Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

rumka
3. mar 2009

tak som tu 🙂

tilky
3. mar 2009

aj my sme tu 😅
my dnes poradňa 8100g

lubica69
3. mar 2009

To čo???Prečo nové BB??? 😉

lubica69
3. mar 2009

Tak už chápem Mala som si najprv prečítať 🙂
Gurti tak blahoželám nová zakladateľka 😀

margaretka11
3. mar 2009

Ahojte. Aj ja som prišla pozrieť 😉

Dá sa povedať, že predošlú tému nám krásne uzavrela Lubi a narodenie malého Filipka 😵

adal
3. mar 2009

Lubi a malému Filipkovi prajeme veľa zdravíčka 😉

lubica69
3. mar 2009

Áno takže pekný koniec starej a začiatok novej BB témy 🙂 😉 😎 😀

zucka
3. mar 2009

Ahojte, aj ja sa pridávam. Práve som úspešne uložila Táničku🙂

lubica69
3. mar 2009

Zucka závidím Tomy spávame užčoraz tým menej Už aj po obede melý začína vymýšľať A ty si priamo z Podhája či prisťahovaná?Ja som tam bývala 25 rokov

tilky
3. mar 2009

my síce ešte nepoznáme Lubku ale prajeme im s Filipkom veľa veľa zdravíčka
a dnes sme sa asi stretali zo Zuckou išla poobede do lekárne po bránou

lubica69
3. mar 2009

Tilky ani mi ešte nepoznáme babky a ich detičky Ale to sa piatok 13 napraví 😉

mihanka
3. mar 2009

jeee nova tema... 😵 😵
gratulujem lubi... zelam hlavne vela vela zdravicka Filipkovi a celej rodinke, nech vam robi radost... 😵 😵

my sme dnes po ockovani, minule mala zapalene nozicky, dnes zatial ok... zato to bola u dr hroooza... ako ju pichli, tak plakalaaa, az sa zadusala, nadrapovalo ju, nie a nie sa ukludnit, hysacky plac, ani na ciciku ani s dudkou ani lezat ani natriasat, niiic, len plaac a plaac, esteze to mame oproti vo vchode, doma este 15-20 minut plakala a so vzlykanim zabuvala, ja som plakala s nou, musela som kricat aby ma vobec pocula, ze som s nou, hned som dala cipok aj zabal octanovy na nozky. moja dudka mala... 😔

lubica69
3. mar 2009

ježiš Mihanka To ma mrzí žeto takto malinká zle zvláda Nodúfaj že cez noc to prejde keď bude búvať a zajtra už bude Ok 😉 To je hrozné keď detičky trpia ☹

janka2121
4. mar 2009

ahojte

gratulujem lubi 😵 😵 😵 tak a Filipko je na svete 😵 😵 😵 prajem veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a nech ste už raz dva doma pokope celá rodinka 😵 😵 😵 😵

lucinkaaa
4. mar 2009

jeeeej tak to je prekvapkooooooo

lucinkaaa
4. mar 2009

LIANKA mi tu bucha po klavesach - jej najnovs

lucinkaaa
4. mar 2009

ospravedlnujem sa... najnovsia liankina zabava... takto mi odosiela aj maily... jeden mail ide na tri casti...

lubi gratulujeme zo srdiecka malickemu tvorovi a zelame vela vela zdravia, stastia a spokojnosti v jeho zivote, aby rodicom robil len radost...

lucinkaaa
4. mar 2009

janka aj teba to za chvilu caka 🙂

vateska
4. mar 2009

ahojte, to som rada, ze nas je zas viac!!! 🙂

Lubi gratulujeme k babetku, k malemu Filipkovi 🙂 prajeme hlavne vela zdravicka a lasky, nech ste stastni cela rodinka. 🙂 🙂 🙂 Uz sa tesime na foto 🙂

evusa
4. mar 2009

Ahoj Banskobystricanky. Vedeli by ste poradiť ohľadom škôlky v radvani. Zuzka bude mať 2 roky. Ďakujem

evusa
4. mar 2009

Alebo kde by som našla takúto tému.

lucka0122
4. mar 2009

ahojte tak po vcerajsom ockovani katastrofa v noci 39 horucky a dnes 37,9 boze nikdy me nemali horucky s ockovania.....a vy ako inac nova tema

lucka0122
4. mar 2009

jeeej lubi gratulujeme k syncekovi....cakame na fotky papa.

gabii83
4. mar 2009

jeeej tak co vsetko sa stalo kym som na dolniakoch

v prvom rade gratulujem Lubke k syncekovi, ozaj pekne dokoncenie BB 1. 😎

v druhom rade vsetkym ockovanym detickam prajem aby na tu hrozu rychlo zabudli a aby tie neprijemnosti ustuopili a maminam - mihanka a lucka vela vela sil a mihanka neplackaj, je to tazke aj ja budem urcite....

nas to tiez pomaly caka juj uz teraz som z toho vysstrasena

lucka0122
4. mar 2009

boze patko ma stale horucku teraz ma 38,2 uz asi tri hodiny panadol sirup dako nepomaha....teraz zaspinkal....co mu mam este dat aby to preslo nikdy nemaval teploty....az mi je do placu sa bojim o mojho milacika....

tilky
4. mar 2009

ahojte

jjeeeej Lucka to je nám ľúto čo to šic nech Paťka opustia tie mrchavé horúčky ☹
posielame mu veľa veľa zdravíčka

alienka
4. mar 2009

Lucka, nam najlepsie zaberaju Paralenove cipky alebo homeopaticke - Viburcol, tak vyskusaj, najma na noc, dufam, ze tie reakcie po ockovani cim skor prejdu aj Patkovi aj Simonke. Pri dalsom ockovani skuste tie homeopatika.

Veru, pekne dokoncenie 🙂 🙂.

zucka
4. mar 2009

Ahojte,
Lubica, vyrastala som v Sásovej, na Podháji bývame o apríla minulého roku.

Tilky - neviem ktorú lekáreň pod bránou myslíš, je fakt, že som bola včera v meste...

Mihanka, aj ja plačem s Táničkou, ešte som si nezvykla na to, že občas sú situácie, kedy jej neviem a nemôžem pomôcť, proste to len musí prejsť a ona plakať prestane.

Lucka som prekvapená, že panadol nezaberá, myslela som si, že je to naozaj dobré. Aj ja som si chcela kúpiť tento sirup, keď budú Táničku očkovať (čo nevieme kedy bude). Kamoška dávala paralen čipky a tiež vôbec nezabrali.
Bože, toto by naozaj detičky nemali prežívať☹

tilky
4. mar 2009

to nič Zucka veď sa možno stretneme

Lucka my keď sme boli chorí dala som mu paralen čípky zaberali ale potom ho začalo preháňať z ATB tak sme nasadili Nurofen sirup aj ten zabral

margaretka11
4. mar 2009

Ahojte 🙂

Lucka nám na teplotu zabrala kombinácia Panadolu a Nurofenu. Dávaš 2,5 ml panadolu a po 4 hodinách nurofen. Inak, ja mám skúsenosť, že nurofen zaberá rýchlejšie 😉 . Dúfam, že teplotky nebudú dlho trápiť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre