Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
27. apr 2009

Ahoj babky
Tak trhy v robotníckom?Tiež sa mi zdá,že tam býva len číňan také Uk sekáčové bývali v dome kultúry
S kožnou neporadím Zatiaľ sme nepotrebovali
Sia s epi tiež žiaľ nie 😉Už sa aj ozvem no žiaľ ešte som stále chorá Choroby a soplíky u nás prechádzajú z malého na mňa potom zas na neho No ťahá sa to už dlhšie ☹Otras
A inak čo porábate?
Ja musím dnes ešte domalovať ale inak sme len doma soplavý 😢

alienka
27. apr 2009

ahojte, 😉
Lubka, no teda, takto si to posuvate ☹, tak skore uzdravenie 😔.
Loren, aj my sme tam nazreli a nula bodov. A inac blahozelam a prajem bezproblemove tehu 🙂.
Nikus, tak ste sa zbytocne presli na hudobnu 😒, to ma mrzi, aj mne poslala Sona mail. Myslela som, ze na koho nema mail, tak da vediet telefonicky, ako doteraz 😕 😒.

nikusa9
27. apr 2009

ja neviem, preco nam neposlala, lebo moj mail si pisala..no nic nevadi 🙂 tak mozno prideme tento stvrtok, ak neodcestujeme.. 😉

lubica69
27. apr 2009

Alienka ďakujeme Nikuš tak to fakt neviem prečo vám nedala vedieť Mne zas prišli 3 maily a 2 sms Tak to asi aj za teba a ostatné A kam cestujete?Áno veď sú predĺžené víkendi 1.aj8.

loren
27. apr 2009

alienka dakujem 😉

lubi22
27. apr 2009

Ahojte 🙂

Nikuska Ty si mala tusim zapal prsnika pri kojeni? Co Ti prosim zabralo? Lekarka mi dnes predpisala ATB, ale skusam najskor homeopatika, oblkady z tvarohu a kapustnyh listov. 😔 Vdaka.

vateska
27. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 uz som tu davno nebola, mali sme pocitac v oprave, ale uz som docitala zameskane........

Chcela by som vas poprosit ci mi viete poradit s programom Shrink pic, je to program na zmensovanie fotiek. Mali sme ho stiahnuty z internetu ale teraz sa nam to vymazalo a ja to neviem to zas stiahnut. Viem ze mi to niektora z vas poradila a uz neviem ktora, bolo to davno.......dakujem 🙂

Lubi ja som mala tiez zapal prsnika pri kojeni, doktorka mi tiez dala ATB lebo som mala vysoke horucky, davala som si obklady z nastruhaneho chrenu s medom, trochu to pomohlo. nechcem ta strasit, ale ja som potom pomaly stratila mliecko, ale ty sa urcite z toho dostanes. vela odsavaj aj ked to boli, drzim palceky 😉

Alienka ozvi sa mi musime uz dohodnut nejake stretko...... 🙂
papa pekny vecer

lubica69
27. apr 2009

Ahoj
Juj Ľubka to s tým zápalom ma mrzí Ja som mala niečo podobné Našťastie bez horúčok a pomahali len teplé obklady Tak to skús len nejak zvládnuť Držím palčeky A chalani ako?Poslúchajú?
Vateska ahoj Áno dávno si nebola tak vitaj spať 😉 Žiaľ s tým programom nepomôžem ☹
Loren a čo by ste viac chceli chlapca či dievča?Či je jedno?Dáte si zistiť čo bude keď zatiaľ neviete?A prajem aj ja pekné a hlavne bezproblémové tehulkovanie 🙂

nikusa9
27. apr 2009

lubi69-no tak to je super 😀 asi naozaj aj za nas🙂)

lubi-ano mala som 2 x, juuj tak aj teba to chytilo ☹ fuu,tak jednoznacne z mojej skusenosti je najlepsi liek dieťatko!!donekonecna si ho prikladaj aj ked to boli ☹ ja som az plakala aka to bola bolest,lebo som mala prsnik ako skalu..davala som si sprchu, masirovala, odsavala= a to po 15 min.trapenia vysla kvapka-a to neprehanam!a ked som si Sasku prilozila na xy krat tak ako vodovodny kohutik sa mlieko pustilo a behom 5 min.mi nebolo nic!ale druhy krat som musela mat aj ja antibiotika,lebo som sa nevedela ani z postele postavit, ani na rukach som Sasku neudrzala,ani sa otocit-nic..ale boli to take tabletky co nemali mat vplyv na babatko-hm.ale ci to bola pravda..?ale vtedy som nemala už vela na vyber 😕
Budem drzat palce nech to prejde,a kym sa to da vydrzat tak naozaj prikladaj-prikladaj Filipka

nikusa9
27. apr 2009

vateska-ahooojte 😉 no ja tiez velmi neporadim s tym programom, my mame Picasa...

lucka0122
27. apr 2009

no ahojte tak je nas tu konecne viac..ja ze ste sa vsetky odstahovali ked tu nik nebyval.....my mame za chvilu jeden rocik tak rychlo to ubehlo...boze..ani sa mi verit nechce

lubica69
27. apr 2009

Juj tak to áno Aj ja som prikladala a pomáhalo lebo odsávať mi vôbec nešlo
Nikuš tak nabudúce budem asi podávať info JA 😅

loren
28. apr 2009

lubica dakujem 🙂 a mam takeho tusaka uz od zaciatku sameho ze to bude chalan ba som az presvedcena ale aj ked bude dievcatko tak mi to nebude prekazat vobec 😉 inak na zapal prsnika treba aj striedat vraj polohy pri kojeni a pomaha aj kapustny list to mala moja kamoska a pomohlo

lubica69
28. apr 2009

Ahoj babky
Loren tak to tušák vačšinou nesklame Ja som tiež od začiatku tušila,že bude chalan 😉
Lucka tak sa vám to kráti Necelé 2 týždne a ste veľký chlap 😉

maca793
28. apr 2009

ahojte tak boli ste na trhoch? ja som nakúpila skoro za 50eur sú to trhy čo bývali niekedy dávno v dome kultúry. teraz budú 28,5

rumka
28. apr 2009

AHOJTE

s programom neporadím všetko robý drahý ja len surfujem 😀
zápal som nemala tak zase nič a na trhy nemusím 😅
takže vás aspoň pozdravím a som chorá ide ma roztrhnúť 🙄 bo nemôžme na plávanie 😠

lubica69
28. apr 2009

Ahojte
Juj rumka tak chorá ☹ ?To ma mrzí Tak lieč aby ste mohli na plávanie To chodíte do toho Tajova,že?
Ja som tiež trochu chorá 😒
Macka tak to sú tie?Myslela som,že to už úplne zrušili Tie v DK Uk outlet bývali dobré 😉

gabii83
29. apr 2009

rumka tak sa uzdrav.....

mi chceme tiez na plavanie do... zabudla som ako sa vola,.... vedla plaz.kupaliska ze vraj sa tam da...

vie niekto nieco aky je to uroven voda atd???

dakujem

mihanka
29. apr 2009

lubi,ja som prekonala zapal... brala som homeopatika Belladonna 5, treba brat 5 granuliek kazdych 6 hodin (alebo 4x denne) polhodinu pred jedlom... jest hlavne vyvar... ak mas vysoke teploty, tak paralen kazde 3 hodiny... uprednostit pri kojeni zapaleny prsnik, poloha, aby mal maly bradu smerom k zapalenemu miestu ak sa da... po kojeni dat obklad z kapustneho listu a v nom tvaroh ako mas... natieraj aj octanovou mastou...pred kojenim a po kojeni umyt poriadne prsia...velmi drzim palce... 😔

s rumkou chodime na stare hory, ale tento tyzden nula bodov, lebo janka je chora, simonka teplotuje, neviem ci zubok, dufam, ze nie nieco horsie... ☹

gabi, skus si dat do vyhladavaca tvrdost vody, alebo mapa tvrdosti vody na slovensku, snad nieco najdes... 😉

mihanka
29. apr 2009

a vsetko najlepsie k meninam Leuske... 😵

gabii83
29. apr 2009

jeeej dakujeme mihanka...

ako sa mate necitam vas, nemam vela volneho casu
mala spi malo je dobrucka ale nespi tak chodime von a hrame a tak....

simonka ako sa ma, zubky su vonku ci este nie??

gabii83
29. apr 2009

na stare hory plavat??
ak ano tak aköo je tam kolko .. www str.:??

dakujem vsetkym vse naj

ja som v sturove prisla som na tyzden a citim sa tu super konecne som videla moje sestry - jedna je z BA druha z Budapesti tak nas tu bolo vela a bol tu hluk....ako kedysi ...chaossss

ale supi sa tessim na moju rodinu 😵

dobru noc vsetkym

lubica69
29. apr 2009

Ahojte Mihanka ako sa máte?Už aj zúbky? Gabi áno Leuške všetko naj k meninkám Tak super,že ste sa takto rodine stretli A o tej plavárni neviem len o mega gyme,že sa tam pláva

mihanka
29. apr 2009

gabii tak si uzi rodinu, musi to byt super... 😉
plavanie neviem stranku, je to Babylook... a je to prisposobene kompletne pre miminka, su tam prebalovacie pulty, je tam vsetko, sauna, vyhriata hala predna na papanie, satne, sprchy kde sa da polozit mimi ked sa sprchuje mamina, voda cistucka, som velmi spokojna... pocula som ze v megagyme taka cista voda nie je, a ze na plavarni je bazen nizky... 🙂

a dufam ze su to zubky ☹ este ale ani naznak, furt jej kukam do pusy... aj hnacku mala, vzdy ked som jej merala teplotu, tak spustila na mna kakajdos... 😅

jamaat
30. apr 2009

Ahojte. Môžem sa pridať? 🙂

lubica69
30. apr 2009

Ahoj babky Jasné jamaat,že môžeš Pozerám,že ťa o chvíľku čaká druhé bábo Ako tehulkuješ?

lucka0122
30. apr 2009

ahojte leuske vsetko naj k meninkam.vcera som mala toho vela...boli sme kupit bycikel co sa tlaci s operadlom v tescu pieskovisko piesok kym som ho tam ponosila slnecnik nad pieskovisko//juuuj ale je tam velmi rad patko moj ....mihanka na starych horach to ma kamoska dushekova miriam vsak?ona je super ale mne je to daleko neviem ako by sme tam chodili auto sa nam pokazilo..tak asi tak..

ramana
30. apr 2009

Ahojte baby neviete poradiť dobrého pediatra v BB? Ale nie sásová...skôr radvaň alebo fončorda....díky vopred 😉

adal
30. apr 2009

Ahojte maminy a budúce maminy,
dávno sme tu neboli, nie je času, ale aspoň si Vás večer, pokiaľ nepadám mŕtva do postele, prečítam...
gabii, Leuške dodatočne všetko najlepšie 🙂
mihanka, pozerám, že riešite plávanie. My sme tiež chodili minulé leto na Staré Hory a boli sme veľmi spokojní. No ale bohužiaľ nemôžme v plávaní pokračovať, pretože ja po každej návšteve takého zariadenia skončím na ATB, takže si nepomôžem, veľmi ma to mrzí, pretože Lukáško vodu miluje ☹
ramana, nádherné sono, krásny kočík, už sa ti to kráti, ako sa cítiš? 😉 My chodíme s Lukáškom na Spojovú "do papuče" k Dr. Križanovej. Som veľmi spokojná a v žiadnom prípade by som nemenila.
jamaat vitaj 🙂 , podľa vecičiek som si domyslela, čo to bude 😀 Ako tehuľkuješ ty?
nikusa, pozerala som aj foto, kráááááááásne 🙂. Malá je rozkošná, parádnica, mala by si ju "ponúknuť" na fotenie módy, má to v sebe "modelečka jedna malá" 😀. Dúfam, že aj my sa toho roku už niekam vyberieme. Aspoň by sme Lukymu chceli dopriať trochu inej vody, ako tej, čo mu každý večer napúšťame do vane ☹

Mám k Vám ešte jednu prosbičku... Vyliezlo nám 16 zúbkov ani neviem ako 😒 , no teraz sa nám režú spodné stoličky a máme už druhý deň teplotu 38,5. Dúfam teda, že sú to zuby, pretože nám okrem toho nič iné nie je a šiestu chorobu sme už mali. Ako dlho ste pri zúbkoch teplotovali a po koľkých dňoch či týždňoch ☹ sa tie zúbky prerezali? Nemáme chodiť ani von, čo je dosť ťažké, lebo Luky sa doma hrozne nudí, nemá takú možnosť "lietať", je to náš malý "hyperaktivitko", neviem, kde sa vypína.... 😀
Pekný večer a predĺžený víkend... 🙂

margaretka11
30. apr 2009

Adal, aj naši mali teploty pri stoličkách, trvali min. 2 dni. Na tretí deň už bola teplota skoro na normále. Ja som stále striedala panadol a nurofen, nám to pomáhalo. Prerezávanie trvalo aj niekoľko týždňov, ale nebolo to stále také o držku. Po niekoľkých dňoch sa to ukľudnilo, pár dní pauza a potom zas potrápilo. Ono je najhoršie, kým sa ten zúbok aspoň kúsok vytrčí, ten proces je niekedy taký zdĺhavý ☹ . Držím palce Lukáškovi, nech ho tie stoličky dlho netrápia 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre