Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
2. okt 2009

ahojte babky

kati už teraz držím palčeky a vo štvrtok budeme aj so sarinkou na vás stále myslieť. Simonka to určite zvládne, ona je už veľká slečna.

my sa máme ok, len sára je čím dalej papulnatejšia, stále odvráva, robi grimasy,trucuje, proste take male nemoslušne stvorenie. Nati bola trochu chorá ale už je ok, len ja s tatom sa nevieme z toho dostať. no a sára to asi chytila teraz, lebo ma nejaky zapchatý nosik. už sa teším na to odsavanie 😝
pracujucim želam, nech im tem pracovný ošial vydrží a hlavne pevné nervy 😉

dadka, no nzávidím ti, asi by ma porazilo, ešte že nati je dobre dieťa a na rozčulovanie mám len jedného zlobríka. Ešte že to dobre dopadlo.

ivi detičky ti rastu do krásy a fakt sa strašne podobaju

adri pekne ste si to užili, aj ja by som prijsla nejaku svatbu ale u nas v rodine nič nehrozi

my momentálne riešime dilemu. Nati chce psíka. teda asi to nie je dilema ale nesuhra maminy a tatina, lebo ja som za, ale tato proti. Tak každy večer Nati prosí a tato odráža jej plač a náreky. Síce povedal, že ak ho chceme, tak nech sa páči ale on s tým nesuhlasi a bude to naša vec. No a tak som z toho smutná aj ja, lebo ja by som psíka už aj chcela. Bonny mi strašne chýba a možno aj preto, že andy nie je ten typ, čo by daval najavo svoju lásku, chem druhu bonny. ona mi dávala vštku nežnosť, , náklonnosť, oddanosť. mala som sa vzdy s kým prituliť a pomaznať. Neviem čo urobiť.

drnda1
2. okt 2009

Ahojte,

Kati - neboj, určite to dopadne dobre a za pár mesiacov bude Simonka opäť veselo behať s detičkami. 😉 Posielame jej pusinky 🙂 .

Miri - ja som ZA psíka. 😉 Ani mne nedovolia a ja by som tááák chcelaaaaa... 😢 😝

Dani - no máš to ťažké, asi čosi podobné, ako pred časom písala Nika. Ale neboj, toto obdobie iste čoskoro prejde. 😉

Peti - viem, že sú prváčikovia, ale títo sú fakt veľmi ,,besní,, aj kolegyne to tvrdia, čo u mňa učia...že takých prvákov ešte nemali... 😒 je to s nimi naozaj ťažké... 😝 ešte že máme taký super kolektív, to mi to aspoň vynahrádza... 😀

A naši prváčikovia ako? (Adko, Barborka)
My preberáme teraz ,,V,, a vy ste kde?
🙂

My inak nové asi nič, všetko po starom... Sáre sa už v škôlke páči, aj pekne papá 😵 , ja robievam aj nechty, dnes som bola na Interbeauty a večer ideme ku známym kuk bábenko. 🙂
Malá má trocha soplíky, ale už to riešime kvapkami. Inak ništ nové....

Na stužkovú sa teším, v utorok ideme skúšať šaty ku krajčírke, už vlastne o mesiac to máme. 😎 ...

Nás v rodine čakajú dve 60-tky (svokra, svokor) , tak to bude veselé... 🙂

No ok, prajem vám pekný víkend. 😉

slenka
2. okt 2009

Ahojte
Kati aj my budeme na vas vo stvrtok mysliet a silno drzat palce nech to dobre dopadne.

S utekanim sme aj my mavali velky problem, ale mne to uz moc nerobi. Ale vcera v obchode na nu manzel daval pozor, ale asi slabo lebo mu usla 😒 Prisiel sa ma spytat ci neni so mnou, lebo ze on nevie kde je. No nervy. Ja som hned splasila najblizsiu predavacku a ta hned vyhlasila do rozhlasu nejaky kod podla ktoreho vsetci zamestnanci vedeli ze je v obchode stratene dieta. Nastastie sa nasla velmi rychlo, vyrehotana, ona vobec netusila ze bola stratena a ja som skoro skolabovala.
Minuly tyzden sme zase riesili ci ma ist manzel na dovolenku domov (CR) alebo nie. Chcel so sebou zobrat aj Terezku, ale to som si nevedela predstavit. Este som od nej nebola na viac ako par hodin a len pri predstave, ze ju 2 tyzdne neuvidim som v kuse revala. TAk nakoniec ani nikam nesli 🙂

Evi ako vydrzala si, alebo si ten test nakoniec kupila?

Adrica aj my mame obdobie PRECO? Ta otazka nema konca
😅

eros
2. okt 2009

Ahojte

madmazelka myslime na Vas vo stvrtok potom hned daj vediet co a ako mala.posli jej pusinku od nas aj teraz jej daj.drzim silno prsticky.

nati vsak sa postaras sama o neho a andy neh netrucuje aj tak polavi 😀 😀 😀

zato nasim zdrhol nas Hugacik.cely den ho hladali po ruzinove aj do utulku sme 2x volali a nic.tak s abojime,ci ho nepresli alebo nezobrali bo moj exot brat urcite nezavrel branu.potom nam dosla jedna pani povedat,ze ho videli,ale ze bol strasne poplaseny ze behal odusu.

a zajtra mame velky den 7rockov 😵 😵 😵

natana
autor
2. okt 2009

čaf

zuzi hadam sa hugo nájde živý a zdravý,

ja iden orodovať za toho nášho, tak mi držte palce ☹

endy
3. okt 2009

Ahojte,tak u nás skoro všetko po starom.Nikolka sa mi minule šmykla,padla na stôl presne pod oko.Takže máme týždeň monokel.

V práci práca,už som mala so žiakmi aj vystúpenie.Imatrikulovali sme prváčikov v našej zuš-ke.Moje dievčatá tam hrali kráľa,kráľovnú,princeznú a šaša,ja som to uvádzala.Rodičom sa páčilo,tak mi žiačky aspoň nespravili hanbu.Máme to aj nafotené http://www.zus-mokreho.sk/show_galery.php?id=101
Koncom októbra hráme v domove dôchodcov,v decemri mám dva koncerty a to ešte nehovorím o predstavení s divadelnou hrou.Tú najskôr musím preložiť z češtiny,pravda,kto by to stíhal pri dieťati???

Ale koniec-koncov stále je to pre mňa relax na chvíľu vypadnúť z domu.Drndi,peti,nemám pravdu?

Katka moja neustále na Vás myslím,držte sa,posielam vám silné objatie a pusku.Budeme v myšlienkach s Vami!!!

eros
3. okt 2009

Ahojte

endy pekne fotky.

u nas nic nove.ani psik sa nam nenasiel.

adko dnes oslavil 7r tortu mam v albume.a potom sme sli na dalsiu oslavu,tym co sme boli na dovce bo ich dcera je tiez 3.10 len iny rok.

tak to je zatial odomna vsetko bo je smutok,ze sa havkac stratila zatial nic.uz aj fotky su polepene tak snad niekdo da info.uz aj do utulku sme volali a dnes mi 2x volali,ale ako vzdy nic ☹ ☹

evinah
4. okt 2009

AHojte,

Adkovi dodatocne vsetko naj k 7mim narodkam! Pekna torta a bola aj chutna? Dala by som si kusok..
To je mi luto, ze havko sa nenasiel..snad sa este niekde najde.. 😔

A Mirka ja by som bola tiez za psika, nech si muz hovori co chce, ved pred tym co ste mali psika chodieval ho vencit aj on, alebo len Ty? Ak to aj pred tym bolo na tebe, tak si ho kupte a teaz Ti uz s vencenim moze pomoct aj Natalka. AJ mne strasne chybal psik na pomaznanie, ked som prisla do KE, lebo doma sme mali.. Sice aj tu mali na dvore psa, ale to bol len taky dedinsky gulas, ani pohladkat sa nechcel dat, len to stekalo.. 😝

Slenka ten test som si nakoniec nekupila, lebo jednak mi ho nevedeli objdenat cez lekarne a ked si mi povedala, ze vysledok moze byt aj tak neurcity..tak som sa na to vykaslala.. Len ked sa opytam Megi ze ci chce braceka alebo sestricku, jednoznacne sestricku, ze braceka nieeeee.. 😅 Tak sa smejeme, ze co potom s nim, keby sa narodil, ze ci ho pojdeme reklamovat.. 😀 Zatial mi v hlave stale hmyria mena a rozmyslam ake vybrat pre dievca alebo chlapca.. 😕
A uz nik iny sa nechysta na druhe resp. dalsie baby,ze by sme so Slenkou neboli same??? 😵

A Kati, Simonke budeme silno drzat palceky, ona je silna, musi to zvladnut, sice vas bude cakat narocne obdobie, ale to vsetko prejde a zase vyjde slniecko! Verim tomu! 🙂

natana
autor
4. okt 2009

želám pekné nedelne popoludnie,

zuzi, je mi luto, že havinko sa ešte nenašiel, ale snád sa niekto ohlási ked uvidi fotky. A adkovi všetko najlepšie

evi, ved za chíľu to už bude vidno aj na UZV tak hádam nebude babatko hamblive a ukáže svoju parádu. 😵
a s havom som si spravila po svojom, už som si rezervovala zlatú fenku (keby nebola zlatá tak čiernu), maju sa narodiť každu chvíľu, tak len sledujem stránku, či sa nám ujde, lebo trifenky sú už rezervované, tak hádam sa nenarodia samí chlapci. Andy to síce ešte nevie, ale času je dosť, ved 7 týždňov budu aj tak pri mamine. A čo sa týka venčenia, Nati bude venčiť cez deň, teda ked nebude chorá. A momentálne som aj tak doma, takže so sárinkou si budeme robiť častejšie také krátke prechádzky. Už sa na ňu teším. Inak už je zakazané kupírovať chvostíky, tak som zvedavá ako bude šibrinkovať chvostom. lebo kokríci su v mávaní chvostíkmi extperti. 😀

slenka, ked budeš mať aj druhe tak ich budeš aj vyháňať z domu, len aby si si trošku oddýchla. Ale viem ako to je. Nati ked mala 2 roky, tak bola 3týždne u svokrovcov, lebo som sa učila na štatnoce a tiež mi bolo za ňou strašne smutno a aj som si veru poplakala.

nanette
5. okt 2009

Ahojte, ja len na skok.....

Okačka - budem vám vo štvrtok veľmi držať prsty, nech máte operáciu čím skôr za sebou.... myslím na vás.... Simonka je silné dievčatko, zvládne to statočne..... a vy tiež.... želám vám, nech sa po operácii veľmi rýchlo zotavuje, aby si zase mohla naplno vychutnávať radosti, ktoré detstvo prináša a vy aby ste si mohli vychutnávať to, že máte zdravú, šikovnú a šťastnú dcérku... 😵 😵

cia13
7. okt 2009

ahojte,

Kati - silno na vas zajtra myslime, vsetko dopadne najlepsie, neboj. Simonka je silna, musite byt aj vy.

deni - no nasi preberaju v skole male pisane "a" a to jej ide velmi pekne oproti tym vlnovkam doteraz. Dnes mali zacat "m", tak uvidime. S matikou problem zatial nema a slabiky su tiez ok.

eros - Adkovi dodatocne vsetko najlepsie k narodkam, krasnu tortu si upiekla, fakt. A som rada, ze sa Hugo nasiel, super.

My inak vsetko po starom, uzivame si babie leto. Bibi stale rozprava, co vsetko bude v skolke robit, ze tam bude spinkat a ze nebude plakat. Ved uvidime aka bude nakoniec realita. 🙂

natana
autor
7. okt 2009

čafte
ja som len prišla dodať odvahu katke na ten zajtrajší ťažký deň. Budeme sa za vás aj modliť a hlavne držať všetky palce čo máme. Určite to bude dobre.

luci a kedy ide bibi do školky?

dadka212
7. okt 2009

ahojte 🙂

Katka určite všetko dopadne dobre, budeme na vás zajtra myslieť 🙂 Simonka je silná baba

My troška bojujeme s črevnou virózou, Matúško vracia a má hnačky 😝

drnda1
7. okt 2009

Katka - držte sa, bude to OK! 😉 Potom daj vedieť, či je princeznička v poriadku, držíme pršteky. 🙂 😵 Držte sa.

yesno22
7. okt 2009

Ahojte 😉

..hlasim sa po dlhej odlmke, aj to len preto, ze som doma sama...manzel odcestoval v sobotu v noci na sluzobku, na cely mesiac...neviem ako to zvladnem, kedze akurat mame vsetky dokoncovacky na dome pred stahovanim, v praci neviem kde mi hlava stoji a Jakub, odkedy chodi do skolky je doma dost "hlucny" ... sice sa pohra aj sam, ale inak sa mu musim venovat, viem ze si kompenzuje ten cas bezo mna ale je to dost o drzku...navyse chodi spavat az okolo deviatej a ja som potom uz tak vystavena, ze maximalne nieco pozehlim a mozem ist spat...aj v noci sa zacal viac budit, ked ho nedam vycikat, tak sa pocura do postele a zavola ma az potom...no co uz, nemozem chciet vsetko naraz 🙂

Kati...strasne silno na vas myslim a posielam vela, vela sil 🙂

Adkovi zelam vsetko naj ... toricka bola super 🙂

A ostatnym detickam a mamickam zelam hlavne zdravicko v tieto jesenne dni, u nas v praci sme uz vsetky presli prvym soplavym nachladenim, tak dufam ze uz bude dobre... 🙂

okacka
8. okt 2009

Ahojte maminky,
takze my sme stale doma....ani mi neuverite. Odchadzame na operaciu v nedelu zavcasu rano a operovat budu v pondelok.Ked mi ale zavolali, ze sa to preklada, bola som stastna ako blcha, nakolko Simonka dostala v pondelok rano silnu nadchu a aj tak by nas neoperovali...Navyse ja som posledne dni stravila so silnymi bolestami viac v nemocnici ako doma, mali podozrenie na mimomaternicove tehotenstvoa hrozila mi este operacia...Nastastie to bola cysta a sama praskla...Simonke uz sopliky prechadzaju, dosoboty musi byt uplnefit, davame vsetko, co sa asi da, striekame do nosteka, tak hadam sa uplne dolieci. takze myslite na nas v pondelok, to sa uz dufam nic neodlozi, ak sa dovtedy neozvem, tak v nedelu o 8 rano mame byt na Kramaroch a v popndelok rano je na programe...

Vsetkym vam moc dakujem, ste hrozne zlate.

nanette
8. okt 2009

Joj, Kati, ani nemám slov... keď sa valí, tak sa valí.... 😒 chválabohu, že to bola "len" cysta a že ti praskla, lebo naozaj už máte toho dosť na hlave aj bez toho, aby si ešte aj ty musela ísť na operáciu... ☹ držím úplne všetky prsty, nech sa Simonka do nedele úplne vyzdravie, nech už máte aj tú operáciu za sebou, lebo aj to odkladanie a nekonečné čakanie je hrozné na psychiku 😖 budeme na vás všetci myslieť, nech ste čím skôr doma a úplne v poriadku... držte sa.... 🙂

adrica
8. okt 2009

Ahoj Kati.

Tak dufam, ze do soboty budete obidve fit a neboj sa budeme urcite na Vas mysliet od rana, nielen v nedelu ale hlavne v pondelok.
Urcite to zvladnete. 😉
Simi je silne dievcatko.
Silno drzime palceky. 😉

natana
autor
8. okt 2009

kati aj ja sa pridávam, držim palčeky, nech ste obe do nedele v poriadku.

petra25
9. okt 2009

ahojte babule
kati, tak este ze to s tou cystou dopadlo ako dopadlo a Simonke prajeme skore uzdravenie, nech uz to mate uspesne sa sebou, pozitivnu energiu presuvame na pondelok 😵
erosko, krasna torticka, sikovnica si a havinko sa hadam najde, drzime palce, daj vediet 😔
nati, tak ty uz sa tesis na hafana 😵 aj my sme mali predtym kokrspaniela, mam rada to plemeno a Andy to hadam rozdycha, ved ako baby hovoria aj tak bude gro starostlivosti onho na tebe
yesno,ty to mas veru pestre, no nic, musis len vydrzat, ale ty to urcite zvladnes 😉
endy, pekne fotecky a mas pravdu je to urcite aj relax, hlavne zmena stereotypu 😉 ja osobne nastup do prace nelutujem 🙂
evi, veru ti to odsypa a onedlho budete vediet pohlavie aj bez testu 😵
u nas nic prevratne nove- pridavame sa do klubu otazok "preco" 😅 katastrofa 😅 ja som bola vcera po sto rokoch u kozmeticky, super som si oddychla, zajtra ideme na chatu k ujovi mame celorodinne stretko pri pecenom prasiatku, len pocasie sa nam dnes akosi zopsulo,tak uvidime, co bude zajtra 😝

drnda1
9. okt 2009

Ahojte,

Kati - no to je fakt ,,pech,, 😒 , ale iste všetko dopadne na 1-tku! 😉 🙂 Myslíme na vás. 😵

My sme so Sárou opäť doma samé až do nedele, Peter šiel na ,,pánsku,, jazdu dakde do Čiech a decká idu na jarmok do Štúrova. 🙂
Konečne trocha kľudu. 😀 😝

Ja v škole stále fajn, tiež vôbec neľutujem nástup, aj Sára to fajn zvládla, učiteľky ju stále chvália, že je šikulka, že vidno, že sme sa jej venovali. 🙂
Boli sme skúšať so Simi šaty, no bude ich mať krásne a aj mne šije peknučký netradičný kostým. 😝 Ešte ideme kuk na topánky po meste cez týždeň.

Včera som bola na jednom castingu do reklamy, ale neverím, že by ma vybrali...ale skúšať treba, no nie? 😉 😀

Dnes som mala aj dramatický krúžok, deckám sa lúbilo, tak musím vybrať dáke divadielko...Endy - nemáš dačo kratšie, zimné? Niečo už rozdelené do rolí?
Asi pôjdeme aj ako hľadisko v rámci krúžku do STV na Mini talent show...
😝 decká sa veľmi tešia. 🙂
Včera sme boli s prvákmi na Bibiane, ale boli jak diví... 😖 Ale musím ich pochváliť, dnes sa veľmi snažili na hodinách, asi z nich fakt aj dačo vycepujem....začala som s čiernymi bodmi a zatiaľ to zaberá... 😀

No ok, idem si užívať kľud, prajem krásny víkend, papáááá... 🙂 Miri , potom dojdeme kuk na hafanka. 😉

dadka212
9. okt 2009

ahojte 🙂

Kati budeme na vás myslieť, určite to zvládnete 🙂

Deni jáj to ti závidím, že ste sami 🙂 hádam aj ja budem čoskoro takto sama s malou a chlapi pôjdu niekam na jazdu 🙂

Peti veru počasie vám nejako nevyšlo, akurát teraz už má byť klasické októbrové počasie 😖

Miri no tak to sa teším s vami na havinka 🙂 ja sa musím priznať, mám velmi rada zvieratá teda okrem mačiek 😀 , ale nemusím ich chytať 😅 nejako mi začalo vadiť, keď ma oliznú alebo chytať tú ich srsť 😅

My sa máme fajn, Matúško je už ako tak fit, len má riedku kaku, ale kaká iba tak 1 až 2x za deň, takže pohodka 🙂 Danielka je ako anjelik a strááášne miluje Maťka, tá keď ho zbadá sa za ním "ponáhla" len by ho stále chytala, víska na neho a keď jej rozpráva tak sa tak strašne rehoce úplne silno sa ani nadýchnuť nevie 😀 a Maťko ju tiež velmi lúbi 😵
teraz mi Maťo odmieta chodiť von 😖 neviem čo mám robiť, ten máva úplne hysáky keď ho chcem obliecť, chce chodiť len večer, keď je už tma okolo 19-tej, čo už zvyčajne Daniela spinkáva 😝

endy
9. okt 2009

Ahojte,drndi ak potrebujes cisto zimné,skús stránku www.evanjelik.sk/divadlo tam som aj ja našla, alebo skús zimnú rozprávku rozdeliť na postavy.

natana
autor
9. okt 2009

čafte

ja som tiež sama so Sárinkou. andy išiel s nati už do kutov. ale hviezda už leži v posteli, tak som zvedava kedy zaspí.
V poslednej dobe si zvykla docupitať nadránom ku mne a buntošiť. síce potom nakoniec zaspí pri mne ale to už mi aj budik zazvoní.
Inak sme mali isť dnes všetci, lebo svokra bude mat narodky, ale dedo mi spravil celovečerný program 😝 , výsledovky, rozne výkazy, lebo chce brať uver, tak teraz mam čo robiť do polnoci, kým to vyhladam, spočítam rozčlenim a pod. 😝 😝 😝
Ale zajtra tam asi za nimi skočime na otočku, len zagratulovať, lebo v nedelu chcem ist pozrieť na výstavu psov v inchebe.
doma sa všetci už na havinka tešíme (teda okrem tatinka 😒 ) ale už sa s tým akosi začina zmierovať. normálne ani zaspať večer neviem, čo už si ju predstavujem ako tu pobieha. ale musime ešte min. 9 týždňov vydržať. aj sarinka je dcela vytešena, normalne už chodime venčiť von takeho umeleho na baterky. Taka je s nim podarená.

deni, jasne že dojdete, ved určite s nou nebudem chodiť k svokre kým sa neodučí čurať doma, takže cez vikendy budem do Vianoc určite doma.

dadi, veľa ludi to nema rado, ale pes ti svoju lasku a oddanosť nemá ako inak vyjadriť, tak skáče, vrti sa, oblizne ťa, necha sa ti hladkať a pod. Mne to práveže chýbalo a to bol hlavný dovod prečo som sa rozhodla aj bez andyho.
matuškovi želame skore doliečenie, a sara zase naopak ona by bola vonku stále.

peti aj my sme sedeli pri prasiatku ale min. týždeň a to nám našťastie počasie priali. Ale hadam sa zajtra trochu vyjasní 😵

natana
autor
12. okt 2009

Ahojte

Kati tak sa dnes obe držte, myslíme na vás

My sme boli včera na výstave havinkov. Deťom sa strašne páčilo, len tam bolo strašne moc ľudí a ja som kvoli Sáre trepala aj kočík, že možno v ňom zaspí. Ale milostiva bola v siedmom nebi pri toľkých havinkoch, že spať ani za svet.
Zašla som tam aj za tou chovateľkou, čo si od nej berieme šteniatko, tak ma prekvapila hned na začiatku, že hádam budem s havikom chodiť aj na výstavy, no zostala som ako puk, lebo to som teda v pláne nemala, ale ona hned pohotová, že ved ked nebudem mocť, že ona mi ju vystaví. tak som zvedavá, či nebudem mať doma časom šampionku 😀 😀 😀
Tato sa s tým už ako tak zmieril, aj prepravný box sme včera kúpili a dokonca, ked som kupovala obojok, tak našiel k nemu aj vodítko s takým istým motívom. zostala som ako obarená. Lebo on bol zásadne proti havinkovi, ale už sa tvári že je to takmer ok. Aj sa mu strašne páčili tí výstavní koríci. A zostala som prekapená akí sú maličkí oproti tím, čo bežne vídame vonku. Aj naša bonny bola väčšia. Každopádne na Mikuláša si môžeme isť pre ňu. 🙂 🙂 🙂

petruska77
12. okt 2009

Kati velmi drzime vam palce, Simonka to urcite zvladne

adrica
12. okt 2009

Kati, drzime silno palce a myslime na Vas. 😉
Vsetko dobre dopadne. 🙂

nanette
12. okt 2009

Aj ja sa pripájam, myslíme na vás.... hádam už čoskoro budete mať aj po operácii, tak sa držte... všetko určite dobre dopadne 😵

drnda1
12. okt 2009

Ahojte,

Katka - už má slniečko asi po operácii, myslím na vás od rána, tak daj vedieť, ako ste to zvládli. 🙂 Ale verím, že všetko je ok a o pár dní pôjdete domkov. 😉

Miri - júj, závidím havinka... 🙂

Ja idem so Sárou na kontrolu k doky, bola prechladnutá, ale bez ATB. Ale Simi to neprechádza, tá bude doma počítam ešte týždeň. 😝
Ale už nám od dnes konečne začali kúriť! 😖 Bola tu zima jak v psinci!

Tatino náš bol cez víkend na ,,pánskej jazde,, v Budejoviciach, tak aj ja mám niekedy vraj sľúbené ísť na ,,dámsku,,. 😉

Endy - díky za tip, kolegyňa mi dnes dala z MTC celý raz hier na celý rok. Sú tam hry na zimu, jseň, fašiangy, Deň matiek, Deň učiteľov...je to super! 😉

V stredu ideme so Simi pozrieť topánky, už je najvyšší čas a budeme mať všetko. 😝 Akurát financie ešte na dáke sladké, slané...atd... hlavne ale, že už nebudeme musieť chodiť nič zháňať!

Máme triednu stránku, ale zatiaľ je v začiatkoch: www.suchovska.spaces.live.com
Robili sme šarkany a teraz sa chystáme na Helloween.
🙂

Decká boli na jarmoku v Štúrove cez víkend, sa im páčilo, tak bývalá švagriná bude mať dvojčatá - chlapcov: Jakuba a Samka.
🙂 Už má 13-ročného Peťka doma...
😝

No mne už o tri týždne príde svokra zo Švajcu, bude oslavovať 60-tku, tak jej ideme kúpiť super kvalitný notebook. Chcela by to oslavovať tu na kraji Maďarska, je tam vraj super reštika. 😎

No ok, idem ať malej sirupček, dám si dačo sladké a okolo 16,00 ideme k tej doky...

eros
12. okt 2009

Ahojte

kati aj ja sa pridavam.napis co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre