Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

ukulela
16. feb 2014

@boniqa tuto pani mam vyskusanu. http://tortivka.webnode.sk/ je zo sliaca, ale robi v BB (kelogyna z prace) - takze nie je problem tortu doniest. su to poctive domace torty, ale zas nie mastne a tazke 🙂

julinkatrulinka
9. máj 2014

ahojte viete mi poradit dobreho pediatra/cku v BB chodime do Sasovej ale stahujeme sa na foncordu a chcem to mat na skok,,,mate niekto skusenosti v s pediatrami na Foncorde? dakujem

marta83
9. máj 2014

@julinkatrulinka ahoj My sme na Foncorde a mame pani dr Dinajovu je na Kyjevskom namesti a som s nou velmi spokojna, je dosledna a uplne super,, ja odporucam ju 🙂

julinkatrulinka
9. máj 2014

dakujem ti velmi pekne da sa k nej aj objednavat?

marbalulka
9. máj 2014

@julinkatrulinka a my zase chodime k dr. Andelovej. bola spolu s Dinajovou na Kyjevskom, ale teraz sa prestahovala do Milestones. Tu tu na nu pisu same chvaly

julinkatrulinka
9. máj 2014

aha no tazko vybrat asi to pojdem obzriet a este daco poprecitujem 🙂 dakujem za vase nazory

gabii83
22. máj 2014

@julinkatrulinka ja mám v radvani Dr.Šoltésovu.homeopaticka.som spokojná ale má veľa detí v čakárni.vedľa je druhá dr.Rosiarova raz sme boli u nej,lebo naša bola prác tiež spokojná.neda hneď ATB u nej sa menej caká.

gabii83
22. máj 2014

Baby ak chcete cvičiť v Hammockoch tak príďte do yamahy v radvani, je tam antigravity. ;)

gabii83
12. dec 2014

ahojte pani Dr. Kokavcova - je aká, chodi ku nej niekto? detska zubarka na Kyjevskom, alebo na Okruznej Dr. Haskova? dakujem

emiliaaaa
2. jan 2015

Ahojte.
Poraďte mi prosím dobrého praktického lekára v Banskej Bystrici.
Ďakujem 🙂

sue
12. jan 2015

Kdeže sú všetky maminy z Banskej Bystrice? ...hľadáme budúcich kamošov na kočíkovanie a do piesku 😵 😀

akcullucka
28. jan 2015

Ahojte aj ja som z BB termín august

anajko
7. feb 2015

Aj ja som mám termín v auguste, rada sa pridám 🙂

angel22
16. feb 2016

Rada by som vas tu oslovila s prosbou o pomoc pre jednu maminku so 4detmi. Byvala v podnajme, no majitel bytu tento predal a ona teraz nema kam ist. Bohuzial bezne ked povie do telefonu ze ma 4 deti, tak ju kazdy zatial odmietol. Ak by ste vedeli o nejakej moznosti... Je schopna zaplatit 300€ mesacne. Klasicke cesty ako ziadost na mesto a pod sme uz absolvovali, no nesplna podmienky, alebo je tak dlha cakacia doba, ze to moze trvat aj rok, co neprichadza do uvahy. Za ochotu velmi pekne dakujem. emoticon

lucinka1104
15. dec 2017

maminky trošku od veci sorry,ale zhanam narýchlo nejaku šikovnú maminku čo by mi vedela upiecť takuto ,alebo velmi podobnu tortu nie velku stačí menšia na 30.12..len to musi byť motív Sofia prvá a musi byť fialova najlepšie ale s korunkou...dakujem poprosím ip potom ak niekto ,alebo o niekom viete bude Vám vďačná pekný večer

emiliaaaa
21. dec 2017

Skúste sa opýtať tejto pani.Nám piekla už 2 torty a boli sme spokojní.https://www.facebook.com/tortyodmiriam.bb/

ankare
21. dec 2017

@lucinka1104 Zlatka Klimova z Detvy pecie krásne a chutné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre