato nam pripravil kralovske ranajky aj sme malu odfotili ako to rychlo schosnovala 😀 poobede sme boli volit a potom zagratulovat dedkovi-svokrovi k Jozefovi- baby sa vyblaznili do syta (bola tam Karinkina sesternica) Karin sa zasa klasika predvadzala, aj po zadku dostala, to ona vzdy akonahle s niekym je tak je strasna, ked Laurika odisla sadla na gauc pri dedka a sedela ako priklincovana na gauci-mam doma Dr Jackill Mr Hide-a 😝 hadam z toho vyrastie 😠

petra25
21. mar 2009

nati, erosko ako vam je? hadam lepsie, coraz viac dospelakov v mojom okoli skolilo nieco 😒 hadam to deticky od vas nechytia 😔
cia, tak aj vy ste vcera behali po nakupoch, aku farbu ste vybrali na fasadu domceka? 🙂
okacka, tak vidis, Simonka je sikulka, ona si uz coskoro uplne zvykne a tebe verim, ze cim mas viac casu-tym menej stihas, doverne to poznam 😅 mna dnes kolegyna normalne citovo "vydierala" aby som nastupila od septembra, ked ja nevieeeeeem ☹
idem hodit nejake fotecky ...

petra25
21. mar 2009

jeeemine a som uplne zabudla -vsetucko naj MISKE a SARKE! 😵 😵 😵 😵 😵

eros
21. mar 2009

Ahojme

ja len na skok.kitty mam sople co ma stve,ale dam si aj obcas coldrex.no hadma to deti nechytia bo doma ich neudrzim.

kitty pekne fotky moja uz nechce tak sediet v stolicke...

miri ako je????

petra25
21. mar 2009

Zuzi, nasa sa tam pyta 😅 comu som velmi rada, tam si moze rozlievat, drobit a mam pokoj 🙂
no a sopel nie je nic prijemne 😒 rychlo sa uzdrav

osickad
21. mar 2009

dobrý pozdný večer babenky moje,
ja len na skok, lebo už som jednou nohou v posteli a telom už úplne 😀 , len duša sedí pri pc.
chcela som ešte napísať a pozdraviť vás.
dnes sme boli s Ivanom v Pešti v Ikey a Arkád - obchodný dom, riadna hajava, tri podlažia to má. nakúpili sme plno vecí pre nás, pre Adamka a aj pre Lindušku jedno tricenko na leto. 🙂 a v Ikey sme tiež oplieskali kopu peňazí. 😝
stolíky sme vrátili, kúpili tú úzku 5 šuflíkovú komodu, kreslo do obyvky, poťahy naň - až dva na výmenu, crepniky, latku na sitie / na prehoz do obyvky a vankuse/ .............. a este kopu inych veci, aj stolik a stolicky MAMMUT. 🙂

vytesujem sa ako male dieta. 🙂
Vyrazili sme o pol 9 rano a vratili sme sa o 9 vecer 😝 . Adamko bol u svokrovcov mily, poobede pekne spinkal so starkou dve hodinky, boli dva razy vonku, krasne vsetko spapal, co som mu uvarila....... ale vecer ma uz hladal a vraj kolko sa ma naspominal. taky bol stastny ked sme prisli, ked nas videl. ani z ruk som ho nemohla dat dolu. stiskal ma, juj, krasny pocit.

Sarke a Miske tiez prajeme vsetko najlepsie - zdravicko, stasticko, lasku, pohodu a spokojnost. 🙂 🙂 🙂

zajtra vas hadam pocitam. prajem vam krasnu nocku. 🙂 🙂 🙂

osickad
21. mar 2009

Milady:
zo srdca Ti blahoželam k druhej, krasnej dcerke. super, ze to mas uz za sebou. prajem vam vsetko dobre. 🙂 🙂

a uz naozaj dobru nocku. 🙂

drnda1
22. mar 2009

Ahojte,
konečne mám aj čas troška vám napísať... 😝

Najprv ale srdečne blahoželáme k narodeninkám včerajším Sárinke a Miške... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😎 😎

Ja som bola včera doobeda na tej masáži, konečne, skor som umrela na chrbát... 😀 Potom som bola nakúpiť v Carefoure, varila som len granadír... ale piekla som aj perníkový koláčik, lebo došiel kamoš s ex...mali sme ísť na večeru ku nám doreštiky, ale chytila ju hrozná migréna, aj grcala, tak šli domov a šli sme na večeru aspoň my dvaja... 😝 mňam, dali sme si steaky, a ja 2x bailys... 😵

Erik sa už cíti fajn, Simi musí zbehnúť zajtra k doki, lebo stále kašle jak tuberák, vôbec sa jej to nelepší... 😖
Sára zatiaľ chorobám odoláva...(klop, klop). 😝
Dnes robíme pečené kura s ryžou a kompotikom. 🙂

Včera nám svokra na Skype ukazovala tenisky Nike malej kúpila. 🙂 No veď o chvíľu sú tu. 🙂

Osi - no pekne ste poúpili, potom pofoť. 😉
Luci - akú farbu budete mať? y by sme si vybrali asi klasiku - marhulkovú.... 🙂
Peti - Kajka vyzerá na tých fotkách už aká ,,velkačka,,. 🙂

endy
22. mar 2009

Ahojte holky,tak po týždni strávenom v práci som opäť vaša.

Hlavne chcem pogratulovať všetkým našim maličkým dvojročníkom,ktorí mali v tento týždeň narodeniny.

Tak bolo dobre v práci,aj keď sa na to veru ešte necítim.Aj som rada,že budem doma,predsa len zaťažovať stále niekoho...

Mamina mi ide v nedeľu na operáciu,tak budem musieť lietať aj v našej aj v ich domácnosti.Bohvie,koľko si ju nechajú v nemocnici.Je to síce len žlčník,ale človek nikdy nevie,ak by prišli nejaké komplikácie,ktoré dúfam,že nenastanú.

No a čo máme nové?Nikolka mi zase robí starosti.Prihlásili sme sa na plávanie.Mali sme v poradí tretiu hodinu a z toho dve preplakala.Pravda,dali ma medzi najstaršie deti,mali sme tam byť tri mamičky,plávam s ňou sama.Či jej je inštruktorka nesympatická,alebo sme tam práve v tú hodinu,kedy Nikolka spáva,...neviem....

Už s ňou bol aj manžel plávať,chvíľu bolo dobre a potom len ručala.Vody sa nebojí,to by sa bála aj doma,aj tam v sprche.Ešte som premýšľala,že jej je zima,alebo len proste vymýšľa.Chce tam byť sekundu a potom len kričí hotovo,koniec,domov.Uvidíme. 😒

A ešte by som chcela prosím Vás vedieť,či neviete nejaký babský recept,keď máme zápchu,lebo kakáme pomaly každý tretí deň a aj to len ,,bobky"Ďakujem!!!

okacka
22. mar 2009

Ahojte,
no ja som prisla pozriet, co mate nove. Pijem kavicku, Simonka este spinka, dnes prvy raz spinka vo svojej izbicke na postielke 🙂 . Doobeda sme boli von, bolo este krasne slnecno, Simka kocikovala babiku svoju v kociariku, potom sa na preliezkach vysantila, prisli sme domov ako prasiatka zablateni. Vcera sme boli u mojich rodicov na oslave.

Luci - aku farbu ste vybrali? A ja som preto uz zahajila jarne upratovanie, ze mam posledny tyzden, co som doma. Ked nastupim do prace, budem chodit domov vecer a hned tyzden po nastupe je aj Velkanoc. Takze uz nebudem mat kedy. Este mi ostavaju tento tyzden skrine a spajza 🙂

Deni - to je nejake zvlastne, ze ten kamarat aj s ex bol u vas, nie? Teda ja osobne s mojim ex moc nemam chut chodit po navstevach a vecerach,ale mozno som len staromodna..... 🙂

Endy - Nikolka sa podla mna boji skor toho plavania a hlavne nevie, co sa ide robit, ci ma doverovat tej instruktorke, aj zima jej moze byt, ak nie je zvyknuta. . To ze ma rada vodu, este neznamena, ze sa jej bude pacit aj ponaranie, liatie vodicky na ocka, tvaricku. My sme chodili vyse roka pravidelne plavat a vystriedali sa u nas rozne obdobia. V jednom obdobi sme sa bali hrozne instruktorky, nemohla ju ani chytit, ked od nej nieco ona chcela, hned hrozne plackala. Tak isto akonahle bola studensiavoda, uz mrncala. Alebo ju nemusi bavit, co tam robite. My ked sme chodilis mensimi detmi dlhsie, tak ju tro prestalo bavit, uz vedela vsetkoa tak mrncala. ked nas preradili k starsim detoma zacala sa smykat do vody, behat po gumenych doskach, skakat do vody z mostika podobne, to az viskala od radosti 🙂 Teraz ideme chodit plavat po sobotach, mali sme este nahradne hodiny,ale od decembra sa neplavalo, instruktorka je na rizikovom. Tak v decembri sme prestali, tuto sobotu buducu sa zacina a som hrozne rada, ze aj v soboty,mozeme aspon nahradne hodiny vycerpat. Som zvedava, ci si od decembra cosi zapamatala, ale zasa na nej vidno, ze sme vyse roka chodili. ked sa kupe vo vani, sama sa ponori pod vodu, nema problemy s umyvanim vlaskov a podobne.

Ivi - super, ze ste tak pokupili, verim Ti,ze sa vytesujes 🙂

Peti - Karinka je na tych fotkach hrozne velka, aj do tvaricky taka buchticka, strasne zlatucka.

Miri - ja som to nemyslela tak, ze neporobim, ale mam tolko aktivit, ze sa nikdy ani nezastavim a uz je 14 hod 😀 . A vobec nestiham ani ku netu cez den potom sadnut, ani kukamaratkam na kavu zajst 🙂 .A hadam Ti je uz lepsie, liec sa. A tiez si myslim, ze je lepsie, ked zacala chodit do tychto jasliciek, predsa len este nema tri roky, je mensia, takze tym, ze nemajutaky pevny rezim, aspon ju to nestresuje zbytocne a pomalicky si sama zvyka na to.

No idem povesat pradlo, poobliekat sa a ideme so znamymi a ich dcerkou na preliezky a potom na kafco 🙂. Dufam sa este nerozprsi.

dadka212
22. mar 2009

ahojte 🙂

no nemám vás ešte prečítané, iba tak sa ozývam, stále som unavená len spím, alebo len tak sa vyvalujem, pred pár dňami mi začala tiecť krv z nosa nie vela ani často ale je to nepríjemné, vnoci nemôžem spávať atď....nebudem sa tu žalovať 😀

už som poprala detské vecičky pre maličkú, bože mám 2 plné sušiaky a to sú len vecičky maličké 0-3 mesiace 😝 a to ja som kúpila len jedny dupačky 😀

Matúško je inak celkom zlatý aj na detičky už nie je zlý 😵

ja som sa v piatok stretla s jednou babenkou čo sme sa stretli tu na MK chodili sme volakedy ešte na základnej spolu na krúžok tak také príjemné stretnutie 😵 mám ďalšiu kamošku 🙂

drnda1
22. mar 2009

Kati - no ani ja si neviem predstaviť chodiť s ex-om na večere... 😀 ale to je 50-ročný chlap (Poliak), čo si vzal teraz skoro o 20 rokov mladšiu a tá mu robí odkedy sa vzali zo života peklo a nevie, ako sa jej má zbaviť...ona chce byt (vo Viedni!)...tak nakoniec pôjde možno bývať k bývalej žene a byt, v ktorom je teraz s tou kozou dá do prenájmu. 😀 to je jeho byt kúpený pred svadbou... 😝 No to je tak, keď sa starému chlapovi postaví a rozum sa zastaví... 😀 😀 😀 teraz za to platí daň... 😖

Dadka - kukám, už sa ti to kráti... 😝 len poležkávaj, lebo potom budeš mať doma menší ,,cirkus,,. 🙂 ani si nesadneš ku kávičke...ale ono to zas prejde. 😉 som už zvedavá na malinkú. 😵

My dnes prvý raz skúšame Sáru v noci bez pleny, tak som zvedavá... 😝 😝 😝 už spinká.

No idem sa šmariť do vane, zajtra zasa ten kolobeh. 😔

Endy - neviem ti poradiť, naša s vodou nemala problém... 😝 ale snáď ju to prejde.

dadka212
22. mar 2009

no už som prečítala, ale klasika zabudla som čo som komu chcela 😅

Hlavne Mirke a dvom Eroskám prajeme skoré uzdravenie 🙂 nech to čoskoro prejde

Deni aj tvojim maródom, teda už asi len Simonke, keďže Erikovi sa to zlepšilo 🙂 a tiež som myslela na to čo Okačka, že na večeru s EX 😕 ale už si to vysvetlila 😀
a veru kráti sa mi to 😝
a Sárke prajeme nocku bez nehody 😵

Peti krásne fotečky 🙂 Karinka je ozaj zlatučká a teda také raňajky, ten môj malý by sa na ne akurát tak vyprdol možno akurát syr by vyjedol 😝

eros
22. mar 2009

Cafte

no som zde hrosik uspava malu bo maleho mam na wcku a mala to robila predchvilkou tak hadam uz spinka.ja som bola od 11 u nasich az do vecera a mala vobec nespala.

dadi dikes tusim malej ide zubok bo furt kuse body,tricka a dava su ruky do ust len ja mam furt ten ucpaty nos a sople.moja tiez teraz tomu jedeniu dako nedava tak to pripisujem ktomu ze asi zuby.precitam si Vas neskor sice je toho malo

dadka212
22. mar 2009

Zuzi asi aj malému idú zuby, stále niečo žužle a hlavne ruky 😝 ale nemá sople ani nič, tak hádam to ani nepríde 😝

inak my ideme konečne na očkovanie proti pneumokokom v utorok 🙂 hádam dovtedy nič nechytí lebo ma šlak trafí, konečne máme dohodnutý termín a chvalabohu jemu stačí jedna dávka takže super 🙂

eros
22. mar 2009

Endy skusala si stavu so sliviek????

dadi som zvedava fakt bo nic jej v ustach nevidim.hadam budete Ok aby ste sa dali zaockovat 😉

dadka212
22. mar 2009

Zuzi ani ja mu tam nič nevidím, ale dovolil mi vyskúšať a na spodku má na obidvoch stranách také malé kopčeky, tak asi sa už tlačia 🙂

dadka212
22. mar 2009

Nikuška krásne fotečky, Laurika ako už vyrástla 😵 a Sárka aká podarená 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre