• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
Lukáškovi všetko najlepšieeeeeeeeeee
Adal na zamahu nebudete chodiť?

no ja neviem my pôjdeme pozrieť na ten krúžok v diecéze
18. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
ďakujeme krásne za blahoželania :wink:

rumka, dali sme sa nakoniec na spievajúcu angličtinu, tak bol Lukášho spokojnejší a je nás tam menej, je to robené podobnou formou ako yamaha, takže keď nám skončí jedno, možno sa dáme na druhé, naraz sa mi to zdalo zbytočné :wink:
A čo je v diecéze, aj tam sú nejaké krúžky? No keď bude škaredé počko, pôjdeme sa tam hádam trošku pozrieť, ešte sme tam neboli a máme to najbližšie, nech aspoň nejaká zmena :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak my sme boli včera na aerobicu Aj Alienka bola
Mihanka bolo zase super Ďakujeme A na zajtra sa hlááásim :grinning: :grinning: :grinning:
Adal a kam chodíte na tú spievajúcu angličtinu?
20. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prideme kuk na ten kruzok...o kolkej to je?
20. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adal tanečno pohybový tak chcem pozrieť
lucka myslím že o 10,00
20. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak prideme to tam kam chodievame na stretka?a to tam uz maju kruzok a idete sa prihlasit?
20. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlásim sa po dlhej dobe, mala som dosť blbé obdobie. No preč s pesimizmom:slight_smile: Kočky chodíte už do centra? Už je predsa len chladnejšie.
20. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rumka-ak pojdete pozriet, daj prosim vediet ako bolo..my sme na vychode, tak sa nam neda...dakujem :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :wink:
Adal, dodatocne vsetko najlepsie Lukymu k meninam :wink: :slight_smile:
Suhlasim s Lubkou, na aerobiku bolo supeeer :slight_smile:
No ja som tiez zvedava na ten kruzok, tak hodte baby info potom :slight_smile:
20. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
no ako obvikle véééééééééééľa detííííííííííííííííííí, ale malá rozcvička pani učiteľka predcvičuje ako rastie kvietok deti opakujú tancovali všetci kolo-kolo mlynské a iné pesničky. Ona ukokazovala čo majú deti robiť a potom podľa pesničky to robili spolu samozrejme ktoré dieťa sa zapojilo. Poznáte ked je veľa detí na krúžku chaooooooooooos :sunglasses:
21. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rumka-ale v celku spokojna??pojdete aj nabuduce?
21. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ešte neviem niečo také by malo byť aj vo Hviezdičke tak ešte uvidím do stredy a dám vedieť

v susedctve búrajú dom katastrofa
22. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak ja som aerobicovala aj včera :grinning:
Alienka ideš v pondelok?A aj s Andrejkom?
Nikusa aj na yamahe sa na Vás Soňa pýtala,že kde ste Tak som jej,že na východe
Rumka tak veľa detí?A nemalo by to byť nejak ohraničené,že maximálny počet? :sweat_smile:
22. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi rozdelia to do dvoch skupín bola to úvodná hodina tak nevedeli koľko bude detí
22. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha
a bolo to zaujímavejšie ako yamaha?Či nevieš porovnať
22. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rumka, viem o čom hovoríš ( myslím to búranie baráku) - nám menia okná na schodišti na baráku - týždeň trieskali, kým to rozmontovali, teraz už týždeň nerobia nič, lebo zle namerali okná a museli ich dať nanovo do výroby, takže mám v spálni 17 stupňov - byt hore nohami - matrac z našej postele na zemi v obývačke (tam spáva Adrián), Táničkinu postieľku v detskej (tam s ňou spím aj aj), kde malá nechce zaspať, lebo nie je zvyknutá...-no radosť:frowning2:
A aby to nebolo málo, tak keď to rozmontovávali a mlátili do toho, tak mi spadla omietka zo stropu v obývačke - zákon schálnosti na stôl - takže nemám len dieru v strope ale aj zničený stôl...Už sa teším na to, keď začnú tie okná osádzať....Dotoho som bola chorá, potom malá....no proste super obdobie.
22. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi- ano, Evka mi volala :wink: ze sa Sona pytala, a ona sa nevedela vykoktat a ze potom ty si povedala, tak mi hned volala, ze jej ani nedam vediet a ze ty vies lepsie-chi :grinning: :slight_smile: :slight_smile: no v stredu už pojdeme :wink: :wink:
22. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj zucka tak to ma mrzí :confounded: Tak ty bývaš v tom istom čo moja segra po novom Ona v podnájme číslo39,že?
Nikusa juj to som nechcela nejaký zbytočný rozruch :sweat_smile: len som odpovedala Tak sa v sterdu tešíme A pôjdeš aj na aerobic so Sashkou?
22. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Lubi, ziaden rozruch, len sme sa na tom bavili :wink: :slight_smile: :slight_smile: so Sashkou nechcem ist, lebo ta yb mi bola asi stale ako naschval na krku a manzel ma taku robotu, ze to neviem vobec odhadnut :frowning2: ale tak by som sla,ale aj minule do poslednej chvile ano,ano a nakoniec siel na cestu...tak uvidime :wink:
22. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucka tak to máš horšie ako ja dom už zbúrali aj bordel odviezli len jama ostala uvidíme čo ďalej ...
no ale v tvojom prípade fúúúúúúúúha to riadna katastrofa :unamused:

Nikusa v pondelok na aerobik sú opatrovaeľky

Lubi ešte to neviem posúdiť, ale v stredu pravdepodobne pôjdeme znova.
23. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
lubka, chodíme do Hviezdičky :wink:
23. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
a opatrovateľka sa dá vybaviť aj na tie stredy na 17:15 ale treba aspoň deň dopredu dať vedieť :grinning:
Rumka a vy idete stavať domček nový???
23. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

zucka, tak to mate hruuza, nech to uz mate za sebou, vsetko pekne nove porobene, nech ste zdravi atd... :wink:

aerobik sa celkom rozbehol, tesim sa :dizzy_face: aj na tie co este pridete... nikusa, ako pise lubka, da sa "objednat" aj opatrovatelka... :wink: v pondelok o tej 11 bude chodit automaticky... ale asi sa posunie na pol 11 lebo 2 maminky co tam chodia, tak koncia s detickami kruzok o 10 tak maju hodinu prestoj...
23. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko sa plati za opatrovatelku??
23. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikusa berie 1,66 na hoďku pokiaľ viem ale stráži aj 3 detičky naraz atie sa skladajú
Mihanka tak kľudne na pol ak to všetkým vyhovuje To končia tie fit lopty,že?Aj ja som chcela chodiť ale na 9 ráno nám je skoro :cry:
24. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi nie to niekto odkúpil má tam byť pravdepodobne príjazdová cesta ale Lucke ostal strach pred bágrom
24. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra aerobik normal o 11... :slight_smile:
25. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aerobik v stredu byva o 17:15? rada by som si prisla zacvicit. :wink:
26. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ánon Zuzka v stredu o 17:15
Inak dnes bolo zas supeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bolo sem tam sa aj Lucka pridala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš