Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lucka0122
24. mar 2009

ahoj lubka ja som tu....piatok plati?

lubica69
24. mar 2009

Ahoj Lucka Tak predsa niekto🙂 Áno piatok určite Prídete?

maska1
25. mar 2009

ahojte Banskobystričanky 😉 prepáčte, že sa vám sem pletiem 😉
chcela by som vás poprosiť, keďže mením svojho obv. gynekológa, či by ste mi vedeli poradiť nejakého fakt dobrého obv. gynekológa-odborníka, vzhľadom, že som po IVF otehotnela po desiatich rokoch snaženia....tohto čo teraz chcem zmeniť, je na dve veci, možno je dobrý gynekológ len pre tie ženy, čo chodia k nemu len raz za rok na preventívku....ďakujem za reakcie 😉 a prajem pekný deň

lucinkaaa
25. mar 2009

ahoj maska1 - nepozname sa my nahodou ? 😉 🙂

skus Vodeckeho toho vsetci chvalia.

lucinkaaa
25. mar 2009

a gratulujem k tehotenstvu!!!!

maska1
25. mar 2009

ahoj lucinka 😉 neviem či sa poznáme, si zo sásovej??? a ten Vodecký je obvodný gynekológ, alebo len odborník, ja potrebujem, aby mohol vypisovať PNky

lubi22
25. mar 2009

Ahojte 🙂

Maska na predchadzajucej stranke baby hovorili o Dr. Fruhwaldovi - je fakt vyborny - ja som v BB vystriedala vyiacerych gynekologov - riesili sme podobny problem ako vy, no a jednoznacne lepsieho gynekologa som nemala. Teraz od 1. marca sa opat vratil do BB a otvoril si prax, ma aj 4D ultrazvuk. Takze odporucam 😉

Lucinka - Filipko ako babulko sa so Samkom ani neda porovnat. Sice mame aj horsie dni alebo noci, ale este je malinky, no ale pri Samkovi bol kazdy den a noc vrestavy, Filipko si aj krasne pospinka, pokuka, Samko bol iba na rukach a tvarou vpred, ak sme nechceli aby plackal. Takze Filipko je urcite kludnejsie babetko 🙂 Len nech mu to vydrzi, lebo dvoch takych duracelkov ako je Samko by som zvladala tazko 😅

lucinkaaa
25. mar 2009

maska IP

lucinkaaa
25. mar 2009

lubi tak to velmi rada pocujem 🙂 vlievas mi nadej, ze ta teoria o tom, ze druhe dieta je zarucene dobre, kde je prve komplikovane /ak sa to da tak nazavat/ urcite funguje. Zelam ti aby si si to konecne uzila to novorodenecke obdobie 🙂

maska1
25. mar 2009

lucinka IP

lucinkaaa
25. mar 2009

Maska, lubi ma pravdu, skus toho Fruhvalda, ale neviem ci je ako obvodak, ale asi ano.

maska1
25. mar 2009

babenky ďakujem vám za info, ste zlaté 😉 a s tebou som lucinka neskončila 😀

lucinkaaa
25. mar 2009

no este to tak aby si teraz skoncila, ked sme sa tak dllllho nevideli 🙂 🙂

maska1
25. mar 2009

a nemáte niekto na toho Fruhwalda číslo??? nechce sa mi hľadať na nete 😉

juj lucinka ale som rada, že si tu 😅

lucinkaaa
25. mar 2009

napodobne 🙂

mihanka
25. mar 2009

ahojte... 🙂

maska veeeeeeeeelmi gratulujem a zelam bezproblemove tehulkovanie a nech to uspesne dotiahnete do konca a nech je potom mimi zdrave... 😉 😵

my sme dnes po kontrole na fro... primarka simonku vychvalila ze aka je zlata a fajna a ze je symetricka a uz nam staci miesto 4x denne cvicit len 2x... priznala som ze som vela necvicila, ale ze simi je takmer stale vo volnom priestore (na zemi)... este sme sa objednali o tyzden ku fyzioterapeutke, ci dobre cvicime a ci ma dobre reakcie... takze ked prejdu sopliky tak budeme vecer cvicit, ci sme nezabudli...

gabii83
25. mar 2009

mihanka asi som to prehkiadla preco musite cvicit?? 😝

gabii83
25. mar 2009

inac mi tiez soplikujeme dufam ze nie dlho ale asi piatok sa nepridame uvidime ako sa nam bude darit so zdravickom 😅

gabii83
25. mar 2009

jaj a este jedna otazocka, ako mam malu balit do obyc. plienky jednorazovej?? odkedy ju nebalim na siroko ak sa pokaka vsetko je spinave az po krk skoro, tak neviem ... 😠 😠 😠

plienky su do 9 kg
je nejake tajomstvo?? 😅

tatiana75
25. mar 2009

ahojte,
gabi, neviem ci si dobre pamatam, ale ty si spominala, ze pijes bezkofeinovu kavu NESCAFE?
ja mam taku chut, ale bojim sa, ci to neuskodi malej... 😒

lubica69
25. mar 2009

Ahoj babky
Tak ja už konečne na Pc Som si ho aj sama zapojila 😉 šikulka
Maska aj ja ťa z videnia poznám Myslím,že ešte pub 21 či nie?Ja mám gynekológa dr Groma tiež v Radvani oproti novamedu v Dyno tam kde je aj Fruhwald On je fajn Fruhwalda osobne nepoznám ale ževraj je dobrý Ale ak by si chcela dám ti číslo na môjho
Gabi neviem možno vymeniť značku plienok Neviem My sme používali pampers a tesco fialové a Ok

lubica69
25. mar 2009

A tatianka uškodiť by nemala Ja som pila aj kofeínovú ale len takú slabú a max 2 denne a neuškodilo 😅

maska1
25. mar 2009

ďakujem babenky za privítanie 😉 lubica áno v pub 21 som pracovala, akú máš pamäť na tváre 😀
ja viem, že dr. Grom je dobrý gynekológ už mi ho aj kamoška dohadzovala, ale už je starý, tak za taký rok možno pôjde do dôchodku a mne sa znova nechce meniť gyne. Ale už som dnes volala dr. Fruhwaldovi, tak je to hotová vec, pôjdem k nemu 😉

rumka
25. mar 2009

Ahojte ja len na skok ak piatok platí prídeme 😉 pa

lubica69
25. mar 2009

jaj tak super maska O Fruhwaldovi som počula len chválu a má aj ako jediný v BB 4D sono
Veď sa o rok možno u neho stretneme 🙂 ja by som chcela aj druhé bábo a keď tak čítam,že fakt sú druhorodené detičky lepšie teda nie také živé tak by som aj brala lebo Sebastiánko je občas aj za štyroch 😝
Inak som pridala 4 fotky do albumu 😉
My by sme v piatok prišli 😀

lubica69
25. mar 2009

A zabudla som maska prajem príjemné tehulkovanie hlavne nech je všetko Ok 😉

gabii83
25. mar 2009

mi sme a este stale mame fialove tesco a pampers - ky ☹ 😒 😠
tak neviem 😠

asi neideme aj ja som trosku chora hrdlo a sopliky trosililinku tak neidem vas nakazit s bacilami 😔

sem tam si dam ale norm.3v1 ale mala mi z toho nespi tak si to uz nepijem 🙄

gabii83
25. mar 2009

no lubica ten tvoj Sebastianko je kraasnucky chlapcek

fotocky pekne mile 😵 😵

dobru noc ja idem pomaly asi este nie spat ale nechce sa mi pred pc byt

ahojte

lubica69
25. mar 2009

Juj Gabi tak sa len liečkajte Veď choroby sú teraz stále rozšírené všade Hrôza A sranda,že nemôžeš kávu No lepšie ako by Leuška nebúvala Tak prídete nabudúce keď budete fit

lucka0122
25. mar 2009

no ahojte tak ako sa mate?v piatok prideme hadam aj my....uz sme dlho neboli na stretku..aj vase deticky tak velmi placu pri odsavani soplikov unas je to hroza ako keby som ho bila...mojko tak mi je potom luto ako placka..velmi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre