Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
18. mar 2009

no keby si nebola chora luci tak by som ta rada uvitala, ale tak nabuduce, a koho tu mas, ze sem chodite??
pomoze velmi med so skoricou - 3 krat denne 1 lyzica vlazneho medu s 1/4 lyz. skorice a to tri dni minimalne. užasný liek a precisti aj priedusky. 😉
okrem toho med obsahuje prírodné latky, ktore zabijú kmene chropky a zaroven aj chrani pred nou

duracelko
18. mar 2009

tatiana, Gabi - my sme dali prepichnut ked mal bianca 7 mesiaco a niečo ... otálala som, že je este malinká

bola to hroza, trvalo to strasne dlho (10 minút aj viac) malá plakala až to srdce trhalo, a potom mala s toho traumu ešte nejaky mesiac.
robil to nejaky doktor na ušnom-krčnom v Roosvelt.nemocnici. malá sa im tak bránilla že ma dieročky prepichnuté nie narovnako jedno vyššie. Nič sme neplatili, ale asi vedeli prečo nepytali za to peniaz,

neodporúčam čakať tak dlho!!! daj tak do 3 mesiačikov- kým je ešte v perinke a nevníma tak svet okolo seba.

lucka0122
18. mar 2009

gabi neboj uz dakedy dobehnem ale ked budem zdrava....boli sme vonku aspon pol hodinku....

gabii83
18. mar 2009

prosim napiste tak potom kde to robia v novamede a kto, este raz sa o tom porozpravame s T. 😕

tilky
19. mar 2009

ahojte dnes sme tu prvý

a nie asi papkáte

gabii83
19. mar 2009

no mi ako vzdy sme hore od pol siestej
do siestej este v posteli a tak
teraz je mala na balkone
a ja sa idem ucit
zajtra tilky idete aj vy?? 🙂

lubica69
19. mar 2009

Ahoj babky Prosím vás ja mám pokazený PC😢 Tak som pripojená len cez mobil Chcem sa len opýtať či platí zajtra to stretko My by sme šli Prosím vás ak by sa to zmenilo a nik by nešiel dajte mi vedieť na mobil 0910 110 656 Ďakujem krásne

margaretka11
19. mar 2009

Ahojte. Lubica, my určite ideme 😉 . Takže za nás potvrdzujem, že zajtra o 10.00 naklušeme do MC-čka a budeme sa strááááášne hrať 😀

lubica69
19. mar 2009

Ok Margaretka My medzi 10-11 sme tam Musím totiž o 10 zaniesť comp jednému známemu opraviť Tak zajtra tešíme

rumka
19. mar 2009

Ahojte aj my zajtra dokvitneme sa tešíííííííííím 😉

nikusa9
19. mar 2009

aj s nami ratajte... 😅 😉 😉

gabii83
19. mar 2009

juj baby zajtra tak ideme jej dat prepichnut usko..

ja sa bojim ideme na 14.00
dufam ze to neolutujem 😖 😢
9.96 sa plati, co uz
zase bude plac ☹ ☹
chuda moja ☹ 😢 😢

gabii83
19. mar 2009

ale ideme aj mi aspon na hodku uvidime ako to casovo vychadza aby mala nebola cerstvo napapkana a tak

vateska
19. mar 2009

Ahojte aj s nami pocitajte na zajtra, dufam ze nam to uz do tretice vyjde...... 🙂 tesime sa papa

gabii83
19. mar 2009

juj baby napiste prosim skusenosti s tymi nausnickami ako to potom osetrit a vsetko co vam napadne ale zajtra sa stretneme

tatiana75
19. mar 2009

ahojte, baby.
neviete nieco poradit na kakanie a vyprdkanie sa?
malu vzdy ked nakojim, tak do hodinky je hore, co sa nemoze vykakat a vyprdkat... 😖

anjelik187
19. mar 2009

Ahojte🙂

Aj my sa zajtra chystame na stretko..dufam, ze nam to vyjde!

tatiana, natalke vzdy pomohlo, ked sme trosku pocvicili nozickami..cize pokrcit kolienka a jemne pritlacit k brusku

margaretka11
19. mar 2009

Ahojte. Júj, ale nás zajtra na tom stretku budeeee, teším sa 😵 . Vezmeme asi aj Simonka, stále je síce zachrípnutý, ale keď je taký krikľúň, čo s ním 😝 . Nebojte, nie je chorý, ale trpí tým istým, čím jeho mamina. Je háklivý na hlasivky 😝

Tatiana, u nás pomohol feniklový čaj. Ja som síce nekojila, takže som deti naučila ho piť, ale v tomto prípade by si to mohla vyskúšať ty s feniklom. Možno to malej pomôže. A aj cvičenie s nožičkami je dobré ako radí Anjelik a hádam aj masáž bruška, krúživé pohyby myslím, že proti smeru hodinových ručičiek 😉

margaretka11
19. mar 2009

no a malým ešte pomohlo, keď som ich po jedle (ale nie hneď, až po odgrgnutí) ešte uložila na bruško, vtedy sa tiež prdíky uvoľnia 😉

lucinkaaa
19. mar 2009

ahojte kocky, mozno prideme aj my 🙂

gabii83
19. mar 2009

ja si vezmem svokru so syncekom Filipko mal 2 rocky koncom decembra
presnejsie ideme autom a ona ma vezme, mi budeme presny lebo o 12 ideme prec, Filipko spi o pol jednej a mi ideme na druhu k dr. Pikulovi prepichnu nam usko,,,,,

takze nikto nic, ziadna reakcia na tuto temu, alebo zajtra?? 😉 😔 😨

janka2121
19. mar 2009

baby už sme doma s boľavým pipíkom. zvládli sme to žijeme a dúfam že pri druhom chlapcovi sa to nezopakuje

gabii83
19. mar 2009

jani tak to je super bol statocny Janko? a mamina statocnica, ja urcite by som plakala, ale tak aby nevidel maly, ja som plakala pri obyc. odbere a trosku ked ju ockovali 😔 😔 😔

gabii83
19. mar 2009

luci mala si pravdu rascovo - vajcova polievocka je super na mliecko, 😵 😵
len ma nafukuje 😝 😔 😀 😅 🙄
dufam ze malej to nebude vadit zatial vsetko ok

lucinkaaa
19. mar 2009

janka a ako dlho vas tam drzali? snad sa to coskoro zahoji.

janka2121
19. mar 2009

no malý bol statočný a ja veru tiež plakala som len raz 😅 😕 ☹ boli sme od utorku , včera mu robili zákrok o 8:30, nevedeli ho prebrať z narkózy tak má doštípané fest ušká ako mu ich stískali tak tam má normálne veľké krvné zrazeniny ☹ . po narkóze bol hysterický ale že to zvyknú detičky ale udržať ho s infúziou aby si ju nevytiahol bol oriešok. ale držala som ho a nepustila. nič iné nezostávalo. pipík ho bolí nemá síce celkovú obriezku ževraj stačilo len narezať ale aj tak to cikanie auuuuuuuuuuuuuu bolííííííííí maminkááááááááááááááááá. ale bol zlatý ináč držal sa. mali sme menšie patálie na začiatku lebo ma nechceli zobrať ako sprevádzajúcu osobu kvôli tomu že som v pokročilom štádiu tehu ževraj môžem dačo tam chytiť ale nadala som sa , doslova som do doktorky doštekala že tam malého nenechám samého a basta!!!!!!!!!! a dobre som urobila lebo si teda neviem predstaviť ako by tam Janko bezo mňa vydržal. ináč som bola s malým na izbe majú to tam všetko vynovené dokonca aj TV na izbe som bola v šoku.....

lucinkaaa
19. mar 2009

vazne? tak ta nechceli s nim pustit? chudatko male ale si vytrpel. clovek by ani neveri, ze to tam maju vynovene a ze televizor fiiiha.

inak sa to zle cita, nie to este preziva, viem si predstavit, ako si sa musela bat o neho ☹

lucka0122
19. mar 2009

ahoj janka tak janko je uz v poriadku moj zlaty ,,,,dufam ze uz bude len dobre....a ako sa mate?ako krpcek v brusku,

tatiana75
20. mar 2009

gabi, tak ty dnes ides dat prepichnut uska? som zvedava, co povies...ja by som jej dala co najskor...
inac, prajem prijemne stretko...my sa hadam pridame nabuduce, ked troska vyrastieme a bude teplejsie... 😵
nech uz je tu jar

alienka
20. mar 2009

ahojte, 😉

prajeme pekne stretko, my sa pridame niekedy nabuduce 🙂

Janka, tak to mate za sebou, ste statocni obaja, prajeme rychle hojenie, nech to ma uz Janicko v poriadku.

Nikuska, Lubka, boli ste vcera na hudobnej? Ako bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre