Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

okacka
2. mar 2009

Ahojte,
tak ja len naskok. Idem si umyt vlasy, cosi pochystat a o pol 3 ideme do jasli prvykrat. zatial na poobedie a uvidi sa, ako dalej.
Deni - pracujem od 1.4., ale SImnoka dnes nastupuje do jasliciek, az mi je do placu, normalne mi je to luto, ze to tak ubehlo....Sarinka ma peknucke fotky tiez. A mne dosla rano tiez IP, ze jemala rozkosna, potesi 😝 😵. A my tiez nemame nejake ukazkove fotky, oslava bola u mojichrodicov, velaludi, tak sa ani nedalo odfotit ju samu, aby nebol niekto este v zabere, skoda... 😒. A Simonka sa tiez nechcela moc fotit, hlavne mala emocionalny sok na zaciatrku, ked dosli aj svokrovci a ona to nechapala, preco u babky Vierky je aj babka hanka, normalne sa hrooozne rozplakala, ked jej zacali vsetci gratulovat 😒

Oslava bola super, zacali sme v sobotu na obed, ocino urobil jelenie ragu s cucoriedkami, kroketky zemiakove. Tory boli uzasne, svokruska doniesla obrovitansky vlak, cosi neskutocne. Ako tri torty,. Vsade boli fotky celej rodiny, mal tri vagony. Na prvom bola Simonka - ten bol cokoladovo - jahodovy. Potom bol dalsi, na ktorom boli fotky celej rodiny, bol ovocny a posledny vagon bol so zabkou, ktora niesla kyticu kvetov a ten bol cokoladovo - bananovy, Hrozne velke, na cely stol.Moja mamina zasa upiekla a ta jej bola uzasna zasa chutovo, ale aj pekna bola. Na vrchu bol taky kvietok,co ked sa zapalili sviecky, tak sa zacal rozvijat a hral hudbu, mnam 🙂 . SKoncili sme az vecer o 18, mala od unavy takmer nechodila, vysantila sa riadne. Dostala hrozne vela darcekov, kopec oblecenia, hraciek,peniazky, nausnicky z bieleho zlata, nadherne su.Svokra jej sice kupila aj pri narodeni, ale kupila jej teraz nove, ze si urobila radost 🙂 . A dostala som nausnice z biele ozlata aj ja, od svokrusky, ze za to, ze som jej taku nadhernu vnucku vraj porodila a ze som ako jej dcera
🙂 . Vyfotim nausnicky malej aj moje neskor.
Vcera boli u nas doma este poobede kamarati nasi, tak dva dni oslavy 🙂

Citam, ze je vela marodov, prajeme skore uzdravenie, dufam nam jaslicky nedopomozu k chorobe nejakej.... 😒

No nic, bezim, vecer podam spravy, ako prebehol prvy den v jaslickach 🙂

okacka
2. mar 2009

A blahozelame dnesnym oslavencom, nech su zdravucki este 😵

endy
2. mar 2009

Ahojte,no Okacka,Drnda krásne tortičky.A dcérenky sú fakt nádherné.

Drndi a čuduješ sa,šupni malú do reklamy,veď je ako bábika. 😉 Teraz je súťaž o tvár Lovely.Keby tak Tvoja Sárinka aj s Tebou vyhrala.Musíš sa len s ňou odfotiť a poslať fotku.Skús to 🙂 Zdá sa mi,že tá adresa je www.lovela.sk

Aj som si veru na teba včera spomenula,mala som migrénu.Viem,že si o nej písavala.Dúfam,že už ju nemávaš,ako si vysadila. 😒

No a my už druhý deň máme plienku len na noc a obedný spánok.Tak sa tomu vytešujem.Hneď som bola v meste ráno s maloua za odmenu som jej kúpila krásnu prechodnú čiapočku.

Tak toľko,Bubonic vitaj späť. 🙂

endy
2. mar 2009

táto je to stránka www.lovelababy.sk

natana
autor
2. mar 2009

ahojte

sarinka mi zaspala kym som dorobila obed na gauči (1.raz v živote). asi jej zase vyskočila ta teplota, tak som ju preniesla do postele.
dnešny obed som akosi nestihala, lebo sme mali ist kolegyni čo ma tiež dvojročnu dcerku ale kedže ma tie teploty tak som to musela zrušiť a myso sa mi akosi necheco rozmraziť ☹ . tak spinka hladnučka lebo od rana toho moc nezjedla.

deni, kati- krásne narodeninove fotečky

Barborke tiež želáme všetko najlepšie aby sa jej darilo od septembra v škole, veľa darčekov a hlavne zdravie aby moc v tej škole nevymeškavala

bubo, to mate riadneho chlapa doma 😉 , teda naša je tiež valibuk ale zase nie taka vysoká

maji ten zverinec by sa páčil aj našej, zbožnuje kozy, ovce, mačky havinov a včetko čo má 4 nohy 🙂

petra25
2. mar 2009

ahojte babule,

v provom rade prajeme vsetkucko naj D 😵 O 😵 M 😵 I 😵 N 😵 I 😵 K 😵 O 😵 V 😵 I aj obom D 🙂 A 🙂 V 🙂 I 🙂 D 🙂 K 🙂 O 🙂 M 🙂 2. rockom a aj B 😉A 😉R 😉B 😉O 😉R 😉K 😉E 😉 k 6. rockom, vsetkym vela zdravicka, stasticka a radosti zo zivota...
ja som nejaka KO boli sme rano na ten zapis v skolke, napisala som ju od januara a vyzera, ze to nebude problem, no naisto to budeme vediet 6. aprila, to bude rozhodnutie, je tam velky natresk do tej skolky, dokonca, ze nejaki prominenti sa tam tlacia 😖 isli sme hned odtial na pesiaka k lekarke pre potvrdenie, peso naspat do skolky, domov, samoska sme ich nahanali po celej ceste, aj ked dnes bola Karin vynimocne dobra 😉

Drndi, Okacka, obe mate kraaasne bambulky a nie, ze nemate pekne fotecky, su super 😵
Dadi, Matuskovi posiela Karinka bocku na vyzdravenie 🙂
Nati, no dufam, ze u vas to budu len tie zubky, nejak sa tu zasa rozbehli horucky, dufam, ze sa nepridame 😔ale ako poznam Karinku- kolektivnu dusu- tak to bude coby-dup 😅
Okacka a ako Simonka teda v jaslickach, isla dnes?
Majussa, uz sa to aj tebe krati s tou pracou 😕

adrica
2. mar 2009

Caute zienky.

Blahozelame dnesnym oslavencom a prajeme im veeela zdravia, stastia, lasky a koooopec darcekov. 😵

Deni, Kati...pekne fotecky a este krajsie oslavenkyne. 😉
Kati...veru podaj potom vecer hlasenie ako dopadol prvy den v skolke. Dufam, ze super. 😉
Nasti..blahozelame k pokrokom, zachvilu budete bez plienky.
Nati..no dufam, ze to budete mat fakt len zo zubkov.
Prajeme marodom, aby im to rychlo preslo a zacali si uzivat slniecko. 😉

My sme dnes okupovali deti zo skolky, Danko ani domov nechcel ist co sa tak s nimi nahanal. 😀
Zjedol plny tanier sosovkovej polievky a uz si spokojne odchrapkava taku hodinku.
Po obede asi zbehneme do lekarke po mlieko, no uvidim ako vstane, len dufam, ze nie hore zadkom. 😠 😠

Tak sa tu majte krasne idem este dopit kafe.
Pa a krasny dnik. 😉

drnda1
2. mar 2009

Endy - no vidíš, aj tvoja Nikolka je už šikulka s nočníkom. 😉
A do tej Lovely sme sa aj nahlásili, ale tam si baby samé vzájomne posielaju hlasy, čiže maju väčšie šance tie prvé...neregistrujem to, ani tam už nekukávam, nejako nie je čas...ve´d ju mám v dvoch agentúrach, tak možno raz motyka vystrelí. 🙂

Peti - no ja som si tiež dnes vytlačila prihlášku, no my ešte musíme Sáre vybaviť tu prechodný pobyt, lebo ja s de´tmi sme ešte na Záhorí... 😝

Ja sa chystám do Ikei, ale až navečer...musím pozrieť ten bilboard s Natálkou a Sárou. 😉

Naša práve dojedla pórovú polievku s haluškami. 🙂

Moja mama by mala ísť od zajtra brigádovať, tak sa teším, snáď sa už vzchopia. 😝 a asi ich pôjdeme kuk koncom mesiaca, keď pôjde Peťo na čunder...

Kati - som zvedavá, ako sa Simonke v jasličkach páčilo.... 😉

Vo štvrtok nám prídu na chodbu montovať vstavanú skriňu s botníkom, tak to tu už bude aj na chodbe aspoň dáko vypadať... 😎 Robí mi ju spolužiak, dá mi aj zľavu... 😝

cia13
2. mar 2009

ahojte,
dnes som bola s Bibi na kontrole na ORL, tak uska ma uz v poriadku. Od soboty poobedia nema ani teplotu a zakasle len sem tam a este trosku soplikuje. Naladu ma uz ok, len musime opat zacat oducat od cumla.
Vcera som upiekla Barborke babanovy zakusok, dnes vyzdobila a navecer jej budeme gratulovat, ked pride aj tatino z roboty.

Dominikovi prajeme tiez vsetko naj k narodkam

dakujeme za vsetky Barborkine gratulacie - odovzdam, ked pride so skolky

eurovizia - no nie uplne suhlasim s vami, ze Nela pekne spieva, viem, ze to bola vcera tazka pesnicka, ale podla mojho ucha, tam mala dost pasazi, ktore spievala falosne a to dost. Nic ine som od nej nepocula, tak celkovu kvalitu posudit neviem. Skoda, ze nepostupil Cmoro, lebo on je fantasticky, ale tesim sa Lucenicovmu rozhodnutiu posunut Tomecka, to je moj libling.

dadi - prajem, nech Matuskovi ATB rychlo zaberu a bude opat zdravucky. Ake mate lieky? My Amoksiklav, ten je tiez na vsetko co si opisala ty

peti - ja kruh poznam, ale videla som len jednotku a to nie uplne do konca, ja horory neznasam ako Mirka, vcera som sa bala, ze omylom prepnem ked uz bude, tak som si davala pozor.

deni - dakujeme 🙂 Idem kuknut fotky.

miri - drzim palce, nech su to len zubky aby ste pred oslavami nepochoreli

drnda1
2. mar 2009

No nevšimla som si, že ste spomínali Eurovíziu...prikláňam sa k Cii, Nela bola dosť falošná, aj keď vytiahne pekné výšky, ale spieva to jak robotník, bez dynamiky, nestišuje hlas, netlmí spev v citových pasážach...podľa mňa je úplne nevyzretá čo sa týka spevu a o technike niet ani reči. Pesnička je to pekná, ale skôr by som tam ku kamilovi dala Mirku Partlovú... 😝
Ja by som iste posunula Cmora a Desmod, aj keď aj tá baba nebola na 100%. Čisto, bez kúsku faloše bol akurát Cmoro a Kuli. 😝
Ja mám zasa Sama rada, ale tiež spieval falošne, ako aj Mária Čírová...
Pre mňa teda z týchto finalistov pripadá do úvahy na 1.mieste Robo Opatovský...nespieva vôbec falošne, má výbornú techniku, výborne frázuje...škoda, že posielajú až dokonca ľudia a troška tam nemá slovo porota, lebo Naši posielaju hlas len kvôli sympatiam. 😝

cia13
2. mar 2009

deni - hej aj ta Kuliho baba spievala falosne, ale dostala ma farbou svojho hlasu. Ten ma uzasny.
Suhlasim, ze Samo tiez zatiahne falosne, ja mam na neho ale slabost. S Cmorom sa to porovnavat neda, ten slape na 100%. A co sa tyka Opatovskeho, ten mi je osobne velmi nesympat. preto neriesim jeho spev a tu euroviziu som nevidela, kde spieval, tak neviem posudit.
Dolezite je, nech vyhra niekto kto vie aj nazivo zaspievat cisto, nech nas reprezentuje na urovni.

dadka212
2. mar 2009

Kati som zvedavá ako to Simonka zvládla v škôlke, daj vedieť 😉

Cia my máme Augmentin antibiotika 😝 a super, že je Bibke lepšie 😵 Maťko je už tiež na tom lepšie 🙂

Eurovízia: no na tú som sa tešila a pravdupovediac sklamala ma 😖 najlepší tam bol Palonder a Tublatanka 😀 ale určite by som posunula reprezentovať Cmora, Zimanyovú alebo Kulyho keby nespieval s hentou...no šak uvidíme ako to nakoniec dopadne, možno sa tam znova neukážeme ďalších 10 rokov 😀

natana
autor
2. mar 2009

tak babule ja hlasim stale horučky, už nám tušim ani sirupy nezaberaju, aj mala trošku hnačkovite kakino. neviem čo s nou, dokedy zražať a kedy k lekárke, či nema nejaku anginu.aj jed pokial nemá 38,9 tak je celkom vesela. ale aj malo spala na obed, tak ju idem už hodiť do postele a potom musim utekať do leksarne, lebo ten ibalgin sirup, je strašne hnusný a nemám ten panadol s čím kombinovať. skusila som čípky nurofen, ale to hned ju pichalo v riťuli asi, lebo si ju hned chytala a chcela na záchjod a hned to aj vykakala.
no nič idem ju zmerať aj tato práve dorazil. večer sa ozvem

dadka212
2. mar 2009

Miri chudatko Sárinka ☹ Maťkovi zaberal Nurofen sirup som kúpila ten jahodový ten mu aj celkom chutil alebo Paralen SUS aj ten je jahodový tak v pohode zjedol 😝

cia13
2. mar 2009

My mame prvu mini oslavu za sebou. Barborka bola s darcekmi spokojna, aj ked ju ta veza najskor zaskocila a vravela, ze chcela radsej hracku, teraz je uplne happy, ma ju nainstalovanu v izbicke, uz si tam aj cdcka premiestnila.

miri - ja som na teplotu kombinovala panodol s brufenom, konecne to celkom akceptovala, ze to treba spapat, lebo ked bola mensia, mohla som len cipky davat. A k dr. kedy, ved uvidis, aka bude noc, prajem, nech je co najpokojnejsia a teploty rychlo prejdu.

okacka
2. mar 2009

No ja som nedavno dosla od kozmeticky vymasirovana, oddychnuta. Dnes sme boli v jaslickach asi tri hodky, bola som tam dnes ako nestranny pozorovatel aj ja. Lubka - tak volaju tu majitelku deticky, povedala,ze je lepsie, ked pojdeme na nu postupne, kedze je este mensia a nech nema hned sok.Tak vraj zo dva dni tam budem aj ja, potom postupne na poobedie ostane sama, potom skusime doobedie atd. Mala bola chutna, smykala sa, hrala s plastelinou,aj SLimak slimak zaspievala. No najviacsa jej pacilimale zachodiky a serbliky ak tomu male umyvadielka, no proste kupelka. Konecne mala umyvadielko take ako je ona vysoka, takze tam chcela stale stat a umyvat si rucicky. A dvakrat sa aj predviedla a tresla sa o zem a dupkala, ale pani ucitelky ma ubezpecili ,ze to len svedci o duchovnej zrelosti dietata 😀 😀 . Takze vlastne mozeme byt spokojne tie, ktorych deticky nas takto vedia skusat. 😀 . Zajtra som zvedava, ako sa bude tvarit, dufam si pekne zvykne.

Miri - no chuda Sarinka. Ja Ti neporadim, kedy k lekarke. Ja som strachoprd, ja pri te;otach vysokych vzdy idem k lekarke, raz mi krce so Simonkou stacilo zazit, nikdy viac nechcem a preto radsej idem 5 x zbytocne....Hadam budete rychlo fit.

Dadka, Cia - aj vamskore uzdravenie. Super, ze je malej Bibi lepsie a aj Matuskovi hadam lieciky zaberu.

petra25
2. mar 2009

ahojte,
ja som poobede zaniesla malu k babke, lebo som surne potrebovala ist na postu a kamoska nemohla, potom tam prisiel za nami muzik a spolu sme sli domov-este sme skocili na nakup - dokopy sme nic nekupili, ale zato prachooov sme oplieskali 😝 a este nas aj ogabali ,sme si nasli na ucte jednu ved 2x ale az doma 😠
no co sa tyka Eurovizie, tusim 100 ludi, 100 chuti, mne sa ta pesnicka moc pacila a podla mna ta z co spievala s Desmodom spievala falosnejsie ako Nela 😝 aj ked Kuliho moooozem, najlepsi bol ako tusim Dadka povedala Palonder, ten jeho hlas ma dostane vzdy 😀 Cmoro je dobry, o tom no comment, ale pisali, ze to vcera nejako nezvladol, dokonca, ze plakal, neviem, co je na tom pravdy

Miri, ako Sarka, tusim vas to nejako laplo ☹ nam na teplotu vzdy zabera Nurofen a od 39 robievame zabaly 😒 drzime palceky, nech jej uz nestupa
Dadi, to je fajn, ze Matuskovi je uz lepsie 😵
cia, tak sa darcek pacil 😉
adi, tak ako vstal Danko? 😀
dnes o 22hej padam, idu Zufale Manzelky a 112 a ked si dam notas pred TV nic z toho nemam 😅

natana
autor
2. mar 2009

peti aj ja na ne čakam. takže dnes mame zase rovnaký program.
prave som došla, uvarila som si klobásu, lebo nati so sarou mi zjedli kura a som strašne hladna a ta klobaska sa na mna v obchode tak usmieala 😀 , no a na to že je z obchodu, je celkom dobrá

petra25
2. mar 2009

miri 😀 si ma pobavila s tou klobasou 😀
ale nepopiste moc, lebo ty budes akcna aj pri Manzelkach ako ta poznam 😀
okacka, no tak to si ma pobavila a potesila zaroven s tym trieskanim o zem a dupanim 😀 no a myslim, ze SImonka si rychlo zvykne v tych jasliach, neboj 😉

natana
autor
2. mar 2009

kupila som jej ten nurofen jahoda, uvidime čo povie. lebo mam aj panadol jahodový a ten ako tak do nej dostanem (striekačkou), ale od kedy som jej dala raz ten ibalgin, vrieskala aj ed som niesla panadol.
pred dchodom mala zase 38,5 ale dala som jej panadol a teraz som ju skušala rukou a nemá teplotu. no uvidime dokedy

kati ja tiež bežim hned k dokine, ale ona ma obvykle k tej horučke sople, kašle a pod. ale teraz ked nič ine, ju nechcem zbytočne trepať do čakárne-bacilárne

natana
autor
2. mar 2009

jaj kati tak to my sme potom nadpiemerne vyvinutí 😀 (tiež myslím to hadzanie sa o zem a pod. vyčínanie)

ozaj luci, vaša barborka už počuva nejake skupiny, či konkretnych spevákov? našu to vobec ešte akosi nezaujíma, u nas by veža veru uspech nemala, ale za to knihu možem kupit hociaku a hlavne tie náučne o hocičom (tie encyklopedie) to hned listuje a už aj čita a chodi sa na všetko vypytovať

adrica
2. mar 2009

Caute zienky. 😉

Kati...to je super, ze to Simi tak super zvladla a ako baby pisu, tak to tu mame teda riadne zrele deti. 😀
Peti..no Danko vstal celkom super, sice spal velmi kratko, ale celkom fajn.
My sme boli po obede v lekarni po mliecko, tak som rada, ze nam ho objednali. 😉

Baby, neviem ako Vase deti, ale ten nas stuplik 😀 chodi straaaasne pomaly. Niekedy mam pocit, ze nas obehne aj slimak. 😠
Dnesna vychadzka nam trvala skoro 2 hodiny, aj som uz myslela, ze ho vezmem na ruky. Ja som totiz uz z prace zvyknuta na rychlost presunu a nie na take tahanie. 😠
A este mame novinku. Uz asi 2 tyzdne papame surove neuvarene cestoviny. 😠 Ja fakt neviem co mu na tom tak chuti, len dufam, ze mu to nic neurobi v brusku. ☹
Zajtra nas caka zmena, ideme Danka strihat po obede k mojej kamoske, tak som zvedava ako sa predvedie. 😠
No najviac sa bojim ci budem mat kde zaparkovat, lebo je tam fuuurt plne parkovisko. 😠

Tak som sa trosku rozkecala po dlhej dobe. 😀
To len aby ste mali co citat. 😵

Pa a krasnu dobru nocku. 😉

natana
autor
2. mar 2009

peti nemaj boja, tušim tu aj tak nikto nie je zhovorčivý ☹

eros
2. mar 2009

Ahoooooj

mna kamoska vytiahla ist cvicit aerobic tak hrosik sa staral cca hodku aj stvrt o deticky aj ich uspaval,ale to uz som bola doma a cucala ani na Wcko som nesla bo som sa bala ze ma zapocuju.zvladol to super aj stihli poupratat pphrat zajasit tak asi v stredu pojdem cvicit znova 😀 😀 😀

nasti super uz to pojde len dopredu.maly sa bude cochvilka pytat aj sam uvidis 😉

madmazelka pekne foto aj ten vlacik ci aka je to masinka sa zjedol???bo dost velky sa mi zdal 😀 😀 😀

miri ja som 😀 😀

eros
2. mar 2009

tak nikd enikoho jedu k hrosikovi sadnut majte sa krasne bru nocku 😀

cia13
3. mar 2009

ahojte,
my nemame nic nove, kedze stale trcime doma. S nocnikom 0bodov, aj som jej kupila nove gatky s Mickeym a nepomaha.

miri - ako je Sarke? Barborka pocuva rada tie veci co aj ja. Ale momentalne uz od vianoc leti soundtr. Mamma Mia. Ale rada pocuva aj ine - Cmora, Tomecka, Gladiator. Ono to este nie je take, ze sama ma oblubene nieco. A super, ze Natalka sa zaujima o encyklopedie, Barborka tiez rada listuje v knihah, ale najradsej kresli, vystrihuje a vyraba cokolvek.

eros - nemas dnes svalovicu s cvicenia? Ja by som asi prelezala cely den v posteli, keby som bola cvicit.

eros
3. mar 2009

Ahojte

no rano som sem nakukla a Vas nikde.tusim dnes tu nebude az take rusno.

cia mam,ale co narobim a to som sla spinkat este o pol 2 rano a mala ma zobudila o 7rano 😀 😀 ale pojdem si k nej lahnut bo som skor nevyspata i ked moc sa mi do postele nechce 😀 😀

a moc tu nesantite aby som Vas stihala neskor precitat.dnes tusim nemame oslavencov a zajtra pojdem asi tiez cvicit ak hrosik postrazi 😀

tak bru nocku 😀 😀

petra25
3. mar 2009

ahojte,
my sme boli doobeda teda v tej skolke, skoda, ze som nemala fotak, aspon na mobil som si to zaznamenala,deticky boli strasne zlate, normalne nasich bambulam obcerstvenie prichystali 😀 na zaciatku sa pekne hrali, ku koncu som vsak musela az 2x zasiahnut 😒 - ucitelka ju hned zhodnotila ako velmi "priebojnu" 😅 no nic, lutujem ich uz teraz 😔 potom sme sli este na polikliniku do obuvi, mala gumaky, tak sa "vytesovala"v kazdej mlake, utekala na vsetky strany, utahana som jak pes no a samoska tesne pred vchodom mi kydla no najvacsej blatovej kaluze-nech sa paci 😖
erosko, aj ja mam rada stvrtky-ked chodim na aerobik-pridem-dieta je okupane, nakrmene... 😉

natana
autor
3. mar 2009

čaute

tak my sme mali hroznu noc o pol 12 som jej dala nurofen a o štvrtej ráno už zase horela ako fakľa. stále okolo 39st. až nad ránom sa ej polepšilo. chodatko aj sa triasla ako osika a tulila sa pod mojou perinou aj liečik zjedla bez nejakých okolkov. ráno dospavala až do pol deviatej. potpm bola až do pol 11 ok a potom jej to zase vyskočilo na 38,7 tak som jej musela dať panadol. napapala sa (spravila som jej oblubene jedlo zapečene cestoviny) teraz haja. ale už v noci som sa rozhodla že nebudem vyčkávť a pojdem s nou dnes k dokine. nech viem na čom sme. už mam aj moč v chladničke načapovaný nech nemusime cikať u lekarky.

no idem spratať kuchynu a nachystať zeleninu a žemle pre natalkinych gratulantov, nech postiham. andy donesie poobede tortu a potom ho pošlem s malou k babke. ked pridu tie deti a sara by bola nahodou chora, nech to od nej nechytia. čo už ked horučkuje a oslava je už dnes.

no už je hore, nespala ani 45 minut. idem ju obliecť a ideme k dokine.

večer dobehnem

cia13
3. mar 2009

miri - vcera som si vravela, ze nesmiem Natalka zabudnut zablahozelat 😅

Nati - vsetko najlepsie k narodeninkam ti prajeme, nech ta rodicia posluchaju 🙂

a Sarke nech sa polepsi

peti - takze Karinka bude priebojna? Ale dobre, aspon sa nenecha a bude davat vsetkych do poriadku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre