Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
11. mar 2009

to ani mi potom doma zase vsetko bude tak ako bolo, len u nas take nie je, ani som o takomto nikdy nepocula, len odkedy som v BB, len nieze mi ideme trebars v body a ostatne by tam boli oblecene ja neviem ako pekne, tak som radsej informovala aby som sa necitila potom trapne

tak sa stretneme mi budeme mat tmavoruzovu suknicku a tiez ruzove body dufam, ze ta spoznam 😀 😀

gabii83
11. mar 2009

joj aj nam si myslim este stale ze nam uz tlacia zubky dasna, mala zase ma placlivy den neviem co jej moze byt nic take som nepapala,, urcite na sto percent to viem

no zajtra uvidime co dr. a este ten odber....
no tie deticky sa potrapia svoje a spolu s nimi aj mamicky a ockovanie buduci tyz.

ale preco beru z hlavicky krv?? ja to nechceeeem, sa mi to zda take drasticke 😢

tilky
11. mar 2009

ahojte

tu vidím dve stretka jedno vo štvrtok/mostík/ a druhé v piatok/rodinkovo/ no je to tu pestré

zucka
11. mar 2009

Gabi, myslím, že si písala, že máte uvítanie o tretej, mám pravdu? My máme o dvanástej.

lubica69
11. mar 2009

Ahoj babky
Tak my sme dnes boli na yamahe a malý siskoro vybil predné zúbky ☹ No hrôza Má ale naštastie len jeden predný zub trošku posunutý dozadu 😒
Nikuš Alienka určite sa radi pridáme ale zajtra určite nie lebo mám pokazené auto Ale budúci by sme šli Mužíka budeme mať na 3 týždne preč tak si radi niekam vyrazíme medzi ľudí 🙂

lucka0122
11. mar 2009

lubi zajtra jej zavoloam ci nas vezme..tak aj my prideme hadam na stretko v piatok....patkovi nic nieje ja neviem o co jej ide...ak ma daco da sa to liecit aj dakymi sirupmi a nie hned na vsetko drbne atb boze take mam nervy....

lubica69
11. mar 2009

Ok Lucka Držím palce

lucka0122
11. mar 2009

lubi a ta herkova ma kolko asi rokov?neni taka kratkovlasa?a ktej hunakovej nechodi dakto zvas?zajtra idem do radvane na prehliadku k dr...tak drzte palceky

tilky
12. mar 2009

ahojte ahojte

máme krásne počasie že by už jar 🙂

mihanka
12. mar 2009

ahojte...

nika.. za chvilku je leto a mas pokoj... 😉 a vies kde sa este mozete ist stazovat??? na lamparen... 😔 😖 🤐 clovek potrebuje energiu na dietatko a ty sa musis nervacit so skolou... ☹

lucka... herkova dava atb ozaj minimalne, moze mat okolo 35 rokov, ale to je len moj pocit 😉 ak mas pocit ze su atb zbytocne tak naozaj chod aj k inej dr, ale este radsej dnes, aby nebolo patkovi este horsie... ☹ alebo nech ti poradia skusenejsie maminy...

tilky, do mostika chodia na hudobnu... 😉

gabi, simonka bola v mencestrakoch a ruzovom tricku, nic extra, ale boli tam aj nahodene miminka v bielych satockach... to zalezi od teba ako to beries... pre nas to bolo fajn, ale krst to nie je... a mali sme aj posedko doma, len to som mala aj meniny, tak to bolo naraz... 😉

stretla som vcera adal... lukasko je taaaaaaaky fesii... 😀 tie ociiiii, a mihalnice... no umrem z neho... 😀

tesim na zajtra...

lubica69
12. mar 2009

Ahoj babky
Lucka Herková má tak do 40 ale vyzerá mladšia Má už skoro dospelú dcéru Tak k nejakej dokine určite choď aby sa fakt nič nezanedbalo hlavne aby bol Paťko už zdravý
My sme na uvítku boli úplne normálne oblečený Nič zvláštneAj keď to už bolo tak strašne dááávno ☹
A ja už tiež teším na zajtra Hlavne na to,že aspoň niektoré z vás konečne spoznám osobne 😉

lucka0122
12. mar 2009

no uz som doma...tak zajtra ideme na kontrolu a idem k dr.hunakovej..volala som jej sestricka je znama....a velmi dobra...len co tej mojej krave poviem ze kde idem....ja u dr super....v poriadku

lucka0122
12. mar 2009

juuj a dnes mame presne 10 mesiacov....moj velky chlapcek....

lubica69
12. mar 2009

Ahoj Lucka tak super
Tak zajtra ideš s malým na ko k tej Hunákovej?A tá je kde?Tak uvidíš čo ti zajtra povie a podľa toho prídeš alebo nie A svojej povedz normálne,že nie si spokojná hlavne čo sa tých ATB týka a možno tak pomôžeš aj ostatným ktorý nemajú odvahu odísť Ona možno o tom prečo odchádzaš aspoň trochu porozmýšľa
A blahoželáme k 10 mesačiu 😉

lucka0122
12. mar 2009

ahoj lubka ...hunakova je na cervenom krizi idem na kontrolu najprv ktej krave a potom idem k hunakovej.....chcela by som prist chcem vas vidiet a spoznat tie ktore este nepoznam....este ze vas mam poradkyne moje

rumka
12. mar 2009

ahojte

nikus tak ty máš veselo no ja nechápem ako to zvládaš 😨
lucka ržím palce nech je Paťko fit 😉
gabii my sme sa obliekli trochu slušnejšie a Lucka mala žltú súpravičku akoby zamatovú 😵

no a zajtra sa na Vás tešíme 🙂 samozrejme ktokoľvek sa môže pridať

lubica69
12. mar 2009

Dobre Lucka veď uvidíš čo ti zajtra povedia či Paťko bude môcť medzi detičky 😉 ale bola by som rada
Ahoj rumka Tak aj na teba sa zajtra tešíme 🙂

rumka
12. mar 2009

no dúfam že prídeš 😅

lubica69
12. mar 2009

Juj mojka neprídem!To len akože vieš lebo vždy keď poviem,že prídeme tak ..Xápeš 😉

rumka
12. mar 2009

chááááááááápem 😀 😀 😀

lubica69
12. mar 2009

Oukej 😎

westka
12. mar 2009

ahojte aj mi by sme sa pridali na stretko len neviem o kolkej a kde ste sa dohodli. 😉 na pisanie sem sice cas nemam ale rada by son vas stretla 🙂

dasenka29
12. mar 2009

ahojte, a kedy je vlastne to stretko zajtra a kde to🙂??

lucka0122
12. mar 2009

juj tak by sme isli aj my....uvidime,,,,dame vediet zajtra dakomu na mobil.....a kto idete vsetci?

lubica69
12. mar 2009

Dobre Lucka Veď uvidíte My sa pokúsime medzi 10-11Muž by mal byť doma tak nás hodí lebo ja auto stále kaput

nikusa9
12. mar 2009

ahojte maminky, a nechodite niektore aj poobede do mesta??my sme dnes s Alienkou na tanecnej prave rozpravali, ze aj poobede by bolo niekedy super stretko...no len neviem ako vam deticky vstavaju a aky mavate program... 🙂 😉 😉

lubica69
12. mar 2009

Ahoj Nikuš
A ako bolo?Ja som dnes písala Soni tak uvidíme a chcem sa jej aj opýtať či by som mohla o týždeň k vám prísť na tú náhradnú hodinu
My chodíme spať okolo 13-14 takže to občas ani na tú 16 na hudobnú ledva stíhame kedže bývame mimo BB
Ale keď bude už teplejšie.... 😉

nikusa9
12. mar 2009

lubi-dobre bolo 🙂 nebolo nas vela, ale sme si potancovali, sice prvu pol hodinku mala Saska svoje plany, ale ked už pustila pesnicky, tak sme sa vysantili 🙂 🙂 🙂 jaaj, no my o tej druhej vstavame a o 3 sme vonku 😵

zucka
12. mar 2009

Ahojte, Paťkovi veľa zdravíčka, nech ste OK. My už máme nervy z toho prepichovania uší. Mama ma tak potešila - uži si Táničku, lebo od piatka ti bude týždeň plakať:--( Dúfam, že nie.

vodniicka
12. mar 2009

ahojte..ja mozno pridem aj s Robinom, kedze je odhlaseny zo skolky a ak nebude kaslickat..uvidim ak bude tak nepridem vooobec.. 😖 a to by som tiez rada videla nove tvare..a zas videla stare tvare.. 🙂 teda mlade ale stare 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre