Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
23. sep 2009

luci a za 10 ci 20? mi asi neideme nestihame ani zapis, skusim niekde blizsie su nejake MC s podobnymi prog. pre take deti ako Leika??? dakujem za info

lucinkaaa
23. sep 2009

gabi to zalezi od tvojho vkusu. Jane je dobra znacka ale zas leika je uz velka, ja by som si kupila nejake golfove palice, aby to bolo male a lahke.

alienka boli sme dnes u vasich susedov 😉 a chceli sme vas ist pozriet ale vraj ste niekam odisli, tak mozno nabuduce.

gabii83
23. sep 2009

rozmyslame aj s tou vanickovou castou v kazdom pripade..... 😉

tak potom neviem.... ale vyzeraju byt dost priestranne....

gabii83
23. sep 2009

halooooo

lucinkaaa
23. sep 2009

gabi ja si stale myslim, ze lepsie kupit len golfac. ved ked budete cakat dalsie dietatko, pre ktore budete potrebovat 3kombinaciu, tak si taky zadovazite a tie golfove mozete pripadne vzdy predat.

inak je ten druhy kocik velmi pekny.

alienka
23. sep 2009

ahojte,

Lucinka ☹, tak to ma mrzi, dufam, ze nabuduce sa ozves, vsak mozte dojst aj castejsie 🙂.

Gabi, a co s tymto terajsim kocikom nie si spokojna ci sa chystate na druhe babo? Ja by som asi tiez skor kupila golfac a od Jane sa mi paci skor Slalom alebo Nomad. 🙂

lucka0122
24. sep 2009

ahojte no my od vcera teploty 39C a vsimla som si ze mu vychadzaju ocne dva a dve stolicky posledne...kolko bude mat tie teploty dlho?

lucinkaaa
24. sep 2009

alienka, nabuduce sa ozvem vopred. toto bolo skor take neplanovane.

lucka mohlo by to byt zo tri dni, nie viac. K lekarovi chod az ked sa pridruzi aj nieco ine okrem teploty.

lucka0122
24. sep 2009

lebo patko sa smeje beha tak podla mnalen zubky....jaj nech uz su vsetky vonku

gabii83
24. sep 2009

na druhe seste nie az o rok, prave preto som si myslela s vanickou a vajicko aj tak mame, tento kocik mi priamo na nervy ide, tazko sa ovlada, vrzga, proste je na .......

rumka
25. sep 2009

Ahjote

Simonke - mihankinej všetko najlepšie k prvému rôčku veľa veľa zdravíčka a radostíííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 😉

alienka
25. sep 2009

ahojte, 😉

aj my sa pripajame s Andrejkom, Simonke vsetko naj naj naj k prvemu rocku 🙂 🙂 🙂

Gabi, tak to je ine, ked nie si spokojna, ale aj tak by som radsej kupila len sportak alebo golfac, vsak za ten rok bude zase plno novych a lepsich kocikov 🙂

Lucka, my sme mali len jeden den teploty, tak snad to ani u Patka nebude dlho trvat 😉

gabii83
25. sep 2009

otazocka, nafukovacie kolesa alebo nie??

dakujem

gabii83
25. sep 2009

SIMONKE VSETKO NAJ K NARODKáááááM!!!!!!!!!
Praje Leika s Gabim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mojmacik
25. sep 2009

ahojte.Prosim vas,kde sa daju vBB nastrelit nausnicky malym detom?Dajujeeeem.Mozte aj cez IP

lucinkaaa
25. sep 2009

😵 😵 😵 SIMONKE k narodkam vsetko naj naj naj!

lucinkaaa
25. sep 2009

mojmacik, boze, trojcatka, tie su take kraaaaasne!!! to ti srdecne blahozelam, musis mat velku radost.

Nam uska prepichovala detska lekarka, neviem, kde nastreluju.

nikusa9
25. sep 2009

Simonka--posielame velky cmuuuuuuuuuuuk k 1 rocku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

margaretka11
26. sep 2009

Mihanka, malej Simonke všetko naj, naj, naj k dnešnému krásnemu sviatku a posielam za nás aj pusiny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adal
26. sep 2009

Mihankinej Simonke všetko najlepšie k 1. rôčiku a Lukáško pripája pusu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinkaaa
26. sep 2009

Kočky ak si pamatate, boli ste s detmi na prehliadke pri prilezitosti 2 rokov? Adal spominala, ze ich lekarka pozvala ale nasa je ticho a nic nevravela ani ked sme tam boli naposledy v lete. Tak teraz neviem. 😕

lucka0122
26. sep 2009

mihanka aj my gratulujeme simonke k 1.rociku......my uzž fajn tepéloty uz niesu

angel22
26. sep 2009

Zdravim vas 🙂 Mozem sa pridat? Ja som z BB z Tulskej.

lubica69
26. sep 2009

Ahoj Angel- Kristínka Môžeš pravdaže A blahoželáme k druhému tehu 🙂 🙂 🙂
Mihanka simonke všetko len to naj naj naj 😉 😉 😉

lubi22
26. sep 2009

Ahojte 🙂

Mihanka aj my sa pripajame, spolu so Samkom a Filipkom a zelame Simonke vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

Lucinkaaa posledna prehliadka bola v 18 mes. a dalsia ma byt v 3 rokoch 🙂

lucinkaaa
26. sep 2009

lubi dakujem za reakciu. uz som sa bala, ci sme nahodou nieco nezanedbali. tak potom pani dr. co ma adal s lukym je asi z tych preciznejsich. a ako sa mate?

mihanka
26. sep 2009

ahojte...
dakujem kraaaaaasne za vsetky gratulacie, ste veeeeeeeelmi mile... 😵 oslava bola fajn, simi spokojna, aj ked ja som bola trochu nestastna z toho ze nestihli prist objednane darceky... 😵
http://www.facebook.com/album.php?aid=113494&id...

mojmacik teeeeeeeda... 😵 tiez nam nausky prepichovala dr...

vitaj angel, tvoje dievcatko je kraasne, ja som ta videla nazivo aj s nou v kadernictve v europe... 😵

lucka0122
26. sep 2009

ahojte angel ja ta poznam z videnia aj muzika tvojho mala je nadherna....aj syncek je zlaty....vitaj medzi nami

lucka0122
26. sep 2009

mihanka fotky su krasne simi bola stastna ako vidim riadne...uz musime dake stretko uz sme sa dlho nevideli..slavka ozaj kde je ta hviezdicka?vpiatok ideme a neviem kam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre