Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

yesno22
18. máj 2010

Ahojte, tak vidim ze moj posledny prispevok tu nie je 😠

Evi, mala je fakt zlata ale to som ti uz pisala. 😉 Mne sa veru zda, ze je skor na teba...ale este sa to moze zmenit 🙂

Zany dufam, ze Gabika je uz ok a ze ty si este zamestnana 😅 Alebo ako to tvoj sef zariadil?

Ja som bola na UZV u Dankovcika a vsetko je vraj OK...tak verim , ze to tak aj ostane. Jakub zacina soplit, to asi z toho hnusneho pocasia tak sa len modlim, aby sa to nezhorsilo. Min. tyzden sme mali v skolke vystupenie ku dnu matiek, bol zlaty...ked sa mi podari zmaturovat, pridam nejake video 😅 Ale je to neskutocny vymyselnik....co ten si dokaze vymysliet, to by ste neverili...a s akym presvedcenim to rozprava...obcas sa z neho rehocem, obcas je to dost vazne co vsetko si dokaze pospajat...a co z toho vznikne 😀 😎
No, idem ja asi do postele ...tehu unava je hnusna vec 🙂

yesno22
18. máj 2010

takze postel musela pockat....pridala som nejake fotecky z narodenin, tak mozte kuk 😉

evinah
19. máj 2010

Ahojte maminky,

Kati , tak Ty to uz mas naozaj za par a kazdu chvilu to uz moze byt tu !!! Normalne sa tesim, ze rozrastu nase rady.. 🙂 Inak aj Veronika je marcovka, vlastne vsetky 3 sme marcovky, takze tatik moze robit na marcove darceky pre vsetky 3 baby.. 😀 a kazdy vikend moze oslavovat jedna z nas..
Kati ty si tiez rodila sekciou? A chcu ta teda skusit rodit najskor prirodzene? A kvoli comu Ti to prvy krat ukoncili sekciou? Ja som mala oba razy ako zdrav.indikaciu na sekciu -ortopedicku, takze ja som chvalabohu nerodila prirodzene..ja som hroznyyyy strachoprd a celkom mi stacilo co som si zazila s tou ladvinkou.. 😖 Inak take problemy som mala aj pri Megi, len som sem este vtedy nepisala, ale nie az take "vygradovane" ako teraz. Mala som aj vtedy zavedenu tu "hadicku" v ladvine a vypadla mi raz a celkovo som vtedy bola v nemocnici asi 2 tyzdne, nie ako teraz, vypadla mi 2x a celkovo som stravila v nemocnici asi 5-6 tyzdnov.. ☹ Ale esteze som poistena a teraz mi poistovna vsetko pekne preplatila , ci uz tie zakroky so stentom, alebo aj vsetky dni hospitalizacie.. Tak aspon nejaka satisfakcia.. 😔 A este jedna vec, ktora potvrdzuje porekadlo ,ze vsetko zle je na nieco dobre, je fakt, ze som tam stretla fajn baby, s ktorymi som stale v kontakte.

Mati a kde si bola u Dankovcika na uzv? Ja som u nho bola par krat, ked som bola v nemocnici.. Bola si na 3D? A my by sme mali mat vytupenie ku DNu matiek tuto sobotu, tak som zvedava ci to bude, lebo aj nasu dedinku zasiahli povodne a neviem ako je na tom kulturak, alebo celkovo kvoli financiam,lebo to chceli spojit s nejakym posedenim pre dochodcov, tak neviem.ALe snad sa dockam, vraj budu vystupovat ako kuchari, mame im priniest biele tricka a varesku. Uz sa tesim, nastartujem kameru a vsetko si zaznamenam, aby som mala na co pozerat na dochodku.. 😀

Ozaj Nanetka ako si na tom s robotkou?? A Adri Ty ako? Ved obcas pridte aj ostatne nieco popismenkovat.. 😉

okacka
19. máj 2010

Ahojte,
Evi - no veru už dúfam čoskoro porodím. kríže ma bolia hroyne, spodok bruška ako pred menštruáciou, tvrdne mi stále brucho a včera môj pôrodník sa smial, že ma čakal ešte v pondelok a že napokon aj prenášať budem. No to bz ma švihlo 😀 . No hneď pri prvých kontrakciách mám zostať nalačno, len neperlivú vodu trochu môžem, pri bolesti v oblasti jayvz to vraj hneď ukončia sekciou. Ja som rodila sekciou, lebo som sa neotvárala a Simka mala zlé ozvy srdiečka potom už.. Až zle čítať, čo si si preskákala, chúďa. Veronika je krásna babuľa, na FC som fotky pozerala.
Mati - jeej jakubko tam taký veľký už vyzerá, riadny chlap.
*Peti- tiež som videla fotky z Dňa matiek na FC, na jednej ste krásne s Karinkou.
No idem dorobiť pomazánku, Simonka je tieto dni doma, nejako pokašlievala a idem ku kozmetičke ešte, to bude zážitok s ňou, aj keď ona má tieto akcie rada, akurát že chce všetky krémiky tiež skúšať 🙂 .

dadka212
19. máj 2010

Ahojte 🙂

Okačka teda ako to uletelo...zachvilku budeš mat Alexa v náručí 🙂

Evi Veronika je nádherná 🙂 a teda pôrod a všetko čo si si musela prežiť v oboch tehotenstvách, ja ťa obdivujem 🙂

Mati tebe nech to rýchlo ubehne tak ako nám 🙂

u nás je to rošambo najvačšie Matúško aký bol k malej dobrý tak začal neskutočne žiarliť teraz skoro po roku...všetko po nej opakuje, za všetko stále pizúka, no des s ním vydržať a hlavne teraz keď sa nedá ani von moc chodiť...
...aj predvčerom strčil si do úst rúčku z dáždnika tam sa mu to zaseklo pod jazykom a teraz to má celé opuchnuté...

Danielka chodí už jak šprintérka stále len uteká a uteká nezastaví sa ani nachvílku...jedenie jej moc nejde zato ceckanie prsa jej ide, spinká pekne aj cez deň aj vnoci, idú jej zúbky zatiaľ má 4 horne a dolné jednotky a už už sa jej prerežú horné dvojky...

evinah
19. máj 2010

Kati sucitim s Tebou, tie posledne tyzdne pred porodom su najnarocnejsie ci uz psychicky ale aj fyzicky.. Vsetko ta boli, nemozes dlho stat ani sediet ani spat sa poriadne neda, kyselina sa tlaci zo zaludka.. No same pozitky... 🤐 Ale uz len chvilku a bude to za Tebou a ako sa to dozvieme, ze uz sa nieco deje? Na koho mas kontakt z MK? Aby sme boli vcas update-nuty..
A ako by si chcela radsej rodit? Spontanne ci sekciou? A to este mozes tak dlho lezat na chrbte u kozmeticky? Fuj mne bolo zle z lezania na chrbte v pokrocilom stadiu.. 😝 Ozaj a nejaku foto s bruskom nepridas???

Dadi neni ma za co obdivovat..my seny vydrzime asi vsetko ked treba.. Chlapy keby mali rodit a byt tehotny 9 mesiacov, tak asi vymrieme.. 😠

dadka212
19. máj 2010

Evi tak to máš svatú pravdu 🙂 ja som možno sadistka ale ja som si všetky tie kontrakcie užívala 😀 ach rodiť bol pre mňa taký úžasný zážitok škoda že to už nikdy nezažijem, ale nervy mám len jedny a 2 deti sú až až...

yesno22
19. máj 2010

Evi s tymi muzmi mas pravdu...ja som svojmu povedala, ze by som mu dopriala aspon tyzden tehotenstva s unavovou, nevolnostami, vracanim a tymi poblaznenymi hormonmi aby vedel ako nam asi je 😠

Kati, myslim na teba kazdy den, ze sa ti to uz krati ... ja som mala sekciu kvoli hroziacej preeklampsii ale nejak sme sa s mojou novou dr este nebavili, ze co na druhy krat....hlavne budeme sledovat tlak a uvidi sa...

Dadka...ty si fakt masochistka...ze uzivala si si kontrakcie....mne stacilo pocut tie zeny na sale a mala som dost 😝 😀

katakata
21. máj 2010

cavte baby, tak vam vsetkym dakujem za podporu a povzdbudenie...pozeram ze mata ma uz aj prvy velky uzv za sebou...tak to je super...evinah gratulujem k babetku, nech ste zdravi a mala poslucha, teda aj ta velka 😉 ...ja som sa zotavila, teda psychicky, lebo fyzicky nebolo treba chvalabohu, dost rychlo a pustila som sa do prace...na materskej som si spravila kurz tofenia, nafotila asi tonu fotiek roznych deticiek a teraz sa s tym snazim podnikat...pomalicky sa rozbieham, neni to lahke, ale strasne ma to bavi...tak dufam ze sa mi bude darit, do byvalej prace sa vratit nemozem, maju plno, a kedze som robila na zivnost nemaju voci mne zaiadne zavazky...inak na FB mam svoju stranku, tak ak by ste cheli mozete kuk...fotosmile.sk
peti, takze david mal kiahne? ty brdo, nasa nina este nie, no ale sak nechodi do skolky, ze ano...ja sa toho dost bojim hlavne kvoli sebe, lebo moji rodicia si nevedia spomenut ci som ja mala kiahne ... ked som menila svoju detsku lekarku nejak sa cast karty stratila ci co a nikde o tom nie su zaznamy...ja sa teda hlavne bojim aby ich nedostala, ked by som ja nahodou bola tehotna (stale sa snazime) to by bola katastrofa, vraj je to nebezpecne velmi pre babetko
no nic, ja som teraz dva dni sama, muz zobral ninu na vylet na chatu tak sa snazim upratovat ale strasne sa mi nechce...ale aspon som si zafarbila po sto rokoch vlasy...strasne som sediva...fuj...tak sa m ajte krasne nech deti posluchaju

eros
24. máj 2010

Cafte baby

ja sa asi dnes oszerem prijali na na zapis do skolky v stredu tam musim ist tak to nemozem premeskat,bo potom by to brali tak,ze ju tam nechcem 😵 😵 😵 taaaak som rada aj moji rod.si oddychnu a snad vsetko pojde ako po masle.
Mala je ako 100certov ked ju niekdo nahneva najma moj brat tak ho chce oplut a este mu aj jazyk vyplazi.moj maly detto tento mesiac sme mali 6poznamoka krom toho jedna,ze dal facku spoluziacke,ze jej spadli okuliare no len neviem preco vidia len jeho,ale uz ked sme zacali sme namoceny.tak slubil co je moj oco ho este podporuje,ze ho sklamal,ze ani 1 poznamku dlho nedoniesol 😅 😅 ,tak je lepsi,ale uvidime dokedy znamky mame dobre.strasne sa mu paci tam a aj hovoril,ze bude po malu chhodit do skolky,ze ja nemusim 😵 😵

madmazelka este si kinderko?

evi ako?spava ti malinka?

niekdo nieco nove?dake tehu?

eros
24. máj 2010

Jeeeeejda tolko preklepov od radosti,ze som nevedela co napisat bo do kazdej vety mi dosla dalsia myslienka.snad si to prelozite 😀 😀

dadka212
24. máj 2010

@yesno22 😀 😀 😀 no čo pre mňa to bol adrenalínový zážitok 😀

@katakata držím palce s fotením, teraz sa na to dáva dosť ludí, ako tak pozorujem, tak je asi okrem velkého dopytu aj velká konkurencia....

@eros gratulujem, tak predsa ju zobrali 🙂

my sa máme tak všelijak, malý je tiež ako čert, ale čo ma štve začal znova koktať 😔 ☹
Danielka je moja malá princeznička dobručká a v sobotu bude mať už 1. rok, tak rýchlo to uletelo....som si pozerala videá ako bol Maťko v jej veku aj mi slzička vybehla aký bol úžasný a ako to ubehlo....no ja neviem či skončím s 2 deťmi možno keď tieto moje odrastú kúsok tak skúsim nahovoriť tatinka 😵

okacka
30. máj 2010

Alex sa narodil dnes o 15:50 (SC) ma 2700g a 49cm. Viac vam napise Katka az bude doma na dovolenke. 😀

yesno22
30. máj 2010

GRATULUJEME 😵 Alexika vitame medzi nami a Katke posielame vela, vela sil 🙂

eros
30. máj 2010

Gratulujeme madmazelke k Alexkovi kati vela sil aj som na teba myslela,kedyze sa uz ozves aj s malym uzlickom 😵 😵

evinah
30. máj 2010

Jupiiiiii!! Gratulujem Kati! Moc sa tesim, nech ste obaja zdravucki a coskoro vsetci spolu doma! A Alex je ozaj malinky ako si predpokladala, teda oproti nasej Veron ked v 38.tyzdni mala 3770g.. 😝

dadka212
31. máj 2010

Supeeeeeeer Kati gratulujem je krásnučký 🙂

majussa21
31. máj 2010

Jeeej Kati aj ja sa pripajam ku gratulacii tak si to este dost vydrzala 2 v 1 😀

cia13
1. jún 2010

Katke gratulujeme a Alexovi vela mliecka prajeme. 🙂

nanette
1. jún 2010

Ahojte všetci.... nejako nestíham, odkedy chodím do práce, len vás čítam... 😝 ale Katke chcem zablahoželať ku malému rozkošnému uzlíčku a zaželať, nech sú zdraví a nech sa im darí 😉

V práci je to zatiaľ "veselé"... nevedia ma zaradiť, nakoľko moje miesto sa zrušilo, kým som bola na materskej, tak ma presúvajú z oddelenia na oddelenie a ešte stále to nie je poriešené... takže za 3 týždne som už na treťom mieste 😠
Malá je v jednom kuse chorá, po ATB bola "až" 3 dni v škôlke a zase sme skončili u lekárky...tentokrát so zápalom priedušiek.... takže bojujeme 😒 a to počasie tomu vôbec neprospieva, zima je otrasná, prší v jednom kuse, vonku sa s deťmi nedá ísť veľmi, tak niet divu, že sa ich choroby držia.... už nech je teplo, lebo to je na šlaken trafen.... 😒

Tak toľko o nás... prajem pekné dníčky, hlavne nech ste všetci zdraví a tehuľkám nech to rýchlo ubieha 🙂 papa 🙂

adrica
1. jún 2010

Caute žienky. 😉

Konečne som sa sem dostala, stíham len čítať a na písanie mi už veľa času neostáva.
My sa máme fajn, Danko chodí do školky, sem-tam príde domov s boľačkou, ale vždy sa to pomaly zahoji.
V školke sa mu páči, má aj veľa kamošov. 😎
Ja som nastúpila do novej práce, takže teraz som v skúšobnej dobe, len dúfam, že si ma aj nechajú.
Práca ma dosť baví, je to také dosť akčné, hlavne teraz po trojročnej pauze. 😎

Blahoželám Evke, Katke k prírastkom do rodinky.
Yesno Tebe, aby Ti to pekne ubiehalo a hlavne bez komlikácii.
Eroska Ty kedy nastupuješ do práce, už sa chodíš zaúčať?

Tak to je od nás všetko, dufam, že sa mi podarí opať sem nakuknúť. 😵
Ahojte. 🙂

okacka
4. jún 2010

Ahojte,
tak nás už pustili domkov. Tatíi poplietol v návale emócií miery, 2790 g a 51 cm. Veľa nás nie je, ale stačí 🙂 . Zatiaľ je to papčoš riadny. Simonka sa na neho zatiaľ díva s úžasom ako na televízor, hádam jej nadšenie z bračEKA VYDRží.
Pôrod bol rýchly, nenechali ma trápiť. Alexovi sme do ruška dali ultimátum, nech sa do nedele poberie na svet, tatík mu každý deň pripomínal, koľko hodín mu zostáva 😀 . V sobotu sme si ešete spravili výlet na Habakuky - Dobšinskéhé rozprávkové mestečko na Donovaloch, pri Ružomberku sa na salaši zastavili a podvečer boli pozrieť MDD na železniciach, boli tam rôzne vláčiky pristavené, akcie. Už som sa síce necítila moc fajn, ale chcela som Simonke ešte MDD spraviť 🙂 . Večer začali bolesti v krížoch, pobolievanie bruška, v noci nepravidelné tvrdnutie a nad ránom mi začala odchádzať hlienová zátka. Postupne sa pridružovali nepravidelné kontrakcie, tak som pre istotu zavolala svojmu lekárovi o 11. Kázal mi dôjsť sa ukázať do nemocnice a po vyšetrení si ma tam už nechali. Po nástupe riadnych kontrakcíí hneď presunuli na sálu. Takže to bolo všetko veľmi rýchle.
Simonka bola počas môjho pobytu striedavo u oboch babiek, ale už mi bolo hrozne smutno za ňou. Tak teraz ju necháme aj budúci týždeň doma, nebude chodiť do škôlky.

No ja si bežím dať sprchu, kým najmenší člen spinká ešte. Simonku už počujem švitoriť 😵 . Pekný denň všetkým.

natana
autor
4. jún 2010

Kati gratulujem 🙂 nech je zdravý a nech vám pekne papá a priberá. Je nádherný. A tebe želám rýchle zotavenie. 😵

My sa máme už dobre (až na mňa, nejako som cez tieto daždivé dni prechladla), Natálkin kašeľ je už konečne vyriešený a ani sa nepýtajte čo jej bolo. Lebo odpoveď by bola, že nič. Proste to na nás 4 mesiace hrala. Mala som s ňou v stredu dôverný psychorozhovor a kašeľ je preč, predtým som jej nasľubovala hory doly (nverila som že prestane kašlať) a zajrta musím nabehnúť do draka a kúpiť jej na čo si ukáže, ked nechcem vyzerať ako mama čo klame. Asi budeme musieť navštíviť nejaku psychologickú poradňu, lebo už ma dnes skoro šlak trafil, lebo ma chcela vydierať, že ked jej nepoviem obsah knihy, tak začne zase kašľať. Keby sme sa stým netrápili tak dlho asi by som jej jednu struhla a bolo by, ale bojím sa aby zase niečo nezačala stvárať. No veľmi zle znáša to že máme Sárinku, strašná rivalita, závisť, bitka o pozornosť a pod. Neprajem nikomu. a pritom Sára ju strašne lúbi, aj ked je niekdy mrška (minule ju kusla do prsta) ale to bolo skor preto, že natina jej nechcela niečo požičať a sára chytila nerv. Jasne že dostala a milá natálka mala z toho nesmiernu radosť. No bolo mi až do plaču.
Idem ešte niečo porobiť a spať, lebo som uplne vyplutá. 😒

dadka212
5. jún 2010

Katka tak ste mali krásny deň zakončený tým najkrajšim babulkom 🙂 Alex je nádherný len nech Vám pekne papá a rastie a Simonka ho lúbi 🙂

Miri no tak to je na šlak trafenie ☹ ja by som asi zašla za psychoškou že čo a ako veď keď tak žiarli tak aby si nezmyslela znova niečo iné na upútanie pozornosti...ale musí to byť hrozne ako sa musíš na to pozerať...my našťastie zatiaľ nič take neriešime decká sa veľmi lubia ale viem že zachvilku niečo také príde aj keď o hračky a moju pozornosť je bitka už teraz...

My sa mame fajn ani neviem čo by som napísala...Maťko nechce byť doma že je so mnou nuda a radšej chce byt s tetičkou no tak mám od neho aspoň troška oddych cez víkend aj keď som s ním každý deň len v noci tam spí...Danielka mala rok tak sme oslavovali trošku ale nikto netušil že ona je taký drobček všetky veci čo dostala odkladám na budúci rok ona nosí teraz tak na 6-9 mesiacov 😀

eros
6. jún 2010

Ahojte

madmazelga este raz gratulujem popridaj dake foto,ked budes mat cas.

Miri ja to tiez poznam bitky o hoc co.ked mala prva slehne malemu tak maly dojde k nej a stoj pri skrini a sleh jej jednu a skrina da druhu.tiez s myslim,ze ziarli,ale furt mu hovorim aj tebe som sa viac venovala.a zasa bez seba nevedia vydrzat k nasim musia chodit spolu, proste vsade.vcera bol adko v kine na garfielda 3D a ja smalou v auparku vonku.potom sme sli na policajne d co bol v inchebe,sice sme dosli uz ku koncu,ale aj daco sme stihli pokukat.co sa tyka mna mne posunuli termin do prace na 15.6 a uz mam hlavu v smutku bo to bude o hubu.zasa mi bude vsetko stat doma ako doteraz.ked dojdem mozem rychlo navarit a potom utekat s nimi von a to uz budu ochvilku prazdniny.mama slubila,ze si ich zoberie na 2tyz na chalupu,ale kdo vie ci tolko vydrzi s nimi.o druhej strane ani nepisem bo ani zavolat nevedia.este ja som volala neh zoberu maleho do kina...........

dadi moja mala tiez nosi mensie veci bo tie 98 su jej niekedy velke,ale neva aspon nemusim tak casto menit satnik 😀 😀 😀 .a na endokrinologii zistili ze ja,hrosik,ado a mala sme na svoj vek maly 😀 😀 hormony som zakazala bo to by museli aj nam pichat.

eros
9. jún 2010

Cafte fiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaa nik sem nepise 😕 😀

tak ja sa idem pochvalit budeme mat same 1cky na vysvedcku a na druhu stranu bude Adrian nosit okuliarky moc sa nepotesil,ale aspon bude vidiet konecne dobre na tabulu.

no neskor nakuknem 😀

dadka212
13. jún 2010

@eros no veď mne to tiež nevadí, že malá je menšia 😀 a Adkovi gratulujem k jednotkám je to šikulko 😉

petruska77
17. jún 2010

Kati, aj my gratulujeme, trochu oneskorene ale predsa 😅 Ako sa mate ako 4-clenna rodinka? Simonka to ako znasa, ze ma maleho surodenca? A co Alex? Tiez je take kludne miminko ako bola Simonka?

Ja nejak nestiham sem pisat, vzdy nakuknem, precitam, ale casu pisat nejako nie je... Davidko uz v skolke funguje uplne v pohode, ziadne protesty ani rano doma ze tam musi ist, tak to uz je uplne iny pocit ked ho tam nechavam a neplace... V juli mame zavretu skolku, vcera som sa pytala ucitelky, ze ci je nejaka moznost dat ho do nejakej inej statnej skolky pocas tej doby, ale vraj nie 😒 Takze teraz vobec neviem ako cely ten mesiac vykryjem, kedze ja dostanem dovolenku tak maximalne 1 tyzden... manzel sice hovoril, ze maleho zoberie k svokrovcom, ale ako poznam nasho krpca, tak to tam bezo mna bude tazko zvladat... Nie je vobec zvyknuty, ze nie je kazdy den so mnou, este sa ani nestalo, zeby bol prec na noc, je na mna strasne fixovany... viem, ze to nie je dobre, ale bohuzial, manzel mi pocas materskej s malym takmer vobec nepomahal, nechcel byt s nim ani sam doma, takze je to teraz tak ako to je 😒

yesno22
17. jún 2010

ahojte ... ja sem obcas nakuknem, ale prispievam skor k novembrovkam2010, pre mna aktualna tema 😀

@petruska77 ... a Davidko ako casto chodil k svokrovcom ? Mozno ho budes musiet nechat, zavisi od toho, ci ho oni budu chciet ... moji rodicia aj svokrovci si Jakubka pytali uz od mala, takze asi od jeho 1.5r som ho pomalicky trenovala...najprv jedna noc, vikend a teraz v pohode aj tyzden, potom by aj ostal dlhsie ale aj s mamkou 🙂
a ked sa mozem spytat, ako to vyzera medzi tebou a manzelom?...pred casom si spominala, ze mate krizu 😔

dadka212
20. jún 2010

Ahojte kočky 🙂

Petruska no to je super že to už dobre zvláda 🙂

môj Matko je tiež na mňa dosť fixovaný ale s mojou sestrou vydrží v pohode vždy ma posiela domov že on chce inej stále byť 😀 ale u iného nie a Danielka to je hotová katastrofa ☹ tá nemôže byť bezo mňa ani v inej izbe stále sa na mňa cápe plače a stále len mama a mama ☹
a poslednú dobu krásne džavoce je to úžasné Maťo vždy hovoril len pár slov a malá je ukecaná a tu jej čínštinu keď nahodí sa rehoceme všetci 😀 mi pripomína malú Nunu Eroskinu tú som zbožňovala ako "rozpráva" 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre