Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
27. okt 2009

Áno Lucka šikulka cvičila s nami 😀 😀 😀

alienka
27. okt 2009

a vsak musela skontrolovat, ci sa neulievame 😀 😀

lentilk.a
27. okt 2009

Ahojte zienky, prepacte, ze som Vam sem vtrhla, ale nechodite niektora k pediatricke MUDr. Oravcovej? Aka je?
A ak chodite aj k inym, prosim Vas, objednavaju Vas do poradne na presnu hodinu?
Dakujem za info. 🙂

nikusa9
28. okt 2009

ahojte babenky, tak ja dnes super aerobic... ☹ boli sme na hudobnej a potom prisiel muž pre malu a chcela som ist cvicit k vam..pobalena a ja rodená bystricanka so super orientacným zmyslom, som to nenasla..vrr...krutili sme sa tam jak had, ale nenasla 😠 akurat sme nasli Agenturu socialnych veci a take bludy ale Hviezdicku nie...samozrejme ako naschval ani cloveka na ulici a ked sme vbehli do krcmi sa opytat,tak tam toho vela neporadili 🙄 😖 tak smola, tesila som sa.....LUBKA, ja som na teba spoliehala, ze ma pekne ponavigujes po hudobnej, a vy nikde 😕 nedalo sa vam??

mihanka
28. okt 2009

nikusaaa... to ma mrziiiiiii... dokeluu, ved to je v tej agenture socialnych veci... presne do toho dvora treba ist... skoda ze si nezavolala... ale to si musela byt velmi velmi sklamana... ☹ netrap sa nabuduce sa uz podari, nevzdaaaaaaavaj saa... 😀
lubkin Sebinko spal do stvrt na 5...

lentilka, my chodime k Herkovej... 😉

zuzik25
28. okt 2009

mihanka, aerobik bol super, necham sa prekvapit ci bude svalovka. konecne som rozhybala svoje lenive kosti. 😀

lubica69
28. okt 2009

Juj Nikus to ma mrzí 😢
Ako píše Mihanka malý mi dlho spal a nechcela som ho budiť 😒
Asi budem musieť zmeniť yamahu na iný čas najlepšie asi doobeda 😅
Aj my chodíme k Herkovej A je super 😉
Na aerobicu bolo supeeeeeeeeeeeeeeer ako aj v pondelok No makanica riadna ale treba nám Teda aspoň mne určite 😅

nikusa9
28. okt 2009

lubi- no aj mne Saska spala, ale som ju preboduli a leteli sme o 16:10 z domu...fuuu-ale stihli sme 🙂

mihanka-no ja som truuuuuuuuuuuuuba 😀 😀 😀 😀 😀 a este muzovi vravim, ale ja ked som tu pred 2 rokmi bola, tak mam pocit, ze to bol taky "podobny" dvor... 😝 😀 ale zaciatok je dobry, už len to ze som sa vybrala a muza pripravila 😀 😉 😉

mihanka
29. okt 2009

zuzka, som rada, ze si prisla, mala Emma je na fotkach perfisna a tato nema chybu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀 😀

lubka, aj ja som sa spotila... 😅 😀

nikus, to bola skuska, o tyzden na ostro... 😀

zuzik25
29. okt 2009

ahojte, tak hlasim ze svalovka len taka light, trosku citim brucho, ale normalne sa hybem, takze pohoda. ak sa nic neprihodi, tak pridem aj v pondelok. som sa bala len aby mala neodmietla mliecko, ale papala normalne ako vzdy.

luciabah
29. okt 2009

ahojte

mihus... len pekne precvicuj, ja sa uz tiez niekedy dostavim... dufam

chcem sa spytat, neplanuje sa nejake stretko, nechodite do diecezneho ako minulu zimu, ak ano, mozme sa pridat?

rumka, tvoja lucka sa boji bagra a nasa gretul ho zboznuje a vzdy len povie... jajajaaaaj ked ho vidi.

nikusa9
29. okt 2009

mihanka- v hviezdicke nie je nahodou nieco take ako detska burza na oblecenie??teraz bola v Sasovej a som to prepasla, boli sme na vychode...ja nutne potrebujem vyprazdnit roldor 😲 😀

rumka
29. okt 2009

luci no doteraz smetiarske autá sme furt vyprevádzali a teraz toto mení sa
nikus býva raz za čas naposledy bla tuším v septembri

lucka0122
29. okt 2009

babule v pondelok akorobi Herkova?

lubica69
29. okt 2009

Nikus tak nabudúce A burza býva v sásovej viem určite ale vecičky čo máš na predaj sa nosia o mesiac skôr 😅
Lucka od 9-12 je tam
Stretká môžme v diecécnom Ja som bola v stredu doobeda 😉
Alienka prosím ťa pekne a koľko vy platíte za yamahu v mostíku???

mihanka
29. okt 2009

lucka ako pise lubi od 9 do 12... 😉
nikusa ani neviem kedy bude nabuduce burza...

luci, tesiiim, ze prides a dam doodneme buduci tyzden nejake stretko, teda mozeme...

inak maminky v pondelok sa zacina v lekarni na striebornom namesti akcia na nejake detske potreby - sirupy, bio gaia, nurofen, sudokrem a kadeco ine... 😉

alienka
29. okt 2009

ahojte, 😉

Lubka, platila som 15 €, vsak skus zavolat Soni, ci by ste nemohli chodit doobeda, no mne v stredu tiez Adko spal do pol piatej, takze kvoli spanku tiez nemozme chodit poobede. 😉

Nikus, tak to je skoda s tym aerobikom a tak blizko si bola 😒 ☹, vsak aspon nabuduce budes vediet. 🙂

A ak nemate na utorok program, tak sup do Mostika
http://www.mcmostik.szm.sk/aktuality.htm

adal
30. okt 2009

ahojte 🙂
Simonke a Simonkovi prajeme veľa veľa zdravia, šťastia, nech poslúchajú rodičov a aby boli stále také zlatíčka 🙂 😉 praje Lukáško a Adal 😉

lubica69
30. okt 2009

Simonke a Simonkovi tiež prajeme všeeetkooo naj naj naj 😀 😀 😀

lubica69
30. okt 2009

A samozrejme aj Simonke od Slávky všeeeeeetkooooooooo naaaaaaaaaaaaaajjjj 🙂

mihanka
30. okt 2009

dakujeme...
lubka aj za sms... aj gabii za mobilprianie... 😵
aj my prajeme Simonke a Simonkovi len to naj... 😵

lucka0122
30. okt 2009

vsetko najlepsie simonkam aj simonkom vela lasocky zdravicka stasticka....praje lucka a patinko

alienka
30. okt 2009

Aj my s Adkom sa pripajame, Simonkam a Simonkovi vsetko naj naj naj k dnesnym meninam 🙂

margaretka11
31. okt 2009

Ahojte, ďakujem za gratulácie, ste zlaté 😵 😵 😵

A Mihankinej Simonke želám tiež všetko naj, naj, naj k meninkám 😵

grammatika
31. okt 2009

Ahojte dievčatá,

ostali mi 2 nové balenia Nutrilonu HA1, nemáte náhodou niektorá záujem. Rada ich ponúknem za polovičnú cenu. Bývam na Fončorde.

lucinkaaa
1. nov 2009

aj my zelame simonkam a simonkovi vsetko naj k meninam 😵 😵

zucka
1. nov 2009

Ahojte kočky, ak by ste riešili nejaké stretko, aj my by sme sa radi pridali..🙂

mihanka
2. nov 2009

dakujeme este raz... oslava bola fajn... aj torta sa podarila... 😵
ja uz na konika foto nedavam, tak tu je torta (som sa dala na potahovanie falosnym marcipanom, tak mam teraz maniu a len torty robim) 😅

http://www.facebook.com/photos.php?id=560217880...

a par fotiek zo vcerajsej prechadzky v parku...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=2896733&l...

tak ako stretko? okrem piatku... v stredu? kto sa prida? 🙂

lucka0122
2. nov 2009

ahojte my sa pridavame....babuleporadte mi kolko vam chodi materska a kolko pridavky?posielaju to vsetko spolu?lebo mne sa zda ze pridavky mi vobec neposielaju ako sa patko narodil...

alienka
2. nov 2009

Lucka, chodi Ti len jedna platba, v tom je rodicovsky prispevok a pridavok na dieta, cca 185 Eur.

My by sme sa tiez v stredu pridali do tej jedenastej, aby sme stihli o pol dvanastej Yamahu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre