Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

jamaat
12. máj 2009

Ahojte.

Mamičky, nemáte niektorá skúsenosti s babyšatkou?

lubica69
12. máj 2009

Ahoj babky
Tak ja len ne skok všetky vás pozdraviť 😉
Nám na míľu nejak nevidalo ☹ No tak nabudúce 🙂

mesiac666
12. máj 2009

lucinka: nevadi, nabuduce si ma vsimnes..🙂
nikuska: dakujem krasne zajtra tam skusim zavolat ze co a ako, skusala som hladat aj tie na namesti co mi pisala lucka ale vobec som ich nenasla

gabii83
12. máj 2009

PATKOVI vsetko naj k prvym rocikom - praje Gabi a Leika

lucka0122
13. máj 2009

dakujeme vsetkym co na nas nazabudli ani som sa nenazdala a patko uz rok ...poriadne rychlo to leti...zachvilu do skolky 😀

alienka
13. máj 2009

ahojte,

Lucka, aj my prajeme Patkovi vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam 😵 😵

Gurti, no teda, to su mi veci, srdecne blahozelam a prajem bezproblemove tehu 😅 😵

Na tej mili v sobotu bolo fajn, my sme stretli Lubku so Samkom, Lucku s Liankou a Janku Rumku s Luckou, ja by som zostala aj dlhsie, len muzovi tam nebolo dobre pri tych rozkvitnutych lipach 😖. A Lubka mas pravdu, vyhrali sme taky golfac, najlepsie bolo, ze my sme uz doma chystali spekacky na opekanie, ked sme sa to dozvedeli, ina sranda 😀.

Nikus, tak zo Sasky je uz riadna jaslickarka 😅, pekne fotky, vyzera to tam super, hlavne, ze tam chodi rada a ked ta ma este aj Kubka 🙂. Fakt a vo stvrtok ste boli na hudobnej?

adal
13. máj 2009

Ahojte 🙂,

Lucka, aj my želáme Paťkovi všetko najlepšie k 1. rôčku, síce trošku oneskorene, ale o to srdečnejšie 😉

mesiac, aj mne si z videnia nejaká povedomá, ale fakt neviem, kde by som Ťa zaradila 😒 😉

zuzik, urobila som kuk na foto, Emminka je rozkošnááá... 🙂 🙂 🙂

No tak na dudku sme si už viac nespomenuli, ale ráno vstávame nie o 7.30, ale o 6.00 😒 , no ale zase spinkáme celú noc, takže som celkom spokojná 😵 Aj "obdobie" sa nám celkom upokojilo, Lucinkaaa poradila "vyjednávať", tak skúšame a zatiaľ to funguje 😉 Niekedy je síce ako 100 čertíkov, ale vzápätí urobí "mó", dá mi pusu a ja sa idem rozpustiť 😀 😀 😀 Nedala by som ho za nič na svete...

lucka0122
13. máj 2009

dakujeme za blahozelania adal aj alienke.....

lucka0122
13. máj 2009

kedy dame stretko?

adal
13. máj 2009

ešte som zabudla 😨 ,
jedna kočka u nás na sídlisku predáva kočík QUINNY, hlboká časť tyrkysová, športová nepoužívaná čierna, originál zimný fusak a taška ku kočíku, tá nie je originál za 11.000 Sk, alebo dohodou. Potom Cam Cortinu za 8.000,- Sk, ale to neviem, čo je k tomu všetko, v prípade záujmu zistím. To len ak by ste niektorá o niekom vedeli, čo nechce nový, ale kvalitný starší a za dobrú cenu 😉 ďakujem...

lucinkaaa
13. máj 2009

luci aj my blahozelame k rôcku malemu Patkovi 😵 😵

lubi tak predsa si to bola ty na tej mili, vidis, nebola som si ista.

my sme vyhrali nas boj s topankami - a viete ako? vyjednavanim hehe... som ju nenutila do ziadnych novych topanok a najskor tie jedny povolila mat ale to som jej povedala ze nemusi v nich bezkat, ze len ich obujeme aby jej zima nebola na labky a moze sediet v kociku.. tak sedela ako pena ani zanic nechcela dole az nakoniec ked nieco velmi chcela - ist bezkat s kamaratkou nadkou, tak zacala chodit. 😎 no a po tyzdni znova to iste s dalsimi novymi topanockami a teraz vsade chodi a vychvaluje sa mravcom, havkom aj ludom ze ma nove topanocky 🙂

adal tak to som rada, ze vam vyjednavanie zabralo, tak nech mu to vydrzii!!!

rumka
13. máj 2009

Dobrý večer

aké pekné nápravy tu čítam o Lukáškovi a Lianke no super maminy ako ste to pekne vyriešili 🙂

Paťkovi všetko naj naj naj................. 😉

mihanka
13. máj 2009

ahojte... 🙂
gratulujem Patkovi k vyrociu... 😵 😵 stretko hocikedy, vlastne, uvidim ale ci sa mi podari prist, lebo som stale u nasich na ponikach, lebo prerabali okna, tak riadim postupne ja maminke..

mala som teraz 2 dni upchaty mlieckovod, dost to bolelo, ale pomohol teply obklad a homeo...
a vcera sme mali tazke plavanie s rumkou a Luckou.. teda plavanie bolo v pohode, ale nedalo sa nam otvorit auto, pokazil sa mi kluc od auta, tak musel po nas prist muz, potom sa vracal pre auto s mojim brachom... 😖

alienka gratulujem k vyhre... 😀
gurti, gratulujem k vyhre tiez... 😀 😀 😀
adal, lucinkaaa tiez gratulujem k vyhre... 😀 😀 😀

nikusa9
13. máj 2009

PATKOVI vseeetko len to najlepsie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alienka- neboli sme už dávno na hudobnej, no a ani neviem ci teraz pojdeme..

adal- super s dudlikom, nasa Saska si ho stale pyta aj dnes ked som prisla po nu do jasliciek tak pobehovala s dudlikom.. 😖

adal
14. máj 2009

ahojte 🙂 ,
no na dudlík si naozaj nespomenieme, ako sú dni dlhé 😉 , no dnes sme boli von a bola aj naša susedka, ktorá už druhý týždeň odsáva deťom soplíky a mladšie z detí malo v ústach cumeľ. Luky v nestráženej chvíli pribehol a dal si ho do úst 😠 , takže ja budem teraz 2 týždne tŕpnuť, či nebude chorý ☹

lubica69
14. máj 2009

Ahoj babky Všetky zdravím Lucka Paťkovi dodatočne všetko naj naj naj Fakt to hrozne rýchlo letí Stretko môžme Navrhnite

lucka0122
15. máj 2009

no mne je jedno kedy dame stretko....navrhnite..

lucka0122
15. máj 2009

kuk mame nove fotky v dvoch albumoch

gabii83
15. máj 2009

no mne sa bude dat niekedy po skuskach po 22. mozno - ustnu uz len jednu Nemcinu... najtazsia...
skorej asi teraz nie
mam 3 seminarky este pred sebou

vateska
15. máj 2009

Ahojte, citam ze su tu same uspechy.....no gratulujeme 🙂 🙂

Este sa pridavame ku gratulantom Patkovi, všetko naj naj naj hlavne vela zdravicka 😉 😉

No ja som dnes bola u doktorky, som nejaka prechladnuta, dufam ze to mala odo mna nechyti. Nastastie to nie je nic hrozne, mam len nejaku alergiu. Mam moc vysusenu sliznicu, ale za to si mozem sama.....vzdy ked idem spat musim si streknut do nosa, aby som mohla volne dychat a asi som sa "predavkovala". Doktorka mi zakazala striekat si do nosa tie svinstva a dala mi nejake tabletky na uvolnenie tak som zvedava. Drzte mi palce, aby som to zvladla......

Adal a ako ste sa oducili od cumlika??? Lebo my ho sice pouzivame len na spanie, vzdy ho ma odlozeny pod vankusikom. Cez den ho nepouzivame. Adal drzim palce, aby ste boli zdravucky, aby sa to na vas neprenieslo 😉

lucka0122
15. máj 2009

poradte mi chcem kupit novy kocik babypoint flash dobry je nevioetedakto poradit?

rumka
15. máj 2009

lucka znova 😨 ty trpíš na kočíky 😉 ?

gurti
autor
15. máj 2009

caues baby,
Patkovi dodatocne vsetko najsamlepsie!!! 😉
dakujem za blahozel. moje tehu zatim v pohodke, zmenila som gynciara, sono ma v ambulancii, takze som strasne happy, ze numusim po veceroch vysedavat v poliklinike...inak sa uz zacinam aj lepsie citit, unava pomalicky prechadza, este nevolnosti a bude to super.
dufam, ze stretka piatky byvaju, by som chcela s krpcom najblizsie dokvitnut.
Budem vas aspon priebezne citat, bo na viac sa v sucasnosti nezmozem...krpec mi cely den dycha na chrbat. Posielam pusinky detvakom!

adal
15. máj 2009

ahojte 🙂 ,

vateska, na sídlisku máme veľa psíkov a tak som Lukáškovi jedno poobedie povedala, že dudky spapala Dáška, no a bolo. Vymysleli sme si taký maličký príbeh a Lukáško si ho v tej svojej hlavičke ešte vylepšil a super to zabralo 🙂 Dnes mi ten príbeh každý deň vyrozpráva aj 5x a obaja sa z toho tešíme ako maličkí 😀 😀 😀
Inak my sme boli oveľa väčší dudloškovia, mali sme ho aj cez deň, takže myslím, že to v pohode zvládnete, no len tiež musíš vymyslieť, ktorému zvieratku dáte dudku spapať 😀

gabii83
15. máj 2009

ahojte, este stale neviem ktorá z vás tam bola na mile, kedze to nebola Adal 😅 😝 😀

luci s tym kocikom ti neporadim

lucinkaaa
15. máj 2009

gabi ja som to nebola 🙂 🙂 🙂

dievcata ako sa daju chytit kiahne? my mame nejake stastie na deticky co maju kiahne a aj dnes sa Lia rozbehla za jednym dievcatkom, v poslednej chvili som ju zastavila, uz uz by ju postiskala... a jej mama ani nic neurobila, ani ju nehlo, ani slovo nepovedala... keby ze si to z dalej nevsimnem tak ma porazi... 😠 povedzte mi prosim, vsak to nemoze chytit, ked sa priamo nedotykali? nejako sa mi dva dni uz nezda, ani nechce papat, tak ci na nu nieco nelezie...

lucka0122
15. máj 2009

rumka nie netrpim ale tentomoj je krasny atie farby na nom su pekne ale kolesasu katastrofalne....

rumka
15. máj 2009

ahááááááááááá dúfam že sa nehneváš ja som len chcela zažartovať 😅

lucka0122
15. máj 2009

nie nehnevamnebojja viemzeto zo srandy.....teraz som nsla jeden coletto aveoje nadherny alebojim satiekolieskaakesu?

adal
16. máj 2009

ahojte 🙂 ,

lucinkaaa, no mamička nezodpovedná, mohla ťa aspoň varovať 😠 . Neviem, či sa to dá chytiť aj takýmto kontaktom, no ale radšej poriadne sleduj. Ale vraj menšie detičky lepšie zvládajú kiahne ako staršie, no ale je to asi indivindi... Ak už vraj je ale dieťatko v štádiu, že sa mu vyrážky nevyhadzujú, tak by sa to už nemalo prenášať, aspoň tak som počula 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre