Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
18. jún 2009

Ikaika skús na námestí oproti hlavnej pošte Žiaľ nepamätám si ako sa to tam volá a ani číslo už nemám Má to jedna veľmi zlatá a šikovná kočka Škoda to číslo že už nemám By si si zavolala či ťa vezme Ale možno poradia aj ostatné babky

takyna
18. jún 2009

Kadernícky salón Belisarium, pri colnici oproti Mýtu na druhej strane v tých domoch, pýtaj si Hanku to je pedikerka výborná, len neviem aké sú objednávacie doby

lucka0122
18. jún 2009

skalnicka v sasovej som vyrastala je tam krasne prostredie pre deti ihriska....stale tam chodime k rodicom skoly skolky atd obchody je tam dobre ja som zvyknuta na sasovu byva sa tam dobre a byty isli vsade dole nielen v sasovejlubka mi tam budeme o 11tej lebo 10.30 nam ide len bus...budeme sa cakat kde?

lubica69
18. jún 2009

Lucka počkáme sa už v MC dobre?
Ja presne neviem o koľkej dorazíme podľa toho o koľkej sa malý ráno zobudí Ešte ako nájdem parking Počkáme sa tam Nebudeme sa čakať na ulici Ja mám problém ho ustriehnuť medzi toľkými autami tak radšej dnu

zucka
18. jún 2009

Ahojte, skalnicka, ja som v Sásovej vyrastala, a keď sme kupovali byt, vedela som, že to môže byť hocikde, len nie v Sásovej. Byty tam boli vždy lacnejšie ako v ostatnej BB-aj napriek tomu sme kúpili byt na podháji. Ale vidíš, Lucka má opačný názor.

lubica69
18. jún 2009

Zucka a podháj je krásny
Tam som zas vyrastala ja 😉

lucka0122
19. jún 2009

lubka tak ideme hej?uz nikto iny?

lubica69
19. jún 2009

Ahojte
Tak my sme dnes s Luckou boli Chalani sa v MC vyšantili Potom v meste trošku a domov búvať Dám aj foto keď zmenším 😉

lubica69
19. jún 2009

Lucka kuk foto Daj aj ty 😉

alienka
19. jún 2009

ahojte, 😉

Andrejko dakuje vsetkym za gratulacie 🙂 🙂

Lubka, Lucka, tak ste dnes mali pekne doobedie 😉. Patko uz riadne narastol, Lucka, pristali by Ti aj obaja chlapci. 😀 Lubka, pekne fotky z hudobnej, Sebastianko ako krasne spolupracuje a aj super fotky z Prahy, ake paradne ihrisko, verim, ze sa malemu z neho nechcelo.

My sme dnes boli v Bojniciach v ZOO, ale trosku som sklamana, lebo Adka viac ako zvieratka zaujimali pneumatiky v ohrade pre medvede, huciaci ventilator pri rybkach alebo prechadzauje auta, tak skusime zas o rok. Inac bol tam slusny natresk, vidno ze konci skolsky rok. 😉

Nikuska, ako dopadla matika, dufam ze ok, to bola posledna?

lucka0122
19. jún 2009

lubka fotky dam ked prideme domov v nedelu.....alesu super...alienka ze obaja by mi pristali?diky to by bolo vela na mna... 😉 sjednym mam corobit......a co ste neprisli ostatny....

lubica69
20. jún 2009

Ok Luci budeme tešiť na foto Alienka tak v Zoo?Aj my chceme ísť pozrieť ale určite až po školskom roku cez prázdniny No viem si predstaviť,že aj Sebastiána by zaujímalo všetko okolo Tak ako aj väčšinou na hudobnej Aj keď už je to lepšie A áno ihrisko v Prahe bolo super Taká mäkkučká pena na zemi No ani rodičom sa z tade nechcelo To dnes ale máme zas počko,že?😒

nikusa9
20. jún 2009

jej alienka, mali ste supeer oslavu, pekne fotky 😉 😉 matika dobre, urobila som pisomku co je hlavne ale už som nesla cakat dalsie 4 hodiny na ustnu,tak v pondelok este na ustnu..a ani som sa necitila na ustnu,tak este doucim a v pondelok hadam odbije 😅 😅 😅 😅

lubica69
20. jún 2009

Alienka fotočky pekné z oslavy 😀 aj vy bývate v domčeku?Že je to super Hlavne pre deti 😉
Nikus tak na pondelok držíme palce 😎

lucka0122
20. jún 2009

aj my byvame v domceku je to super neviem si to vynachvalit......tolkopriestoru zahrada.....

lubica69
20. jún 2009

Lucka 😉 presne tak
Inak dnes v takomto počku ☹ by nám bolo v MC super 😉

lubica69
20. jún 2009

Lucka inak si mala pravdu Paťko celý tato 😉 A tortový bus nádherný 😀 si dala niekde robiť?

maca793
20. jún 2009

skalica69
ja Sásovú poznám veľmi dobre, vyrastala som tu. je to síce panelák na paneláku, ale kde by to tak nebolo? aj v Blave je to tak, nie?

teraz bývam na Fončorde, a na tú nedám dopustiť. aj tu sa predáva strašne veľa bytov za super ceny, sestra pozerá a vyberá si naj ponuky.

v Sásovej nieje žiadna skoro žiadna občianska vybavenosť, síce škôlky, školy sú tu dosť ale obchodov málo. len Billa a Lidl. nič viac, žiadna obuv, odevy, len samé krčmy.

a detské ihriská? nič moc aj tie čo boli, sú dávno rozbité. celá sásová je do kopca.

lubica69
21. jún 2009

Ahoj babky
No počko dneszasna figu 😒
Macka myslíš skalnicku či mňa?Lebo skalica69???Inak tie trhy sú v utorok v tom robotníckom? 😉

julyb
21. jún 2009

Ahojte,
chcela by som vás poprosiť o radu, som pôvodom z Bystrice, ale už niekolko rokov žijem v Martine a stratila som prehľad. Kde sú v Bystrici nejaké reštaurácie s detkým kútikom, chystáme sa do BB za pár dní....Dakujem

lubica69
21. jún 2009

July ip 😉

zucka
21. jún 2009

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s bytovým architektom? Vďaka.
Ozaj pochválim sa, máme zúbky...🙂 prvé spodné obidva naraz..

lubica69
21. jún 2009

Zucka k zúbkom blahoželáme a nech rychlo a čo najmenej bolestne vyrastú A s architektom žiaľ nepomôžem

mihanka
21. jún 2009

ahojte...
zucka, gratulujem k zubkom... nam tiez vysiel prvy v piatok... 😵 architekt poznam ale nemam skusenost... 😉

my sme boli cely vikend na dolniakoch... skoda toho pocasia... 🙂

margaretka11
22. jún 2009

Ahojte, včera ráno sme došli domov 🙂 . Bolo nám super, ešte aj počasie na jednotku 😵 . Počasie u nás je teraz ako studená sprcha po krásnom teplom týždni v Chorvátsku 😝 . Pridala som aj fotky 😉

Zucka gratulujem k zúbkom, už si si vybrala nové šaty? 😉

margaretka11
22. jún 2009

Vateska, super fotky z dovolenky, pridaj ešte 😵 . Maličká bola rozkošná 😵

vateska
22. jún 2009

Ahojte, všetci po dlhsej odmlke, ale boli sme zaneprazdneny a potom sme boli aj na dovolenke v Taliansku... 🙂

margaretka dakujeme za pochvalu, musim kuk na tie vase foto....verim ti tej studenej sprhe aj nas cakala po navrate domov ☹

Vsetkym detickam gratulujeme k novym zubkom......je to mile ale aj trapenie...

Andrejkovi sa pridavame k neskorym gratulantom, prajeme hlavne vela zdravicka a radosti. Aj nas to o chvilu caka, musim vymasliet nejaku torticku.....

tak papa a ozvem sa.... 😉

lubica69
22. jún 2009

Ahoj babky
Margaretka krááásne fotočky Vidím,že ste si dovču pekne užili 😀 😀 😀
Vateska ajvy máte krásne fotočky z Bibione 🙂 😉 🙂 Vaneska zlatá a s tým miestnym talianom jej to pristane,nemyslíš? 😎

lubi22
22. jún 2009

Ahojte 🙂

Alienka pekne fotocky z oslavy 😵 No a my ZOO tento rok ani neskusame, my sme uz minuly dopadli tak ako vy teraz, najviac ho na prazskej ZOO zaujala lanovka a auta a voziky. Zvieratka nula bodov 😅

Zucka blahozelam k prvym zubkom 😵 Ja mam skusenost s bytovym architektom, dali sme si navrhnut obyvku, kuchynu, kupelnu u nas, ten isty teraz navrhoval interier aj u rodicov. Len je z BA, v BB nepoznam nikoho.

Margaretka podla fotociek bola dovolenka super 😉 A vy aspon nemate problem s kamaratmi pre deticky, ked su takto dvaja. Na to sa tesim aj ja o rok. No a mamina aka kocica 😉 No to pocasie tu je hruuuza 😠

Vateska aj vy ste sa mali isto fajn. Vaneska je na fotockach este stale take babulko, teda ked to porovnam s nasim Samkom, co je sama ruka sama noha. 😅

Ikaika ja chodim na pedikuru na Radvan - kozmeticky salon Top - Alenka je super.

Nikuska mozeme blahozelat k poslednej skuske? 😉

Zelam pekny den, snad sa to pocasie umudri, aby sme netrcali len dnu 😖

nikusa9
22. jún 2009

ahojte, tak ja posledna skuska a aj prva ktoru som neurobila ☹ ☹ vsetkym dookola som poradila, co nemali aj sajnu a nakoniec vsetci porobili len ja nie 😠 😠 vravel, ze vidi,ze som riadne naucena a tak strelil take otazky, ze ma jednou ranou odpalil...a bola som jasna 😢 tak v stredu idem zase, ale nemohla som sa s tym zmierit aj som sla po skuske za nim lebo by som ani domov nevedela prist bez toho aby som mu nepovedala, co som mala na jazyku...tak ti co sa neucili vobec presli a moje ucenie den noc vyslo uplne nazmar..no aj taky je zivot..a nevie sa zmieriiiiiiiiiiiit!!!! 😔

Vateska.zaaavidim... 🙂 uzili ste si to??ako dlho ste boli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre