• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
luci a za 10 ci 20? mi asi neideme nestihame ani zapis, skusim niekde blizsie su nejake MC s podobnymi prog. pre take deti ako Leika??? dakujem za info
23. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi to zalezi od tvojho vkusu. Jane je dobra znacka ale zas leika je uz velka, ja by som si kupila nejake golfove palice, aby to bolo male a lahke.

alienka boli sme dnes u vasich susedov :wink: a chceli sme vas ist pozriet ale vraj ste niekam odisli, tak mozno nabuduce.
23. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslame aj s tou vanickovou castou v kazdom pripade..... :wink:

tak potom neviem.... ale vyzeraju byt dost priestranne....
23. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo
23. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ja si stale myslim, ze lepsie kupit len golfac. ved ked budete cakat dalsie dietatko, pre ktore budete potrebovat 3kombinaciu, tak si taky zadovazite a tie golfove mozete pripadne vzdy predat.

inak je ten druhy kocik velmi pekny.
23. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Lucinka :frowning2:, tak to ma mrzi, dufam, ze nabuduce sa ozves, vsak mozte dojst aj castejsie :slight_smile:.

Gabi, a co s tymto terajsim kocikom nie si spokojna ci sa chystate na druhe babo? Ja by som asi tiez skor kupila golfac a od Jane sa mi paci skor Slalom alebo Nomad. :slight_smile:
23. sep 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my od vcera teploty 39C a vsimla som si ze mu vychadzaju ocne dva a dve stolicky posledne...kolko bude mat tie teploty dlho?
24. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, nabuduce sa ozvem vopred. toto bolo skor take neplanovane.

lucka mohlo by to byt zo tri dni, nie viac. K lekarovi chod az ked sa pridruzi aj nieco ine okrem teploty.
24. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo patko sa smeje beha tak podla mnalen zubky....jaj nech uz su vsetky vonku
24. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na druhe seste nie az o rok, prave preto som si myslela s vanickou a vajicko aj tak mame, tento kocik mi priamo na nervy ide, tazko sa ovlada, vrzga, proste je na .......
24. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjote

Simonke - mihankinej všetko najlepšie k prvému rôčku veľa veľa zdravíčka a radostíííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :wink:
25. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :wink:

aj my sa pripajame s Andrejkom, Simonke vsetko naj naj naj k prvemu rocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gabi, tak to je ine, ked nie si spokojna, ale aj tak by som radsej kupila len sportak alebo golfac, vsak za ten rok bude zase plno novych a lepsich kocikov :slight_smile:

Lucka, my sme mali len jeden den teploty, tak snad to ani u Patka nebude dlho trvat :wink:
25. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazocka, nafukovacie kolesa alebo nie??

dakujem
25. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIMONKE VSETKO NAJ K NARODKáááááM!!!!!!!!!
Praje Leika s Gabim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Prosim vas,kde sa daju vBB nastrelit nausnicky malym detom?Dajujeeeem.Mozte aj cez IP
25. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: SIMONKE k narodkam vsetko naj naj naj!
25. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmacik, boze, trojcatka, tie su take kraaaaasne!!! to ti srdecne blahozelam, musis mat velku radost.

Nam uska prepichovala detska lekarka, neviem, kde nastreluju.
25. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka--posielame velky cmuuuuuuuuuuuk k 1 rocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mihanka, malej Simonke všetko naj, naj, naj k dnešnému krásnemu sviatku a posielam za nás aj pusiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2009 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mihankinej Simonke všetko najlepšie k 1. rôčiku a Lukáško pripája pusu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ak si pamatate, boli ste s detmi na prehliadke pri prilezitosti 2 rokov? Adal spominala, ze ich lekarka pozvala ale nasa je ticho a nic nevravela ani ked sme tam boli naposledy v lete. Tak teraz neviem. :confused:
26. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka aj my gratulujeme simonke k 1.rociku......my uzž fajn tepéloty uz niesu
26. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas :slight_smile: Mozem sa pridat? Ja som z BB z Tulskej.
26. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Angel- Kristínka Môžeš pravdaže A blahoželáme k druhému tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mihanka simonke všetko len to naj naj naj :wink: :wink: :wink:
26. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Mihanka aj my sa pripajame, spolu so Samkom a Filipkom a zelame Simonke vsetko najlepsie k narodeninkam :dizzy_face:

Lucinkaaa posledna prehliadka bola v 18 mes. a dalsia ma byt v 3 rokoch :slight_smile:
26. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi dakujem za reakciu. uz som sa bala, ci sme nahodou nieco nezanedbali. tak potom pani dr. co ma adal s lukym je asi z tych preciznejsich. a ako sa mate?
26. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dakujem kraaaaaasne za vsetky gratulacie, ste veeeeeeeelmi mile... :dizzy_face: oslava bola fajn, simi spokojna, aj ked ja som bola trochu nestastna z toho ze nestihli prist objednane darceky... :dizzy_face:
http://www.facebook.com/album.php?aid=113494&id=560217880&l=2c1b85bed8

mojmacik teeeeeeeda... :dizzy_face: tiez nam nausky prepichovala dr...

vitaj angel, tvoje dievcatko je kraasne, ja som ta videla nazivo aj s nou v kadernictve v europe... :dizzy_face:
26. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte angel ja ta poznam z videnia aj muzika tvojho mala je nadherna....aj syncek je zlaty....vitaj medzi nami
26. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka fotky su krasne simi bola stastna ako vidim riadne...uz musime dake stretko uz sme sa dlho nevideli..slavka ozaj kde je ta hviezdicka?vpiatok ideme a neviem kam
26. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok