• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
Jej tak to super asi je naj ísť takto autom a aj s rodičmi :wink: Tak nech si to užijú nie len krpci :grinning: :sunglasses:
27. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dakujem za gratulacie aj za pochvalu fotociek... :dizzy_face:

teeda chorvatsko aj ja by som chcela ist, bud autom do chorv alebo niekam... :dizzy_face: :dizzy_face: v chorvatsku som bola vela vela x ale je to najblizsie autom.. .

alienka, simonku to chytilo az v sobotu vecer, tak trosku a poriadne v nedelu... inak by sme nesli do ba... :sweat_smile:
27. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výhoda tých dovoleniek je,že za dieťa do 2 rokov sa neplatí aj keď si to deti možno tak neužijú keď sú také maličké Škoda,že to nie je pre deti do 3 rokov grátis :sweat_smile: Hneď by som šla aj ja niekde
27. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som v Chorvátsku ešte nebola Ani muž Sme my ale rodinka :rolling_eyes:
27. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ju hele a tu nik :frowning2:
27. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Ja iba na skok, idem kojit :sweat_smile: Simonke zelam vsetko najlepsie k polrocku a Alenke k dnesnym meninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je v bb laktacna banka mam vela mliecka dakujem
27. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bibka v roosveltke..v nemocnici..........mihanka simonke vsetko naj k mesacninam k pol rocku...
27. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka a mas viac info
27. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, dakujem krasne :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekny vikendik vsetkym :sweat_smile:
28. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Alienka tak ty si alenka a nie Lenka :wink: Tak aj ja dodatočne všetko naj k včerajším meninkám
Margeretka a drobcom všetko naj k dnešným 2 rôčkom :grinning:
Bibka áno viem o tej banke ale nič konkrétne :frowning2:
28. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Margaretka Simonkovi a Simonke zelam vsetko najlepsie k druhym narodeninkam, tesim sa na fotocky z oslavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Boze to ale bezi :wink: Daj potom aj dake tipy na darceky k druhym narodeninkam :wink: Pekne oslavte :slight_smile:

Dovolenku Vam vsetkym tento rok cez leto v dobrom zavidim. My sa s Filipkom este neodvazime cez leto cestovat, ale more mi bude tento rok chybat. Tak buduci rok si to vynahradime.

Zelam este pekny vikend vsetkym :slight_smile:
28. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Alienka-aj my prajeme dodatocne vsetko naj k meninkam :slight_smile: boli ste na hudobnej??my sme kvoli tym soplikom nesli...

juuj baby, co sa tyka dovolenky,tak my cestujeme na buduci piatooooooooook :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani si neviete predstavit ako sa tesim, konecne oddych a ziadna skolaaaaaa...mam 2 tyzdne volno, tak sme to rychlo vyuzili, takze Velku noc travime v Egypte..no nie ze by som sa nemala co ucit, ale som si povedala,ze sa kvoli skole nezoderiem... :wink:

SIMONKA+SIMONKO= vsetko najlepsie k narodeninkam-cmuky cmuk :dizzy_face:
28. mar 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka /Lubica69/, dakujeeem :dizzy_face:

Aj ja zelam dvojcatkam vsetko naj naj naj k 2 rockom a krasnu oslavu :sweat_smile:. Dobre ste to vymysleli s tym Chorvatskom :slight_smile:.
28. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak oslavencom vseetko naj:
Simonke k polrocku aby rastla do krasy tak ako doteraz
Alienke k meninam vela zdravicka stasticka a lasky
a dvojickam aby robili rodicom taku radost ako doteraz a aby ostali dobrucke a krasnucke a sikovnucke

lubica pekna fotka v pase :slight_smile:

:dizzy_face:
28. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka vsetko naj Simonke a Simonkovi

mi sme sa akurat vratili zo Sturova, a T. isiel na vecerne lyzovanie aj ja chceeem, no nabuduce mozno :wink:
28. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Jej Nikusa tak to závidím Nám tam bolo cez leto supeeer a hlavne all in takže žiadne starosti :wink: Tak si to tam pekne užite :sunglasses: A kam presne idete?
Lucinka ďakujemeee :wink:
28. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

Simonkovi a Simonke vseeeetko naj naj naj k 2 rockom, nech robia rodicom radost, tesime na fotocky z narodeninovej oslavy...

(ja mam oslavu zajtra) :confounded:
28. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka tak aj tebe vsetko naj, skoda ze mi nemame 2 , vsak?? :grinning:

a predstavte si, dnes okolo 19hod mala sa mi prvy krat prevratila z bruska na chrbatik, a sa mi to cele podarilo nahrat na mobil...

tak sa vytesujem)))))
idem sa ucit aspon hodku ahojte dobru noc vsetkym
nabuduce sa pridame k vam na stretko
28. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, na chvíľu som nakukla :slight_smile:

Chcem sa poďakovať za všetky gratulácie, urobili mi veľkú radosť (prirodzene som to tlmočila aj deťom). Ste zlatučké mamičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte gabi to je supéer...margaretka gratulujeme k 2 rockom simonke a simonkovi....idem ja spinkat:::.
28. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridala som fotky :wink:
29. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
jej margaretka fotočky krááásne Krpci sú úžasný v tom rovnakom pásikavom :grinning: A mamina fešanda
Inak aj tý krtkovia Máme podobného a malý je z neho hotový :wink:
Ale máme zas krásne počko,že? :frowning2:
29. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka ozaj krasne fotocky, gratulujeme este raz, ja som tiez chcela dvojicky aj ked je to dvakrat taka starost a vsetko ale aj tak,, ale ja som z dvojiciek takze sanca mala :wink:
29. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Gabi ty máš dvojičku? :wink:
29. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
gabi, no 2 by som nechcela velmi, ani roky, ani dvojicky... :grinning: :grinning: a gratulujem k otoceniu... to je radost, vsak ked sa nase deticky naucia nieco nove, vsak?? :dizzy_face: :dizzy_face: simonka sa zacala tento tyzden plazit dozadu... :dizzy_face:

margaretka, no zlatiiii su ti tvoji dvaja krtkovia, ci uz 4?? :grinning: naaaaaaaadherna torta, ja som si robila sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj ja som dnes mala oslavu, bola supeeer, ja som taka stastnaaaaaaaaaaaa, aj ked mam 30, ale az zajtraaaaaa... :grinning: mam zdrave krasne dietatko, uzastneho manzela a mali sme na chvilku naozaj 2 deticky lebo svagrina tu nechala 2rocneho Maroska 1x na chvilku, super sme sa zahrali...
29. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Mihanka akurát som pozerala fotočky nové čo si dnes dokladala Krásne Aj torta vyzerala supiš Taká zdravá s tými jahôdkami :wink:
Tak ja už dnes deň v predstihu keď už bola tá oslava Všetko naj naj naj Aj keď na tie okrúhle vôbec nevyzeráš :wink:
29. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka-tak aj my prajeme len vsetko najkrajsie a najlepsie ku krássnemu zajtrajsiemu sviatku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jeeej-ved Marosko chodi s nami na hudobnu :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: to je Saskin a Andrejkov partak, jeho tiez zaujima vsetko ako S a A. len nie to co by malo :grinning: :grinning: nase deti maju svoje plany a my maminy si tukame a tancujeme same :grinning: :wink: :wink: :wink:
29. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margaretka, kraaaasne fotocky, aj ta torticka, ale z krtkov mali drobci asi najvacsiu radost :sweat_smile:.

Mihanka, tak aj Vy ste slavili :slight_smile:, tak vsetko naj naj naj aj Tebe k okruhlinam :slight_smile:, krasnu torticku si si urobila, vyzera mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Lucka, Nikuska, dodatocne dakujem :slight_smile:.

Nikus, na hudobnej sme boli, moc sa mi nepacilo, boli dasie 4 nove deticky, z povodnej zostavy nas tam len pat, este aj Sona tam mala dceru, neviem, take zvlastne to bolo, takze ste samozrejme o nic neprisli.
A ten Egypt je super napad, pokial chces dokoncit skolu bez ujmy na zdravi. Uzite si to, ale hlavne si poriadne oddychni, aby si tento semester uspesne dobojovala. :wink:
29. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, Marosko je nas partak :grinning:
29. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok